15+ En İyi WordPress Menü Eklentisi

En İyi WordPress Menü Eklentileri

Blogda daha önce WordPress’te nasıl menü oluşturulacağını ele aldık. Menüler herhangi bir web sitesinin önemli bir parçasıdır, çünkü sitenize gelen ziyaretçilerin yayınlarınızda ve sayfalarınızda gezinmesini kolaylaştırır. Varsayılan menüler genellikle WordPress temanız tarafından şekillendirilirken, daha iyi ve daha gelişmiş özellikler için bir eklenti ekleyebilirsiniz. Bugün, site nav’ınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz en iyi WordPress menü eklentisinden bazılarını ele alacağız.


Bütçenize uygun ücretsiz ve ücretli WordPress menü eklentilerini ele alacağız. Şimdi en iyi WordPress menü eklentileri olduğunu düşündüğümüze başlayalım!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Mega Ana Menü Premium WordPress Menü Eklentisi

Mega Ana Menü Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WordPress web siteniz için mükemmel çok işlevli duyarlı WordPress menüsünü mü arıyorsunuz? Sınırsız renkleri + simgeleri, yapışkan işlevselliği, 10+ açılır menüyü, 600+ Google Yazı Tipini, 1600+ vektör ikonunu, widget’ları, kısa kodları ve diğer özellikleri destekleyen harika bir WordPress menü eklentisi olan Mega Ana Menü’den başka bir yere bakmayın.

Kendi menünüzü kodlamak istemiyorsanız (veya nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız) Mega Ana Menü harika bir çözümdür. Eklenti, mega menü açılır menülerinize farklı içerik süreleri eklemenizi kolaylaştırır. Bazı örnekler arasında tanıtımlar, reklamlar, birden çok sütun, son yayınların küçük resimleri, simge ızgaraları ve hatta widget’lar sayılabilir. Ayrıca Mega Ana Menü, renk, hizalama, dikey / yatay yönlendirmeyi değiştirebilmeniz ve hatta kendiniz kodlamanıza gerek kalmadan bir logo ekleyebilmeniz için yerleşik stil seçeneklerini içerir. Seçeneklerinizi ayarlayın ve kaydet’e basın!

Mega Ana Menü ayrıca WPML, BuddyPress, WooCommerce, Bootstrap, WordPress’in mevcut sürümü ve büyük tarayıcılarla uyumludur.

Mega Ana Menü için ne tür kombinasyonlar oluşturabileceğinizi görmek için canlı önizlemeyi inceleyin. İstediğiniz menüyü oluşturabileceğiniz o kadar çok seçenek var ki. Ayrıca Mega Ana Menü tamamen duyarlı, bu nedenle sevimli mega menüleriniz tabletlerde, telefonlarda ve diğer mobil cihazlarda tamamen işlevsel olacak.

2. Duyarlı Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

Duyarlı Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

Duyarlı Menü, ana siteniz, tabletiniz ve akıllı telefonlarınız için% 100 duyarlı menüler oluşturmanıza yardımcı olan özel bir WordPress menü eklentisidir..

İnanılmaz derecede harika görünüyor ve ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazla özellik ile, WordPress siteniz için nihai duyarlı menüyü oluşturmaktan alıkoyan hiçbir şey yok. Duyarlı Menü, menü başlıklarını, menü görüntülerini, konumları, menü derinliğini, menü yazı tipini ve animasyonları değiştirmenize izin veren 70’ten fazla özelleştirilebilir seçenekle birlikte gelir. Bunun yanı sıra, Duyarlı Menü WPML ile uyumludur, ultra hızlı yükler ve kısa kodları destekler.

3. UberMenu – WordPress Mega Menü Premium WordPress Eklentisi

UberMenu Premium WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Mega menüler WordPress menü pazarında bir sansasyon ve UberMenu bir hotcake. 75.000’den fazla satışla, tipik menü eklentinizin üzerinde birkaç basamak olan trend WordPress mega menü eklentisi UberMenu ile yanlış gidemezsiniz.

Codecanyon’daki bir numaralı mega menü eklentisidir ve esnek düzenler, duyarlı tasarım, gelişmiş içerik (menülerinize haritalar ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz), gelişmiş kullanıcı arayüzü ve diğerleri arasında dinamik öğe oluşturma ile birlikte gelir. Sadece birkaçından bahsetmek için 50’den fazla stil kombinasyonunu, sekmeli alt menüleri, çoklu menüleri ve harika geçişleri destekleyen güçlü bir özelleştirici ile birlikte gelir. Tüm bu (ve daha fazlası) özellikler, kurulumu, öğrenmesi ve kullanımı kolay güzel bir eklentiye sıkıştırılmıştır.

4. Max Mega Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

Max Mega Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

Sadece menü öğelerini sürükleyip bırakarak kusursuz mega menüler oluşturabileceğinizi söylesem bana inanır mıydınız? Tüm bunlar tanıdık WordPress menü yöneticisinden çalışırken mi? Tabii ki Max Mega Menü eklentisini denemediyseniz muhtemelen bacağınızı çektiğimi düşünürsünüz.

Duyarlı ve öldüreceğiniz tüm bu tatlı özellikleri destekliyor. Örneğin, menülerinize widget’lar ve simgeler yerleştirebilir, fareyle üzerine gelme amacı veya tıklama etkinliği ekleyebilir ve bunlardan sadece birkaçı için zarif geçiş efektleri ekleyebilirsiniz.

Bunun dışında Max Mega Menu, 100 başka özelleştirme seçeneği, geçerli CSS3 ve harika bir deneyim sağlayan temiz kod ile birlikte geliyor.

5. QuadMenu Ücretsiz WordPress Mega Menü Eklentisi

QuadMenu Ücretsiz WordPress Mega Menü Eklentisi

(ve hatta bir özel teklif Toplam tema QuadMenu entegrasyon eklentisi).

Ücretsiz QuadMenu eklentisi, WordPress sitenize mega menüler eklemenin kolay bir yoludur. Eklenti mobil uyumludur ve dikey, kenar çubuğu veya tuval dışı menüler için seçenekler içerir. Diğer menü seçenekleri arasında Googel yazı tipleri, FontAwesome simgeleri, arama ve araba teneke menüsü, kayan açılan menüler ve ekran boyutuna göre menü öğelerini göster / gizle.

Menülerinizin görünümünü ve izlenimini özelleştirmek ister misiniz? Renkleri, düzenleri, yazı tiplerini ve daha fazlasını değiştirmek için yerleşik menü yönetici panelini ve özelleştirici ayarlarını kullanmanız yeterlidir.

6. QuadMenu Premium Mega Menü WordPress Eklentisi

QuadMenu Premium WordPress Mega Menü Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

QuadMenu’nun ücretsiz eklentisini seviyorum, ancak daha fazlasını mı istiyorsunuz? Lucky you – QuadMenu, mega menü eklentisinin daha da harika bir menü seçeneği ekleyen premium bir sürümünü sunuyor. Ücretsiz eklentinin tüm özelliklerini ve daha fazlasını aradığınızı sunar.

Kendi sekmeli, atlıkarınca, giriş, kayıt ve sosyal tip menülerinizi oluşturun. Ayrıca sınırsız sayıda mega menü oluşturun, özel menü kaplamaları oluşturun, açılır animasyonları seçin, kaydırma üzerine yapışkan bir menü ekleyin ve daha fazlasını yapın. Ayrıca premium eklenti lisansı ile eklenti geliştiricisinden premium destek alacaksınız.

7. WP Duyarlı Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

WP Duyarlı Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

WordPress menülerinizi tüm cihazlarda son derece iyi performans gösteren zarif kayan menülere dönüştüren havalı küçük bir araç olan WP Duyarlı Menüsü ile duyarlı menüler oluşturmak artık daha kolay ve eğlenceli hale geldi.

Tamamen duyarlı, sezgisel bir yönetici arayüzü ile geliyor ve varsayılan WordPress menü sistemi ile sorunsuz bir şekilde entegre oluyor. Menünüze özel arama formları, özel renkler ve logolar ekleyin ve mobil cihazlarda istenmeyen öğeleri kolayca gizleyin. WP Duyarlı Menü sadece güzel.

8. Superfly Duyarlı Premium WordPress Menü Eklentisi

Superfly - Duyarlı WordPress Menü Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Superfly, sitenize kullanışlılık ve stil katan dikey kayan / statik / itmeli gezinme menüsüdür. Hem mobil cihazlarda hem de masaüstlerinde tüm menüyü göstermek için web ziyaretçinizin ekranlarının kenarına fareyle gitmesi yeterlidir.

Superfly, statik bir ana menüyü ekranın soluna veya sağına tutturmanıza izin verir veya gizli bir sürme ziyaretçi menü alanını gezdiğinde / tıkladığında görüntülenen menü. Dikey menüler mobil ziyaretçiler için idealdir, güzel görünür ve bir dizi animasyon ve efektle birlikte gelir.

Menüler tamamen özelleştirilebilir, sınırsız renk seçeneği, çok sayıda simge ve yazı tipi ve boyut seçeneği ile. Sosyal medya düğmelerinizi menüye eklemek istiyorsanız Superfly Twitter, Facebook ve Google + ‘yı destekler. Superfly’i, her katman ekranın üzerinde daha ileriye kayarken derin, çok düzeyli menüler oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Eklenti mobil kullanıcılar göz önünde bulundurularak geliştirildiğinden, şaşırtıcı derecede tamamen duyarlı ve yerel bir stil kullanıyor Tokatlamak dokunmatik cihazlar için fonksiyon.

Ayrıca, kullanımı kolay bir yönetici panelinden çok düzeyli menüler oluşturabilir, sosyal bağlantılar ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Önyükleme yapmak için Superfly, WordPress menü sistemi ile iyi oynuyor.

9. WP Mobil Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

WP Mobil Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

Ücretsiz WP Mobil Menü eklentisi ile WordPress sitenize özel bir mobil menü ekleyin. Bu, küçük ekranlarda sitenizde gezinmeyi kolaylaştırmanın harika bir yoludur. Bu eklenti ile mobil menü ziyaretçileriniz için 3 adede kadar menü düzeyinde açılır menü içeren kısa bir menü oluşturabilirsiniz (gerçekten küçük bir cihazdakinden daha fazlasını yapmazsınız). Ayrıca, mobil menüyü gerçekten öne çıkarmak için ana sitenize bir kaplama maskesi ekleyebilirsiniz. Ayrıca özel Google yazı tiplerini seçebilir, logonuzu ve bir arka plan menüsü resmi ekleyebilirsiniz.

10. Kahraman Menüsü Duyarlı Premium WordPress Mega Menü Eklentisi

Kahraman Menüsü Duyarlı Premium WordPress Mega Menü Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Hero Menu, WordPress için premium sürükle ve bırak mega menü oluşturucusudur. Bu eklentinin yardımıyla, siteniz için hızlı ve kolay bir şekilde duyarlı bir mega menü oluşturabilirsiniz. Menü öğeleri eklemek, hizalamayı düzenlemek, alışveriş sepeti bağlantısı veya arama eklemek ve hatta sosyal bağlantılarınızı eklemek için oluşturucuyu kullanın. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz 60 ön ayara ek olarak tonlarca renk, simge ve yazı tipi seçeneği vardır. Ayrıca, menülerinize ürün ekleyebilmeniz için WooCommerce uyumludur.

11. Nextend Akordeon Menüsü Ücretsiz WordPress Eklentisi

Nextend Akordeon Menüsü Ücretsiz WordPress Eklentisi

Akordeon efektinden hoşlanıyorsanız, Nextend Akordeon Menüsünü seveceksiniz. Akordeonları daha önce hiç duymamış olsanız bile, bu WordPress menü eklentisini sevmelisiniz. Neden? Sen sor.

Yeni başlayanlar için bu eklenti size “… menü seviyeleri, renkler, animasyon efektleri ve daha fazlası” üzerinde mutlak kontrol sağlar. Herhangi bir programlama bilgisi olmadan akordeon menünüzün görünüşünü kolayca özelleştirebilirsiniz. Bu menü, özellikle yer kazanmak istiyorsanız kenar çubukları için en uygunudur. Aynı şekilde, kısa kodları ve widget’ları kullanarak menünüzü herhangi bir yere yerleştirmekten çekinmeyin.

Tek set ücretsiz (Lite) sürümünün sadece bir tema ile birlikte gelmesidir. Daha fazla tema almak için Nextend Akordeon Menüsü PRO sürümüne yükseltmelisiniz.

12. WP Yüzen Menü Pro Premium WordPress Eklentisi

WP Yüzen Menü Pro Premium WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WP Floating Menu Pro eklentisi ile bir sayfa siteniz için şık bir kayan veya yapışkan gezinme oluşturabilirsiniz. Eklenti 13 kayan menü şablonu, kalıcı bir açılır pencere ve mobil ekranlar için farklı menüler ekleme seçeneği içerir. Ayrıca FontAwesome Simgeleri, kaydırmada göster / gizle, menü araç ipuçları ve kendi özel menü şablonunuzu tasarlama seçeneği içerir.

13. WP Mega Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

WP Mega Menü Ücretsiz WordPress Eklentisi

Themeum tarafından WP Mega Menu, mega menü navigasyonu oluşturmak için kullanabileceğiniz hoş bir ücretsiz eklentidir. Eklenti, sürükle ve bırak paneli ve menülerinizi oluşturmak için kullanabileceğiniz özel widget’ların yanı sıra tema ve stil kaplamalarını kullanır. Bunlarla düzen, renk, yazı tipi tasarlayabilir, menünüzü uzatabilir, bir logo ekleyebilir, sosyal bağlantılar ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

14. WordPress için Horizon Menu Bar Premium Eklentisi

WordPress için Horizon Menü Çubuğu Premium Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Yazar Bonfire Themes’e göre Horizon, sitenizin üstbilgi veya altbilgisine biraz hayat katmanın bir yoludur. WordPress menülerinizi değiştirmez veya etkilemez. Ancak her zaman görünür kalabilmek için sabit kalacaktır. Bu nedenle Horizon, e-postanız, telefon numaranız veya sosyal bağlantılarınız gibi bağlantıları uygulamak için harika bir menü eklentisidir..

Menüyü istediğiniz gibi özelleştirmenizi sağlayan bir milyon ve bir simge ile birlikte gelir. Güzel, harika geçiş efektleri gösteriyor ve tamamen uyarıcı. Destek harika ve müşteriler harika vakit geçiriyor gibi görünüyor.

15. Özelleştirilebilir WordPress Mobil Menü Eklentisi’ne dokunun

TapTap: Süper Özelleştirilebilir WordPress Mobil Menüsü

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

TapTap, WordPress için eksiksiz bir mobil menü çözümüdür. Özellik açısından zengin, kitlesel olarak özelleştirilebilir ve kullanıcılar tarafından WordPress için her yerde mevcut olan en iyi mobil ilk menü çözümü olarak övgüyle.

Logo, arama ve hatta widget konumu ile tamamlandığında, basit bir menünün çok ötesine geçebilir ve web siteniz için tam bir başlık ve navigasyon değiştirme olarak kullanılabilir. Tema menünüzü etkinken gizleme, yalnızca belirli çözünürlüklerde görüntüleme ve hatta tema yazı tiplerinizi kullanma olanağı ile TapTap, WordPress web sitenizin yalnızca mobil görüntülemeniz tarafından görülebilen kesintisiz bir parçası olabilir. Tam gelişmiş bir masaüstü menüsü olarak da kullanabilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir bir stil kaydırma çubuğunun (elbette tamamen isteğe bağlı) dahil edilmesi, daha davetkar.

Çok sayıda menü düğmesi tasarımı ve animasyonu arasından seçim yapın, menüye ve arama düğmelerine özel etiketler ekleyin, bir logo resmi yükleyin ve bunları istediğiniz gibi konumlandırın. Çok seviyeli bir menü oluşturun (600+ simge dahil), başlık ve alt başlık metinleri, başlık ve arka plan görüntüleri ekleyin, bir arka plan rengi ekleyin ve opaklıklar, hizalamalar, animasyon hızları ile oynayın … Bu, ne olabileceğinin yüzeyini çiziyor TapTap ile yapılır. Sonuç olarak, eklenti 200 bireysel ayar ve sonsuz olasılık sunuyor.

Ve gerçek zamanlı özelleştirici entegrasyonu ile düzenleme süper hızlı ve kullanışlıdır; Yaptığınız değişiklikler, dünyanın görmesi için sitenize yayınlanmadan önce hemen önizlenebilir.

16. Elementor Pro Sayfa Oluşturucu: Gezinme Menüsü Widget’ı

Elementor Pro Nav Menü Widget'ı

Bilgi ve İndirmeDemoyu Görüntüleyin

Elementor sayfa oluşturucuyu zaten kullanıyor musunuz? Elementor Pro’nun WordPress siteniz için özel menüler oluşturmak için kullanabileceğiniz yerleşik bir Nav Menü Widget’ı içerdiğini biliyor muydunuz??

Nave Menü Widget’ı (yalnızca Elementor Pro sürümlerinde mevcuttur) menü düzeni (yatay, dikey ve açılır), animasyonlar (alt çizgiler, çerçeveler, arka planlar, metin hareketi), özel dolgu, renkler, tipografi ve daha fazlası için seçenekler içerir. Ayrıca alt menüler ekleyebilir ve stil uygulayabilirsiniz. Menünüzün telefonlarda nasıl çalışacağı konusunda endişelenmenize gerek yok – Gezinme Menü Widget’ı ile oluşturulan tüm menüler yanıt veriyor ve mobil / tablet boyutları için özel kesme noktaları ayarlayabilirsiniz.

En İyi Menü WordPress Eklentilerini Sarma

Gezinme menüleri önemlidir. Ve umarım yukarıdaki Menü WordPress eklentilerinden biri sitenize ait faturaya uyar. İster gelişmiş bir mega menü ister açılış sayfası için basit bir kayan menü arıyor olun, etraftaki en iyi seçeneklerden bazılarını ekledik. Bunlardan herhangi birini denemek isteyip istemediğinizi bilmek isteriz. Veya ekleyeceğiniz bir eklentiniz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümüne bize bir not bırakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map