2020’de en iyi WordPress Temaları ve Şablonları

En İyi WordPress Temaları ve Şablonları

Yeni bir WordPress teması aramak çok zor olabilir, ancak olması gerekmez. Bu yüzden sizin için kolaylaştık ve web tasarımınızı yükseltmenize yardımcı olmak için 2019’da (mütevazi görüşümüzle) en iyi WordPress temalarını topladık.


Yalnızca en iyi WordPress temalarını önerdiğimizden emin olmak için yüksek ve düşük, karşılaştırılmış özellikleri inceledik ve gerçek müşteri yorumlarını okuduk. Sadece iki temanın birbirine benzemediğini unutmayın – çeşitli tasarım stilleri, özellikler ve nişler eklemek için elimizden gelenin en iyisini yaptık. İster yeni bir blog teması ister tam özellikli bir e-ticaret şablonu arıyorsanız, ihtiyaçlarınız için en iyi WordPress temasını bulduk. Bir temanın mükemmel bir uyum olup olmadığını görmek için tema açıklamasını okuduğunuzdan emin olun..

Artık daha fazla zaman ayırmadan, 2019’daki en iyi WordPress temaları olduğunu düşündüğümüz şeylerin kişisel listemize girelim!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Toplam

Toplam Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Total Drag & Drop WordPress Teması, her tür web sitesi için tasarlanmış esnek, çok amaçlı bir temadır. Kusursuz bir sıvıya duyarlı deneyim için sıfırdan inşa edilen temanın her öğesi, herhangi bir cihazda harika görünmek için zahmetsizce ayarlanır. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz 40’tan fazla demo ile web sitenizi hızlı bir şekilde çalışır hale getirebilirsiniz.

Toplam gerçekten toplam pakettir. Tema, portföyler, personel, referanslar ve daha fazlası için yerleşik seçenekler içerir. Ayrıca, sitenizin genel stilini ve düzenini Live WordPress Customizer’dan özelleştirmek için yüzlerce seçenek vardır. Yüzlerce Google yazı tipi, özel site genişliği, tema vurgu rengi, yazı türleri stili vb. Arasından seçim yapın. Tema ayrıca mevcut en iyi premium kaydırıcı eklentilerinden ikisi olan Slider Revolution ve Layer Slider ile birlikte gelir..

Tema WPBakery Görsel Sayfa Oluşturucu için tam destekle oluşturulduğundan, istediğiniz herhangi bir yazı veya sayfa düzenini tasarlayabilirsiniz. Simgeler, düğmeler, portföy ızgaraları, grafikler, beceri çubukları, sosyal bağlantılar, iletişim formları, son günlerdeki bataklıklar, animasyonlu kaydırıcılar, paralaks bölümleri, resim galerileri ve daha pek çok şey içeren 100’den fazla sayfa oluşturucu öğesinden seçim yapın. Hatta özel bir üstbilgi ve altbilgi de oluşturabilirsiniz! Ayrıca tema, WooCommerce e-ticaret, bbPress forumları, WPML çevirisi, Etkinlik Takvimi Pro, Flow Flow sosyal akışları ve diğer popüler eklentiler gibi zengin özellikli eklentilerle tamamen uyumludur.

Temanızı gerçekten özelleştirmek ister misiniz? Total, son derece geliştirici dostu olup, özel müşteri siteleri oluşturmayı daha da kolaylaştırmak için tonlarca yardımcı kanca, filtre ve özel snippet sunuyor.

2. Divi

En İyi WordPress Temaları: Divi WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Divi ElegantTheme’in amiral gemisi çok amaçlı temasıdır ve muhtemelen daha önce görmüşsünüzdür (web’deki hemen hemen her WordPress tema listesinde). Bu gerçekten zarif tema birçok endüstri için uyarlanabilir, çünkü birçok yerleşik özellik ve Divi ile web siteleri geliştirmeyi kolaylaştırmak için popüler eklentiler için destek.

Divi Sayfa Oluşturucu ile oluşturulan, akordeonlar, düğmeler, galeriler, e-posta optin formları, yayın sürgüleri, sosyal bağlantılar, referanslar, videolar ve daha fazlası gibi dahil edilen sayfa öğelerini kullanarak istediğiniz sayfa düzenini tasarlayabilirsiniz (seçebileceğiniz 46 öğe vardır) ) elde edilmiştir. Ya da daha da hızlı başlamak için önceden hazırlanmış 20’den fazla sayfa düzeninden birini seçin. Örnek içeriği düzenlemek için üzerine gelin ve tıklayın. En iyisi, canlı ön uç düzenleyicisini kullanarak bunu gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz.

Tema çeviri ve RTL hazır, özel bir müşteri adayı test aracı içerir. Ayrıca bir lisans satın aldığınızda, ElegantThemes’in premium WordPress temalarına ve eklentilerine de erişebilirsiniz..

3. Villagio (Tatil Kiralama ve Ağırlama)

Villagio Tatil Kiralama ve Ağırlama WordPress Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

MotoPress’in Villagio teması, işiniz için bulabileceğiniz en iyi otel ve misafirperverlik WordPress temalarından biridir. Mülklerinizin kiralanması, konumların haritalanması, değişken fiyatlandırma ve daha fazlası için güçlü özelliklerle donatılmış bu tema, sadece işinize giriyor olsanız da, ya da yılların kemerinizin altında olduğu anlayışlı bir mülk yöneticisi iseniz.

Bir otel veya mülk kiralama web sitesi oluştururken, bir WordPress temasında aramanız gereken birkaç temel özellik vardır. Bunlar arasında kullanımı kolay bir rezervasyon sistemi veya otel rezervasyon eklentisi, gerçek zamanlı oda veya mülk kullanılabilirliği araması, on (ve off) hat ödeme işlemleri, doluluk durumuna göre değişken fiyatlandırma, isteğe bağlı servis eklentileri veya oda paketleri (“hafta sonu gibi etkinlikler için) kaçış “veya” balayı “) ve elbette e-posta bildirimi entegrasyonu ile siz ve müşterileriniz rezervasyon onayları ve güncellemeleri alırsınız. Tahmin etmemeniz durumunda – bunların hepsi Villagio’nun temel özellikleridir!

Eğlence burada bitmez, Villagio teması ayrıca düzen seçenekleri, çarpıcı bir başlık kaydırıcısı, bir yönetici takvim yöneticisi, şık blog ve WooCommerce için tam destek içerir (böylece web sitenizden kolayca tatil ekstraları veya markalı ürünler satabilirsiniz) . Tema ayrıca ömür boyu güncellemeler ve MotoPress’in WordPress uzmanlarından oluşan bir ekibin tam bir yıllık desteği ile birlikte geliyor..

4. Köprü

Bridge WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Belki de listemizdeki en iyi bilinen temalardan biri olan Bridge, web siteniz için kesinlikle mükemmel bir seçimdir. Başlamak için 350’den fazla demo ile nişinizde aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla örnek site olduğundan emin olabilirsiniz. Bu, sezgisel bir sayfa oluşturucu, e-ticaret desteği ve listeler, haberler, restoranlar ve ön uç girişi için özel ek işlevsellik ile birleştiğinde Bridge ile inşa edebileceğiniz tonlar var.

Tabii ki, birçok demodan biriyle başlamak kolaydır, ancak temayı kullanarak sıfırdan kendi özel sitenizi de oluşturabilirsiniz. WP Bakery Page Builder’ı kullanarak başlığınızı özelleştirin, bir mega menü oluşturun (veya bir sol, tam ekran veya yapışkan seçin) ve düzen tasarımınızı sayfa başına özelleştirin. Şık portföyler, paralaks sayfaları, etkileşimli grafikler ve çubuklar, tam ekran bölümleri, dikey sayfa bölme, çoklu kenar çubukları ve daha fazlası gibi tonlarca öğe arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, seçenekler panelindeki CSS alanını kullanarak her zaman kendi özel stillerinizi ekleyebilirsiniz.

Diğer önemli tema özellikleri RTL desteği, çeviriye hazır, WPML uyumlu, 3 simge paketi, 600+ Google yazı tipi, sınırsız renk seçeneği, retina ekranı, yumuşak kaydırma ve tabii ki profesyonel destek.

5. Temalar

En İyi WordPress Temaları: Themify Ultra WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ultra, Themify’ın şimdiye kadarki en güçlü temasıdır, bu yüzden web’deki en iyi WordPress temalarından biri olarak en iyi yeri hak ettiğini düşünüyoruz. Tema tasarımınızı ve düzeninizi değiştirmek için birçok seçenekle, WordPress web sitenize yeni ve güzel bir görünüm vermenin hızlı bir yoludur.

Ultra, görünümler ve demolar sayesinde web sitenizi oluşturmayı kolaylaştırır. Web sitenizi anında şekillendirmek için önceden hazırlanmış mizanpajlara ve kaplamalara başlamak için demoları kullanın. Veya dahil edilen oluşturucu artı geri sayımlar, ilerleme çubukları, WooCommerce modülleri, daktilo animasyonlu metin, fiyatlandırma tabloları ve daha fazlası için eklentileri kullanarak tamamen kendi özel düzenlerinizi oluşturun.

Ultra ayrıca mega menüler, arşiv sayfası düzenleri, hareketli değişen arka plan renkleri, özel görüntü filtreleri, hoş bir portföy, özel Google yazı tipleri ve WooCommerce ve WPML uyumluluğu için destek sunar.

6. Zelle Pro

En İyi WordPress Temaları: Zerif Pro WordPress Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Zerif Lite, WordPress.org’da en çok indirilen ücretsiz temalardan biridir, bu yüzden bunun karşılığı olduğu Zelle Pro, en iyi WordPress temaları için seçimlerimizden biridir. Bu modüler tek sayfa teması, kendi kişisel web sitenizi oluşturmak için mükemmel olan güçlü premium özelliklerle doludur.

Zelle Pro, tema boyunca renkleri ve tasarım özelliklerini gerçek zamanlı olarak değiştirmek için kolay seçeneklere sahip canlı bir özelleştiriciye sahiptir. Ayrıca tema, Site Origin ve Elementor dahil olmak üzere en popüler sayfa oluşturucularla uyumludur, böylece en rahat olduğunuz sayfa oluşturucuyu seçebilirsiniz. Tema ayrıca gelişmiş gezinme için mega menü desteği ve kenar çubuklarında, altbilgilerde ve diğer widget alanlarında kullanılmak üzere tonlarca özel widget içerir.

Tema temasını hızlı hale getirmek için demo içeriği, çeviri ve RTL desteği sayesinde web sitenizi kendi dilinizde, temiz ve SEO için hazır kodda ve 1 tıklama güncellemelerinde oluşturabilirsiniz. Zelle Pro ayrıca, temanın ins ve çıkışlarını hiçbir zaman öğrenemeyeceğiniz, anlaşılması kolay bir video eğiticisine de sahiptir..

7. Dizin

En İyi WordPress Temaları: Directory WordPress Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Dizin ve liste stili web siteleri için en iyi WordPress temaları söz konusu olduğunda, Templatic’in Dizin temasıyla yanlış gidemezsiniz. Bu mega tema bir çerçeve olarak çalışır, yani Dizin temasını kullanabilirsiniz ve tek başına harika özellikler veya özelleştirmeler eklemek için bir alt tema yükleyebilirsiniz. Şu anda Templatic’ten 19+ benzersiz Dizin alt teması var (bir kulüp üyeliği seçerseniz zaten erişebilirsiniz).

Dizin teması ile kendi yerel iş rehberinizi oluşturun, otel ekleyin, satılık vitrin arabaları, restoranları inceleyin ve daha fazlasını yapın. Listeler, reklamlar, kullanıcı ve iş profilleri ve özel haritalar için güçlü özelliklerle oluşturulmuş kendi çevrimiçi dizininizi oluşturmak kolaydır. Tema ayrıca renkler ve stiller için bir ön düzenleyici ve cilt oluşturucu aracılığıyla kullanımı kolay özelleştirme seçenekleri içerir.

Dizin teması, web sitenizin işlevselliğini genişletmek için kullanabileceğiniz popüler eklentilerle de tamamen uyumludur. Kullanıcıların sorulara ulaşabilmeleri için iletişim formları eklemek ister misiniz? İletişim Formu 7, Gravity veya Ninja Forms’u deneyin. Premium listeler için bir ödeme eklemeniz mi gerekiyor? WooCommerce kullanın. Web sitesi hızına olan ihtiyacı hissediyor musunuz? Tema, W3 Total Cache ile artı tonlarca eklenti ile harika çalışıyor.

8. Dükkâncı

Dükkâncı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Mağaza işiniz için bir web sitesi oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu arıyorsanız, Shopkeeper eCommerce WordPress Temasına bir göz attığınızdan emin olun. Bu zarif ve profesyonel tema, kolay sayfa şablonları ve stil ayarları içerir, böylece WordPress destekli mağaza kurulumunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Dükkâncı’yı bu kadar harika yapan şey kullanım kolaylığıdır. Üstbilginizi (renkler, arka planlar, başlık metni vb.) Oluşturmak, WooCommerce mağazanızı (ürün düzenleri, ürün galerilerinde YouTube video desteği, galeri yakınlaştırma ve ışık kutusu) oluşturmak ve blogunuzu oluşturmak için yerleşik Özelleştirici ayarları iş ve daha az web tasarımı üzerinde çalışıyor. Dükkâncı işin çoğunu sizin için yaptı. Renkleri özelleştirme, sayfa oluşturma seçeneklerini sürükle ve bırak seçenekleri, sayfalandırma (veya sonsuz kaydırma veya daha fazla yükleme) seçenekleri vardır. Ayrıca hepsi çok basit ve kullanımı kolay.

Ürün önizlemelerini satın alınmadan önce mi eklemek istiyorsunuz? Sorun değil. ShopKeeper’ın benzersiz katalog modunu, sepete ekle düğmeleri olmadan ürünlerinizi görüntülemek için etkinleştirmeniz yeterlidir. Ancak hepsi bu kadar değil – Shopkeeper ayrıca en popüler eklentilerle de uyumludur, bu nedenle kısa kodlar, çevirmenler, iletişim formları veya başka bir şey eklemek kolaydır.

9. Serbest Çalışma Motoru

En İyi WordPress Temaları: FreelanceEngine WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

FreelanceEngine bir pazar ve iş panosu tarzı temasıdır ve iş panonuz için özel olarak oluşturulmuş bir temaya sahip olmamanız, bu amaç için kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarının en iyisidir. Bu tema, başkalarının kendilerinin büyümesine yardımcı olacak bir iş kurmanız için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Özel bir iş panosu tasarlayın, premium listeler satın, serbest çalışanları ajanslara bağlayın ve daha fazlasını yapın.

FreelanceEngine, iş kartınızı çalıştırmayı kolaylaştırmak için diğer temaların çoğunda bulamayacağınız özel araçlar içerir. Serbest çalışanların ve şirketlerin mevcut işleri yayınlamak ve onlar için başvurmak üzere profiller (isim, biyografi, portföy vb.) Oluşturmasına izin verin. Ayrıca, proje fiyatlandırmasını ve teklif vermeyi etkinleştirerek işverenlerin çeşitli teklifler almasını sağlayabilirsiniz. Ardından, premium veya öne çıkan listeler, sayfa reklamları ve hatta tamamlanan işlerden komisyon almak için yerleşik gelir araçlarını kullanın.

Niş özelliklerine ek olarak, FreelanceEngine herhangi bir web yöneticisini mutlu etmek için birçok özellik içerir. Tema duyarlı ve mobil uyumludur, tüm site optimizasyonları için Yoast SEO ile uyumludur, faydalı raporlar (gelirler, projeler vb.), Widget hazır kenar çubukları içerir ve tonlarca diğer ücretsiz ve premium eklentilerle uyumluluk sunar.

10. Mevcudiyet

En İyi WordPress Temaları: Presence WordPress Tema

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Presence, web siteniz için harika çalışmak için tasarlanmış tam özellikli çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Sitenizin bir blog mu, yoksa çevrimiçi bir mağaza mı olduğu. Tema, kendi web sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Stil söz konusu olduğunda, mükemmel web sitenizi oluşturmak için tonlarca seçenek vardır. Canlı tema Özelleştiricide kutulu veya tam düzenler, 6 renk görünümü ve özelleştirilebilir renk seçenekleri, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, kaydırıcı stilleri, Google yazı tipleri, başlık tasarımı, site kimliği / markalama, Jetpack portföyleri ve diğer ayarlar için ayarlar var.

Tema, örnek veriler ve farklı nişler için özel özellikler içeren 10 önceden tasarlanmış demo (mağaza, dergi, blog, müzik, emlak, ajans vb.) İçerir. Emlak web siteniz için listeleri, temsilci sayfalarını ve IDX desteğini kullanın. Ya da portföyünüzü ve müşteri referanslarınızı fotoğrafçılık web sitenize ekleyin. Presence WooCommerce ile uyumlu olduğundan, ürün ve hizmet satmak için kendi web sitenizi bile oluşturabilirsiniz.

11. 2.0 oluşturun

En İyi WordPress Temaları: ThemeTrust tarafından WordPress Teması Oluşturun

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

ThemeTrust’dan Create 2.0 teması, herhangi bir web tasarım projesi için kullanılabilecek esnek, çok amaçlı bir temadır. Bu güzel tema SiteOrigin sayfa oluşturucu üzerine inşa edilmiştir, böylece özel düzenler oluşturabilirsiniz ve ayrıca herhangi bir sayfada zahmetsiz animasyonlar için premium Slider Revolution’ı içerir..

Belirtildiği gibi, Create 2.0 çok amaçlıdır. Yerleşik bir portföy, video arka planları, özelleştirilebilir Google yazı tipleri, paralaks, fiyatlandırma tabloları, çoklu blog düzenleri, sınırsız widget alanları, özel renkler, iletişim formları, mega menüler ve daha fazlası. Başlığınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Dört başlık düzeni bulunur. Haritaya mı ihtiyacınız var? Google haritaları entegredir. Ve mağaza eklemek hiç sorun değil. Create 2.0, kendi e-ticaret mağazanızı oluşturmayı kolaylaştırmak için WooCommerce ile uyumludur.

Diğer bir yararlı özellik de dahil edilen demo içeriğidir. Web sitenizin tema demosu gibi görünmesi için içe aktarmak için tıklamanız yeterlidir. Buradan sayfa düzenlerini düzenleyebilir, renkleri değiştirebilir ve en önemlisi kendi içeriğinizi ve medyanızı ekleyebilirsiniz. Tasarım tamamlandığında geriye kalan tek şey web sitenizi tanıtmak.

12. Genesis Çerçevesi

En İyi WordPress Temaları: Genesis WordPress Tema Çerçevesi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Genesis bir WordPress temasıdır, ancak en iyi WordPress temaları topluluğumuzda bahsettiğimiz diğerlerinden biraz farklıdır. Genesis bir WordPress tema çerçevesidir. Temiz ve minimal bir site tasarımı arıyorsanız, Genesis’i kendi başınıza kullanabilirsiniz. Ancak, yeni bir stil ve hatta yeni özellikler eklemek, bir çocuk teması yüklemek kadar kolaydır. Not: Tek başına bir Genesis alt teması kullanamazsınız – Genesis’i de yüklemiş olmanız gerekir.

Genesis, yerleşik özelleştirme seçenekleri, 1-3 sütun, sol veya sağ kenar çubukları, özel arka planlar, özelleştirilebilir başlık, menü, tam genişlikte tasarım, sayfa şablonları (varsayılan, arşiv, blog) ve elbette mobil / duyarlı destek sunar . Bunların hepsi birçok temada bulabileceğiniz harika özelliklerdir. Ancak Genesis’in gerçekten parladığı yer, çerçeve için mevcut olan çok sayıda çocuk temasıyla. Çevrimiçi bir portföy oluşturmanız gerekiyorsa, Ambiance Pro child temasına bir göz atın. Kendi çevrimiçi kurslarınızı paylaşmak veya satmak mı istiyorsunuz? Academy Pro alt teması var. Ve Outfitter Pro alt teması tamamen WooCommerce için hazırlandı. Çalışmayı ve stil oluşturmayı kolaylaştırır.

Tabii ki bunlar StudioPress’te bulunan 60’tan fazla resmi Genesis çocuk temasından sadece birkaçı. Genesis, geliştiriciler için harika bir araçtır, çünkü çerçeve, müşteriler için kendi çocuk temalarınızı oluşturmanızı kolaylaştırır. Bu şekilde, istemciler, alt temanızda bulunan özelleştirmeleri etkilemeden çekirdek Genesis temasını güncel tutabilirler. Oldukça harika bir araç!

Hangisinin en iyi WordPress temaları olduğunu düşünüyorsunuz?

Bu, 2019’daki en iyi WordPress temaları listemiz, ancak ne düşündüğünüzü bilmek istiyoruz. Bu temalardan herhangi birini denediniz mi? Yoksa dahil etmediğimiz belirli bir şey mi arıyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin. Ve henüz listemizde olmayan bir tema kullanıyorsanız, ancak 2019’daki en iyi WordPress temalarından biri olduğunu düşünüyorsanız bunun ne olduğunu bilmek isteriz. Belki diğer okuyucularla paylaşmak için listemize ekleyebiliriz!

Ayrıca, web sitenize gelen trafiği artırmak için WordPress SEO, ziyaretçilerinizin geri gelmesini sağlamak için WordPress’i nasıl hızlandıracağınız, web sitenizi güvenli tutmak için kolay WordPress güvenlik ipuçları ve blogumuzda daha fazla WordPress ipucu hakkında daha fazla bilgi edinmek için blogumuzu ziyaret ettiğinizden emin olun..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map