24 En İyi Bahçe ve Peyzaj WordPress Temaları

Yaz saati yeşil çimenler, yemyeşil meyve ağaçları ve renklerini gösteren sağlıklı uzun ömürlüdür. Ama dürüst olalım, yıldız peyzajına sahip çoğu ev kesinlikle tasarımı yaratmadı veya kendileri koruyamadı. Profesyonelleri işe aldılar. Nasıl? Muhtemelen bulabilecekleri en iyi bahçe WordPress temalarından biriyle oluşturulmuş bir web sitesi aracılığıyla.


Web siteleri her işletme için çok önemlidir ve Yelp ve Angie’nin listesi gibi ağızdan ağıza tavsiye sitelerinin artan popülaritesi ile potansiyel müşterileri göndermek için bir yere ihtiyacınız vardır. Sizin için şanslı WordPress’in kullanımı kolaydır ve tüm web sitenizi sadece bir gün içinde oluşturabilirsiniz. Bugün paylaşacağız en iyi bahçe ve peyzaj WordPress temaları yanı sıra hızlı Web sitenizi oluşturmak için 3 adımlı kılavuz.

İnternette binlerce WordPress teması var. Ancak bu kadar çok seçenekle, web sitenizi ilk kez kurarken biraz ezici olabilir. Bu yüzden web’i araştırdık ve sizin için en iyi bahçecilik WordPress temalarını bulduk.

Bireysel iş gereksinimlerinize bağlı olarak, özel referanslar eklemek, tamamlanan peyzaj projelerinizin bir galerisini eklemek veya mevcut hizmet tekliflerinizi veya özel tekliflerinizi görüntülemek için bir yol isteyebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip çok çeşitli temaları dahil etmek için elimizden geleni yaptık. Bu yüzden hangisinin sizin için doğru göründüğünü görmek için listenin tamamını kaydırdığınızdan emin olun. Yani artık burada beklemeden, belirli bir düzende değiller.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Toplam

Toplam Peyzaj WordPress Teması

Bilgi ve İndirmeDemoyu Görüntüleyin

Toplam WordPress teması peyzaj demosu, Toplam WordPress temasının güçlü özelleştirme seçenekleriyle birleştirildiğinde Visual Composer Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucu ile neler oluşturabileceğinizin güzel bir örneğidir. Cesur bir tam genişlik düzeni, akıllı hizmetler sayfası, kişisel bir bölüm ve elbette kullanımı kolay iletişim formu, herhangi bir bahçe veya peyzaj şirketi için mükemmel bir seçimdir.

2. Ekko

Sayfa Oluşturucu ile Ekko Bahçe WordPress Teması

İster haftalık bakım ister peyzaj tasarımı sunun, Ekko WordPress temasıyla çarpıcı bir web sitesi oluşturabileceğinizden emin olabilirsiniz. Basitçe yükleyin, başlamak için içe aktarılan tek tıklamayla demoyu kullanın ve mükemmel sitenizi oluşturmak için sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyu kullanın. Tüm öğeler özelleştirilebilir, ayrıca tema zengin tipografi, portföy, blog, üstbilgi / altbilgi stili, yapışkan üstbilgi, fotoğraf kaydırmalı ışık kutusu ve daha fazlası için seçenekler sunar. Ayrıca tema, WooCommerce, İletişim Formu 7, Gravity Forms, Ninja Forms, WPML ve daha fazlası gibi popüler eklentilerle uyumludur..

3. Bahçe Bakımı

Bahçe Bakımı WordPress Teması

GardenCar, duyarlı bir tasarım, güzel premium Devrim kaydırıcısı, sayfa oluşturucu, iletişim formu ve WooCommerce desteği gibi harika özelliklere sahip bir bahçe ve peyzaj tarzı temasıdır. Bahçecilik işinizi çevrimiçi bir varlık ile başlatmaya yardımcı olmak sadece temadır..

4. Bahçıvan

Bahçıvan WordPress Teması

Bahçıvan WordPress teması çim servisi, zemin bakımı, peyzaj, çiçekçi, yakacak odun, ekoloji ve hatta oduncu şirketleri düşünülerek oluşturuldu. Çok sayıda düzen seçeneği, retina görüntü desteği, çeviri desteği ve daha fazlası ile mükemmel bir seçimdir.

5. Yeşiller

Bahçe ve Peyzaj WordPress Teması

Bu bahçe, peyzaj ve küçük işletme WordPress teması herhangi bir işletme için harika bir seçimdir. Stil başlıkları, sayfa düzeni seçenekleri, özelleştirilebilir renk seçenekleri (12 önceden tanımlanmış renk düzeniyle), sayfa oluşturucu ve çarpıcı izotop galerileri GreensKeeper’ı göze çarpan bir seçenek haline getirir.

6. Ekomanik

Ekolojik Bahçe, Çim Bakımı ve Peyzaj WordPress Teması

Economic, kullanımı kolay bir sayfa oluşturucu, duyarlı kaydırıcılar, retina görüntü desteği, çeviri için hazır dosyalar ve daha fazlası ile tasarlanmıştır. Bu tema ile çim servisi, çevre düzenlemesi, zemin bakımı, ekoloji veya bahçe iş web sitenizi oluşturmak toplam bir parça kek olmalıdır.

7. Yoland Tasarım

Yoland Tasarım Peyzaj Tasarımı ve Bahçe Aksesuarları WordPress Teması

Zarif bir peyzaj tasarımı teması için Yoland’a bir göz atın. Bu güzel tema mobil cihazlar için optimize edilmiştir, 2 ana sayfa düzeni, kısa kodlar, güzel kaydırıcılar, bir sayfa oluşturucu, çeviri seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

8. Yardımcı

Helpmate Bahçe ve Bakım WordPress Teması

Helpmate, biri bahçecilik olmak üzere 6 farklı endüstri için önceden oluşturulmuş şablonlara sahip 6’sı bir arada Bakım Hizmetleri WordPress temasıdır. Bu tema ile çarpıcı animasyonlu kaydırıcıyı, kullanımı kolay sayfa oluşturucuyu, yerleşik üstbilgi ve altbilgi stillerini ve daha fazlasını kullanarak güzel bir web sitesi oluşturabilirsiniz..

9. Peyzaj Düzenleyicisi

Peyzaj Çim ve Peyzaj WordPress Teması

Çim ve peyzaj iş sitenizi Landscaper WordPress temasıyla hızlı bir şekilde çalışır hale getirebilirsiniz. Özel sayfa düzenleri oluşturma seçeneklerini, Özelleştirici aracılığıyla özel renk seçeneklerini, sınırsız proje galerilerini, birden çok blog düzenini ve çok daha fazlasını seveceğinizden emin olabilirsiniz..

10. Yerel İşletme

Yerel İşletme - Bahçecilik WordPress Teması

Yerel İşletme WordPRess teması, herhangi bir iş için harika basit ve temiz bir temadır – bahçe ve peyzaj dahil. Tema sınırsız renk seçenekleri, Ana Mesajlar eklentisi, duyarlı tasarım ve Redux tema paneli aracılığıyla birçok tema seçeneği içerir..

11. Kasklar

Kask Tamirci & Bahçe WordPress Teması

Kasklar her tamirci için tasarlanmıştır ve bir kez çarpıcı demoları Garner a & Farmer iş içindir. Bu seçenek, temanın özel düzenler, özellikler, özel başlıklar ve hatta dahil edilen bir randevu formu seçeneklerini kullanır.

12. Manzara WordPress Teması

Yatay WordPress Teması

Peyzaj Teması, WordPress ile bir peyzaj veya bahçe bakım web sitesi oluşturmak için güzel ve profesyonel bir seçenektir. MP Yığınları sayfa oluşturucu, özelleştirilebilir sayfa bölümü, iletişim formu, hizmetler ve daha fazlası ile bu tema çarpıcı bir tek sayfa seçeneğidir.

13. Hareket

Themotion WordPress Teması

Themotion, bir bahçe ve çevre düzenlemesi web sitesi oluşturmak için mükemmel bir çarpıcı video bloglama WordPress temasıdır. İşletmeniz videoları veya hizmetleri videolar aracılığıyla sergilemenin bir yolunu arıyorsa, bu tema tam size göre. Aynı zamanda e-ticarete hazır, duyarlı ve özelleştirilebilir.

14. Yeşil Vadi

Green Valley WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Yeşil Vadi mobil dostu ve duyarlı bir bahçe ve peyzaj WordPress teması. Bu tema SEO hazır, retina hazır ve kullanımı kolaydır. Ayrıca tonlarca kısa kod, yazı türleri, simgeler, kenar çubuğu seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

15. Çimen

Lawnmo WordPress Teması

Lawnmo, serin ve duyarlı bir bahçe bakımı ve hizmetleri WordPress temasıdır. Güzel paralaks görüntü arka planları, benzersiz görüntü hovers ve güçlü MotoPress sürükle ve bırak sayfa oluşturucu bu temayı harika hale getirir (artı ücretsiz olarak 7-15 stok fotoğrafı içerir).

16. Bahçe Tasarımı

Bahçe Tasarımı Duyarlı WordPress Teması

Neşeli Bahçe Tasarımı WordPress teması, yerleşik özel yazı türleri ve biçimleriyle birlikte gelir, bu nedenle etkinliklerinizi, hizmetlerinizi, proje portföyünüzü, videolarınızı ve daha fazlasını eklemek çok kolaydır. Diğer harika özellikler yazı tipi, renk ve çeviri seçeneklerini içerir.

17. Bahçecilik

Bahçe Tasarımı WordPress Teması

Bahçe Tasarımı, yeşil ve turuncu vurguların parlak bir kombinasyonuyla eski okul tarzı bir temadır. Tema, hizmetlerinizi, projelerinizi, referanslarınızı ve elbette müşterileri en son bahçe ipuçları ve trendleri hakkında güncel tutmak için bir blog eklemek için seçenekler içerir.

18. Exdesimo

Bahçe Tasarımı WordPress Teması

Exdesimo, herhangi bir bakım veya tasarım hizmeti şirketi için mükemmel, duyarlı bir şekilde tasarlanmış manzaralar ve bahçeler WordPress temasıdır. Mükemmel web sitenizi oluşturmak için yerleşik özellik kutularını, portföyü, personel bölümünü, etkinlik desteğini ve özel iletişim formunu kullanın.

19. Dış Tasarım

Dış Tasarım Ustalığı WordPress Teması

Tasarım Ustalığı WordPress teması, bahçe veya peyzaj web sitenizi oluşturmanızı kolaylaştırır. İki adımda kurulum, renk seçenekleri, yerleşik kaydırıcılar, özel widget’lar, özel tipografi ve daha fazlası, herkes için mükemmel bir seçenek haline getirir.

20. Dış Tasarım Bürosu

Dış Tasarım Bürosu WordPress Teması

Tasarım Bürosu teması, çalışmalarınızı peyzaj tasarımında göstermenin harika bir yoludur. Tema, paralaks görüntüleri, güzel bir ana sayfa kaydırıcısı ve daha fazlası aracılığıyla çalıştığınız görüntüleri öne çıkarmak için seçenekler içerir. Ayrıca simgeler, yazı tipleri, SEO ve daha fazlası için seçenekler sizi mutlu edecek.

21. Dış Tasarım

Dış Tasarım WordPress Teması

Dış Tasarım teması, peyzaj, dış mekan inşaatı ve daha fazlası ile çalışmalarınızı sergilemek için mükemmeldir. Yerleşik stil, çeviri desteği ve tamamen duyarlı ve düzenlenebilir tasarım, bu temayı bahçe ve peyzaj endüstrisinde olanlar için sağlam bir seçim haline getirir.

22. Yapı Sanatı

WordPress Tema Oluşturma Sanatı

Dış tasarım odaklı bir tema arayanlar için, Art of Building WordPress teması harika bir seçenektir. Benzersiz kaydırıcılar, temiz çizgiler, kullanışlı kısa kodlar ve yerleşik stil seçenekleri bu temayı mükemmel bir seçim haline getirir.

23. Peyzaj Tasarımı

Peyzaj Tasarımı Duyarlı WordPress Teması

Bu tema, hizmetlerin yanı sıra ürün sunmak isteyen bahçe şirketleri için oluşturuldu. Yerleşik e-ticaret desteği ile kendi envanterinizi satmak ve müşterilerinize hizmet sunmak kolaydır.

24. Peyzaj & Tasarım

Peyzaj & Tasarım WordPress Teması

Bu temiz tasarımlı WordPress teması, kalın yazı tipleri ve görüntüler içeren çok sayıda beyaz alana sahiptir. Hizmetlerini çevrimiçi olarak sunmak isteyen daha modern peyzaj web siteleri için mükemmel bir seçenektir.

Bonus İpuçları: Bahçıvanlık Web Sitenizi Oluşturmak için Hızlı Kılavuz

Bir tema seçtikten sonra peyzaj, bahçe veya açık hava bakım web sitesi kurulumu almak için sadece 3 basit adım vardır. Yeni web sitenizin kurulumunu bile yapabilirsiniz ve bugün kullanıma hazır olabilirsiniz!

Alan Adınızı ve Hostinginizi Alın

İlk adımınız bir alan adı seçmek olmalıdır. URL’nizin hatırlanması kolay ve mümkünse bir .com alan adı olmalıdır. Alanınızın kullanılabilirliğini kontrol edebilir ve GoDaddy’den veya başka bir saygın alan adı kayıt kuruluşundan satın alabilirsiniz..

Alan adınızla birlikte gitmek için bir barındırma planına da ihtiyacınız olacaktır. Büyük hosting seçenekleri ton ve web sitenizin (veya bütçe) gereksinimlerine bağlı olarak. İşte en iyi seçimlerimizden bazıları:

 • WP Engine Yönetilen WordPress Barındırma
 • Cloudways Yönetilen Bulut Hosting
 • BlueHost Paylaşımlı Hosting

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, WP Engine yönetilen barındırma incelememize, Cloudways barındırma incelemesine ve Bluehost WordPress barındırma incelememize göz atın.

Bir ana bilgisayar seçtikten sonra alan adınızı sunucunuza yönlendirmeniz gerekir (barındırma şirketinizin ad sunucusunu alan adınıza eklemeniz gerekir – lütfen barındırıcınızın çevrimiçi dokümanlarına veya bununla ilgili yardım için desteğe bakın) ve ayarlamaya başlayın Sunucunuzda WordPress. WP Engine gibi bir Yönetilen WordPress ana bilgisayarını seçtiyseniz, sunucunuz tamamen ayarlanmış ve kullanıma hazır olmalıdır! Bir bulut veya paylaşılan barındırma seçeneği kullanıyorsanız, planınızı ayarlarken yerleşik 1 tıklama WordPress yükleme seçeneğini kullanın. WordPress’in yüklenmesi birkaç dakikadan fazla sürmemelidir.

Temanızı Yükleyin

WordPress kurulumunuz hazır olduğunda artık WordPress temanızı indirip yükleyebilirsiniz. Şuradan ücretsiz bir tema kullanmak istiyorsanız: WordPress.org doğrudan temanızdan bir temayı arayabilir ve yükleyebilirsiniz.

WordPress Temasını İndir

Ancak, premium bir WordPress teması satın aldıysanız veya başka bir kaynaktan ücretsiz bir WordPress teması indirdiyseniz, önce tema dosyanızı indirmeniz gerekir. Yüklenebilir WordPress dosyasını indirdiğinizden veya bulduğunuzdan emin olun (temanızı nereden indirdiğinize bağlı olarak, indirilen tema dosyanızı açmanız ve yalnızca tema zip dosyasını bulmanız gerekebilir).

WordPress Tema Paketi Dosyanızı Yükleyin

WordPress tema günlüğünüzü WordPress yönetici panelinize yüklemek için şu adrese gidin: Görünüm> Temalar> Yeni Ekle ve .zip dosyasını yükleyin. Yükledikten sonra temayı etkinleştirmek için bir ekran istemi görmelisiniz..

İçerik Ekleme ve Daha Fazlası

Artık web sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz! Temanız örnek veriler içeriyorsa, WordPress İçe Aktarıcı’yı kullanarak yükleyebilirsiniz (WordPress yönetici panelinde .xml örnek verilerini yüklemek için Araçlar> İçe Aktar> WordPress’e gidin).

Tema Özelleştirme Seçenekleri

Değilse, temanıza dahil olan özellikler ve seçenekler hakkında bilgi edinmek için biraz zaman ayırın. Özelleştirici temasını kullanıma alma (altında Görünüm> Özelleştir) ekleyin ve temanızda yerleşik bir tema yönetici paneli olup olmadığını kontrol edin (bu genellikle yönetici gösterge tablonuzun altında bir ek menü öğesi olarak bulunur). Birçok premium tema, ayrıntılı çevrimiçi dokümantasyonun yanı sıra biraz yardıma ihtiyacınız olduğunda destek içerir.

Randevular, galeriler, Instagram veya istediğiniz herhangi bir şey için WordPress eklentileri eklemeyi de düşünebilirsiniz. Web’de binlerce harika eklenti var ve seçim yapmak için yardım istiyorsanız bile blog yazılarımızın çoğunda WordPress eklentilerini öneriyoruz.

Web sitenizi bitirdikten sonra geriye kalan tüm sosyal medya profillerinizle bağlantı kurarak, işletmenizin öne çıktığı tüm inceleme sitelerine ve elbette tüm kartvizitlerinize ve promosyon malzemelerinize yeni web sitenizi ekleyerek.


İnşallah başlamanıza ve bahçe veya peyzaj siteniz için doğru bir tema bulmanıza yardımcı olduk. Web’den favorilerimizi eklemek için elimizden geleni yaptık. Bahsedilen temalardan herhangi birini denediyseniz veya kaçırdığımızı düşünüyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin. Sizden duymak isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map