30+ Pinterest benzeri WordPress temalarına sahip olmalı

Pinterest çılgın popüler ve hızlı büyüyor. Günlük etkinliklerini, beğenilerini ve beğenmediklerini ve web üzerindeki yararlı bilgileri sabitleyen çok sayıda kullanıcıyla, WordPress için bir dizi harika Pinterest’ten ilham alınmış temanın yaratılmış olması şaşırtıcı değil.


Pinterest benzeri temalar, yayınların öne çıkan resmin küçük resmini ve makaleden kısa bir bulanıklık içeren bir duvar stili ızgara portföyü veya blog olan Pinterest’in özünü yakalar. Aşağıda, tarzlarında çok Pinterest’e benzeyen, ancak WordPress’in tüm fantastik ve kullanımı kolay özellikleriyle yüklenen ücretsiz ve ticari WordPress temaları var. Onlara aşağıdan bakın!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Toplam

Total Theme - Yığma Izgara Örneği

Total, yeni çağ için tasarlanmış süper temiz ve modern bir WordPress temasıdır. Bu tema kendi özel düzenlerinizi oluşturmak için birçok özellik içeriyor olsa da, tüm yayınlarınızı görüntülemek için büyük bir duvar ızgarası eklemek kolaydır (sonsuz kaydırma desteği ile). Standart yayınlar, videolar, ses, alıntılar ve galeriler yayınlayabilirsiniz. Rüyalarınızın ötesinde duyarlı bir tema olan Total, siteyi hangi cihaz veya monitör boyutunda görüntülediğinizden bağımsız olarak harika görünecek. Temanın kullanımı çok kolay, iyi kodlanmış ve hızlı!

2. Muhteşem

muhteşem-pinterest-wordpress-tema

En yeni blog temamız Fabulous, fotoğrafçılar, blogcular, tasarımcılar ve daha fazlası için mükemmel, duyarlı bir duvarcılık blog temasıdır. Çalışmanızı veya düşüncelerinizi sayfalandırılmış veya sonsuz bir kaydırma duvar ızgarasında zarif bir şekilde görüntüleyin. Sabit veya yapışkan bir başlığın yanı sıra 1-4 sütun seçebilirsiniz – bu size bağlıdır. Tema aynı zamanda birden fazla yayın biçimi (standart, galeri, ses, video ve alıntı) içerir ve yayınlarınızı tarihe, kategoriye ve biçime göre sıralayan özel bir arşiv sayfası içerir. Bu harika bir tema – ve kullanımı kolay Tema Özelleştirici ile, herhangi bir kod bilmek zorunda kalmadan temayı hızlı ve kolay bir şekilde kişiselleştirebilirsiniz.!

3. Fashionista

Fashionista WordPress Teması

Şirket içinde oluşturulmuş çarpıcı bir tema olan Fashionista, duvarcılık ızgara blogunun ve portföy temasının mükemmel bir örneğidir. Bu duyarlı temada çok sayıda yazı biçimi, sınırsız fareyle üzerine gelme renkleri, sol veya sağ kenar çubuğu (veya hiç yok!), İsteğe bağlı sabit başlık ve sonsuz ajax daha fazla yükleme var! Ayrıca tema, başlıkta sosyal simgeler ve “Beğen” eklentisi desteği ile birlikte gelir, böylece okuyucuların yayınlarınızı beğenip paylaşması kolaydır. Genel olarak bu WordPress teması, herhangi bir kişisel veya profesyonel blog için mükemmel bir seçenektir.

4. Clippy

clippy-pinterest-wordpress-tema

Clippy mesajlarınız için basit ve duyarlı bir duvar ızgara ile neşeli ücretsiz bir tema. Fotoğraflar, galeriler, ses, video, alıntılar, linkler, slayt gösterileri ve standart yazılar ekleyin. Bu temada ayrıca önemli sayfalara bağlantılar için ana gezinme menüsü ve eklemek istediğiniz ekstra şeyler için (Twitter feed’iniz, etiketler, popüler yayınlara bağlantılar veya hatta bir blog listesi gibi) bir widget altbilgisi de bulunur. Hepsinden iyisi, bu tema tamamen ücretsiz.

5. Keskin

keskin-pinterest-wordpress-tema

Keen, Creative Market’te bulunan ve Tienvooracht tarafından oluşturulan minimal bir yığma blog WordPress temasıdır. Bu tema basit ama zariftir ve renk seçenekleri, özel yazı tipi seçenekleri, yerleşik bir portföy, sosyal bağlantılar widget’ı, retina desteği ve çok daha fazlası gibi birçok harika premium özellik içerir. Üstün bir tema olduğu için, yazardan da herhangi bir hata ile karşılaşmanız durumunda harika bir tema alırsınız..

6. Fotogram

fotogram-pinterest-wordpress-tema

Photogram, özellikli yayınlarınızı vurgulamak için kullanışlı bir ana sayfa kaydırıcısına sahip ücretsiz bir duvar bloğu WordPress temasıdır. Bu ücretsiz temanın en iyi yanı, Picasa ve Pinterst hesaplarınızla entegre olması ve bu sosyal medya sitelerinden oluşturduğunuz yayınları görüntülemek için özel bir galeri şablonu kullanmasıdır. Tema ayrıca Ajax yüklemesini ve her zaman ücretsiz temalarda görmediğiniz birçok özelleştirme seçeneğini içerir.

7. Güler yüzlü

smoothie-pinterest-wordpress-tema

Smoothie, Themeforest’ta cr1000 tarafından geliştirilen tatlı ve girly bir duvar bloğu WordPress temasıdır. Bu tema duyarlı ve retinaya hazır, bu nedenle yayınlarınız herhangi bir cihazda harika görünüyor ve bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm yayın biçimlerini (bir yana, ses, galeri, resimler, bağlantı, alıntı, standart ve video) içeriyor. Smoothie ayrıca iki ana sayfa düzeni, tema seçenekleri, çeviri dosyaları ve premium destek ile birlikte gelir.

8. Photum

photum-pinterest-wordpress-tema

Photum, aynı zamanda ücretsiz olan bir duvarcılık portföyü WordPress temasıdır. Bu tema temiz ve basit. Duyarlı olacak şekilde tasarlanan ana sayfa ızgarası, ekran boyutuna göre dinamik olarak ayarlanır, böylece her zaman doğru sayıda sütun görürsünüz. Tema, düşüncelerinizi portföyünüzden ayrı olarak paylaşabileceğiniz ayrı bir blogu da destekler.

9. SerenityWP

huzur-pinterest-wordpress-tema

SerenityWP, WoWThemes tarafından geliştirilen bir duvarcılık blog temasıdır. Bu duyarlı tema, bir dizi harika özelleştirme seçeneğine (18 renk kaplama, sınırsız renk, 29 kısa kod, tema seçenekleri paneli, 2 kenar çubuğu vb.) Ek olarak portföyünüz, duvarcılık portföyünüz ve referanslarınız için özel yazı türleri içerir. Bu, temiz bir Pinterest tarzı duvar ızgarasına sahip bir çevrimiçi blog, portföy veya vitrin oluşturmak için harika bir temadır..

10. Vasiliki

vasiliki-pinterest-wordpress-tema

Vasiliki, güzel Pinterest benzeri bir görünüm oluşturmak için jQuery Masonry ızgara düzeni eklentisini kullanan ücretsiz bir minimal duvar ızgarası WordPress temasıdır. Tema, yüklediğiniz gönderiye dayalı bir ızgara oluşturur ve düzgün animasyonlar, duvar düzeni, özel menüler, tema seçenekleri, banner reklamlar ve daha fazlasını içerir. Ücretsiz bir tema için bazı harika özellikler var.

11. 1Sayfa

1page-pinterest-wordpress-tema

1Page, Themeforest’ta satılan, ancak An-Themes tarafından tasarlanan premium bir duvarcılık blog ve dergi WordPress temasıdır. Bu tema harika bir sürükle ve bırak galerisi, sınırsız renkler, sınırsız kenar çubukları, duvar düzeni, sonsuz kaydırma, bir derecelendirme ve inceleme sistemi, özel widget’lar ve daha fazlasını içerir. Ayrıca tema, çeviriye hazır ve tam olarak yanıt verir – böylece kullanıcılar sitenize nerede veya nasıl erişirse erişsin, eklediğiniz her gönderiyi okuyabilir.

12. Çalkalamalı Izgara (Ücretsiz)

Izgara Pinterest WordPress Temasını Çalkala

Ücretsiz Shaken Grid WordPress teması, döşenmiş bir Pinterest benzeri efekt oluşturmak için jQuery duvarcılık ızgarasından yararlanır.Plus, tarayıcıyı yeniden boyutlandırdığınızda yazı küçük resimleri otomatik olarak yeniden düzenlenir. Tema ayrıca resim eklemeyi kolaylaştırmak için WordPress’in yayın küçük resim özelliğini kullanıyor ve 2 renk şeması, muhteşem bir galeri düzeni ve widget’lı kenar çubuğu (ücretsiz bir tema için birçok harika özellik!).

13. Pinboard

Pinboard Pinterest WordPress Teması

Açıkçası Pinterest’ten esinlenen Pinboard by Themify, bir duvar ızgara bloğu istiyorsanız sağlam bir seçenektir. Temanın otomatik istifleme düzeni artı sonsuz kaydırma (tıpkı Pinterest gibi) vardır. Pinboard da tamamen duyarlı, tek bir WordPress yüklemesi veya çoklu site için yetenekleri var, 3 düzen (küçük, orta veya büyük resim küçük resimleri), animasyonlu bir başa dön düğmesi, 7 farklı kaplama ve çok daha fazlası!

14. Tetris (Ücretsiz)

tetris-pinterest-wordpress-tema

Tetris, WPExplorer’dan AJ tarafından oluşturulan tamamen duyarlı bir Pinterest benzeri WordPress temasıdır. Bu tema, duvarcılık ana sayfa ve arşiv sayfalarına sahiptir ve çeşitli yayın biçimlerini (standart, galeri, ses, video, bağlantı ve resim) destekler, böylece sitenize hemen hemen istediğiniz herhangi bir içeriği ekleyebilirsiniz. Tetris, kişisel portföyler ve bloglar için mükemmel bir kullanımı olan WordPress temasıdır.

15. Kalan

Remal Pinterest WordPress Teması

Remal, seçenekler, seçenekler ve daha fazla seçenek ile taşan bir duvar ızgara temasıdır. Tema duyarlı, Pinterest ile aynı görünüme ulaşmak için bir izotop duvar ızgarası kullanıyor ve çok sayıda yazı biçimi (standart, resim, bir yana, galeri, ses, alıntı, bağlantı ve video) ile birlikte geliyor. Remal ayrıca yerleşik sosyal paylaşım ve reklam alanları (widget üzerinden), sağdan sola destek ve birçok widget ve kısa kod içerir. Ayrıca sınırsız renk ve arka plan seçeneği vardır – bu yüzden seçenekler istediğiniz gibi ise, Remal.

16. Şiddetle (Ücretsiz)

Gridly Pinterest WordPress Teması

Temiz ve basit, Gridly harika bir minimal ızgara duvar teması. Grafik tasarımcıları ve fotoğrafçıları düşünerek oluşturulan bu tema, içeriğe odaklanmayı ve ekstraları minimumda tutar. Tema duyarlı, temel bir seçenekler paneli içerir, özellikli görüntüleri destekler, özel bir logo yükleme seçeneğine sahiptir, 2 renk güzel şema içerir, tamamen widget edilmiş bir altbilgi ve duvar düzenini oluşturmak için jQuery kullanır. Basit tutmak istiyorsanız, Gridly sizin için ücretsiz bir temadır.

17. Sergi

Pinterest WordPress Temasını Sergileyin

Sergi, bir duvar ızgara temasının zarif, sola hizalanmış bir yorumudur. Organize ve fonksiyonel Exhibit, her türlü içeriği (yazı formatları görüntü, video, ses, bağlantı, alıntı, bir yana, galeri, video ve standart içerir) göze kolay olacak şekilde duyarlı bir şekilde görüntüler. Ayrıca tema, Mailchimp entegrasyonu, özel widget’lar gibi harika özelliklerle birlikte gelir ve kulüp üyeliğini almak isteyeceğiniz için diğer tüm Temalar Krallık temalarını da (şanslı ördek) alırsınız.!

18. Ultra Izgara

Ultra Izgara Pinterest WordPress Teması

Modern ve minimal, Ultra Izgara WordPress teması tamamen ücretsiz olan güzel bir ızgara temasıdır. Tema, basit ama zarif bir ızgara biçiminde göstermek istedikleri birçok portföyü olan reklam öğeleri için idealdir (ancak tema aynı zamanda standart ve resim yazı biçimlerini de destekler). Ultra Grid ayrıca sosyal medya entegrasyonuna sahiptir ve ihtiyacınız olan tüm temel tema özellikleri.

19. PinSHOP

Pinshop Pinterest WordPress Teması

Pinterest e-ticaret ile tanıştığında Pinshop doğdu. Bu tema mükemmel bir duvar ızgara e-ticaret WordPress teması. Ürünlerinizi ekleyin ve hepsinin ana sayfada sonsuz bir şekilde yüklenmesini sağlayın. Müşteriler, sayfaların etrafında gezinmek zorunda kalmadan envanterinize kolayca göz atabilir. Alışveriş sepeti, tek sayfalık bir alışveriş deneyimini kolaylaştırmak için Ajax’ı bile kullanıyor. Pinshop 10 harika renk derisi ile birlikte gelir, cusomizable bir ana sayfa ürün kaydırıcısına sahiptir, üste geri düğmesi içerir, tamamen duyarlı, tüm büyük tarayıcılarda ve çoğu mobil cihazda çalışır.

20. Grid Portföyü (Ücretsiz)

Izgara Portföy Pinterest WordPress Teması

Grid Portfolio, basit bir grid portföyü olarak tasarlanmış basit bir WordPress temasıdır. Tema, bir iş gövdesini simgle resim yazıları veya yığılmış resim galerisi yayınları olarak görüntülemek için harika bir yoldur. Izgara Portföyü SEO için optimize edilmiştir, büyük tarayıcılarla çalışır ve iletişim formu 7 desteği ile birlikte gelir. Ayrıca, temayla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, tema yazarından destek almak için her zaman premium sürüme yükseltebilirsiniz..

21. Kare Karalamaca

Gridler Pinterest WordPress Teması

Gridler onları güçlü bir jQuery ızgara portföyüdür. Blogunuza, birçok yazı biçimini (standart, bir yana, galeri, bağlantı, resim, fiyat teklifi, durum, video, ses) ve portföylerinize (resim ve video desteği) kullanarak blogunuza içerik eklemek, ardından bunları çekici bir duvarda görüntülemek kolaydır Yerleşim. Tema ayrıca yerleşik bir form oluşturucu, Google yazı tipi desteği, özel Twitter ve Flickr widget’ları ve daha fazlasını içerir!

22. Sampression Lite (Ücretsiz)

Örnekleme Lite Pinterest WordPress Teması

Güzel Sampression Lite, tarayıcınıza veya mobil cihazınıza uyacak şekilde yeniden boyutlandırılan ızgara duvarcılık tarzı blog WordPress temasıdır. Bu tema özel menüler, özel widget’lar, dişli yorumlar, yapışkan notlar desteği ve daha fazlası gibi harika seçenekler içerir. Temiz düzen, kadınsı renk şeması ve basit ama zarif tek katmanlı menü, bunu harika bir blog teması seçeneği haline getiriyor.

23. İlham vermek

Inspire-yığma-wordpress-tema

Inspire, BoostDev tarafından oluşturulan Themeforest’ta temiz bir siyah beyaz duvar ızgarası WordPress temasıdır. Bu modern tema, çevrimiçi bir blog, portföy veya dergi oluşturmak için mükemmeldir. Tema, 5 farklı ana sayfa düzeni, Ajaxed yayınları (bu nedenle okuyucularınızın yayınlarınıza bakmak için sayfayı yeniden yüklemeleri gerekmez), harika bir gri ölçekli filtre ve jCarousel ile süper havalı bir slayt altbilgisi ile birlikte gelir. Ve hepsi bu değil – bu tema yalnızca premium temalarda bulunan daha fazla özelliği kaybetti.

24. Pronto (Ücretsiz)

pronto-free-pinterest-wordpress-tema

Pronto minimal bir jQuery duvarcılık WordPress temasıdır. Otomatik ayarlama teması sütunları tarayıcı boyutuna sığacak şekilde kaydırır, böylece sitenize gelen ziyaretçiler her zaman içeriğinizin optimize edilmiş bir sürümünü görür. Tema, kutudan çıkar çıkmaz blog yazmaya başlamanız için hazır – sadece kurup yazmaya başlayın! Diğer harika özellikler arasında bir bildirim bölümü, özel logo seçeneği, özel Flickr widget’ı, ışık kutusu desteği ve dişli yorumlar yer alır. Bir göz atın – Pronto sadece blogunuz için mükemmel olabilir!

25. Stil

TheStyle Pinterest WordPress Teması

TheStyle, şık bir blog ve portföy WordPress teması oluşturmak için bir jQuery ızgarası kullanır. Modern tema kişisel bloglar ve portföyler için mükemmeldir ve Zarif Sayfa Şablonları sayesinde çok sayıda galeri, bir iletişim sayfası, bir site haritası, mükemmel bir blog ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Tema ayrıca 5 renk şeması, tam yerelleştirme, popüler tarayıcılarla uyumluluk ve harika Zarif Kısa Kodlar içerir. Ayrıca bir tema üyesidir, böylece diğer tüm Zarif Temaları da elde edersiniz!

26. Pinstrap (Ücretsiz)

Pinstrap Pinterest WordPress Teması

Twitter Bootstrap ve Pinterest PinStrap oldu. Bu duyarlı (ve ücretsiz) WordPress teması, Twitter Bootstrap üzerine kurulmuş bir Pinterest benzeri ızgara temasıdır. Harika ızgara ana sayfası ekranınıza uyacak şekilde yeniden boyutlandırılır (Wookmark jQuery eklentisi sayesinde). Tema ayrıca Ajax yükü daha fazla, 2 Google yazı tipi, ışık kutusu desteği ve sol kenar çubuğu, tam genişlik ve site haritası için sayfa şablonları içeriyor. Bu hiç para için inanılmaz bir tema!

27. Elastik

Elastik Pinterest WordPress Teması

Elastik, WPZoom’un güzel bir ızgara düzeni WordPress temasıdır. Tema, duyarlı ızgara ana sayfası için jQuery duvarcılık kullanır. Tema, öne çıkan bir ana sayfa kaydırıcısı, yararlı yazı biçimleri (galeri, resim ve video) ve özel widget’larla birlikte gelir. Tema, renkleri, yazı tiplerini değiştirerek, bir logo yükleyerek ve diğer öğeleri kullanarak seçenekler panelinden kolayca özelleştirilebilir.

28. Dengesizlik 2 (Ücretsiz)

Dengesizlik Pinterest WordPress Teması

Dengesizlik 2, çekici bir blog, portföy veya dergi web sitesi için harika bir ücretsiz seçenektir. Modern tema basit bir temiz ızgara düzeni, esnek widget’lı başlık ve sosyal medya seçeneğine sahiptir. Temanın sadeliği birçok kullanıma katkıda bulunur ve ücretsiz olduğu için daha fazla özellik için yükseltmeniz gerektiğinde alıcıların pişmanlık duymasına gerek kalmaz.

29. Dizüstü bilgisayar

Notebook Pinterest WordPress Teması

Notebook by Elegant Themes harika bir multimedya WordPress tema çözümüdür. Yazı biçimlerini ve CSS3 animasyonlarını kullanarak bu tema harika bir ilk izlenim bırakıyor. Standart, resim, video ve sesli yayın eklemek çok kolaydır. Ayrıca ePanel, yazı tipleri, renk düzenleri ve arka planlar için özelleştirmeleri kolaylaştırır (ancak bu seçeneklerin tümü sınırsız olduğundan tasarımınızı tamamlamak biraz zaman alabilir). Zarif Temalar bir üyelik sitesi olduğu için, tema portföyünün geri kalanını da alacaksınız!

30. gRID (Ücretsiz)

gRid Pinterest WordPress Teması

Bea Theme’nin gRID teması, basit bir blog ve portföy sitesi için sağlam bir minimal tema seçeneğidir. Temiz tema Wordress 3+ hazırdır, özel bir menüye sahiptir, 4 sütunlu bir düzene sahiptir, tamamen widget’lı bir kenar çubuğu içerir, otomatik olarak küçük resimler oluşturur, özellikli bir yayın seçeneği vardır ve her zaman destek için premium pakete yükseltebilirsiniz. Bu blog yazmak için genel olarak iyi bir tema.

31. Tuğla + Mason

Tuğla + Mason Pinterest WordPress Teması

Brick + Mason güzel tasarlanmış bir ızgara portföyü temasıdır. Fotoğrafçılar, tasarım stüdyoları ve diğer reklam öğeleri göz önünde bulundurularak geliştirilen bu tema, çok sayıda işi en az biçimde sergilemek için mükemmeldir. Sonsuz kaydırma, jQuery duvarcılık, duyarlı düzen, Google yazı tipi desteği, sürgülü kenar çubuğu, sınırsız renk seçenekleri, koyu ve açık görünümler, özel logo seçeneği bu harika temanın öne çıkan özelliklerinden sadece birkaçı.

Hangi Pinterest benzeri Temayı Kullanıyorsunuz?

Yukarıda listelenen temalardan herhangi birini kullandınız mı? Deneyimlerinizi aşağıda paylaşın! Bulduğunuz veya oluşturduğunuz, kaçırdığım Pinterest benzeri bir tema var mı? Bunu bilmek istiyorum! Yorumlar bölümünde bana bir mesaj bırakın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map