Çevrimiçi Mağazalar için 45+ En İyi e-Ticaret WordPress Temaları

Çevrimiçi Mağazalar için 25+ En İyi e-Ticaret WordPress Temaları

WordPress gibi esnek ve ücretsiz CMS sistemlerinin kullanılabilirliği, standınızı yaratıcı bir girişimci olarak belirlemenin ve web siteniz üzerinden hem ürün satışlarını hem de yeni işleri yönlendirmenin hiç bu kadar kolay olmadığı anlamına gelir. Yaratıcı bir girişimci olarak, mobil cihazlar için optimize edilmiş bir e-ticaret temasından daha fazlasına ihtiyacınız var. Olağanüstü bir müşteri deneyimi için en iyi e-ticaret WordPress temasından birine ihtiyacınız var.


Neden premium bir WooCommerce teması seçmelisiniz? Kolay. Öncelikle daha yüksek bir genel seviye bulmayı bekleyebilirsiniz. kalite, havalılık ve esneklik geniş bir yelpazede işlevselliği en ücretsiz temalarda bulunmaz. Çoğu premium tema da sunar mükemmel destek yani bir sorunuz varsa, ücretsiz forumlara güvenmek yerine tema geliştiricisine sorabilirsiniz.

Yaratıcı girişimcilerin dahil olabileceği belirli iş alanları çok geniştir, ancak herhangi bir kullanım durumunu ele alabilmesi gereken en iyi e-ticaret WordPress temalarının sağlam bir listesini hazırladık. Hadi çatlayalım!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Toplam

Total Glitz & Glam E-ticaret WordPress Demosu

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Premium bir tema için en iyi seçimimiz, piyasadaki en iyi bilinen WordPress premium temalarından biridir (veya en azından burada WPExplorer’da) ve en zorlu yaratıcı girişimcileri bile mutlu etmek için fazlasıyla katil özellikte paketlerdir. Kendi Toplam WordPress temamız, bir e-ticaret sitesi oluşturmayı kolaylaştırmaktan çok harika özelliklere sahip bir güç merkezi çözümüdür.!

Total tamamen WooCommerce uyumludur ve temanın demolarına hızlı bir bakış, temanın emrinize koyduğu güç ve esneklik seviyesini iyi bir şekilde kavramalıdır. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, uygulamayı turboşarj için bir ön uç oluşturucu ile sayfa tasarımının tüm yönlerini kontrol etmenizi sağlar. Kaydırıcılar, referanslar, etkinlikler ve daha fazlası için kaygan seçenekler de dahil olmak üzere 100’den fazla içerik modülü parmaklarınızın ucunda (WooCommerce’i etkinleştirdiğinizde).

Beklediğiniz gibi, tema varsayılan olarak tam olarak yanıt verir ve ayrıca doğrudan CSS’ye dalmanızı gerektirmeyen çok çeşitli iyi entegre özelleştirme seçenekleriyle mevcut markanızı eşleştirmek üzerinde doğrudan kontrol sağlar. Çoğu seçenek, güvenle denemenizi sağlayan canlı önizleme yapılabilir.

2. eLab

eLab - Elektronik Mağazası WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Harika bir e-ticaret teması ararken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç temel özellik vardır: duyarlı düzen, özelleştirilebilir tasarım, kullanımı kolay sayfa oluşturucu ve elbette WooCommerce uyumluluğu (veya başka bir güçlü e-ticaret eklentisi için destek). Öyle ki, eLab teması, duyarlı ve retina desteği, StylemixThemes X-Builder aracılığıyla özel düzenler, tonlarca canlı Özelleştirici seçeneği ve daha sonra bazı bu özellikleri içeriyor..

ELab temasıyla dönüşüm sağlayan bir e-ticaret sitesi oluşturabilirsiniz. Mağazanızı oluşturun ve kolay göz atma için bir katalog modu, daha da yararlı gezinme bağlantıları eklemek için mega menüler, satışları veya yeni ürünleri daha iyi tanıtmak için tanıtım pencereleri, gelişmiş ürün araması (filtreler gibi) ve ürün karşılaştırmaları gibi seçenekleri etkinleştirin. Tema ayrıca, kolay çeviriler için WPML, Slider Revolution, YITH WooCommerce Wishlists ve WooCompare ürün karşılaştırmasının yanı sıra kullanıcıları girişte belirli sayfalara göndermek için Woo Login Redirect eklentisi de dahil olmak üzere bir dizi popüler eklenti ile uyumludur..

Ve herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa StylemixThemes ekibi mükemmel destek ve ömür boyu tema güncellemeleri sağlar – böylece siteniz her zaman en iyi durumda olacaktır.

3. StoreFront (Ücretsiz)

Vitrin e-Ticaret WordPress Teması

Storefront, WooCommerce’in ÜCRETSİZ amiral gemisi temasıdır ve ücretsiz bir seçenek için başlamak oldukça iyidir. Kategoriler, son ürünler ve daha fazlası için kolay WooCommerce seçenekleriyle basit, anlaşılır bir mağaza düzenine sahiptir.

Ancak, e-ticaret temanızı bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, bu primlerden birine yükseltmeyi düşünün Vitrin Çocuk Temaları. WooCommerce, temel WooCommerce eklentisinin kendisi ile aynı standartlar kullanılarak kodlanan stil, düzen, seçenek ve daha fazlasını ekleyen 14 güzel çocuk teması sunuyor.

4. Dükkâncı

Dükkâncı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Dükkâncı, WooCommerce ile çalışmak için özel olarak tasarlanmış uygun fiyatlı ve şık bir seçenektir. Demo sürümü, oynanabilecek sayfa ve menü kombinasyonlarını vurgular. Tema üreticileri, mallarınızı satma konusunda anlaşmayı gerçekten mühürlemenize yardımcı olmak için başlık özelleştirme ve portföy ızgarası düzenleri için tam bir seçenek kümesi sağlamak için ekstra çaba harcadılar..

Shopkeeper, Revolution Slider eklentisinin ücretsiz bir sürümü ile birlikte gelir ve ayrıca eksiksiz bir mağaza kurulum kılavuzu da dahil olmak üzere kapsamlı belgelere sahiptir.

5. Tyche (Ücretsiz)

Tyche Ücretsiz e-Ticaret WordPress Teması

Tyche, kolay stil seçeneklerini ve tam WooCommerce desteğini içeren hoş bir ücretsiz e-ticaret temasıdır. Kaydırıcı, mağaza kategorileri, reklamlar, blog gönderileri, satış öğeleri ve daha fazlası ile kendi benzersiz ana sayfanızı tasarlamak için dahil edilen widget’ları kullanın. Canlı Özelleştirici aracılığıyla bir sürü görsel stil seçeneği de mevcuttur.

6. Woostroid

Basit WooCommerce İpuçları: Woostroid Düzleştirilmiş Menü

En iyi e-ticaret WordPress temalarına bakarken, TemplateMonster’dan Woostroid’e göz atmanız gerekir. Bu güçlü çok amaçlı WooCommerce & Ecwid teması 10’dan fazla hazır mağaza demosu, sürükle ve bırak Elementor sayfa oluşturucu ve premium Jet eklentileri içerir. Özellikle, özellikler eklemek için Jetelements, menüler için Jetmenu kolay içerik modülleri ve harika WooCommerce widget’ları eklemek için Jetwoobuilder.

Diğer tema özellikleri arasında dört başlık stili, canlı Özelleştirici ayarları, duyarlı ve retinaya hazır tasarım, ürün işlevlerini karşılaştırma, gelişmiş ürün küçük resim gezinme, mağaza istek listesi, yazı tipi seçenekleri, simgeler, bbPress ve BuddyPress desteği, sosyal entegrasyon ve 7/24 destek.

7. Tokoo

Tokoo Elektronik Mağazası WooCommerce Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Çok amaçlı temalar İsviçre Ordusu bıçaklarına benziyorsa, Tokoo bir Şefin bıçağı gibidir. Tek bir amaç için tasarlanmıştır – satış ortağı, dropshipping veya çok satıcılı web siteleri için klasik görünümlü bir e-ticaret web sitesi sağlamak. Tema hafiftir ve önbellekleme ve optimizasyon eklentileri ile kullanıldığında yıldırım hızını yükler. Ana sayfalar dahil edilen sayfa şablonları kullanılarak veya Elementor veya King Composer gibi uyumlu sayfa oluşturucular aracılığıyla oluşturulur.

Temanın diğer önemli özellikleri arasında 5 farklı giriş sayfası, farklı üstbilgiler, altbilgiler ve özel bir mobil üstbilgi bulunmaktadır. Tema, ek uyumluluk gereksinimi olmadan popüler WooCommerce eklentileriyle kolayca entegre olur. Megamenu, tek tıklamayla demo içe aktarma, kullanıcı tanımlı birincil renk vb.Gibi bazı ortak tema özellikleri de sağlanır.

8. WooPress

WooPress E-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki düzine düzene sahip WooPress, ciddi miktarda ürünü kolaylıkla kaydırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış şık bir WooCommerce özellikli temadır. Bu zengin özellikli tema, ürün satmaya başlamak için bugün çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!

Her şeyden önce, WooPress popüler ve ücretsiz WooCommerce e-ticaret WordPress eklentisini kullanır, böylece güzel bir çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz. Ürünler, ilgili ürünler, değişken ürünler (birden çok boyut veya renkteki öğeler gibi), kuponlar, gönderim ücretleri ve daha fazlasını ekleyin. WooCommerce, bir e-mağaza yaratmanın zorluğunu ortadan kaldırıyor. Ayrıca WooPress her şeyi modern ve zarif görünecek şekilde tasarladı.

Bir başka harika özellik de dahil olan çoklu tema stilleri. Web sitenize anında yeni bir görünüm vermek için tema sürümlerinden birini seçin. Varsayılan, tam genişlik, sol kenar çubuğu, paralaks, bir sayfa veya görünüm kitabı arasından seçim yapın. Her stil benzersizdir ve ürünlerinizi öne çıkarmak için oluşturulmuştur.

Tema, WPML, bbPress ve Görsel Besteci (temayla birlikte verilir) ile uyumludur, bu nedenle bazı yaygın entegrasyon seçenekleriyle karşılaşırsınız. EightTheme ayrıca şu anda daha az deneyimli bir site sahibi olarak yararlanabileceğiniz ücretsiz bir kurulum hizmeti sunuyor.

WooPress tamamen duyarlı, retinaya hazır ve tasarım açısından ellerinizi gerçekten kirlemek istiyorsanız tamamen düzenlenebilir Photoshop şablonlarıyla birlikte geliyor. Ayrıca, Ana Sürgü, Kaydırıcı Devrimi ve Temel Izgara.

9. New York (Blog ve Dükkan)

New York Blog ve Mağaza WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

New York, moda ve güzellik blogcuları düşünülerek özel olarak tasarlanmış çarpıcı bir bloglama ve e-ticaret WordPress temasıdır. New York WordPress Teması ile birlikte verilen WooCommerce desteği ile blogunuzdan kolayca para kazanabilirsiniz.

Tema, bir ana sayfa özellikli yayınlar kaydırıcısı, sosyal entegrasyonlar, çeşitli ana sayfa düzenleri, Instagram altbilgi yayını ve daha fazlası için tonlarca harika özellik sunuyor. Ancak en önemlisi, tema WooCommerce’ın çarpıcı bir entegrasyonunu sunuyor. WOrdPress blogunuza başlamak ve hemen alışveriş yapmak ister misiniz? Tema ayrıca, web sitenizin demo gibi görünmesi için içe aktarabileceğiniz kullanımı kolay örnek verilerle birlikte gelir!

10. Ushop (Ücretsiz)

Ushop Ücretsiz WooCommerce Dükkanı Teması

Ücretsiz ushop WordPress e-ticaret teması basit ve temiz bir çevrimiçi mağaza seçeneğidir. Bu tema, tasarım söz konusu olduğunda işleri basit tuttuğu için çok esnek bir temadır. Başlık stili, renkler, ekmek kırıntıları, ürün ayarları ve daha fazlası için yerleşik seçenekler vardır. Ancak Elementor gibi ücretsiz bir oluşturucu ile eşleştirildiğinde tema sayfalarını mağazanızın ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz. ushop ayrıca çeviriye hazırdır, bu da dünya çapında mağaza için mükemmel bir seçenek haline getirir.

11. Neto

Neto e-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Harika bir e-ticaret web sitesi oluşturmak ve diğer birinci sınıf temaların TON’larına erişmek ister misiniz? Neto CSSIgniter tarafından kontrol edilir. Bu güzel WooCommerce teması herhangi bir mağaza web sitesi için mükemmel piksel.

Temiz ve minimal düzeni, gezintiyi ziyaretçileriniz için bir esinti haline getirecek ve ürünlerinize en önemli olan şeylere odaklanmalarını sağlayacaktır. Mağaza sayfasının kendisi, site dışı filtre alanına sahip tam genişlikli bir düzen veya alternatif olarak sol / sağ kenar çubuğu olan birden fazla düzen içerir. Bir e-ticaret sitesi oluşturmuyorsunuz, bunun yerine işinizi veya ürünlerinizi sergilemek mi istiyorsunuz? Sorun değil, Neto bir katalog moduna sahiptir, bir düğmeye tıklayarak site genelinde tüm fiyatları ve araba işlevselliğini gizleyebilirsiniz.

Tema, gerçekten istediğiniz mağazayı oluşturabilmeniz için renkler, yazı tipleri, arka planlar, sayfa öğeleri ve daha fazlası için yüzlerce seçenek içerir. Temanın tüm seçenekleri WordPress özelleştiricisinde yerleşik olarak bulunur ve size 100’den fazla seçenek sunarak çeşitli tema alanları üzerinde tam kontrol sağlar. Ayrıca, ürünleri, listeleri ve karuselleri herhangi bir sayfaya eklemek için süper kolay kısa kodlar vardır. Yanı sıra oniki özel widget ön tema ya da diğer herhangi bir widgetize yazı ve ürünler için benzersiz düzenleri oluşturmak için tema içine inşa. Tema ayrıca çeşitli popüler sayfa oluşturucu eklentileriyle uyumludur, Görsel besteci, Divi, Elementor ve SiteOrigin’in Sayfa Oluşturucu ile tam entegrasyon sunar.

CSSIgniter’ın birden fazla temasını seviyor musunuz? Ödeme sırasında tema kulübünü seçin! CSSIgniter tema kulübü ile tüm şaşırtıcı WordPress temalarına erişebileceksiniz ve Yaşam Boyu üyelik için giderseniz, her WordPress temasını, HTML şablonunu, PSD dosyasını ve her güncellemeyi sonsuza kadar alacaksınız (artı sürekli destek). Bu gerçekten geçmemeniz gereken bir anlaşma.

12. Setwood

Setwood e-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Setwood, WordPress için WooCommerce e-ticaret eklentisi ile tamamen uyumlu modern ve temiz bir blog temasıdır. Tema, duyarlı, performansı optimize edilmiş, SEO dostu ve (tabii ki) WooCommerce uyumlu temiz bir tasarım sunar. temanın tonlarca harika özelliği var ve kolay seçenekler. Tema, seçeneklerinizi seçmeyi kolaylaştırmak için canlı WordPress Özelleştirici’yi kullanır. Özel site düzeni, özel renkler ve arka planlar, özel Google yazı tipleri (seçebileceğiniz 700’den fazla + mevcut) ve daha fazlası için seçenekler arasından seçim yapın.

Ayrıca içerik eklemek kolaydır. Güzel biçimlendirdikleri tırnak, ses, video ve galerileri ekledikçe yerleşik yazı formatları vardır. Özel biçimler girişlerinde sevimli bir simge bile görüntüler (video yayını girişlerinde gösterilen oynatma simgesi gibi). Setwood ayrıca WordPress için popüler WooCommerce e-ticaret eklentisi ile tamamen uyumludur. Bu, kendi ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satabileceğiniz veya WooCommerce’nin bağlı kuruluş ürünlerine bağlanma yeteneğini kullanabileceğiniz anlamına gelir. Blogunuzdan para kazanmak için Setwood’un Reklam Banner widget’ıyla eşleştirildi! Diğer tema özellikleri arasında özel tema desteği, yararlı belgeler ve ömür boyu güncellemeler bulunur.

Temayı markanızla eşleştirmek mi istiyorsunuz? Özellikleri ayarlamak için tema özelleştiricisinde renkler, yazı tipleri ve daha fazlası için yerleşik Setwood seçeneklerini kullanın. Veya özelleştirmelerinizi daha da kolaylaştırmak için Sarı Kalem gibi bir üçüncü taraf eklentisi ekleyin.

13. Şık

Şık WordPress Blog ve Mağaza Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Şık WordPress teması, WordPress blogunuzu oluşturmak ve para kazanmak için hoş bir seçenektir. Bir ana sayfa kaydırıcısı, özel sütunlar ve site genişlikleri, üç farklı başlık stili, yüzlerce Google yazı tipi, sınırsız renk seçeneği (renk seçicilerle), özel widget’lar, son ürün altbilgisi bölümü ve daha fazlası için temanın yerleşik blog seçeneklerini kullanın. mükemmel blog. Ardından WooCommerce ile web sitenizden para kazanın.

Tema, WooCommerce tek, değişken, indirilebilir ve bağlı ürünlerinizi eklemek için tonlarca seçenek sunuyor. Ardından, öne çıkan öğeler için özel WooCommerce altbilgi bölümünü kullanın, WooCommerce widget’larını kullanarak ürünlerinizi kenar çubuklarına ekleyin ve hatta ürünle birlikte gelen WooCommerce kısa kodlarıyla ürün koleksiyonlarını yazılara veya sayfalara ekleyin.

14. WP Güzellik

WP Güzellik WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Güzellik işiniz için Beauty WP’den başka bir yere bakmaktan ziyade bir e-ticaret mağazası kurmak istiyorsanız. Bu güzel temanın, işletmeniz için bir web sitesi oluşturmak ve WooCommerce ile ürün ve hizmet satmak için tonlarca harika seçeneği vardı.

Güzellik WP, spa, kozmetik işletmeleri, fitness stüdyoları, salonlar ve hatta diğer şirketlerin bağlı kuruluşları olan blogcular için mükemmeldir. Tema, kullanımı kolay bir sayfa oluşturucu, premium kaydırıcı eklentisi, yararlı bir randevu rezervasyon eklentisi, özel widget’lar, WPML çeviri uyumluluğu, özel Google yazı tipleri, renk seçenekleri, retina görüntü desteği ve daha fazlasını içerir. Ve elbette, Beauty WP WooCommerce e-ticaret eklentisi ile tamamen uyumludur, böylece mağazanızı çevrimiçi olarak hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

15. Shoppe

Shoppe WooCommerce WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Themify’ın Shoppe teması, profesyonellerin çevrimiçi mağazalarını oluşturmaları için mükemmel bir seçimdir. Tema, popüler Themify sayfa oluşturucusunu içerir, böylece sıfırdan yazı ve sayfalardan birini ve ayrıca ajax sepeti, ışık kutuları, hızlı arama, ürün istek listesi ve müşterilerinizi kesinlikle etkileyecek yaratıcı bir galeri görüntü yakınlaştırma gibi harika seçenekler oluşturabilirsiniz..

Ancak özellikler burada bitmiyor. Shoppe teması, 14 adet önceden oluşturulmuş üstbilgi düzeni, 9 arşiv sayfası tasarımı, 6 altbilgi stili, ürün sosyal paylaşım bağlantıları, ajax hızlı arama, mega menü desteği ve 100 $ ‘dan fazla bonus eklentisi içeriyor! Hepsinden iyisi, bir Themify Club üyeliği satın alırsanız, Shoppe’ye ve Themify tarafından oluşturulan diğer tüm temalara ve eklentilere erişebilirsiniz. Ne aşk değil?

16. Yassı

Çarpıcı Çok Amaçlı Duyarlı WooCommerce Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Flatsome, e-ticaret siteleri için bir nedenden dolayı en çok satan WordPress temalarından biridir. Bu mağaza teması, mağaza istek listeleri, ürün hızlı görünümü, tuval dışı veya açılır sepet, katalog modu için özel bir ürün oluşturucu için WooCommerce’ye özgü özellikler ile birlikte gelir. Ayrıca, kendi tasarımınızın% 100’üne sahip bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız 300’den fazla önceden tanımlanmış sayfa düzeninden oluşan Flatsome Studio kitaplığını ve bir sayfa oluşturucuyu da içerir. Portföy, haritalar, video, düğmeler, satırlar, sütun ürünleri vb. İçin öğeler ekleyin. Ardından yerleşik öğe seçeneklerini kullanarak renkleri, katmanları, konumu, yazı tiplerini ve daha fazlasını değiştirin. Flatsome ayrıca çeviri için hazırdır, Tembel Yükleme kullanır, İletişim Formu 7 ile uyumludur,

17. Pazarlamak

Marketify Dijital Pazar WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kendi çevrimiçi pazarlarını başlatmak isteyen girişimciler için Marketify teması mükemmel bir seçenektir. Bu çok satıcılı e-ticaret WordPress teması, Easy Digital Downloads Marketplace uzantı paketi (ayrı olarak satın alınır) ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Marketify yerleşik sayfa şablonlarını, özel widget’ları ve kullanıcı kaydını kullanarak EDD destekli pazar yerinizi hızlı bir şekilde açıp çalıştırabilirsiniz.

18. Kuzey

Duyarlı WooCommerce Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

North, hoş ve az bakım gerektiren bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için mükemmel, temiz ve minimal bir WooCommerce temasıdır. Tema, kendi klasik mağazanızı, görünüm kitabınızı, ürün açılış sayfanızı, mağaza ızgaralarınızı ve daha fazlasını oluşturmak için kolay şablonlar içerir. 5 benzersiz ürün sayfası stiliyle, öğelerinizi sergilemek çok kolaydır. Ayrıca filtreli ve Ajax yüklemeli çoklu liste stilleri alışverişi müşteriler için kolaylaştırır. Diğer benzersiz özellikler arasında hızlı mağaza kenar çubuğu, gelişmiş ürün araması, tuval dışı filtreler, sayfalandırma seçenekleri, başlık stilleri ve premium paket eklentiler (sayfa oluşturucu, kaydırıcılar, dinamik fiyatlandırma, pdf faturalandırma ve daha fazlası) bulunur..

19. Stocky (PhotoStock Mağazası)

Stocky - A Stok Fotoğraf Pazarı Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ne yapacağınızı bilmediğiniz fotoğraflarınız mı var? Ya da kendi fotoğraf stoklarına sahip bazı fotoğrafçı arkadaşlar? Stocky, kendi stok fotoğraf pazarınızı başlatmak için harika bir yoldur. EDD Marketplace uzantılarıyla tam entegre olan Stocky, size (ve diğer içerik oluşturuculara) fotoğraflarınızı çevrimiçi satmanıza olanak tanır. Satıcılar bir hesap oluşturabilir, avatar yükleyebilir ve portföylerini ekleyebilir. Bir fotoğraf paketi sunmak istiyorsanız Stocky ürün galerilerini de destekler. Diğer tema özellikleri arasında retina desteği, renk seçenekleri, görüntüler için isteğe bağlı EXIF ​​veri ekranı, Download Image Watermarks uzantıları uyumluluğu, sosyal medya entegrasyonu ve daha fazlası bulunur..

20. Modus

Modus Modern Mobilya WooCommerce Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Modus WooCommerce temasıyla mobilya mağazanız için çevrimiçi bir showroom oluşturun. Mobilya mağazaları düşünülerek oluşturulan Modus teması, 12+ ana sayfa düzeni, hızlı demo içe aktarma, Arrowpress yönetici paneli, güçlü sayfa oluşturucu, sınırsız renk seçenekleri ve ??? Ayrıca tema, fiyat hesaplama, Instagram mağazası ve dinamik özellikli görüntüler için WooCommerce mağazasına özgü özellikler içerir. Tema, GDPR’ye bile hazır, özellikle İngiltere’deki kullanıcılar için harika bir seçenek.

21. Organik

Organik Organik, Çiftlik ve Fırın WooCommerce Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Organik WooCommerce teması, herhangi bir organik gıda mağazası, fırın veya çiftçi pazarı için mükemmel bir başlangıçtır. Tema, fiyata, listeye veya tablo mağazası görünümüne, ürün karşılaştırmasına, öğe hızlı görünümüne, istek listelerine, son ve ilgili öğelere göre filtreleme seçeneklerine sahip 6 adet önceden tasarlanmış ana sayfa içerir. Bir ürünün ne kadar süreyle “yeni” olarak etiketlendiğini belirtebilir ve tanıtımlarınız için özelleştirilebilir açılır pencereler ekleyebilirsiniz. Bu yüzden mevsimsel satışlar yapmak çok kolay! Organik, kolay ve duyarlı site tasarımı için Visual Composer sayfa oluşturucu ve Slider Revolution eklentilerini de içeriyor.

22. Zass (El Yapımı Ürünler)

El Yapımı Ürünler için Zass WooCommerce Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Zass, zanaatkarlar için oluşturulmuş hoş ve benzersiz bir WooCommerce temasıdır. Zass’ın sayfa oluşturucusunu ve WC Marketplace’i (WC Vendors Pro ve Dokan Multivendor için ek tema uyumluluğu ile) kullanarak kendi Etsy tarzı çok satıcılı pazarınızı oluşturun. Bölümlerde ham kağıt kenarları, sınırlı süreli fırsat / kupon özelliği ve kolay tema şekillendirme seçenekleri gibi detaylar Zass’ı bir kazanan yapar. Tema ayrıca WPML ve RTL’ye hazırdır, böylece pazar yerinizi hemen hemen her bölgedeki müşterilere sunabilirsiniz.

23. Kitap Defterleri

Kitapçılar Yayıncılık ve Kitapçı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Booklovers WordPress temasıyla çevrimiçi kitap veya diğer yayınları satın. Tema, evleri ve kitapçıları yayınlamak için mükemmel bir seçenektir. WooCommerce uyumluluğu, çevrimiçi envanter satmayı kolaylaştırır. Birlikte verilen PO Besteci, Görsel Besteci sayfa oluşturucu, Medya İçeriği yöneticisi, premium kaydırıcılar, kısa kodlar ve özel Tema Seçenekleri Paneli ayarlarını kullanarak e-ticaret sitenizi tasarlamanız yeterlidir. Kitap sevenler de Gutenberg ve GDPR’ye hazır.

24. Welldone

Welldone Spor, Fitness ve Beslenme Mağazası WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Welldone ile spor beslenme veya fitness işiniz için bir tür online mağaza tasarlayın. Bu WooCommerce hazır teması, zaten GDPR’ye hazır olduğu için mükemmel bir seçenektir – bu nedenle sitenizin parmaklarınızın ucunda uyumlu olduğundan emin olmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahipsiniz. Welldone teması, 9 ana sayfa düzeni, galeri, tam blog ve ürünler, hakkımızda, ekip, hizmetler ve taksonomiler için önceden hazırlanmış özel sayfalar içerir. Ancak hepsi bu değil – temanın seveceğinizden emin olduğunuz tonlarca kolay yerleşik seçenek var. Yapışkan menüler, retina desteği, video kaydırıcı, Fontello simgeleri, kısa kodlar, sayfa oluşturucu sürükleyip bırakma ve daha fazlası gibi.

25. KIDZ

KIDZ Bebek ve Çocuk Mağazası WooCommerce Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Çocuk giyim mağazanız veya oyuncak mağazanız için en iyi e-ticaret WordPress temalarından birini arıyorsanız, bu sizin için bir tema olabilir. Kidz, mağazanızı oluşturmak için kolay seçeneklerle eğlenceli bir tasarıma sahip olmak için geliştirildi. 6 tam özellikli demo mağazasından herhangi biriyle hızlıca başlayın. Ardından FrontPage görsel oluşturucu ile sayfa düzenlerini özelleştirin (veya kendinizinkini oluşturun). Kidz teması ayrıca iki ürün düzeni, 3 liste stili, mega menüler, renk filtresi, Ajax arama, ürün hızlı görüntüleme ve istek listesi, RTL desteği ve WPML çeviri uyumluluğu içerir.

26. Evcil Hayvan Mağazası

Evcil Hayvan Mağazası WooCommerce WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Pet Store WordPress teması tam olarak göründüğü gibidir – Pet mağazaları için bir WooCommerce teması. SiteOrigin sayfa oluşturucuyu kullanarak istediğiniz düzeni oluşturabilir veya WordPress Özelleştirici’yi kullanarak tema yazı tiplerini ve renklerini değiştirebilirsiniz. Pet Store, 10’dan fazla özel widget, başlık kaydırıcı, çeviri desteği, özel kenar çubukları, ürün ızgaraları, özellikli veya en çok satan modüller, marka ürünler ve daha fazlasını içerir. Tema hakkında bir sorunuz mu var? Tema geliştiricilerin, başlamanıza yardımcı olacak video eğiticileri vardır.

27. Drone

Drone - Tek Ürün WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Sadece bir ürün mü satıyorsunuz? Drone, öğelerinizi sergilemek ve tanıtmak için tasarlanmış çarpıcı bir tek ürün WooCommerce temasıdır. Popüler Visual Composer sayfa oluşturucu ve Slider Revolution ile birlikte gelen ürün açılış sayfası seçenekleriniz sınırsızdır. 3 başlık düzeni, 500’den fazla Google yazı tipi, sınırsız renk seçeneği, özel site genişliği ve kenar çubuğu arasından seçim yapın. Plus Drone, istek listeleri, hızlı görünüm ve ajax alışveriş sepeti için WooCommerce özelliklerini içerir.

28. ShopIsle Pro

ShopIsle Pro e-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

ShopIsle, e-ticaret web siteleri için harika bir çok amaçlı temadır. Çevrimiçi varlıklarına çok önem veren insanlara uyan çok zarif ve akılda kalıcı bir görünümle birlikte gelir. Tema modern görünüyor ve tam ekran animasyonlu bir kaydırıcı, video şeritleri, temiz bir mağaza bölümü ve ürünler için yerleşik bir inceleme sistemi var. Kaydırma, pürüzsüz paralaks efekti ile zarif bir şekilde yapılır. Genel olarak, müşterilerinizin tarama deneyimini kolay ve keyifli hale getiren çarpıcı ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip çok şık bir tema.

Özelliklere gelince, ShopIsle Pro size harika bir paket getiriyor. Duyarlı bir tasarıma sahiptir, yani cep telefonlarının ekranına sığacak şekilde yapılmıştır. Tema WooCommerce ile uyumludur, bu nedenle ürünlerinizi doğrudan sitenizden kolayca ve hızlı bir şekilde satarsınız. Ayrıca, sürükle ve bırak seçenekleriyle içeriğinizi oluşturmanıza olanak tanır (SiteOrigin Page Builder eklentisi ile tamamen uyumludur). Ayrıca, ShopIsle hız ve SEO için optimize edilmiştir, mega menüler, widgetlı altbilgi ile birlikte gelir ve çeviriye hazırdır.

Son olarak, tema bir avuç özelleştirme seçeneği sunar, böylece sitenizi istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görmenizi sağlayan Canlı Özelleştirici aracılığıyla tüm özelleştirmeleri yapabilirsiniz.

29. Lüks

Lüks WooCommerce E-Mağaza WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Luxury, Templatic’ten modern bir WooCommerce e-ticaret premium WordPress temasıdır. Bu tema, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satmak için özel bir çevrimiçi mağaza oluşturmanın hızlı bir yoludur.

Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak zor olmak zorunda değildir ve Luxury ile olmayacak. Bu tema, dönüşümler için optimize edilmiş hoş bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Tema, tam genişlik kaydırıcısı, en son ürünler, reklam noktaları (çalıştırdığınız tüm özel ürünler için harika), öne çıkan ürünler ve daha fazlası ile birlikte çarpıcı bir ana sayfa içeriyor. Lüks ayrıca stilize edilmiş arşiv ve ürün sayfalarını içerir, böylece siteniz zahmetsizce uyumlu görünür.

Lüks, ücretsiz WooCommerce e-ticaret WordPress eklentisi ile tamamen entegredir. Bununla birlikte, standart ürünler, değişken ürünler (kullanıcı tarafından seçilen seçeneklere göre fiyat değişimlerinin olduğu), çapraz tanıtımlı ürünler, önerilen bağlı kuruluş ürünleri için bir mağaza, vb. İle gelişmiş ürün sayfaları oluşturabilirsiniz. temayı eşleştirmek için – derecelendirmeler, düğmeler, ekmek kırıntıları, satış şeritler, widget’lar ve hepsi. Seveceğinizden emin olduğunuz diğer tema seçenekleri renk seçenekleri, özel yazı tipleri, tarz WooCommerce widget’ları, WPML uyumluluğu, tema güncellemeleri ve desteği ve daha fazlasıdır..

30. Düzmece

FlatShop WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

FlatShop, Themify tarafından oluşturulan bir paralaks e-ticaret WordPress temasıdır. Bu tema, ürünlerinizi potansiyel müşterilerle paylaşmanın benzersiz bir yoludur. Bu duyarlı tema, çevrimiçi mağazanızı oluşturmanın harika bir yoludur. Farklı ürünler için yığılmış paralaks bölümleri ile çarpıcı bir ana sayfa oluşturun, duvar 2-4 sütun animasyonlu bir mağaza oluşturun ve hatta ürün sayfalarınıza paralaks görüntüleri ekleyin. Ayrıca, ana navigasyona eğlenceli bir alışveriş sepeti simgesi ekleyebilirsiniz. Bu şekilde rakiplerinizden farklı olacak gerçekten benzersiz bir mağaza oluşturabilirsiniz.

FlatShop, WordPress web siteleri için en popüler e-ticaret çözümlerinden biri olan WooCommerce’i desteklemektedir. Ürün sayfaları, alışveriş sepeti, ödeme ve hatta WooCommerce widget’ları, temanın minimal tasarımına uyacak şekilde tasarlandı.

Tema ayrıca menüde slayt seçeneği de içerir. Gezinme menünüzü sayfanın üstünde görüntülemek yerine, bir simgeye sahip olabilirsiniz. Okuyucular menü simgesine tıkladıklarında, sosyal bağlantılar ve filtrelenebilir arama ile birlikte menü sağdan kaydırarak açılır. Diğer tema özellikleri arasında harika Themify Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucu, Google haritaları, sonsuz kaydırma desteği ve daha fazlası yer alıyor.

31. Flavia

Flavia Duyarlı WooCommerce WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Tüm alışveriş nişlerini yönetmek için en son güçlü araçlarla donatılmış çevrimiçi mağazanız için duyarlı bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Flavia 8+ niş tabanlı ev düzeni sunar, aynı web sitesinde farklı ürün türlerini yönetmek için birçok benzersiz yazı stili sunar. Ayrıca kategorileri, markaları, ekibi, eğlenceli bilgileri, referansları, hizmetleri ve bir çevrimiçi mağaza ile ilgili her şeyi yönetebilirsiniz. Sekmeli bir bölüm yardımıyla ürün kategorilerini güzel bir şekilde yönetme ve organize etme seçenekleri sunar.

Kullanıcı dostu online alışveriş sistemi, alışveriş sepeti, ödeme ve hesap yönetiminin tüm özelliklerini içerir. Kolaylık olması açısından, başlık bölümü, sepet içeriğinin pop-up tabanlı görünümü ile desteklenen sepet içerir. Ayrıca, Ürün Filtreli Arama Widget’ı ile müşteriler istedikleri ürüne tek bir tıklamayla ulaşabilirler. Bu arada, 6’dan fazla gönderi stili ve bağlı bir ürün tasarımı var.

Tek ürün detay sayfasında, kullanılabilirlik, çeşitli yorumlar, genel değerlendirme, fiyat, ürün kodu, kısa açıklama, miktar tanımlayıcı ve İstek Listesi ve Sepete Ekle gibi bilgileri ekleyebilirsiniz. Ayrıca video, kategori ve etiketleri sergilemek de mümkündür. Özelleştirme tarafına dönersek, Flavia’nın yüzlerce özelleştirme seçeneği içeren güçlü bir arka uç paneli vardır ve ayrıca Visual Composer sayfa oluşturucusunun sürükle ve bırak işlevselliğini sağlar. Bu nedenle, tasarımı, düzeni ve içerik öğelerini kişiselleştirmek inanılmaz derecede kolaydır.

Hemen hemen her tür web sitesinin vazgeçilmez bir özelliği olarak kabul edilen ürün tanıtımları veya haber ve incelemeler yayınlamak için kullanabileceğiniz blog yönetim sistemi de dahildir. Önceden tanımlanmış blog düzenleri, sol veya sağ kenar çubuğu olan veya olmayan tek veya çok sütunlu bloglar için vardır. Blogun YouTube ve Sound Cloud varyantlarını da kullanabilirsiniz.

32. Ducan

Ducan Online Store WooCommerce WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ducan premium WordPress mağaza teması, kadın ve erkek hikayelerinden çocuklara ve yemek pişirme mağazalarına kadar neredeyse her tür web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Evcil Hayvan Mağazası, Kitapçı, Temizlik Ürünleri Mağazası, Spor Malzemeleri Mağazası, Oyuncak Mağazası, Kozmetik Mağazası, Elektronik Mağazası, Mobil / Dizüstü Bilgisayar Mağazası, Mobilya Mağazası ve İç Mimar Online Masası vb.Için de özel düzenler bulunmaktadır. Tema minimum kişisel çaba gerektirir. senin kısmında. Bunun nedeni, temanın yerleşik bir özelliği olarak yaklaşık iki düzine nişe özgü ana sayfa düzeni olmasıdır. Sadece uygun bir tasarım seçin ve içeriği kişiselleştirdikten hemen sonra kullanın.

Ama hepsi bu değil – üç düzineden fazla kullanıma hazır kısa kodunuz var. Birkaç saniye içinde birkaç tıklamayla yeni ev düzenleri oluşturmak için bu sayfa yapı taşlarını görsel sürükle ve bırak sayfa oluşturucu yardımıyla uygulayın! Ajax tabanlı Sepete Ekle işlevselliği de dahil olmak üzere tüm gelişmiş ve kullanıcı dostu alışveriş özellikleri, Sepet pop-up’ını bir başlıkta, pop-up tabanlı oturum açma, hesabın ve kontrolün kolay yönetimi, çoklu ödeme seçenekleri vb. İstek Listesi yönetimi ve ürün işlevselliğini karşılaştırma gibi diğer aksesuar özellikleri de sağlanır. Bu arada, mevcut birden fazla tasarımla, her bir ürün türünü farklı ve benzersiz bir şekilde sergileyebilirsiniz..

Ducan ayrıca, temanın işlevsel çok yönlülüğüne katkıda bulunmak ve özelleştirmeyi kolaylaştırmak için bir dizi premium ve ücretsiz eklenti içerir. Premium eklentiler arasında Visual Composer sayfa oluşturucu, Slider Revolution ve Layer Slider bulunur. Öte yandan, WooCommerce, bb press, Easy Digital Downloads, WPML ve RTL (Sağdan Sola), tamamen modern bir çevrimiçi mağaza için gerçekten ihtiyacınız olan ücretsiz eklentilerdir.

33. a.dot

a.dot E-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

a.dot, hızlı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için kullanabileceğiniz yaratıcı bir e-ticaret premium WordPress temasıdır. A.dot’u yükleyin, WooCommerce’i etkinleştirin, ürünlerinizi ekleyin ve para kazanmaya başlayın!

Küçük işletmeler son yıllarda büyük bir işletme haline geldi. Sosyal medyanın ortaya çıkmasıyla, el yapımı veya benzersiz mallarınızı çevrimiçi tanıtmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İhtiyacınız olan tek şey, müşterilerinizi satışa yönlendirmek için çevrimiçi bir mağaza. İşte bu noktada a.dot devreye giriyor. Bu tema e-ticaret ihtiyaçlarınızın cevabı.

Tema, WooCommerce ile tamamen entegredir, böylece ürünler, galeriler, derecelendirmeler, açıklamalar, yorumlar, çapraz satışlar ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca tema 9’dan fazla demoya sahip olduğundan, beğendiğiniz bir mağaza tasarımını seçebilir ve daha hızlı başlamak için örnek verileri içe aktarabilirsiniz. Diğer harika tema özellikleri arasında ürün vurguları, stil sahibi alışveriş sepeti, satış geri sayımı (özel teklifler için harika!), Portföy, tam blog (zaman çizelgesi seçeneği ile), duyarlı bir tasarım ve çok daha fazlası bulunur..

34. Acıbadem kurabiyesi

Acıbadem kurabiyesi tatlı WooCommerce WordPress teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Macaroon neşeli ve renkli bir WooCommerce hazır e-ticaret premium WordPress temasıdır. Bu tema herhangi bir çevrimiçi fırın, giyim mağazası veya diğer dükkanlar için harika olurdu.

Güçlü Visual Composer eklentisi ile oluşturulan, istediğiniz düzeni oluşturabilirsiniz. Sayfa öğelerini eklemek, sürükleyip bırakmak için tıklamanız yeterlidir. Macaroon ayrıca birkaç dakika içinde başlayabilmeniz için ekip, ofis, tarih, hizmetler, referanslar ve fiyatlandırma için yararlı sayfa şablonları içerir..

Tema ayrıca ücretsiz olarak WooCommerce eklentileri ile birlikte geliyor. Doğru, listeler, 360 ürün görünümleri, kataloglar ve boyutlandırma eklemek için tüm createIT eklentilerini elde edersiniz. Ayrıca diğer tüm standart WooCommerce özellikleriyle (derecelendirmeler, incelemeler, çapraz satışlar vb.) Gerçekten harika bir mağaza oluşturabilirsiniz. Macaroon ayrıca 7 renk kaplama, paralaks ve ken yanık efektleri, özel animasyonlar, Font Awesome Simgeleri, Contact Form 7 desteği ve daha fazlasını sunar.

35. Makery

Makery Marketplace e-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Makery, Themeforest’ten cesur bir pazar yeri ve e-ticaret premium WordPress temasıdır. Bu tema, satıcıların ürünlerini ve hizmetlerini satışa eklemesi için kendi çevrimiçi pazarınızı oluşturmanın harika bir yoludur.

eTicaret web sitelerinin WordPress ile oluşturulması kolaydır, özellikle de birçok tema kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için WooCommerce’i destekler. Ancak Makery ile kendi çevrimiçi pazarınızda (tıpkı Themeforest, Etsy veya Creative Market gibi) tonlarca mağaza oluşturabilirsiniz. Bu şekilde, mallarını satabilecekleri bir yer vererek ve daha geniş bir kitleye ulaşmalarına yardımcı olarak küçük işletmeleri destekleyebilirsiniz. Veya pazar yerinizi, okuyucularınıza bağlı kuruluş bağlantılarınızı kullanarak çeşitli ürünler sunmak için kullanabilirsiniz.

Makery’nin önemli bir özelliği, sınırsız WooCommerce mağazalarını desteklemesidir. Sınırsız mağaza ile birlikte birden fazla araba, mağaza komisyonu ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca tema dahil edilen WordPress kullanıcı profillerini genişletir, böylece fotoğraf ekleyebilir, favoriler satın alabilir, ek ayrıntılar ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

36. OneCart (Ücretsiz)

OneCart Ücretsiz WordPress Teması

OneCart, temiz ve minimal duyarlı bir e-ticaret premium WordPress temasıdır. Bu WooCommerce hazır teması bugün kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için mükemmeldir. OneCart, çevrimiçi mağaza kurulumunuzu bugün almanın temiz ve basit bir yoludur. Bu minimal tema, seçeneklerle sizi ezmeden başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

OneCart WooCommerce hazır, bu yüzden yapmanız gereken tek şey ücretsiz WooCommerce e-ticaret WordPress eklentisini kurmak. Bu eklenti ile ürünlerinizi, ürün kategorilerinizi, derecelendirmelerinizi ve yorumlarınızı kolayca ekleyebilirsiniz. Ayrıca eklenti, çeşitli para birimleri, mağaza arşivi, indirimler, değişken ürünler (renkler ve boyutlar için) ve daha fazlası için destek içerir. OneCart’ın Canlı Tema Özelleştirici’deki stil seçenekleri desteğiyle mağazanızın markanızla eşleşmesini sağlayabilirsiniz. Tema ayrıca dokunarak kaydırma özellikli bir FlexSlider, 2 özelleştirilebilir menü, tam bir blog, entegre yazı tipleri ve simgeler, bir üst çubuk karşılama mesajı ve daha fazlasını içerir.

37. Bay Terzi

Bay Terzi E-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bay Tailor, Themeforest’tan tamamen duyarlı bir e-ticaret premium WordPress temasıdır. Bu çarpıcı temanın müşterileri ve tasarımcıları aynı şekilde etkileyeceğinden emin olabilirsiniz. Her tuğla ve harç bir çevrimiçi mağaza düşünmelidir. Eldeki aynı envanteri satan daha geniş bir pazara itiraz edebilirsiniz. Bir e-ticaret mağazası kurmak, sadık müşterileriniz sitenizi ve ürünlerinizi tüm arkadaşlarıyla paylaşabileceğinden işinizi büyütmenin harika bir yoludur. Bay Tailor, başlamak için sadece web sitesi şablonu.

Tema, çevrimiçi mağazanızı başlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir (elbette ürünleriniz hariç). Tema tamamen duyarlı ve retina hazır, bu nedenle herhangi bir cihazda piksel mükemmel görünecek ayrıntılı ürün görüntüleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca, temayı mağazanıza sığdırmak için özel logo yükleme, hoş bir yapışkan başlık, özelleştirilebilir renkler, paralaks görüntü desteği, yerleşik kaydırıcılar ve hatta alışverişçileriniz için etkinleştirebileceğiniz isteğe bağlı bir istek listesi gibi birçok harika seçenek var..

Ayrıca, bu bir e-ticaret teması olduğu için, Tailor WooCommerce (mevcut en iyi ücretsiz e-ticaret WordPress eklentilerinden biri) ile tamamen uyumludur. WooCommerce ve Mr Tailor ile fiziksel, dijital ve hatta bağlı ürünler satabilirsiniz. Ek olarak, eklenti sizin için karmaşık bitleri ve bir e-ticaret mağazasının parçasını işler – ödeme, gönderim, vergi, sipariş takibi, derecelendirmeler, kuponlar ve daha fazlası yerleşiktir. En iyi yanı, her özelliğin Mr Tailor temasının geri kalanına uyacak şekilde tasarlanan müşterileriniz sitenizde baştan sona kesintisiz bir alışveriş deneyimi yaşarlar.

38. Mahalle

Mahalle E-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Mahalle Themeforest mevcut net bir beyaz e-ticaret WordPress teması. Bu minimal tema çevrimiçi mağazalar, mağazalar ve pazarlar için mükemmeldir.

Neighbourhood WooCommerce eklentisi etrafında inşa edilmiştir. Bu, oynamak için tonlarca harika ürün tabanlı özelliğiniz olduğu anlamına gelir. Kategorilere ürün ekleyin, etiketler ekleyin, satış oluşturun, bilgi ekleyin, galeriler ekleyin, derecelendirmeye ve incelemeye izin verin ve çok daha fazlası. Ayrıca, stil göze kolay gelir, böylece kullanıcılar envanterinizi incelemeyi sevecektir.

Mahalle de tonlarca seçenek ile harika bir portföy içerir. Promosyonlarınızı veya etkinliklerinizi göstermek için kısa kodları kullanarak sütunlarınızı seçin ve özel portföy öğesi sayfaları oluşturun. Veya müşterilere blogda neler olduğunu bildirin! Yine kenar çubukları, sol veya sağ hizalama, mini blog, duvar düzeni, bireysel yazı düzenleri ve daha fazlası gibi birçok özelleştirme seçeneği var!

39. Cartsy

Cartsy E-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Cartsy Templatic tarafından tasarlanan basit bir e-ticaret WordPress temasıdır. Bu tema herhangi bir çevrimiçi mağaza veya katalog için harika olurdu.

Tema, WooCommerce kullanılarak oluşturuldu, bu nedenle zengin ve kullanımı kolay bir çevrimiçi mağaza özelliğine sahip olacağınızı biliyorsunuz. Öğe eklemek kolaydır ve açıklamalar, birden çok resim, yorum, etiket, sosyal yer imi, indirimler, ilgili öğeler ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Cartsy, müşterilerinizin envanterinize göz atmasını ve tam olarak aradıklarını bulmasını kolaylaştırır.

Cartsy ayrıca yazı formatlarına dayanan harika bir blog da içeriyor. Blogunuza farklı türde içerik eklediğinizde, görüntülenen bilgileri optimize etmek için doğru yazı biçimini seçin. Alıntılar, link, galeri, resim, ses ve tabii ki standart yazılar ekleyin. Her birinin kolay gezinme için kendi simgesi vardır.

40. Topla

E-Ticaret WordPress Temasını Toplayın

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Gather, ThemeTrust tarafından geliştirilen premium bir e-ticaret WordPress temasıdır. Bu duyarlı e-ticaret teması, kendi çevrimiçi mağazanızı kurmak için özelliklerle dolu olarak gelir. Temiz ve minimal düzen, öğeleri sergilemek için mükemmeldir ve tema da çok güzel bir portföy ve blog içerir. Videolar, resimler, kaydırıcılar ve portföyler için özel yayın türleri, müşterilerinize içerik eklemek için birçok seçenek sunar.

Tema ile web sitenizde tam bir mağaza oluşturabilirsiniz. Gather, önemli noktaları (satış öğeleri gibi), fiyatlarda indirim gösterme, harika bir alışveriş sepeti ve çok kullanışlı bir filtre içeren mükemmel bir kurulumla birlikte gelir. Ve WooCommerce hazır olduğu için şimdi ürün satmaya başlayabilirsiniz! Gather WooCommerce hazır, bu yüzden tek yapmanız gereken ücretsiz eklentiyi almak ve öğelerinizi eklemek.

41. Mağaza Kutusu

StoreBox E-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Birçok insan WordPress’i bir blog platformu olarak düşünüyor, ancak bundan çok daha güçlü. Doğru tema ve eklentiler göz önüne alındığında, herhangi bir web sitesi türü oluşturabilirsiniz. Templatic’in StoreBox teması, WordPress kurulumunuzu tam teşekküllü bir E-Ticaret mağazasına dönüştürecek, böylece ürünlerinizi çevrimiçi olarak kolayca yönetebilir ve satabilirsiniz.

Storebox otomatik yükleme özelliğine sahiptir. Sitenizin her bölümünü kurmanız gereken günler geride kaldı. Basitçe temayı etkinleştirdiğinizde, sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde kurmak için sitenizi otomatik olarak demoya benzetecektir. Mağaza Kutusu ile fiziksel ürünler, dijital ürünler satabilir veya hatta bağlı bir mağaza oluşturabilirsiniz.

Tema ile ürünlerinizin her biri için ayrıntılı sayfalar da oluşturabilirsiniz. Ağırlığı, renkleri, boyutları, fiyatı, vergiyi ve stok durumunu ekleyin. Ayrıca, ürün başına birden fazla resim yükleyebilir, açıklamalarınızı ekleyebilir ve hatta satış fiyatlarını bile gösterebilirsiniz. Alışveriş yapanlar çeşitli gönderim ve ödeme seçenekleri arasından seçim yapabildikleri için ödeme de kolaydır. Sabit oran, ücretsiz, fiyat bazında ve ağırlık bazında gönderim. Ödeme ağ geçidi seçenekleri olarak PayPal, 2Checkout, Authorize.net, Google Checkout, WorldPay, banka havalesi ve Teslimde Nakit var.

42. Xing

Xing E-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Xing, ThemeForest tarafından geliştirilen bir iş ve e-ticaret WordPress temasıdır. Bu temiz ve modern tema, mallar veya hizmetler için çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için kaymakamdır. Birden fazla düzen seçeneği ve çok sayıda kaydırıcı konumu, ürünlerinizi istediğiniz yerde zarif bir şekilde sergilemenizi kolaylaştırır. Xing, WooCommerce için optimize edilmiştir, bu nedenle çevrimiçi mağazanızı ve alışveriş sepetinizi kurmak kolaydır. Diğer kullanışlı tema özellikleri arasında işlevsel bir blog, mükemmel bir ızgara portföyü ve yerleşik sosyal paylaşım.

43. Kidz Mağazası

Kidz Store e-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kidz Store, çok havalı ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip bir E-Ticaret temasıdır. Ayrıca tema, WordPress ile çevrimiçi bir mağaza oluşturmayı hızlı ve kolay hale getirecek harika özelliklerle doludur. Tek tıklamayla yükleme, çoklu ödeme ağ geçitleri, ızgara ve liste ürün görünümleri, katalog modu, kupon desteği ve daha fazlası. Kidz Store, temel WP kurulumunuzu arka uç mağaza yönetimi ile tamamlanmış tamamen işlevsel bir e-ticaret mağazasına dönüştürecek, böylece çevrimiçi ve maddi olmayan ürünleri satabilirsiniz.

44. Emporium

Emporium E-ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Emporium, hepsi bir arada e-ticaret WordPress Temanızdır. Bu premium wp teması, WordPress ile kendi çevrimiçi mağazanızı kolayca oluşturmak ve WordPress kurulumunuzu tamamen işlevsel bir e-ticaret içerik yönetimi çözümüne dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir, böylece ürünlerinizi çevrimiçi satmaya başlayabilirsiniz.

Emporium tek tıklamayla bir yükleme özelliği ile birlikte gelir, böylece temanızı etkinleştirirken her adımı atmanız gerekmez. Sadece Emporium’u etkinleştirin, otomatik olarak örnek ürünler, kategoriler oluşturur ve her türlü temel ayarı yapar. Bu, temanın nasıl çalıştığını daha iyi anlamanıza ve daha hızlı başlamanıza olanak tanır.

Tema ayrıca 3 farklı alışveriş sepeti stili kullanmanızı sağlar. Normal alışveriş sepeti, dijital mağaza ve katalog modu. Standart alışveriş sepeti, kullanıcıların şimdi satın al seçeneğiyle bir sepete ürün eklemesine izin verir, dijital mağaza (simgeler, pdf’ler, dokümanlar, müzik veya diğer dijital ürünler satmak istiyorsanız), birisi bir şey satın aldığında otomatik olarak bir kullanıcı hesabı oluşturur böylece istedikleri zaman indirebilirler ve katalog modu, öğeleri doğrudan site üzerinden satmadan sergilemenize olanak tanır.

45. Dükkan

Mağaza E-Ticaret WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Mağaza Teması Organic Themes tarafından zarif ve minimal bir e-ticaret WordPress teması. Bu tema herhangi bir çevrimiçi mağaza veya iş için güzel bir başlangıç.

Mağaza e-ticaret WordPress temasını kullanarak çevrimiçi mağazanızı kurun ve ürünleri en kısa sürede satmaya başlayın. Entegre WooCommerce eklentisi sayesinde, ürün açıklamaları, fotoğraf galerileri, müşteri yorumları ve ilgili öğeler gibi harika bilgiler içeren ayrıntılı öğe sayfalarını bulabilirsiniz. Ayrıca, web sitenizin kenar çubuğuna veya altbilgisine ek öğeler eklemek için widget’ı kullanabilirsiniz.

Dükkan, ürünlerin dışında birçok harika tema özelliği içerir. Harika bir blog ve yerleşik kullanışlı bir portföy var. Ayrıca, web sitenize ek içerik eklemek için tam genişlikli sayfa, slayt gösterisi sayfası, arşivler sayfası veya 3 sütunlu sayfa (ayrıca özel kısa kodlar ve widget’lar) gibi diğer şablonlardan da yararlanabilirsiniz..

46. ​​Regency

Regency E-Ticaret Mağazası WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Regency, herhangi bir çevrimiçi mağaza veya pazar yeri için mükemmel olan duyarlı bir e-ticaret premium WordPress temasıdır. Bu tema, hiç vakit kaybetmeden hoş bir mağaza oluşturmak ve satış yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir..

Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak çok zor olabilir. Tüm sitenizi tasarlama görevine ekleyebileceğiniz tonlarca ürününüz var. Regency, özel görünümlü bir web sitesi oluşturmaktan zorlanıyor. Bu tema, en güçlü sayfa oluşturuculardan biri olan Visual Composer ile birlikte geliyor. Bu eklenti ile mağazanız için kendi özel sayfa düzenlerinizi oluşturabilirsiniz, böylece bir ev, hakkında veya iletişim sayfası yapmak kolaydır.

Tema ayrıca kendi özel destek forumunuzu dahil etmek için kullanabileceğiniz bbPress desteği ile birlikte gelir. Bu, web sitenize siparişler, gönderim, geri ödemeler, boyutlandırma ve daha fazlası hakkında sık sorulan soruları eklemenin harika bir yoludur. Dahil edilen BuddyPress desteği, sitenize üye eklemenin harika bir yoludur. Regency’de 300 kısa kod, Visual Composer eklentisi, başlık seçenekleri, 3 site düzeni, yakında sunulacak özel bir sayfa ve daha pek çok özellik bulunur..

En İyi e-Ticaret WordPress temaları listemizi sonuçlandırmak

Yaratıcı bir girişimci olarak çevrimiçi ortamda yolunuzu açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıca, bu günlerde WordPress’te bu kadar güçlü olmamıştı. Yaratıcı girişimciler için en iyi e-ticaret WordPress tema seçeneklerinden bazılarını ele aldığımızı düşünüyoruz. Ancak ihtiyacınız olanı bulamadıysanız, ödeme yapmak da isteyebilirsiniz bu şablon listesi tarafından WPThemesChecker daha harika tema seçenekleri için.

Yeni başlıyorsanız, Ücretsiz seçeneklerden birini kullanarak 0 TL’lik bir başlangıç ​​yapmaya başlayabilirsiniz. İşleri bir sonraki seviyeye taşımak istediğinizde, WooCommerce ve Divi gibi inanılmaz derecede özelleştirilebilir premium temaların kombinasyonu, önümüzdeki yıllarda ihtiyaçlarınızı karşılamak için fazlasıyla yeterli olmalıdır..

Yaratıcı bir girişimci olarak çevrimiçi bir izlenim bırakmak için şu anda kullandığınız şeyleri duymak isteriz. Veya en iyi e-ticaret WordPress temaları topluluğumuz için güçlü adayları kaçırdığımızı bize bildirin. Yorumlar aracılığıyla iletişime geçin ve bize bildirin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map