25+ En İyi Otel WordPress Temaları 2020

Konaklama İşletmeleri için En İyi Otel WordPress Temaları

Bir web sitesi size çok fazla pozlama sunar. Ve otel ve konaklama endüstrisi için, sadece güzel değil, aynı zamanda kullanımı kolay bir siteye ihtiyacınız var. En iyi otel WordPress temalarını girin (bize göre) ve mükemmel şablonu aramanız burada bitiyor.


Daha önce en iyi rezervasyon formu eklentilerini kapsadık, ancak bugünün gönderisi, web’deki en iyi otel WordPress temalarından bazılarının örneklenmesidir. Bir rezervasyon web sitesi oluşturmak veya otel hizmetlerinizi görüntülemek için bu koleksiyondaki herhangi bir temayı kullanmaktan çekinmeyin.

Söylemek yeterli, bu listedeki tüm temalar duyarlı ve en iyi web standartlarını takip ediyor. Sadece birini seçin, bir çocuk teması oluşturun, özelleştirin ve otel işinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Hazırsanız, en iyi otel WordPress temaları için seçimlerimize başlayalım (hızlı bir not – yalnızca bugün çok fazla yer alabiliriz, ancak eklemek için bir temanız varsa yorumlar bölümünde bize bildirin).

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Booklium

Booklium Hotel WordPress Teması

Bilgi ve İndirmeDemoyu Görüntüleyin

Booklium otel ve kiralık WordPress teması, her ölçekte konaklama yerini tanıtmak için güçlü ve zengin özelliklere sahip bir seçenektir. Otel, pansiyon, misafirhane, yatak ve kahvaltı, villalar – hepsi Booklium’un modern tasarımı ve güçlü yönetim merkezi sayesinde şık ve zarif bir web sitesi oluşturabilir..

Booklium, her demo ayrı bir konaklama türüne (otel, villa, pansiyon vb.) Ayrılmış olarak, ihtiyaçlarınıza mümkün olduğunca yakın olmak için 5’ten fazla benzersiz demo sunmaktadır. Deneyiminizi daha da kolaylaştırmak için yerleşik tek tıklamayla demo içe aktarma özelliği sayesinde tüm örnek veriler otomatik olarak anında.

Konaklamanızı yönetmek söz konusu olduğunda Booklium, temayla tamamen ücretsiz gelen premium MotoPress Hotel Rezervasyon eklentisini içerir. Otel Rezervasyon, web sitenize güvenilir ve güçlü bir yönetim çekirdeği ekler. Özellikleri arasında sınırsız konaklama, bir faturada birden fazla rezervasyon, özel özelliklere sahip mobil kullanıma hazır mülk arama formu, esnek rezervasyon kuralları, değişken fiyatlandırma, OTA senkronizasyonu, rezervasyon yapılabilir ekstra hizmetler ve daha fazlası bulunmaktadır..

Booklium sadece modern ve şık bir şablon değil, aynı zamanda işinizi kolaylaştırmak için güçlü bir araçtır. Bununla birlikte, web sitenizi kolayca oluşturabilir, konaklama ekleyebilir, rezervasyonları yönetebilir ve ödeme alabilirsiniz (birden çok çevrimiçi ödeme ağ geçidi desteklenir).

2. Hotello

Hotello Hotel Rezervasyon WordPress Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Hotello, herhangi bir konaklama işletmesi için yapılmış çarpıcı bir otel WordPress tema terzisidir. Tema, otel web sitenizi oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Örnek demolardan herhangi birini yalnızca iki tıklamayla yükleyin. Ardından, sitenizi şekillendirmek için dahil edilen sayfa oluşturucu ve özelleştirici seçeneklerini kullanın. Özel SVG simgeleri, 850’den fazla Google yazı tipi, renk seçeneği ve daha fazlası ile seçenekleriniz neredeyse sınırsız.

Ama Hotello’yu farklı kılan şey konukseverliğe özgü özellikler. Tema rezervasyonlara hazır eksiksiz bir otel rezervasyon sistemi ile birlikte gelir. Hatta online ödeme kabul edebilirsiniz! Ayrıca oda yöneticisi sizin (ve misafirlerin) tarih veya kişi sayısına göre oda durumunu kontrol etmenizi kolaylaştırır. Hafta ortasında indirim sunmak veya yoğun sezonunuz için fiyatları artırmak ister misiniz? Sorun değil – Hotello esnek fiyatlandırmayı destekliyor.

Diğer önemli özellikler arasında GDPR uyumlu rezervasyon formları, çok dilli / çeviri desteği, çapraz tarayıcı uyumluluğu ve tamamen duyarlı bir tasarım bulunmaktadır. Bu nedenle, konukların otel web sitenizi ne zaman, nerede veya nasıl ziyaret ettiği önemli değil, her seferinde güzel görünecek.

3. Oceanica

Rezervasyon Sistemi ile Oceanica Hotel WordPress Teması

Oceanica Hotel Booking WordPress teması şık, zarif bir tasarım ve özel bir WordPress rezervasyon sistemi ile birlikte gelir. Yani, bir otel, oda ve kahvaltı, daireler, tatil kiralama veya benzer bir kuruluş için bir web sitesi oluşturuyorsanız, bu tema amaçlarınız için mükemmel bir çözümdür.

Oceanica tamamen özelleştirilebilir – sınırsız renk, 3 başlık ve 1 altbilgi düzenlenebilir menü, tam ekran ve ızgara düzenleri, yerel WordPress işlevsellik entegrasyonu ve daha birçok harika özellik ile birlikte gelir.

Bu otel teması, tamamen misafirperverlik işi olan WordPress için MotoPress Otel Rezervasyon eklentisi tarafından desteklenmektedir. Yardımı ile güzel bir şekilde bir konaklama listesi oluşturabilir, canlı ödemeleri etkinleştirebilir ve tüm rezervasyonlarınızı Airbnb gibi seyahat kanallarında senkronize edebilirsiniz..

Ayrıca, rezervasyon sistemi esnek bir sezonluk fiyatlandırma oluşturmanıza ve konaklamalar için fiyatları belirlemenize, ödemeli veya ödemesiz çevrimiçi oda rezervasyonu sunmanıza, ekstra paketler ve hizmetler satmanıza, belirli tarihler için rezervasyon seçeneğini engellemenize, otomatik veya manuel rezervasyon onay kontrolünü yapılandırmanıza, gezginler için indirim kuponları, kullanışlı bir arka uç takvimi ile tüm rezervasyonları görüntüleyin ve yönetin, tüm doğrudan site rezervasyonlarını Rezervasyon vb. çevrimiçi seyahat acentelerinden senkronize edin.

4. Bellevue

bellevue otel wordpress teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bellevue, Oda & Kahvaltı ve Oteller için duyarlı bir premium WordPress temasıdır. Bu güzel WordPress teması, Tatil Evleri, Plaj Evleri, Dağ Evleri, Yaz Kabinleri, Kulübeler ve Oteller için en iyisidir. Bu temanın hepsi var. Premium bir WordPress temasından bekleyebileceğiniz her şeyi içerir ve harika bir Otel veya Oda Kahvaltı web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır..

Bellevue, Oda Kahvaltı, Otel veya Tatil Konutu Kiralamanızı daha kolay ve daha başarılı hale getirecek özel özelliklere sahiptir. Kullanılabilirlik takvimleri, rezervasyon formları, kayıt formları ve çevrimiçi ödeme sistemi birlikte verilen özelliklerden birkaçı.

WooCommerce’in eklenmesi sayesinde çevrimiçi işlemler kolayca eklenebilir. Bellevue benzersiz konaklama stilleri için 7 güzel niş özel demo içerir. Bellevue ayrıca 5 stilize logo, 50 Katmanlı Photoshop dosyası, Master Slider’ın Pro sürümü ve WP Rezervasyon Sisteminin Premium sürümü ve ayrıca birkaç yararlı WordPress eklentisi desteği içerir.

Bu WordPress teması, rezervasyon sürecini basitleştirmenize ve otomatikleştirmenize, güzel tasarımla ziyaretçilerinizi etkilemenize ve kullanılabilirlik takvimleriyle, formlarda yerleşik olarak ve sayfa satın alma ile müşterileri dönüştürmenize yardımcı olacaktır..

5. Katlayın

Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kriesi, Enfold gibi başyapıtlar sayesinde tanınmış bir WordPress tema yazarıdır. Avia Çerçevesi üzerine inşa edilen Enfold, gerçek bir sanat eseri.

30’dan fazla demo ile web sitenizi sıfırdan oluşturmanız gerekmez. Demoları anında içe aktarabilir, kapsamlı bir şekilde özelleştirebilir ve hatta farklı demolardan özellikleri karıştırabilirsiniz.

Enfold, mizanpajlarınızı hayal edilemez bir şekilde güçlendirmenize yardımcı olan bir sürükle ve bırak içerik düzenleyicisine sahiptir. Ayrıca, bu otel WordPress temasında harika bir yönetici alanı ve dokümantasyon bulunmaktadır.

Önyükleme yapmak için müşteriler genellikle Kriesi’yi olağanüstü destek için övüyorlar, bu yüzden emin ellerdesiniz.

6. otel ustası

otel ustası wordpress teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Hotel Master, tek bir pakette zarif bir tasarım ve güçlü özellikler sunar. Demek istediğim, bu misafirperverlik WordPress teması, rezervasyon sistemi, galeriler, rezervasyonlar ve diğerleri gibi yerleşik özellikler ile birlikte geliyor.

Hotel Master, tipik restoranlar ve konaklama sunan oteller için mükemmel bir WordPress temasıdır. Özelleştirmek inanılmaz derecede kolaydır ve sitenizi istediğiniz şekilde çevirmek için sınırsız seçenek sunar.

Yine de, tema kod bloğundan uzak durmayı başarıyor, yani hızlı yükleme sayfaları ve daha iyi kullanıcı deneyimi elde ediyorsunuz. Harika bir temanın sırrı bu olmalı; tüm kritik özellikleri şişirmeden ekle.

Hotel Master, tasarımın ötesine geçer ve yüksek maliyetler veya dik bir öğrenme eğrisi olmadan size bir otel yönetim sistemi sunar.

7. Belafonte

Belafonte Hotel WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Belafonte, Hermes Themes tarafından tasarlanan duyarlı ve minimalist bir otel ve misafirperverlik WordPress temasıdır. Bu tema oteller, hanlar, tatil köyleri, zaman çizelgeleri, oda & kahvaltı ve hatta özel tatil kiralama siteleri için mükemmel bir pikseldir. Temiz düzen, basit dikey menü, duyarlı tasarım ve zarif galeriler, bu temayı yeni ziyaretçiler çekmek isteyen pitoresk yerler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Tema, otel sitenizi hızlı bir şekilde hazırlayabilmeniz için kolay sayfa şablonları kullanır. Fotoğrafınızı sergilemek için tasarlanan Belafonte ana sayfasında yüksek çözünürlüklü görüntüler için bir slayt gösterisi bulunmaktadır. Bilgi, resim galerileri ve fiyatlar için sayfa şablonlarını ve bölümleri kullanarak odalarınızı ve süitlerinizi ekleyin. Sosyal entegrasyon, konukları web sitenizi tüm arkadaşlarıyla paylaşmaya teşvik eder.

Belafonte, kaliteli bir otel ve misafirperverlik WordPress temasından bekleyebileceğiniz tüm harika özellikleri içerir. Tam açıklamaları ve özellikler listesini içeren odalar, konukların fiyatlandırmanızı bir bakışta görebilmeleri için kullanışlı bir oda ve fiyat tablosu, etkinliklerinizin veya tesislerinizin galerilerini ve hatta önceki müşterilerin referanslarını görebilmelerini sağlayın. Ayrıca, iletişim ve rezervasyon formu, konukların istedikleri konaklama hakkında size bir not göndermesi için harika bir yoldur, böylece kimin ne zaman geldiğini kolayca takip edebilirsiniz.

Diğer harika tema özellikleri, yaklaşan etkinlikler bölümünü (yaz luausları, kış kayak gezileri, spa hafta sonları ve daha fazlası hakkında yayınlamak için harika), işletmenizin neler yaptığını yazabileceğiniz tam bir blog ve yemek mekanları, salonlar, egzersiz tesisleri ve daha fazlası için sayfa eklemek için kullanabilirsiniz.

8. Otel Calluna

otel calluna wordpress teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Büyük özellik kutuları, büyük yazı tipleri ve keskin bir tasarım Hotel Calluna’ya bugün listemizde rahat bir yer kazandırıyor. Beni yanlış anlamayın; bunlar, bu temayı birçok web sitesi sahibinin sevgilisi yapan tek özellik değil.

Güzel ama basit bir tasarıma sahip olmak harika olsa da, Bellevue yerleşik rezervasyon ve rezervasyon formları, takvim, Easy WP Hotelier eklentisi ve sınırsız özelleştirme seçenekleri ile işleri daha da ileri götürüyor.

Bunun da ötesinde, Hotel Calluna üç başlık stili, özel kısa kodlar, WPBakery sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, tek tıklamayla demo içe aktarma, etkinlikler / teklifler için özel yazı türleri ve diğerleri arasında yerleşik bir mega menü ile birlikte gelir.

9. Adomus

adomus otel wordpress teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Adomus, SEO içeriği yayınlamak için size bolca alan sunan ana sayfa varyasyonlarından biriyle içeriğinize bir ışık tutuyor.

Bu otel WordPress teması, aynı yazarın HBook eklentisi ile birlikte gelir. HBook, rezervasyon formları, ödeme ağ geçidi entegrasyonu, uygunluk takvimleri, rezervasyon yönetimi ve çok daha fazlası gibi özellikler ekler.

Eklentiye özgü özellikler bir yana, Adomus, bunlarla sınırlı olmamak üzere tek tıklamayla demo içe aktarıcı, sürükle ve bırak bölümleri ve güzel galeriler gibi diğer özelliklere sahiptir..

Adomus’un özelleştirilmesi kolaydır, bu da sitenizi birkaç dakika içinde yenileyebileceğiniz anlamına gelir.

10. Yelken

yelkencilik otel wordpress teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

HTML5, CSS3 ve Bootstrap 3’ü bir araya getirdiğinizde mükemmel bir sonuç olan Sailing, size herhangi bir otel web sitesini çalıştırmak için güzel bir tasarım ve mükemmel bir rezervasyon sistemi sunar.

Bu kötü çocuk size konaklama / oda yönetimi, fiyatlandırma, raporlama, ödemeler, müşteri yönetimi ve çok daha fazlası gibi ağırlama işinizin her kritik alanı üzerinde tam kontrol sunar. Dahil olan ThimPress imza rezervasyon eklentisi ile odaları, müşterileri, varış takvimlerini, oda müsaitliğini, fiyatlandırmayı, kuponları ve raporları yönetmek kolaydır.

Tema ayrıca beşten fazla tek tıklamayla demolar, paralaks efektleri, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, sınırsız renk / kaplama, tek veya çok sayfalı düzen, Font Awesome simgeleriyle birlikte geliyor ve bu buzdağının sadece görünen kısmı.

11. Boş zaman

otel eğlence wordpress teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kaplıcalar, tatil köyleri, kulüpler, oteller ve tüm misafirperverlik işleri için mükemmel olan Hotel Leisure WordPress teması, rekabete kavga etmek için ihtiyaç duyduğunuz güçle sizi silahlandırıyor.

Daha sonra süper hızlı sayfalar ve otomatik pilotta daha fazla müşteri kazanmanızı sağlayan çok sayıda özellik ile bunları toz içinde bırakın. Hotel Leisure, tasarımı hayal kırıklığına uğratmaz, ancak bu temanın parladığı özellikler bölümünde.

Hotel Leisure, önceden oluşturulmuş iki demo, Basit Hava Durumu eklentisi, WPBakery sayfa oluşturucu, sınırsız renkler, SEO dostu, CSS3 animasyonları ve diğerleri arasında sosyal paylaşım entegrasyonu gibi otel özelliklerine sahiptir..

12. Soho Otel

soho otel wordpress teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Tema geliştiricilerin kullanılabilirliği değil, her şeyi doğru yaptığını gördük. QuiteNiceStuff, Soho Hotel’in arkasındaki güç elit yazarı, temiz, zengin özelliklere sahip ve kullanımı kolay bir otel WordPress teması.

Soho Hotel, canlı kullanılabilirlik denetleyicisine sahip bir rezervasyon sistemi, Airbnb, Booking.com ve diğer iCal destekli hizmetler ile veri paylaşma yeteneği, sezonluk fiyatlandırma ve çoklu ödeme ağ geçitleri gibi özelliklerle ünlüdür..

Ayrıca, kupon kodları, sınırsız renkler, özel form alanları, demo verileri, WPBakery sayfa oluşturucu ve birkaçından bahsetmek için kullanışlı bir tema seçenekleri paneli alırsınız..

13. Mücevher

TheGem Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Tüm haklara göre çok amaçlı bir WordPress teması olan TheGem, misafirperverlik web siteniz de dahil olmak üzere her türlü site için harika bir temadır..

Bu listedeki otel WordPress temalarının bazılarının aksine, TheGem özel otel özellikleriyle birlikte gönderilmez. Yine de, özellikler ve kullanıcı dostu olma konusunda en iyi yarışmacı.

Sonuçta, eklentileri kullanarak her zaman otele özgü özellikler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, tema 150 + demo sayfası ile birlikte geliyor..

TheGem bir ton özelleştirme seçeneği, 14 blog stili, sınırsız sayfa düzeni, 60+ tasarım öğesi ve çok daha fazlası ile birlikte gelir.

14. Arcadia

Arcadia Hotel WordPress Teması

İşleri basit tutmak istiyorsanız, konaklama endüstrisindeki işletmeler için basit ama güçlü bir WordPress teması olan Arcadia Hotel temasına aşık olacaksınız..

Arcadia spa’lar, oteller, pansiyonlar, tatil köyleri ve rahat bir tasarım ve güçlü bir rezervasyon sistemi gerektiren diğer tüm işletmeler için klasik bir temadır..

Önemli özellikler arasında konaklama yönetimi, rezervasyon sihirbazı, etkinlikler, referanslar ve diğerlerinin yanı sıra sınırsız görünümler bulunur.

Arcadia Hotel WordPress teması müşterinize odaklanarak en çok ihtiyaç duydukları özellikleri ön plana çıkarır. Profesyonel ancak ezici bir tarzda olmayan bir görünüm için bu temayı düşünmek isteyebilirsiniz.

15. Cennet Koyu

Paradise Cove Hotel WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Gitmeye hazır bir otel teması ister misiniz? Paradise Cove, Themefuse tarafından oluşturulmuş, kolay seçeneklere sahip premium bir otel ve misafirperverliği temasıdır. Bu tema oteller, kiralık yazlıklar, zaman çizelgeleri, hanlar ve daha fazlası için modern bir seçenektir.

Paradise Cove, ana sayfa, odalar, blog, hizmetler ve daha fazlası için kullanıcı dostu sayfa şablonları ile birlikte gelir. Bu şekilde sitenizi hızlı bir şekilde hazır hale getirebilirsiniz! Diğer kolay tema özellikleri arasında seçim yapabileceğiniz 3 stil kaydırıcı vardır, böylece en sevdiğiniz resimleri seçebilir ve en iyi mülk görüntülerinizi yükleyebilirsiniz, yerleşik Simge Yazı Tipi entegrasyonu, seyahatlerini planlayan misafirler için yararlı bir hava widget’ı ve özelleştirilebilir mega menü.

Endişelenmeyin – bu tema, konuklarınıza herhangi bir cihazda harika bir deneyim sunmak için retinaya hazır ve mobil duyarlı. Ayrıca yerleşik rezervasyon sistemi, WordPress yöneticisinden oda eklemeyi ve rezervasyonları yönetmeyi kolaylaştırır.

Tema boyunca araç ipuçları içeren oda simgeleri, ışık kutusu resim galerileri, yıldız derecelendirmeleri ve daha fazlası gibi ayrıntılara büyük önem vereceksiniz. Tüm bunlar konukların kullanacağı ve takdir edeceği özelliklerdir. Arka uçta, web sitenizi kurmayı kolaylaştırarak takdir edebileceğiniz tonlarca özel kısa kod, widget ve sayfa var.

16. Caballero

Caballero Hotel WordPress Teması

Temiz ve zarif Caballero, tenha bir kaçamak, b & b veya dinlendirici bir villa için mükemmel bir otel WordPress temasıdır. Bu temada şık özel yazı tipleri, duyarlı tasarım, resim galerileri, odalar yazı tipi ve daha fazlası bulunur.

Temanın benzersiz bir özelliği, özelleştirilebilir widget’lı bir ana sayfadır. Otelinizin temel özelliklerini ve süitlerini içeren türden bir ana sayfaya sahip olmak için öğeleri eklemeniz, yerleştirmeniz ve düzenlemeniz yeterlidir. Özel Hermes widget’larını kullanarak sütunlar, odalar, sayfalar, belirtme çizgileri ve daha fazlasını ekleyin.

Diğer tema özellikleri arasında sayfa şablonları (odalar, paketler, restoranlar vb. İçin), stil blog, WPML uyumluluğu ve temayı kullanmaya başlamak için kullanımı kolay örnek demo içeriği bulunur.

17. Iver

Iver Modern Otel ve Rezervasyon Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Iver otel teması, şehrin çatı katları ve stüdyoları için mükemmel, cesur ve modern bir seçenektir. Temayı yükleyin, örnek demosu içe aktarmak için bir kez tıklayın ve otel bilgilerinizi ekleyin. Sitenizi hemen hazırlayabilirsiniz!

Iver, Visual Composer sayfa oluşturucu ve güçlü Slider Revolution eklentisiyle birlikte gelir, böylece ihtiyacınız olan her şeyi tasarlayabilirsiniz. Ancak odalar, portföyler ve blogunuz için yerleşik düzenler yeni sayfa eklemeyi kolaylaştırır.

Diğer harika özellikler arasında çevrimiçi rezervasyon formu, oda filtresi, WooCommerce uyumluluğu, özelleştirilebilir başlık ve duyarlı ve retinaya hazır tasarım yer alır.

18. Fortuna

Fortuna Duyarlı Otel WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Fortuna, Hermes Themes tarafından geliştirilen cesur ve duyarlı bir otel ve konukseverlik premium WordPress temasıdır. Bu göze çarpan tema, otelinizi, hanınızı, oda & kahvaltı, motelinizi veya diğer ağırlama işlerinizi çevrimiçi olarak sergilemenin ve rezervasyon takviminizi aylarca önceden doldurmanın mükemmel bir yoludur..

Fortuna, web sitenizi kurmayı kolaylaştıran kolay seçenekler içerir. Başlamak için koyu veya açık renk kaplamaları arasından seçim yapın, ardından web sitenizin işletmenizin markasına uygun olmasını sağlamak için canlı Tema Özelleştirici’deki renk ve stil seçeneklerini kullanın. Tema ayrıca, sayfalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlayan kullanışlı sayfa şablonları (blog, referanslar, odalar ve fiyatlar, galeriler, turistik yerler ve daha fazlası için) içerir..

Fortuna’nın bir başka harika özelliği, kenar çubuklarınıza ve altbilginize ekleyebileceğiniz özel widget’lardır. Tema, Facebook benzeri bir kutu, özel menüler ve kullanışlı bir Bağlantılar widget’ı eklemek için özel widget’lar içerir (böylece müşteriler Facebook’taki beğenebilir, Twitter’da takip edebilir veya TripAdvisor’daki işletmenizi arayabilir). Tema tamamen duyarlı olduğundan, konuklar web sitenizi tabletlerde ve cep telefonlarında görüntülemekte sorun yaşamayacaklar.

19. Büyükelçi

Ambassador Hotel WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ambassador, Hermes Themes tarafından tasarlanan hoş bir otel ve konukseverlik premium WordPress temasıdır. Bu zarif tema, herhangi bir otel, tatil köyü, han, kiralık mülk, oda ve kahvaltı veya diğer konaklama türü işletmeler için oluşturuldu.

Otelinizi veya tatil yerinizi sergileyin ve Büyükelçi’yi kullanan konuklar için davetkar bir web sitesi oluşturun. Tatile çıkmadan önce çoğu müşteri seçeneklerine göz atacak ve işlerini almanın bir yolu, konumunuzla ilgili neyin önemli olduğunu vurgulayan profesyonel bir web sitesidir. Büyükelçi, galeriler, turistik yerler, etkinlikler ve hatta referanslar eklemek için dahil edilen özel sayfa şablonları sayesinde otelinizi veya hanınızı özel kılan şeyleri göstermeyi kolaylaştırır.

Tema ayrıca herhangi bir otel tipi web sitesi için gerekli güzel oda sayfaları içerir. Bir oda açıklaması, fiyatlandırma ve olanaklar listesine ek olarak tam genişlikte bir oda kaydırıcısı ekleyin. Ayrıca, yerleşik sosyal seçeneklerle konukların yaklaşan tüm promosyonlarınızı öğrenmesi için sizi Facebook ve Twitter’da takip etmesi kolaydır..

Diğer tema özellikleri arasında tam bir blog, özel slayt gösterileri, özel widget’lar, çeviri desteği ve tüm yıl boyunca tema desteği bulunmaktadır. Büyükelçi, otelinizi veya ağırlama işinizi sergilemek ve en kısa sürede rezervasyonları güvence altına almak için harika bir yoldur.

20. Klas (HotelEngine)

Classy Hotel Premium WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Classy, ​​EngineThemes tarafından oluşturulan bir otel ve konukseverlik premium WordPress temasıdır. Bu tema HotelEngine çerçevesi üzerine inşa edilmiş iki temadan biridir ve kapsamlı bir oda kiralama ve rezervasyon temasıdır.

HotelEngine Classy, ​​oteller, zaman çizelgeleri, moteller, hanlar, oda kahvaltıları ve diğer kiralık mülkler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Potansiyel misafirlerinizin karar vermesine yardımcı olmak için açıklamalar, başlıca ayrıntılar, galeriler, fiyatlar ve hatta referanslar içeren çeşitli oda türleri ekleyin. Ayrıca, yerleşik Slider Revolution eklentisi ile oda sayfalarınız, yayınlarınız ve elbette ana sayfanız için güzel kaydırıcılar oluşturabilirsiniz..

Bu tema aynı zamanda güçlü Visual Composer eklentisini kullanır, böylece sınırsız sayıda sayfa ve yazı düzeni oluşturabilirsiniz. İdeal mizanpajınızı oluşturmak için basit dag & farklı öğeleri yerine bırakın (artı tekrar tekrar kullanmak için mizanpaj şablonlarını kaydedebilirsiniz). Özelleştirme seçenekleri burada bitmiyor – HotelEngine Classy ayrıca web sitenizin görünümünü hızlı bir şekilde değiştirmeyi kolaylaştırmak için 8 özel renk şeması (Gül, Deniz Mavisi, Mavi, Mor, Yeşil, Turuncu, Sarı, Kırmızı) içerir.

21. Victoria

Victoria Hotel WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Victoria Hermes Themes tarafından oluşturulan bir otel ve misafirperverliği premium WordPress teması. Bu tema modern otel, seyahat, motel, oda ve kahvaltı ve diğer konaklama web siteleri oluşturmak için mükemmeldir..

Her zaman tatil mevsimi. İnsanlar seyahat etmeyi severler ve onları planlarken her zaman çok değer sunan kaliteli konaklama yerleri ararlar. İşletmenizin tüm harika özelliklerini sergilemek için Victoria otel temasını kullanarak konuklarınıza mülkünüzü ne kadar harika gösterdiklerini gösterin. Bu WordPress teması, konukların güveneceği profesyonel ve duyarlı bir web sitesi oluşturmanızı kolaylaştırır.

Victoria, web sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri içerir. Çeşitli odalarınız, mülkünüzün fotoğraf galerileri, turistik yerler ve daha fazlası için hızlı bir şekilde zarif sayfalar eklemek için dahil edilen sayfa şablonlarını kullanın. Tema ayrıca özel gönderi türlerine de sahiptir, böylece referanslarınızı, etkinliklerinizi vb. Ekleyebilir ve bunları blog yayınlarınızdan ayrı tutabilirsiniz..

Bu tema, ister beş yıldızlı bir otel, sahibi tarafından bir tatil kiralama ister sahilde rustik bungalovlar olsun, herhangi bir otel veya konaklama sitesi için mükemmel bir seçenektir. Müthiş özel widget’lar, sosyal medya seçenekleri, tema kişiselleştirmeleri (özel tema seçenekleri paneli sayesinde) ve çok daha fazlası ile Victoria işinizle birlikte büyüyebilir ve kalabalıkta öne çıkmanıza yardımcı olur.

22. 5 Başlangıç ​​Oteli

5 Yıldızlı Otel WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

5 Star Templatic tarafından kapsamlı bir otel ve misafirperverliği WordPress teması. Bu tema güzel bir web sitesi oluşturmak ve otel, yatak ve kahvaltı, hostel, tatil kiralama veya diğer konaklama işletmeleri için rezervasyonları yönetmek için mükemmel bir çözümdür.

Tek bir web sitesi ile müşterileri teşvik edin ve rezervasyonları yönetin. 5 Star, otel konaklama, hizmet, yemek ve paketlerinizi sergilemenin yanı sıra rezervasyonlarınızı yönetmenin zarif bir yoludur. Otel hediye sertifikalarını, otel yağmalarını (cüppeler veya yastıklar gibi) veya hatta yerel hediyelik eşyaları satabilmek istiyorsanız, WooCommerce desteğinin bir başka harika özelliği.

Rezervasyon sistemi, Tevolution eklentisi Rezervasyon Sistemi eklentisi tarafından desteklenmektedir. Bu, odaları, takvimleri, rezervasyonları, çevrimiçi rezervasyonu, tarifeleri ve daha fazlasını yönetmek için işlevler ekler. Ayrıca kodlama becerileri gerekmez – herhangi bir sayfaya rezervasyon formunuz veya kullanılabilirlik takviminiz gibi özellikler eklemek için sadece kısa kodları kullanın.

23. HotelBooking Uygulaması

HotelBooking Uygulaması WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

HotelBooking, Templatic tarafından geliştirilen güçlü bir konukseverlik WordPress temasıdır. Oteller, kiralık mülkler ve tatil yönetimi şirketleri için mükemmel çözümdür.

HotelBooking’in en önemli özelliği tema içindeki gerçek rezervasyon modülüdür. Ziyaretçiler tarihe, oda tipine, misafir sayısına ve oda sayısına göre kolayca arama yapabilir. Ayrıca, temanın tamamen özelleştirilebilir bir rezervasyon formu vardır. Özel hizmet eklemeleri (çamaşırhane, geç check-out vb.) Ekleyebilir, promosyon kodu girme seçeneğini ekleyebilir ve kişi / ödeme bilgilerini girmek için alanlar ekleyebilirsiniz. HotelBooking ayrıca rezervasyonları arka uçtan yönetmenizi, ödemeleri onaylamanızı, promosyon kodları oluşturmanızı ve daha fazlasını kolaylaştırır.

Konuklar, tatil rezervasyonu yapmaya karar verirken HotelBooking’in oda sayfalarından ve müsaitlik takviminden de yararlanabilir. Her odayı ayrıntılı olarak inceleyebilirler (hatta resim galerileri bile ekleyebilirsiniz) ve o oda tipinin ne zaman mevcut olduğunu kontrol edin. Kullanılabilirlik takvimi, konukların nelerin açık olduğunu görmelerini kolaylaştırmak için renk kodludur.

HotelBooking, diğer birçok harika tema özelliğine sahiptir. Tema tamamen duyarlı ve birçok cihazda harika görünüyor. Bu, misafirlerin sitenizi ziyaret edebilecekleri ve nerede olurlarsa olsunlar tatil rezervasyonu yaptırabilecekleri anlamına gelir.

24. Leonardo

Leonardo WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Leonardo Tema Hermes Themes tarafından duyarlı bir otel ve misafirperverliği WordPress teması. Oteller, pansiyonlar, hanlar, tatil kiraları, zaman çizelgeleri, etkinlik salonları ve konaklama sektöründeki diğer işletmeler için mükemmeldir..

Tema konaklama endüstrisi için inşa edildi. Ana sayfada, mülklerinizin, geçmiş etkinliklerinizin veya mutlu müşterilerinizin resimlerinin yanı sıra önemli sayfalara bağlantılar ekleyebileceğiniz özellikli bir slayt gösterisi gösterilir. Tema ayrıca konukların işletmenizin yorumlarını bırakabileceği harika bir referans modülü de içeriyor (ayrıca bir yorum widget’ı da var, böylece harika yorumunuzu herhangi bir widget hazır alanına ekleyebilirsiniz).

Oda sayfaları tesislerinizi vurgulamak için mükemmeldir ve dahil olan etkinlikler ve ilgi çekici yerler bölümü, ziyaretçileri bulunduğunuz bölgenin sunduğu her şeyi görmeye ikna etmenin iyi bir yoludur. Bahsetmeye değer başka bir özellik de, misafirlerin harika otelinizi tüm Facebook arkadaşlarıyla paylaşmalarını kolaylaştıran Facebook “beğen” widget’ıdır..

25. Castello

Castello WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Castello, Hermes Themes tarafından geliştirilen bir otel ve misafirperverlik WordPress temasıdır. Bu tam ekran teması, tatil köyleri, oda ve kahvaltı, hanlar, ev kiralama, zaman paylaşımları ve daha fazlası için cennette yapılan bir eşleşmedir..

Bu tema, otel veya kiralık mülk web sitenizi çalıştırmak ve çalıştırmak için gerekli tüm özellikleri içerir. Resimli odalar (tam ekran arka plan kaydırıcısı olarak görüntülenir), açıklama, olanaklar ve diğer ilgili bilgileri ekleyin. Ardından, sitenize göz atan kişilerin misafirlerin tesisinizle ilgili neleri sevdiğini görebilmeleri için yorumlarınızı ve referanslarınızı ekleyin. Tema bir rezervasyon formu da içerir, bu nedenle bir okuyucu gördüklerini beğenirse size rezervasyon yapmak için bir mesaj gönderebilir.

Kapsamlı işlevselliğe ek olarak Castello, konuklarınızı etkilemek için harika tasarım özellikleri içerir. Tam ekran arka plan görüntüsü kaydırıcısı kesinlikle kalıcı bir izlenim bırakıyor ve size konumunuzu çevreleyen en iyi özellikleri ve etkinlikleri vurgulama fırsatı sunuyor. Ayrıca sola hizalanmış gezinme menüsü, odalar, etkinlikler, yemek ve daha fazlası için eklediğiniz tüm içe aktarma sayfalarını sergilemeyi kolaylaştırır.

26. Metropolis

Metropolis WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Metropolis, Hermes Themes tarafından tasarlanan zarif bir otel ve konukseverlik WordPress temasıdır. Bu tema herhangi bir otel, tatil köyü, oda & kahvaltı, han, misafirperverlik merkezi veya benzeri hizmet tabanlı işletmeler için harika bir web sitesi olacaktır.

Tema herhangi bir iyi otel web sitesi olması gereken her şeyi içerir. Ana sayfada, en iyi odalarınızı, mülk fotoğraflarınızı veya geçmiş etkinliklerden resimlerinizi sergileyebileceğiniz hoş bir kaydırıcı bulunur. Dikey sola hizalanmış gezinme görsel ilgi sağlar, ancak kullanımı kolaydır ve önemli iletişim bilgilerini doğrudan müşterinizin parmak uçlarına getirir. Ayrıca, kullanıcıların yararlı bulabileceğini düşündüğünüz eklentiler (arama çubuğu gibi) de kullanabilirsiniz..

Metropolis’in harika bir özelliği, kullanımı kolay tema seçenekleri panelidir. Buradan temanın çeşitli öğelerini kontrol edebilirsiniz. Hoş geldiniz mesajınızı ekleyebilir, sosyal bağlantılarınızı ekleyebilir, bir logo yükleyebilir, ana sayfa ayarlarınızı tanımlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Seçenekler paneline ek olarak, yerleşik sayfa şablonları Metropolis’i kullanmayı çok kolaylaştırır. Sadece şablonunuzu seçin, içeriğinizi ekleyin ve gönderin. Her şablon, cazibe, blog, rezervasyon formu, iletişim formu, etkinlik, galeri, oda, referans ve sağ kenar çubuğu dahil olmak üzere belirli bir amaç için ustaca stil edilmiştir..

27. Lüks Villa

Lüks Villa WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Lüks Villa, süslü ve benzersiz bir özellik vitrini premium WordPress temasıdır. Bu şık, benzersiz tema, tatil kiralamalarını, lüks tatil yerlerini veya diğer lüks mülkleri tanıtmanın harika bir yoludur.

Lüks bir tatil mülkünden para kazanmanın veya lüks bir tesisi tanıtmanın en iyi yollarından biri, türünün tek örneği bir web sitesidir. Lüks Villa tam da bunun için bir temadır. Tam ekran ana sayfa kaydırıcısı, sezgisel rezervasyon formu ve tonlarca harika seçenekle bu tema, mülklerinizi sergilemek için mükemmel bir yoldur.

Tema, istediğiniz herhangi bir sayfa düzeni oluşturmak için kullanabileceğiniz kullanımı kolay bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu içerir. Görünüşte sınırsız olasılıklar var. Ancak, başlamak için yardıma ihtiyacınız varsa, verilen 5 ana sayfa şablonunu, 4 mülk düzenini, 2 alan şablonunu, rezervasyon sayfası düzenini ve özellik galerisini kontrol edin. Ardından, sitenizi özelleştirmek için sınırsız renk seçeneğini, Google yazı tipi seçeneklerini ve yerleşik Entypo Piktogram Simge Yazı Tipini kullanabilirsiniz. Diğer tema özellikleri arasında ajax formları, çocuk tema desteği, duyarlı ve retina desteği ve çok daha fazlası bulunur.

En İyi Otel WordPress Temalarından Daha Fazlası

İşletmeniz için bir otel web sitesi oluşturmanın hangi temanın doğru olduğuna karar verme zamanı. Kaya gibi sağlam bir otel WordPress teması seçtikten sonra (bu listedeki gibi), bilgilerinizi ekleyin ve işletmenizi çevrimiçi olarak tanıtmaya başlayın, rezervasyonları artırdığınızdan emin olabilirsiniz..

En sevdiğiniz otel WordPress teması nedir? En iyi otel WordPress teması için seçiminizi kaçırırsak, yorumlarda belirtin – bir veya iki mücevher paylaşmak güzel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map