20 Harika Yönetici WordPress Eklentisi

Siz ve ben son günlerde birçok yararlı WordPress eklentisini inceledik. Yani, devam eden WordPress eklenti maceramız sosyal medya, BuddyPress, üyelikler ve daha fazlası için seçimlerimizi zaten ortaya koydu..


Bu 100’den fazla eklenti! Ancak WordPress yönetici eklentilerini bir daha gözden geçirmedik. Kimse arka ucunu umursamıyor mu? Görüyorsunuz, yukarıdaki bağlantılı yayınlarda incelediğimiz WordPress eklentilerinin çoğunun ön uçla çok ilgisi var. Ancak, bugün inceleyeceğimiz eklentiler, diğer şeylerin yanı sıra WordPress yönetici görevlerinizi kontrol etmenize yardımcı olacaktır..

Bir WordPress geliştiricisi misiniz? Bizi izlemeye devam edin. WordPress blog yöneticisi misiniz? Bizi izlemeye devam edin. WordPress yönetici alanınızı özelleştirmek mi istiyorsunuz? Siz de kapladık have En iyi ücretsiz Yönetici WordPress eklentileri listemize göz atın (eklentileri indirmek için resimlere tıklayın). Okumanın tadını çıkarın ve sonunda çok sevdiğiniz yorumları paylaşın!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

Yönetici Menüsü Düzenleyicisi WordPress Eklentisi

Yönetici Menüsü Düzenleyicisi WordPress Eklentisi

Yönetici menüsü öğelerinizi özelleştirmek mi istiyorsunuz? Yönetici menülerinize özel menü öğeleri eklemek ister misiniz? Yönetici Menüsü Düzenleyicisi, bir tür yönetici menüsü oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm gücü sağlar. Bilirsin, seveceğin bir şey. Bu eklenti ile yapabileceğiniz çok şey var. Örneğin, menü başlıklarını düzenleyebilir, menü simgelerini değiştirebilir ve erişim haklarını ayarlayabilir, öğeleri kolayca sürükleyip bırakabilir, kolayca alt menüler oluşturabilir, tüm menüyü (veya tek tek menü öğelerini) gizleyebilir ve harici bağlantılara işaret eden özel menü öğeleri oluşturabilirsiniz.

Hatta bir şeyleri bozma olasılığındaki bir düğmeyi tıklatarak tüm varsayılan menülerinizi geri yükleyebilirsiniz. Özetlemek gerekirse, eklenti kurulum ve kullanım kolaylığı ile birleştirilmiştir. Daha ne? Ücretsiz ve pro sürümü arasında seçim yapabilirsiniz. Açıkçası, ikincisi ekstra özelliklerle geliyor.

Codepress Yönetici Sütunları WordPress Eklentisi

Sütun Editörü WordPress Eklentisi

WordPress yönetici ekranlarınızı dönüştürmek istiyorsanız, beklediğiniz eklenti Codepress Yönetici Sütunlarıdır. Birleşik çaba Codepress, Tobias Schutter, David Mosterd ve Jesper van Engelen, Yönetici Sütunları, doksan (90) ‘dan fazla özel sütun ve müşterilerinizin yönetici panelini kolayca geliştirme yeteneği, çalışmanızı kolaylaştırmak için sıralanabilir ve düzenlenebilir sütun seçenekleri, içe aktarma yeteneği ile birlikte gelir ve dışa aktarma işlevselliği, diğer eklentilerle kolay entegrasyon, tüm özel ihtiyaçlarınız için özel alanlar (Bakın, iyi halledilir) ve tam belgeler. Codepress Yönetici Sütunları ile yönetici alanınıza yaşam (ve çok yardımcı program) ekleyin.

WP-Optimize WordPress Eklentisi

WP Optimize WordPress Eklentisi

WordPress siteniz normalden daha yavaş mı? Bilin bakalım, veritabanınız sorun olabilir. Önemsiz ya da böyle, WordPress veritabanınıza her zaman yolunu bulur. Bu, yavaş bir web sitesine yol açabilir ve birkaç WordPress hatasına neden olabilir. Ne yapalım? WordPress veritabanınızı zaman zaman optimize etmelisiniz. Aynı zamanda, PhpMyAdmin hakkında ilk şeyi bilmiyorsanız veritabanınızı optimize etmek zorlu bir görev olabilir.

WP-Optimize girin ve gün (veritabanınızın yanında) kaydedilir. Bu özel eklentinin bir (1) milyondan fazla indirmesi, 4.6 / 5.0’lık etkileyici bir değerlendirmesi vardır ve WordPress veritabanınızı otomatik olarak optimize etmenize yardımcı olacaktır. WP-Optimize, eski yazı revizyonları, spam ve çöpe atılan yorumlar, geri izleme ve pingback veritabanınızı kurtaracak. WordPress.org’daki eklentinin sayfasında daha fazla özellik görebilirsiniz..

Hızlı Sayfa / Yeniden Yönlendirme WordPress Eklentisi

Hızlı Sayfa / Yeniden Yönlendirme WordPress Eklentisi

4.7 / 5.0 ve 550K’nın üzerinde indirmelerle, Hızlı Sayfa / Yazı Yönlendirme Eklentisi yeniden yönlendirmeye kolaylık katar. Kullanıcıları diğer sayfalara kolayca yönlendirmek mi istiyorsunuz? Aşağıdaki özellikler, Hızlı Sayfa / Post Yeniden Yönlendirme’nin neden ihtiyacınız olan yeniden yönlendirme eklentisi olduğunu ortaya koyacaktır. Bir bakışta özellikler, yönlendirme bağlantılarını toplu olarak özelleştirmek için global seçenekler, mevcut WordPress sürüm uyumluluğu, özel posta türleri (ve diğer eklentiler) entegrasyonu, kullanıcıları yeni veya aynı pencereye yönlendirme seçeneği, rel = ”nofollow” özelliği ekleme yeteneği bağlantılara yönlendirin, 404 hata sayfalarını ve daha fazlasını yönlendirin. Hızlı Sayfa / Yeniden Yönlendirme Sonrası eklentisi ile yönlendirmeyi bir üst seviyeye taşıyın.

Yönetici WordPress Eklentisi

Yönetici WordPress Eklentisi

MySQL veritabanlarınızı manuel olarak yönetemezsiniz (veya edemezsiniz)? Yönetici eklentisi, daha tanıdık WordPress yönetici alanından WordPress veritabanlarınızı yönetmek için gereken tüm gücü sağlar. Ne kadar serin?

Tablolara göz atmadan SQL sorgularını çalıştırmaya ve diğer işlevler arasında veritabanı optimizasyonu yapmaya kadar her şeyi yapabilirsiniz. Bu gerçekten basit ve DB’lerinize girmek isterseniz eğleneceksiniz. Yönetici, WordPress 3.9.1 ve WordPress Multisite ile uyumludur, bu yüzden tahminimce iyi bir şekilde karşılandınız. 100K’dan fazla indirme ve parlak 4.8 / 5.0 derecelendirmesine sahiptir.

Nesneleri Hata Ayıklama WordPress Eklentisi

Hata Ayıklama Nesneleri WordPress Eklentisi

Merhaba WordPress geliştiricisi! Hataları analiz etmek ve WordPress ile nasıl geliştirileceğini daha iyi anlamak mı istiyorsunuz? Evet dediyseniz, Debug Objects tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. 4.9 / 5.0 derecesine sahip olan bu kurulumu ve kullanımı kolay eklenti, bellek kullanımı, işletim sistemi, WordPress sürümü, sayfa yükleme süresi, sorgu bilgisi, önbellek bilgisi, cron bilgisi, FTP ve SSH tanımları, çerez tanımları, kısa kodlar ve çok daha fazlası. Frank ve Inpsyde GmbH tarafından geliştirilen Debug Objects, her WordPress geliştiricisi için harika bir eklentidir.

WP Süper Düzenleme WordPress Eklentisi

WP Süper Düzenleme WordPress Eklentisi

Wysiwyg görsel düzenleyicinizden her zaman daha fazla işlevsellik ister misiniz? Her zaman belirli özelliklerin mevcut olmasını ister misiniz? Bu bloglama maceranıza eğlence katmaz mı? Bu isteği yerine getirecek bir eklenti beklemekten bıktınız mı? Peki, bekleme bitmiştir! WP Super Edit, görsel düzenleyicinize özel TinyMCE eklentileri ve düğmeleri ekleyerek içeriğinizi canlandırmak için daha fazla işlevsellik sağlar. Bu eklentinin ana özellikleri arasında kullanıcı dostu sürükle bırak kullanıcı arayüzü, yerleşik WordPress seçeneklerine erişim, ekstra TinyMCE eklentileri ve düğmeleri, kolay kurulum ve yapılandırma seçenekleri bulunur. WP Super Edit 4.0 / 5.0 ve 250K’den fazla indirmelere sahiptir.

Aihrus WordPress Plugin’in Görüşleri

Aihus WordPress Plugin'in Görüşleri

Sitenize referanslar eklemek, çevrimiçi markanız etrafında müşteri güveni oluşturmanın harika bir yoludur. Aihrus tarafından yapılan referanslar, dönen referanslar oluşturmak, karışık içerikleri kaydırmak, referansları rastgele görüntülemek, referanslara solukluk ve diğer geçişler eklemek, içeriği kategoriye, kimliğe veya etiketlere göre filtrelemek, içeriği daha fazla filtrelemek için metin, resim veya videoları kaydırmanıza yardımcı olacak harika bir eklentidir. 4.4 / 5.0 ve 450 binden fazla indirme ile etkileyici bir derecelendirme ile, Aihrus tarafından yapılan Görüşler en iyi şu özellikler için bilinir: Referansları, dostu arayüzü, CSS stilini, kısa kodları, widget’ları ve başlık, e-posta, konum, şirket vb.

Katılımcı Veritabanı WordPress Eklentisi

Katılımcı Veritabanı WordPress Eklentisi

Bir WordPress üyelik sitesi başlatmayı planlıyorsanız veya zaten bir siteniz varsa, bir üye veritabanı oluşturma ve bakımını yapma yolunuz olmalıdır. Katılımcı Veritabanı eklentisi bu demektir. Bu eklenti, kayıtları ayrı ayrı girmenize, bir CSV dosyasından kayıt yüklemenize veya üyelerin kendi başlarına kayıt oluşturmasına olanak tanır. Bu eklenti tamamen özelleştirilebilir, kayıtları toplamak için birden çok form oluşturmanıza izin verir, müthiş kısa kod işlevselliği, doldurulduğunda form yeniden yönlendirme özellikleri içerir, e-posta bildirimlerini ve daha fazlasını destekler. Katılımcı Veritabanı 5,0 / 5,0 (şu ana kadar gördüğümüz en yüksek puan) ve yaklaşık 100 bin indirme derecesine sahiptir.

AJAX Canlı Yazım Denetleyicisi WordPress Eklentisi

Ajax Live Spell Checker WordPress Eklentisi

Yazım hataları mı? Bunu şimdi istemiyoruz, değil mi? Bu, Lab4Games (Kepo-ing Zz85) tarafından geliştirilen basit ama güçlü bir eklentidir. Ajax Yazım Denetleyicisi anında yazım hatalarını yakalamanızı sağlar. Kurulumu ve kullanımı kolaydır ve Chris Meller’in Google imla kontrolü ve Gassison Locke yazım denetimi Hizmetler.

Firestats (+ Grafikler) WordPress Eklentisi

FireStats WordPress Eklentisi

İstatistiklere ve trafik metriklerine takıntılı mısınız? WordPress yönetici kontrol panelinizden hiç ayrılmadan trafiğinizi tam olarak anlamak mı istiyorsunuz? Firestats, ihtiyacınız olan WordPress yönetici eklentisidir. Firestats, trafiğiniz hakkında size birçok fikir sunar. Yüklemeden sonra eklenti, trafiğinizi azaltmanıza ve kullanıcının IP adresi, ikamet ettiği ülke, işletim sistemi ve tarayıcı türü dahil olmak üzere çok fazla şey görmenize olanak tanır. Firestats Charts (kendi başına bir eklenti, ancak buna bir WordPress eklentisi diyebilirsiniz) ayrıntılı ekler İtfaiye Tabloları, trafiğinizin güvenilir grafiksel gösterimini sağlar.

WordPress Mobil Paketi WordPress Eklentisi

WordPress Mobil Paketi WordPress Eklentisi

Yalnızca mobil cihazlarda harika görünen duyarlı bir WordPress sitesi oluşturmayın, WordPress Mobil Paketini kullanarak bir mobil uygulama oluşturun ve mobil ziyaretçinize daha zengin bir kullanıcı deneyimi (UX) sunmayın. Yaklaşık 600 bin indirme ve ortalama 3,8 / 5,0 derecelendirme oranına sahip olan bu WordPress Mobil Paketi, blog okuyucuları, içerik pazarlamacıları ve mobil okuyucu edinmek isteyen yayıncılar için tasarlanmıştır.

Eklenti, Windows Phone 8, iPhone cihazları ve Android telefonlarla çalışır ve büyük tarayıcılarla uyumludur. Bunun da ötesinde, WordPress Mobile Pack, WordPress 3.9.1’in en son sürümüyle uyumludur ve duyarlı bir arayüz, tema seçenekleri, yayınlar ve yorumlar senkronizasyonu ve diğer birçok özelleştirilebilir özellik arasında analitik gibi harika özelliklerle birlikte gelir.

Bozuk Bağlantı Denetleyicisi WordPress Eklentisi

Bozuk Bağlantı Denetleyicisi WordPress Eklentisi

İnsanlar ve Google botları, onları 404 hata sayfasına gönderdiğinizde beğenmezler. Bilmediyseniz, bozuk bağlantılar potansiyel müşterilerinizi göndermenin üzerine SEO’nuza ciddi şekilde zarar verebilir. Peki, kırık bağlantılardan nasıl kurtulabilirsiniz? İlk olarak, kırık linkleri bulmalısınız. Bu, Broken Links Checker eklentisinin devreye girdiği yerdir. Eklenti, blogunuzu bozuk bağlantılar için izler ve hemen bulunduğunu bildirir..

Bozuk Bağlantı Denetleyicisi en iyi kolay özelleştirmeler özellikleri, eklentinin sayfasından bağlantıları otomatik olarak düzenler, sitenizin her yerindeki bağlantıları izler, arama motoru botlarını, filtrelenebilir bağlantıları vb. 4,1 / 5,0 ve 2,5 milyondan fazla (milyon) indirme (Kenara: Sayfa yükünü hafifletmek istiyorsanız, bozuk bağlantıları, örneğin, W3C Bağlantı Denetleyicisi eklenti yüklemek yerine).

Google Authenticator WordPress Eklentisi

Google Authenticator WordPress Eklentisi

Son bir yazıda gördüğümüz gibi, WordPress güvenliği ciddi bir konudur. Tabii eğer Vaultpress veya benzer bir hizmette WordPress’inizin güvenlik konularını asla şansa bırakmayın. Google Şifrematik eklentisi, WordPress siteniz için size iki faktörlü kimlik doğrulama sunar. İşlemin tamamı Google Şifrematik uygulamasında çalışır. 4.8 / 5.0 ile harika bir puan alan Google Authenticator by Henrik Schack, WordPress güvenliğinizi güçlendirmek için ihtiyacınız olan eklentidir.

Arama Regex WordPress Eklentisi

Regex'te Ara

Arama Regex bir rol oynar ve iyi oynar. Eklenti size arama ve değiştirme olanağı verir her türlü web sitenizdeki veriler. Sayfa veya yayın mı arıyorsunuz? Kategoriler, etiketler veya yorumlar? İstediğiniz her şeyi bir düğmeye tıklayarak bulabilir ve değiştirebilirsiniz. Bu eklenti, web sitesi taşımasına kolaylık katmayı amaçlamaktadır. Sitenizi taşıdıktan sonra dosya bulmanın ne kadar zor olabileceğini hatırlıyor musunuz? John Godley tarafından arama Regex otomatik olarak çalışır ve 4.7 / 5.0 çekici bir dereceye sahip.

AdRotate WordPress Eklentisi

WordPress Eklentisini Adrotate

Birçok reklamla mı çalışıyorsunuz? Belki de birkaç reklamdan daha fazlasıyla gelen birkaç siteden daha fazlasına sahipsiniz (veya işletiyorsunuz)? Reklamları nasıl yönetiyorsunuz? Aklı başında nasıl tutuyorsun? AdRotate’i seçtiniz. 770.000’den fazla indirme ve 3.8 / 5.0 derecelendirme ile AdRotate, reklamları kolayca eklemenizi ve yönetmenizi sağlar. Temel seviye şeyler; reklamları size birçok seçenek sunan merkezi bir gösterge tablosundan yönetirsiniz. Bu eklenti ile reklamlarınızı gerçekten kontrol ediyorsunuz. Yazar Arnan de Gans, AdRotate’i seveceğinizden emin. Arnan, para kazanmanın çok kolay olacağını iddia ediyor.

Redux Seçenekler Çerçevesi

Redux Seçenekler Çerçevesi

Bu bir eklenti. Hayır, bu bir çerçeve. Yazarlara göre: Redux, WordPress temaları ve eklentileri için basit, tamamen genişletilebilir ve duyarlı bir seçenek çerçevesidir. 5.0 / 5.0 puanla Redux Framework, WordPress temasını ve eklenti geliştirmeyi çok kolaylaştıracak. Çalışmanız için genişletilebilir ve modern bir WordPress çerçevesi sunar (tonlarca premium Redux Uzantısı bile vardır). Bu eklenti, WordPress teması ve eklenti geliştirme söz konusu olduğunda çalışmanıza yardımcı olacaktır. Redux ile ne kadar mümkün olduğunu görmek için Themeforest’taki bazı ekran görüntülerine göz atın.

Satır İçi Yorumlar WordPress Eklentisi

Satır İçi Yorumlar WordPress Eklentisi

Yorumlar, hedef kitlenizin mesajınıza nasıl yanıt verdiğini gösterir. WordPress site sahibi olarak yorumlardan asla çekilmemelisiniz. Bunun yerine, tartışmaya katkıda bulunmalı ve okuyucuların kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamalısınız. Ayrıca, satır içi yorumlar gibi bir eklenti kullanarak okuyucuları yorum bırakmaya teşvik etmek de sizin göreviniz olmalıdır. Bu şık kod parçasının yaptığı şey, yazılarınıza “… yorum sisteminizi paragrafların, başlıkların ve diğer bölümlerin kenarına…” eklemektir. Eklentinin kurulumu ve özelleştirilmesi oldukça kolaydır ve seçilen bölümün yanına bir kabarcık ekleyerek çalışır. Inline Comments Kevin Weber tarafından geliştirildi ve 4.8 / 5.0 puanına sahip.

Kayan Yönetici Menüsü WordPress Eklentisi

Kayan Yönetici Menüsü WordPress Eklentisi

WordPress yönetici alanında daha fazla alanla müşterilerinizi şaşırtmak mı istiyorsunuz? Bunun için sadece eklentiyi getiriyoruz. Yönetici menünüzü soldan en üste yeniden konumlandıran süper verimli bir WordPress yönetici eklentisi olan Float Admin Menu ile tanışın. İstediğiniz zaman menüyü genişletebilirsiniz. Eklenti tamamen duyarlı, WordPress 3.9.1 ile çalışıyor ve 5.0 / 5.0 gibi etkileyici bir derecelendirmeye sahip. Yönetici menümü gezdirdim ve çok sevdim. Etkinleştirildiğinde çalışır.

Monitor WordPress Eklentisini İndirin

20-büyük-wordpress-admin-eklentileri-indir-monitör-wpexplorer

Web sitenizde dijital ürünler sunuyor musunuz? İndirme etkinliğinizi izlemek ister misiniz? Bu evet ise, Download Monitor eklentisi, kullanıcı dostu bir arayüz (UI) kullanarak indirmeler eklemenize ve yönetmenize, yayınları düzenlerken dosya eklemenize, indirmeler için ayna bağlantıları dahil etmenize, indirme sayılarını izlemenize, indirmelere erişimi kısıtlamanıza ve kontrol etmenize ve Daha. Download Monitor 620K kez indirildi ve 3.9 / 5.0 puan aldı.

Sana doğru

Umarım WordPress sitelerinizde size yardımcı olacak birkaç yeni eklenti buldunuz. Buraya dahil olduğunu görmek istediğiniz herhangi bir WordPress yönetici eklentisinin farkında mısınız? Lütfen yorumlarda bizimle paylaşın. Mutlu Gelişmeler!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map