8 En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

En İyi Bildirim Çubuğu WordPress Eklentileri

İster bir satış, ister en yeni ürününüz, ister belirli bir açılış sayfanızın reklamını yapmak isteyin, bildirim çubuğu gitmenin yoludur. Sitenize bu basit ekleme dikkat çeker ve para kazanma sayfalarına trafik çekmeye yardımcı olur. Ancak WordPress temanız bu özelliği içermese bile, eklentiye sahip bir bildirim çubuğu eklemek kolaydır.


İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, oldukça az sayıda bildirim çubuğu seçeneği vardır. Ancak, en iyi seçenekleriniz olduğunu düşündüğümüz şeylerin bir listesini hazırladık. Paylaştığımız eklentilerin her biri yakın zamanda güncellendi ve bir bağlantı ekleme olanağı sunuyor (belki de bir WordPress bildirim çubuğunun en önemli temel özelliği). Öyleyse başlayalım!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Kolay Bildirim Çubuğu

Kolay Bildirim Çubuğu

Easy Notification Bar eklentisi ile WordPress sitenize basit bir bildirim çubuğu ekleyin. Bu seçenek gerçekten listemizdeki en kolay yöntemdir – bildirim çubuğunuzu ayarlamak için canlı özelleştiriciye yükleyin ve gidin. Eklenti, kısa açıklama eklemek, metin hizalaması ayarlamak, yazı tipi boyutu seçmek, düğme metninizi düzenlemek, bağlantı eklemek ve arka plan / metin rengini özelleştirmek için hızlı ve kolay seçenekler içerir. Bu kadar! WordPress sitenize birkaç dakika içinde bir bildirim çubuğu ekleyebilirsiniz. Hepsinden iyisi, bu hafif eklenti çoğu temayla (kendi Toplam temamız dahil) çalışır ve popüler eklentilerle (WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Elementor gibi) iyi oynar.

2. Merhaba Çubuğu

Merhaba Bar

Birkaç ek seçenek için Hello Bar’a göz atmanızı öneririz. Bu eklentinin ücretsiz sürümü temel tasarım ayarlarını (renk, üst veya alt yerleşim, boyut ve düğme stili gibi), 1 canlı A / B split testi (premium sınırsızdır), Hello Bar’ınızı herkese veya sadece mobil cihazlarda (veya yeni sürüme geçerseniz ana sayfanızla sınırlandırın). Dikkat edilmesi gereken bir nokta, yıllık bir Büyüme planı seçerseniz yaklaşık 24 $ / ay’dan başlayan bir premium plana geçmediğiniz sürece Hello Bar markasını kaldıramayacağınızdır..

3. WPFront Bildirim Çubuğu

WPFront Bildirim Çubuğu

WPFront biraz daha sezgisel, ancak ücretsiz bir bildirim çubuğu eklentisi arıyorsanız iyi bir seçenektir. Eklenti, yapışkan, kaydırma ofseti, çubuk yüksekliği, otomatik kapanma, mesaj, düğme eylemi (bağlantı veya Javascript) ve daha fazlası için kendi paneline sahiptir. Ancak benzersiz bir özellik, bildirim çubuklarınızı görüntülemek için belirlenmiş tarihleri ​​ve kullanıcı rollerini belirleme yeteneğidir. Bu, oturum açmış aboneler (hatta yazarlarınız) için sınırlı süreli tanıtımlar veya özel duyurular tanıtmak istiyorsanız WPFront’u mükemmel bir seçim haline getirir..

4. WP Bildirim Çubukları

WP Bildirim Çubukları

WP Bildirim Çubukları eklentisi, WordPress destekli siteniz için bir uyarı çubuğu oluşturmanın basit bir yolunu sunar. Özel metin, düğmeler, vb. İle sınırsız sayıda çubuk oluşturun. Ayrıca, belirli sayfalarda (veya yayınlarda), Google veya Facebook ziyaretçilerine bildirim çubuğunuzu görüntülemek için ayarlar vardır – ziyaretçilerinize farklı bildirimler sunmak istiyorsanız harika bir özellik çeşitli trafik kaynakları. Eklenti ayrıca çeviriye hazırdır ve özel arka plan, metin ve düğme renkleri için renk seçicileri içerir.

5. Üst Çubuk

Üst Çubuk

WP Darko’daki Üst Bar eklentisi ile site ziyaretçilerinize mesaj ve bağlantı görüntülemek için kendi üst çubuğunuzu tasarlayabilirsiniz. Renklerinizi, kaydırmada görünürlüğü, mesajı ve düğme metnini ve renkleri seçin. Gelişmiş seçenekler için bir Pro sürümü vardır (alt kenarlık, gecikme, kapatma seçeneği, yazı tipi boyutları ve kullanıcı görünürlüğü).

6. Duyuru Çubuğu

Themify Duyuru Çubuğu

Bilgi ve İndirme

Duyuru Çubuğu eklentisi, web sitenize uyarı eklemenizi kolaylaştırır. Eklenti tamamen duyarlı olduğundan mesajınız tüm cihazlarında okuyucularınız tarafından görülebilir. Eklenti, markanızla ve web sitenizle eşleşen duyurular oluşturabilmeniz için birçok harika seçenek içerir. Öncelikle üstbilginize, altbilginize veya kenar çubuğunuza sabit bir duyuru eklenmesini isteyip istemediğinize karar verin. Ardından 12 arka plan rengi / stili, 2 stil öğesi (ataç veya yer imi), 3 geçiş ve 5 özel yazı tipi arasından seçim yapabilirsiniz. Okuyucularınızı tıklamaya teşvik etmek için sitenizden gerçekten gelen duyurular oluşturun!

7. Apex Bildirim Çubuğu Lite

Apex Bildirim Çubuğu Lite

Apex Notification Bar Lite eklentisi, kendi uyarı veya bildirim çubuğunuzu oluşturmak için birkaç seçenek içerir. Önceden biçimlendirilmiş 5 şablon arasından seçim yapın veya 5 bildirim çubuğu bileşeni ve birlikte verilen sosyal simgeleri kullanarak özelleştirin. Apex Bildirim Çubuğu Lite, yapışkan bir çubuk için seçenekler sunar; bu nedenle, sitenizi ziyaret eden kullanıcılar aşağı kaydırsa bile bildirim ekranda kalır. Veya okuyuculara bildirimi kapatma yeteneği vermek için göster / gizle seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Daha fazla istemek? Var premium versiyon gelişmiş konumlandırma, planlı çubuklar, geri sayım sayacı, özel yazı tipleri ve daha birçok özelleştirme seçeneği için kullanılabilir.

8. HashBar

Hashbar

Listemizdeki son WordPress için HashBar bildirim çubuğu. Görsel Besteci ve Kral Besteci ile uyumludur, sitenizde bir sayfa oluşturucu kullanıyor olsanız bile harika bir ektir. Eklenti, hangi sayfalarda gösterildiğine karar vermenize, konumlandırmayı ayarlamanıza, renkleri özelleştirmenize ve elbette kendi metninizi eklemenize olanak tanır. Ancak kısa kod üretecine, yapışkan ve şeffaf başlık stillerine, mobil kesme noktası ayarlarına, bildirim çubuğu planlamasına ve daha fazlasına erişmek istiyorsanız, premium versiyon.


Özetlemek, duyuru ve bildirim çubukları önemli bilgilere dikkat çekmek için harika bir yoldur. Okuyucularınızı özel bir satışa, yeni içeriğe, bültene kaydolmaya veya diğer öne çıkan içeriğe yönlendirebilirsiniz. Umarım bu liste WordPress siteniz için doğru bildirim çubuğu eklentisini bulmanıza yardımcı olmuştur.

Sorularınız mı var? Veya önerilecek diğer eklentiler? Bize aşağıya bir yorum bırakın-sizden duymak isteriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map