20+ En İyi Kripto Para Birimi WordPress Temaları 2020

15+ En İyi Kripto Para Birimi WordPress Temaları

Pek çok yeni para birimi çevrimiçi kullanılabilir hale geldiğinde, web geliştiricilerinin eşleştirmek için niş kripto para birimi WordPress temaları oluşturması şaşırtıcı değildir. İster Bitcoin, Monero, Litecoin, Ripple, Ethereum veya başka bir para birimi ile ilgileniyor olun, sizin için doğru olan ücretsiz veya premium bir kripto para birimi WordPress teması var.


Sürükle ve bırak sayfa oluşturma, kripto para birimi dönüştürme hesap makineleri, jeton fiyat takipçileri ve hatta WooCommerce ödeme yöntemleri gibi kullanımı kolay özelliklere sahip profesyonel tarzda kripto para birimi WordPress temalarını bulmak için yüksek ve düşük aradık. Bu temalar herhangi bir finans veya yatırım şirketi, promosyon veya kripto para bloğu sunan ilk para için mükemmel bir seçimdir. En iyisi – bu temalarla bir web tasarımı tutmanıza gerek kalmayacak. Basitçe yükleyin, tasarımınızı değiştirmek ve içeriğinizi eklemek için tema seçeneklerini kullanın. Bu kadar!

Belirli bir sırayla, web’deki en iyi kripto para birimi WordPress temaları için en iyi seçimlerimiz. Size daha geniş bir seçim sunmak için ücretsiz ve premium temalar ekledik, umarım bu listenin sonuna geldiğinizde mükemmel kripto para birimi WordPress temanızı bulacaksınız. Zevk almak!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Kripton

Kripton Çok Amaçlı Kripto Para Birimi WordPress Temaları

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Crypton nihai çok amaçlı kripto para birimi WordPress temasıdır – kendi iş girişiminizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu tema, Visual Bakery sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, üstbilgi ve altbilgi oluşturucu, yerleşik özel yayın türleri (hizmetler, ekip ve referanslar için), özel kenar çubukları ve renk düzeni yöneticisi gibi herhangi bir web yöneticisinin seveceği özellikleri içerir. Ancak Crypton’u gerçekten öne çıkaran şey, yerleşik kripto para birimi seçenekleridir. Mevcut jeton fiyatlarını göstermek ve kazançlarınızı grafiklemek için para widget’larını kullanın, okuyucularınızın veya potansiyel müşterilerinizin yatırım yapmaya hazır olduklarını görebilmeleri için para birimi hesap makinesini ekleyin ve hatta WooCommerce mağazanız için kripto bağışlarını veya ödemelerini kabul edin.

2. Bitunit Lite (Ücretsiz)

Bitunit - Bitcoin Kripto Para Birimi WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bitunit Lite, çeşitli finans ve iş sitelerine uygulanmaya uygun, güçlü ve zengin özelliklere sahip bir WordPress şablonudur. Bu, her yeni güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte yeni araçlar ve işlevlerle genişletilen, sürekli büyüyen bir çözümdür. Tema, sezgisel sürükle ve bırak Elementor sayfa oluşturucu ile entegre edilmiştir. Kişisel veya iş stilinize mükemmel şekilde uyacak şekilde değiştirilmeye hazır çeşitli üstbilgi ve altbilgi stilleri içerir. Ek olarak, Bitunit bir dizi kullanılabilir eklenti ve üstün kaliteli uzantılar içerir. Ücretsiz olarak JetElements paketi içerir. Yardımı ile sitenizin sayfalarına sadece birkaç tıklamayla markaları, yayınları ve kaydırıcıları tanıtabilirsiniz.

3. Crypterio

Crypterio - ICO ve Kripto Para Birimi WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Crypterio, WordPress için herhangi bir girişimcinin seveceği güçlü ve zengin özelliklere sahip bir kripto para tarzı temasıdır. Tema, yerleşik ICO beyaz ön kayıt uyumluluğu, akıllı sözleşme desteği, jeton fiyat widget’ları, özel bir ICO listeleme sayfası düzeni, lansman için geri sayım, gerçek zamanlı döviz kurları ile para birimi dönüştürme hesap makinesi ve daha fazlası gibi yararlı özellikler içerir. Bu seçenekler, doğu canlı özelleştirici stil ayarları, AMP desteği, duyarlı kaydırıcılar, sayfa oluşturucu ve çapraz tarama uyumluluğu ile birlikte Crypterio’yu herhangi bir kripto para birimi odaklı site için mükemmel bir seçenek haline getirir.

4. Kripto

Kripto - Bir Bitcoin ve Kripto Para Birimi WordPress Teması

Kripto teması, kripto para blogcuları, seyirciler ve girişim kapitalistleri için harika bir seçenektir. Tema, canlı bir madeni para fiyatı vitrini içerir, böylece siz ve okuyucularınız son derece kârlı yatırımlarınızda dakikadan dakikaya değişikliklerin üstünde kalabilirsiniz. Kripto para biriminde yeni olanlara yardım etmek ister misiniz? Kripto teması, okuyucularınıza bir bozuk para (ayrıca referans bağlantılarınızı da dahil edebilirsiniz) eğitebileceğiniz özel bozuk para sayfaları için sayfa şablonları da içerir. Diğer tema özellikleri arasında tek tıklamayla kurulum, sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu, aralarından seçim yapabileceğiniz çoklu demolar, jeton karşılaştırmaları, fiyat dönüştürme widget’ı, WooCommerce ve çeviri desteği.

5. Bitcrypt

Bitcrypt - Bitcoin ve Kripto Para Birimi WordPress Temaları

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Tema, kripto para blogları ve iş siteleri için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu, teknik olmayanlar tarafından bile yönetilmesi amaçlanan tamamen düzenlenebilir çok amaçlı bir WordPress şablonudur. Tema, birden fazla öğeyi sürükleyip bırakırken hazır mizanpajları sezgisel olarak değiştirmenize izin veren WPBakery oluşturucu ile entegre edilmiştir. İndirme arşivine çeşitli önceden tasarlanmış sayfalar, düzen seçenekleri, hazır kullanıcı arayüzü öğeleri ve premium tematik simgeler dahildir. Tema, tüm içerik parçalarının daha küçük ve daha büyük ekranlarda eşit derecede görüntülenmesini garanti eden tamamen duyarlı bir çerçeve üzerinde çalışır..

6. Şifreli

Cryptic - Kripto Para Birimi WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Cryptic, bir nedenden dolayı en çok satan kripto para birimi WordPress temalarından biridir. Tonlarca kullanımı kolay demo, yerleşik bir Bitcoin kaşif özelliği (blokları, işlemleri ve karmaları görüntülemek için), yerleşik döviz bozdurma ve bir ICO dizini. Cryptic teması da Bitcoin ödemeleri desteği ile tamamen WooCommerce uyumludur – böylece kripto para birimi hakkında yararlı bilgiler paylaşırken bazı kripto paralar yapabilirsiniz..

7. Dinarcek

Dinarcek - Bir WordPress Bitcoin Blogu

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Yatırım veya fon yönetimi hakkında kendi web sitenizi başlatmanız için hazır olan bir Bitcoin ve kripto para birimi blog teması olan Dinarcek ile tanışın. Tema, tipografi, özel logo, duyarlı kaydırıcılar ve CSS3 özelliği artı animasyon seçenekleriyle kullanıma hazır. Ancak Dinarcek burada bitmiyor – kolay bloglama seçeneklerine ek olarak kriptoya özgü özellikler (para birimi izleyicileri gibi) ve yerleşik reklam blokları, en sevdiğiniz kripto para birimlerinden reklam kârını artırmanızı kolaylaştırıyor.

8. Cryplix

Cryplix - Bitcoin Blog WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Tam özellikli kripto para birimi bloglarını başlatmak için bu duyarlı WordPress şablonunu kullanın. Cryplix, zengin içerikli bir dizi çevrimiçi projenin sağlam temeli olmayı hedefliyor. Tamamen düzenlenebilir düzen, bir dizi amaç için kullanılmaya uygun önceden tasarlanmış bir dizi sayfa ile geliştirilmiştir. Tema Elementor sayfa oluşturucu içerir. Onun yardımı ile, teknik olmayanlar bile kodsuz çok yönlü web sayfaları oluşturabilir. İlk mobil paradigma sayesinde, tüm içerik parçalarının daha küçük ekranlarda mükemmel bir şekilde görüntüleneceğinden emin olabilirsiniz. Premium eklentiler ve yüksek kaliteli görüntüler ücretsiz olarak özel bonuslar olarak eklenir.

9. Fintech

Fintech WP Finansal Teknoloji ve Hizmetler WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Fintech WP, herhangi bir kripto para birimi odaklı site için tamamen özelleştirilebilir özelliklere sahip en üst düzey finans ve teknoloji kripto para birimi WordPress temalarından biridir. Hazır demoları kullanın, mükemmel sitenizi tasarlamak için Visual Composer sayfa oluşturucu, başlık ve menü stillerini, renk seçicileri ve yazı tiplerini sürükleyip bırakın. Siteniz gitmeye hazır olduğunda, geriye kalan tek şey yatırım, kripto para birimi tahminleri ve elbette okuyucularınızı en iyi kripto para seçimlerinize yönlendirmek için tavsiye bağlantılarınızı veya kodlarınızı eklemektir..

10. Bitcoinee (Ücretsiz)

Bitcoinee - Ücretsiz Kripto Para Birimi WordPress Temaları

Bitcoinee, WordPress.org’daki kendi kendini ilan eden ilk ücretsiz kripto para birimi WordPress temasıdır. Bu, bu temayı doğrudan WordPress kontrol panelinizden kolayca yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Tema, widget hazır kenar çubukları ve altbilgileri ile para birimi fiyatları (% yukarı veya aşağı), özel ve gelecek ICO’lar ve gerçek zamanlı para birimi dönüştürücü için özel kripto para birimi widget’ları içerir. Bu tema kripto para birimi yan işinizi başlatmak için mükemmel bir yoldur.

11. Şifreleme

Şifreleme Şifreleme ve Blockchain WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bir ICO’yu tanıtmak için bir kripto para birimi WordPress temaları seçerken, kripto para birimi yatırım ipuçlarınızı paylaşın veya danışmanlık hizmetlerinize Şifreleme temasını göz önünde bulundurun. Bu tema, web sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmak için içe aktarabileceğiniz 4 çarpıcı tarzda demo sunuyor. Tema ayrıca RTL desteği ile çeviriye hazırdır, böylece yerel dilinizi hedefleyebilirsiniz.

12. Uzmanlar

Finans Uzmanları İş ve Danışmanlık WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Finans Uzmanları, özellikle finansal firmalar, danışmanlar, aracılar ve elbette kripto para birimleri için tasarlanmış birinci sınıf bir finans ve iş temasıdır. Tema, 28’den fazla hazır demo ile birlikte gelir, böylece kendi sitenizi şekillendirmek için zaman kazanmak için en sevdiğiniz demoyu işaretlemek, tıklamak ve yüklemek kolaydır. Sınırsız sayıda düzen oluşturmak için dahil edilen sayfa oluşturucuyu kullanın, tema tam WooCommerce desteği veya Bitcoin, Litecoin, Monero ve diğer kripto yatırım ipuçlarıyla dolu harika bir blog içerdiğinden bir mağaza ekleyin..

13. Konsulting

Konsulting - Danışmanlık ve Bitcoin WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Konsulting, kendi danışmanlık ve yatırım işinizi başlatmak için kullanabileceğiniz en güçlü Bitcoin ve kripto para birimi WordPress temalarından biridir. Tema, WPBakery Görsel Besteci, duyarlı Slider Devrimi ve güçlü Essential Grid oluşturucu gibi popüler premium eklentileri içerir. Bu araçların yanı sıra temanın gelişmiş yönetici paneli seçenekleri, tipografi ayarları, renk seçicileri ve özel widget’lar ile kendi kripto para birimi sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

14. TopMiner

TopMiner - Kripto Para Birimi WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Şablon, şık ve profesyonel kripto para birimi web siteleri oluşturmak için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tamamen düzenlenebilir sayfaların zengin bir koleksiyonunu ve hazır düzenleri içerir. Tema, mobil cihazlara yönelik ilk paradigma ile oluşturulduğundan sitenizin mobil bir sürümünü oluşturmanıza gerek yoktur. Şablonu satın aldığınızda, bir dizi etkileyici bonus alırsınız. Her şeyden önce, hazır bir kodu bir kod satırına dokunmadan değiştirebilirsiniz. Temanın paketi, tümü temanın fiyatına dahil olan bir dizi birinci sınıf kaliteli uzantı içerir. TopMiner, Cherry Framework 5 üzerinde çalışır, bu da onu hızlı ve kolay bir şekilde değiştirir.

15. Fincorp (Ücretsiz)

Fincorp Ücretsiz Bankacılık WordPress Teması

Ücretsiz kripto para birimi söz konusu olduğunda, Fincorp harika bir seçenektir. Bu finans tabanlı tema, düzenler için sezgisel tema özelleştirme seçenekleri, duyarlı ve mobil kullanıma hazır bir tasarım, çeviri dosyaları ve WooCommerce ile uyumluluk özelliklerine sahiptir, böylece kripto para birimine yatırım yapmak için kendi hizmetlerinizi veya e-kitaplarınızı kolayca satabilirsiniz.

16. c Para Birimi

cCurrency Cryptocurrency WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Kripto para birimi web sitenizin lansmanında ekstra para kazanmak istiyorsanız, ancak iyi görünümlü ve zengin özelliklere sahip bir çevrimiçi kaynak elde ediyorsanız, cCurrency mükemmel bir başlangıç ​​noktası olacaktır. Kesinlikle hiçbir ücret ödemeden önde gelen WordPress uzantılarıyla entegre edilmiştir. Bunlar, kodsuz web geliştirme için WPBaker sayfa oluşturucu ve sitenize ekstra görsel tetikleyiciler getirmek için Slider Revolution. Tema özellikle bitcoin siteleri için kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Öne çıkan içeriği, fiyatlandırmayı, ilerleme çubuklarını, özel hizmetleri vb. Göstermenize yardımcı olacak 30 öğe içerir. İndirme paketinde ücretsiz olarak 2 ana sayfa varyasyonu bulunur.

17. Takip

Esnek Kripto Para Uygulaması WordPress Temasını Takip Edin

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Pursuit, canlı bir ön uç sürükle ve bırak oluşturucu ve esnek bir form oluşturucu içeren güzel bir kripto para birimi ve finansal teknoloji WordPress temasıdır (gerçek zamanlı tasarım değişikliklerini görmenizi ve endişelenmeden yeni şeyleri test etme ve deneme şansı verir). Kripto para birimi ve finansal teknoloji şirketleri göz önünde bulundurularak tasarlanan tema, düzenli olarak daha fazla eklenerek kripto para birimi değişimi, bitcoin ticaret platformu, dijital cüzdan, ICO veya token satışı için kullanışlı ön ayarlı tasarımlarla birlikte geliyor. Tüm ön ayarlar, kripto para birimi ve finansal teknoloji nişine özel, detaylara özen gösterilerek üretilmiştir. Pursuit, PayPal, Stripe, kredi kartları ve 100’den fazla diğer ağ geçidi uzantısı dahil olmak üzere birçok ödeme ağ geçidi desteği ile WooCommerce uyumludur. Bu tema aynı zamanda birçok WordPress uyumlu kripto para birimi eklentisiyle de çalışıyor – entegrasyonlar çok kolay.

18. LİMCOİN

Lymcoin Cryptocurrency ve ICO WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Lymcoin, bloglar, dergiler, kripto-koçluk, ilk madeni para teklifleri (ICO), madencilik ekipman mağazası, kripto ticaret pazarı, madencilik çiftliği gibi Cryptocurrency endüstrisi için tasarlanmış premium bir temadır. özel sayfa düzenleri oluşturmak kolay. Ayrıca Lymcoin ile entegre ThemeREX Donations eklentisi ile kullanıcı ödemelerini kabul etmek kolaydır. Diğer harika özellikler arasında mobil optimizasyon, tek tıklamayla demo içe aktarma, retina desteği, kolay kısa kodlar, Google yazı tipleri, yazı tipi simgeleri, çeviri desteği ve kolay güncellemeler bulunur.

19. CoinzFactory

CoinzFactory Kripto Para Birimi WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

ICO’nuz için bir web sitesi oluşturmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız kesinlikle CoinzFactory’yi düşünmelisiniz. Bu premium tema, bir açılış sayfası oluşturmayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Flip-saat geri sayım sayacı, para değişimi hesap makinesi, hizmetler, kilometre taşları, sanal para widget’ları, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, animasyonlu kaydırıcılar ve WooCommerce entegrasyonu gibi özelleştirilebilir özellikler ile CoinzFactory mükemmel bir seçimdir.

20. Ceres

Ceres Kripto Para ve Blockchain Haber Blogu WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Ceres WordPress temasıyla kendi kripto para biriminizi ve blockchain blogunuzu oluşturun. Bu modern haber ve blog stili teması, yatırım ipuçlarını, tahminleri veya tahminleri, ICO listelerini, kripto haberlerini ve daha süper kolay paylaşmayı sağlayan tonlarca yararlı özellik içerir. Gönderileriniz için altı makale düzeninden birini seçin ve yerleşik dizini (stil takvimi ile birlikte) kullanarak yaklaşan ICO’ları ekleyin. Ceres’in diğer göze çarpan özellikleri arasında retina desteği, özel widget’lar, mega menüler, kripto para birimi fiyat listesi widget’ı, sınırsız renk seçenekleri, WooCommerce ve İletişim Formu 7 uyumluluğu bulunmaktadır.

21. Hoverex

Hoverex Kripto Para ve ICO WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Hoverex teması, bir sonraki kripto para birimi projeniz için mükemmel bir seçimdir. İster bina ve ICO açılış sayfası, ister bir kripto para yatırımları blogu, blockchain danışman ağı, döviz hizmetleri, bir maden çiftliği veya başka bir şey Hoverex teması mükemmel bir seçimdir. Temanın modern tasarımı, tek tıklamayla yükleme, kullanımı kolay önceden oluşturulmuş sayfalar, özelleştirilebilir animasyonlu kaydırıcılar, üstbilgi ve altbilgi oluşturucu, özel yazı türleri (hizmetler, ekipler, referanslar), renk şeması oluşturucu, Google yazı tipleri, kolay güncellemeler ve profesyonel destek Hoverex’i denemek için birçok nedenden sadece birkaçı.

Bu Kripto Para Birimi WordPress Temalarıyla Bazı Kripto Paralar Yapma Zamanı

Artık favori kripto para birimi WordPress temalarımızı gördüğünüze göre, favorinizi alın ve işinizi kurmaya başlayın! Tabii ki kripto para ile para kazanmanın başka yolları da var, örneğin herhangi bir WordPress sitesiyle Bitcoin ödemelerini kabul edebilirsiniz (tek ihtiyacınız olan bir eklentidir). Ancak bu temaların kendi ICO, danışmanlık veya kripto para birimi blogunuzu başlatmak için en iyisi olduğunu düşünüyoruz.

Favori kripto para birimi WordPress temalarımızdan birini seçerken yardıma mı ihtiyacınız var? Yoksa zaten bir finans ve kripto para birimi siteniz var, ancak temanız listemizde değil mi? Bize not bırakın – sizden haber almak isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map