Bir Emlak Web Sitesi Oluşturmak için En İyi Emlak WordPress Eklentileri

En İyi Gayrimenkul WordPress Eklentileri

WordPress ile bir emlak web sitesi oluşturma söz konusu olduğunda bir dizi WordPress Emlak eklentisi var. Bu eklentilerden bazıları sadece hayatınızı daha kolay hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda işiniz üzerinde gözle görülür bir etkiye sahip olacak harika seçeneklerdir..


Bu makalede, emlak web sitenizi yükseltmenize yardımcı olacak en etkileyici ve zengin özellikli eklentilerin bir seçimini bulacaksınız. Güzel özellik ekranlarından gelişmiş arama seçeneklerine kadar aşağıdaki eklentiler herkes için bir şeyler sunar.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

WordPress Gayrimenkul Gayrimenkul Eklentisi

En İyi WordPress Gayrimenkul Eklentileri

Lüks özelliklere sahip zarif bir site geliştirmek istiyorsanız, WordPress Property Real Estate Plugin sizin için uygun olabilir. Kapsamlı özellikler sunan bu eklenti, görsel açıdan etkileyici bir site oluşturmanıza yardımcı olmak için tüm emlak sitenizin ihtiyaçlarını karşılayacaktır..

WordPress Gayrimenkul Gayrimenkul Eklentisi, mülklerinizi ayrıntılı olarak listelemenizi ve sitenize uygun bir tarzda görüntülemenizi sağlar. Eklenti, ziyaretçilerin istedikleri bölgedeki mülkleri aramasını sağlayan Google Haritalar ile entegre olur. Bu WordPress emlak eklentisi, kullanıcıların mülkleri ayrıntılı olarak aramasını ve doğrudan sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırmak için çeşitli araçlar sunar. Özellikler:

 • Listelediğiniz her bir mülk türüne belirli ve alakalı ayrıntılar ekleyebilmeniz için gelişmiş özellik türleri.
 • Kendi benzersiz sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak ekranlar oluşturmanın birden çok yolu.
 • Girişlere kolayca göz atmak için Google Haritalar ile entegrasyon.
 • Ziyaretçilerin tam olarak aradıklarını bulmalarına yardımcı olan Gelişmiş Arama
 • Potansiyel alıcılarınızın kolayca iletişim kurabilmesi için iletişim formu 7 entegrasyonu.
 • Temsilci olarak birden fazla kullanıcı, böylece tüm ekibiniz kendi girişlerini ve özelliklerini oluşturabilir ve yönetebilir.

Bu eklentinin maliyeti 26 ABD dolarıdır (bir yıllık müşteri desteği istiyorsanız 7,80 ABD doları ile).

Optima Express ve Market Boost IDX Eklentisi

OptimaExpress Gayrimenkul Eklentisi

Optima Express ve Market Boost IDX Eklentisi size iHomefinder tarafından getirildi ve orada ciddi emlak web siteleri için etkileyici bir çözümdür. Tüm WordPress sitenizde emlak listeleri, pazar raporları ve MLS verileri sunar. Ayrıca SEO ve kurşun yakalama konusundaki itibarı ile gurur duymaktadır. Diğer eklenti özellikleri:

 • Tamamen duyarlı tasarım.
 • Göz Alıcı Galeriler – listeleme galerileri sayfalara, yayınlara ve kenar çubuklarına eklenebilir. Etkileyici bir özellik şovu oluşturmak için animasyonlu galeri kaydırıcıları eklenebilir.
 • İnteraktif harita.
 • Kullanıcı dostu Emlak Arama.
 • Çoklu Aday Müşteri Yakalama Özellikleri – e-posta uyarılarından iletişim ve kayıt formlarına kadar.
 • Raporlama ve Yönetim.

Tabii ki, böyle bir eklenti bir bedeli var. Çekirdek eklentiyi indirmek ücretsiz olmasına rağmen, 30 günlük ücretsiz deneme kullanmak için iHomefinder’a aylık bir abonelik ödemeniz gerekiyor.

Orta plan, fiyata kıyasla en iyi özellik dengesini sunar ve ayda 49,95 ABD dolarıdır. Ancak, iHomefinders’ın damla beslemeli e-posta pazarlama seçeneğini kullanmak istiyorsanız, aylık planlarına göre 74,95 ABD doları teklif ettikleri premium planlarına geçmeye değer..

Bu WordPress emlak eklentisi temel emlak web siteleri için aşırıya kaçabilir, ancak ciddi projeler için sadece ihtiyacınız olan şey olabilir.

AgentPress Listeleri

Ajan Basın Listeleri Eklentisi

AgentPress Listings, StudioPress tarafından geliştirilen ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Emlak sektöründe yeni başlayanlar veya henüz daha kapsamlı bir çözüm için bütçeye sahip olmayanlar için sağlam bir eklentidir..

AgentPress Listings eklentisi bir liste yönetim sistemi oluşturmak için AgentPress Pro Emlak Teması ile entegre olur. Ayrıca, web sitenizde ayrıntılı mülk listeleri yayınlamanıza olanak tanıyan özel bir yayın türü listesi ekleyerek Genesis tarafından desteklenen diğer WordPress web siteleriyle birlikte çalışır. Bu eklenti ayrıca şu özelliklere sahiptir:

 • Hızlı ve kolay kurulum.
 • Hızlı ve verimli kullanım.
 • Tek, arama veya tüm girişler için etkileyici görseller.
 • Özel gönderi türlerini, sınıflandırmalarını ve widget’ları kullanır.
 • Sınıflandırma oluşturma aracı, listelediğiniz özellikleri sınıflandırmak için kendi benzersiz yolunuzu oluşturmak için kullanılabilir.
 • Bu sınıflandırmalar, ziyaretçilerin listeleri aramasına izin vermek için kullanılabilir.

IDX hizmeti kullanmıyorsanız bu eklenti özellikle harika bir seçenektir.

Kolay Emlak Listeleri

EasyPropertyListings

Kolay Emlak Listeleri muhtemelen en yetkin olanıdır ücretsiz ilanlar WordPress eklentisi mevcut. WordPress sitenizde özellik listelerini görüntülemenizi sağlar ve herhangi bir tema ile çalışmalıdır. Önemli özellikler şunları içerir:

 • Konut, mülk, ticari, işletme, arazi ve diğerlerini kolayca listeleyebilmeniz için Çoklu Liste Türleri.
 • Google Haritalar ile entegre.
 • Müşteri adaylarını ve kişileri verimli bir şekilde yönetmek için CRM Sistemi ile iletişim kurun.
 • İzleme listeleri için raporlar.
 • Dünyanın her yerinden mülkleri listeleyebilmeniz için dolar olmayan para birimleri için para birimi desteği.

Kolay Mülk Listeleri ayrıca eklentiler. Bununla birlikte, bunlar ucuz değildir, bu nedenle daha kapsamlı bir çözüm istiyorsanız, en başından itibaren premium bir ürün aramaya değer olabilir..

Contempo Gayrimenkul Özel Yazı Tipleri

Contempo-gayrimenkul-eklentisi

İlk emlak temanızı oluşturmak isteyen bir geliştiriciyseniz, Contempo Emlak Özel Yazı Türleri eklentisi harika bir seçenektir. Bu eklenti, ilgili özel alanlar ve taksonomiler (kategoriler ve etiketler) ile birlikte listeler ve referanslar özel yazı türleri için basit seçenekler ile gayrimenkul temanızı oluşturmak için harika bir temeldir. Tema geliştiricileri için bu eklentiyi öneriyoruz, çünkü sayfa / yayın şablonu dahil edilmediğinden, kendiniz tema oluşturmanız (veya Contempo’nun emlak WordPress temaları kütüphanesine göz atmanız gerekecek).

Bir Emlak Sitesi İçin Diğer Temel Eklentiler

Özellikle gayrimenkul siteleri için oluşturulmuş WordPress eklentilerinin yanı sıra, göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli eklentiler de vardır..

Kaydolma Açılır Pencere Eklentisi ile E-posta Listesi Oluşturma

Posta listenizi oluşturmanıza ve takip etmenize yardımcı olmak için gerçekten iyi bir eklenti eklentisi yüklemeniz gerekir. Bu, yalnızca e-posta adreslerini toplamakla kalmaz, aynı zamanda potansiyel müşterilerle bir ilişki kurmaya ve ilişki kurmaya başlar. Emlak sitenize kolayca nasıl bir kayıt formu ekleyeceğinizi öğrenmek için Bloom WordPress eklentisi incelememizi okuyun.

Sosyal Paylaşım Düğmeleriyle Daha Fazla Poz Alın

Bir emlakçı olarak, içeriğinizin paylaşılmasını, paylaşılmasını, paylaşılmasını istersiniz. Bunu yapmak için, kitlenizi bu içeriği sosyal medya sayfalarında paylaşmaya teşvik etmek için her sayfada, paylaşımda ve listede paylaşım düğmelerine ihtiyacınız vardır. Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri, tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması gereken özelliklerle dolu bir eklentidir..

Daha Fazla Trafik İçin SEO’dan Yararlanın

Yoast SEO

Emlak son derece rekabetçi bir iştir ve site motorunuzun optimize edilmesi (SEO) gerçekten rekabette öne geçmenize yardımcı olabilir. Yoast SEO SEO ile ilgili bir dizi görevle ilgilenebilen ücretsiz bir zengin özellikli WordPress eklentisidir. Yoast SEO’nun sunduğu önemli işlevler hakkında daha fazla bilgi için SEO Eklentisi kılavuzumuzu okuyun.

Sitenizi Güvenli Hale Getirmek için Yedekleme Eklentisi Yükleme

UpdraftPlus WordPress Yedekleme Eklentisi

Modern bir emlakçı olarak, web sitenizin önemini bilirsiniz. Şimdi bu sitenin bir gecede kaybolduğunu hayal edin! Bunun hiçbir zaman bir seçenek olmadığından emin olmak için bir yedekleme eklentisi yüklemeniz gerekir, böylece en kötüsü gerçekleşir ve siteniz çökerse bir kopyasını kurtarabilirsiniz.. UpdraftPlus sitenizi yalnızca birkaç tıklamayla geri yüklemenizi sağlayan yedekleme için eksiksiz bir çözümdür.

Kitlenizi Bilmek için Analytics’inizi Anlayın

GoogleAnalyticsDashboardWP

Web sitenizin nasıl performans gösterdiğine ve nereden geldiğine dair bir döküm, bir emlak işletmesi için önemlidir. Öncelikle, indirin WP için Google Analytics Gösterge Tablosu böylece verilerinizi sitenizden ayrılmak zorunda kalmadan analiz edebilirsiniz. İkinci olarak, verilerinizi nasıl yorumlayacağınızı ve kullanacağınızı öğrenmeye başlayın.

Bu, kitlenizi anlamanıza ve web sitenizin ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmanıza yardımcı olacaktır. Bu kilit alanı daha iyi anlamak için kitle metriklerine ilişkin son kılavuzumuzu mutlaka okuyun.

WordPress Emlak Eklentileri Hakkında Son Düşünceler

Emlak siteniz için seçtiğiniz eklentiler büyük ölçüde işletmenize bağlı olacaktır. Web siteniz eksik mi? Ziyaretçileriniz hangi araçları kullanıyor? Bütçeniz ne kadar?

Bahsedilen tüm eklentiler iyi seçeneklerdir, bu yüzden bir eklentiyi ihtiyaçlarınıza göre eşleştirme örneğidir. Emlak web siteniz var mı? Hangi eklentileri kullanıyorsunuz? Lütfen düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map