2020 için 12+ En İyi WordPress İş Kurulu Eklentisi

En İyi 10 WordPress İş Kartı Eklentisi

WordPress web sitenize bir iş panosu eklemek veya kendi iş web sitenizi oluşturmak istiyorsanız, etkili bir iş panosu WordPress eklentisi kullanmanız gerekecektir. Ancak, seçim yapabileceğiniz birçok seçenekle, hangi eklentinin web siteniz için en uygun olacağını bilmek zor olabilir.


Bu yazıda, şu anda 2020’de mevcut olan en iyi WordPress iş panosu eklentilerine bakacağız. Bahsedilen tüm eklentiler iyi seçenekler olmasına rağmen, bir eklenti seçerken kararınızı her zaman başkalarının tavsiyelerine değil, kendi sitenizin ihtiyaçlarına dayandırmalısınız. . En iyi WordPress iş panosu eklentisini bulmanıza yardımcı olmak için, her seçeneğin bazı özelliklerine ve işlevlerine bir göz atacağız, böylece projenize en uygun olanı bulabilirsiniz.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. WP İş Yöneticisi

WP İş Yöneticisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WP İş Yöneticisi Automattic büyük bir freemium iş kartı eklentisidir. WordPress web sitelerine ilk kez bir iş panosu ekleyenler veya gelişmiş özelliklere sahip bir eklenti arayanlar için, WP Job Manager’ın sağladığı ücretsiz çekirdek modül ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamalıdır. Bununla birlikte, ekstra işlevsellik arıyorsanız, ücretsiz çekirdek modülünü desteklemek için premium eklentiler satın alınabilir.

Kısa kod tabanlı, WP Job Manager herhangi bir tema ile çalışabilir ve başlamak ve çalıştırmak çok kolaydır (sadece tam WP Job Manager Kılavuzumuzu kontrol edin). Şirket bilgilerini, son kullanma tarihlerini ve daha fazlasını gösteren işleri listeleyebilirsiniz. İşverenlerin işleri kendileri listeleyebilecekleri ve listeyi yayınlanmadan önce önizleyebileceği bir ön uç iş gönderme formu oluşturun. Veya giriş yapan kullanıcıların kendi iş listelerini yönetebileceği işveren panosunu kullanın.

Popüler eklentiler şunları içerir: Uygulamalar, işlere başvuru formları ekleyebilirsiniz. Ve WC Ücretli Listeleri, sitenizden para kazanmanıza olanak tanır. Gördüğünüz gibi, WP Job Manager çok yönlü bir eklentidir ve farklı ihtiyaçlara cevap verir.

2. Online Başvurun

Çevrimiçi Eklentiyi Uygula

Apply Online, ücretsiz ve etkili bir WordPress iş panosu eklentisidir. Kurulumu hızlı ve kullanımı kolay olan WordPress web sitenize bir iş sayfası eklemek istiyorsanız Çevrimiçi Uygula sizin için sadece bir çözümdür. Bu eklenti, bir ders veya sınıf için bir reklam panosu veya kayıt sayfası eklemek için de kullanılabilir. Yayınlandıktan sonra, web sitenizden hemen iş veya kayıt başvuruları almaya başlayabilirsiniz.

Çevrimiçi Uygula’nın sezgisel arayüzü, WordPress kontrol panelinizden iş reklamları eklemenize, kategorilere ayırmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Daha sonra reklamlara açıklamalar ve işle ilgili diğer özellikleri ekleyebilir, ardından bir uygulama alındığında bir e-posta alabilirsiniz.

Çok esnek ve basit bir eklenti olan Online Apply, kutudan çıkar çıkmaz çalışan ücretsiz bir iş panosu eklentisi arıyorsanız mükemmel bir seçenektir.

3. Basit İş Kurulu

Basit İş Panosu

Simply Job Board, WordPress deposundan indirmek için ücretsiz olan hafif bir eklentidir. Bu kullanıcı dostu WordPress eklentisi, web sitenize veya blogunuza hızlı bir şekilde bir iş panosu eklemenizi sağlayacaktır..

Birden fazla iş listesi ekleyin ve sadece basit kısa kodlar kullanarak web sitenizin herhangi bir sayfasında başvuru formlarıyla görüntüleyin. Eklentiler, gerektiğinde eklentilerin işlevselliğini yükseltmenize yardımcı olmak için de satın alınabilir. Basitçe Job Board, siteniz büyüdükçe genişletilebilen etkili bir düşük anahtarlı eklentidir ve bütçeli olanlar için mükemmel bir seçimdir.

4. WPMU DEV’den İşler ve Uzmanlar

wpmu Dev İşler ve Uzmanlar Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WPMU DEV’den İşler ve Uzmanlar, iş panosu WordPress eklentilerindeki nihai noktayı düşünüyor. Bu üst düzey, gelişmiş eklenti, tam özelliklerinizi karşılamak için sitenizde bir iş panosu oluşturmanızı sağlayacaktır. Başlangıçta WPMU DEV tarafından kendi sitelerinde kullanmak için oluşturulan bu eklenti, çalışanları işverenlerle eşleştirmeyi hedefliyor ve site sahipleri daha elverişli bir yaklaşım benimsiyor..

İşler WordPress web sitenizin ön ucunda yayınlanabilir. Konumunuzu tanımlayabilir, bütçenizi paylaşabilir, gerekli dosyaları ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Profiller ayrıca ön uçta da oluşturulabilir. Burada insanlar bir gravatar, biyografi, sosyal bağlantılar, iletişim bilgileri ve çalışma örnekleri ekleme seçeneğine sahiptir. Özel bir mesajlaşma sistemi daha sonra profesyonellerin ve işverenlerin.

Bu zengin özellikli eklenti, sitenizde modern ve başarılı bir iş panosu sayfası veya WordPress ile tam özellikli bir istihdam web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Kontrol etmeye değer, İşler ve Uzmanlar WPMU DEV üyeliğinin bir parçası olarak satın alınabilir.

5. WP İş Kurulu

WP İş Kurulu

WP Job Board sayesinde WordPress içinde bir iş panosu çalıştırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir başka premium eklenti olan WP Job Board, işe alım ajansları, girişimciler, web geliştiricileri ve blogcular için ideal bir çözümdür.

Herhangi bir WordPress temasıyla kullanılabilen WP Job Board, iş panonuzu hızlı ve kolay bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak bir sürükle ve bırak düzenleyicisine sahiptir. İşlevselliği artırmak için bu eklenti ile ücretsiz eklentiler sağlanır ve sitenizden para kazanmanıza yardımcı olmak için Paypal ve Stripe gibi üçüncü taraf hizmetlerle entegre edilebilir.

6. JS Jobs Pro

JS Jobs Pro

JS Jobs, eksiksiz bir iş sitesi oluşturmanızı sağlayacak başka bir WordPress eklentisidir. Çalışanların ve işverenlerin kendi uygulamalarından ve listelerinden sorumlu olmalarını sağlayan bir üyelik sitesi oluşturun. Kullanıcılar içeriğinize erişmek için kayıt olabilir ve giriş yapabilir veya Facebook veya LinkedIn üzerinden giriş yapabilir. Daha da önemlisi, JS Jobs Pro iş listeleri veya üyelikler için ücret almanıza olanak tanıyan Paypal entegrasyonunu destekler.

7. JobSearch WP İş Kurulu

İş Arama WP İş Kurulu

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Profesyonel bir iş panosu sitesi kurmak isteyenler için, JobSearch WP Job Board eklentisi mükemmel bir seçimdir. Sosyal oturum açma, e-posta bildirimleri, özel paketler, sık kullanılanlar, CV yöneticisi, yeni iş uyarıları, özel alanlar (işverenler için), güvenli kayıt ve daha fazlası için premium özelliklerle süslenmiştir ve kendi iş sitenizi başlatmak için en iyi seçeneklerden biridir..

Eklentiyi yükleyin ve siteniz için eklenti ayarlarını kullanmaya başlayın. Özel iş panosu sayfası oluşturmak ister misiniz? JobSearch özelliklerinin her iki dünyasının en iyilerini ve kolay sürükle ve bırak sayfa oluşturmayı birleştiren JobSearch WPBakery sayfa oluşturucu eklentisini deneyin.

8. İş Kurulu Müdürü

İş Kurulu Müdürü

Job Board Manager hızlı ve kolay bir şekilde kendi iş sitenizi oluşturmak için başka bir ücretsiz seçenektir. Bu eklenti, iş arşivinizi eklemek, bir başvuru formu, kullanıcı hesabı bilgileri ve daha fazlasını eklemek için basit seçenekler ve kısa kodlar içerir. Eklenti SEO’ya hazır ve geçerli kod, kancalar ve eylemlerle oluşturuldu, böylece geliştiriciler eklentiyi gerektiği gibi genişletebilir.

9. WP İş Avcısı

WP İş Avcısı

Bilgi ve İndirmeDemoyu Görüntüleyin

Premium WP Job Hunter eklentisi ile kendi kafa avcılığınızı kurun. WP Job Hunter ile CareerJet, SimplyHired gibi büyük iş portallarına bağlanabilir ve site ziyaretçileriniz başvurdukça daha fazla komisyon yapabilirler. Başlamak için sadece eklentiyi yükleyin.

Bir iş panosu widget’ı, entegre Facebook ve G + like / share, özel arama alanı, akıllı etiket atomizasyonu, yerleşik ziyaretçi istatistikleri ve süper basit kurulum gibi kolay seçenekler, bu eklentiyi herhangi bir iş sitesine harika bir ek haline getirir.

10. BestWebSoft tarafından iş kurulu

Job Board: BestWebSoft

BestWebSoft tarafından sunulan Job Board, temel ama kullanışlı bir job board eklentisidir. Özellikler kapsamlı olmasa da, bu eklenti site ziyaretçilerinize iyi bir kullanıcı deneyimi sunarken kalayda söylediklerini yapar.

Job Board eklentisi ayrıca işleri listelemek ve uygulamaları almak için sayfalar oluşturmanıza da olanak tanır. Sınırsız işler ekleyin, bir kayıt formu veya iş panosu eklemek için kısa kodlar kullanın, konuma göre özelleştirin, istihdam türlerini etkinleştirin (serbest, tam zamanlı, yarı zamanlı, geçici vb.), Para birimlerini seçin ve daha fazlası.

11. Yazı Tablosu Pro

Mesaj Tablosu Pro

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

İş listeleri sayfası da dahil olmak üzere Post Table Pro ile tablodan daha fazlasını oluşturabilirsiniz. Eklenti, liste, arama, gelişmiş sıralama ve filtre gibi ihtiyacınız olan tüm önemli özellikleri içerir. Sadece masanız için kullanılacak özel yazı türünüzü seçin ve seçeneklerinizi özelleştirerek işe başlayın. Ayrıca, İletişim Formu 7 ve Yerçekimi Formları gibi popüler form eklentileriyle uyumludur, böylece doğrudan iş sitenizdeki iş başvurularını kabul edebilirsiniz.

12. WP İş Olanakları

WP İş Olanakları

WP Job Openings ile hızlı ve basit bir iş listesi sayfası oluşturun. Bu basit eklenti, sınırsız iş özellikleri, son kullanma tarihi, son iş widget’ı, Ajax arama ve filtreleri, özel e-posta bildirimleri için destek içerir ve bir ızgara veya liste görünümü sunar. Ayrıca, iş yönetimini kolaylaştırmak için bir ön uç başvuru formu ve özel bir İK kullanıcı rolü içerir.

13. İş Yöneticisi ve Kariyer

İş Yöneticisi ve Kariyer

Job Manager ve Kariyer eklentisi, doğrudan WordPress kontrol panelinizden iş listesi ve uygulama yönetimine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Eklenti çoğu temayla harika çalışır ve temanın renklerini, kenarlıklarını ve stillerini devralır. Ayrıca, kullanımı kolay kısa kodlar, iş arama, başvuru formu, yüklemeyi sürdürme, rozetlerle özellikli işler ekleme, duruma göre iş görünürlüğü, veri yedekleme ve daha fazlası gibi seçenekler içerir.

İş Kurulu Eklentileri Hakkında Son Düşünceler

Reklamcılık işlerine ve adayları potansiyel işverenlerle eşleştirmeye dayalı bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bir iş panosu temasını tercih etmek daha iyi olabilir.

Jobify, Themeforest’tan edinilebilen popüler bir WordPress iş tahtası temasıdır. Çok sayıda şablon ve ihtiyacınız olabilecek tüm iş panosu araçlarıyla, sitenizi hızlı ve verimli bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak istiyorsanız Jobify WordPress teması mükemmel bir seçenektir..

Bir iş panosu sayfası veya web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için WordPress iş panosu eklentilerinden hangisini seçeceksiniz? Lütfen aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map