25+ En İyi Cafe & Restaurant WordPress Temaları

Günümüzün mobil ilk dünyasında, işinizi büyütmek için çevrimiçi bir varlığa ihtiyacınız var. Bazı insanlar düşünebilir, Bir web sitesine ihtiyacım yok, tüm müşterilerim yerel! Ama yanılıyorsun. Kesinlikle güzel görünen bir web sitesinin size daha fazla müşteri getirmeyeceğini veya ilk kurulum maliyetinin getirileri aştığını söyleyemezsiniz. Özellikle mevcut en iyi restoran WordPress temalarının bir listesine sahip olmadığımızda değil.


WordPress ile işletmeniz için bir web sitesi oluşturmak kolaydır – tek ihtiyacınız olan ücretsiz bir öğleden sonra. Zamanınızın dışında, başlamak için birkaç uygun fiyatlı araca ihtiyacınız vardır:

 • Barındırma: Daha spesifik olarak, WordPress ile iyi çalışacak şekilde optimize edilmiştir. İşte bazı yardıma ihtiyacınız varsa en iyi WordPress barındırma seçimlerimiz.
 • Alan adı: Bu muhtemelen işletme adınız olacaktır – bizimki de gördüğünüz gibi WPExplorer.com, çünkü biz buyuz. GoDaddy’den 4,99 ABD doları alan adı alabilirsiniz – bunlar bizim seçtiğiniz kayıt kuruluşumuzdur.
 • Tema: Son olarak, çarpıcı bir restoran WordPress temasına ihtiyacınız olacak (bu yüzden okumaya devam edin).

Restoranlar, kafeler, şarküteri ve diğer lokantalar için özel olarak tasarlanmış bir WordPress teması seçerek kendinize zaman kazandıracaksınız. Bu temalar genellikle restoranların menüler, rezervasyonlar ve daha fazlası için ihtiyaç duyduğu yerleşik özellikleri içerir.

Tüm restoran WordPress temalarına göz atarak saatler harcayabilirsiniz, ancak size biraz zaman kazandıracağımızı düşündük. İşte en iyi restoran WordPress temaları için favorilerimiz ve popüler seçimlerimiz. Bir grup nişe (bira fabrikaları ve yiyecek kamyonları dahil) dayandık, umarım rüya temanız aşağıdadır!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. ROSA

ROSA En İyi Restoran WordPress Temaları

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

En iyi restoran WordPress temalarına bakarken ROSA’ya bir göz atmanız gerekir. Bu güzel tema, iyi yemeklerden taco kamyonlarına kadar herhangi bir mutfak sitesi için mükemmeldir. Bu duyarlı tasarım teması, restoran web sitenizi çalıştırmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Yiyecek menüleri ekleyin, rezervasyon yapın, etkileyici paralaks sayfaları oluşturun. Temanın WooCommerce e-ticaret seçenekleriyle çevrimiçi siparişi bile etkinleştirebilirsiniz.

Günümüzün akıllı telefonlar dünyasında, müşteriler herhangi bir şey satın almadan veya yemeden önce araştırmalarını yapıyorlar. Bu nedenle, müşterilerinizin göz atması için hoş bir web sitesine sahip olmak artık her zamankinden daha önemli. Rosa ile temanın tüm harika özelliklerini kullanarak restoranınızı ve menülerinizi sergileyebilirsiniz. Pürüzsüz paralaks görüntü arka planlarıyla göz alıcı bir ana sayfa oluşturun, şık menüler sistemini kullanarak menünüzü ekleyin ve yaklaşan tüm etkinliklerinizi blogda paylaşın.

Tema, Açık Tablo entegrasyonu için yerleşik seçenekler içerir. Bununla, restoranınızın Open Table hesabını kullanarak herhangi bir gönderiye veya sayfaya rezervasyon formu ekleyebilirsiniz. Böylece müşteriler haftanın herhangi bir günü için web sitenizden rezervasyon yapabilirler..

Başka bir önemli tema özelliği, sitenizi hızlı bir şekilde hazırlayabilmeniz için hızlı 1 tıklamayla demo kurulumudur. Ayrıca tema hız ve SEO için kodlanmıştır, bu nedenle müşterileriniz sitenizi bulmak ve kullanmakta sorun yaşamamalıdır. ROSA ayrıca tonlarca canlı Özelleştirici stil seçeneği, 600+ Google yazı tipi, çeviriye hazır .po dosyası ve mükemmel destek içerir. Tüm bunlar (ve daha fazlası), ROSA’yı restoranınızın web sitesini sıfırlamak için mükemmel bir seçim yapar.

2. CafeDia

CafeDia - Restoran WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

CafeDia WordPress temasını kullanarak açılışınız için güzel bir web sitesi oluşturun. Kahve dükkanı, kafe, yemek alanı veya kaliteli restoran için bir siteye ihtiyacınız olsun CafeDia mükemmel bir seçimdir. Tek tıklamayla demo ithalatçısı ile hemen başlayın. Ardından 3 benzersiz ana sayfa tasarımı, yaklaşık sayfa, 2 menü stili, güçlü blog, galeriler ve hatta bir rezervasyon formu arasından seçim yapın. Veya piyasadaki en güçlü ve popüler sayfa oluşturucu eklentilerinden biri olan WPBakery sayfa oluşturucu ile özel bir tür düzen oluşturun. Her neyse

CafeDia da Gutenberg uyumludur – böylece sezgisel blok düzenleyiciyi kullanarak blog gönderileri oluşturabilirsiniz. Geliştiriciler dahil edilen çocuk temasını sevecekler, böylece temayı kalbinizin içeriğine göre özelleştirebilir ve yine de güncelleyebilirsiniz. Diğer özellikler arasında çubuk menüsü, kaydırma kaydırıcısı, Ajax bülten aboneliği widget’ı, sınırsız renk seçenekleri, Google yazı tipleri, duyarlı ve retinaya hazır tasarım, tarayıcılar arası uyumluluk ve daha fazlası bulunur.

3. Toplam Kafe

Total Best Restaurant WordPress Themes: tarz Kafe

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Cafe, güçlü Toplam sürükle ve bırak WordPress temasını kullanarak hoş bir tek sayfa kafe ve restoran tarzı WordPress tema demosu. # 1 temamızın bu çarpıcı örneği, restoranınızı WordPress ile nasıl haritaya (veya en azından web’e) koyabileceğinizi gösteriyor.

Her restoranın yeni müşteri getirmesi gerekiyor. Sadık müşterileriniz harika, ama arkadaşlarına söylemezlerse işiniz nasıl büyüyecek? E-postanızı tanıtmanın en kolay yolu Yelp, bültenler ve diğer sosyal medya aracılığıyla paylaşılabilen bir web sitesidir. Ve Cafe teması demomuzla kalıcı bir ilk izlenim bırakacağınızdan emin olabilirsiniz..

Cafe tamamen Total ve Visual Composer’ın özel genişletilmiş sürümü ile inşa edildi. Devrim kaydırıcısı ayrıca bir logo, özellikli menü öğeleri ve tabii ki açık saatleri gösteren bir tam ekran kaydırıcısı (ken yanma efektli) oluşturmak için de kullanıldı. Tema ayrıca özel Total Leads modülünü kullanarak menünüzü zarif ve okunması kolay bir formatta sergiliyor.

Bu harika kafe ve restoran demosunda başka neler sunduğumuzu görmek için bir göz atın! Cafe tamamen duyarlı, çeviriye hazır ve sosyal medya entegrasyonunu içeriyor. Yerleşik çok fazla renk ve yazı tipi seçeneği bulunduğundan, Cafe örnek verilerini içe aktarmak, tasarımı canlı WordPress özelleştiricisinde biraz değiştirmek ve web sitenizi hemen çalıştırmak ve çalıştırmak kolaydır!

Total’in tema özellikleri şunları içerir:

 • ÜCRETSİZ dört premium eklenti: Görsel Besteci, Templatera, Slider Revolution ve Katman Slider
 • Live Customizer ile yüzlerce özelleştirme seçeneği
 • 700’den fazla Google yazı tipi artı yazı tipi boyutu, rengi, aralığı ve daha fazlası
 • Özel bir üstbilgi ve altbilgi oluşturucu
 • Tam genişlik ve kutulu düzenler
 • Portföy, personel ve referanslar için özel posta türleri
 • Güzel (ve özelleştirilebilir) bir blog
 • Ve çok daha fazlası!

İstediğiniz web sitesini oluşturma esnekliğine sahip güçlü seçenekler istiyorsanız Total harika bir temadır. Özel Visual Composer öğelerinin tümü, canlı tema Özelleştirici seçenekleri ve premium eklentileriyle oluşturamayacağınız hiçbir şey yok.

4. Ristorante

Ristorante - Yaratıcı Restoran WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ristorante teması bir avuç çarpıcı seçenekle mükemmel bir şekilde tasarlanacak.

 • İlki Yemeklerdi – bunları Mezeler, Tatlılar vb. Altında kategorize edebilirsiniz (daha sonra kullanabilecek bir şey)
 • Taksonomi, sadece Brezilya kahvesi çekirdekleri gibi çok özel tadı olan insanlar için farklı gıda maddelerinin filtrelenmesine yardımcı oldu.
 • Will’in özel 2 saatlik bir kahve promosyonu yapmaya karar vermesi durumunda Etkinlikler seçeneği vardı.
 • Bunun dışında, temanın bir sayfa oluşturucu eklentisi ve özel WooCommerce entegrasyonu vardı, böylece Will’in müşterileri rezervasyon yapabilir!

Görsel bir bakış açısından, tema tek sütun (görüntülerle veya görüntüler olmadan), iki sütun yan yana (görüntülerle veya görüntüler olmadan) ve üç veya beş öğeyi listeleyen muhteşem bir atlıkarınca ekranı gibi 6 farklı düzeni destekler..

5. Montmartre

Montmartre Cafe Restaurant WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

CMS Masters harika temalar yaratıyor ve Montmartre farklı değil. Bu yeni tema aynı zamanda bir afet. Etkinlik zamanlaması, özel posta türleri, masa rezervasyonları ve ev teslimatları için sıkı WooCommerce entegrasyonu ve menü için kısa kodlar içerir. Ayrıca temaya dahil olan güçlü CMS Masters yönetici paneli, temanın hemen hemen her yönünü özelleştirmeyi kolaylaştırır.

6. Büyük Restoran

Grand Restaurant Restaurant Cafe Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Adından da anlaşılacağı gibi, Grand restaurant teması etkileyici. Bu temayı geliştirirken hiçbir taş sarsılmadı. Tema, gerçek zamanlı olarak takip edebilmeniz ve değişiklik yapabilmeniz için canlı bir özelleştiriciye sahiptir. Ayrıca sürükle ve bırak içerik oluşturucu, birden fazla Google Haritalar desteği (herkesin herhangi bir şubeyi bulabilmesi için) ve yiyecek dağıtımı için WooCommerce entegrasyonu var.

Grand Restaurant WordPress temasıyla bir açıklama yapın ve Open Table’daki rezervasyonlarınızı doldurun. Bu tema kendi menünüzü, şef bios’unuzu ve daha fazlasını eklemeniz ve rezervasyon yapmaya başlamanız için hazır! Tema ayrıca bir içerik oluşturucu ile birlikte gelir, böylece özel yayın türlerinizi (personel, fiyatlandırma, menüler, referanslar vb. İçin) nasıl istediğinizi görmek üzere değiştirebilirsiniz..

Tema da WooCommerce hazır. Bu şekilde, üçüncü taraf kullanmak yerine kendi sitenizden kendi teslimat ve çıkarma menü öğelerinizi satabilirsiniz. Bu yüzden Grubhub’a satışların yüzdesini kaybetmeyi bırakın ve müşterilerin doğrudan sizden sipariş vermesini sağlayın!

Paralaks resimleri, anında Ajaxed araması, özel başlık resimleri, tonlarca kısa kod ve widget, özel menüler, Google yazı tipleri ve çok daha fazlasını dahil etmek için sabırsızlanmanız gereken diğer tema özellikleri.

7. Dina

Dina - Restoran, Bar, Kafe, Yemek WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Restoran işletmeniz için güzel bir modern WordPress teması arıyorsanız ve bunu okunabilir ve minimum tutmak istiyorsanız, Dina müşterileriniz için doğru seçimdir. Kullanıcı dostu rezervasyon formları, beş farklı menü şablonu ve kadırga özelliği sayesinde yemek yeme evinizi, pubınızı, barınızı, kafenizi, fırınınızı, pizza mekanınızı veya bistrosunuzu geliştirmenize yardımcı olacaktır..

Dina, tam ekran bir ev kaydırıcısının yanı sıra web sayfanızı istediğiniz kadar kişiselleştirmenize izin vermek için aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz renk seçeneklerine sahiptir. Zarif galerisi, gelecekteki misafirlerinize ne bekleyeceklerini bildirecek ve lezzetli yemeklerinizin veya içeceklerinizin tadını çıkarmak ve güzel bir yerde dinlenmek için mümkün olan en kısa sürede yerinizi ziyaret etmelerini sağlayacaktır. Ayrıca, farklı ekip şablonları, takım arkadaşlarınızı halkın gözüne tanıtmanıza izin verir. Yemeğinizi kimin pişirdiğini bilmek büyük bir artı!

Renkler, Live Customizer ile kişiselleştirilmiş logo ve tipografi ile kullanılabilir. Instagram seçeneği ve sosyal medya özellikleri aracılığıyla müşterilerinizle iletişimde kalabilir ve muhteşem anları paylaşabilirsiniz. Ve elbette Dina bilgisayarlara, tabletlere veya cep telefonlarına tamamen duyarlı ve kullanımı kolaydır, böylece olabildiğince çok insana ulaşabilirsiniz.

8. SNDWCH

SNDWCH - Restoran WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu temanın en ilginç özelliklerinden biri, bir iPhone uygulaması tarafından desteklenen bir rezervasyon sistemi ile gelmesidir! Göründüğü kadar çılgınca, işte tam alıntı:

Uygulamaya “Ayrılmış” adı verilir ve bu tema ile aynı anda başlatılır. Bu uygulama restoran yöneticileri, sahipleri ve ana bilgisayarlar içindir. WordPress web sitenizle doğrudan iletişim kurmak için tasarlanmıştır. Birisi web sitenize gider ve bir rezervasyon gönderir ve bu uygulamanın iPhone veya iPad sürümünü kullanarak misafirlerinizi oturabilirsiniz. Bu uygulamanın amacı sadece restoranınızın masa rezervasyonlarını nasıl yöneteceğinizdir. Web siteniz doğrudan iPhone veya iPad uygulamasına ekleyebileceğiniz güvenli bir şifre oluşturacak.

Tema, fiyat ve kalori sayacı ile veri izleme sınırsız menüleri gibi gelişmiş işlevlerle birlikte gelir ve temanın iletişim formu, verileri doğrudan veritabanınızda depolar.

9. Araştırma

WordPress Restoran Teması Resca

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Şahsen bu temayı iki nedenden dolayı seviyorum. Birincisi, WordPress Restaurant Menü Eklentisi adlı yerleşik bir eklenti ile geliyor. Bu, restoranınızın sürekli değişen menülerini oluşturmayı ve görüntülemeyi inanılmaz derecede kolaylaştırır. İkincisi, OpenTable veya yerleşik rezervasyon formu ile bir masa ayırtma yeteneğidir. Bunun yanı sıra, tema Bootstrap 3 çerçevesine dayanıyor, inanılmaz paralaks efektleri ve WooCommerce entegrasyonu vardı.

10. lokali

Tavern Profesyonel Restoran Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Fonksiyonel Tavern teması da çok amaçlı doğa sayesinde liste yapar! Temanın hazır 4 demo düzeni var (kuşkusuz öncekinden çok değil), ancak OpenTable üzerinden rezervasyonları destekliyor ve bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu eklentisi tema ile geliyor!

Gerçekten etkileyici olan şey, temayı içeriğin en çekici şekilde sunmaya odaklanan minimalist düzenidir. Cömert yazı tipi boyutuyla birleştirilmiş tek sayfalık düzen, mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Teknik tarafta tema, klavye üzerindeki ok tuşları da dahil olmak üzere gelişmiş paralaks kaydırmayı destekleyen Slider Revolution eklentisini içeriyor. Ayrıca Google Mobil Uyumluluk Testi tarafından onaylanmıştır, böylece müşterilerinizin anında rezervasyon yapabileceğini bilirsiniz. Temada ayrıca Redux çerçevesi ve WooCommerce entegrasyonu ile çalışan harika bir yönetici paneli var.

11. Bira Fabrikası

Bira Fabrikası: Bira Üreticileri İçin Bir WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bira fabrikası sadece kulağa hoş geliyor – niş bir iş için niş bir tema. Bira üreticileri, zanaat bira fabrikaları ve yerel mikro bira pubları için mükemmel bir tema..

Temanın, kolay başvuru için muslukta mevcut biraları kategorize edebileceğiniz bir Bira Dizini vardır. Ayrıca bir mağaza bulucu (Google Haritalar tarafından desteklenmektedir) ve WooCommerce üzerinden çevrimiçi sipariş vardı. Ancak en ilginç kısım Canlı Özelleştirici. Bununla, temanın çeşitli öğelerini kendiniz yapmak için hızlı bir şekilde özelleştirebilirsiniz..

12. Kataleya

Kataleya Restaurant Pizza Kahve WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu tema sadece kafeler için değil, aynı zamanda fırınlar, dondurma dükkanları, pizza salonları ve restoranlar için de idealdir. Tema, bir çevrimiçi mağazanın ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. 5 hızlı başlangıç ​​demoları, basit çevrimiçi sipariş, menüler ve rezervasyon sistemi. Bunun dışında, ana sayfa, her ikisi de temaya dahil olan Devrim veya Katman Kaydırıcı WordPress eklentisi tarafından desteklenen çarpıcı görüntü kaydırıcılarına sahiptir..

Ancak tema teması da Visual Composer sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Böylece restoranınızın ihtiyaçları için kendi özel sayfalarınızı oluşturmak üzere işaret edebilir, tıklayıp sürükleyip bırakabilirsiniz.

13. BERG

BERG Restaurant WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

BERG benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır, bu yüzden en iyi restoran WordPress temaları listemizi göz önünde bulundurmanızı sağlar. Tema, popüler Visual Composer sayfa oluşturucuyu içermez, aynı zamanda bir adım daha ileri gider. Sitenizi havalı menüler, görüntü bindirmeleri ve haritalarla kolayca oluşturmanızı sağlayan önceden tanımlanmış özel şablonlar vardır. Yerleşik sosyal bağlantılar, rezervasyon sayfası oluşturucu öğesi, özelleştirilebilir Google haritaları, WooCommerce entegrasyonu ve WPML çeviri uyumluluğu BERG’yi oldukça harika bir tema haline getiriyor.

14. Burger aşığı

Gıda Kamyonu ve Restoran WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Gıda kamyonları popülerlik içinde patladı, bu yüzden sadece onlar için yapılmış niş temalar var. Uygun bir şekilde adlandırılan Food Truck teması, hamburger, cupcakes, tacos, BBQ, deniz ürünleri, sandviçler, vegan, vb. İçin 20’den fazla önceden tasarlanmış gıda kamyonu web şablonu içerir. sitenizi hızlı bir şekilde edinin.

Müşterilerinizi güncel tutmak için mevcut konum, son tweet’ler ve güncel spesiyaller için temanın yiyecek kamyonuna özgü özelliklerini kullanın. Tema ayrıca İletişim Formu 7 desteği ve hayran kitlenize ulaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir bülten şablonu içerir..

15. Nigiri

Nigiri Modern Restoran WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Nigiri, suşi restoranınız, çay eviniz veya kaliteli yemek tesisleriniz için temiz, modern ve zarif bir seçenektir. Tema tamamen duyarlı, herhangi bir sayfaya (fiyat listesi, müşteri karuseli, portföy, çalışma saatleri ve rezervasyon formu) öğeler eklemek için kolay kısa kodlara sahiptir ve renkler ve yazı tipleri gibi sezgisel özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Nigiri, OpenTable sistemiyle tamamen entegredir, böylece rezervasyonlarınızı web üzerinden yönetebilirsiniz. Son olarak, tema neredeyse sınırsız sayfa tasarımı seçenekleri için Slider Revolution ve Visual Composer sayfa oluşturucu gibi premium eklentileri de içeriyor.

16. Caverta

Caverta Fine Dining Restaurant WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Caverta, markanıza uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilen çarpıcı bir restoran WordPress temasıdır. Yazı tiplerini ve renkleri değiştirmek için canlı özelleştirici seçeneklerini kullanın. Ya da sıfırdan bir tür sayfa düzeni oluşturmak için temanın Elementor Sayfa Oluşturucu seçeneklerinden yararlanın. Diğer tema özellikleri:

 • Gutenberg hazır
 • Elementor sayfa oluşturucu
 • 3 Ana sayfa şablonu
 • 4 Menü düzenleri
 • 4 Galeri tasarımı
 • Google Yazı Tipleri
 • Çeviri Hazır

Tema da duyarlı, bu yüzden müşterilerinizin kullanıyor olabileceği herhangi bir masaüstü veya mobil cihazda harika görünüyor.

17. Ohlala

Ohlala Pastane, Dondurma ve Meyve Suyu Barı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Cesur ve eğlenceli bir şey arayan en iyi restoran WordPress temaları listemizden geçtiniz mi? Endişelenme, en neşeli olanı en son kurtardık. Ohlala teması, cupcakeries, meyve suyu barları, dondurma salonları, boba dükkanları ve daha fazlası için mükemmel parlak ve yumruklu bir tasarıma sahiptir..

Ohlala tamamen duyarlı, hızlı bir içe aktarma seçeneği içerir, tonlarca özelleştirici tasarım seçeneği ve yararlı kısa kodlara sahiptir. 800+ Google yazı tipi arasından seçim yapın, iletişim formunuza bir fiyat teklifi hesaplayıcısı ekleyin, Bold Builder ile özel sayfalar tasarlayın ve hatta WooCommerce ile çevrimiçi satış yapın. Ohlala, sayfalarınızda ve menülerinizde kullanabileceğiniz kendi süper sevimli yiyecek simgeleriyle birlikte gelir.

18. Pizzaro

Pizzaro - Fast Food ve Restoran WooCommerce Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Pizza, hamburger, tacos, sarar, vb sunucuları ve gerçekten ne hizmet yansıtan bir web sitesi istiyorum bir fast food restoran var mı? Burada özellikle fast food restoranları için geliştirilmiş bir WooCommerce restoran teması olan Pizzaro’yu sunuyoruz. Tema, WooCommerce ile entegre edilmiştir ve bu nedenle müşterilerinizin çevrimiçi yemek sipariş etmelerine izin verir. Tema, 7 farklı giriş sayfası türü, ürünleri görüntülemek için 3 farklı stil ve ürünlerinizi sergilemek için 14 farklı yol sunuyor.

Pizzaro WooCommerce fast food restoran teması, ünlü Electro WooCommerce temasını oluşturan aynı ekip tarafından oluşturulmuştur. Baş tasarımcı Michal Kowalski bu temayı yarım yıllık araştırmasına dayanarak tasarladı. Yerel restoran sahipleri ile bir araya geldi ve değerli girdilerini bu temayı tasarlamaya dahil etti. Tema, çok fazla olasılık yaratmak için birlikte kullanılabilen 150’den fazla restoran öğesine sahiptir. Ayrıca kullanılabilecek fast food simgeleri vardır ve ayrıca kendi özel fast food simgelerinizi kullanmanızı sağlar. Varsayılan simgeler pizza, hamburger, tacos, sarar vb. İçindir..

Pizzaro WooCommerce fast food restoran teması, King Composer, Visual Composer gibi eklentiler ve çeşitli ürün eklentileri eklemenizi sağlayan Ürün seçenekleri eklentisi ile uyumludur. Örneğin, bir ürün olarak kolayca pizza oluşturabilir ve eklenti olarak çeşitli soslar ekleyebilirsiniz. Tek ürün sayfaları 3 farklı stilde görüntülenebilir.

19. Liber

Liber Ultimate Restaurant & Bar WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Liber, Anariel Design’dan güzel, eşsiz ve zengin özelliklere sahip bir niş premium restoran ve bar WordPress temasıdır. Bu zarif tema restoran, barlar, şarap imalathaneleri ve barlar düşünülerek inşa edilmiştir. Etkili bir şekilde güzel ve güçlü bir restoran, bar veya pub web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak niş özel özelliklerle birlikte gelir..

Liber ile müşterileriniz çevrimiçi bir masa rezervasyonu yapabilir, bir harita kullanarak restoranınızı bulabilir, çalışma saatleri hakkında bilgi alabilir, keyifli yemek menülerine göz atabilir, blogda yaklaşan tüm etkinliklerinizi ve çok daha fazlasını okuyabilir. Bu niş özelliklerin yanı sıra tema, sosyal bar, WooCommerce mağazası, bülten aboneliği ve daha pek çok şey sunuyor..

Liber, göz kamaştırıcı bir ana sayfa yapmak için doğrudan birleştirebileceğiniz WordPress Customizer’da bulunan birçok özelleştirme seçeneğiyle modern temiz ve duyarlı bir düzen sunar. Özelleştirici’yi kullanarak, ön sayfa düzeni seçeneklerinden blog seçeneklerine, renk seçeneklerine ve daha fazlasına kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz, hepsi orada, mantıksal olarak düzenlenmiş ve kullanımı kolay.

Tabii ki, çeviri hazır ve mobil dostu, bu nedenle web sitenizin tüm cihazlarda en iyi ışıkta parlayacağından endişe etmeyin. Tema, yayınlar, sayfalar, alt sayfalar, widget’lar ve Özelleştirici gibi standart WordPress özelliklerini kullanır. Öğrenecek ekstra seçenek panelleri ve sunucunuzda fazladan ağırlık yoktur. Liber, işletmeniz için muhteşem bir web sitesi oluşturmanın sezgisel ve kolay bir yolunu sunar. Entegre mizanpaj seçeneklerinin yanı sıra Liber teması, gerekirse ek mizanpajlar oluşturmanıza yardımcı olabilecek Elementor Sayfa oluşturucuyu da destekler.

20. MyRestaurant

MyRestaurant Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

MyRestuarant Templatic tarafından geliştirilen kullanımı kolay bir tıklama ve düzenleme premium restoran WordPress temasıdır. Bu tema herkesin restoran, kafe veya eatery için harika bir web sitesi oluşturmasını kolaylaştırır.

Gıda işiniz için bir web sitesi oluşturmak zor olmak zorunda değil. Templatic click & edit MyRestaurant teması, kafeterya, şarküteri, bar veya restoranınız için bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Tıkla ve düzenle olduğundan, herkes bunu yapabilir. Canlı demonun çeşitli sayfa öğelerini kelimenin tam anlamıyla tıklar, kendi içeriğinizi ekler ve ardından bunları dışa aktarırsınız.

Bu tema özellikle restoranınız zaten kurulmuşsa veya Yelp üzerinde yorumunuz varsa, ancak henüz bir web siteniz yoksa harika. MyRestaurant’ın kurulması birkaç dakika kadar kısa sürebilir. Ayrıca, özel ürünleriniz, en son haberler ve hatta müşteri referansları veya bir fotoğraf galerisi için özellikler ekleyebilirsiniz.

Diğer harika tema özellikleri arasında dil çevirileri için WPML desteği, konumunuzun kolay görüntülenmesi için Google Haritalar, özel logo seçeneği, özellikler için simge kutuları, özel animasyonlar ve daha fazlası bulunur. Hareket halindeyken görmek için canlı demoya göz atın!

21. Capella

Capella Restaurant WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Capella, Themeforest’ten çarpıcı bir paralaks restoranı premium WordPress temasıdır. Bu çarpıcı tema, cesur görüntülerle dikkatinizi çeker ve herhangi bir restoran, catering şirketi, bistro, bar & grill veya bir menü ile başka herhangi bir işletme için mükemmeldir..

Sonunda mükemmel bir yer, güzel dekor, beş yıldızlı bir şef, lezzetli bir menü ve tabii ki harika bir personel buldunuz. Ne unutuyorsun? Bir internet sitesi! Capella ile, büyük açılışınızdan bir gün önce bile olsa, restoranınız için kendi duyarlı web sitenizi oluşturmak kolaydır. Bu güzel restoran teması, seçebileceğiniz 3 kullanışlı menü düzeni (klasik, menü kartı ve basit), doğrudan posta kutunuza istek gönderen kullanımı kolay rezervasyon formu ve hatta bir Kullanıcıları güncel tutmak için yaklaşan özel etkinliklerinizi (restoran haftası, tatiller, canlı müzik, vb.) takviminize eklemenizi kolaylaştıran güzel etkinlikler modülü.

Ancak hepsi bu kadar değil, bu temanın başlığı altında daha da büyük özellikler saklanıyor. İstediğiniz web sitesini tasarlamak için özel düzenler, özel tema öğesi renk seçicileri, özel başlık resimleri ve harika paralaks arka planları için dahil sürükle ve bırak içerik oluşturucuyu kullanın. Ayrıca tema, temaya ihtiyacınız olabilecek her yerde düğmeler, başlıklar, geçişler ve daha fazlasını ekleyebilmeniz için birçok özel kısa kod bile içerir.

22. Lezzet

Lezzet Restoranı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Lezzet, modern bir restoran ve bistro premium WordPress temasıdır ve yemek organizasyonunuzu müşterilerle paylaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu tema restoran, kafe, lokanta, bistro, şarküteri, bar, ızgara, fırın veya diğer mutfak işleri için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir..

Herhangi bir işletmeye başladığınızda, bir web sitesi kurmak iyi bir fikirdir. Bu, özellikle restoranlar için geçerlidir, çünkü misafirler büyük olasılıkla Yelp veya UrbanSpoon’daki yorumlarınızı kontrol edecek ve yemek yemeden önce web sitenize bakmak isteyecektir. Flavor ile çarpıcı ve bilgilendirici bir restoran web sitesi oluşturun. Bu tema, mutfak web sitenizin kurulumunu hemen almak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir – hatta 1 tıklama yüklemesi ile birlikte gelir.

İyi bir restoran temasında aranacak birkaç temel özellik vardır ve Flavor’un teması vardır. İlk önce özel menü sayfaları var. Bu, brunch, akşam yemeği ve hatta özel etkinlik menülerini web sitenize eklemenin en kolay ve en iyi yoludur. Menü öğelerinize resimler, fiyatlar ve açıklamalar ekleyin ve her şeyi düzenli ve düzenli tutmak için bunları kategorilere ekleyin. Tema aynı zamanda yinelenen etkinliklerle güçlü bir etkinlik takvimi içerir, böylece her mutlu saati, caz gecesini, tatil ve diğer etkinlikleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca, yerleşik rezervasyon modülü ile konuklar bu gece (veya etkinliklerinizden biri) için anında rezervasyon yapabilir.

23. Umami

Umami Tam Ekran Restoran WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Umami, Creative Market’ten modern bir tam ekran restoran WordPress temasıdır. Bu süper havalı tema barlar, restoranlar, ızgaralar, catering şirketleri, restoranlar ve diğer işletmeler için mükemmeldir..

Müşteriler Google veya Yelp üzerinden işletmenizi aradığında, işletmenizi temsil eden ve yemeğinizi (veya diğer ürünleri) vurgulayan profesyonel bir web sitesine yönlendirmek isteyebilirsiniz. Umami, rakiplerinden öne çıkmanıza yardımcı olan eşsiz bir restoran web sitesi şablonu. Tema, WordPress Tema Özelleştiricisi’ni bile kullanıyor, bu nedenle temanın görünümünde (renk, yazı tipleri vb.) Özelleştirmeler yapmak ve değişikliklerinizi yapmadan önce canlı bir önizleme olarak görmek kolaydır..

Umami’nin en önemli özelliği özel menülerdir. Kısa kodları, menü sayfa şablonunu kullanarak veya menünüzü doğrudan navigasyonunuza ekleyerek kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği, içecek veya diğer menüleri ekleyin. Akşam yemeğinize yiyeceklerinizin neye benzediğini göstermek için menü öğelerinize görüntü ışık kutuları da ekleyebilirsiniz..

Tema aynı zamanda personel, servisler, özellikler ve daha fazlası için destek içerir. Ayrıca, dahil edilen WooCommerce desteği, sitenizden istediğiniz sayıda sos, marinat, tarif kitabı veya diğer ürünleri satabileceğiniz anlamına gelir.

24. Elegantia

Elegantia - Restoran ve Kafe WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Elegantia, kafe, bistro ve restoranların menü ve etkinliklerini yayınlaması ve rezervasyonları kabul etmesi için yapılmış bir temadır. Herhangi bir restoran sitesi için çevrimiçi menü anahtardır. Misafirlerin gelmeden önce inceleyebilmeleri için tam menünüzü listeleyebilmeniz gerekir. Elegantia içindeki her menü öğesi sayfası, bir kategori, fiyat, fotoğraf ve malzemeleri açıklayabileceğiniz ve pişirme yöntemini veya yemeğe ilişkin ilginç gerçekleri not edebileceğiniz bir açıklama içerir..

Elegantia’nın etkinlikler sayfası, müşterileri özel etkinliklerden veya promosyonlardan haberdar etmek için mükemmeldir. Restoranınızın tatil boyunca özel bir ön ayar menüsü varsa, bir bağış toplama hizmeti alıyorsanız, Restoran Haftası’na veya başka bir etkinliğe katılıyorsanız, düzenli etkinliklerinizi önceden bildirmek güzeldir. Her etkinlik sayfasında etkinliğin tarihi, saati ve açıklaması listelenir. Ayrıca etkinlikleri herkese, geçmişe veya geleceğe göre düzenleyebilirsiniz.

Bir diğer harika restoran özelliği Rezervasyon modülüdür. Elegantia, Open Table gibi üçüncü bir tarafa gitmek zorunda kalmadan kendi rezervasyonlarınızı yönetmenizi sağlar. Müşteriler sadece bir rezervasyon talebini çevrimiçi olarak doldurabilir ve inceleme için size gönderilecektir. Bu ne kadar kolay?

25. Eatery

Eatery Duyarlı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Eatery restoranlar, kafeler, bistrolar, salonlar, barlar ve hatta yemek kamyonları için mükemmeldir. Tema, işinizi biraz çaba harcamadan keskinleştirmek için doğru miktarda özelleştirme seçeneği ile her tür restoran ve kafe için iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır..

Çerez kesici bakmadan içeriğinizi vurgulamak için bir şablon gibi hissetmeyen benzersiz bir tasarım sunar. Esnek yemek menüsü, tüm yiyecek öğelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde eklemenizi sağlar. Basit bir kısa kodla web sitenizin herhangi bir yerinde menü öğesi gruplarını görüntüleyin.

26. Büyütücü

Growler - Bira Fabrikası WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Growler, çok yenilikçi bir his ile serin bir bira fabrikası ve vintage temalı premium WordPress temasıdır. Bu tema, sıfır fırından veya geri dönüş hissi veren diğer dükkanlardan yapılan herhangi bir mikro bira fabrikası, yerel kahve dükkanı için harika olurdu.

Tüketiciler yerel işletmeleri sever. Toplumu desteklemenin ve kendi mahallenizdeki fanatik ürünleri keşfetmenin harika bir yoludur. Bu nedenle müşterilerinizle bağlantı kurun ve bira fabrikanız, kahve dükkanınız, satış mağazanız vb. İçin bir web sitesi başlatın. Growler bunu kolaylaştırır.

Tema, başlamak için harika bir vintage hissi var, ancak web siteniz için istediğiniz görünümü oluşturabilmeniz için sınırsız renk seçeneği var. Ayrıca tema, demodan tam örnek verilerle geliyor, başlamak için yardıma ihtiyacınız var. İçeriğinizi eklemeye başladıktan sonra, özel sayfa başlığı resimleri, etkinlikler özel yazı türü (yerliler için takdir gecesi, restoran haftası, yaklaşan satışlar veya başka bir şey), fiyatlandırma tabloları ve daha fazlası için tonlarca harika seçenek vardır. Growler da tamamen duyarlı ve retina hazır, böylece yazılarınız ve resimleriniz her zaman harika görünüyor, hoş bir portföy içeriyor, çeviri hazır, özel widget’lar içeriyor ve WooCommerce hazır, böylece kendi ürünlerinizi çevrimiçi satabilirsiniz.

En İyi Restoran WordPress Temaları Üzerine Düşünceler

Umarım restoranlar, kafeler ve diğer lokantaları hedefleyen tema koleksiyonumuzu beğenmişsinizdir. Ayrıca, sevdiğiniz tema eksikse, belirli bir özellik için her zaman hedefli bir restoran WordPress eklentisi ekleyebileceğinizi unutmayın. Etkinlik takvimi veya iletişim bilgileri gibi. En iyi mutfak WordPress temalarının toplanması için önermek istediğiniz herhangi bir temanız varsa, lütfen devam edin ve yorum yapın. Bir göz attığınızdan emin olacağım!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map