30+ Minimal WordPress Temaları 2020

Tasarımcılar için cephaneliğinizin temel unsurlarından biri portföyünüz olmalıdır. En son ve en iyi çalışmalarınızın örnekleriyle dolu portföyünüz, yeni müşteriyi etkilemenin ve ikna etmenin harika bir yoludur. Bulunduğunuz tasarımcının veya sanatçının türüne bağlı olarak, kendi çevrimiçi portföyünüzü oluşturmak için gerekli web geliştirme becerileriniz olmayabilir (veya belki de vaktiniz yoktur). Korkmayın, herhangi bir tasarımcı web sitesi için mükemmel olan en iyi minimal WordPress temalarından bazılarını topladık. Başlayalım!


Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Anders

Anders Clean Çok Kavramlı Portföy Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bir portföy, blog, mağaza veya minimal bir işletme sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz esnek bir tema arıyorsanız Anders tam size göre. Bu tema portföy, proje vitrini, dikey kaydırıcı, ajans, atlıkarınca, mağaza ve etkileşimli bağlantı stilleri dahil 15 çarpıcı ve çeşitli ana sayfa tasarımları içerir. Mükemmel site tasarımınızı oluşturmak için 6 başlık stili, 12 portföy listesi ve çoklu stil blog düzenleri arasından seçim yapın. Portföyünüzü çevrimiçi olarak sergilemek için mükemmel bir şekilde tasarlanan Anders, ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Ekibiniz ve fiyatlandırmanız için bile bölümler. Ayrıca tema, WooCommerce, İletişim Formu 7 ve WPML gibi popüler eklentilerle uyumludur.

2. Toplam

En İyi Minimal WordPress Temaları: Toplam

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Toplam, (WPExplorer’ın) tüm zamanların en popüler ve en çok satan temalarından biridir. Tema, varsayılan olarak canlı Özelleştirici aracılığıyla kolayca ayarlanabilen çok temiz / temel bir tasarıma sahiptir ve mevcut tüm yerleşik seçenekler, düzenler ve sayfa oluşturucu modülleri ile hemen hemen her türlü site oluşturabilirsiniz. Ancak bu temayı satın alabileceğiniz en iyi minimum WordPress temalarından biri yapan şey, 40’ın üzerinde kolay başlangıç ​​demoları, esnek seçenekleri ve geliştirici dostu kodudur.

3. Neve (Ücretsiz)

Neve WordPress Teması

Neve ile temiz ve klasik bir site oluşturun. Bu güzel ücretsiz tema, hafif, hızlı ve piyasadaki hemen hemen her popüler sayfa oluşturucu ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Tema Gutenberg, Elementor, Beaver, SiteOrigin, Brizy, Görsel Besteci ve hatta Divi ile uyumludur. Ayrıca mobil cihazlara hazırdır; böylece siteniz herhangi bir cihazda harika görünür. Ancak, minimal bir site oluşturmak isteseniz bile, bir siteye geçiş yapmayı düşünmeye değer. Neve Premium Planı yukarı kaydırma, beyaz etiketleme ve Elementor, WooCommerce, blog ve başlıklar için özel güçlendiriciler gibi ek özellikler için (plana bağlı olarak).

4. Ineco

En İyi Minimal WordPress Temaları: Ineco

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Evrensel minimalist bir siteye ihtiyacınız varsa, bu temaya daha yakından bakın. Ineco, çoğu kullanıcının ihtiyacını karşılamak için birçok sayfa ve işlev çeşidi ile gönderilir. Bu temanın yüklenmesi yalnızca birkaç dakika sürecektir. Ineco, kodlama becerileri olmadan içerik oluşturmaya izin veren en popüler premium eklentileri ve eklentileri destekler. 40’tan fazla özel kısa koduyla Visual Composer Sayfa Oluşturucu, sitenizi sorunsuz bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

5. x Baskı

Bloglar için xPression Minimal WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu temiz, modern ve zarif tema, çevrimiçi kişisel bloglar, moda blogları, seyahat blogları ve daha fazlası için mükemmel bir seçimdir. xPression, çevrimiçi kaynağınızın bir adım öne çıkmasını sağlayacak birçok önceden tasarlanmış sayfa ile yüklenmiştir. Diğer sayfalarla birlikte üç Ana Sayfa stili sunar, yani: blog listesi, tek blog, iletişim ve hakkında. Tema, en popüler ücretsiz sürükle ve bırak Elementor sayfa oluşturucularından biri kullanılarak oluşturulmuştur. WordPress Tema Özelleştirici Seçenekleri Canlı Değişiklik Önizlemesi içerir, bu nedenle değişikliklerinizi görmek için sayfayı yeniden yüklemeniz bile gerekmez.

6. Örneklendirin

En İyi Minimal WordPress Temaları: Illustrate

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Illustrate, tasarımcılar tarafından tasarımcılar için gerçekten bir temadır. İşbirliği ile oluşturuldu Blaz Robar, Bu uber benzersiz tema her türlü sanatçı için mükemmeldir. Özel yazı türleri, renk kodlu görüntü bindirmeleri ve yazı rengi paletleri (Dribbble’da gördüğünüz gibi) gibi harika özellikler buzdağının sadece görünen kısmıdır.

7. Zambak Günlük

Lily Günlük Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Daha iyi performans, daha temiz tasarım, daha hızlı yük hızı ve daha şık bir deneyim arıyorsanız Lily’yi deneyin. Ana sayfanız, arşiv sayfalarınız, yazar sayfalarınız, arama sonuçları sayfalarınız, etiketleriniz ve kategorileriniz için 10 farklı düzen arasından seçim yapabilir ve blogunuzu şekillendirmek için çeşitli seçenekler kullanabilirsiniz. Temanın kullanımı çok kolaydır ve HTML5 / CSS3 / Bootstrap ile güçlendirilmiştir. Yapışkan gezinme, ziyaretçilerinize sitenizdeki herhangi bir bilgiye hızlı erişim sağlar. Lily çeviriye hazırdır ve .pot dosyası içerir, bu nedenle blogunuz bir tür uluslararası kaynak olacaktır.

8. Patika

En İyi Minimal WordPress Temaları: Trail

Bilgi ve İndirme

Cesur ve güzel olan Trail, çevrimiçi çalışmalarınızı sergilemek için mükemmel bir seçenektir. Bu temanın büyük resimleri, temiz düzeni ve okunması kolay tipografi, okuyucularınızın işinize tam olarak istediğiniz yere odaklanmasını sağlar. Tema da duyarlı, paralaks görüntüleri gösterebilir ve filtrelenebilir bir portföyle hazır hale gelir.

9. Webion

Webion Minimal Universal Elementor WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu tema Elementor WP Page Builder için tam uyumluluk ile birlikte gelir. Elementor ile ücretsiz widget paketini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Atlı Karınca, Google haritaları vb. Gibi widget’lar da dahildir. Bu, Webion temasıyla birleştirildiğinde web sitesi oluşturmayı kolay ve etkili hale getirir (ayrıca herhangi bir kodlama becerisi gerektirmez).

10. Oriana

Oriana Minimal Portföy ve Fotoğrafçılık WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Oriana yaratıcı, en kaliteli, tamamen duyarlı bir temadır. Yaratıcı insanlara kendilerini olağanüstü bir şekilde tanıma imkanı verir. Yerleşik seçenekleri kullanarak Oriana’nın vurgu rengi, Google Yazı Tipleri ve diğer pek çok özelliğinin çoğunu yapılandırabilirsiniz. Temanın demosunu tek tıklamayla yüklemek çok kolaydır, böylece anında, duyarlı, retina ve çeviriye hazır bir siteye anında sahip olabilirsiniz.

11. Ortam

En İyi Minimal WordPress Temaları: Ambiyans

Bilgi ve İndirme

Popüler Genesis çerçevesinin hayranları için mükemmel olan Ambiance child teması, Genesis’i kullanarak çevrimiçi portföyünüzü oluşturmanın mükemmel bir yoludur. Bu tema mobil uyumludur, özel bir başlık içerir ve tüm muhteşem özellikli görüntülerinizi ön ve ortada sunar (temel bir portföy olarak kullanmak harika).

12. Kartal

Kartal Duyarlı Minimal WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kartal, ajanslar için tasarlanmış tamamen duyarlı minimal WordPress temasıdır. Temiz tasarımı ve blogu, herhangi bir solo profesyonel, ajans işi, yaratıcı ajans, mimari veya iç tasarım firması, fotoğraf stüdyosu, vb. Tek tıklamayla demo içe aktarma işlevi, yapılandırılabilir tema seçenekleri ve kısa kodlar, hemen hemen her şeyi hızlı bir şekilde değiştirmeyi kolaylaştırır.

13. Koi

koi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Koi, çok sayıda çalışmanızı sergilemek için harika bir yoldur. Temiz ve düzenli ızgara tabanlı bir düzen ile bu tema, herhangi bir yaratıcı web sitesi türü için mükemmel bir şekilde uygundur. Ayrıca bu tema 6 ücretsiz eklenti, CSS3 filtre efektleri, portföy görüntüleme sayacı, ışık kutusu desteği ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

14. Hazel

Hazel Minimalist Çok Amaçlı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Hazel, yerleşik bir mega menü ve tam WooCommerce tasarım entegrasyonu ile özelleştirilebilir bir temadır. 800’den fazla Google yazı tipiyle birden çok tipografik seçenek, çok sayfalı siteler için özel sayfa seçenekleri, farklı portföy türleri ve stilleri içerir. Artı WPML ve çeviri hazır. Ayrıca Hazel, tonlarca kullanışlı görsel sayfa oluşturucu öğesi ve önceden yapılandırılmış birçok düzen ile birlikte gönderilir.

15. Mürekkep

mürekkep

Bilgi ve İndirme

Mürekkep, kullanışlı bir sola hizalanmış menüye sahip çarpıcı bir filtrelenebilir portföy şablonu. Kullanımı ve gezinmesi kolay olan Ink, herhangi bir ekran boyutuna ayarlamak için de duyarlıdır. Tema ayrıca, her gönderi, sayfa veya portföy öğesine benzersiz bir tasarım vermek için sayfa başına ayarlayabileceğiniz tam ekran arka plan görüntülerine de sahiptir..

16. Kitap kurdu

Kitap Kurdu FullScreen WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

BookWorm, yazarlar ve yayıncılar için özel olarak tasarlanmıştır. Tam ekran web tasarımı, çalışmalarınızı ve kişisel bilgilerinizi bir anda sergilemenize yardımcı olacaktır. Minimal, temiz, duyarlı düzen, ana sayfanızda yakın zamanda yayınlanan veya yakında çıkacak kitapların yayınlanmasını kolaylaştırır. Ayrıca Kitap Kurdu, yazar profili, önceden yayınlanmış kitap bölümleri, yazarın blogu, yakın zamanda yayınlanan veya yakında çıkacak kitap ayrıntıları gibi özelliklere sahiptir..

17. Kuzey

kuzeyinde

Bilgi ve İndirme

Temiz, cesur ve zarif Kuzey teması işiniz için güzel bir ızgara stili seçeneğidir. Twitter, Flickr ve Dribble için özel widget’lar, okuyucularınızın mevcut projelerinizi takip etmesini kolaylaştırır. Özel tema galerileri ve portföyleri, resim, ses dosyası ve video eklemeyi de kolaylaştırır.

18. Mindelo

Mindelo Minimal Portföy WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu tamamen duyarlı tema, Visual Composer Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu ve Slider Revolution eklentisi ile donatılmıştır. İşletmenizin çok dilli bir siteye ihtiyacı olması durumunda, Mindelo WordPress Çok Dilli Eklentisi ile birlikte gelir. Tema, web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevelerinden biri olan Bootstrap üzerine inşa edildi..

19. Mekanlar

En İyi Minimal WordPress Temaları: Uzaylar

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Temiz ve basit, Spaces zengin özelliklere sahip bir portföy ile süper minimal bir WordPress teması – bu yüzden piyasadaki en az minimal WordPress temalarından biri olduğunu düşünüyoruz. Bu tema, kendi ürünlerini satmak isteyebilecek tasarımcılar için çok uygundur, çünkü tema kolay e-mağaza kurulumu için hem Easy Digital Downloads hem de WooCommerce’i destekler.

20. Camila

Camila Minimal Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Camila teması metnin okunabilirliğine büyük önem verir. Kişisel bir blog, dergi veya dergi olarak kullanılabilir ve kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Tasarımın içeriğinizi geçmesini istemiyorsanız, Camila’yı tercih etmek, içerik ilk önce tema olduğu için mükemmel bir seçimdir. Eğer bir fotoğrafçı iseniz, sonunda herhangi bir kodlama yapmadan en iyi çalışmalarınızı göstermek için güzel galeriler oluşturabilirsiniz. Ve bir sanatçı veya yaratıcı kişi iseniz, gösterişli tasarım hilelerini değil yeteneklerinizi gösterebilirsiniz.

21. Savoy

Savoy - Minimalist AJAX WooCommerce Teması

Savoy, ürün galerilerini görüntülemenin eğlenceli ve minimal bir yoludur. Ürün galerileriyle (WooCommerce aracılığıyla) ürünlerinizi eklemeniz yeterlidir ve basit bir ızgara tarzı ana sayfada görüntülenirler. Bu şekilde, müşteriler sayfayı yeniden yüklemek zorunda kalmadan tüm çalışmalarınıza göz atabilir (büyük bir zaman tasarrufu).

22. Narya

Narya Gıda Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Narya, yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılamak için her şeyi içerir: Sosyal Medya, e-Ticaret, Çarpıcı Galeriler, Reklam yönetim araçları, Ayrıntı ve stile yakın ilgi gösteren Paylaşım düğmelerinin entegrasyonları. Tipografi hem zarif hem de göze batmayan, ayrıca tema içeriğinizi en çarpıcı şekilde sunmak için kaydırıcılara sahiptir. Markanızın tarzına uyacak küçük bir ayar yapmak ister misiniz? Narya ayrıca kolay değişiklikler için basit bir Narya Tema Seçenekleri Paneli içerir.

23. Volta

volta

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Volta, 3 ana ekran varyasyonu içeren etkileyici bir portföy seçeneğidir. Kullanıcıların web sitenize ilk kez geldiklerinde içerik kaydırıcı, video veya resim arka planı arasından seçim yapın. Tema ayrıca tamamen duyarlı ve retinaya hazır güzel ve minimal portföyler içeriyor.

24. Neonix

Neonix Dijital Ajans WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Neonix, dijital ajanslar, web stüdyoları, kişisel bloglar / portföyler, SEO uzmanları ve diğer dijital hizmet sağlayıcıları için ideal bir iş WordPress temasıdır. Tamamen duyarlı ve çeviriye hazır olduğundan, kitleniz cihaz veya konum açısından sınırlı kalmayacak. Neonix kullanarak bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız herhangi bir kodlama bilgisine ihtiyacınız yoktur – birkaç dakika içinde web sitenizi oluşturmak için örnek demoyu kullanın.

25. KEO

KEO Çok Amaçlı Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

KEO, web ajansı, fotoğraf stüdyosu, mağaza, başlangıç, serbest meslek, V-kart ve diğerleri için harika bir duyarlı temadır. Tema, bir sonraki projeniz için birçok özelleştirme işlevi sunan sezgisel ve kullanışlı Qoob oluşturucu üzerine kurulmuştur. Oluşturucunun ve çevrimiçi belgelerin yardımıyla yepyeni web sitenizi sıfırdan oluşturun.

26. Göster

En İyi Minimal WordPress Temaları: Göster

Bilgi ve İndirme

Mükemmel bir duyarlı, filtrelenebilir portföye sahip olmak Reveal’ın temelini oluşturur. Bu tema temiz ve minimaldir, bu nedenle projeleriniz öne çıkar, ayrıca zarif ajax görüntüleme etkileyici bir ek özelliktir. Tema ayrıca en az minimum WordPress temalarından beklediğiniz slayt gösterisi seçeneklerini, özel widget’ları, düğmeleri ve daha fazlasını içerir.

27. Çela

Chela Minimal Ajans WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Chela, ajanslar ve serbest çalışanlar için mükemmel, süper hafif, minimal ve modern bir temadır. Tamamen duyarlı ve tüm cihazlarda harika görünüyor. Tema, diğer İçerik Yönetim Sistemleri gibi daha esnek verilere ihtiyaç duyan herhangi bir WordPress web sitesi için mükemmel bir çözüm olan Gelişmiş Özel Alanlarla donatılmıştır. Ayrıca, birlikte verilen Owl V2 / Carousel touch özellikli jQuery eklentisi, güzel ve duyarlı bir atlıkarınca kaydırıcısı oluşturmanıza olanak tanır.

28. Grafix

En İyi Minimal WordPress Temaları: Grafix

Bilgi ve İndirme

Grafix, şık ve minimal bir tasarıma sahip daha profesyonel bir portföydür. Tema, işiniz için mükemmel bir portföy içerir, ayrıca özel arka plan renkleri ve görüntüler için yerleşik seçeneklerle temayı kendiniz yapmak kolaydır..

29. Moroseta

Moroseta Seyahat Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Moroseta, 5 blog düzeni ve 4 tek gönderi düzeniyle birlikte gelir, böylece seçim yapabileceğiniz çok şey vardır. Özel kaydırıcı, yayınlarınızdan herhangi birini süslemeyi kolaylaştırır ve canlı Özelleştirici sorunsuz bir özelleştirme işlemi sağlar. Bu bloglama WordPress teması da widget hazırdır, böylece WooCommerce ve MailChimp eklentileri, JetPack, İletişim Formu 7 vb.İle işlevselliğini genişletebilirsiniz..

30. Etiket

En İyi Minimal WordPress Temaları: Etiket

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Etiket, kolay özelleştirme seçenekleriyle (renk şemaları, vurgu renkleri, google yazı tipleri ve daha fazlası için) temiz, tam ekran tarzı bir portföy temasıdır. Dahil olan özel widget’lar, sayfa şablonları, cusotm kısa kodları ve tarz yazı biçimleri içeriğinizi eklemeyi kolaylaştırır.

31. Inspiro

En İyi Minimal WordPress Temaları: Inspiro

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Inspiro fotoğrafçılar düşünülerek oluşturulmuş olsa da, bu minimal WordPress teması, şık ve minimal bir tema arayan herhangi bir tasarımcı veya sanatçı için mükemmel bir şekilde uygundur. Tam ekran slayt gösterileri, galeriler ve hatta WooCommerce seçenekleri bu temayı mükemmel bir seçenek haline getirir.

32. Köken

En İyi Minimal WordPress Temaları: Köken

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Origin, görüntülerinizi sergilemek için mükemmel olan basit bir ızgara tabanlı, marj portföyü teması değildir. Tema tamamen duyarlı olduğundan, okuyucular masaüstlerinde, tabletlerde ve cep telefonlarında çalıştığınızı kontrol edebilir. Ayrıca tema, özel renkler, düzenler ve hatta reklamlar için tonlarca seçenek içerir.

En İyi Minimal WordPress Temalarını Topladık

İşte burada – 30’dan fazla harika premium minimal WordPress teması arasından seçim yapabilirsiniz. Tabii ki, orada da harika ücretsiz temalar var. Sıkı bir bütçeniz varsa, bakmak isteyebileceğiniz kendi Zarif ücretsiz WordPress temamızı, Pronto ücretsiz WordPress temasını ve Fotoğraf ücretsiz WordPress temasını ekleyin. Veya şurada “portföy” için hızlı arama WordPress.org ayrıca size birçok iyi ücretsiz tema seçeneği sunacaktır. Ücretsiz temalar ile ücretli bir tema ile gelen aynı harika premium özellikleri ve desteği almayacağınızı unutmayın. Premium temalar, özellikle profesyonel çevrimiçi portföyünüz için bir tema seçtiğinizde fiyat etiketine değer.

Ekleyecek bir şeyiniz varsa veya gerçekten harika bir temayı kaçırdığımızı düşünüyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. En sevdiğiniz minimum WordPress temalarından hangilerini duymak isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map