2020 için 10+ En İyi Oyun WordPress Temaları

Oyun Blogları ve Dergileri için En İyi Oyun WordPress Temaları

Yeni oyuncu blogunuz veya derginiz için iyi bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Artık aramayın çünkü kalite ve özelliklere göre sıralı, en iyiden en iyiye en iyi oyun WordPress temalarını seçerek kapsamlı bir makale derledik.


İyi bir oyun dergisine sahip olmak kolay bir iş değildir, günde birkaç makale yazmak zorunda kalmak, Google’da düzgün bir şekilde sıralanabilmesi ve tüm haberlerden haberdar olabilmesi için bir zorunluluktur, ancak kendi yorumlarınızı ne zaman yazmak istediğinize ne dersiniz? veya makyaj sıralaması. Bu yazıda piyasadaki en iyi temaları, daha az özellik ile kolay erişilebilir özelliklerden en iyi temalara kadar inceleyeceğiz. Makale iyi, çok iyi ve en iyi oyun WordPress temalarını, özelliklere ve sıralamaya göre siparişi kapsayacak.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

İyi Oyun WordPress Temaları

Bu WP Temaları, kendi oyun dergilerini başlatanlar için tasarlanmıştır, iyi blog beslemesi ve hoş görünümlü modüler bir tasarıma sahiptir. Bu temalar, başlangıç ​​noktası olarak bir şey isteyenler için önerilir ve yakın gelecekte genişlemeyi planlıyorlar.

1. STK Dergisi (Ücretsiz)

SKT Magazine, gazete, yayıncılık, kişisel ve kurumsal bloglar ve editoryal stil web siteleri için kullanılabilen duyarlı bir ücretsiz haber ve dergi WordPress temasıdır.

Ana sayfanın ve blog yayınlarının yapılandırılma şekli güzel, temiz ve okunması kolaydır. Kaynaklara hafif, çok dilli uyumlu ve çeviriye hazır. Geliştirici ayrıca, Woocommerce ve Nextgen Gallery uyumlu olduğunu ve galerilere ihtiyaç duyan tonlarca inceleme yaparsanız yararlı olabileceğini belirtir..

Tabii ki, bu temel bir temadır, bu yüzden bir inceleme / puan modülü veya sıralama beklemezsiniz, hepsini kendi başınıza yapmanız veya bu makaleden daha iyi bir tema seçmeniz gerekir. Temelde ücretsiz olduğu ve ücretsiz dergi temalarının bu tür bir sunumu ve özellikleri olmadığı için güzel bir başlangıç ​​noktasıdır..

2. ELRT

Bilgi ve İndirmeDemoyu Görüntüleyin

Gametime, özel incelemeler içeren bir oyun sitesi için oldukça iyi bir temadır ve bir derecelendirme sistemi de dahil olmak üzere son oyununuzu veya medya incelemelerinizi şık bir şekilde sergilemenize olanak tanır. Tema aynı zamanda bir kategori seçimiyle widget olarak özel en son haberleri içerir ve aynı zamanda öne çıkan resimleri destekler.

Demo oldukça etkileyici ve sanatçı bölümünde iyiyseniz, sadece bu temaya dayanan bir oyun sitesi oluşturabilirsiniz. İnceleme puanları ve ana sayfadaki sıralama, gördüğümüz en iyilerden biridir.

Gametime yerleşiktir, hata ayıklama modundaki geliştiriciye göre, onu sağlam bir HTML5 geçerli kılar, ayrıca Bootstrap’e dayanır, böylece herhangi bir cihazda iyi görüneceğini neredeyse garanti edebilirsiniz. Zevkinize bağlı olarak bir aşk / nefret tepkisini kışkırtabilecek, renklerdeki belirli bir aksanı olan çok iyi görünen bir temadır..

Tema 45 ABD dolarıdır ve CreativeMarket’ten satın alınabilir.

3. Oyun Portalı

Oyun Portalı bir oyun sitesi için iyi bir tema, ana sayfada çok iyi özellikli bir yazı, blog yazıları için çok iyi yapılandırılmış bloklar, mükemmel renk seçimi, güzel yazı tipleri, çok temiz tasarım ve ajax yükleyici var. Kötü tarafta, tema çok pahalı, 75 $ ‘da oturuyor ve bir inceleme / puan sistemi içermiyor.

İnanılmaz iyi görünümlü yazı, temiz tasarım ve blog yazıları için birkaç blok daha güçlü noktalarıdır, ancak fiyat ve bir inceleme / puan sisteminin eksikliği göz ardı etmek zordur. Farklı bölümlere ve incelemelere / puanlara çok fazla odaklanmadan aerodinamik bir oyun sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, bu çok iyi bir alternatif olabilir. Birkaç kategoriye ve bir puan sistemine sahip olmak için çok yönlü bir çözüm arıyorsanız, bunu atlamak isteyebilirsiniz.

4. Gamezone

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

GameZone, son derece usta bir tema ve klan / takım işlerine girdiğinizde sitenizi oluşturmak için en iyi oyun WordPress temalarından biridir. Tema ayrıca genel olarak seğirme akışları, oyuncu istatistikleri, incelemeler, topluluk, oyun ve blog yayınları için de uygundur.

Tema WP Bakery Page Builder üzerine inşa edilmiştir ve tamamen dürüst olmak gerekirse, kaynaklar üzerinde biraz ağırdır, ayrıca yazı tipleri ve resimler üzerinde tonlarca etkiye sahiptir, bu nedenle çoğu tarayıcıda yavaşça görüntülenme eğilimindedir, tema tonlarla da uyum sağlar gibi eklentilerin:

 • Devrim Kaydırıcısı
 • İletişim Formu 7
 • Temel Izgara
 • WP için MailChimp
 • WooCommerce
 • YITH WooCommerce İstek Listesi
 • WooCommerce Sosyal Medya Paylaş Düğmeleri
 • YITH WooCommerce Karşılaştır
 • ThemeREX Eklentileri

İnanılmaz iyi özellikli yazı ve özellikli makaleler, blog gönderileri için yeterli bloklar, farklı bölümler ve hatta dijital mağaza desteği ile bu tema, biraz yavaş oluşturma, bir eksiklikten geçebiliyorsanız çoğu oyun sitesi için çok iyi bir seçimdir. inceleme / puan sistemi ve 56 $ fiyat etiketi. Şu anda ThemeForest’ta 23. sırada.

5. Avantura

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Avantura oyuna özel bir tema değil, daha çok genel bir dergi temasıdır, ancak korkmayın çünkü gittikçe sıralamada ne kadar yüksek olursa, o kadar “genel olarak yönlendirilirler”. Düşündüğünüzün aksine, en üstteki genel dergi temaları, birkaç nedenden dolayı bir oyun dergisi için en uygun olanlardır.

Avantura, farklı amaçlara uyan birkaç demo ile genel bir tema olarak piyasaya çıkan ilklerden biridir. Neden sorabileceğiniz bir oyun dergisi için bu kadar harika bir tema? Sorduğun için mutluyum.

Avantura, bir oyun sitesi oluşturmak için gördüğümüz en iyi yapı taşlarından birine sahiptir, benzersiz renk kategorilerini (herhangi bir ciddi oyun dergisi için bir zorunluluk) destekler, popüler widget’larla birleştirilebilir, sayfa başına renk özelleştirilebilir, çeşitli seçenekler vardır üstbilgi ve altbilgi için ve inanılmaz iyi görünümlü bir blog yazı tasarımı var. Ayrıca, yazar modülü ve bazı güzel sonraki ve önceki makale kancaları hakkında çok iyi. Hepsinden önemlisi, resimlerle güzel bir mega menüyü destekler.

Kötü tarafta, temanın yerleşik bir inceleme / puanlama sistemi yoktur, eklentilerle kendiniz bir tane yapmanız gerekir. Avantura’nın fiyatı 49 $ ve şu anda ThemeForest’ta 18. sırada.

6. GeekMag

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Geekmag bir dergi, haber ve blog dergisi genel temasıdır, bir teknoloji, televizyon, kültür, film ve oyun dergisi için son derece uygundur. Bizim durumumuzda, GeekMag iyi bir tasarıma, geniş bir özellik dizisine, bbPress desteğine sahiptir, bu da wordpress oyun derginiz ve BuddyPress’inizde bir topluluk oluşturmanıza izin verecektir. Ayrıca çok daha ince bir sunum için sitenin Ajax Yüklemesini de destekler.

GeekMag, SiteOrigin sayfa oluşturucu üzerine oluşturulmuş bir Sayfa Oluşturucu temasıdır, yani site bloklarınızı oluşturmak için çok daha iyi bir seçenek dizisine sahip olursunuz. Tema, gördüğümüz en iyi inceleme / puan sistemlerinden birine sahip, bu da bir inceleme sitesi için gerçekten iyi. Kötü tarafta, temanın bir oyun dergisi için bazı kötü renk seçenekleri var ve biraz düzeltmeniz gerekecek ve bölümler için renk kodlaması yok.

GeekMag’in fiyatı 49 $ ve şu anda ThemeForest’ta 19. sırada.

Daha İyi Oyun WordPress Temaları

Bu temalar ya zaten bir oyun sitesi işleten ve biraz daha geliştirmek isteyen veya zamanla genişletilebilecek çok iyi bir oyun sitesi oluşturma konusunda ciddi olanlar için önerilir. Bu temalar bir puanlama / inceleme sistemi içermeli, ayrıca çok hızlı yüklenmelidir.

7. Kappa

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kappa, sunuma ve iyi bir inceleme / puanlama sistemine odaklanan çok katı bir oyun WordPress temasıdır. Tema, ana sayfada bugüne kadar gördüğümüz en iyi kaydırıcıya sahip. Çok iyi bir blog yazısı ama biraz sınırlı ve en iyi 3 puanlama sistemi sunumu.

Bu temayla ilgili iyi olan şey, daha iyi bir görünüme odaklanan daha oyun odaklı bir site için karmaşıklığı ve daha fazla özelliği ticaret yapan temiz ve sistem tasarımı ile içine yerleştirilmiş çok fazla oyun hissine sahip olmasıdır. Kötü olan şey, renk kodlu bir sisteme sahip olmaması ve ana sayfanızı oluşturmak için daha çeşitli yapı taşlarına sahip olmamasıdır. Çok fazla şey içermeyen güzel bir oyun sitesi kurmayı planlıyorsanız, bu sadece mükemmel bir temadır. Fiyatı, sahip olduğu özelliklere kıyasla en iyi değil ve 49 $ ‘da oturuyor, şu anda ThemeForest’ta da 10..

8. Kolyoum! Gazete WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kolyoum! tonlarca ekstra özellik ile gelen zarif bir çok amaçlı dergi teması. Ana sayfa düzenleri, önceden tanımlanmış 10’dan fazla demo var, hız ve performans için son derece optimize edilmiş ve WP Bakery Builder’a dayanıyor, bu nedenle oynamaya hazır birçok özel modülünüz olacak.

Tema özellikleri burada bitmiyor, 10’dan fazla önceden tanımlanmış başlık, 60 blok içeriği, Visual Composer ile entegre 20 kaydırıcı ve ızgara ile birlikte geliyor ve hatta tam AMP uyumlu. Sence bu yeterli mi? Bu temanın çok iyi temalar listemizde olmasının bir nedeni var. Katman kaydırıcı eklentisini içerir, WooCommerce için hazırdır, böylece bir mağazaya bile entegre edebilirsiniz, yapışkan bir kenar çubuğu ve hatta koyu bir ten vardır. Ancak bu tema, sahip olduğu bir puan / inceleme sistemi olmadan tamamlanmayacak.

Kötü tarafta, tema bir oyun sitesi için önceden tanımlanmış bir demo ile gelmiyor, sahip olduğunuz şeyle bir tane yapmanız gerekecek, ancak bu temayla yapabileceğiniz çok fazla şey var. bu yüzden. Tema da çok ucuz, sadece 29 $ maliyet, çok daha fazla özellik ile burada yayınlanan diğer tüm temalardan daha ucuz. Çok iyi bir oyun sitesi oluşturmak konusunda ciddiyseniz, bu site ile yanlış gidemezsiniz. Şu anda ThemeForest içinde 8..

En İyi Oyun WordPress Temaları

Bu temalar mutlak en iyiyi isteyenler içindir. Zaten bir oyun sitesine sahip profesyonel oyun yazarları, blogcular ve oyun meraklıları, tasarım hakkında bir iki şey biliyor ve daha da geliştirmek istiyorlar. Bu temalar, içinde yerleşik geniş seçeneklere sahiptir ve bunlardan en iyi şekilde yararlanmak istediklerinde onları kullanmak isteyenler için daha fazla bilgi gerektirir. Bu temalar var olan en iyilerdir ve büyük oyun sitelerinde kullanılmalıdır. Son üçü en çok oy alan ve en çok özellikli.

9. Newsmag Mews

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Newsmag teması, ThemeForest’ta seçkin geliştiricilerden biri olan TagDIV tarafından oluşturulmuştur. Tema, bir oyun dergisi için mükemmel bina yapısına sahiptir, Youtube’u ve bir inceleme / puan sistemini destekler. SEO için en iyi uygulamaları kullanır ve son derece hızlıdır. TagDIV, temalar için en iyi geliştiricilerden biri olarak defalarca tanınmıştır. Güçlü bir üne sahipler ve temalarını geliştirmeye devam ediyorlar. Visual Composer’ı kullanarak başladılar ve daha sonra kendi TagDIV bestecileriyle değiştirdiler, dürüst konuşmak gerekirse, gördüğümüz bir dergi için en iyi blok oluşturucu.

TagDIV bestecisiyle tam bir oyun dergisi oluşturmak inanılmaz kolay bir şey ve bu temayı almanızın nedenlerinden biri. Newsmag, 1 numaralı teması Gazeteden daha az modülü destekler, ancak yine de inanılmaz güçlüdür ve bir oyun dergisi için en iyi temalar arasında yeri hak ediyor. Ayrıca Instagram, hava durumu, sosyal sayaç, popüler kategori, yazar kutusu, reklam kutusu için widget’lar var, adını siz verin.

İkna olmadınız mı? Resimler için özel bir ışık kutusu, akıllı bir kenar çubuğu, özel yapı sürükle ve bırak galerileri, akıllı listeler, youtube / vimeo blokları, yapışkan menüler ve Google Yazı Tipleri, Adobe ve Font Yığınlarından TypeKits’i destekler. Son olarak, Ajax Giriş / Kayıt modülü ve Speed ​​Booster optimizasyonları da var.

Başka ne isteyebilirsiniz ki? Elbette Newsmag, bir oyun dergisi için tüm zamanların en iyi temalarından biridir, 49 dolarlık bir fiyatla bunu elde etmek gerçekten yanlış olamaz. Sadece olumsuz yönleri, oyun için önceden tanımlanmış bir şablonun olmaması ve biraz da dar bir içerik görünümünün olmaması, bunun dışında en iyilerinden biridir. Şu anda ThemeForest’ta 1 sırada olmasının bir nedeni var.

10. Haber Oyuncusu

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Muhtemelen önceden tanımlanmış bir oyun şablonuyla var olan en iyi tema, News Gamer bir nedenden dolayı ilk 3’te. NewsGamer, oyun dergileri, gazete yayıncıları, dergi veya gelişmiş bloglar için uygun profesyonel bir duyarlı WordPress şablonudur. Neden bunun bir oyun dergisi için en iyisi olabileceğini düşünüyoruz? Birkaç neden.

News Gamer’ın bir oyun sitesi için özel bir şablonu vardır, dürüst olmak gerekirse burada tartışılan tüm temaların en iyi şablonu. Görsel Besteci blokları, üst ızgara düzenleri, kategori düzenleri, yazı düzenleri, başlık düzenleri, ajax sayfalaması, sınırsız kenar çubukları ve elbette bir puan / inceleme sistemi.

Tema, tüm cihazlarda iyi görünümlü bir temayı garanti eden boostrap üzerine inşa edilmiştir. Yapı taşları Visual Composer aracılığıyla yönetilir ve diğer şeylerin yanı sıra:

 • Gelişmiş Kategori seçenekleri – kategoriler veya her kategori için global seçenekleri belirleyin:
  • Kategori Düzeni (12 farklı düzen)
  • Kenar Çubuğu Konumu (3 farklı düzen)
  • Sayfa Başına Kayıt Sayısı
  • Sayfalandırma Şablonu (2 farklı düzen)
  • Reklam Sistemi (Üst Banner Konumu, Duvar Kağıdı Banner’ı veya Mizanpajdaki Banner)
 • Gelişmiş Yazı / sayfa seçenekleri – kategoriler veya her kategori için global seçenekleri ayarlayın:
  • Gönderi Düzeni (7 farklı düzen)
  • Kenar Çubuğu Konumu (3 farklı düzen)
  • İlgili yayın kutuları (yalnızca yayınlar)
  • Yayını inceleyin (yalnızca yayınlar)
  • Ses yayını seçenekleri
  • Video yayını seçenekleri
  • Genişletilmiş sosyal paylaşım
  • Reklam Sistemi (Üst Banner Konumu, Duvar Kağıdı Banner’ı veya Mizanpajdaki Banner)

Hepsinden önemlisi, tema, şüphesiz, bu listedeki diğer tüm temalardan bir oyun inceleme sayfası için en iyi şablon.

Ve ayrıca puan için en iyi inceleme şablonu!

News Gamer, tonlarca sayfa şablonu, kategori şablonu, puan sistemi ve incelemeler için özel sayfalar ile sağlam bir kazanan, bu tema en iyilerinden. Tüm zamanların en iyisi değilse.

11. Gazete

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Gazete, Newsmag’ın arkasındaki aynı adamlar TagDIV tarafından yapılmıştır. Gazete daha fazla modül, daha fazla başlık ve daha fazla şeye sahip olmak dışında, Newsmag ile aynı içeriklere sahiptir (daha fazla bilgi için Newsmag açıklamasını okuyun). NewsPaper şüphesiz TagDIV en iyi tema. Gazete, Visual Composer etrafında tasarlandı, ancak daha sonra, modül düzenleyicisinin yerini ThemeForest’te çok iyi puanlar veren bina deneyiminin çekirdeği olan TagDIV besteci aldı. Gazete Newsmag’ın yeniden yüklenmesi gibi, Newsmag’da mevcut olan her şeyi eklenen modüller, daha fazla yapılandırma seçeneği ve daha fazla esneklikle sunar. Hala bir oyun dergisi için mükemmel bir genel haber dergisi teması. Gazete şu anda ThemeForest’ta 1. sırada, bu tema için ne kadar sevgi olduğunu görebilirsiniz. Geliştiriciler onu geliştirmeye devam ediyor ve şimdi satış için başka herhangi bir temanın duyulmamış bir olgunluk seviyesine ulaştı. Gazete, bir dergi için gelebileceğiniz en esnek temadır ve buna sahip olmak için mutlak bir zorunluluktur.

Fiyatı Newsmag’dan daha yüksek, elbette 59 $ ‘dan yüksek, ancak kesinlikle tavsiye edilir. Kısa süre önce, TagDIV bestecisinde ek özelliklere sahip tam özel lading sayfaları oluşturabilmenin yanı sıra kendi oyun sitenizde açılış sayfaları oluşturmanıza, gücü ve esnekliği önemli ölçüde genişletmenize olanak tanıyan eklentiyle birlikte 8.8 sürümüne yükseltildi. Gazete, bir oyun dergisi için alabileceğiniz en iyi şeyle ilgilidir ve son zamanlarda tam bir siyah ön ayar ekledi. İçinde yerleşik seçeneklerin hiçbiri ikinci ve en iyi varoluş için en iyi tavsiyemiz.

Son fakat en az değil, burada listelenen tüm temalar arasında, Gazete 55’den fazla önceden tanımlanmış şablon içeren tek temadır! Tek bir tıklama ve küçük değişiklik için hazır seçtiğiniz önceden tanımlanmış bir şablon ile gitmek. Yeterince deneyimli herkes için Gazete, çok az bir düğmeye dokunarak ve tonlarca zaman kazanarak eksiksiz bir site oluşturmaya izin verir.

Kovalamaca Kes…

Böylece tüm makalemizi okudunuz. Bu listenin gerçek mücevherlerinin ne olduğunu bilmek ister misin? Sizin için özetliyoruz. Deneyimsiz bir blog yazarsanız ve yeni oyun sitenize başlamak istiyorsanız, Gametime’ı öneririz. Biraz deneyimli iseniz ve yeni oyun siteniz için iyi bir tema istiyorsanız, Kappa’yı kesinlikle tavsiye ederiz. Deneyimli bir profesyonelseniz veya sadece en iyi temayı istiyorsanız, bu en iyi nokta iki tema için ayrılmıştır: Gazete ve Haber Gamer.

Sonraki adımları arıyorsanız, temanızı yükleme ve içerik ekleme hakkında bilgi edinmek için nasıl blog başlatacağımızla ilgili kılavuzumuza veya okuyucu kitlenizi büyütmek için sosyal medyayı nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için sosyal medya pazarlama kılavuzumuza göz atın..

Umarım bu makale sizin için yararlı ve bilgilendiricidir. Temalar hakkında herhangi bir gözleminiz varsa, lütfen aşağıdaki yorumlarda paylaşmaktan çekinmeyin..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map