2020’de WordPress için 30+ En İyi Sosyal Medya Eklentisi

WordPress için En İyi Sosyal Medya Eklentileri

Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest ve cetera gibi sosyal ağ sitelerinin ortaya çıkmasından bu yana, sosyal medya paylaşımı çevrimiçi tanıtımın yaşlandığı kadar eskidir. Artık iyi bir pazarlama ve SEO stratejisinin önemli bir parçası, bu yüzden blogunuzda veya web sitenizde WordPress için en iyi sosyal medya eklentilerinden birini kullanmayı düşünmelisiniz.


2019’un sonunda Facebook’lar neredeyse 2.5 milyar aktif kullanıcılar! Twitter da sayıları artırıyor ve halka arzda nakit biriktiriyor. YouTube dünyanın videoları paylaşma biçimini değiştirdi ve sonuç olarak milyonlarca kullanıcı kazandı. Bu, hedef müşterileriniz dahil neredeyse herkesin sosyal medyada olduğu anlamına gelir. Muhtemelen şu anda açık olan bir veya iki veya üç sosyal ağınız var, değil mi??

Hedef kitleniz, haber, eğlence, güncellemeler, dedikodu, ürün arayışında ve arkadaşlarınızla ve ailelerinizle iletişim halinde olmak için sosyal ağ sitelerini tahtlar. Diğerleri Farmville oynamak ve bu sitelerin bazılarında sanal evcil hayvan satın almak, ama hey, her erkek kendi zevkine. Önemli olan, sosyal ağ siteleri size web trafiğinde büyük bir artış sağlayabilir. Genel bir sosyal medya stratejisini takip etmeniz yeterlidir..

WordPress için en iyi sosyal medya eklentileri ile başlayalım, olur mu? Bu yayında yer alan tüm eklentiler web siteniz için mükemmel seçeneklerdir – sadece birini seçmenizi öneririz (veya ağa özgü ise belki iki tane).

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. TikTok Feed’i (Ücretsiz)

TikTok Feed Ücretsiz Eklentisi

QuadLayers’ın ücretsiz TikTok Feed eklentisini kullanarak web sitenizdeki en son trendleri gösterin. Eklenti, sınırsız sayıda kullanıcı hesabını veya feed’i senkronize etmenize ve görüntülemenize olanak tanır – ve eklentiyi ekledikten sonra web sitenizdeki herhangi bir yazıyı veya sayfaya yapıştırmak için kullanımı kolay bir kısa kod üretir. TikTok Feed, kullanıcı adı veya hashtag eklemek, bir duvar veya galeri görüntüleme ızgarası seçmek, görüntülemek istediğiniz TikTok video ve sütun sayısını seçmek, video yer paylaşımı rengini ve pop-up’larını eklemek, etkinleştirmek ve kullanmak için kullanımı kolay seçenekler sunar TikTok ve daha fazlasına bağlantı ile.

2. Instagram Feed Galerisi

Instagram Feed Galerisi

Instagram, en popüler sosyal platformlardan biridir ve Instagram Feed Gallery eklentisiyle WordPress sitenize eklemek kolaydır. Bu profesyonel eklenti, ücretsiz bir sosyal eklentide bulamayacağınız gelişmiş özellikler sunar. Sitenize sınırsız Instagram hesabı ekleyin (veya bunları bir mega feed’de birleştirin), galeri, atlıkarınca veya duvarcılık düzenleri, arka plan rengi, yuvarlatılmış kenarlıklar, resim açılır pencereleri, yayın vurguları, kullanıcı profili bilgileri ve daha fazlası için özelleştirilebilir ayarlarla tamamlayın. Ve tüm eklentilerin en iyisi, görüntü çekmesini engellememenizi sağlar ve dahili önbellek sistemi sayesinde feed’inizin her zaman görüntülenmesini sağlar.

3. Sosyal Şeker Widget (Ücretsiz)

Şeker Sosyal Widget

Kenar çubuğunuza veya altbilginize biraz renk göz şeker eklemek mi istiyorsunuz? O zaman Social Candy sadece sizin için bir eklenti olabilir. Bu sevimli küçük eklenti, simge boyutunuz, şekliniz (kare, yuvarlak köşeler veya yuvarlak daireler), bağlantı hedefiniz ve elbette hangi sosyal profilleri dahil etmek istediğiniz seçenekleri içeren süslü bir sosyal widget reklamlar. Şu anda Facebook, Twitter, YouTUbe, Xing, Tumblr, Reddit, LinkedIN ve daha fazlası gibi popüler seçenekler arasından seçim yapabileceğiniz 25 tane var. Ayrıca, profillerinizi istediğiniz sırayla görüntülemek üzere yeniden sıralamak için sürükleyip bırakabilirsiniz.

Ancak, yalnızca bir sosyal pencere aracı için tam bir eklenti yüklemek istemiyorsanız, uygun şekilde adlandırılmış Daha Fazla Widget Facebook sayfanız için benimle ilgili işletme bağlantıları, son güncel yayınlar, Google haritaları ve daha fazlası için sosyal bağlantılar ve diğer yararlı widget’lar sunan eklenti.

4. Sosyal Snap Sosyal Paylaşım Düğmeleri ve Araç Seti

Social Snap Social Share Düğmeleri ve Araç Takımı WordPress Eklentisi

Social Snap, WordPress sitenize sosyal medya eklemeyi kolaylaştırır. Basitçe kayan kenar çubuğu, satır içi ve medya sosyal düğmeleri seçeneklerini yükleyin ve etkinleştirin. Veya sitenizdeki herhangi bir yere sosyal bağlantılar eklemek için dahil edilen kısa kodu ve özel widget’ları kullanın! Bu güçlü sosyal medya eklentisi, isteğe bağlı yazdırma / kopyalama düğmeleri, çoklu düğme konumları, özelleştirilebilir düğme sırası ve etiketleri, sosyal ağ sayısı, paylaşım sayısı ve hatta tweetleme özelliklerinin yanı sıra popüler ağlarla (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn) entegrasyonu içerir. . Yükseltme Social Snap Pro 30’dan fazla sosyal ağa erişim, sosyal giriş, otomatik yayın, eski yayınları ve içerik dolabı özelliklerini açma.

5. Hükümdar Sosyal Paylaşımı

Monarch: WordPress için En İyi Sosyal Medya Eklentileri

Bilgi ve İndirme

Monarch, Elegant Themes tarafından geliştirilen premium sosyal paylaşım WordPress eklentisidir ve bizce WordPress web siteniz için seçebileceğiniz en iyi sosyal medya eklentilerinden biridir. Geliştirici ve ömür boyu lisanslarına dahil olan Monarch, tüm sosyal paylaşım ihtiyaçlarınız için mükemmel bir çözümdür. 35’ten fazla sosyal ağ, 5 farklı düğme konumu, 6 pop-up ve fly-in tetikleyici, isteğe bağlı sayımlar, özel renkler ve daha fazlasıyla yerleşik olarak kelimenin tam anlamıyla bir tür sosyal düğme kümesinden birini oluşturabilirsiniz.

6. Akış Akışı Sosyal Akışı

Flow Flow Sosyal Medya Akışı: WordPress İçin En İyi Sosyal Medya Eklentileri

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Flow-Flow WordPress sosyal akışı premium eklentisi ile sosyal bir duvar oluşturmak kolaydır. Bu eklenti, sosyal profillerinizi bağlamanızı ve sosyal etkinliğinizin eksiksiz bir akışını görüntülemenizi kolaylaştırır. Kendi sosyal medya profillerinizden özel bir feed oluşturun (şu anda 40’tan fazla feed türü desteklenmektedir) veya favori konularınızı veya hashtag’lerinizi ekleyin.

Flow-Flow ile sosyal akışınızı özelleştirmek sorun değil. Bu eklenti ile hashtag’ler, sayfalar, kullanıcılar ve daha fazlası için filtrelerle kendi özel ızgaralarınızı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, medyanız üzerinden sıralama yapmak için okuyucularınızın canlı aramasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca çoklu kart düzenleri, özel renkler, ızgaralar ve kompakt görünümlerle özel akışlarınızı herhangi bir gönderi, sayfa veya widget alanına entegre etmek kolaydır.

Tüm ağlarınızın kitlesel bir sosyal akışından daha iyi ne olabilir? Google Adsense ve sponsorlu reklamlar içeren bir sosyal akış, böylece akışınızdan kendi web sitenizden para kazanabilirsiniz! Reklam ve Markalama uzantısı ile sosyal akışınızdan para kazanabilirsiniz, böylece tüm bu tweet’ler, paylaşımlar ve çekmeler kazanır! Ayrıca Google Adsense entegrasyonu için uzantılar ve daha fazla seçenek için gerçek zamanlı akış güncellemeleri de var.

7. Ray Sosyal Beslemeleri (Ücretsiz)

Ray Sosyal Medya Haberleri

Bu yeni Twitter eklentisi ile web sitenizde Twitter yayınları görüntülemek çok kolay. Eklentiyi kurmanız yeterlidir. Eklenti Ayarları sekmesine gidin, “Erişim Jetonu ve Gizli Oluştur” yazan mavi düğmeyi tıklayın. Uygulamayı yetkilendirdiğiniz Twitter’a yönlendirilirsiniz. Access jetonu ve sırrı sizin için otomatik olarak kaydedilir. Bu kadar. Bundan sonra, sağlanan kısa kodu Twitter akışının görünmesini istediğiniz herhangi bir sayfaya yerleştirmeniz yeterlidir..

Kısa kodları veya widget’ları kullanarak herhangi bir sayfaya birden fazla Twitter yayını yerleştirebilirsiniz ve bunlar sorunsuz bir şekilde çalışır. Bazı eklentiler gerektirdiğinden, kısa kodlara veya widget’lara benzersiz kimlikler sağlamaya gerek yoktur. Bunların hepsi arka planda ele alınır. Eklenti sezgisel ve kullanımı kolaydır.

WordPress’te barındırılan ücretsiz sürüm, iki Feed Türünü, Kullanıcı Zaman Çizelgesi ve Mentions zaman çizelgesini görüntülemenizi sağlar. Kullanıcı zaman çizelgesiyle, herhangi bir kullanıcının tweet’lerini görüntüleyebilirsiniz. Ve Mentions, kimliği doğrulanmış kullanıcının Twitter’da bahsedildiği tweetleri görüntülemenizi sağlar. Ayrıca özet akışını Liste biçiminde veya tek sütunlu bir kaydırıcıda görüntülemenizi sağlar.

Eklenti, tweet’in çeşitli bileşenlerini gizleyebileceğiniz veya gösterebileceğiniz tonlarca özelleştirme sunar. Özel bir stil sekmesi, tweet’in farklı bölümleri için yazı tipi boyutunu, renkleri, bağlantı metni dekorasyonunu seçmenizi sağlar. Kaydırıcı Baykuş Döngüsü kullanır ve gezinme oklarını görüntüleme, nokta gezinme, otomatik oynatma, geçiş aralığı, otomatik yükseklik vb. Gösterme gibi kontrol edebileceğiniz birçok ayara sahiptir. Kaydırıcı, gelişmiş bir mobil tarama deneyimi için dokunma ve sürüklemeyi de destekler. Harici bağlantıları da takip edemezsiniz.

Pro sürümü canlı görüntüler / videolar, twitter kartları, Hashtag ve Arama zaman çizelgesi gibi ek besleme türleri görüntüleme gibi birçok ek özelliğe sahiptir. Duvar ve 2 sütun kaydırıcısını kullanarak görüntüleyebilirsiniz. Bağlantıları Hashtag’lerden, sözlerden veya harici bağlantılardan da kaldırmayı seçebilirsiniz..

8. Sosyal Medya Widget’ı (Ücretsiz)

Sosyal Medya Widget Ücretsiz WordPress Eklentisi

Önceki yazılarda, bu WordPress pazarlama yayınını da hatırlatan bu sosyal medya eklentisinden bahsettik. Eğer okumadıysanız, lütfen okuyun. Sosyal Medya Widget’ı, sosyal medya profillerinizi kenar çubuğunda simgeler olarak görüntülemenizi sağlar. Eklenti, e-posta paylaşımının yanı sıra kendi özel bağlantılarınızı ekleme seçeneği ile 50’den fazla sosyal ağ sitesini destekler. Farklı boyutlarda bir ton simgeyle birlikte gelir: 16 × 16, 24 × 24, 32 × 32, 64 × 64 ve özel boyut. Dahası, istediğiniz görsel efekti yaratmak için dört pakette gelen simgeleri canlandırabilirsiniz; simgeler yakınlaştırabilir (ölçeklendirebilir), sekebilir veya solabilir.

9. AddtoAny Share Düğmeleri (Ücretsiz)

AddtoAny Paylaşım Düğmeleri: WordPress İçin En İyi Sosyal Medya Eklentileri

Web sitenize sosyal paylaşım eklemenin hızlı, basit ve ücretsiz bir yolunu arıyorsanız, bu eklenti harika bir seçenektir. 100’den fazla sosyal medya ve paylaşım sitesi, sayaç, kayan düğme, bireysel paylaşım bağlantısı, vektör simgeleri dahil, yerleşim yeri seçenekleri, kullanımı kolay kısa kod ve hatta Google Analytics entegrasyonu ile AddtoAny eklentisi bulacağınız tonlarca özellik içerir faydalı.

10. Facebook Görselleri Kaydırıcı

facebook-LikeBox-kaydırıcı-sosyal-medya-eklentileri-for-wordpress-wpexplorer

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu eklenti, çekici ve dikkat çekici olan harika bir sekme tasarımına sahiptir. Ama estetik bir yana, Facebook Görsel Sepetine Ekle Slider kurulumu ve kullanımı kolaydır. Aslında, kurulum üç adımlı bir yapılandırma süreci içerir ve hepsi budur, ancak yazar (Arscode) takılı kalmanız durumunda 24 saat destek sağlar. Facebook – Slider mobil cihazları destekliyor, bu da daha fazla kullanıcının kullandıkları cihazdan bağımsız olarak içeriğinizi paylaşacağı anlamına geliyor.

Bu 5 yıldızlı derecelendirme eklentisi harika bir araç ve daha fazla paylaşım, daha fazla hayran, popülerlik ve sonunda daha fazla trafik almanın kolay bir yoludur. Daha fazla trafik er ya da geç daha fazla paraya dönüşür. Ancak bu eklenti, Facebook (Twitter), Twitter, Google+, Youtube, Vimeo, LinkedIn ve Pinterest dahil olmak üzere bir dizi sosyal ağ sitesini desteklemiyor..

11. ShareThis Share Düğmeleri (Ücretsiz)

Bu Paylaş Düğmeleri

WordPress için en iyi sosyal medya eklentilerinin bu listesini derlerken ShareThis’i bırakamadım. Milyonlarca kullanıcı ve 120’ye kadar sosyal ağ kanalıyla ShareThis, benzer ürünlerle birlikte bir pazarda güçlü bir sosyal medya eklentisi haline geldi. ShareThis size farklı boyutlardaki paylaşım çubuklarını (gezinme çubukları dahil), sayaçları ve düğmeleri kullanma olanağı verir. Ayrıca, bir sosyal analiz hesabı oluşturarak sosyal ağ etkileşimlerini izleyebilirsiniz. Bu, WordPress sitenizin sosyal kalitesini Sosyal Kalite Dizini aracılığıyla belirlemenizi sağlar (Not: ücretsiz eklentiyi kullanmak için bir ShareThis hesabına kaydolmanız gerekir).

12. inGaleri

inGallery Eklentisi

Bilgi ve İndirme

inGallery, Instagram medyasını bir web sitesine entegre etmek için benzersiz bir WordPress eklentisidir. Yalnızca WordPress web sitenizdeki fotoğrafları değil, videoları da gösterir. Instagram kullanıcıları, hashtag’ler ve hatta bir fotoğraf / video URL’si de dahil olmak üzere herhangi bir miktarda kaynak ayarlayabilirsiniz. İstenen ortamları filtrelemek için filtreler ayarlayabilirsiniz. Örneğin, yalnızca belirli bir etkinlikle ilgili fotoğrafları / videoları gösteren bir albüm oluşturmak istiyorsanız, bunun için bir filtre ayarlayabilirsiniz. Veya yalnızca videoları gösteren bir ablum istiyorsanız – bunun için de bir filtre var.

Tüm bunların üzerine, galeriyi web sitesi stilinize uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz tonlarca özelleştirme seçeneği vardır. Her durumda inGallery harika görünecek, çünkü zaten küçük resimleri görüntülemek için farklı stiller içeriyor. Ayrıca seçim yapabileceğiniz birden çok düzen türü vardır: ızgara ve atlıkarınca. Tabii ki, çok daha fazla seçenek var.

13. Sosyal Kenar Çubuğu

Sosyal Kenar Çubuğu Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Sosyal Kenar Çubuğu, aşırı özelleştirilebilirlik için bir dizi farklı stil ve seçenek kullanarak web sitenize küresel bir bağlantı kümesi dağıtmanıza olanak tanır. Kenar çubuğunun konumundan her şey, renkler, gölgeler, etiket stilleri, bağlantı şekilleri, adını siz koyun, orada ve orada değilse, seçeneklerden daha da ileri gitmenize yardımcı olacak kullanışlı bir CSS editör tasarımımız var.

Web sitesi entegrasyonu, sayfa ve post ekleme ve hariç tutma seçenekleriyle otomatiktir. Ayrıca, daha iyi tema işleme için manuel mod sunulur (bir kısa kod veya PHP işlev çağrısı kullanarak).

Kenar çubuğu konumunun sayfada sabitlenmeden kesinlikle konumlandırılmasına kadar herhangi bir yerde olmasıyla, cihazları daha iyi işlemek için mobil seçeneklerimiz de vardır. Kenar çubuğunu göstermeyi veya gizlemeyi seçin veya mobil kullanıcılarınızın hala tam etkiyi elde edebilmesi için bağlantıları kullanılabilir düğmelere dönüştürün. Algılama WordPress veya özelleştirilmiş bir medya sorgusu ile gerçekleştirilebilir.

Bağlantılar iki modda gelir: Normal ve Paylaşım. Paylaşım bağlantıları standart paylaşım modunda veya AddThis.com API’sini kullanarak gelir. Kayıt gerekmez, ancak bunu yaparsanız, istatistikleri izlemek için AddThis.com için yayıncı kimliğinizi ekleyebilirsiniz..

Yerleşik Font Awesome simgeleri kullanılarak bağlantılar oldukça özelleştirilebilir veya ihtiyacınız olan simgeyi bulamazsanız, kullanmak için bir resim yükleyebilirsiniz. Bir açılır pencereye mi ihtiyacınız var? Sorun değil. Bağlantı başına özel renkler? Kapladık.

Bu eklenti, sitenize global bağlantılar almak ve ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek için mükemmeldir.

14. Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri

WordPress için Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Easy Social Share, WordPress web sitenize sosyal paylaşım düğmeleri ekleyen harika bir WordPress eklentisidir. Blogunuza veya web sitenize sosyal paylaşım düğmeleri eklemek, okuyucularınızın yayınlarınızı paylaşmasını sağlamanın hızlı ve kolay bir yoludur. Easy Social Share ile her yazıya ve sayfaya parlak düğmeler ekleyebilirsiniz. Eklenti, beğenme, yazdırma ve e-posta gönderme düğmelerine ek olarak 18 sosyal ağ içerir.

Kolay Sosyal Paylaşım’ın harika bir özelliği dahil olan tüm özelliklerdir. Eklenti, 45 ana sosyal ağ desteği ile birlikte gelir, 52 şablon, 27’den fazla tasarım konumu ve tonlarca özelleştirme seçeneği içerir. 9 yerleşik düğme stili şablonu (klasik, metro, modern, yuvarlak, Retina, retina metro, retina ışığı ve retina düz), 3 ekran stili (yalnızca simge, adlı simge ve fareyle üzerinde ad bulunan simge), isteğe bağlı seçim yapabileceğiniz sayaçlar ve 9 görüntüleme konumu. Tüm bu seçeneklerle sitenize uygun sosyal simgeler oluşturabilir ve ekleyebilirsiniz.

Kolay Sosyal Paylaşım çok daha fazlasını yapabilir. Özel paylaşım mesajları, özel yazı tipi uyumluluğu, WooCommerce desteği, bbPress entegrasyonu, süper hızlı yükleme süreleri, otomatik güncellemeler ve sosyal paylaşım istatistikleri, dört gözle beklemeniz gereken özelliklerden sadece birkaçıdır. Peki ne bekliyorsun? Easy Social Share’e göz atın ve sizin için doğru eklenti olup olmadığını görün.

15. Sosyal Medya Uçan Simgeler (Ücretsiz)

Kayan Sosyal Medya Simgeleri Eklentisi

Kayan Sosyal Medya Simgesi eklentisi kendi dalgalarını yapıyor – belki de kullanım kolaylığı veya basit bir yapılandırma işlemi veya hatta sosyal medya simgelerinizi yüzecek şekilde ayarlayabilirsiniz, ancak bu sosyal medya eklentisi arasında piyasadaki en iyi. Başlıca özellikleri arasında yirmiden fazla simge stili, yeniden boyutlandırılabilir simgeler, birden fazla widget, kısa kod desteği, otomatik veya manuel entegrasyon ve daha az yük bulunur; bu, sayfa yükleme hızınız için iyidir.

Simgeler oldukça süslüdür ve soldan sağa doğru sağa uçarlar ve kullanıcı sayfanızda kaldığı sürece oraya yapışırlar. Endişelenmeyin, bu yüzen davranışı devre dışı bırakabilir ve eklentinizi kullanarak takip ve trafiğinizi artırabilirsiniz.

16. Sosyal Soyunma Dolabı

OnePress Sosyal Soyunma Dolabı

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Social Locker, okuyucularınızın web sitenizdeki belirli içeriğin kilidini açmak için sayfanızı sosyal olarak paylaşmasını istemek için kullanabileceğiniz premium bir WordPress eklentisidir. Bu, yeni içerik veya ücretsiz kaynaklar için tweet’leri, beğenileri ve paylaşımları doldurmanın kolay bir yoludur.

Social Locker, viral trafiği en son yayınlarınız veya sayfalarınız için gerçek bir olasılık haline getirir. Belki yeni bir ücretsiz WordPress teması oluşturdunuz, insanların sitenize yeni ziyaretçiler çekmesini sağlamak için nasıl konuşacaksınız? Kolay. Social Locker’ı yükleyin ve kullanıcıların indirmek için sayfanızı tweetlemelerini, +1, veya başka bir şekilde paylaşmalarını isteyin. Bu aynı zamanda takipçilerinizi ve hayranlarınızı oluşturmanın hızlı bir yoludur, böylece bir sonraki yeni ürününüzü çıkardığınızda daha fazla kişi onu paylaşır.

Social Locker’ın sizin için ne kadar iyi çalıştığını görmek ister misiniz? Kilitli içeriğinizin nasıl bir sosyal etki yarattığını izlemek için yerleşik raporlamayı ve analizleri kullanın. Hangi içeriğin en iyi performansı gösterdiğini bir bakışta görebilir, hangi içerik dolaplarının daha fazla etkinlik aldığını test edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca Social Locker, Google Analytics ile entegre olur, böylece Social Locker sonuçlarınızı Google Analytics hesabınızda görüntüleyebilirsiniz.

Diğer harika özellikler arasında büyük sosyal ağ uyumluluğu, 4 kilit stili, özel özellikler ve web sitenize uygun sosyal dolaplar oluşturmak için birçok stil seçeneği bulunmaktadır. Social Locker hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

17. Sosyal Giriş (Ücretsiz)

Sosyal Giriş Ücretsiz WordPress Eklentisi

Ziyaretçilerinizin Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn ve hatta PayPal gibi yirmiden fazla sosyal ağda oturum açmasına, kaydolmasına ve yorum yapmasına izin veren Sosyal Giriş eklentisi ile WordPress sitenizi sosyalleştirin. Widget’ı tek bir tıklamayla nerede görüntüleyeceğinizi seçebilirsiniz. Alternatif olarak, eklentiyi istediğiniz yere yerleştirmek için kısa kodlar kullanabilirsiniz. Kenar çubuğunuz için bir sosyal eklenti widget’ını da etkinleştirebilirsiniz. Temel olarak, bu eklentinin kullanımı kolaydır. Eklenti OneAll tarafından korunur ve WordPress veya BuddyPress sitenizdeki kullanıcı katılımını artırmanın harika bir yoludur.

18. SharePlus

shareplus-sosyal-medya-eklentisi-wordpress-wpexplorer için

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Share + gerçekten de “… sitenizi paylaşmanın güzel bir yolu…” ancak güzellik eşit işlevsellik (ya da yardımcı program) anlamına gelmez, bu nedenle geliştiricinin iş anlamına mı geldiğini mi yoksa sadece iyi bir tanesiyle mi konuştuğunu belirlemek için teknik ayrıntıları incelemek zorundayız..

Başlangıç ​​olarak, Share + jQuery, HTML5 ve saf CSS3 kullanılarak oluşturuldu. Bu, almak için harika bir yön çünkü eklentinin gelecekteki kanıtı ve değiştirilmesi kolay olduğu anlamına geliyor. Kolaylıktan bahsetmişken, parçanız için gerekli olan tek şey eklentiyi yüklemek, etkinleştirmek ve yapılandırma yönünde üç tıklama ve işiniz yapılır. Bunun dışında, Share + özelliğini dinamik ve statik web sayfalarında istemci taraflı olduğundan (sunucunun çalışmasını gerektirmediğinden) sorunsuz kullanabilirsiniz.

Eklenti, görsel olarak çekici (veya oldukça güzel) bir yönetici paneli ve kullanıcılarınız için sosyal paylaşım deneyimini değiştirecek beş heyecan verici tema ile birlikte gelir. Son olarak, eklenti çeşitli sosyal ağ sitelerini destekler ve Google Analytics’i kullanarak sosyal paylaşım etkinliğini izleme gücü verir.

19. Sosyal Savaş (Ücretsiz)

Social Warfare Ultimate Ücretsiz Sosyal Paylaşım Eklentisi

Bilgi ve İndirmeDemoyu Görüntüleyin

Sosyal Savaş, bir sosyal paylaşım eklentisinden daha fazlasıdır – tüm bir sosyal çözümdür. Eklenti, en popüler sosyal ağlar (Twitter, Facebook, Pinterest, vb.) İçin sosyal paylaşım düğmeleri, sosyal düğme konumları (içeriğin üstünde veya altında, hem veya manuel) seçenekleri, tweet işlevi için tıklayın ve kullanımı kolay kısa kodlar (artı özel kancalar). Daha fazla özellik istiyorsanız, daha fazla sosyal ağ entegrasyonu için Social Warfare Pro’ya göz atın, resim Sabitleme düğmeleri, stil ve metin özelleştirmeleri, özel tasarımlar, minimum sosyal kanıt, kısa bağlantılar ve tonlar.

20. SocialFans

SocialFans - WP Duyarlı Sosyal Sayaç Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Social Fans tamamen duyarlı bir sosyal sayaç premium WordPress eklentisidir. Bu eklenti, WordPress sitenize hayranlarınızı, takipçilerinizi ve abonelerinizi 20’den fazla popüler sosyal medya web sitesine gösteren sosyal bağlantılar eklemenizi kolaylaştırır. Bootstrap 3 üzerine inşa edilen bu Retina hazır sosyal medya eklentisi oldukça yumrukludur ve sosyal hesap hayranlarınızın / abonelerinizin / takipçilerinizin sayısını göstermenizi sağlar. Çok sayıda sosyal ağ, animasyonlu geçiş, çeviri hazır dosyaları ve özel kaplamalar oluşturma yeteneği dahil birçok özellik ile birlikte gelir.

Sosyal medya, blog yazarlarının kullanabileceği en güçlü pazarlama araçlarından biridir. Takipçi tabanınızı oluşturarak, markanızı oluştururken trafiği ve dönüşümleri artırabilirsiniz. Yeni takipçiler kazanmanın en kolay yollarından biri, kolayca beğenmek, takip etmek ve abone olmak için web sitenize sosyal bağlantılar eklemektir. Ancak dürüst olalım – kullanıcılar zaten popüler olmayan herhangi bir şeyi “beğenmeye” isteksizdir. İşte bu noktada Sosyal Taraftarlar devreye giriyor. Bu eklenti, yalnızca bir kez widget edilmiş alanlarınıza dahil edilecek harika sosyal içerikler değil, aynı zamanda ağlarınızın her biri için sayaç görüntüleme seçenekleri de var. Bu şekilde yeni okuyuculara sitenizi kaç kişinin sevdiğini gösterebilirsiniz – bu da onları da sizi takip etmeye ve sizi beğenmeye ikna edebilir. Yeni ziyaretçileri daha da etkilemek için tüm ağlardaki toplam hayranlarınızı göstermek için özel bir sayaç bile var.

Bu eklentinin bir başka harika özelliği de özelleştirme seçenekleridir. Sosyal Taraflar duyarlı ve retinaya hazır, bu yüzden tabletlerde ve telefonlarda nasıl görüneceği konusunda endişelenmenize gerek yok (hatta dokunma etkin). Ayrıca tüm animasyonlar da duyarlı – bu nedenle, okuyucunuz hangi cihazı kullanırsa kullanın, yakınlaştırma, uzaklaştırma ve yer paylaşımlı animasyonlar harika görünüyor. Eklenti, önceden oluşturulmuş 4 kaplamaya (koyu, açık, renkli ve şeffaf) sahiptir, ancak dahil edilen renk seçeneklerini kullanarak istediğiniz renk düzenini oluşturabilirsiniz. Bu seçenekler ve daha fazlası ile Sosyal Hayranları web sitenizin geri kalanının görünümüne ve tarzına uydurmak kolaydır. Bu, çeşitli sosyal ağlarda daha fazla takipçi kazanmanıza yardımcı olabilecek harika bir eklentidir, bu yüzden bugün kontrol ettiğinizden emin olun.!

Her şeyden önemlisi, geliştiriciler destek sorgularına hızlı yanıtlar sağlar (24 saat içinde yanıt vermeye çalışırlar). Yapması oldukça akıllıca bir şey: “duyarlı” bir sosyal medya eklentisi için hızlı yanıt verme (evet – pun amaçlı).

121. Eski Postayı Canlandır

Revive Old Post WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme

Revive Old Post, sosyal medyada daha aktif olmanıza ve içeriğinizi alakalı tutmanıza yardımcı olabileceğinden faydalı bir sosyal eklentidir. Bu eklenti ile içeriğinizi otomatik olarak Twitter, Facebook, LinkedIn, Xing ve Tumblr’da paylaşabilirsiniz. Paylaşma seçeneklerinizi (yayınlar, sayfalar, yayın türleri) ayarlayın, hashtag’leri veya @ adınızı ekleyin ve ardından Google Analytics entegrasyonu sayesinde tıklamalarınızı takip edin.

22. MashShare

MashShare Sosyal Medya Paylaş Düğmeleri

MashShare “sosyal medya ekosistemi”, okuyucularınızın içeriğinizi paylaşmasını kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir sosyal paylaşım eklentisidir. AB’deki kullanıcılar için de bu eklenti DSGVO uyumludur, bu yüzden endişelenecek bir şeyiniz yok. Eklenti özellikleri arasında büyük sosyal ağlarla entegrasyon, paylaşım düğmeleri, video paylaşım açılır penceresi, yapışkan paylaşım çubuğu, en çok paylaşılan yayınlar widget’ı, kısa URL entegrasyonu, AMP desteği, Google analitik entegrasyonu ve daha fazlası yer alıyor.

23. Sosyal Medya Paylaş Düğmeleri (Ücretsiz)

Sosyal Medya Paylaşım Düğmeleri Eklentisi

Sosyal Medya Paylaşım Düğmeleri eklentisi gerçekten güzel ve basit bir eklentidir. Dahil olan tüm sosyal düğmeleri (Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp ve E-posta) kullanın veya ihtiyacınız olanları, karşılık gelen simgeler, nofollow etiketi ve Twitter durumunda görünen adınızı etkinleştirin. Ayrıca, düğmelerinizi içerikten önce / sonra veya sağa / sola kaydırılmış olarak görüntüleme seçenekleri vardır.

24. Onları Sosyal Olarak Besleyin (Ücretsiz)

Feed On Social Feeds Ücretsiz WordPress Eklentisi

Ücretsiz Feed Them Social eklentisini kullanarak herhangi bir gönderi veya sayfaya basit bir sosyal yayın ekleyin. Eklentiyi yükleyin ve görüntülemek istediğiniz sosyal yayınları ekleyin. Bu eklenti Facebook, Twitter ve Instagram ile çalışır ve oluşturduğunuz her feed için özel bir kısa kod oluşturur, böylece tek yapmanız gereken içeriğinize eklemek için kopyalayıp yapıştırmaktır.

25. Sosyal Paylaşım ve Soyunma Pro

Social Share & Locker Pro WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme

Social Share & Locker Pro eklentisiyle içeriğinizi daha iyi tanıtın. Eklenti, seçim için 44 paylaşım düğmesi ve desteklenen 100’den fazla ağ ile birlikte gelir – bu nedenle burada seçenek eksikliği yoktur! Tüm eklentilerin en iyisi sosyal paylaşım ve içerik kilitlemeyi birleştirir, böylece sosyal bağlantılarınızı kenar çubuğunuza ekleyebildiğiniz kadar kolayca en iyi içeriğinizde paylaşımlar isteyebilirsiniz.

26. Düğmeleri AddThis ile Paylaşın (Ücretsiz)

AddThis Sosyal Paylaşım Eklentisi

AddThis, sosyal paylaşım düğmeleri için en iyi çözümlerden biridir ve ücretsiz AddThis Share düğmeleri eklentisi sayesinde bunları WordPress’e eklemek artık çok kolay. Eklentiyi yükleyin, ardından paylaşım düğmelerinizi oluşturmaya başlamak için seçenekleri kullanın. Paylaşım düğmelerinizi yayınlamadan önce bir düzen seçin (kenar çubuğu, satır içi veya özel HTML), bir paylaşım sayacı ekleyin, sosyal ağlarınızı seçin, stil seçeneklerinizi belirleyin ve gelişmiş ayarları (paylaşım sayısı eşiği, takip mesajı ve daha fazlası için) kullanın. Düğmelerinizi herhangi bir içeriğe manuel olarak eklemek için kısa kodu da kullanabilirsiniz.

27. NextScripts: Sosyal Ağlar Otomatik Poster Ücretsiz ve Profesyonel

NextScripts: Sosyal Ağlar Otomatik Posteri

NextScripts’in SNAP (Sosyal Ağlar Otomatik Posteri), yayınlarınızı sosyal medyada otomatik olarak yayınlamak ve paylaşmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir eklentidir. Twitter hesabınıza, Facebook profilinize, Google+ sayfanıza ve desteklenen 30’dan fazla sosyal ağa bağlanın. Ardından hashtag’leri, url kısaltmasını, resimleri ve daha fazlasını ayarlamak için eklenti özelliklerini kullanın.

28. Arqam Sosyal Sayacı

WordPress için Sosyal Sayaç Eklentisi - Arqam

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Arqam, herhangi bir WordPress web sitesine sosyal bağlantılar eklemek için mükemmel bir retinaya duyarlı sosyal sayaç WordPress eklentisidir. Bu eklenti hızlı ve kullanımı kolaydır – sadece yükleyin ve çatlayın! Kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, gösterge paneli menünüze Arqam eklenir. Buradan tüm sosyal medya profillerinizi ekleyebilir ve sayaçları “Takipçiler”, “Küçük Canavarlar”, “Hayranlar” veya seçtiğiniz başka bir şeyi söyleyecek şekilde özelleştirebilirsiniz..

Buradan ayrıca bir önbellek zamanı da ayarlayabilirsiniz. Bu, eklentinin yalnızca sayaçları seçtiğiniz zamanlama çizelgesine göre güncelleyeceği anlamına gelir. Önbelleğe almayı aralıklarla eklediğinizde, eklenti web sitenizi hızlandıracak API’ları daha az arar. API’nin devre dışı kalması durumunda, Arqam önceki değerleri depolar, böylece asla boş bir sayaç bırakmazsınız.

En iyi özelliklerden biri sürükle ve bırak işlevselliğidir. Sosyal sayaçlarınızı yeniden sıralamak için Arqam’ın sıralama bölümündeki blokları sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Bu şekilde en önemli sosyal medya bağlantılarınızı ilk sıraya koyabilirsiniz. Eklenti hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki özellikler listesine göz atın.

29. ShareBang

Bang Ultimate Sosyal Paylaşım Düğmeleri

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

ShareBang, WordPress için eksiksiz bir sosyal paylaşım düğmeleri paketidir. 21 paylaşım düğmesinin konumu (konumları) ve özel olarak optimize edilmiş mobil cihazlar için özel 3 konumu ve WooCommerce iki sosyal paylaşım düğmesi konumu ile ziyaretçilerinizin davranışlarına göz atmasını önler, paylaşımları artıracak ve trafiği artıracak ve satışlarınızı artıracaktır..

ShareBang, devrim niteliğindeki nihai seçenekler paneli tarafından işletilmektedir. Düğmelerinizin temasını / stilini oluşturmanın çok benzersiz bir yolunu sunan düğmeler tema yaratıcısıyla +35 hazır zarif düğmeler temalarıyla her şeyi özelleştirebilmenizi sağlar..

ShareBang, büyük sosyal ağlar ve WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Skype, line, Viber ve daha fazlası gibi yoğun kullanımları içeren +42 sosyal ağı destekliyor.

ShareBang ilk olarak yeni başlayanlar için yapılır – sadece üç adımda ve 15 saniye içinde gitmeye hazırsınız. Her konuma varsayılan ayarlıdır, böylece her birine gitmenize ve yapılandırmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur. İçeriğe odaklanıyorsunuz ve gerisini ShareBang’ın sizin için halletmesine izin verin! Eklenti ayrıca, her gönderi / sayfa / paylaşım düğmesini izleyebileceğiniz ve karşılaştırabileceğiniz yerleşik analizleri içerir, böylece iyi diseksiyon alabilirsiniz.

Ayrıca A / B testi özelliği dahildir, böylece web siteniz için en iyi kurulumun ne olduğunu öğrenmek için farklı profiller arasında test yapabilirsiniz. Herhangi bir kısa kodu işleyebilecek paylaşım sonrası özelliği ile MailChimp ile posta listenizi oluşturun! Ayrıca, daha fazla paylaşım elde etmek için sosyal kilit özelliğini kullanarak ziyaretçilerinizi sayfalarınızı paylaşmaya teşvik edebilirsiniz (indirim kuponları için çok uygundur).

30. (@ Journal) Tarafindan Çekilen En Son Fotograflara Göz at Journal

Instagram Fotoğraf Dergisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Instagram Fotoğraf Dergisi, Instagram yayınlarınızı okuyucularınız için bir fotoğraf günlüğü olarak görüntülemenizi sağlayan güçlü ve esnek bir premium WordPress eklentisidir. Instagram Photo Journal eklentisi ile seçebileceğiniz tonlarca çarpıcı düzen var! Fotoğraflarınızı klasik bir fotoğraf ızgarası, saygın bir resim döngüsü veya ilginç bir sonsuzluk kaydırıcısı olarak ekleyin. Eklenti ayrıca yüklenen fotoğraf sayısını sınırlandırabileceğiniz, bir hashtag veya çekilecek konum belirleyebileceğiniz ve daha fazlasını yapabileceğiniz seçenekler de içerir..

Eklenti, hayatınızı daha da kolaylaştırmak için Instagram Journal Teması ile birlikte geliyor. Sitenizde başka özellikler istemiyorsanız, eklenti ile birlikte verilen temayı yükleyin, Instagram kullanıcı kimliğinizi ekleyin ve sitenizi başlatmaya hazırsanız bu harika bir şeydir.!

31. EmbedSocial

EmbedSocial - Sosyal medya araçları platformu

EmbedSocial eklentisi, bir web sitesinde sosyal medya albümlerini görüntülemek için kullanılan bir WordPress eklentisidir. Tamamen desteklenen bir araç kullanmak isteyen ve bunun için küçük bir fiyat ödemek isteyen bireysel ve kurumsal web geliştiricileri için özellikler sunan profesyonel bir platformdur..

EmbedSocial 215.000’den fazla web sayfasına yerleştirilmiştir ve çoğunlukla Facebook, Twitter ve Instagram’dan fotoğraf galerileri ve etkinlik fotoğraf albümleri sergilemek için kullanılır.

Platform, kullanıcıların uzun süreli kullanım için fotoğraf albümlerini içe aktarması, yönetmesi ve kaydetmesi için tasarlanmıştır. Kullanıcılar ayrıca albüm düzenini özelleştirebilir, albüm başına fotoğraf sayısını ayarlayabilir, galeride hangi albümlerin ekleneceğini seçebilir, sosyal medya fotoğraflarını bir slayt gösterisinde ve benzerlerinde sergileyebilir.

Platform sürekli olarak yeni özelliklerle güncellenir, bu nedenle web geliştiricileri, hayatlarını daha kolay hale getirecek seçenekler önermek için açıkça davet edilir. Platformu denemek isteyen tüm yeni kullanıcılar için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü mevcuttur ve platformun tüm PRO özelliklerini içerir. Mutlu yerleştirme!

32. Mikroblog Posteri

Microblog Poster - Sosyal Medyada Otomatik Yayınla

WordPress için Microblog Poster sosyal medya eklentisi, içeriğinizi çeşitli sosyal ağlarda otomatik olarak yayınlamanıza yardımcı olur. Eklenti, sosyal ağ sitesi başına birden fazla hesabı destekler, yani aynı sosyal ağdaki birkaç hesaba yayın gönderebilirsiniz. Bunun da ötesinde, güncelleme mesajını farklı sosyal ağ platformlarınız için farklı sürümler oluşturacak şekilde biçimlendirebilirsiniz. Eklentinin yapılandırılması, kullanılması ve kısa kodları desteklemesi kolaydır.

33. Sosyal Şeker Widget’ı (Ücretsiz) Jetpack – Sosyal Modül (Ücretsiz)

Jetpack WordPress Eklentisi

Listemizdeki son eklenti aynı zamanda en çok kullanılan ücretsiz eklentilerden biridir – Jetpack. WordPress tarafından oluşturulan mutfak lavabo tarzı eklentisi hariç her şey. Galeriler, CDN, analitik ve elbette sosyal medya için WordPress’e özellikler ekler. Jetpack Sosyal özellikleri özellikle kolay paylaşım düğmeleri (JetPack Paylaşımı aracılığıyla, 11 büyük sosyal ağ desteği ve bir arkadaşınıza e-posta ile), sosyal medya simgeleri widget’ı, Sosyal paylaşımını duyur (tüm sosyal ağlarınızda yeni içeriği otomatik olarak paylaşmak için kullanabilirsiniz) medya hesapları), Facebook likebox veya sayfa widget’ı, Twitter zaman çizelgesi ve daha fazlası en iyi sosyal medya eklentileri topluluğumuzun en üstünde yer alıyor.


WordPress için En İyi Sosyal Medya Eklentilerini Hazırlama

Umarım toplantının tadını çıkarırsınız ve belki de WordPress siteniz için en iyi sosyal medya eklentilerinden birini denemeye karar verdiniz. WordPress sitenizde hangi sosyal medya eklentisini (veya eklentilerini) kullanıyorsunuz? Bu yayında görünmesi gerektiğini düşündüğünüz bir veya iki eklenti bıraktım mı? Aşağıdaki yorum bölümünde WordPress için hangisinin gerçekten en iyi sosyal medya eklentileri olduğu hakkındaki düşüncelerinizi bildirin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map