35 Eğitim, Öğrenme ve Kurs Yönetimi WordPress Temaları

Düşüyor, yani daha önce herkes okula dönecek. Bu aynı zamanda okulların ve eğitimcilerin yeni öğretim yılına hazırlanırken eşyalarını bir araya getirme zamanının geldiği anlamına gelir. Okul web sitenize veya çevrimiçi kurs kataloğunuza bir güncelleme vermek için bundan daha iyi bir zaman?


Başlamanıza yardımcı olmak için en sevdiğimiz eğitim, öğrenme ve kurs yönetimi WordPress temalarımızdan bazılarını topladık. Daha fazla bilgi edinmek için tema resimlerine tıklamanız yeterli!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. BuddyBoss

BuddyBoss Çevrimiçi Öğrenme

BuddyBoss ile en iyi çevrimiçi öğrenme sitenizi oluşturun. Bu zengin özellikli platform, kurslarınızı çevrimiçi oluşturmak, yayınlamak ve hatta satmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. BuddyBoss teması Gutenberg ve Elementor ile sorunsuz bir şekilde çalışır, böylece istediğiniz özel bir düzen oluşturabilirsiniz. Ayrıca, LearnDash için yerleşik destek, önkoşullar, e-posta bildirimleri, çok katmanlı kurslar, atama yönetimi, erişim süresinin sona ermesi ve daha fazlası için gelişmiş seçeneklere sahip kurslar yapabileceğiniz anlamına gelir. Diğer tema özellikleri arasında sosyal gruplar, üye kazanımları, tartışma konuları, mobil kullanıma hazır kurslar ve BuddyPress, AppBoss, WooCommerce, MemberPress, Events Calendar Pro, WP Job Manager, GamiPress ve Gravity Forms gibi popüler eklentiler için desteklenen entegrasyonlar bulunur.

2. WPLMS

wplms-eğitim-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WPLMS, VibeThemes tarafından geliştirilen ve ThemeForest’ta satılık kapsamlı bir Öğrenme Yönetim Sistemi WordPress temasıdır. Bu harika tema, kursları, testleri, değerlendirmeleri, istatistikleri ve çok daha fazlasını yönetmek için eksiksiz bir akademik ve eğitim çerçevesidir. Bu, okullar, eğitim kurumları veya sertifika programları için mükemmel WordPress temasıdır.

WPMLS, bir eğitim sitesi ve daha fazlası için düşünebileceğiniz her şeye sahiptir. Tema, derslerin yanı sıra ders açıklamaları, birimler, ders fiyatlandırması, uzunluk, derecelendirmeler, incelemeler, eğitmen ve hatta kayıtlı öğrenci sayısını içerir. Entegre WooCommerce e-ticaret eklentisi ile kurslarınızı ekledikten sonra satmak kolaydır. Ayrıca öğrenciler dersleri tamamlarken çevrimiçi sistem üzerinden değerlendirme, puan, rozet ve sertifika alırlar..

Bu temanın harika bir özelliği kullanıcı profilleridir. Öğrenciler daha sonra derslere kaydolmak, bbPress forumlarına katılmak veya BuddyPress sosyal ağında yer almak için kendi profillerini oluşturabilirler. Ancak öğretmenler, kurs etkinliğini izleyebilecekleri, sınavları ve test gönderimlerini görebilecekleri, kurs istatistiklerini görüntüleyebilecekleri ve öğrencilerle iletişim kurabilecekleri daha güçlü bir kullanıcı panosuna sahiptir. WPLMS, öğrencilerin ve öğretmenlerin çevrimiçi olarak birbirleriyle etkileşim kurmalarını tamamen mümkün kılar.

Bu tema gerçekten bir çerçevedir. Yöneticiler ve öğretmenler, özel forumlar ve gruplar (çalışma grupları için mükemmel), kullanımı kolay sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, canlı özelleştirici desteği, tonlarca özel widget ve kısa kod, ve çok daha fazlası için kapsamlı istatistikler içerir..

3. Akademi

akademi eğitim-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Academy, çevrimiçi öğretmeyi ve öğrenmeyi kolaylaştırır. Tema, kullanıcı profilleri, kurslar ve ders planları, WooCommerce entegrasyonu, özel yazı tipleri ve renkler, kurs özellikleri (abonelikler, sertifikalar, derecelendirmeler vb.), Özel kısa kodlar ve daha fazlası için seçenekler içerir. Tüm bunlar ve daha fazlası ile hiçbir zaman harika bir edu sitesi oluşturabilirsiniz.

4. eLümin

eLumine e-Öğrenim Ortamı WordPress Teması

eLumine, LearnDash ile tamamen uyumlu, zarif ve zengin özelliklere sahip bir temadır. Temanın LearnDash kursları, özelleştirilebilir sınavlar, şık düzenler, skor tabloları, sosyal paylaşım, bbPress forumları, BuddyPress ağları, dinamik kenar çubukları ve daha fazlası için yerleşik seçeneklerini kullanın. eLumine, sitenizi oluşturmayı kolaylaştırmak için harika ayarlar ve özelliklerle (görsel bir oluşturucu) doludur.

5. LMS

LMS-eğitim-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

LMS, WordPress için duyarlı bir öğrenme yönetim sistemidir ve kurslar, öğretmen profilleri, sınavlar, derecelendirmeler, kullanıcı profilleri, kurs izleme ve daha fazlasını içerdiğinden, çevrimiçi eğitim programınız için harika bir başlangıçtır. Ayrıca Sensei, BuddyPress, Etkinlik Takvimi, WooCommerce ve MailChimp uyumluluğu ile web sitenize her türlü mükemmel özelliği ekleyebilirsiniz..

6. Guru

guru eğitim-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Guru, kolay kurs yönetimi için popüler Sensei eklentisini ve WooCommerce’yi kullanan temiz bir eğitim temasıdır, böylece eklediğiniz kursları satarak sitenizden para kazanabilirsiniz. Bu tema başka ne yapabilir? Birçok! Visual Composer ile sayfa oluşturma, tam öğretmen profilleri, Etkinlik Takvimi eklentisi aracılığıyla etkinlikler, test ve test desteği ve çok daha fazlası gibi.

7. Varsita

varsita-eğitim-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Varsita eğitim WordPress temasıyla okulunuz veya üniversiteniz için bir web sitesi oluşturmak kolaydır. Themeum LMS eklentisi, PayPal entegrasyonu, kurs ve ders yönetimi, personel profilleri, özel etkinlikler, yerleşik medya oynatıcı ve hatta özel olarak oluşturulmuş sayfalar için Görsel Besteci gibi bu temaya dahil olan bir sürü harika çevrimiçi öğrenme aracı vardır..

8. Edubase

edubase-eğitim-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Edubase öğrenme ve etkinlikler WordPress temasının temiz ve profesyonel tasarımı, onu herhangi bir eğitim programı veya tesisi için mükemmel bir seçim haline getirir. Tema tamamen duyarlı, bu yüzden kurs listeleriniz her zaman harika görünüyor ve 5 şablon başlamayı kolaylaştırıyor. Diğer özellikler ders sayfaları, 2 başlık stili, öğretmen profilleri, kurslar, BuddyPress uyumluluğu ve premium Visual Composer & Revolution kaydırıcı eklentilerini içerir.

9. CleverCourse

clevercourse-eğitim-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Zeki Kurs, çevrimiçi ve tesis dışı kurslar oluşturmak ve satmak için mükemmel bir güzel LMS WordPress temasıdır. Ayrıca, kullanıcı profilleri için yerleşik destek sayesinde, eğitmenlerin ve öğrencilerin iletişim halinde olmaları ve kurslarını yönetmeleri kolaydır. Tema ayrıca kurs tamamlama sertifikaları, eğitmen komisyonu desteği, özel sayfa oluşturucu, gelişmiş yönetici paneli ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

10. Ustaca

ustaca-eğitim-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ustalıkla kursları ve etkinlik biletlerini ustaca oluşturmak, görüntülemek ve satmak için kullanabileceğiniz bir öğrenme yönetimi WordPress temasıdır. Kategori filtreleri kursları bulmayı kolaylaştırır, renk seçiciler özel bir görünüm oluşturmayı kolaylaştırır ve daha fazla tema özelliği için Sensei, WooCommerce, Events Calendar Pro ve Gravity formları için destek!

11. EduLMS

edulms-eğitim-tema

EduLMS WP, bir okul, üniversite veya özel ders programı web sitesi oluşturmak için mükemmel olan hoş bir eğitim WordPress temasıdır. Tema, sınavlar (artı geçme kriterleri), dersler, ödevler ve daha fazlası gibi seveceğiniz harika özellikler içerir. Bu şekilde öğrenciler ve öğretmenler yolda kalabilirler! Diğer özellikler arasında tamamlama sertifikası, RTL desteği, özel kısa kodlar, dahil edilen sayfa oluşturucu, 5 düzen, WooCommerce ve daha fazlası bulunur..

12. MasterStudy

masterstudy-eğitim-tema

Bir eğitim sitesi kurmak istiyorsanız, MasterStudy mükemmel bir seçimdir. Geliştiriciler araştırmalarını yaptılar ve mükemmelleştirmek için ihtiyacınız olan tüm özellikleri topladılar. Bu LMS teması ücretli ve ücretsiz kurslar, 2 başlık, kurs yorumları, personel profilleri, önceden ayarlanmış renk kaplamaları ve gelecek etkinlikler için özellik ve seçeneklerle doludur. Ayrıca, içerilen Görsel Besteci sayfa oluşturmayı kolaylaştırır ve Devrim kaydırıcısı da özel kaydırıcılar oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

13. Masal

masal-eğitim-tema

Fable WordPress temasıyla duyarlı bir çocuk okulu, anaokulu veya okul öncesi web sitesi oluşturun. Bu eğlenceli ve samimi tema, hayatınızı kolaylaştırmak için tek tıklamayla demo yükleyicinin yanı sıra kolay özelleştirmeler için dahili bir sürükle ve bırak sayfası oluşturma içerir. Ancak hepsi bu kadar değil – tema ayrıca yerleşik bir zaman çizelgesi, güçlü tema seçenekleri paneli, tema stilleri paneli ve daha fazlası ile birlikte Slider Revolution ile birlikte geliyor.

14. eLearn

elearn-eğitim-tema

eLearn, hızlı ve kolay kurulum için birden fazla düzen ve açılış sayfası içeren çok kullanımlı bir eğitim WordPress temasıdır. Tema, çeviriye hazır, tamamen duyarlı ve özel tasarımlar için Unyson çerçevesi tarafından destekleniyor. Kurslarınız için videolar ve yayınlar ekleyin, ardından kullanıcıların abone olması için bir kayıt ekleyin.

15. Epsilon LMS e-Öğrenme

elearning eğitim-tema

LMS e-Öğrenme, WordPress ile bir LMS oluşturmak için güçlü bir temadır. Tema, hangisini seçerseniz seçin, LearnPress LMS eklentisi desteği, bbPress forum entegrasyonu, çoklu ödeme yöntemleri (WooCommerce, PayPal, Stripe) ve 8 önceden hazırlanmış gibi tonlarca özellik olduğunda çevrimiçi veya ücretsiz olarak çevrimiçi kurslar sunmayı kolaylaştırır. hızlı kurulum için içe aktarabileceğiniz demolar!

16. KIDIX

kidix-eğitim-tema

Kidix eğitim WordPress temasıyla okulunuz, anaokulunuz, kreş veya kampınız için hiçbir zaman tatlı bir web sitesi oluşturun. Web sitenizde renkler, yazı tipleri ve daha fazlası için canlı tasarım değişiklikleri yapmak üzere yerleşik özelleştirici seçeneklerini kullanın. Birlikte verilen özel gönderi türlerini kullanarak öğretmenlerinizi, sınıflarınızı ve hatta fotoğraf albümlerinizi ekleyin. Oh, ve Kidix kolay çeviriler için WPML’ye hazır.

17. İcat

icat eğitim-tema

Invent, kolej ve üniversite web siteleri için oluşturulmuş bir eğitim ve kurs WordPress temasıdır. Tema tam bir LearnDash desteğine sahiptir, böylece kurslarınızı sorunsuz bir şekilde ekleyebilirsiniz. Invent; kurslar, haberler, etkinlikler, bölümler, öğretim üyeleri ve hatta bir portföy için özel posta türleri içerir. Bu şekilde içeriği güzel ve düzenli tutabilirsiniz. Dahili kısa kod üreteci ile özel görünümlü sayfalar oluşturmak hiç sorun değil!

18. Üniversite

üniversite-eğitim-tema

Bilgi ve İndirme

Üniversite WordPress temasıyla eğitim tesisiniz için çarpıcı bir web sitesi oluşturun. LearnDash kursları, dersleri ve sınavları ile her türlü çevrimiçi eğitim programını ekleyebilirsiniz. Ayrıca, yerleşik WooCommerce mağazası ile, kurslara erişimin yanı sıra yaklaşan etkinlik ve konferanslara bilet satabilirsiniz. Diğer özellikler arasında sayfa oluşturma, renk seçenekleri, duyarlı ve retina tasarımı, özel takvim ve daha fazlası yer alır.

19. Eğitim Kampüsü

educampus-eğitim-tema

Educampus, okul web sitenizi hızlı ve çalışır hale getirmek için minimal bir tasarıma ve yardımcı seçeneklere sahip basit bir eğitim ve üniversite tarzı WordPress temasıdır. Tema tamamen duyarlı, retinaya hazır, premium Görsel Besteci ve Devrim kaydırıcısını, kursları ve hatta temel etkinlikler takvimini içeriyor.

20. Küçük İnsanlar

Az insan eğitim-tema

Küçük İnsanlar eğlenceli ve fonksiyonel bir çocuk bakımı, gündüz kampı, özel ders, okul öncesi ve anaokulu tarzı WordPress teması. Little People, kolay bir sayfa oluşturucu, premium Devrim kaydırıcısı, TimeTable zamanlama eklentisi, özel yazı tipleri ve tam çeviri desteği gibi çocuklarınızın eğitim programı için mükemmel bir web sitesi oluşturmak için tonlarca özellik sunar.

21. Yolculuk

DriveMe-eğitim-tema

Sürücü okulları da var ve bu Driveme için harika bir seçenek. Bu niş eğitim teması sürücüler, motosiklet eğitimi, yarı kamyon dersleri ve hatta okul sürüş okul ekipmanları için idealdir. İnsanlara araba kullanmayı öğreten ne olursa olsun, Driveme’de ana sayfa düzenleri, ödeme yöntemi, rezervasyon, renkler, kurs listeleri ve çok daha fazlası için seçenekler vardır.

22. Eğitim Merkezi

Eğitim-merkez-wordpress-tema

Eğitim Merkezi WordPress teması, kolejiniz, üniversiteniz veya çevrimiçi okulunuz için bir web sitesi (eğitim kursları ile) oluşturmayı kolaylaştırır. Gelişmiş öğrenme yönetim sistemleri sezgisel gezinme, esnek kurslar ve yalnızca müşteriler (veya öğrenciler) için sınırlı erişim sunar. Ayrıca özel bir görünüm için sayfa şablonları, sınırsız renkler, tonlarca blog stili ve daha fazlası var.

23. Politeknik

politeknik eğitim-tema

Bu eğitim ve LMS WordPress teması, hiçbir zaman bir eğitim web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Politeknik, ayrıntılı fakülte sayfaları, genişletilmiş kullanıcı profilleri, tam kurs kataloğu, mega menü sitesinde gezinme ve daha fazlasını eklemenizi sağlar. Ayrıca Sensei ve WooCommerce desteği ile kolayca kurs ekleyebilir ve satabilirsiniz!

24. Bebek Çocukları

bebek-çocuk-eğitim-tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Baby Kids, Themeforest’ta günlük bakım, okul, kamp veya eğitim çocuk programınız için güzel bir web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz bir eğitim ve öğrenme premium WordPress temasıdır.

Bu tema Visual Composer eklentisini kullanır, böylece size mükemmel ana sayfa, iletişim sayfası ve daha fazlasını oluşturmak için öğeleri sürükleyip bırakabilirsiniz. Ayrıca etkinlikler, öğretmenler, geziler, kurslar ve daha fazlası için yerleşik özel yayın türleri ile programınızın tüm bilgilerini sitenize eklemek kolaydır.

Bu temanın bir başka harika özelliği de dahil olan WordPress Zaman Tablosudur. Bu eklenti, kurslarınızı veya sınıflarınızı buna göre planlamanızı ve renk kodlamanızı kolaylaştırır. Bu, ebeveynlerin sunduğunuz şeyi ve ne zaman görmelerini kolaylaştırır. Bebek Çocuk ayrıca sınırsız renk seçenekleri, altbilgi seçenekleri, etkinlik sayfaları, öğretmen profilleri, duvar bloğu ve daha fazlası için harika özellikler içerir.

25. Üniversitem

benim-üniversite-eğitim-tema

Üniversitem kaya gibi sağlam bir temel ve kolay özelleştirmeler için Bootstrap ve Görsel Besteci desteği ile oluşturulmuş duyarlı bir eğitim temasıdır. Yararlı bulacağınız diğer özellikler arasında gelişmiş kurs araması, renk ve yazı tipi seçenekleri, çeviri desteği ve genişletilmiş belgeler (olabilecek sorularınızı yanıtlamak için) bulunmaktadır.

26. Nitelikli Okul Eğitimi Kursları

Vasıflı Okul Eğitim Kursları

Nitelikli tema hem okullar ve üniversiteler gibi daha büyük kuruluşlar hem de bireysel öğretmenler için tasarlanmıştır. Tasarım tercihleri ​​söz konusu olduğunda, bu temanın 4 mevcut demodan ve 6 renk derisinden her web sitesinin gerekli bir parçası olan önceden hazırlanmış harekete geçirici mesajlara kadar sunabileceği çok şey var..

E-ticaret işlevselliği ve kurs satışları için WooCommerce’den yararlanan Sensei uyumlu bir tema konusunda yetenekli. Bu temanın geliştiricileri, özellikle çevrimiçi kursların satışı için tasarlandı ve tasarladı, Coursera, Udemy, CodeAcademy ve Lynda gibi yüksek profilli sitelerden ilham aldı.

Sensei ve WooCommerce’e ek olarak, tema Etkinlik Takvimi Pro ve İletişim Formu 7’yi destekliyor ve Visual Composer ve LayerSlider ile birlikte geliyor. Dört farklı demo ana sayfası arasından seçim yapabilirsiniz ve tema öğretmen profilleri için destek içerir.

27. Okul Zamanı Modern Eğitim

Okul Zamanı Modern Eğitim Teması

Okulun büyüklüğü veya amacı ne olursa olsun, temel kabul, konum ve personel bilgilerini göstermek veya çevrimiçi dersler ve kurslar sunmak için her biri tam olarak işleyen bir web sitesi ile gelmelidir ve Okul Saati mükemmel bir çözümdür.

Görsel besteci, Google yazı tipleri, Zamanlama etkinlikleri, İletişim Formu 7, Katman kaydırıcısı, Mamut Üstbilgisi ve altbilgi oluşturucu gibi okul web siteleri için özel olarak tasarlanmış çok sayıda premium özellik ile herkes güzel ve tamamen işlevsel bir okul web sitesi oluşturabilir.

Okul Zamanı şablonunun temel sayfaları şunları içerir: Okulunuz hakkında temel bilgileri içeren web siteniz için ana sayfa, Kabuller ve personel hakkında detaylı bilgi ile Hakkımızda, Kurslar ve programlar, Öğrencilerinizi ve ebeveynlerinizi en son haberler hakkında bilgilendirmek için Blog, İletişim kampüsünüzün atmosferini ve ortamını sergilemek için yönetime, okul takvim yılı etkinliklerine ve Galerilere kolayca ulaşabilirsiniz..

28. Eğitim Paketi

Eğitim Paketi Teması

Eğitim Paketi, eğitim için ilk çok amaçlı bir temadır ve “Öğrenme Kursu” eklentisi sayesinde kursların, öğretmenlerin ve derslerin tam yönetimine izin verir.

Her demo, Üniversite, Kampüs, Kolej, E-öğrenme Okulu, Müzik Okulu, Gıda akademisi, Sürücü Okulu, Tasarım Okulu, Dil Okulu, Anaokulu ve dans Akademisi gibi belirli eğitim alanları için düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Bu, onu öğrenme merkeziniz için mükemmel bir eğitim WordPress teması yapar.

Eğitim Paketi, herhangi bir eğitim alanı için yerel atölyelerde veya çevrimiçi kurslarda (ücretsiz veya premium) uzmanlaşsanız da çevrimiçi kurs satmaya başlamanıza ve yerel olarak sınıflar düzenlemenize olanak tanır. Bu son derece güçlü tema, hemen başlamanıza ve çevrimiçi kurs satmaya başlamanıza yardımcı olmak için tek tıklamayla demo içe aktarma özelliği de sunar.

Eğitim paketi, özelleştirmeyi kolaylaştırmak için canlı özelleştiriciyi kullanan kendi özel çerçevesini kullanır ve siteniz birkaç adımda mükemmel görünebilir. Pakette ayrıca tonlarca varsayılan ve özel bileşenle şaşırtıcı özel sayfalar oluşturmak için kullanabileceğiniz ünlü ve güçlü sayfa oluşturucu “Görsel Besteci” bulunmaktadır. Bu sayfa oluşturucunun kolay sürükle bırak araçlarına teşekkür ettiğin kodu bilmene gerek yok.

LMS eklentisi ile öğrenciler en yüksek standartları korumanıza yardımcı olmak için kursların derecelendirmesini bırakabilir ve ayrıca kullanıcılarınızın her ihtiyaç için en iyi kursu seçmesine izin vermek için kursu karşılaştırabilirler. Kullanıcılarınız ayrıca PayPal ile güvenli işlemlerle kurslar için ödeme yapabilir. Artı ton daha – Eğitim Paketini mükemmel bir seçenek haline getirme!

29. Eduma RES Eğitimi

Eduma WordPress Teması

Eduma Education WP, WordPress.org’daki # 1 LMS olan LearnPress LMS ile oluşturulmuş, mükemmel bir web çözümü haline getiren çarpıcı bir Eğitim WordPress Temasıdır eğitim merkezleri, okullar, üniversiteler ve Çevrimiçi Öğrenme Web Siteleri için.

Çok sayıda işlevsellik ve önceden tasarlanmış 10’dan fazla şablonla, çok yönlü ve güçlü bir eğitim web sitesi oluşturduğunuz sürece, en az zaman ve çaba harcayarak bu temayla her zaman verimli bir şekilde oluşturabilirsiniz..

Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucu ve Eğitim WP’nin sunduğu sınırsız sayıda seçenek ve özelleştirmeler, çalışmayı harika hale getiriyor. Sitenin nasıl görüneceği ve performans göstereceği üzerinde hala tam kontrole sahip olsanız da, SiteOrigin Sürükle ve Bırak PageBuilder’ın gücüyle bu özelleştirmeleri kolayca uygulayabilirsiniz.

Ayrıca, eğitim web sitesi projenizle eşleşmesinin nihai nedeni, harika bir WordPress LMS arama talebinize hizmet etmesidir. Eğitim WP en iyi WordPress LMS – LearnPress ile üretilmiştir. Şu anda, bu eklentiyi kullanan 10.000’den fazla aktif web sitesi ve eğitimci var. LearnPress, Birimler / Bölümler, Dersler, kısa sınavlar, Bağlantılar ve Youtube videoları olarak kategorize edilen mükemmel kurs yönetim sistemi ile ünlüdür. Ayrıca, Ders Koleksiyonu – Size ilgili derslerin bir koleksiyonunu vermek veya Ders İnceleme / Puanlama veya birçok soru türü ve diğer birçok özellik içeren Sınav Yönetimi gibi birçok harika eklenti ve özellik ile birlikte gelir..

30. Akademi

Academia WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Academia, okullar, kolejler ve dil merkezleri gibi eğitim kurumları için özel olarak hazırlanmış bir eğitim temasıdır. Bu tema enstitü web siteniz için kullanımı kolay ve mükemmel bir seçimdir.

Zaman kodu öğrenme ve yeni bir şey uygulama için zaman kaybetmeyin. Academia, piyasadaki en iyi sürükle ve bırak sayfa oluşturucularından biri olan güçlü Görsel Besteci ile birlikte gelir. İçerik, kurs ve medya eklemek, öğeleri yerine sürükleyip bırakmak kadar kolaydır.

Academia ayrıca, daha hızlı başlamanıza olanak tanıyan üç ana sayfa varyasyonu ile birlikte gelir. Ayrıca tamamen WooCommerce uyumludur. WooCommerce entegrasyonu, dersinizi veya materyallerinizi satmanıza olanak tanır. Tüm bunların yanı sıra, Academia, WooCommerce ürünleriniz için elma tv efektleri ile gelen ilk temalardan biridir..

Tema seçenekleri paneli ayrıca çeşitli başlıklar, kısa kodlar, MailChimp entegrasyonu, widget konumları ve daha fazlası ile birlikte gelir. Academia’nın neden eğitim kurumunuz için gerçekten sağlam bir seçim olduğunu görmek için aşağıdaki özellikler listesine göz atın.

31. Buntington Eğitimi

Buntington Eğitim WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Buntington, Themeforest tarafından sunulan bir eğitim ve akademik premium WordPress temasıdır. İlköğretim ve uygun, bu tema herhangi bir okul, öğretmen, kolej, teknik okul veya diğer eğitim programları için mükemmel bir seçenek olacaktır.

Zihin eğitimi – genç ve yaşlı – zor bir iştir. Kendi başınıza akademik bir web sitesi oluşturmaya çalışırken zaman kaybetmeyin, bunun yerine Buntington kullanın. Bu havalı ve temiz tema, okulunuz veya programınız için bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Buntington’da bulunan özel yayın türleri sayesinde kurs, galeri ve etkinlik eklemek çok kolay.

Buntington ile ilgili bir başka harika şey de, okulunuz için temayı kişiselleştirmenin ne kadar kolay olduğudur. Web siteniz için mükemmel bir ana sayfa oluşturmak üzere yerleşik ana sayfa oluşturucuyu kullanın. Sütunları seçin, içerik için kısa kodlar ekleyin ve daha fazlasını yapın. Content Chunks Post Type ile yeniden kullanılabilir içerik blokları da oluşturabilirsiniz, böylece her yeni yayın veya sayfa eklediğinizde tekrar yazmanıza gerek kalmadan yalnızca yinelenen içeriğinizi ekleyebilirsiniz..

Buntington ayrıca AddThis desteği, özel kaydırıcılar, çok sayıda kısa kod, özel widget’lar, sağ ve sol kenar çubuğu seçenekleri ve daha fazlası gibi harika özellikler içerir..

32. Başlangıç

Temel WordPress Teması

Bilgi ve İndirme

İlköğretim, Academia Themes tarafından oluşturulan bir akademik ve eğitim premium WordPress temasıdır. Bu temiz tema okullar, eğitim tesisleri, kreşler, kolejler, teknik okullar ve diğer eğitim tesisleri için mükemmeldir..

Herhangi bir eğitim tesisinin merkezinde, bunu oluşturan personel ve öğrenciler vardır, ancak okulun web sitesi, hepsini bilgilendirmek ve bağlı tutmak için bir yoldur. İlköğretim kullanarak eğitim tesisiniz için güzel ve kullanışlı bir web sitesi oluşturun. Bu güzel tema, okul web sitenizi bilgilendirici ve eğlenceli hale getirmek için ihtiyacınız olan harika özellikler içeriyor.

Temanın özel kurs sayfaları, kurs listenizi ve tüm kurs bilgilerini (açıklama, konum, krediler, vb.) Web sitenize eklemenizi kolaylaştırır. Personel sayfası şablonu tüm öğretmenlerinizi, profesörlerinizi, yöneticilerinizi veya dekanlarınızı eklemek için mükemmeldir. Ancak hepsi bu kadar değil, galeriler ve referanslar eklemek için sayfa şablonları da var, böylece potansiyel öğrenciler kampüsünüzün nasıl olduğunu görebilir ve gerçek insanların kurumunuz hakkındaki düşüncelerini okuyabilir.

33. Yazı tahtası

Blackboard WordPress Teması

Bilgi ve İndirme

Blackboard, AcademiaThemes tarafından oluşturulan bir eğitim ve akademik stil WordPress temasıdır. Okullar ve kuruluşlar için tasarlanan bu tema, tam bir kurs kataloğu oluşturmak, etkinlikleri planlamak, galeriler eklemek ve daha fazlası için birçok seçenek sunar..

Bilgilendirici ve yardımcı bir web sitesi oluşturmak herhangi bir okul veya eğitim kurumu için anahtardır. Bir web sitesi, öğrencilerin ihtiyaç duydukları tüm bilgilere sahip değilse ne işe yarar? Blackboard ile kullanıcılarınızla alakalı içerik oluşturmak ve bakımını yapmak kolaydır. Ayrıca, temayı satın almaya başlamak için yardıma ihtiyacınız varsa, bir saatlik özel kodlama (temayı değiştirmek ve ince ayar yapmak için) artı bir yıllık destek ve güncellemeler de içerir..

Söylediğimiz gibi, öğrencileriniz / kullanıcılarınızla ilgili bilgilere sahip olmanız gerekir. Blackboard, tipik bir öğrencinin aradığı her şeyi eklemeyi kolaylaştırır. Tam bir kurs kataloğu (ders kodları, krediler, süre, dönem ve daha fazlası ile), personel dizini (bios, iletişim bilgileri, başlık ve ofis numarası ekleyin), referanslar, geçmiş ve gelecek etkinlikler ve hatta galeriler. Blackboard, belirtilen yazı türlerinin her biri için ana arşiv sayfalarının hızlı ve kolay bir şekilde eklenmesini sağlayan sayfa şablonları içerir – sadece şablonu seçin ve kaydedin.

Blackboard akademik işinizi veya tesisinizi sergilemek için harika bir yoldur. İster kolej, ister profesyonel bir eğitim programı, özel eğitim merkezi veya diğer eğitimle ilgili bir program olun Blackboard, öğrencilerinizi, öğretim üyelerinizi ve hatta rakiplerinizi etkilemek için mükemmel bir WordPress temasıdır.

34. Lectura

Lectura WordPress Teması

Bilgi ve İndirme

Lectura, AcademiaThemes tarafından oluşturulan temiz ve modern bir eğitim premium WordPress temasıdır. Bu şablon okulunuz, colege, sertifikasyon programı, yaz kampı veya diğer organizasyonlar için bir web sitesi oluşturmak için mükemmel.

Uzun vadeli veya maliyetli bir programa başlamadan önce, çoğu insan önce araştırır. Kullanıcılar kuruluşunuzu aradığında ne bulurlar? Kurslarınız veya programınız, sık sorulan soruların yanıtları, sizinle iletişim kurmanın bir yolu ve daha fazlası dahil olmak üzere, içerikle dolu, kullanımı kolay bir web siteniz olmalıdır. Lectura, öğrencilerin, ebeveynlerin ve potansiyel kayıt sahiplerinin seveceği modern ve kullanışlı bir web sitesi oluşturmanın harika bir yoludur.

Lectura’nın kurulumu hızlı ve kolaydır. Blog, Personel üyeleri, Kurslar, Etkinlikler ve daha fazlası için ana arşivlerinizi bir araya getirmek üzere dahil sayfa şablonlarını kullanın. Ve herhangi bir sorunuz varsa, yardım için her zaman AcademiaThemes ile iletişime geçebilirsiniz – Lectura’yı satın aldığınızda 1 tam yıl destek ve 1 saat ücretsiz özel kodlama alırsınız. Eğer herhangi bir hata ile karşılaşırsanız, ya da herhangi bir tweaks gerekiyorsa kendinizi kodlamak rahat hissetmiyorum don.

Temanın markanıza uyacak şekilde değiştirilmesi de kolaydır. Sınırsız renk çeşitliliği arasından seçim yapın, özel widget’lar ekleyin, sosyal medya bağlantılarınızı ekleyin, tanıtım videoları ekleyin ve daha fazlasını yapın. Lectura ile kısa sürede organizasyonunuzu tanıtmaya hazır olacaksınız.

35. Erudito

Erudito WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Erudito, WPZoom tarafından tasarlanan bir eğitim ve iş WordPress Temasıdır. Bu tamamen duyarlı tema çoğu cihazda harika görünüyor ve okulunuzu, kolejinizi, işletmenizi veya diğer organizasyonlarınızı sergilemek için harika.

Erudito, mevcut sayfalar, departmanlar veya blogunuza sitenize sayfa eklemeyi kolaylaştıran özel sayfa şablonları ve yayın türleri gibi birçok kullanışlı özelliğe sahip temiz bir temadır. Bir widget kenar çubuğu ve altbilgisi, temanın gezinmesini kolaylaştırır ve görüntülenecek öğeyi seçmenize olanak tanır. Temiz bir başlık, stil sahibi sayfalandırma ve sosyal medya entegrasyonu, bu temanın daha işlevsel yönlerinden sadece birkaçı.


Şimdilik bu kadar! Umarım ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılamak için bir WordPress teması vardı. Ve değilse, yukarıdaki WPLMS temasına ikinci bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim, çünkü herhangi bir yazı veya sayfada özel düzenler için güçlü Görsel Besteci ile birlikte gelir. Veya kaçırdığımız farklı bir tema bulduysanız, aşağıda bize bildirin. Öğretim yılı ile iyi şanslar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map