20+ En İyi WordPress İş Teması 2020

En İyi WordPress İş Temaları

Herhangi bir iş için iş planınızın önemli bir yönü web siteniz olmalıdır. Neslimiz gün geçtikçe daha fazla teknolojiye odaklanıyor ve mobil cihazlara hazır bir web siteniz yoksa pazarın büyük bir parçasını kaçıracaksınız. Nereden başlayacağınızdan emin değilim?


Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

Harika Bir İş Yapan Nedir WordPress Tema?

Bu harika bir soru – harika bir iş teması ne yapar? Hangi özellikler veya seçenekler? Bu gerçekten işinize bağlı olacak. WordPress’in herkes için bir şeyleri vardır ve her zaman bir veya iki eklenti kullanarak web sitenize her zaman ekstra özellikler ekleyebilirsiniz. Ancak, kutudan çıkar çıkmaz muhtemelen isteyebileceğiniz bazı temel özellikler vardır.

Hizmetler
Sonuçta bir işsiniz, bu nedenle müşterilerinizle tam olarak ne yaptığınızı paylaşmanın bir yoluna ihtiyacınız var. Servis tekliflerinizi açıklamak Bunu özel servisler özel yazı tipi veya özel personel modülü veya hatta simge kutuları ile elde edebilirsiniz..

Personel
En sevdiğiniz işletmedeki millet ekibiyle tanışmak istemez miydiniz? Müşterileriniz sizinle tanışmak istiyor – ya da en azından sizi biraz tanımak istiyor. Ekibinizin fotoğraflarını, unvanlarını veya belki de her bir kişi hakkında birkaç ilginç haber paylaşın. İşletme web sitenizi daha kişisel hale getirmek, sizinle müşteri arasında bir bağlantı oluşturmanıza yardımcı olabilir ve sizi akıllarında tutar.

Portföy ve Galeri
Bu, personel hakkında söylenenlerle birlikte gider – müşteriler sizi, işinizi ve ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanımak ister. Bir galeri veya portföy ekleyerek, potansiyel yeni müşteriler için işlerinizi gerçekten dikme şansınız olur. En iyi çalışmanızı ekleyin, bir müşteri için elde ettiğiniz sonuçları gösterin veya ekibinizi çalışırken gösterin. Yine, müşterinizle bağlantı kurmak istiyorsunuz.

Görüşler
Sadece dürüst ol. Hiç karar vermek için Yelp, Angies List veya başka bir inceleme türü site kullandınız mı? İş sitenizde, mutlu müşterilerle ilgili referanslarla sağlam bir geçmişinizin kanıtını gösterebilirsiniz. Bazı temalar özel yazı türleri eklerken, diğerleri sayfa oluşturucu modülleri veya widget’ları içerir veya bunları bir metin kutusu kullanarak kendiniz ekleyebilirsiniz. Eklendikleri halde, referanslar yeni müşteriler için güçlü bir etkileyicidir.

Sosyal Bağlantılar
Müşterilerinizle bağlantıda kalmak mı istiyorsunuz? Yeni müşterilere mi ulaşmak istiyorsunuz? Bir promosyon paylaşmak ister misiniz? Sosyal medyaya ihtiyacınız var. Temalar, sosyal bağlantılar (başlıklar, widget’lar, sayfa oluşturucu modülleri, personel profilleri vb.) Ekledikleri yere göre değişir, ancak bunları web sitenizde bir yere sahip olduğunuzdan (ve elbette eşleşecek etkin sosyal medya hesaplarından) emin olun.

Tabii ki, bunlar işletmelerin çoğunun ihtiyaç duyacağı bir avuç özelliktir. Belirli işletmenize bağlı olarak aramak da isteyebilirsiniz WooCommerce kendi ürünlerinizi satmak istiyorsanız destek, WPML uyumluluğu ve tercüme web sitenizi kolayca birden çok dile çevirmek istiyorsanız dosya eklenmesi, hatta Etkinlikler gelecekte bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapmayı planlıyorsanız, yönetim yetenekleri.

İşletmeler İçin En İyi Ücretsiz ve Premium WordPress Temaları

Şimdi ne arayacağınızı bildiğinize göre, oraya çıkıp bir tema bulmanın zamanı geldi. Size yardımcı olmak için, web’deki en iyi kurumsal ve iş WordPress temalarından bazılarının bir listesini oluşturduk (not: bu temaların her birini test etmedik, seçimlerimiz tema sayfalarında verilen bilgilere dayanmaktadır). Ücretsiz ve premium temaların iyi bir karışımını dahil etmek için elimizden gelenin en iyisini yaptık, bu nedenle işletmenizin bütçesi ne olursa olsun sizin için bir WordPress teması var ( bu şablon listesi tarafından WPThemesChecker daha fazla seçenek için). Öyleyse, gerçekten burada olduğunuz şeyle başlayalım!

1. Toplam

Toplam Sürükle ve Bırak Çok Amaçlı WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Eğer tüm çan ve ıslık ile bir tema istiyorsanız, Toplam gitmek için yoludur. Themeforest’ta en çok satan temalardan biri olan Total her şeyi yapabilir. Birlikte verilen Visual Composer sayfa oluşturucu, tamamen özel düzenler oluşturmak için sayfa öğelerini sürükleyip bırakmanızı sağlar – kod gerekmez! Hemen hemen her öğe için sınırsız renk seçeneği, yüzlerce simge ve diğer temalarda bulamayacağınız tonlarca özel sayfa oluşturma öğesi vardır. Tüm personel, müşteri referansları, hizmetler, sayfalar, sınırsız portföyler, mağaza ürünleri, etkinlikler, iletişim formları ve daha fazlasını ekleyin. Ayrıca tüm tema duyarlı, bu nedenle sayfalarınız ve yayınlarınız mobil cihazlarda da harika görünecek.

2. Zarif (Ücretsiz)

Zarif Ücretsiz İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Basit bir iş temasına mı ihtiyacınız var? Elegant’ı deneyin. WordPress için bu profesyonel ve tamamen ücretsiz iş teması, ücretsiz olarak iş web sitenizi oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Tema, özellikli bir ana sayfa kaydırıcısı, hoş bir portföy özel yazı tipi, kullanışlı bir personel özel yazı tipi, simgeler içeren bir özellikler bölümü (bazı hizmetler eklemek için mükemmel) ve elbette tam bir blog içerir. Ayrıca yazı tipleri, özel logo, özel telif hakkı ve daha fazlası için seçenekler var.

3. Ön

Ön Profesyonel Çok Amaçlı WordPress Teması

Ön, iş siteleri, bloglar, uygulamalar, yardım masaları, ajanslar ve daha fazlası için mükemmel çarpıcı çok amaçlı bir temadır. 150’den fazla Gutenberg sayfa oluşturucu bloğu ve 25’ten fazla önceden oluşturulmuş demo ile mükemmel web sitenizi oluşturmak kolaydır. Bu güçlü tema mega menü, paralaks kaydırma, içerik veya görüntü kaydırıcıları, duvar ızgara düzenleri, özel renkler ve degradeler artı tonlarca özellik sunuyor. Gutenberg üzerine kurulu olduğu için, sitenizi oluşturmak için temel WordPress kullanıyorsunuz – işleri hızlı bir şekilde koruyor!

Tema, kapsamlı işlevsellik eklemek için popüler eklentilerle mükemmel çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Kendinizi oluşturmak için WP Job Board’u kurun iş ilanları sitesi Ön ile. Veya WooCommerce’i ekleyin, böylece sitenize bir mağaza eklemek çok kolaydır. Gerçekten, Front’un yapamayacağı neredeyse hiçbir şey yok!

4. Zerif PRO

Zerif Pro Business WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WordPress.org’daki ücretsiz temaları daha önce incelediyseniz, elbette mega popüler Zerif Lite temasını gördünüz. Zerif Pro, işiniz için harika özelliklerle süper şarj edilen premium sürümdür. Tema, özelliklerinizi, portföyünüzü, ekibinizi, fiyatlandırmanızı, referanslarınızı, iletişim formunuzu ve daha fazlasını eklemek için seçeneklerle dolu özelleştirilebilir bir ana sayfaya sahiptir. Ayrıca renkler, paralaks arka planları ve bazı harika özel widget’lar için seçenekler var.

5. Paralaks Bir

Paralaks Bir Ücretsiz İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Parallax One, işletmeler için mükemmel olan ücretsiz bir tek sayfa WordPress temasıdır. Bu tema, hizmetlerinizi, ekibinizi, referanslarınızı, belirtme çizgilerinizi ve bir blogunuzu eklemek için kullanımı kolay bölümler içerir. Bu ücretsiz temanın bir mağazası bile var. Dolayısıyla, küçük bir bütçeniz olması hoş bir tek sayfalık site oluşturamayacağınız anlamına gelmez – sadece Parallax’a bir şans verin.

6. Serbest Çalışma Motoru

Motor İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

FreelanceEngine, işletmeler ve serbest çalışanların (Upwork gibi) bağlanması için kapsamlı bir iş panosu çözümü olarak tasarlanmıştır. Ancak, bu tema listelerden çok daha fazlasını yapabilir. Visual Composer’ı içerdiğinden, kendi iş açılışlarınızı göndermenin (veya başkalarını barındırma) yanı sıra, ihtiyacınız olan herhangi bir özel sayfayı oluşturmak için öğeleri sürükleyip bırakabilirsiniz.

7. OneEngine (Ücretsiz)

OneEngine Ücretsiz İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Tek sayfalık bir çözüm istiyorsanız, OneEngine’i kontrol edin. Bu kısa tema, işletmeniz için bir açılış veya açılış sayfası oluşturmak için mükemmel bir seçenektir. Güzel bir sayfa yükleyici, basit kaydırıcı, hizmetler, zaman çizelgesi, beceri çubukları, personel, sayaçlar, fiyatlandırma ve daha fazlası yerleşik olan OneEngine, küçük işletmeler için harika bir başlangıç.

8. CleanPort

CleanPort İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Portföyünüze odaklanan profesyonel bir iş temasına ihtiyacınız varsa CleanBold mükemmel bir seçimdir. Bu iş portföyü WordPress teması, çalışmalarınızı, hizmetlerinizi ve son blog yayınlarını sergilemek için benzersiz bir ana sayfaya sahiptir. Temanın en önemli özelliği, ekibinizin çalışmalarını önceki projelerde gösterebileceğiniz güzel portföy olacaktır. Ayrıca, türden bir web sitesi oluşturmak için renkleri, yazı tiplerini ve stilleri ayarlamak için tonlarca Özelleştirici seçeneği var.

9. Medya Danışmanlığı

Media Consult WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Media Consult, kurumsal iş ve portföy web siteleri göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir Premium WordPress Temasıdır, ancak kişisel bloglar gibi hemen hemen her tür site için de kullanılabilir. Tema, Elementor sayfa oluşturucu, yararlı bir kaynak kütüphanesi (teknik incelemeler, rapor ve e-kitaplar için), çok sayıda şablon ve kısa kod ve daha fazlası için destek sunuyor.

10. Ultra

Ultra İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ultra, istediğiniz sayıda profesyonel iş sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz esnek bir WordPress temasıdır. Sürükle ve bırak düzeni oluşturucu ile yalnızca hayal gücünüzle sınırlısınız. Kaydırıcılar, videolar, paralaks arka planları, belirtme çizgileri, portföyler, WooCommerce mağazaları ve daha fazlasını ekleyin. Ayrıca, bazı ekstra pizazz reklamları yapmak için kullanımı kolay renkler, yazı tipleri, görüntü vurgulu ve sayfa öğesi animasyonları vardır.

11. Kolektif

Toplu İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Collective, müşterilerinizin hatırlayacağı eğlenceli renk ve stillere sahip yaratıcı bir iş WordPress temasıdır. Tema, cesur renk seçenekleri (yerleşik renk seçicilerle kolayca değiştirebilirsiniz), etkileyici bir HTML5 kaydırıcısı, yerleşik mega menüler, özel kısa kodlar ve daha fazlasını içerir.

12. Gadget (Ücretsiz)

Gadgetry Ücretsiz WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bu sevimli küçük ücretsiz tema sadece profesyonel web siteleri için mükemmeldir. Gadgetry, özel görünümlü sayfalar oluşturmak için kaydırıcılar, özel renkler ve kısa kodlar eklemek için seçeneklerle birlikte gelir (yalnızca düğmeler, grafikler, sütunlar, ışık kutuları, haritalar ve daha fazlası için kodlar ekleyin. hizmetler ve personel).

13. Kurumsal (Ücretsiz)

Kurumsal Ücretsiz İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Paylaşmak istediğimiz son tema ücretsiz Kurumsal WordPress temasıdır. Bu temiz ve minimal tema, kullanımı kolay bir ana sayfa kaydırıcı ve özellikler bölümü, projelerinizi sergilemek için yerleşik portföy, tüm ekip üyelerinizi eklemek için personelin özel yazı türü, tam bir blog, tarz gibi başlamanıza yardımcı olacak bazı harika özelliklere sahiptir. tipografi ve Symple Shortcodes 2.0 desteği (sosyal simgeler, sekmeler, akordeonlar, fiyatlandırma tabloları, beceri çubukları, mesaj kaydırıcıları ve daha fazlasını eklemek için kullanabilirsiniz).

14. Liman

Harbor Business WordPress Teması

Liman teması, birçok işletme için mükemmel şekilde uygun, minimal ve modern bir temadır. Temiz ve profesyonel düzen, birçok endüstriye kolayca adapte olmasını sağlar. Fotoğraf siteniz için portföyü, ikna edici bir ajans sitesi için kahraman alanlarını ve müşteri referanslarını kullanın veya dahil edilen çocuk temasını alın ve web tasarım yeteneklerinizi sergilemek için rüya web sitenizi oluşturun. Tema ayrıca özel menü stilleri, 10+ ücretsiz ThemeBeans eklentisi, çoklu portföy stilleri ve daha fazlasını içerir.

15. Monstroid 2

Monstroid 2 İş WordPress Teması

Monstroid WordPress temasıyla işiniz için daha iyi bir web sitesi oluşturun. Bu güçlü tema, web sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için önceden oluşturulmuş 9 örnek demo içerir. Ardından, başlık, blog düzeni, özel widget’lar, yararlı eklentiler (Etkinlik Takvimi, Kiraz Trend Mesajları, MotoPress Menüsü, Cherry Socialize, vb.), E-ticaret, sosyal ve daha fazlası için yerleşik seçeneklerden yararlanın türünün tek örneği web sitesi.

16. Avukat ve Avukat

Avukat ve Avukat Profesyonel WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Avukat ve Avukat WordPress teması ile profesyonel bir çevrimiçi varlık oluşturun. Bu finans endüstrisi teması, yeni müşteriler bulurken olumlu bir ilk izlenim yaratmanın harika bir yoludur. Tema, iş hizmetleri, kilometre taşları, personel, portföy ve daha fazlası gibi finansal iş anlayışınızı paylaşmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca başlamak kolaydır. Katman ve Avukat teması kolay bir demo içerik yükleyicisi, 30’dan fazla kullanıma hazır sayfa şablonu, paralaks kaydırıcısı, üstbilgi ve altbilgi düzenleri artı bir tema dış görünüm değiştiricisi ile birlikte gelir.

17. Divi

Divi Multiuse WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kesinlikle Elegant Themes tarafından Divi WordPress temasını duydunuz mu? Bu popüler seçenek, kullanımı kolay örnek demo düzenleri, duyarlı düzenleme, renkler / boyutlandırma / aralık / vb. İçin kolay özelleştirme seçenekleri ve Divi sürükle ve bırak sayfa oluşturucu dahil özel eklentiler ile önceden paketlenmiş olarak gelen çok amaçlı bir temadır. Ses çalarlar, beceri çubukları, harekete geçirici mesajlar, sekmeler, sosyal takip, navigasyon sonrası, video kaydırıcıları, filtrelenebilir portföyler, fiyatlandırma tabloları ve çok daha fazlası için sayfa oluşturucu öğeleri ile işinize değer bir web sitesi oluşturabilirsiniz..

18. Themify Ultra

Themify Ultra WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Themify Ultra, kendi özel web sitenizi oluşturmak için tamamen duyarlı ve stil seçeneklerine sahip esnek bir WordPress temasıdır. Ayrıca tema, geri sayımlar, ilerleme çubukları, sayaçlar, kişiler, WooCommerce, zaman çizelgeleri, resim galerileri, daktilo, haritalar, fiyatlandırma tabloları ve profesyonel kaydırıcılar için 100 $ ‘dan fazla eklenti içerir. Tonlarca özelleştirme seçeneği olsa da, önceden ayarlanmış renk seçimleri ve sayfa düzeni şablonları yeni başlayanlar için bile hızlı ve kolay bir şekilde başlatılmasını sağlar.

19. Jobify

Jobify İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Jobify, JSON destekli zengin snippet’lere, otomatik oynatma içerik ayarlarına, konum filtrelemeye, özgeçmiş desteğine, çeviri için yerelleştirilmiş dosyalara ve retina görüntü desteğine sahip güçlü bir iş panosu WordPress temasıdır, işinizi kurmak ve yeni işe alımlar bulmak kolaydır. Ayrıca tema, canlı WordPress özelleştirici içinde sezgisel bir sürükle ve bırak ana sayfası oluşturucu içerir. Daha da iyi bir iş motoru oluşturmak ister misiniz? Jobify, WP Job Manager, Resume Manager, WooCommerce Listings, Slider Revolution ve web sitenize özellikler ve işlevler ekleyebilen daha pek çok eklenti ile uyumludur.

20. Dökümhane

Dökümhane Çok Amaçlı İş WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Dökümhane, her türlü işletme için oluşturulmuş dinamik bir WordPress temasıdır. Çapraz tarayıcı uyumluluğu, duyarlı tasarım, güçlü tema seçenekleri, sınırsız düzen ve çeviri desteği gibi özellikler sayesinde Foundry küçük ve büyük işletmeler için mükemmel şekilde uygundur. Sadece temayı yükleyin ve mükemmel web sitesine veya açılış sayfası düzenine sürükleyip bırakmak için birlikte verilen Visual Composer eklentisini kullanın.

21. Finans Grubu

FinanceGroup Muhasebe İşletme WordPress Teması

FinanceGroup teması, klasik tarzda bir işletme ve muhasebe WordPress temasıdır. Dahil olan TemplateMonster sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile 25+ sayfa modüllerini, hazır ayarları ve yapılandırma seçeneklerini kullanarak hızlı bir şekilde özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Tema ayrıca Ecwid uyumludur, bu nedenle çevrimiçi olarak ek ürünler veya iş hizmetleri sunmayı seçerseniz, temayı doğrudan kendi çevrimiçi mağazanızdan satabilirsiniz.

22. iBusiness

iBusiness WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

iBusiness, kullanımı ve tıklanması kolay WordPress temalarını içeren benzersiz bir yeni hattın bir parçasıdır. Sadece canlı demoya gidin, özelleştirmek için düğmeyi tıklayın, ardından temanın çeşitli bileşenlerini (açıklama, hizmetler, arka plan resimleri, personel, portföy, blog, fiyatlandırma tabloları, iletişim bilgileri, vb.). İşiniz bittiğinde, oluşturduğunuz tamamlanmış tema dosyalarınızı canlı sitenize dışa aktarırsınız. Çantada keklik.

İşletmeniz İçin Daha Fazla Kaynak

Ancak sadece profesyonel görünümlü bir web sitesiyle uğraşmayın, çevrimiçi varlığınız, pazarlamanız ve daha fazlası için yapmanız gereken tonlarca daha var. İşte size doğru yönü göstermeniz için yazarlarımızdan birkaç faydalı makale.

 • WordPress ile Çevrimiçi Durumunuzu Basitleştirme
 • WordPress Web Sitenizi Pazarlamada Nihai Rehber
 • Dönüşüm Oranlarınızı Nasıl Arttırırsınız
 • Yerel İşletmeler İçin Yararlı WordPress Eklentileri
 • Serbest Bir İş Nasıl Yapılır, Bir WordPress Kılavuzu

Başka ipuçlarınız varsa lütfen bunları aşağıdaki yorumlarda paylaşın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map