20+ En İyi Reklam Yönetimi WordPress Eklentisi 2020

Bugün WordPress için en iyi reklam yönetimi eklentilerinden bazılarına bakacağız. Reklamlar, web sitenizden para kazanmanıza yardımcı olur. Bu beyinsiz. Ancak, tüm blogcular Google Ads’i web sitelerinde görüntülemeyi tercih etmez. Bazıları sitelerinde reklam alanı satmayı tercih ederken, diğerleri sponsorlu yayınları tercih ediyor.


Durum ne olursa olsun, aşağıdaki eklentiler yardımcı olabilir. Öyleyse artık para kazanma süreniz kalmadı ve buna hemen ulaşın! 2019 için favori reklam yönetimi eklentilerimiz (belirli bir sipariş olmadan):

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. ADNING (WP Pro Reklam Sistemi) Premium WordPress Eklentisi

ADNING (WP Pro Reklam Sistemi) WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WordPress web siteniz belirli bir trafik seviyesine ulaştığında, web sitenize reklam yerleştirerek gerçek para kazanabilirsiniz. Bu yeni bir şey değil ve birçok internet pazarlamacısı yıllardır reklam gelirlerinden para kazanılan web siteleri kuruyor.

ADNING (eski adıyla WP Pro Advertising System) eklentisi, web sitenizdeki reklamları yönetmek ve görüntülemek için mükemmel bir çözümdür. Ziyaretçilerin güzel ve dikkat çekici bir reklamı tıklama olasılıkları daha yüksek?

Birden Çok Reklam Türü

ADNING, altı çarpıcı reklam türüne sahip uber tıklanabilir reklamlar oluşturur:

 • Standart reklamlar: içeriğinizde veya widget alanlarında görüntüleniyor
 • Reklamlarda uçun: ekranın sağ alt köşesindeki görünüme kaydırın
 • Pop-up reklamlar: maksimum ilgi çekmek için ziyaretçilere atlayın
 • Köşe soyma makineleri: bir reklam göstermek için web sitenizin sağ üst köşesi “soyulur”
 • Arka plan reklamları: tam ekran reklam içeriğinizin arkasında bulunur
 • Bülten reklamları: listenize gönderilen e-posta bültenlerine reklam yerleştirmek için MailChimp ile entegre olur

En fazla tıklamayı üreten reklamları bulana kadar farklı reklam türleriyle oynayabilirsiniz. Bence köşe soyma makineleri ve arka plan reklamları çarpıcı görünüyor.

WP Pro Reklam Sistemi reklamları

Reklamları web sitenize çeşitli şekil ve boyutlarda da yerleştirebilirsiniz, böylece web sitenizin herhangi bir alanından potansiyel olarak para kazanabilirsiniz. Bu, bir reklam alanında birden çok banner görüntülemenize olanak tanıyan bir “Reklam Tablosu” içerir. Eklenti, web sitenize reklam yerleştirmek için çeşitli yollar sağlayan kısa kodları, iframe’leri ve widget’ları destekler.

Ziyaretçilerinizin reklam körlüğü çekmesini önlemek için – reklamlar ana para kazanma yönteminiz ise bir felaket – eklenti reklamlarınızı çarpıcı geçiş animasyonları kullanarak da döndürebilir. ADNING, başta Visual Composer ve Slider Revolution olmak üzere birçok ana eklenti ile de uyumludur. Bu, reklamları özel bir düzende veya hatta bir görüntü kaydırıcısının herhangi bir yerine yerleştirebileceğiniz anlamına gelir. Eklenti tamamen duyarlı, yapılandırması çok kolay ve reklamlarınızın nasıl performans gösterdiğini izlemek için ayrıntılı bir analiz işlevi içeriyor.

2. AdSense Eklentisi WP QUADS (Freemium)

AdSense Eklentisi WP QUADS

AdSense Eklentisi, Google AdSense’in muhtemelen WordPress sitenize en basit entegrasyonudur. Eklentinin ücretsiz sürümü ile, WordPress sitenizde aşağıdakiler dahil olmak üzere birden fazla bölgede reklam görüntüleyebilirsiniz:

 • Kenar çubuğu widget’ları
 • Gönderinin başı, ortası ve sonu
 • “Diğer” etiketinden sonra,
 • Yayınlardaki resimlerden sonra

Reklamı görüntülemek için Google AdSense kod snippet’ini widget’a yapıştırmanız yeterlidir. Ayrıca, bir yayındaki herhangi bir paragraf arasına reklam ekleyebilirsiniz. parçacıkları.

Eklenti WP QUADS Pro’nun premium sürümü aşağıdaki gibi ek harika özellikler içerir:

 • AMP Reklamları sayfalarınızın AMP sürümlerinde reklamlar görüntüleyen (WordPress’te AMP kullanmaya başlama kılavuzumuza göz atın)
 • Duyarlı Reklamlar – böylece reklamlar telefonlarda, tabletlerde ve masaüstlerinde piksel açısından mükemmel görünür.
 • Görünürlük Koşulları – reklamları mobil, tablet veya masaüstünde veya bunların bir kombinasyonunda seçici olarak görüntülemenize olanak tanır.

Fiyatlandırma, tek bir site lisansı için 49 EUR’dan başlar ve 30 günlük geri ödeme penceresi ile birlikte gelir, bu da bağlı kuruluş pazarlamacıları ve blogcular için iyi bir seçimdir.

3. WordPress Reklam Widget Fre Eklentisi

WordPress Reklam Widget'ı Ücretsiz Eklentisi

WordPress Reklam Widget’ı, hem Google Reklamlarını hem de özel reklamları WordPress sitenizde görüntülemenizi sağlayan oldukça basit bir eklentidir. Sitenizde reklam noktaları satacak olsanız, müşterilerinize çeşitli seçenekler sunabilirsiniz. Nasıl? 55’ten fazla reklam biçimi ile Facebook sayfalarının, Instagram profillerinin ve daha pek çok şeyin reklamını yapabilirsiniz.

4. Sam Pro Ücretsiz WordPress Eklentisi

Sam Pro Ücretsiz WordPress Eklentisi

Sam Pro Free Edition, banner rotasyonlu reklamlar görüntüler. Bu, eklentinin bir grup reklamdan bir reklam seçip bunları sitenizde görüntülediği anlamına gelir. Ancak kiraz toplama, reklam ağırlığını (veya önceliğini) ve önceden tanımlanmış kısıtlamaları hesaplayan esnek bir mantığa dayanır. Önceden tanımlanmış kısıtlamalarla, belirli sayfalarda, yayınlarda, kategorilerde, özel yayın türlerinde vb. Reklamları seçerek görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, reklamların görüntülenme sayısını tıklama sayısına göre planlayabilir ve sınırlayabilirsiniz..

Premium eklentiler pop-up’ları ve anında açılan reklamları ve coğrafi hedeflemeyi içerir. Kişisel olarak, tercihen ücretsiz bir e-kitap veya benzeri bir teklif içeren bir haber bülteni kayıt kutusu olmadıkça pop-up reklamlar veya fly-in’leri kullanmayacağım..

5. AdRotate Ücretsiz WordPress Eklentisi

AdRotate Ücretsiz WordPress Eklentisi

AdRotate, reklam yönetimini kolaylaştırır. Kendi reklamlarınızı veya Google AdSense, DoubleClick vb. Üçüncü taraf ağlarından görüntüleyebilirsiniz. AdRotate, reklamların periyodik olarak planlanmasını sağlar ve tıklamaları / gösterimleri doğru bir şekilde hesaplar ve sitenizde en iyi performansı gösteren reklamları görüntüler.

Premium sürüm, coğrafi hedefleme, reklam engelleyici algılama ve birden çok reklam kampanyasını kolayca satmanıza ve yönetmenize olanak tanıyan diğer araçlar gibi harika özellikler içerir. Fiyatlandırma, tek bir site lisansı için 29 EUR’dan başlar ve premium destekle birlikte gelir.

6. WP Bannerize Pro – Ücretsiz WordPress Eklentisi

WP Bannerize Pro

Özel reklamlarınızın çoğu Adobe Flash olmayan banner’lar aracılığıyla yapıldıysa, WP Bannerize Pro yanıtınız olabilir. Eklenti, “Afişler” adı verilen özel bir gönderi türü oluşturur. Bu, bir yayın veya sayfa oluşturmuş gibi banner oluşturmanıza olanak tanır.

Bir banner oluşturmak için, önce banner görüntüsünü yükler / içe aktarır, gösterimleri ve TO’yu izlemek isteyip istemediğinizi seçip ardından banner’ı yayınlarsınız. Tamamlandığında, bir banner kısa kodu oluşturulur. Artık başlığı, kısa kodu kullanarak herhangi bir yazı, sayfa veya widget’lı alanda görüntüleyebilirsiniz.

Ek özellikler arasında coğrafi hedefleme, IP kısıtlamaları, role dayalı reklam hedefleme ve tamamen yığınlanmış bir analiz panosu bulunur.

7. WP İlan Ver (Ücretsiz)

WP Advertize It Ücretsiz Eklentisi

WP Advertize Google AdSense’ten üçüncü taraf reklamlarının yanı sıra kendi kendine sunulan reklamları göstermenizi sağlayan standart reklam yönetimi eklentinizdir. Kenar çubuğu widget’ları da dahil olmak üzere reklamlarınızı görüntülemek için 10’dan fazla yer arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, eklenti, belirli yazı türlerinde, etiketlerde, IP adreslerinde, yazı yazarlarında vb. Reklamları devre dışı bırakmanıza da olanak tanır..

8. Gelişmiş Reklamlar – Reklam Yöneticisi ve AdSense

Gelişmiş Reklamlar Ücretsiz Eklentisi

Gelişmiş Reklamlar, temel reklam oluşturmadan üçüncü taraf reklamlarını göstermeye, coğrafi hedefli, son derece özelleştirilebilir reklam ağına kadar tonlarca kullanışlı özelliğe sahip, gittiğiniz reklam yönetimi eklentisidir. Gelişmiş Reklamlar ile ziyaretçilerinize göre reklamlar oluşturabilir, görüntüleyebilir, yapılandırabilir, filtreleyebilir ve hedefleyebilirsiniz.

Eklentinin WordPress veri havuzu sayfasında bulunan ücretsiz özellikler için tam bir açıklama – Bu listedeki bir sonraki eklentiye geçmeden önce hızlı bir şekilde okumanızı öneririz..

Gelişmiş Reklamlar ayrıca, sitenizdeki reklam noktalarını satmanıza yardımcı olan Satış Reklamları gibi bir dizi premium eklentiye de sahiptir. Premium sürüm, gelişmiş aj-enjeksiyon, temel başlık veya kayan reklamlar gibi yenilikçi reklam yerleşimi gibi temel özelliklere izin verir ve daha fazlası.

Eklentinin premium kopyası için Advanced Ads Pro (tek site lisansı) için 29 € veya tüm eklentileri ve gelecekteki güncellemeleri içeren Advanced Ads Bundle için 69 € ‘dan başlayan fiyatlar.

9. AWPCP – Ücretsiz WP Eklentisi İlanlar

AWPCP - Ücretsiz İlanlar Eklentisi

Başka bir WordPress Classifieds Eklentisi, WordPress web sitenizden zengin özellikli bir çevrimiçi ilanlar sayfası çalıştırmak için tasarlanmış klasik eklentinizdir. İlanlar eyalet, ülke, kullanıcı adı veya anahtar kelime ile aranabilir hale getirilebilir. Bunun da ötesinde, Google AdSense’ten reklam görüntüleyebilirsiniz. WordPress ile çalışan ilanlar sayfanızı çalıştırmak için özelliklerin tam listesine göz atın.

Diğerlerinin yanı sıra Authorize.net ve PayPal ödeme ağ geçidi entegrasyonu, kampanya yöneticisi ve kupon modülü gibi bir dizi premium modül, zengin bir ilan web sitesi çalıştırmak için çok kullanışlı olabilir.

10. Gelişmiş Reklam Sistemi Ücretsiz Eklentisi

Gelişmiş Reklam Sistemi Ücretsiz Eklentisi

Gelişmiş Reklamcılık Sistemi, diğer özelliklerin yanı sıra birden çok reklam noktasını, reklam rotasyonunu ve kampanya planlamasını ve bütçe eşiğini destekler. BGBM, TBM ve BGBM’ye dayalı reklamlar satabilirsiniz. Eklentinin premium sürümü, filtrelenebilir kampanyaları, bir AJAX yükleyiciyi, gelişmiş planlama ve analiz ve istatistik bölümünde güzel grafikleri destekler.

11. Reklam Ekleyici Ücretsiz WordPress Eklentisi

Reklam Ekleyici Para Kazanma WordPress Eklentisi

Ad Inserter Pro, WordPress web sitesinde herhangi bir yere herhangi bir kod eklemeniz gereken tek WordPress eklentisidir: reklamlar, afişler, widget’lar, formlar, izleme kodu, üstbilgi / altbilgi kodu, kısa kodlar vb. Otomatik ekleme için neredeyse tüm WordPress konumlarını destekler: yazıdan önce / sonra, içerikten önce / sonra, paragraftan önce / sonra, alıntılardan önce / sonra, blog sayfalarındaki yazılar arasında ve temanızın bazı özel düzenleri varsa, kısa kod, widget veya PHP işlev çağrısı ile manuel ekleme özelliğini kullanabilirsiniz..

Ad Insterter Pro, özellikle AdSense ve Amazon gibi reklamlar eklemede iyidir. Her blok için paragraf numarası (veya sayfadaki göreceli konum) ve hizalamayı seçebilirsiniz. Reklamların resimlere veya başlıklara eklenmesini önlemek için boşluk seçenekleri de belirleyebilirsiniz. Amazon Yerel Alışveriş Reklamlarını içeriğe dayalı hale getirebilir ve sayfa içeriğiyle ilgili ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Ad Inserter Pro, reklam yayını zaman planlamasını, reklam rotasyonunu ve ülke düzeyinde GEO hedeflemesini destekler (önbellekleme ile de çalışır). Ayrıca farklı cihazlara (masaüstü, tablet, telefon) farklı reklamlar sunabilir ve reklamların eklenmemesi gereken tek tek sayfalar veya yayınlar için istisnalar tanımlayabilirsiniz. Alt sitelerdeki ayarları sınırlamak için çok bölgeli kurulumlar için ek seçenekler de vardır.

Kod ekleme hata ayıklama, Reklam Ekleyici Pro’nun parladığı yerdir. Kodun neden eklenmediğini bulmanıza yardımcı olabilecek birçok işlev vardır. Her sayfada, otomatik reklam ekleme konumlarını önizleyebilir, HTML etiketlerini görselleştirebilir veya reklam yerleşiminin daha kolay yapılandırılması için eklenen kod bloklarını (reklamları) vurgulayabilirsiniz. Ayrıca, bazı blokların neden eklenmediğine dair bilgileri bulabileceğiniz ayrıntılı bir ekleme günlüğü de vardır. Ve son olarak, her kod bloğu, görsel CSS editörü ile hizalamayı ve stili özelleştirebileceğiniz bir pencerede önizlenebilir.

Ve tahmin et ne oldu? Reklam Ekleyici, Amazon tarafından WordPress yayınlarına Yerel Alışveriş Reklamları eklemek için resmi olarak onaylanmıştır. Ad Inserter Pro, coğrafi hedefli reklamlar görüntülemenizi ve diğer IP özelliklerinin yanı sıra IP kara listesini desteklemenizi sağlayan 20 ABD dolarından (çift site lisansı için) başlar..

12. WP-Insert Ücretsiz WordPress Eklentisi

WP-Insert Ücretsiz WordPress Eklentisi

WP-Insert, en iyi ücretsiz reklam yönetimi eklentilerinden biri. Bu kategorideki çoğu eklentiye benzer şekilde WP-Insert, Google AdSense, Clickbank vb. Gibi birden çok reklam ağını destekler. Bununla birlikte, diğer eklentilerin aksine ücretsiz coğrafi hedefleme sunar; bu, AdSense reklamlarını ABD’den gelen ziyaretçilere gösterebileceğiniz anlamına gelir ve İngiltere ziyaretçilerine Clickbank reklamları. Diğer harika özellikler arasında Google Analytics entegrasyonu, yasal bildirimlerin görüntülenmesi, reklamların bölünmesi testi ve herhangi bir makalenin ortasında dinamik reklam yerleşimi yer alır.

13. Köşe Reklamsız Eklenti

Köşe Reklamsız Eklenti

Köşe Reklam, WordPress sitenizin sol üstünde (veya sağında) bir reklam görüntüleyen basit bir reklam yönetimi eklentisidir. Kötü bir kullanıcı deneyimini önlemek için minimal invaziv olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir kullanıcı reklamın üzerine geldiğinde açılır ve reklamı tam görünümde görüntüler. Fare kaldırılır kaldırılmaz, reklam eski haline geri döner. Bu eklentiyi önemli duyuruları, gelecek promosyonları görüntülemek veya “gizli satış” gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

WordPress için Meks Kolay Reklamlar Widget’ı

WordPress için Meks Kolay Reklamlar Widget'ı

Meks Easy Ads Widget, bir widget’ta sınırsız reklam görüntülemenizi sağlayan basit bir eklentidir. Görüntüleme başına reklam sayısını sınırlandırabilir, reklamları döndürebilir ve reklam görüntüleme sırasını rastgele seçebilirsiniz. Ayrıca kendi özel boyutunuzu tanımlayabilir veya önceden tanımlanmış (ve standartlaştırılmış) bir dizi reklam boyutu arasından seçim yapabilirsiniz.

15. Google AdSense Ücretsiz Eklentisi

Google AdSense Ücretsiz Eklentisi

BestWebSoft tarafından yapılan Google AdSense, AdSense hesabınızdan doğrudan eklenti reklamlarını içe aktarma ve yayınlar, sayfalar ve kenar çubuğu widget’ları da dahil olmak üzere sitenizin birden fazla bölgesinde gösterme özelliğine sahip, AdSense yanlısı eklenti partisindeki başka bir giriştir..

16. Ads Pro Premium WordPress Reklam Yöneticisi

Ads Pro Eklentisi - Çok Amaçlı WordPress Reklam Yöneticisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ads Pro Eklentisi – Çok Amaçlı WordPress Reklam Yöneticisi, CodeCanyon’da en çok satılan ikinci reklam yönetimi WordPress eklentisidir. Basitçe söylemek gerekirse, WordPress sitenizdeki reklamlarınızı yönetmenize yardımcı olur. Eklenti, kategorilere, etiketlere ve cihazlara dayalı filtrelenebilir reklamları destekler. Reklamları, yalnızca ziyaretçiler sitede belirli bir süre geçirdikten ve reklamların oturum başına bir kullanıcıya gösterilme sayısını kısıtladıktan sonra gösterilecek şekilde yapılandırılabilir. Son olarak, 25 farklı yerleşime yerleştirilebilen 20 farklı görüntüleme stiline sahip coğrafi hedefli reklamlar var.

Kendi kendine hizmet veren bir reklam platformu oluşturmak istediğinizde, eklenti üç farklı faturalandırma modeli satmanıza olanak tanır: TBM (tıklama başına maliyet), BGBM (1000 gösterim başına maliyet) ve GBM (günlük maliyet). Desteklenen ödeme ağ geçitleri arasında Stripe, PayPal, WooCommerce ve Banka Havalesi bulunur.

17. Aparg SmartAd – Premium WordPress Reklam Yönetimi Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Aparg SmartAd, reklam yönetimi eklenti alanında bir diğer güçlü rakip. Dikkate değer özellikler arasında 75’ten fazla açılır pencere ve yerleştirme animasyonu, 25 reklam yerleşimi bölgesi ve resim, video, Flash, kod ve iFrame dahil olmak üzere 5 desteklenen reklam türü bulunur. Çoğu eklentiye benzer şekilde, bu, etiketlere, kategorilere vb. Dayalı reklam rotasyonunu ve gelişmiş filtreleme seçeneklerini destekler. Ayrıca, dile dayalı filtrelemeyi de destekler..

Eklenti ayrıca üç kampanya türünü de destekler – arka plan reklamlar, pop-up reklamlar ve gömülü reklamlar. Ve gelişmiş bir istatistik panosu ile birlikte gelir. PDF dışa aktarma özelliği, raporları reklam noktası alıcılarınızla paylaşırken oldukça kullanışlıdır. Reklamları planlayabilir ve tarih, görünüm ve tıklamalara göre reklamların otomatik olarak askıya alınmasını yapılandırabilirsiniz.

18. AdPlugg Ücretsiz WordPress Reklam Eklentisi

AdPlugg Ücretsiz WordPress Reklam Eklentisi

AdPlugg, AdPlugg reklam yönetimi hizmetini WordPress’e entegre eder. AdPlugg’u çevrimiçi bir SaaS reklam yönetimi platformu olarak düşünün. Birden fazla reklamı yapılandırabilir ve planlayabilir, reklamı ve banner rotasyonunu ayarlayabilir, tüm siteleriniz için tıklamaları ve diğer istatistikleri merkezi bir gösterge tablosundan ayarlayabilirsiniz. Birden fazla web siteniz varsa (WordPress veya diğer içerik yönetimi çözümlerinde çalışıyorsa), AdPlugg bu platformlardaki reklamları ilgili eklentileri aracılığıyla da görüntüleyebilir!

Eklenti ayda 100.000 gösterime kadar ücretsizdir ve yalnızca resim reklamları destekler. Ücretli planlar ayda 10 ABD dolarından başlar ve video, geçiş reklamı, üçüncü taraf reklamları (Google AdSense vb.) Ve daha fazlası dahil olmak üzere birden çok reklam türünü destekler.

19. WordPress Dinamik Anahtar Kelime Ekleme Premium Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Dinamik Anahtar Kelimelerle AdWords kampanyaları yayınlıyorsanız, bu kampanya tam size göre. Bunun ne olduğunu bilmeyenler için Google AdWords, reklam metninizin belirli bölümlerini kullanılan arama anahtar kelimesi ile değiştirmenize olanak tanır.

Örneğin, anahtar kelimelerle bir reklam yayınladığınızı varsayalım deri iphone kılıfları. Birisi ararsa kırmızı deri iphone kılıfları, reklamınızı içinde tutsaydınız reklamınız gösterilir orta seviye maç. Artık Dinamik Anahtar Kelime Ekleme ile Google, reklamın kopyasını ekleyerek veya değiştirerek aranan anahtar kelimeyle değiştirerek reklamınızı değiştirecektir. Örneğimizde, kelime kırmızı reklam metnine dinamik olarak eklenir.

Aynı şeyi açılış sayfanızda da düşünün. Bir ziyaretçi açılış sayfanıza belirli bir arama anahtar kelimesinden gelirse, WordPress Dinamik Anahtar Kelime Ekleme eklentisi açılış sayfası kopyasını dinamik olarak aynı anahtar kelimeyi içerecek şekilde değiştirir.

Bu, Reklam Yönetiminde nasıl kullanılabilir??

Sitenizde EBM tabanlı bir reklam satıyorsanız, Google AdWords’den aşırı hedefli tıklamalar almak dönüşüm şansınızı artırır.

20. Dedektör Ultimate Premium WordPress’i İlanlar

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Basitçe söylemek gerekirse, Adverts Detector Ultimate eklentisi, kullanıcının nereden geldiğine bağlı olarak sitenizdeki içeriği göstermenizi veya gizlemenizi sağlar. Algılanabilir kaynaklar arasında Google ve Yandex gibi arama motorları; Google Ads ve Yandex Ads gibi reklam ağları; Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr vb. sosyal medya ağları.

Şimdi bu eklenti ile Facebook hayranlarınız için farklı bir sayfa ve Pinterest takipçileriniz için başka bir sayfa gösterebilirsiniz.

21. Post Reklamları Ekle Ücretsiz WordPress Eklentisi

Post Ads Ücretsiz WordPress Eklentisi Ekle

Post Ads Ekle çok basit ama etkili bir eklentidir. Google AdSense reklamlarınızı yayınlarınızdaki ve sayfalarınızdaki paragraflar arasına ekler. Bu, herhangi bir gönderi, sayfa veya özel gönderi türüne üçüncü taraf reklam kodlarını otomatik olarak eklemenin etkili bir yoludur. Otomatik Googel AdSense enjeksiyonunun yanı sıra içerikle ilgili reklam yerleşimi için seçenekler vardır.

En İyi Reklam Yönetimi WordPress Eklentilerini Sonuçlandırma

Reklamlar, web sitenizden para kazanmanın en basit yollarından biridir. Sitenizde reklam alanları satmak, kazançlarınızı artırmak için harika bir yoldur ve birçok faydası vardır. İşte iş modelini sevmemin en önemli üç nedeni:

 • Reklam alanları satmak, sitenizde hangi reklamların gösterileceğini seçme gücü verir. Bu size özgürlük sitenizin kullanıcı deneyimini kontrol etmek için.
 • Örneğin, moda veya makyaj ipuçlarıyla ilgili bir blog çalıştırırsanız, web sitenizle / işletmenizle doğrudan alakalı ürünler için reklam gösterebilirsiniz. Bu, sitenize yerleştirilen reklamların tıklama oranını artırabilir.
 • Web sitenizi ne kadar hedeflerseniz, reklamlarınız o kadar yüksek tıklama (ve dönüşüm) alır. Reklam alıcılarınız mutlu, kullanıcı deneyimini olduğu gibi bırakıyorsunuz ve sonunda anlaşmadan bir ton para kazanıyorsunuz.

Reklam alanları satmaya benzer şekilde, ince reklam, blogunuzun makalelerinde sponsorlu yayınları ve ürün önerilerini içerir. Etik olarak, asla kişisel olarak denemediğiniz / test etmediğiniz bir ürünün sponsorluğunu yapmayın. Bu şekilde, okuyucunuzun güvenine ihanet etme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Ve bu notla, bu partiyi tamamlayalım!

En sevdiğiniz reklam yönetimi eklentiniz nedir? Harika eklentileri kaçırdık mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map