2020’de En İyi 35 Portföy WordPress Teması

En İyi Portföy WordPress Temaları

Bu sürekli gelişen dijital çağda varlığımızı çevrimiçi olarak duyurma gereksinimi büyük önem taşımaktadır. Facebook, MySpace, Google+, Flickr, vb. Olsun, varlığımızı bu dijital çağda bir şansa sahip olduğu bilinmelidir. Bazen sosyal medya yeterli olmaz. Yeteneğinizi sergilemek için daha kişisel ve özel bir şey gerekir. Videografi, fotoğrafçılık, sanat, dövmeler, iç veya grafik tasarım ya da vitrin etmek istediğiniz her ne olursa olsun, çalışmanız topladığımız en iyi portföy WordPress temalarından herhangi biriyle kendi sınıfında olacaktır internetin her yerinden.


Portföyünüzü ve riskinizi daima kendi rahat uyku noktanızda tutun… -Mario Gabelli

İyi tasarlandığı gibi işlevsel bir şey arıyorsanız, işinizin kendisini gölgede bırakmaması için yüklenmesi hafif ve basit bir şey arıyorsanız (potansiyel müşterilerin portföy sitenizin tasarımından daha fazla etkilenmesini istemiyorsanız) derlediğiniz gerçek yaratıcı çalışmalardan daha fazla) burada gerçekten sevdiğiniz bir şey bulacağınızı düşünüyoruz. En iyi piyasaların sunabileceği en umut verici ve (bize göre) en iyi portföy WordPress temalarını derledik. Şimdi temalara geçelim!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Toplam

Toplam - Yaratıcı Çok Amaçlı Premium WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Total, gerçek bir çok amaçlı WordPress’dir ve portföy oluşturmak için çok uygundur. Bunun harika bir örneği, kullanışlı bir sol kenar çubuğu gezinme özelliğine sahip Total theme Lefty demosudur. Bu eşsiz portföy teması, çalışmanızı sergilemek ve hatta satmak için harika bir yoldur. Bu demo, çeşitli biçimleri (resimler, galeriler, sürgüler, videolar ve daha fazlası) destekleyen bir çok şarjlı portföy, tonlarca düzen (1-4 sütun), sonsuz görüntü vurgulama seçenekleri (artı simgesi, bağlantı simgesi) dahil olmak üzere Toplam WordPress temasının harika özelliklerini kullanır. ışık kutusu, başlık açılır penceresi, başlık ve tarih, opaklık vb.) ve sayfa oluşturucuyu kullanarak portföylerinizi istediğiniz yere ekleyebilirsiniz (Görsel Besteci ile bir ızgara veya atlıkarınca ekleyin). İstediğiniz portföy türü ne olursa olsun, onu oluşturabilirsiniz.

Aç bir sanatçı olarak, adınızı oraya çıkarmanız ve bir kova veya yol boyunca yapmanız gerekir. Lefty demosunda potansiyel müşterilerin temasa geçebilmeleri için bir hakkında ve bir iletişim sayfası bulunur. Ancak, WooCommerce’in kendi dijital eserlerinizi veya fiziksel sanatınızı doğrudan web sitenizden satmasını da sağlayabilirsiniz. Güle güle sanat evi açılan mağazalar ve çevrimiçi satışlar olduğu yerde!

Çevrimiçi portföyünüz için ihtiyacınız olan başka bir şey varsa, Total bunu yapabilir. Yaklaşan etkinliklerinizi paylaşmak ister misiniz? Total, ücretsiz Etkinlik Takvimi eklentisi ile uyumludur. Oluşturduğunuz her parçaya neler olduğunu göstermek ister misiniz? Puanınızı elde etmek için bazı beceri çubukları, pasta grafikleri veya hatta animasyonlu kilometre taşı sayaçları ekleyin. Sitenizi çevirmeniz mi gerekiyor? Tema .po ve .mo dosyalarıyla birlikte gelir ve WPML uyumludur. Temel olarak, Total ile web sitenizi kolay bir şekilde oluşturun ve yaratıcılığınıza odaklanmak için daha fazla zaman harcayın. Toplam 40’tan fazla benzersiz demo ve sayımla birlikte gelir

Kutulu Folyo Toplam Demo

Toplam Kutulu Porfolio WordPress Tema Demosu

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kutulu bir tasarım mı arıyorsunuz? Total theme Boxed Folio demosu, özel bir portföy düzeni oluşturmak için Total temasındaki yerleşik seçenekleri nasıl kullanabileceğinizi gösterir. Ayrıca hızlı demo yükleyici, Total’in hazır demolarından herhangi birine başlamayı daha da kolaylaştırır.

TinyFolio Toplam Demo

Toplam Tinyfolio Portföy WordPress Tema Demosu

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Total temasıyla hemen hemen her şeyi oluşturabilir, Total temasının yukarıdaki ekran görüntüsüne bakabilir TinyFolio demosu, Total temasının neden web siteniz için seçebileceğiniz en iyi portföy WordPress temalarından biri olduğuna dair harika bir örnek daha görebilirsiniz..

James Kişisel Portföy Toplam Demo

James Kişisel Portföy Toplam Demo

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

James, tam ekran arka planı ve kişisel portföy ve / veya blog için Total’i kullanarak nasıl bir web sitesi oluşturabileceğini gösteren çok minimalist bir yaklaşıma sahip kutulu bir demodur. Koyu bir başlık (istediğiniz herhangi bir renk olabilir) ve tek bir resim, bazı simge kutuları ve “son işi” gösteren bir portföy ızgarasından oluşan basit bir ana sayfaya sahiptir. Visual Composer sayfa oluşturucu ile oluşturulmuş ana sayfanın ayarını değiştirmek veya istediğiniz herhangi bir şeye tamamen değiştirmek çok kolaydır. Ve bu günlerde çevrimiçi bir portföye sahip olmak çok önemli olduğu için, kurmanın en kolay kullanılan yolu, sadece kullanımı kolay değil aynı zamanda çok güçlü ve güvenli olan WordPress’i kullanmaktan daha iyi ne olabilir?.

İş Portföyü Toplam Demoyu Uyarlayın

İş Portföyü Toplam Demoyu Uyarlayın

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Adapt ücretsiz WordPress temasını seviyor ancak daha fazlasını mı istiyorsunuz? Daha fazla seçenek. Daha fazla özellik. Daha fazla eklenti uyumluluğu. Biraz daha mı? O zaman bu Toplam WordPress tema prefabrik web sitesi sizin için mükemmel! Total Adapt iş ve portföy demosu, popüler ücretsiz temamızın süper şarjlı versiyonudur. Uyarlama demosu, çarpıcı bir açılış sayfası oluşturmak için Total’in kutulu bir web sitesi düzeni, özelleştirilebilir başlık, harika sosyal seçenekler ve kullanımı kolay sayfa oluşturucu öğeleri (kaydırıcı, simge kutuları, son portföy yayınları tablosu ve son blog yayınları ızgarası dahil) seçeneklerini kullanır. Ayrıca Total’in güçlü portföyü ve blog seçenekleriyle web sitenizi oradan kolayca oluşturabilirsiniz.

2. Neve (Ücretsiz)

Neve WordPress Teması

Çevrimiçi bir portföy oluşturmak, özellikle Neve ile kolay ve uygun fiyatlı olabilir. Bu ücretsiz tema, şık demo siteleri ve sezgisel tema Özelleştirici seçenekleri sayesinde başlamak kolaydır. Tema aynı zamanda çeviriye hazırdır, RTL, SEO ve erişilebilirlik dostu destekler ve kullanışlı 1 tıklama geri alma özelliğine sahiptir. Bir hatayı yanlışlıkla yayınladıysanız, bir düğmeyi tıklayarak değişikliklerinizi kolayca geri alabilirsiniz! İşinizi satmak mı istiyorsunuz? Neve, WooCommerce ile bile uyumlu olduğundan kendi mağazanızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha fazlasını istiyorsanız, Neve Premium Planı daha fazla site gösterimi, düzen, özel Elementor ve WooCommerce uzantısı ve daha fazlası için.

3. Gutenix (Ücretsiz)

Gutenix WordPress Teması

Kendi portföyünüzü kendiniz oluşturmak mı istiyorsunuz? O zaman Gutenix’i seveceksiniz. Bu ücretsiz tema, Gutenberg, Elementor ve Brizy ile çalışmak için oluşturuldu ve kendi portföyünüzü tasarlamanız için size birçok seçenek sunuyor. Çalışmanızı sergilemek için resim galerileri, dosyalar, kapak resimleri, içerik blokları ve daha fazlasını ekleyin. Tema da duyarlı, retina hazır, 4 sayfa düzeni (kutulu, tam, sağ veya sol kenar çubuğu), 8 çarpıcı başlık stili sunuyor ve kendi ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satmak istiyorsanız WooCommerce’i tamamen destekliyor.

Portföy yayınlarınız için daha fazla Gutenberg bloğu mu kullanmak istiyorsunuz? Gutenix geliştiricileri sizi koruyor. ZeGuten eklentileri, portföyünüzde kullanmak için görüntü karşılaştırmaları, karuseller, fiyat tabloları, animasyonlu kutular, bannerlar, simge listeleri ve daha fazlası için 15’ten fazla blok ekler.

4. Sahel

Sahel - Zarif Bir Çok Konsept Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Reklam öğelerinin Sahel WordPress portföy temasını seveceğinden emin olabilirsiniz. Bu tam özellikli, çok kavramlı tema, portföyünüzü sergilemek için bir web sitesi tasarlamak için ihtiyacınız olan her özelliği içerir. Başlangıç ​​olarak, tek proje ve portföy listesi şablonları çalışmanızı eklemek için zarif bir seçenektir. Sadece projeniz için bir galeri, kaydırıcı, görüntü veya duvar düzeni seçin. Ardından ana portföy sayfanız için bir galeri, duvarcılık veya benzersiz dağılım düzeni arasından seçim yapın. Daha fazla yükleme veya sonsuz kaydırma için seçenekler de vardır.

Ancak hepsi bu kadar değil, Sahel blogunuz için de güçlü seçenekler içeriyor. Haberleriniz, en son güncellemeler ve mağazalarınız için yerleşik şablonları kullanın. Ayrıca bir çevrimiçi mağaza da oluşturabilirsiniz. Tema, WooCommerce için özel seçenekler ve mizanpajlar içerdiğinden, sanat baskılarını, ürünlerini ve hatta bağlı ürünlerini kolayca satabilirsiniz. Sahel WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu içerdiğinden, sezgisel sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanarak her zaman kendi sayfa mizanpajlarınızı oluşturabilirsiniz.

Sahel de duyarlı ve retina hazır. ve hemen hemen her şey için etkileyici sayıda kısa kodla birlikte gönderilir. Ürünlerinizi, portföyünüzü, videolarınızı, bölüm başlıklarınızı, fiyatlandırma tablolarınızı ve daha fazlasını kolayca ekleyin. Ayrıca başlık stiliniz, yapışkan başlık, Font Awesome simgeleri, özel widget alanları, Google fontları ve daha fazlası için seçenekler. Her şeyi içerdiğinde kesinlikle etkileyici bir portföy oluşturabileceksiniz!

5. Vong

Vong Portfolyo - Duyarlı Portföy WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Tam özellikler ve duyarlı portföy teması için pazardaysanız, Vong Portföy WordPress temasından daha iyisini yapamazsınız. Bu temanın kullanımı çok kolaydır – başlamak için sadece 1 tıklama demo ithalatçısını yükleyin ve kullanın. Ardından, dahil edilen portföy yazı stilini (proje detayları ile), döşenmiş veya duvar galerileri, benzersiz bindirme gezinme menüsü, renk paleti oluşturucu, Düzen Yardımcısı sürükle ve bırak ızgara oluşturucu ve yerleşik kullanarak hızlı, zarif, profesyonel ve modern görünümlü bir çevrimiçi portföy oluşturun sosyal paylaşım.

Vong Portföyü teması da WooCommerce ile tamamen uyumludur. Bu, portföyünüzden ürün satabileceğiniz ya da hizmetlerinizi doğrudan kendi web sitenizden sunabileceğiniz anlamına gelir. WooCommerce’i kurun ve mallarınızı ekleyin – Vong, tüm mağaza öğelerini, temanın minimal, modern estetiğine sorunsuz bir şekilde uyacak şekilde tasarladı.

Diğer önemli tema özellikleri arasında yararlı içerik kısa kodları (harita, slayt gösterisi, atlıkarınca, sekmeler vb.), Retina desteği, yerelleştirme dosyaları artı WPML uyumluluğu, katkıda bulunanlar eklemek için yararlı Takım şablonu, gelişmiş portföy ayarları (sipariş, 3 portföy boyutu, 21 animasyonlu filtre efekti) , ışık kutusu ve daha fazlası).

6. ePix

ePix - Tam Ekran Fotoğrafçılık WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Fotoğrafçı? Bir grafik tasarımcısı? İllüstratör mü? O zaman daha fazla aramanıza gerek yok! ePix minimalist, güzel ve yaratıcı bir WordPress Fotoğrafçılık Portföyü temasıdır. Bu tema, duyarlı HTML5 koduna ve retina ekran desteğine sahip yüksek çözünürlüklü grafiklere sahiptir. Benzersiz özelliklerinden bazıları şunlardır: tam ekran kaydırıcı, çarpıcı galeriler, istemci girişi, gelişmiş canlı Skin Editor, Görsel Sayfa Oluşturucu, paralaks kaydırma, kutulu veya tam genişlikte site düzeni ve çok daha fazlası.

ePix, popüler WooCommerce e-ticaret eklentisi ile tamamen uyumludur ve serbest çalışan sanatçılar veya fotoğrafçılar için mükemmeldir. Kendi web sitenizden baskı ve stok satmaya başlamak için temayı ve eklentiyi yüklemeniz yeterlidir. Kimsenin ePix’in en iyi portföy WordPress temalarından biri olduğunu inkar edeceğini ve diğer fotoğraf portföyü temalarının değerlendirildiği bir standart haline geldiğini düşünmüyorum.

7. ROUA

ROUA - Hipster Portföyü ve Bloglama WP Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

ROUA, serbest çalışanlar ve yaratıcı ajanslar için çok uygun, minimalist ve şık bir WordPress portföy temasıdır. Çok hafif, ancak herhangi bir grafik tasarımcı, çizer, fotoğrafçının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak ve modaya uygun bir çevrimiçi varlık yaratacağından emin olabilirsiniz. Her türlü yaratıcı çalışma için uygun olan basit ama taze ve kullanımı kolay bir temadır..

Tema, önce tamamen duyarlı ve mobil hale getiren Bootstrap 3 ön uç çerçevesi kullanılarak oluşturulur. Tema son derece özelleştirilebilir ve Redux Framework’e dayanarak, bunu yapmak çok kolay ve kullanışlı. Farklı bir şey arıyorsanız ve sizi kalabalığın içinde öne çıkarırsanız, gitmeniz gereken tema budur!

8. Notio

Notio - Deluxe Portföy Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Notio, temiz, sofistike ve basit ama güzel bir WordPress portföy temasıdır. Bu tema, kullanımı son derece kolayken kurnaz ve estetik tasarımı ile yüksek beklenti standartlarına ulaşabilir. Bazı özellikleri arasında içe aktarma tema seçenekleri, resimler, kaydırıcılar, yayınlar, sayfalar ve widget’lar bulunur. WordPress 4+ için hazırdır ve hem sayfa metniniz hem de WooCommerce mağazanızın bölümleri için WPML çok dilli desteğine sahiptir.

Sayfanızın zahmetsizce özelleştirilmesini sağlayan çok sayıda sürükle ve bırak öğesi vardır. Notio retina için hazırdır ve ultra yüksek çözünürlüklü grafiklere sahiptir. Bu temanın ne kadar iyi göründüğünü açıklamak gerçekten zor, bu yüzden en iyi portföy WordPress temaları listemizde yaptı. Bu temanın dokümantasyonu, herhangi bir acemi deneyimli bir kullanıcıya dönüştürecek kadar geniş ve bilgilendiricidir. Aynı uyarlanabilirlik prensibi cihazlar için de geçerlidir. Notio tamamen duyarlı ve tabletlerde, akıllı telefonlarda ve masaüstü bilgisayarlarda iyi çalışıyor.

9. Pofo

Pofo - Yaratıcı Portföy ve Blog Premium WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Pofo, ajanslar, yaratıcı ekipler, fotoğrafçılar, serbest çalışanlar, blogcular, sanatçılar, kurumsal iş ve portföy, blog ve e-ticaret web sitesi kolayca oluşturmak için modern, son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir WordPress temasıdır.

Bu güzel ve şık tema, çevrimiçi portföyünüz ve blogunuz için birçok düzen sunar. 150’den fazla önceden oluşturulmuş eleman, 25+ hazır ana sayfa ve 200’den fazla örnek demo sayfası web oluşturmayı hızlandıran harika bir koleksiyon. Birlikte verilen tema, ekstra seçeneklerle Pofo özel kısa kodlarını kullanan popüler WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Slider Devrimi ile birlikte gelir. Mükemmel web sitenizi daha da tasarlamak için WordPress özelleştiriciyi de kullanabilirsiniz. Pofo en iyi standartlarla kodlanmıştır ve iyi belgelenmiştir, böylece web siteniz hızlı yüklenir ve tüm sorularınızın cevaplarını kolayca bulabilirsiniz.

10. GridStack

GridStack - Duyarlı Ajans WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

GridStack, fotoğraf, illüstrasyon, video ve diğer medyaları sergilemek için yapılmış bir minima ve modern WordPress portföy temasıdır. Tamamen duyarlı ve AJAX dinamik yüklemeyi de destekliyor. Tema, solda sorunsuz bir şekilde gezinmenize yardımcı olan sabit bir panelle birlikte gelir.

Diğer özelliklerinden bazıları tam ekran görüntüleme seçenekleri ve paralaks kaydırma efektleri, tam genişlikte galeri ızgaralarıdır. Bu şekilde, WordPress siteniz harika görünüyor ve ekranın boyutu ne olursa olsun kullanılabilir tam ekranı kullanıyor. Görüntü çözünürlüğü de hassastır, görüntüleme çözünürlüğü pürüzsüz animasyon efektleriyle küçüldükçe veya büyüdükçe yeniden düzenlenir.

11. Milo

Milo - Mobil duyarlı WooCommerce Hazır WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Milo mükemmel minimalist ve ultra modern duyarlı bir WordPress portföy temasıdır. Bu zarif tema, minimalizm için takdir ve çevrimiçi portföylerini içeriklerini her sayfanın odak noktası yapacak şekilde sergileme arzusu ile fotoğrafçılar, sanatçılar ve illüstratörler için çok uygundur. Milo, ekran boyutundan veya cihaz türünden bağımsız olarak sayfa düzenlerini tutarlı bir şekilde görüntülemek için akıllı duyarlı tasarıma sahiptir. Yan panele sahip olması, hafifliğinden ve sofistike özelliklerinden ödün vermeden navigasyonda son derece yardımcı olur. Minimalizmi gerçekten seviyorsanız, bu sizin için bir temadır!

12. Göster.

Duyarlı Porfolio Premium WordPress Temasını Göster

Bilgi ve İndirme

Reveal, hangi ekran boyutunu kullanırsanız kullanın alacak duyarlı bir tasarıma sahip bir işletme / portföy / blog tarzı site arayanlar için Theme Trust tarafından oluşturulan premium bir WordPress temasıdır. Normal monitörünüzde, dizüstü bilgisayarınızda, ipadınızda, mobil cihazınızda (iphone) iyi görünmek için tasarlandı… Reveal, müşterileri ve / veya sitelerini çeşitli gadget’lar aracılığıyla tarayacak ziyaretçiler için mükemmeldir..

Reveal, premium Isotope js eklentisini kullanır, böylece belirli bir kategorideki öğeleri her görüntülemek istediğinizde sayfanızı yeniden yüklemek yerine çok kaygan bazı animasyonlarla filtrelenebilir bir portföy oluşturabilirsiniz. Portföy kalemleri AJAX kullanılarak açılır, böylece bir portföy kalemine tıkladığınızda portföydeki içerik portföy bölümünün üstündeki aynı sayfada açılır ve kapatılabilir. Bu sadece bir şıklık katmakla kalmaz, aynı zamanda sitenizi taramak için çok kolay ve hızlı hale getirir.

Reveal’ın genel tasarımı, odak noktası içeriğiniz olmakla birlikte çok minimalisttir. Ve özellikler açısından tonlarca malzeme ile dolu değil, daha ziyade, birkaç benzersiz düzen ve çok çeşitli özelleştirme seçenekleri de dahil olmak üzere, yalnızca temiz ve basit bir portföy ve blog sitesi için gerekli seçenekleri içerir. Bu temayla ilgili benzersiz olan şey, artık ekranınızın gereksinimlerini karşılamak için fotoğrafları yakınlaştırmayı veya uzaklaştırmayı unutabilmenizdir. Tema görüntüleri ekrana bağlı olarak otomatik olarak ayarlar. Kelimenin tam anlamıyla HERHANGİ bir ekran boyutu! Yeni bir şeye mi ihtiyacınız var? Bu eşsizliğe gerçekten düşebilirsin.

13. Inspiro

Inspiro Tam Ekran Galerisi Premium WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Inspiro, fotoğrafla ilgili yaratıcı medyaya daha fazla odaklanan temiz ve zarif bir duyarlı WordPress portföy temasıdır. Video desteği, tam ekran slayt gösterisi, widget edilmiş ana sayfa, galeri modülü, dinamik ana sayfa oluşturucu Görsel Özelleştirici gibi harika özelliklerle birlikte gelir ve inanılmaz ZOOM Çerçevesine dayanır.

Ve kodlamaya gerek yok. Bu, Inspiro’yu tüm beceri seviyelerinden web yöneticileri için kolay (ve başlangıç ​​dostu) bir seçenek haline getirir. Kodlama gereksinimi ve kolay sürükle bırak özelliği olmadan, web sitenizi kesinlikle çok kısa sürede oluşturabilir ve nihayet yeteneklerinizi çok uzun süre kendinize sakladığınız dünyaya gösterebilirsiniz! Mutlu vitrinler!

14. Fotoğrafçı

Fotoğrafçı Çevrimiçi Portföy WordPress Teması

Fotoğrafçı WordPress Teması, profesyonel fotoğrafçı ile işbirliği içinde geliştirilen premium bir temadır. Böylece, temanın fotoğraf ihtiyaçlarınız için her gereksinimi içerdiğinden emin olabilirsiniz. Hiçbir şey eksik!

Bir fotoğrafçının hizmetlerini yalnızca güzel fotoğraflar satabilir. Bu tema ile çalışmanızı ana sayfanızda zarif bir şekilde sunabilirsiniz. Fotoğraflarınızı tam boyutlu bir arka plan veya kaydırıcı olarak görüntüleyin. Ayrıca tema portföyünüz için de mükemmel – galerinizi eklemek için yerleşik özellikleri kullanın. Müşteri tabanlarını büyütmek isteyen fotoğrafçılar için özelleştirilebilir iletişim formu ve WooCommerce eklenti entegrasyonu mükemmeldir. Bu şekilde fotoğraf oturumları, fotoğraf kitapları veya fotoğrafçılar için aksesuarlar gibi doğrudan her türlü hizmet ve ürünü satabilirsiniz.

15. Yele

Yaratıcılar için Yele Modern Portföy WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Mane WordPress teması, çevrimiçi yaratıcı bir portföy için kullanışlı özelliklerle doludur. Tema, güçlü Visual Composer sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Böylece, sezgisel ön uç oluşturucu ile tonlarca yerleşik portföy seçeneğiyle birlikte kendi özel sayfa düzenlerinizi oluşturabilirsiniz. Portföy listesi ekleyin, tablo oluşturun, daha fazla yükleyin veya sonsuz kaydırma, karuseller, kaydırıcılar ve daha fazlasını yapın. Ayrıca tema, resimler ve videolar üzerinde ışık kutusu, sosyal yayın ve simge entegrasyonları, paralaks desteği, etkileşimli bağlantılar ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

16. Kalyum

Kalium Professional Yaratıcı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kalium en çok satan yaratıcı bir temadır ve nedenini görmek kolaydır. Tema, herhangi bir yaratıcı profesyonelin seveceği tonlarca yerleşik seçenek içerir. Kolay sayfa oluşturma seçenekleri, düzen tasarımcıları ve önceden hazırlanmış örnek demoları başlamayı kolaylaştırır. Bundan sonra tipografi, kaydırıcılar, dil çevirileri, renkler, portföy uçuşları, Dribbble portföy entegrasyonu ve kodsuz stil için renkler için ek seçenekler kullanın. Kalium teması ayrıca retinaya hazırdır ve herhangi bir cihazda mükemmel boyutta görüntülenecek şekilde uzanan veya kırpılan uyarlanabilir görüntüler içerir. Muhtemelen esneklik nedeniyle işletmeler ve ajanslar için en iyi portföy WordPress temalarından biridir.

17. Werkstatt

Werkstatt Yaratıcı Portföy WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Güzel bir portföy oluşturmak gerçekten güzel bir şablonla başlamak için yardımcı olur. Werkstatt teması onlarla doludur. 25’ten fazla benzersiz portföy ve galeri stili demoları, yerleşik bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu arayüzü, otomatik filtre portföy filtresi, özelleştirilebilir blog stilleri ve daha fazlası ile herhangi bir reklam öğesinin kendi web sitelerini oluşturması için mükemmel bir seçimdir. Diğer harika özellikler arasında yüzlerce Google yazı tipi, 6 animasyonlu fareyle üzerine gelme efekti, WooCommerce uyumluluğu, çoklu menü düzenleri ve hatta ses katmanları bulunur.

18. Sorunsuz

Sorunsuz WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Müşterileriniz veya kendiniz için yaratıcı web siteleri oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Bu portföy WordPress teması, muhteşem portföyler ve kurumsal web siteleri oluşturmak için web ve grafik tasarımcıları, illüstratörler, fotoğrafçılar, ajanslar, serbest çalışanlar ve diğerleri dahil olmak üzere birçok yaratıcı profesyonel tarafından seçildi. Gerçekten yaratıcı bir portföy WordPress teması. Size ve müşterilerinize kalabalığın arasından sıyrılmak için yardımcı olacak birkaç zihin üfleme demoları içerir. Kendi etkileyici web sitenizi oluşturmak için bunlardan birini başlangıç ​​noktası olarak kullanın.

Birkaç premium WordPress eklentisi ve 200 $ ‘dan fazla Visual Composer öğeleri ile birlikte gelir. Ayrıca, yalnızca tema içinde kullanılabilen birkaç özel premium WordPress eklentisi içerir. Ayrıca birçok üçüncü taraf eklentisini de destekler. Pürüzsüz animasyonlar ve efektler, resim ızgaraları ve galeriler, yaratıcı karuseller, renkli Google haritaları, cihaz maketleri, sosyal bağlantılar, portföy oluşturma yeteneği, vaka çalışmaları, ekip üyeleri ve diğer birçok işlev ve seçenek gerçekten olağanüstü bir şey oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

19. ÖNLEMEK

AVOIR WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

AVOIR WP, özellikle grafik ve web tasarımcıları, yaratıcı ajanslar, dövme sanatçıları, serbest çalışanlar, fotoğrafçılar, mimarlar, grafiti sanatçıları ve görseller gibi yaratıcı profesyonellerin ihtiyaçları için tasarlanmış minimal tasarım, ince tipografi ve büyük fotoğrafçılığa dayanan premium bir WordPress temasıdır. genel olarak sanatçılar.

Güçlü Görsel Besteci Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucu, Redux Seçenekler Çerçevesi, Devrim Kaydırıcısı, Paralaks Arka Planları ve Google Web Yazı Tipleri gibi harika özelliklerle dolu AVOIR WP, yaratıcı web siteleri ve projeler için ideal bir seçim haline gelir. Tek Tıkla Demo Yükleyici ve WooCommerce için hazır bir demo ile web sitenizi ayarlayabilir ve birkaç dakika içinde içerik oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu temanın hemen hemen her öğesi herhangi bir kodlama bilgisi olmadan kolayca özelleştirilebilir.

Duyarlı ve süper esnek AVOIR WP, son derece estetik ve benzersiz sayfa düzenleri oluşturmanıza olanak tanır. Özel Renk Kümeleri, Google Web Yazı Tipleri, Paralaks arka planları, Video Kaydırıcıları, Animasyonlu öğeler ve daha birçok özellik, kullanımı kolay ve sezgisel bir arayüzle kullanılabilir.

20. Monsterrat

Monsterrat WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Monsterrat, temiz ve minimal bir portföy premium WordPress temasıdır. Bu güzel tema, sanatınızı, ürün tasarımlarınızı, kıyafetlerinizi, multimedya sunumlarınızı veya başka bir şeyi sergilemek için mükemmel olurdu..

Eğer herhangi bir şekilde ya da formda bir tasarımcı gerçekten bir web sitesine ihtiyacınız insanlar böylece bulabilirsiniz. Başlamanın en kolay yolu bir WordPress temasıdır, neden Monsterrat yok? Bu temanın en benzersiz özelliklerinden biri, medyanızın öne ve ortada durmasına izin veren sıska dikey simge navigasyonudur. Okuyucularınızın gizli menüyü, sosyal bağlantıları, portföyü ve arama çubuğunu açmak için simgelerin üzerine gelmeleri yeterlidir.

Ancak Monsterrat sadece portföyünüz olmaktan çok daha fazlasını yapabilir, ayrıca birçok özel yazı türü ve güçlü Görsel Besteci sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Bu şekilde, sunduğunuz hizmetleri, mutlu müşterilerin referanslarını ve hatta ekip üyelerinizi ekleyebilirsiniz (yalnızca sizseniz, yaklaşık bir sayfa oluşturmak için besteciyi kullanabilirsiniz). Diğer tema özellikleri arasında Google Haritalar entegrasyonu, FontAwesome simgeleri, çeviri dosyaları, sayaçlar ve ilerleme çubukları ve daha fazlası yer alır.

21. Labirent

Labirent WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Labirent çok benzersiz ve yaratıcı bir portföy Premium WordPress teması ile herhangi bir ajans veya stüdyo için kendi web sitesi oluşturmak için mükemmeldir. Bu tema, müşterilerin ne kadar harika olduğunuzu bilmesini sağlamak için harika bir yoldur.

Bu tema gerçekten türünün tek örneği. Büyük, cesur bir izlenim bırakmak istiyorsanız, Labirent tam size göre. Bu benzersiz tek sayfalık portföy teması, sizi ve yaratıcı sürecinizi gerçekten tanımlayan kendi çevrimiçi portföyünüzü oluşturmak için harika özelliklere sahiptir. Bölümleri düzenlemek, açık ve koyu renk kaplamaları arasından seçim yapmak ve başlamak için yerleşik degrade arka planını kullanmak için kolay düzen oluşturucuyu kullanın.

Labirent, özel gelişmiş kaydırma, tuval yüksek FPS arka plan grafikleri ve okuyucuların dikkatini çekecek kesin ekran kaydırıcıları gibi tonlarca özelliğe sahiptir. Ve markasız seçenekler paneli, dinamik yazı ve sayfa meta kutuları, Google yazı tipleri desteği ve diğer arka uç özellikleri sizi istiridye olarak mutlu edecektir. Diğer harika tema özellikleri arasında çocuk teması desteği, çeviri dosyaları, hoş bir kısa kod oluşturucu, Ajax iletişim formu ve daha fazlası bulunmaktadır..

22. Beckett

Beckett WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Beckett, modern ve basit bir blog ve portföy premium WordPress temasıdır. Temiz ve ferah bir düzen ile bu tema odağınızı görüntülerinizde ve içeriğinizde tutar.

Hobi uzmanından profesyonel fotoğrafçıya geçtiğinizde ilk adım, çalışmalarınızı göstermek için şık bir web sitesi oluşturmaktır. Beckett hayatınızı kolaylaştırır. Bu tema, hızlı bir fotoğrafçılık web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan temel özellikleri içerir. Filtrelenebilir portföy, resim galerilerinizi yüklemek için mükemmeldir ve portföy ve arşiv sayfası şablonları, sayfalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde eklemenizi sağlar.

Beckett’in bir başka harika özelliği de WordPress Tema Özelleştirici’nin yerleşik desteğidir. Buradan özel renkler ayarlayabilir, tonlarca özel widget ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla, tüm değişikliklerinizi canlı web sitenize vermeden önce canlı olarak görebilirsiniz. Diğer özellikler arasında çarpıcı bir ana sayfa slayt gösterisi, özel kısa kodlar, bir referans sayfası, duyarlı tasarım ve tarayıcılar arası uyumluluk bulunmaktadır.

23. Yığın

Yığın WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Stack, Themify tarafından renkli ve modern bir metro tarzı duvar portföyü premium WordPress temasıdır. Bu tema, içeriğinizin herhangi bir cihazda okunmasını kolaylaştıran tamamen akışkan duyarlı bir tasarıma sahiptir. Tema, son yayınların kesintisiz bir ızgarasını oluşturmak için Themify “Fayans” eklentisini kullanan şık bir duvar bloğu ve portföy temasıdır. Bu tema, düşüncelerinizi, deneycilerinizi ve hatta sanat eserlerinizi dünyanın geri kalanıyla paylaşmanın mükemmel bir yoludur.

Tema, Themify’ın sürükle ve bırak oluşturucusunu kullanıyor, bu nedenle özel mizanpajlar oluşturmak çok kolay. Ve yerleşik renk seçenekleri, sizin için çalışan bir Stack sürümü oluşturabileceğiniz anlamına gelir (sadece pembenin tonlarını kullanmak istiyorsanız, sadece stil panelini kullanabilirsiniz). Ayrıca tema WooCommerce uyumludur, böylece kendi ürünlerinizi satarak veya satış ortağı sitelerine bağlantı vererek web sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz..

Seveceğinizden emin olduğunuz diğer özellikler arasında sonsuz kaydırma, retina görüntü desteği, birçok yayın biçimi, özel kısa kodlar ve widget’lar, özel Google yazı tipi seçenekleri ve çok daha fazlası yer alır.

24. Şişme

Swell WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Swell, düşüncelerinizi paylaşmak veya çalışmanızı tanıtmak için kişisel bir web sitesi başlatmak için mükemmel bir minimal portföy ve bloglama premium WordPress temasıdır. Ayrıca çarpıcı video arka planları desteği, yayınlarınızı ve içeriğinizi öne çıkarır.

Herkes çevrimiçi, bu yüzden sadece sizin de olmanız mantıklı. Swell, kendi blogunuzu veya çevrimiçi portföyünüzü başlatmak için harika bir seçenektir. Bu kullanımı kolay tema tamamen duyarlıdır, böylece takipçileriniz en son yayınlarınızı herhangi bir cihazda kontrol edebilir. Ana sayfa ve portföy için yerleşik sayfa şablonları, web sitenizin kurulumunu kolaylaştırır.

Swell’in en önemli özelliklerinden biri, tam genişlikte video arka planlarıdır. Tema, göz alıcı sayfalar oluşturabilmeniz için Vimeo, Youtube ve kendi kendine barındırılan videoları destekler. Başlıklar için özel resim arka planları, portföyünüze, blogunuza vb. Benzersiz bir dokunuş katar. Diğer tema özellikleri arasında özel widget’lar, özel logo yükleme, faydalı kısa kodlar ve WordPress tema özelleştirici desteği (kolay tasarım özelleştirmeleri için) bulunur.

25. Themify tarafından zarif

Themify Elegant WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Elegant, Themify tarafından tasarlanan temiz ve minimal bir portföy premium WordPress temasıdır. Bu tema, okuyucularıyla paylaşmak için tonlarca harika resme sahip fotoğrafçılar, sanatçılar ve blogcular için mükemmel.

Bir fotoğraf bin kelimeye bedel değil mi? Öyleyse neden Zarif portföy WordPress temasında bulunan muhteşem portföyleri kullanarak web sitenizi milyonlarca kelime ile doldurmuyorsunuz? Bu tema, sizin ve ekibinizin, ipuçlarınız ve düşünceleriniz, çalışmalarınızın portföyleri ve hatta okuyucularınızla paylaşmak istediğiniz ürünler varsa bir e-ticaret mağazası ile dolu bir blog paylaşmanız için mükemmel bir şekilde kodlanmıştır..

Zarif portföy, 6 farklı renk kaplamasıyla önceden stilize edilmiş olarak gelir, ancak kendi renk düzeninizi tasarlamak isterseniz dahili renk seçiciler de vardır. Tema, Themify’ın sürükleyip bırakma sayfa oluşturucu içerdiğinden, yalnızca birkaç tıklamayla özel görünümlü sayfalar oluşturmak kolaydır. Tüm bu kullanımı kolay seçenekler Elegant portföyünü her reklam öğesi için mükemmel bir seçim haline getirir. Diğer tema özellikleri arasında özel widget’lar, çok sayıda kısa kod, üç görüntü filtresi (sepya, bulanıklık ve gri tonlama), özel başlık seçenekleri, sosyal entegrasyon ve elbette hoş ve duyarlı bir tasarım bulunmaktadır..

26. Kırmızı: Folyo

Kırmızı: Folio WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kırmızı: Folio, Themeforest’tan duyarlı bir portföy WordPress temasıdır. Bu güzel tema, çalışmalarımızı arkadaşlarınızla, müşterilerinizle ve takipçilerinizle paylaşmak üzere sergilemek için mükemmeldir..

Gurur duyabileceğiniz bir portföye sahip olmak, herhangi bir tasarımcı, geliştirici veya sanatçı için önemlidir. Portföyünüzü çevrimiçi duruma getirerek, nerede olursanız olun çalışmalarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle ve işverenlerinizle paylaşmanızı kolaylaştırır. Kırmızı: folio, duyarlı düzeni, özelleştirilebilir Google yazı tipleri, Güzel Fotoğraf Işık Kutuları ve daha fazlası sayesinde herhangi bir cihazda gösterdiğiniz çevrimiçi bir portföy oluşturmanın mükemmel bir yoludur.

Red: Folio’nun önemli bir özelliği, temanın içine yerleştirilmiş esnek portföy seçenekleridir. Portfolio özel yazı türünü kullanarak, hızlı ve kolay bir şekilde sınırsız portföy sayfası, bölüm ve kategori oluşturabilirsiniz. Filtreleme, görüntü boyutları (küçük veya büyük kare, manzara, küçük veya büyük portre veya video), ışık kutuları ve her öğe için isteğe bağlı düz tarayıcı çerçevesi seçeneklerini kullanarak portföylerinizin her birini şekillendirin. Ayrıca Tema Seçenekleri Panelini kullanarak portföyleriniz için aralıkları, katmanları ve opaklığı özelleştirebilirsiniz.

Diğer tema özellikleri arasında çeşitli tema öğeleri için sınırsız renkler, kullanımı kolay Tema Seçenekleri Paneli, tek ve çok sayfalı düzen seçenekleri, ekip üyeleri özel yazı tipi, başlamanıza yardımcı olacak 9 sayfa şablonu, Katman kaydırıcısı ve çok daha fazlası vardı..

27. Patika

Trail WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Trail, Theme Trust’ın minimal portföy tarzı WordPress temasıdır. Bu şık tema temiz ve basittir, böylece resimlerinizi ve videolarınızı gösterebilirsiniz.

Portfolyolar, işinizi veya mevcut projelerinizi göstermenin harika bir yoludur. Trail ile çalışmanızın zarif ve minimal bir çevrimiçi portföyünü oluşturabilirsiniz. Bu, iş başvurusunda bulunurken, potansiyel müşterilere yeteneklerinizi gösterirken veya yalnızca arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşırken kullanışlıdır.

Trail güzel bir filtrelenebilir portföy ile birlikte geliyor. Çalışmanızı görüntülemek için resim, galeri kaydırıcıları ve videolar ekleyebilirsiniz. Ayrıca, aşağıdakilere yeni gelenleri göstermek için paralaks ana sayfasını kullanabilirsiniz. Başka bir harika özellik, renkleri, yazı tiplerini ve diğer özellikleri değiştirmek için kullanabileceğiniz yerleşik WordPress Tema Özelleştiricisidir..

28. OnePager

OnePager WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

OnePager, Templatic tarafından geliştirilen zarif bir portföy WordPress temasıdır. Bu tema kişisel veya profesyonel bir portföy sergilemek için harika bir yoldur.

OnePager, tüm önemli bilgilerinizi öne ve ortaya koyan zengin özelliklere sahip bir ana sayfaya sahiptir. Bir ana sayfa kaydırıcısını, personelinizi, portföy öğelerinizi, hizmetlerinizi, referanslarınızı veya incelemelere atlıkarınca, reklamlar, blog yayınlarınızı, bir bülteninizi ve hatta bir iletişim formunu eklemeyi seçebilirsiniz. Ayrıca widget’larınızı ve WordPress’in yerleşik menü sistemini kullanarak ana sayfanızı özelleştirmek kolaydır. Bu şekilde, müşterilerin veya okuyucuların görmesini istediğiniz ana sayfayı oluşturabilirsiniz.

Tema ayrıca çoğu Templatic temasında bulunan diğer çeşitli seçenekleri de destekler. Tam bir çevrimiçi mağaza için WooCommerce desteği, gelişmiş arama, arşivler, site haritası ve özel kısa kodlar.

29. Kalın

Kalın WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bold, Themify tarafından bir araya getirilen güzel bir blog ve portföy WordPress temasıdır. Bu heyecan verici tema, renk, doku ve temiz düzenlerin büyük yumruklarıyla doludur, herhangi bir blogcu, tasarımcı, karikatürist, fotoğrafçı vb.İçin göze çarpan bir web sitesi için mükemmeldir..

Açıkçası bu tema bir etki yaratıyor. Tam genişlikte ana sayfaya ulaşır ulaşmaz gökkuşağından herhangi bir renkle dikkat çekiyor. Blog ve portföye hemen hemen her şeyi ekleyebilirsiniz. Her ikisi de standart, resim, galeriler, kaydırıcılar, videolar ve hatta haritaları destekler. Ayrıca eklediğiniz her gönderiyi ayrı ayrı özelleştirebilirsiniz. Herhangi bir renk, herhangi bir desen, herhangi bir görüntü, herhangi bir yazı tipi, istediğiniz hizalamayı seçin. Bu size kişiliğinizle eşleşen bir web sitesi oluşturma gücü verir.

Bir başka harika özellik de ana sayfa sonsuz yükü. Konuklar aradıklarını bulana kadar kaydırma yapmaya devam edebilir. Ayrıca, başa dön yardımcı bir düğme de var. Bu şekilde, bittiğinde en üste geri gitmek zorunda kalmazlar. Başa dön düğmesine tek bir tıklamayla kolay gezinme için başlığınıza getirilirler.

30. Mürekkep

Mürekkep WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ink, Theme Trust tarafından geliştirilen duyarlı bir tablo portföyü WordPress temasıdır. Bu çarpıcı tema, portföy öğelerini ustaca görüntüleyen sorunsuz bir ana sayfa ızgarasına sahiptir ve bu da onu sanatçılar, grafik tasarımcıları ve kişisel portföyü olan diğerleri için mükemmel bir seçim yapar.

Bu tema, zarif bir ana sayfa portföyüyle bunu basitleştirir. Kesintisiz ızgara, direkleri öne çıkarır. Ayrıca portföyün filtrelenebilir olması, ziyaretçilerin çalışmalarınıza göz atmasını ve aradıklarını bulmasını kolaylaştırır.

Mürekkep de tamamen duyarlı. Bu şekilde, nerede olursanız olun sitenizi ve portföyünüzü gösterebilirsiniz. Böyle güzel bir portföyle, mevcut projelerinizi arkadaşlarınıza ve takipçilerinize göstermek için veya hatta tüm iş bedeninizi görüntülemek için bir iş görüşmesinde kolayca kullanabilirsiniz..

31. Patti

Patti WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Patti, basit bir çevrimiçi portföy oluşturmak için mükemmel bir sayfa paralaks tarzı temadır. Tema duyarlı ve kullanımı kolaydır, bu yüzden hemen hemen herkes kendi WordPress sitesini oluşturabilir. Tema, Görsel Besteci sayfa oluşturucuyu içerir, bu nedenle web sitenizi özelleştirmek için kodlama dillerini anlamanıza gerek yoktur. Eklemek istediğiniz modülleri takmanız yeterlidir. Projeler, paralaks arka planları, galeriler, kaydırıcılar, simgeler, slayt gösterileri ve daha fazlası.

Ama hepsi bu değil. Patti, portföyünüze daha da fazla özellik eklemek için bir dizi kullanışlı ve popüler eklentiyle de uyumludur. Sitenizi WPML ile çevirin, WooCommerce ile bir mağaza ekleyin, SMK Sidebar Generator ile kenar çubuklarını yönetin, Yoast veya All in One SEO paketi ile SEO’nuzu optimize edin, vb..

32. Kappe

Kappe - Tam Ekran Portföy ve Blog WP Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kappe, duyarlı bir ızgara düzeni ve temiz, neredeyse minimal bir tasarım WordPress portföy temasıyla modern bir görünüme sahiptir. Bu tema sadece fotoğrafçılığa yöneliktir, ancak diğer vitrinleri de aşılayabilir. Tamamen özelleştirilebilir ve retina simgeleri, sınırsız sürgü, renkler, kenar çubukları ve 5+ özel widget içerir. Çeviri hazırdır ve tamamen gözden geçirilmiş ayrıntılı bir belge ile birlikte gelir. Yani, işinizi kendisinden ziyade vurgulayacak bir şey arıyorsanız, bu kesinlikle denemeye değer.

33. Filtrelenmiş

Filtrelenmiş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme

Filtered, çalışmanıza hak ettiği sunumu sağlayacak gerçekten temiz ve şık bir portföy WordPress temasıdır. Çalışmanız şaşırtıcı, peki neden vasat bir tema üzerinde sergiliyorsunuz? Filtrelenmiş, çalışmanızı şaşırtıcı hale getirecek ve ziyaretçilerinizi etkilemeye yardımcı olacak birkaç zevkli jQuery efektiyle iyi dengelenmiş ve minimal bir tasarıma sahiptir..

34. Girişim

Girişim WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Venture, WPZoom tarafından oluşturulan duyarlı bir iş ve portföy WordPress temasıdır. Bu, çalışmalarını sergilemek için bir portföy ile temiz ve minimal bir tema isteyen işletmeler ve bireyler için harika bir temadır..

Bu tema, özel tam genişlikli yandan gösterim gibi birçok yararlı özellik içerir. Tema Seçenekleri Sayfasından renkleri, yazı tiplerini ve diğer slayt gösterisi özelliğini kolayca değiştirebilirsiniz. Bu, işletmenizin neyle ilgili olduğunu, son projeleri veya diğer ilgili haberleri vurgulamanın harika bir yoludur.

Venture ayrıca ana sayfanızı özelleştirmek için 12 harika widget ile birlikte gelir. Dönen bir istemci listesi gösterin, harekete geçirici mesaj ekleyin veya son gönderilerinizin listesini bir çırpıda ekleyin. Diğer widget’lar arasında Flickr feed’i, Twitter feed’i, son yorumlar, sekmeli portföy, referanslar, sosyal bağlantılar ve daha fazlası bulunur..

35. Apeks

Apexa WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Apex, Templatic tarafından tasarlanan şık bir portföy premium WordPress temasıdır. Bu modern tema özellikle mimarlar ve inşaat ajansları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur..

Bir mimar veya inşaat firması olarak, işinizi devam ettirmek için yatırımcılara ve / veya müşterilere ihtiyacınız vardır. Çalışmanızı profesyonel olarak Apex kullanarak sergileyin ve müşterileri ve yatırımcıları etkilediğinizden emin olabilirsiniz. Tema ihtiyacınız olan her şeye sahiptir – hoş bir ana sayfa, paralaks görüntü arka plan desteği, harika bir iletişim formu, kullanışlı bir blog ve en önemlisi çalışmanızı belgelemenin ve paylaşmanın bir yolu.

Bu temanın en havalı özelliği, mülklerinizi sergilemek için çarpıcı portföydür. Her gönderi, projenizi sergileyen çarpıcı bir tam genişlikte görüntü kaydırıcısı ve ardından ayrıntılı bir açıklama (özellikler, olanaklar, tesis özellikleri, ödeme planı vb.) İçerir. Ayrıca, bulunduğunuz yere harita, mülk videosu ve hatta broşür eklemek için özel bir bölüm var. Bu, projelerinizin her birini öne çıkarmanın ve alıcıların ve yatırımların temiz, okunması kolay bir formatta görmek istediği tüm bilgileri görüntülemenin harika bir yoludur..

Tema ayrıca WordPress Tema Özelleştirici aracılığıyla birçok özelleştirme seçeneği içerir. Buradan logonuzu ekleyebilir, tema renklerini değiştirebilirsiniz ve değişikliklerinizi canlı olarak önizleyebilirsiniz. Apex ayrıca özel widget’lar, referanslar desteği, sosyal medya entegrasyonu, sayfa şablonları, kolay çeviriler için WPML desteği ve daha fazlasını içerir.

En İyi Portföy WordPress Temaları İçin Seçtiklerimizi Sarma

Bunlar, web’deki en iyi WordPress portföy temalarından bazıları olduğunu düşündüğümüz favori temalarımızdan sadece bazıları, ancak sizin için daha birçok seçenek olduğunu biliyoruz. Kalbinizin ne istediğini bulduysanız, bize bildirin. Hangisinin en iyi portföy WordPress temaları olduğunu ve listeye eklenmesi gerektiğini düşünüyorsanız bunu duymak isteriz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map