20+ En İyi Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu WordPress Eklentileri

En İyi Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu WordPress Eklentileri

Web oluşturma platformları, kod dünyasında mutlaka usta olmayanları da içerecek şekilde geliştikçe, sürükle ve bırak sayfa oluşturucuları, web sitelerini yapmak için halkın donuk bir metin WordPress editörüne bakmak zorunda kalmayı unutmasına izin verir. canlanmak.


Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu iki görevi tamamlar:

 1. oluştururken ne oluşturduğunuzu görmenizi sağlar ve
 2. bir web sitesi oluşturmak için gereken süreyi kısaltır.

Kabul edelim: bileşenleri sürükleyip bırakmak her zaman daha hızlıdır ve sonuçları görmek için web sitenizin arka ucundan ön ucuna gidip gelmeniz gerekmez..

Sürükle ve bırak editörleri, üretimini hızlandırmak isteyen yeni başlayanlar ve uzmanlar için harika. Aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi sürükle ve bırak sayfa oluşturucu WordPress eklentilerine bir göz atalım. (Ayrıca, tüm konu hakkında biraz gergin hissediyorsanız, sayfa oluşturmayı sürükleyip bırakmak için kılavuzumuza da göz atabilirsiniz.)

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. WPBakery Sayfa Oluşturucu (46 $ veya Toplam ile Ücretsiz)

Görsel Besteci Ön Uç Editörü

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WPBakery Page Builder eklentisi, piyasadaki en çok satan sürükle ve bırak eklentilerinden biridir. Ve iyi bir sebeple, oldukça güzel bir premium eklenti. O kadar güzel ki dahil ettik (bedava) en çok satan temamızda Toplam. WPBakery görsel sayfa oluşturucu ile web sitenizi ön veya arka uçta tasarlamak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca WordPress sitenize yüklemeyi seçtiğiniz herhangi bir tema ile çalışır ve eklentinin içerdiği 40’tan fazla içerik öğesi kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır.

Bu eklentinin bir başka harika özelliği esnekliğidir. Ne yaptığınızı biliyorsanız kolayca daha fazla modül ekleyebilirsiniz. Aslında, WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu kullanarak Simge kutuları, kilometre taşları, yazı türleri ızgaraları ve daha fazlası gibi Toplam WordPress temamıza tonlarca özel oluşturucu öğesi ekledik. İstediğiniz veya ihtiyacınız olabilecek herhangi bir özelliği eklemek için yüzlerce premium uzantıdan birini kullanabilirsiniz.

2. Elementor (Ücretsiz)

Elementor Canlı Sayfa Oluşturucu ana sayfası

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Elementor Canlı Sayfa Oluşturucu sürükle ve bırak sayfa oluşturmayı bir üst seviyeye taşıyan açık kaynaklı bir ön uç düzenleyicisidir. Aslında, tam tasarım yetenekleri, benzersiz ve süper dostu bir kullanıcı arayüzü ve rekabette hala çok daha hızlı olan hızlı ve gecikmeli yanıt veren bir arayüze sahip ilk ücretsiz sayfa oluşturucusuydu. Bu gelişmiş sürükle ve bırak canlı sayfa oluşturucu size anında sonuç verir, böylece değişikliklerin etkili olması için beklemenize gerek yoktur. Bu başlangıçta önemsiz görünebilir, ancak bu artımlı değişiklikler toplanır ve Elementor’ın sizi sayfa oluşturma süresinde saatlerce kaydetmesi çok uzun sürmez.

Elementor herhangi bir tema ve herhangi bir sayfa türüyle kullanılabilir, bu nedenle ana sayfanızda, satış sayfalarınızda, blog yayınlarınızda ve daha fazlasında şehre gidin. Elementor’un sezgisel düzen seçenekleri, bölüm genişliğinden ve yüksekliğinden sütun ve içerik konumuna, dolgu ve kenar boşluğu ayarlarından her şeyi kolayca değiştirmenize olanak tanır.

Lansmanından bu yana birçok sürüm ve güncelleme yapıldı. En çok kullanıcılardan gelen isteklerden ilham alıyor. Önemli bir sürüm, sayfaları ve bölümleri şablon olarak kaydetme ve sayfaya tek bir tıklamayla eklenen önceden tasarlanmış ve güzel hazırlanmış birçok şablondan birini kullanma yeteneği sunan Şablon Kütüphanesi idi. Diğer büyük sürüm, herhangi bir sayfayı özelleştiren ve onu herhangi bir cihazda duyarlı ve güzel yapan ilk araç seti olan Mobil Düzenleme idi. Tasarımcılar ilk kez kodlamadan tamamen duyarlı bir sayfayı çevirebilirler. Mobil Düzenleme, daha önce cihaz başına farklı boyutlar ayarlama yeteneği, cihaz başına sütunları yeniden sıralama yeteneği, böylece mobil düzen üzerinde kontrol sahibi olmanız, cihaz başına farklı dolgu, kenar boşluğu ve hizalamalar ayarlama yeteneği ve diğer birçok benzersiz özellik gibi özelliklere sahip değildir..

Elementor’un bir başka harika özelliği, tüm üçüncü taraf widget’larınızın ve eklentilerinizin sayfalarınıza sürükleyip bırakabilmeniz için otomatik olarak kullanılabilmesidir. Ayrıca, Elementor tonlarca özelleştirilebilir widget, 400 benzersiz simge ve 600’den fazla Google Yazı Tipleri.

En iyi kısım? Bedava! Ve muhtemelen web’deki en iyi ücretsiz sayfa oluşturucu.

3. WP Sayfa Oluşturucu (Ücretsiz)

ThemeP tarafından WP Sayfa Oluşturucu

WP Page Builder kendi özel sayfalarınızı oluşturmak için kolay bir seçenektir. Sürükle ve bırak oluşturucu, bir düğmeyi tıklamak kadar basit – kelimenin tam anlamıyla. Eklemek istediğiniz modülü seçin, seçenekleri düzenleyin, yeniden boyutlandırmak için tıklayın ve sürükleyin veya sayfanızdaki öğeleri yeniden sıralamak için sürükleyip bırakın.

Şu anda WP Sayfa Oluşturucu 60’tan fazla sayfa bloğu içerir. Akordeonlar, uyarılar, simgeler, özellik kutuları, fiyatlandırma tabloları, video, görüntü uçuşları ve daha fazlası için seçenekler oluşturamazsınız! Eklenti ayrıca tamamen duyarlı ve mobil kullanıma hazır 6 sütuna kadar destekler. Sevdiğiniz bir düzen oluşturduğunuzda, yeniden kullanmak için onu kitaplığınıza kaydedebilir veya web sitesi binanızı hızlandırmak için önceden tasarlanmış bir blok kullanabilirsiniz. Eklentiyi seviyorsanız, destek, güncellemeler ve harika düzen paketleri almak için premium’a yükseltebilirsiniz..

4. Kunduz Oluşturucu (99 $)

beaver_builder

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Beaver Builder eklentisi premium sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur, ancak lite sürümünü eklentiler panelinize ekleyin. Eklenti, premium planlardan birini seçerseniz bir tema ile birlikte gelir ve bazı planlar size çok siteli özellikler verir.

Ancak bunun en iyi sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentilerinden biri olmasının nedeni, birçok temanın zaten sayfa oluşturucularla gelmesidir, ancak temanızdaki değişiklikleri kilitlerler. Temayı değiştirmek istediğinizde ne olur? Beaver Builder üçüncü taraf bir eklentidir, bu nedenle belirli bir tema veya tasarımdaki değişikliklerinizi kilitlemez. İlk tasarımlarınıza yeniden başlamak zorunda kalmadan işleri her zaman değiştirebilirsiniz.

Peki BeaverBuilder ne yapabilir? Birçok! Eklenti, 20’den fazla sayfa öğesiyle birlikte gelir (metin, başlıklar, ayırıcılar, resimler, galeriler, videolar, simgeler, içerik kaydırıcıları, iletişim formları, sosyal bağlantılar, referanslar, ürünler, haritalar, son yayınlar, harekete geçirici mesaj, düğmeler ve daha fazlası) farenizi birkaç tıklamayla ekleyebilir, sürükleyip bırakabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, sayfalarınız için özel kenar çubukları oluşturmak üzere etkinleştirdiğiniz tüm widget’ları sürükleyip bırakabilirsiniz (mağaza sayfanızda veya blogunuzda farklı widget’lar göstermek isteyebileceğiniz için harika bir seçenek).

Oh, ve WooCommerce de uyumlu. Bu, işletmeniz kadar harika olan çarpıcı mağaza sayfaları oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Son ürünleri, en son incelemeleri, satış öğelerini, tüm WooCommerce widget’larınızı ve daha fazlasını sürükleyip bırakabilirsiniz.

Beaver Builder ayrıca tüm cihazlarınızda harika görünmek için tamamen duyarlı, özel modüller için API’ler aracılığıyla genişletilebilir (böylece restoran menüleri, personel profilleri, mülk listeleri veya başka bir şey gibi niş özel sayfa öğeleri ekleyebilirsiniz) ve eklenti çeviri hazır. Seni durduran ne? BeaverBuilder’ı canlı olarak denemek için demoya gidin – bugün WordPress sitenizin bir kopyasını edinin!

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Beaver Builder eklentisi hakkında ayrıntılı bir inceleme görüntüleyin ve Beaver Builder’ı kullanmayı bırakmaya karar verirseniz bu eklentinin değişikliklerinizi kaydettiğini unutmayın. Bazı sayfa oluşturucu eklentileri için durum her zaman böyle değildir.

5. Zarif Temalar Divi Oluşturucu (89 $)

Zarif Temalar Divi Builder

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Zarif Temalar Divi Builder, inanılmaz sayfa tasarımları oluşturmak için sonsuz olanaklar sunar. Bu sezgisel oluşturucu içinde, sütun satırlarını yığınlar ve istediğiniz kadar öğe eklersiniz. Divi Builder, kaydırıcılar, sayaçlar ve düğmeler dahil olmak üzere 40’tan fazla yerleşik modüle sahiptir. Her modül, kendi kodunuzu eklemeniz gerektiğinde özel bir CSS sekmesi de dahil olmak üzere birçok özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

Divi Builder eklentisi Elegant Themes yıllık üyeliğine dahildir. 89 $ için en çok satan Divi teması da dahil olmak üzere tüm eklentilerine ve temalarına erişebilirsiniz.

6. SiteOrigin tarafından Sayfa Oluşturucu (Ücretsiz)

Sayfa Oluşturucu by SiteOrigin

Sayfa Oluşturucu eklentisi, duyarlı sayfa tasarımları oluşturmanıza ve değiştirmenize yardımcı olacak WordPress widget’larını içeren tamamen ücretsiz bir seçenektir. Eklenti pencere araçları kullandığından, yeni başlayanların öğrenmesi kolaydır. Ayrıca, WordPress kontrol panelinizin arayüzünü değiştirmek çok fazla bir şey yapmaz.

Canlı düzenleme, değişikliklerinizi hemen görmek için harika ve geçmiş sekmesi, tüm değişikliklerinizi görmek için geri kaydırmak için iyi çalışıyor. Yani bir hata yaparsanız, geri dönüp tekrar yapabilirsiniz.

7. MotoPress İçerik Editörü (29 $)

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

MotoPress İçerik Editörü, WordPress yayınlarınızı ve sayfalarınızı oluşturmayı, düzenlemeyi ve özelleştirmeyi kolaylaştıracak bir sayfa oluşturucu WordPress eklentisidir. Premium bir eklentidir, ancak hemen ödeme yapmak istediğinizden emin değilseniz demo ile her zaman oynayabilirsiniz. Bu eklenti, varsayılan WordPress düzenleyicinin yerine geçer, böylece varsayılan, tüm bileşenlerinizi sürükleyip bırakmanıza engel olmaz.

Bu akıllı eklenti, çoğu WordPress temasıyla entegre olan ve yüklendiğinde varsayılan WordPress düzenleyicisinin yerini alan bir içerik ve sayfa düzenleyicisidir. Bu, yazılarınızın ve sayfalarınızın görünümü ve hissi üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar. MotoPress’in yalnızca eklentiyi kullanırken oluşturduğunuz içeriği özelleştirebileceğini unutmayın (bu, eklentiyi yüklemeden önce eklediğiniz herhangi bir içeriğin MotoPress kullanılarak düzenlenemeyeceği ve bunun yerine varsayılan WordPress düzenleyicisini kullanmanız gerektiği anlamına gelir).

MotoPress, özel mizanpajlar oluşturmak için kullanabileceğiniz bir dizi harika sayfa öğesi (düğmeler, tablolar, boşluklar, metin kutuları vb.) İçerir. Çoğu öğe kenar boşlukları, hizalama, bağlantılar, renk, boyut ve hatta özel sınıf adları için ek seçenekler içerir (buradaki geliştiriciler için). Bir öğe eklemek için düzenleyici çubuğundan yerine sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Daha sonra ek ayarlar yapmak için öğeye tıklayın. Bu harika ön uç düzenleyici, sayfa oluşturmanızı ve içeriğinizi düzenlemenizi her zamankinden daha kolay hale getirecek.

Diğer harika özellikler arasında duyarlı bir tasarım, özel posta türleri, WPML uyumluluğu ve kısa kodlar aracılığıyla uzantı yer alır. Eklenti, düzenli güncellemeler ve eklenti yazarından tam destek içerir, böylece her zaman mükemmel çalıştığından emin olabilirsiniz..

8. Themify Builder (Ücretsiz)

Themify Builder Lite

Themify Builder size hem arka uç hem de ön uç düzenleyici sunar, böylece düzenlemenizi nerede yapmak istediğinizi seçme esnekliğine sahip olursunuz. Bu eklenti herhangi bir tema ile çalışır ve siteniz için mükemmel sayfaları oluşturmak için birçok seçenekle birlikte gelir. Düzenleyicide, modülleri ve satırları kolayca çoğaltabilir ve Themify mizanpajlarını kolayca içe veya dışa aktarabilirsiniz.

Eklentinin premium sürümü 39 dolar ve önceden tasarlanmış 60’tan fazla düzen ve düzinelerce animasyon efekti gibi ek kullanışlı özellikler sunuyor.

9. Çevik Sayfa Oluşturucu (Ücretsiz)

Çevik Sayfa Oluşturucu'yu indirin

Nimble Page Builder eklentisi, insanların web sitenizi farklı cihazlarda görüntüleyebilmeleri için güçlü bir düzen ve tamamen duyarlı tasarımlarla ücretsiz sürükle bırak işlevselliği sunar. Sütunlar, resimler, iletişim formları, paralaks efektleri, tweetler ve daha fazlası gibi öğeleri de kolayca ekleyebilirsiniz..

WordPress düzenleyicinizdeki herhangi bir sayfaya widget ekleyebilmenizi gerçekten çok seviyorum. Sayfa düzenleyicinizdeki herhangi bir standart widget’ı sürükleyip bırakmanız yeterlidir ve hemen düzenlemeye başlayabilirsiniz.

10. Live Composer Site Builder (Ücretsiz)

Canlı Besteci Site Oluşturucu

Live Composer, şimdi ücretsiz olan bir ön içerik yaratıcısı premium WordPress eklentisidir! Bu eklenti ile temanızın ön ucunda hızlı bir şekilde özel içerik düzenleri oluşturabilirsiniz; bu, içeriğinizi oluştururken görebileceğiniz anlamına gelir!

Yazı veya sayfa mizanpajları oluşturmak için yalnızca WordPress düzenleyicisini kullanan birçok sayfa oluşturucu vardır. Bu, içerik blokları ekleyerek web sitenizi oluşturmanın hala çok kolay bir yolu olsa da, gerçek içeriğinizi eklerken görebilmeniz daha kolay olmaz mıydı? Canlı Besteci ile yapabilirsiniz. Eklentiyi WordPress sitenize yükleyin ve ön uçta oluşturmaya başlayın!

Live Composer, sayfa mizanpajlarınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz 30’dan fazla modülle birlikte gelir. Son yayınlar, resimler, portföy öğeleri, WooCommerce ürünleri, yorumlar, küçük resimler, widget’lar, kaydırıcılar ve çok daha fazlası için seçeneklerle hemen hemen istediğiniz veya ihtiyacınız olan herhangi bir düzeni oluşturabilirsiniz. Ayrıca, sayfalarınızı oluştururken ne oluşturduğunuzu görebildiğiniz için sayfanın daha az yenilenmesi ve daha fazla zaman kazanılması anlamına gelir.

Diğer eklenti özellikleri arasında duyarlı seçenekler, çok sayıda modül seçeneği (yani renkler, yazı tipleri, kenarlıklar, arka planlar vb.), Şablon desteği, erişim denetimleri (yalnızca seçtiğiniz kullanıcılar besteciye erişebilir) ve daha fazlası bulunur. Ayrıca, eklentinin asapını en kısa sürede alabilir ve bugün kendi özel yazı ve sayfa düzenlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz..

11. FormCraft Sürükle ve Bırak Form Oluşturucu (Ücretsiz)

FormCraft - WordPress için Form Oluşturucu

Bu tam olarak tam bir sayfa oluşturucu değildir, ancak sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanarak formlar oluşturmanıza olanak tanır. FormCraft hızlı bir şekilde çarpıcı bir form oluşturmanıza olanak tanır ve hatta gönderimleri kolaylıkla yönetebilirsiniz. Pop-up ve satır içi formlar da dahildir. Eklenti oluşturucunun başlamanız için birkaç öğretici içerdiğini de belirtmeliyim.

Ancak daha fazla özellik istiyorsanız, eklentinin premium sürümünü kontrol edin – ücretsiz muadillerinden çok daha fazlasını yapabilir. FormCraft Sürükle ve Bırak Form Oluşturucu eklentisi hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

12. Mimar İçerik Oluşturucuyu Geliştirin (67 $)

Thrive Architect İçerik Oluşturucu

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Thrive Content Builder, WordPress web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlayan sezgisel bir ön uç düzenleyicisidir. Bu eklentinin yaratıcıları, WYSIWYG (gördüğünüz şey ne elde edersiniz) düzenlemesini bir sonraki seviyeye taşımak için bir görevde. Temel ama kullanışlı ve sezgisel bir tıkla-düzenle düzenleme prensibi ile çalışır. Bir öğeyi düzenlemek istiyorsanız, öğeyi tıklamanız ve düzenlemeye başlamanız yeterlidir.

Sezgisel ön uç düzenlemeye ek olarak, Thrive İçerik Oluşturucu ayrıca harekete geçirici mesaj (CTA) düğmeleri, bir referans öğesi ve duyarlı fiyatlandırma tabloları gibi diğer birçok harika özellik ile birlikte gelir.

13. Sayfa Oluşturucu Sandviç (Ücretsiz)

Sayfa Oluşturucu Sandviç - Ön Uç Sayfa Oluşturucu

Page Builder Sandwich, kullanımı çok basit olan başka bir kullanıcı arabirimi düzenleyicisidir. Yazarlar, “pop up-less” kullanıcı arabirimi düzenlemesiyle gurur duyuyorlar. Düzenlemek istediğiniz içeriği tıklamanız ve yazmaya başlamanız yeterlidir. Bu eklentinin harika bir özelliği, geniş küresel kısa kod eşleme veritabanıdır. Bu veritabanından Jetpack, WooCommerce ve bbPress gibi yüzlerce popüler eklentinin kısa kodlarına kolayca erişebilirsiniz. Oluşturucuya video eklemek için bir URL’yi veya gömme kodunu yapıştırmanız yeterlidir..

Lite sürümü ücretsiz olsa da, Premium sürüm 39 dolar. Bu, gelişmiş kısa kod eşleme denetimleri ve bir atlıkarınca kaydırma çubuğu öğesi gibi bir dizi ek özellik sunar.

14. Ön Uç Oluşturucu (57 TL)

Ön Uç Oluşturucu ana sayfası

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ön uç Oluşturucu, düzenlemenizi ön uçtan yapmayı tercih ederseniz başka bir harika seçenektir. Bu oluşturucu ile, arka uçta bir sayfa oluşturur ve ardından o sayfa için oluşturucuyu etkinleştirirsiniz. Daha sonra kullanıcı arabirimine atlayıp sayfa içeriğinizi oradan oluşturursunuz.

Satır ekleyip birden çok sütuna bölerek sayfa düzeninizi oluşturun. Ardından, tasarımınızı tamamlamak için istediğiniz sayfa öğelerini sürükleyebilir, bırakabilir ve düzenleyebilirsiniz. Başlıklar, düğmeler, formlar ve menüler dahil olmak üzere öğelerin tümü ana arayüzde özelleştirilebilir.

15. Köşe Taşı Sayfa Oluşturucu (39 $)

Cornerstone Page Builder önizleme sayfası

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Cornerstone Page Builder hem sayfalarda hem de yazılarda kullanılabilen bir kullanıcı arabirimi düzenleyicisidir. Bu dağınık ve sezgisel oluşturucu, ekranlar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan içeriğinizi hızlı ve kolay bir şekilde uyarlamanızı sağlar. Bu eklentinin düzgün bir özelliği İskelet Modu sayfa yapınızı (veya iskeletinizi) tek bir tıklamayla görselleştirmenizi sağlar. Cornerstone ayrıca sürekli güncellenen bir elemanlar, şablonlar ve üçüncü taraf araçları kütüphanesiyle birlikte gelir.

16. Kral Besteci (Ücretsiz)

KingComposer - Ücretsiz Sürükle ve Bırak sayfa oluşturucu

King Composer’ın ücretsiz sürümü duyarlı bir sürükle ve bırak arka plan editörü sunar. Bu sezgisel kullanıcı arayüzünde, satırlar, sütunlar ve öğeler ekleyerek içeriğinizi oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Bu oluşturucuyu rekabetin çoğundan ayıran harika bir özellik, eklentiyi devre dışı bıraksanız veya silseniz bile King Composer ile oluşturulan sayfaların bozulmadan kalacağıdır.

Bir ön uç düzenleyicisinden çalışmayı tercih ederseniz, King Composer Pro’ya 29 $ ‘a yükseltebilir ve ön veya arka uçtan sayfa oluşturma yeteneği kazanabilirsiniz..

17. Brix Builder (Ücretsiz)

Brix: WordPress sayfa oluşturucu

Brix Builder, sayfa tasarımınızın her ayrıntısı üzerinde tam kontrol sağlayan bir sürükle ve bırak oluşturucusudur. Gelişmiş ızgara sistemi ve sezgisel arayüzü şaşırtıcı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Brix Builder modüler ve ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece zamanla sorun olmadan genişletilebilir.

Bu eklenti, temel metin ve görüntülerden ilerleme ve sayaç modülleri gibi daha gelişmiş özelliklere kadar 16 modül veya yapı taşıyla birlikte gelir. Ayrıca, Font Awesome kitaplığını, yerleşik renk paletlerini ve öğelerin kaydırma sırasında nasıl görüneceğini kontrol etmek için giriş efektlerini içerir.

18. Brizy Sayfa Oluşturucu (Ücretsiz)

Brizy Sayfa Oluşturucu

Brizy, özellikle ücretsiz bir eklenti için inanılmaz seçeneklere sahip bir ön sayfa oluşturucudur. Brizy, sizi yayınlanan sayfalarda çalışmaya zorlamak yerine içeriğinizi düzenler. Bu şekilde, sayfalarınızı ön uçtan düzenleyebilirsiniz, ancak yayınlanmaya hazır olana kadar bunlar yayınlanmaz. Brizy’nin bir başka harika özelliği de 150’den fazla önceden yapılmış blok bulunmasıdır, böylece sayfalarınızı birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde tasarlayabilirsiniz!

19. Kalın Sayfa Oluşturucu (Ücretsiz)

Kalın Sayfa Oluşturucu

Kalın Sayfa Oluşturucu, varsayılan 2016 ve 2017 WordPress temalarıyla harika çalışmak için tasarlanmış bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucusudur. Bu ücretsiz temel temalardan biriyle başlayan daha iyi bir niş site oluşturmanın hızlı, kolay ve ücretsiz bir yoludur.

Eklentinin sezgisel arayüzü çoğu sayfa türü oluşturmak için uygundur. Video, duvar ızgaraları, resimler ve zengin metin gibi birçok öğe türünü destekler. Ayrıca Font Awesome simge kitaplığını destekler, böylece sayfalarınızı herhangi bir simgeyle kolayca özelleştirebilirsiniz.

20. Köşetaşı ve Ultimate Elements Paketi

Cornerstone Sayfa Oluşturucu

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

X Theme yapımcılarından Cornerstone, mükemmel bir sayfa oluşturucu eklentisidir ve amiral gemisi temasının yapı taşlarını WordPress eklenti formuna getiriyor. Cornerstone, özel yayınlar ve sayfalar için seçeneklere sahip bir ön sayfa oluşturma aracıdır. Düğmeler, tırnak işaretleri, haritalar, beceri çubukları, kaydırıcılar, sekmeler, fiyatlandırma tabloları ve daha fazlasını ekleyin.

Ancak, Cornerstone için Temel Eklentiler gibi bir Cornerstone uzantısıyla birleştirildiğinde daha da iyi hale getirildi.

Eklenti, özellikle yepyeni bir atlıkarınca kaydırıcı özelliği olan çeşitli yeni öğeler sunar. Bu karuselleri her türlü içerikle (resimler, logolar, referanslar, ekip üyeleri, blog gönderileri ve hatta WooCommerce ürünleri) doldurabilirsiniz. Her bir karusel, bir dizi stil, düzen, boyut ve kaydırma düğmesiyle de birçok özelleştirme seçeneği sunar. Ayrıca, özel bir renk şeması oluşturabilir ve onlar için özel bir arka plan resmi yükleyebilir, böylece yaratıcı yeteneklerinizi göstermek için bir platform sunabilirsiniz..

Diğer modüller arasında Instagram görüntü ızgarası ve kişisel favorim etkileşimli tanıtımlar var.

21. AZEXO tarafından WordPress Sayfa Oluşturucu

AZEXO'dan WordPress Sayfa Oluşturucu

AZEXO tarafından WordPress Sayfa Oluşturucu, AZEXO ekibi tarafından Themeforest için WordPress tema geliştirme sırasında sayısız deneme ve hataların bir sonucudur. Piyasada bulunan ve üçüncü taraf WordPress temalarıyla entegrasyona hazır olan hemen hemen tüm Sayfa Oluşturucularını araştırdılar.

Aşağıdaki koşulları göz önünde bulundurarak kullanıcılar ve geliştiriciler için ideal oluşturucu aradılar:

 1. Mümkün olduğunca az pop-up iletişim kutusu ile% 100 ön uç sayfa oluşturucu – böylece sayfadaki her değişiklik doğrudan nesnenin üzerine sol veya sağ fare tıklamasıyla başlatılmalıdır.
 2. Oluşturucunun ön uç CSS / HTML / JS, sayfanın çalışmasına müdahale etmeyeceğini garanti etmelidir – olası tüm ortamlar için sıfır CSS ve JS çakışması.
 3. Kullanıcının mümkün olan en yüksek hızda sayfalar oluşturabilmesi için hazır bölümlere sahip sayfalar oluşturma.
 4. Her HTML etiketinin neredeyse tüm CSS stilleri için tam ön uç kontrolü – kullanıcının buna ihtiyacı varsa.
 5. Ön Uç Oluşturucu performansı – büyük sayfalarda bile her işlem için 500 milisaniyeden fazla değil.
 6. Dikkatsiz eylemlerle sayfa kırmak imkansız – örneğin sürükle ve bırak.
 7. Ön Uç Oluşturucu’nun çalışması için gereken özel özellikler ve sınıflar mümkün olduğunca minimum.
 8. Her bölüm / eleman / blok – PHP üretimi olmadan saf HTML ile uygulanır (kaynak kodu için bir yer) – bölüm / eleman / bloğun geliştirilmesi ve özelleştirilmesi mümkün olduğunca kolay
 9. Sayfa Oluşturucu dahili amaçları için yeni etiket, özellik, sınıf eklememelidir; yalnızca kullanıcının geliştirici tarafından oluşturulan HTML’yi değiştirmesine yardımcı olur.

AZEXO, tüm bu koşulları aynı anda karşılayacak bir ürün bulamadığından, temalarında kullanmak için yeni WordPress Sayfa Oluşturucu oluşturmaya karar verdiler. Bir ön uç CSS stil düzenleyicisi geliştirmemeye karar verdiler, ancak bunun yerine sayfa oluşturucuyu bu tür bir görev için piyasadaki çok iyi bir çözümle uyumlu hale getirdiler – Yellow Pencil.

Geliştiriciler bu sayfa oluşturucuyu WordPress temaları geliştirme sürecine entegre ettikten sonra hızlarını yaklaşık% 20-30 oranında artırabildiler. Ayrıca CSS / JS çatışmaları için asla zaman harcamazlar ve şimdi yeni temaları birbirleriyle birleştirilebilen tek bölüm / eleman / blok kütüphanesine birleştirebiliyorlar..

22. Gutenberg (Ücretsiz)

Gutenberg WordPress Editörü

WordPress 5.0’da yerleşik Gutenberg, basit bir içerik editörü arayan yeni siteler için bir seçenektir. Muhtemelen buna bir sayfa oluşturucu demezdim, ancak yayınlar veya basit sayfa düzenleri oluşturmak için birçok seçenek içerir. Yukarıdaki seçenekler kadar zengin bir özelliğe yakın olmasa da, Gutenberg kullanıcılara paragraflar, başlıklar, kod, medya, yorumlar, listeler vb..

En İyi Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu WordPress Eklentilerini Sonuçlandırma

Herkes, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu WordPress eklentilerini kullanıyor olmalı, çünkü verimliliğinizi artırıyor ve uzun vadede para tasarrufu sağlıyorlar. Bu eklentiler hakkında herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümüne bir satır bırakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map