8 En İyi WordPress Açılır Eklentisi

Dönüşüm oranlarını optimize etmek çoğu dijital pazarlamacı için bir numaralı önceliktir. Geleceğin sadık takipçilerini çekmek ve ‘kancalamak’ bir sanat formu olabilir – en iyimizi şaşırtan bir form. Neyse ki, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak çok sayıda araç var; özellikle WordPress topluluğu içinde. Bu yazıda mahsulün kremasını keşfedeceğiz.


Daha spesifik olarak, pop-up eklentileri dünyasına gireceğiz. Bunu tamamladıktan sonra, yeni açılır pencere eklentinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi ve WordPress web sitenizdeki dönüşüm oranlarını en üst düzeye çıkarabileceğinizi keşfetmeye devam edeceğiz. Hadi çatlayalım!

Optin Popup Nedir??

Optin açılır pencereleri, ziyaretçileri sadık takipçilere dönüştürmenin kanıtlanmış bir yoludur. Optins, ziyaretçilerin bültene abone olmak veya belirli bir konu hakkında daha fazla bilgi istemek için iletişim bilgilerini girmelerini sağlar.

Popuplar mı diyorsun? Ama cehennem kadar sinir bozucu, değil mi? Pazarlama araçları Yapabilmek yorucu olun – hiç şüphe yok – ama büyük bir balıkçı elinde, doğru yem onun başarısının anahtarı olabilir. Bir tek sen sonuçların yönteme değip değmeyeceğine karar verebilir. Bununla birlikte, doğrudan WordPress için en popüler pop-up eklentilerini keşfetmeye başlayalım.

Çok sayıda WordPress pop-up eklentisi var ve buğdayı samandan ayırmak biraz göz korkutucu bir olasılık olabilir. Neyse ki, aşağıda dikkatle düşünülmüş seçimimizle sizin için ağır kaldırmayı zaten yaptık.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Ninja Popupları

WordPress için Ninja Pop-up'ları

Ninja Popups, WordPress için özelleştirilebilir bir pop-up yaratıcısıdır. Bu eklenti ile, bülten abonelikleri, sosyal takipler, önerilen veya ilgili öğeler ve çok daha fazlası için web sitenizde zahmetsizce pop-up’lar oluşturabilirsiniz..

Pop-up’lar okuyucuların dikkatini çekmek için harika bir yoldur ve Ninja Pop-up’lar web sitenize özel pop-up’lar eklemeyi kolaylaştırır. Eklenti, mobil kullanıma hazır, tamamen çevrilebilir ve özelliklerle dolu birçok harika açılır pencere seçeneği sunar. Bir okuyucu abone oluncaya veya paylaşana kadar içeriği kilitleyen pop-up’lar ekleyin. Veya özel fırsatlar, indirimler veya kupon kodları için açılır pencereler ekleyin. İmkanlar sonsuzdur. En güzel özelliklerden biri, Ninja Popups’un hangi pop-up’ların yardımcı olduğunu ve hangilerinin gidebileceğini göstermek için sağladığı istatistikler..

Daha fazla pop-up tasarım seçeneğine mi ihtiyacınız var? Genişletme paketini alın! Eklenti yazarı biraz daha fazla çeşitliliğe ihtiyaç duyanlar için ek bir tema paketi oluşturdu. Çok sayıda promosyon çalıştırırsanız veya her pop-up türü için farklı tasarımlar kullanmak istiyorsanız, genişletme paketi kesinlikle yardımcı olacaktır. Ancak, yalnızca birkaç dolar daha fazla olduğundan, daha sonra bir tarih için araç setinize eklemeniz işe yarıyor.

2. Açılır Pencere Oluşturucu

Açılır Pencere Oluşturucu

Popup Maker, pop-up’larınıza hayal edebileceğiniz her türlü içeriği koymanızı sağlayan bir eklentidir. Ayrıca, aşağıdaki gibi bir dizi özellikle doludur:

 • Popup açılış animasyonları
 • Komple konumlandırma ve boyut kontrolü
 • Tema oluşturucu
 • Kaydırılabilir içerik ve daha fazlası

3. Bloom

Çiçek açmak

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bloom, Elegant Themes’da rock yıldızlarından çok kaygan bir eklentidir. Aynı zamanda premium, böylece sizin için ne ödeme olsun – kaliteli bir ürün. Sitenize nasıl optin formları eklemeyi planlıyorsunuz, Bloom, oluşturma işlemini kolaylaştırmak için yerleşik birçok harika özelliğe sahiptir:

 • Altı kolay optin stili; açılır pencere, içeri uçma ve widget gibi
 • 100’den fazla başlangıç ​​şablonu
 • Diğer sitelerinizle paylaşmak için kolay içe ve dışa aktarma
 • Dönüşümlerinizi takip etmek için istatistik izleme
 • Ve daha fazlası – daha fazla bilgi edinmek için Bloom incelememize göz atın

4. Pop-up’lar – WordPress Pop-up’ı

Popuplar WordPress

Popups – WordPress Popup, 60.000’den fazla kez indirilen ve takipçilerinizde% 40 artış sağlayan güçlü bir pop-up eklentisidir. Özellikler:

 • Kullanıcı alışkanlıklarını ayırt etmek için çoklu ekran filtreleri
 • Pop-up’ların ne zaman gösterilip gösterilmeyeceği seçenekleri
 • Konum, zamanlama ve gizleme ayarları
 • Sosyal ağ için kısa kodlar

5. PopupAlly

Açılır Müttefiki

PopupAlly, abone sayınızı artırmak için mükemmeldir. Bu WordPress eklentisi, kod bilginiz olmasa bile gelişmiş profesyonel kayıt formlarının hızlı bir şekilde özelleştirilmesini sağlar.

 • Çoğu e-posta pazarlama sistemiyle uyumlu
 • Premium desteği olan profesyonel bir seçeneği var
 • Çalışmak ve çalıştırmak için adım adım eğitimler sunar
 • Listenizi oluşturmanıza yardımcı olacak 30 günlük ücretsiz kurs

6. Supsystic Tarafından PopUp

Supsystic tarafından Popup indir

PopUp By Supsystic, daha fazla abone ve sosyal takipçi kazanmak için kolay, sınırsız yaratıcı tasarım sağlar.

 • Dostu seçeneklere sahip duyarlı açılır pencereler
 • Özelleştirilebilir temalar
 • Kayıp ziyaretçileri yakalamak için pop-up pencerelerden çıkın

7. Kaydol Samuray

Kaydol Samurai Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Opt-in Samurai ile WordPress’te Güzel Opt-In Açılır Formlar oluşturun. Opt-in Samurai, Intense WP tarafından geliştirilen ve WordPress web siteniz için güzel açılır pencere formları oluşturmanıza izin veren başka bir premium eklentidir..

Özelleştirilebilir görüntüler ve metin ayrıntılarıyla birlikte 100’den fazla önceden tasarlanmış katılım formu ile birlikte gelir. Tüm katılım formları duyarlılık açısından tamamen test edilmiştir ve tüm cihazlarda mükemmel görüntüler. Opt-in Samurai’nin sunduğu tüm özelliklerin yanı sıra, kenar çubuğuna özel 20 özel form içerir.

MailChimp, Aweber, Yanıt Al, Sürekli İletişim, iContact, Dikey Yanıt, FreshMail, Vision6, Customer.io, SendinBlue, SendGrid, DotMailer, Kampanya Monitörü, Aktif dahil olmak üzere en popüler 19 e-posta hizmetine sınırsız formlar oluşturun ve olası satış verilerini gönderin Kampanya, İnfüzyon Yumuşaklığı, Şeker CRM, HubSpot ve Mad Mimi. Abone verileri yerel WordPress veritabanınızda da saklanır. Böylece, doğrudan Samuray Kontrol Panelinizden CSV’ye dışa aktarabilirsiniz. Ayrıntılı istatistikler, gösterimler / görünümlerle birlikte en çok dönüşüm sağlayan formları gösterir.

Kaydolma Samurai, olası satışlarınızı doğrudan kendi kendine barındırılan Sugar CRM’ye de gönderebilir. Açılır formun yanı sıra, katılım formunu kısa kod kullanarak içeriğin ortasında görüntülemek istemeniz durumunda formlar doğrudan sayfaya (pop-up olmadan) da yerleştirilebilir. Eklentinin gösterge tablosu, görüntülemeleri ve en fazla dönüşüm sağlayan formların ayrıntılı analizlerini sunar. Kaydolma Samurai, kaydolma açılır pencere formlarınızı ayarlamak için kullanıcı dostu eklentilerden biridir. Sadece bunlar değil, eklenti hem karşılama hem de çıkış amacı açılır pencerelerini destekler. Ayrıca, her bir pop-up için çerez bitiş süresini de tanımlayabilirsiniz.

8. Optin Ninja

Optin Ninja

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Optin Ninja, yeni e-posta abonelerinde çizim yapmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış premium bir WordPress Eklentisidir. E-posta adreslerini toplayın ve yerel bir veritabanında saklayın, bir API anahtarı aracılığıyla otomatik yanıtlayıcıları kullanın veya herhangi bir özel formu kullanın. Eklenti, ziyaretçileri abonelere dönüştürmek için tek adımlı veya iki adımlı işlemi kullanmanıza olanak tanır.

Her içerik kutusu farklı şekillerde şekillendirilebilir. Sıkıştırılmış sayfalar ayrıntılı olarak özelleştirilebilir; bağımsız sayfaları kullanın veya pop-up’larda açın, arka planları, renkleri, yazı tiplerini vb. özelleştirin. Farklı seçenekleri denemek isterseniz Optin Ninja, hangi yaklaşımı kullanacağınıza karar vermenize yardımcı olabilecek basit A ​​/ B testleri oluşturmanıza olanak tanır..

Eklentinin kurulumu kolaydır ve çoğu WordPress teması ve eklentisiyle iyi çalışır. Müthiş optin sayfa demolarını önizlemek ve analitik grafik, otomatik yanıtlayıcı, tasarım seçenekleri ve 300’den fazla grafik içeren gerçek ekran görüntülerini görmek için eklenti demosunu inceleyin.

Hipotez?

Tüm eklenti toplama, pop-up özelleştirme ve bülten yazma sonra, bu şeylerden herhangi birinin çalıştığını nasıl biliyorsunuz? Her ne kadar sihirli formül birçok bin yıl boyunca tartışılacak olsa da, çoğu uzmanın istenen sonuçları gerçekten üreteceğini kabul ettiği bazı deneyler var. Bu şu şekilde gelir: istatistiksel hipotez testi.

İstatistiksel hipotez testlerinin genellikle Sahra altı Afrika bölgelerinde bulunan büyük, çoğunlukla otçul bir memeli ile kesinlikle hiçbir ilgisi yoktur. Ancak, yapar istatistik alanındaki bilimsel araştırmalarla biraz ilgili.

A / B testi, A ve B olmak üzere iki varyanttan oluşan rastgele bir deneyi ifade ederken, birincisi ‘kontrol’ konusunu ve ‘tedavi’ ikincisini temsil eder.

Şaşkın? Neyse ki, başarılı bir web sitesine sahip olmak için roket bilimcisi olmanıza gerek yok. Eklentiler bunun için! Birçok pop-up eklentisinin yerleşik izleme özellikleri olmasına rağmen, A / B test deneylerini tanımlamanıza, yönetmenize ve izlemenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir eklenti vardır:

WordPress için Nelio AB Bölünmüş Test Aracı

Nelio A / B Test, WordPress için güçlü ve çok yönlü bir dönüşüm optimizasyon hizmetidir. Eklentinin kendisi ücretsizdir, ancak ihtiyaç duyduğu hizmet premiumdur. Nelio A / B Testinin sizin için yapabilecekleri:

 • Açılış sayfalarınızı iyileştirin
 • Daha iyi yayınlar yazın
 • Yeni temaları ve farklı menüleri test edin
 • Test başlıkları ve başlıkları

Ve en iyisi, bunların hepsi WordPress Panonuzun içinden yapılabilir! Sizi ısıtacak bir başka harika özellik de ısı haritaları.

Bu özellik, müşterilerinizi daha iyi anlayabilmeniz için herhangi bir sayfanın en sıcak alanlarını tam anlamıyla analiz etmenizi sağlar. Ve Nelio A / B Testi bir hizmet (premium da olsa), tüm işlemler web sitenizden kaldırılır ve bulutlarının yükü kaldırmasına izin verir. Bu, sitenin daha hızlı yüklenmesini sağlar.

Buzlanmaları Dönüşümlü Kek Üzerine Koymak

Bu yazıda pop-up’lardan bahsediyoruz, ancak size bir de bonus daha vermek istiyorum. Abone listenizi artırmanın ve daha fazlası için geri gelmesini sağlamanın en kanıtlanmış yollarından biri en basitlerinden biridir: teşekkür ederim deyin.

Testler, bir işlemin sonunda (finansal olsun veya olmasın) bir teşekkür sayfası eklemenin her müşteri üzerinde büyük bir etki yarattığını göstermektedir. Ayrıca, diğer içeriğinizin bazılarına bağlantılar eklemek için harika bir fırsat yaratır.

Birlikte geçirdiğimiz zaman için teşekkür etmenin bir başka harika yolu da, bir WordPress eklentisi olduğunu tahmin ettiniz. Teşekkürler Daha sonra aslında yorum yapan herkese teşekkür e-postaları gönderir.

Harika özellikler boldur:

 • Okuyucuları tekrar blogunuza davet edin
 • Daha fazla takipçi için Twitter veya Facebook’unuza bağlantı verin
 • Kategoriler için e-postaları özelleştirin
 • RSS özet akışınıza bağlantı oluşturun
 • Birden çok dil çevirisi içerir

Tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi, bir teşekkür, bir okuyucu, abone veya müşterinin hoş karşılanmasını sağlamak için uzun bir yol kat eder ve sizi bunun için sevecekler.

Ziyaretçileri Dönüştürme Kanca, Hat ve Sinker

Bu yüzden aç web sitesi ziyaretçileri yem almış ve onları sarmışsınız. Pop-up optins ile abone listenizi artırdınız, web sitenize daha fazla ilgi yarattınız, müşterilerinizi ve ihtiyaçlarını tam olarak anladınız ve hatta zaman geçirdiniz yoğun gününüzden teşekkür etmek için.

Şimdi dünyayı fethetmeye devam edebilirsiniz. Ya da daha fazlası için hala açsanız, e-posta optin eklentileri topluluğumuza göz atın. Sorularınız, önerileriniz veya eleştirileriniz var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde ateş edin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map