15 En İyi Randevu Rezervasyonu WordPress Eklentileri

En İyi Randevu Rezervasyonu Planlama ve Rezervasyonlar için WordPress Eklentileri

İşletmeniz randevulara dayanıyorsa, bir WordPress siteniz var ve henüz bir rezervasyon eklentisi yüklemediyseniz, buna katılmanız gerekir. Özellikle bu randevu rezervasyon WordPress eklentilerinden biri.


Bu kadar çok işletmenin yine müşterilerini telefonla aramaya, e-posta ile iletişim kurmaya ve bir yanıt beklemeye ya da en kötüsü fiziksel olarak randevu almak için ofislerine gelmeye zorlayın. Kullanımı kolay bir rezervasyon eklentisi uygulamak, saatlerin çoğunda çalışan veya bekleme sürelerinden geçmek ve bir resepsiyonistin telefonla rezervasyon yapmasını beklemek istemeyen kişilerden satışların artmasına yol açabilir. Ve özellikle web kopyanız (umarım) işini yaptıktan hemen sonra rezervasyon yapma seçeneği ile onlara vurabileceğiniz için dürtü üzerinde daha fazla randevu alınmasına neden olabilir..

Neyse ki, WordPress bu görevi tamamlamak için bir ton seçenek sunuyor.

Daha önce rezervasyon eklentilerini kapsadık, ancak yalnızca otel nişiyle ilgili olduklarından. Bugün, 15 tanesini daha fazla ele alıyoruz ve neredeyse her şeyi planlamak için tasarlanmış randevu rezervasyon WordPress eklentilerini içerecek şekilde genişletiyoruz.!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Amelia Kurumsal Seviye Randevu Rezervasyonu

Amelia Kurumsal Seviye Randevu Rezervasyonu WordPress Eklentisi

Amelia, işletmeniz için seçebileceğiniz en güçlü randevu rezervasyon eklentilerinden biridir. Bu otomatik rezervasyon çözümü 7/24 çalışmaya devam eder, böylece yeni bir müşteriyi asla kaçırmazsınız. Sadece kurun, ayarlarınızı yapılandırın ve rock-n-roll yapmaya hazırsınız!

 Amelia Rezervasyon Eklentisi kendi randevu rezervasyon formlarınızı oluşturmak için kullanımı kolay özellikler içerir. Güçlü seçenekler arasında birden fazla çalışan için destek (belirli hizmetler ekleme olanağı, her biri için normal çalışma saatleri ve zaman kapalı kalma süresi), yerel para birimi, hizmet ekstraları, e-posta bildirimleri, resim galerileri, kuponlar ve ön uç için renk / yazı tipi seçenekleri bulunur dizayn.

Formunuz hazır olduğunda, müşteriler etkileşimli randevu takvimini (aylık, haftalık, günlük ve liste / zaman çizelgesi görünümleri) ve belirli bir hizmet için randevu zamanı bulmak için yönlü filtreli benzersiz adım adım rezervasyon sihirbazını kullanabilirler. belirli bir personel (hatta tam bir yerde). Ödeme zamanı geldiğinde, müşteri zaman ayırmak veya yerinde ödeme yapmak için Amelia yerleşik ödeme ağ geçitlerini kullanabilir.

Amelia Rezervasyon Eklentisi Hizmetleri Kısa Kod

Amelia, bir hizmet sayfası oluşturmak için yararlı bir kısa kod bile içerir. Geçerli hizmetlerinizi belirli bir hizmete, tüm kategoriye veya tüm kategorilere ait parametrelerle görüntülemek için kısa kodu yeni bir sayfaya yapıştırın).

Hala satılmadı mı? Eylemdeki tüm özellikleri ve seçenekleri görmek için tam Amelia randevu rezervasyon eklentisi incelememize göz atın!

2. Booknetic

Booknetic - WordPress Randevu Rezervasyon ve Planlama Sistemi

Booknetic ile işinizi büyütmek için kolayca daha iyi bir randevu ve rezervasyon takvimi oluşturabilirsiniz. Bu modern ve duyarlı randevu takvimi, zaman ve paradan tasarruf etmenin yanı sıra müşteriler için rezervasyon sürecini sorunsuz hale getirmek için birçok özellik içerir. Form oluşturma işleminden ödeme işlemeye kadar Booknetic her şeyi yapabilir. İster bir salon, bir fitness merkezi, bir yasal ofis veya başka bir profesyonel işletme işletiyor olun Booknetic (ve müşterileriniz) ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır..

Kurulduktan sonra kullanabilirsiniz Booknetic web siteniz için kendi otomatik randevu rezervasyon sisteminizi oluşturabilirsiniz. Ancak her şey form oluşturucu ile başlar. Genel tasarım, renk şeması, rezervasyon adımları, çok seviyeli hizmet kategorileri, personel, konumlar ve daha fazlası için canlı form oluşturucudaki yerleşik seçenekleri kullanarak işiniz için mükemmel şekilde hazırlanmış bir form oluşturabilirsiniz. Ayrıca, ekstra eklentiler ve personel kullanılabilirliği ile kapsamlı hizmet sunabilirsiniz.

Booknetic ayrıca bir randevu saatinden önce ödemeleri veya depozitoları kabul etmenizi sağlar. Müşterilerin PayPal, Strip veya yerinde ödeme arasından seçim yapmalarına izin verin. Veya rezervasyon takviminizi ek ödeme seçenekleriyle sorunsuz bir şekilde entegre etmek için WooCommerce’i kullanın. Diğer önemli özellikler arasında, sizin ve personeliniz için ayrıntılı bir gösterge tablosu, müşterilerinizi ve / veya randevularınızı mükemmel hale getirme yeteneği (veri yönetimi veya personel programlarını yönetmek için harika) ve WPML aracılığıyla hazır çeviri bulunur.

Booknetic Randevu Rezervasyon Örneği

Ama hepsi bu değil. Müşterileriniz Booknetic’i de çok sevecek. Zarif ve modern UX hem çekici hem de sezgiseldir. Müşteriler, ihtiyaçlarını karşılayan bir randevu zamanı bulmak için personel, hizmetler veya konuma göre kolayca filtrelemek için herhangi bir cihazdan rezervasyon yapabilirler. Etkinleştirdiğiniz seçeneklere bağlı olarak, bir kez, yinelenen ve hatta grup randevuları da alabilirler. SMS ve e-posta bildirimleri için yerleşik destek ve ayrıca Google Takvim 2 yönlü senkronizasyon, ayırdıklarını kaçırmayacakları anlamına gelir. Müşterilerinizi mutlu etmek ve işinizi büyütmek.

3. Vik Randevuları

Vik Randevuları

WordPress ve Vik Randevuları ile işletmeniz için eksiksiz bir randevu ve zamanlama sistemi oluşturun. Bu güçlü WordPress eklentisi, zamanınızı hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan özelliklerle doludur.

Bunlardan ilki, çevrimiçi rezervasyonlarla birlikte güvenilir bir takvim. Vik ile hizmetler, zaman dilimleri, süreler, etkinlik kapasitesi ve hatta çalışanların kullanılabilirliği (zaman ve konum üzerinden) ekleme seçeneğine sahipsiniz. İşletmeniz günün saati, tatil veya mevsime göre özel fiyatlandırma sunuyorsa bunu da ekleyebilirsiniz! Bu şekilde müşteriler, ister tırnak randevusu ister vergi danışmanlığı için randevuları kolayca alabilirler.

Vik Appointments ayrıca rezervasyonları ve müşteri faturalarını yönetmeyi de kolaylaştırır. Müşterilerin rezervasyonlarının ne zaman onaylandığını bildirmek veya hatırlatıcıları takip etmek için otomatik e-posta ve SMS bildirimleri bile oluşturabilirsiniz. Vik Appointments Pro tarafından birden fazla ödeme ağ geçidi desteklendiğinden, çevrimiçi ödemeleri kabul etmek kolaydır. Randevu rezervasyon sürecini müşterileriniz için baştan sona sorunsuz hale getirme!

4. WooCommerce Rezervasyonları ve Randevuları

WooCommerce Rezervasyonları ve Randevuları

İşiniz ne olursa olsun, PluginHive’dan WooCommerce Rezervasyonları ve Randevuları başka bir harika seçimdir. Bu esnek rezervasyon eklentisi, ay, gün, saat veya dakikaya göre rezervasyonlar için sitenizdeki formları ayarlamayı kolaylaştırır. Ayrıca, müşterilerin bir rezervasyonda birden fazla randevu seçebilmelerini sağlayabilirsiniz – bu, etkinlik alanı, yatak ve kahvaltı odaları, çok günlük bir konferans veya festival vb. Kiralamak için harika bir özelliktir..

Eklenti, birden fazla personelin ve bireysel fiyatlandırmanın yapılmasını sağlar. Bu şekilde ekibiniz uzmanlıklarına göre ücret alabilir ve eklentinin Dinamik Toplam Rezervasyon Maliyeti hesaplama müşterisi sayesinde rezervasyon sırasında ücret seçeneklerini görebilir. Ayrıca, sunabileceğiniz herhangi bir ek hizmet veya özellik için rezervasyon eklentilerini etkinleştirebilirsiniz (masaj alırken aroma terapisi için bir eklenti gibi).

WooCommerce Rezervasyonları ve Randevu Örnekleri

WooCommerce Rezervasyonları ve Randevular eklentisi, e-posta bildirimleri ve iptaller (izin verirseniz) için seçenekler de içerir. Yerleşik Google Calendar Sync ile siz ve müşterileriniz için planlamanıza yeni randevular ekleyebilirsiniz. Diğer eklenti özellikleri arasında fiyatınız, dosya ekleri, değişken fiyatlandırma (hafta sonları veya tatil günlerinde daha yüksek fiyatlar gibi), WPML uyumluluğu, çoklu dil desteği, rezervasyon takviminiz ve mağazanız arasında varlıkların küresel senkronizasyonu ve daha birçok ton bulunur. Daha fazla bilgi edinmek için ana eklenti web sitesine göz atın.

5. Çevrimiçi Randevu Alın

Çevrimiçi Randevu Alın PRO WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Book an Appointment Online PRO ile müşterilerinizin randevu almasını kolaylaştırın. Bu eklenti, kullanıcıların ekip üyesine (veya tercihsiz olarak ileri atlayabilir) veya hizmete göre rezervasyon yapmasına ve ardından bir tarih ve saat seçmesine olanak tanır. Eklentinin takvimleri ve seçimleri duyarlı olduğu için rezervasyon herhangi bir cihazda hızlı ve kolaydır. Adresini ziyaret edin Çevrimiçi Randevu Alın kendiniz görmek için demo!

Çevrimiçi Randevu Alın PRO WordPress Eklentisi

Müşteriler için basit olmanın yanı sıra, Book a Appointment Online PRO da WordPress sitenize kurulum için bir esinti. Ekibinizi ve tekliflerinizi eklemek için eklentinin hızlı başlangıç ​​özelliklerini kullanın. İstediğiniz sayıda personel ekleyin, 2 farklı çalışma programı (saat veya vardiya) arasından seçim yapın, rezervasyon saati biçimini ayarlayın, PayPal ödeme ekleyin ve daha fazlasını yapın. Ayrıca SMS hatırlatıcılarını etkinleştirebilirsiniz – böylece müşterileriniz bir daha asla randevuyu kaçırmaz! Diğer eklenti seçenekleri arasında iş konumları, fotoğraflar, tatil günleri, hizmet kategorileri ve WPML, Twilio, PayPal, SMSC ve Firebase ile entegrasyon bulunur.

6. Randevu Rezervasyonu ve Çevrimiçi Planlama (Ücretsiz)

Randevu Rezervasyonu ve Online Programlama Ücretsiz WordPress Eklentisi

VCita tarafından Randevu Rezervasyonu ve Çevrimiçi Planlama eklentisi WordPress sitenize bir randevu formu eklemek için mükemmel bir seçenektir. Eklenti, etkinlikler, sınıflar, bire bir hizmetler ve daha fazlası için mükemmeldir.

vCita’nın eklentisi, belirli bir personel ile servis randevuları, rezervasyon onayları ve ödeme desteği gibi çevrimiçi planlama için seçenekler sunar. Ancak vCita’yı gerçekten ayıran şey, yerleşik mesajlaşma ve geri arama işlevselliğidir. Eklenti, yeni rezervasyon istekleri hakkında sizi anında bilgilendirmek veya randevu hatırlatıcıları göndermek için vCita Mobile App ile senkronize edilir. Ayrıca, buluşmadan önce istemcinize mesajlar ve dosyalar göndermenizi sağlar. Müşteri ile bağlantı kurmanıza ve ilişki kurmanıza olanak tanır.

cVita İşletme Yönetimi Uygulaması

Ancak bu, cVita’nın işletmeniz için yapabileceği tek şey değil. Daha fazla özellik için bir vCita İşletme Yönetimi prim planı. Seçtiğiniz plana bağlı olarak, bu, analitik, kuponlar, müşteri manifaturaları, e-posta pazarlaması, personel izinleri ve hatta öncelikli destek özelliklerinin kilidini açabilir. Planlar, temel çevrimiçi planlama için aylık 15 ABD Doları veya kişiselleştirilmiş bir müşteri portalı, çevrimiçi iş takvimi artı faturalandırma ve faturalama desteği için Essentials için 29 ABD Doları / ay’dan başlar. İş yönetimi araçlarının tamamını kullanmakla birlikte, bir Platin planına ihtiyacınız olacaktır. Ancak, vCita’nın bir arada birden fazla iş hizmeti olduğu düşünüldüğünde, makul bir yatırımdan daha fazlasıdır.

7. Bookly Randevu Rezervasyonu ve Çizelgeleme

Bookly Randevu Rezervasyonu ve Programlama WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WordPress eklentileri için güçlü randevu rezervasyonuna bakıyorsanız, muhtemelen daha önce Bookly ile karşılaştınız. Bu popüler çevrimiçi rezervasyon eklentisi, müşterilerinizin sitenize ne zaman veya nasıl eriştiğine bakılmaksızın daha fazla randevu almanıza yardımcı olacak şekilde optimize edilmiştir.

Bookly mobil ve çeviriye hazırdır, bu nedenle formlarınız herhangi bir cihazdaki herhangi bir dilde harika görünür. Ayrıca, e-posta ve SMS bildirimleri için yerleşik destek ve Google Takvim entegrasyonu, müşterilerinizin hiçbir randevuyu kaçırmamasını sağlar. Rezervasyon sırasında ücret almak ister misiniz? Sorun değil – PayPal, Stripe, Authorize.net, Mollie, Payson, PayU Latam, 2checkout, PayUbiz ve WooCommerce gibi Bookly’nin ödeme portalı entegrasyonları. Diğer özellikler arasında renk şeması seçenekleri, esnek planlama, tatiller, rezervasyon işlemi adımları, 50’den fazla para birimi ve daha fazlası yer alır.

Bookly’yi satın almadan önce denemek ister misiniz? Almak ücretsiz Bookly eklentisi randevu rezervasyonunun ne kadar harika olabileceğini görmek için WordPress.org’da.

8. Randevu Rezervasyon Takvimi (Ücretsiz)

Randevu Rezervasyon Takvim Ücretsiz WordPress Eklentisi

Daha basit randevu rezervasyon ihtiyaçlarınız varsa (belki de yerine getirmek için para ödemeye değmeyecek ihtiyaçlarınız varsa), ücretsiz Randevu Rezervasyon Takvimi en iyi seçeneğiniz olabilir. Karşılaştırılabilir eklentilerin birçok ücretsiz sürümünden daha fazla işlevsellik sunar. Bu eklenti ile birlikte gelen özellikler arasında ayırtılabilir zaman aralıkları, e-posta bildirimleri, Google Drive’a dışa aktarma yeteneği, yazdırılabilir rezervasyon listeleri, kullanılabilirliğin özelleştirilmesi ve kullanıcının kaç kez rezervasyon yapabileceği, captchas ve daha fazlası yer alır..

Ancak, en iyi özelliklerin çoğuna erişmek için premium sürüm için kabuk açmanız gerekir. Örneğin, müşterilerinizi randevu almak için ücretlendirirseniz, ücretsiz sürüm yalnızca PayPal ile çalıştığı için bu eklenti en iyi fikir değildir. Başka herhangi bir ödeme ağ geçidini kullanmak için, bir miktar nakit para yatırmanız gerekecek.

9. Templatic Randevu Rezervasyonu

Templatic Randevu Rezervasyonu Premium WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Templatic’in rezervasyon dünyasına sunduğu teklif çoğu kişiden biraz farklı. Sadece kullanıcıya bir takvim sunmaz; onları doğrudan forma götürür. Takvim, kullanıcı tarih bölümünü tıkladığında görüntülenir. Yani, bu daha çok müşterilerinizin çok sayıda uçuş veya otel odası için rezervasyon yaptırırsa kullanacağı kurulum türüne benzer. Bu aşinalık bir güçtür.

Çoğu randevu rezervasyonu WordPress eklentisi gibi, Templatic Rezervasyon WordPress Eklentisi, temanızın içinde kiralamalar için mükemmel olan gelişmiş rezervasyon özelliklerini etkinleştirecektir. Eklentiyi satın aldıktan sonra, aylık veya diğer işlem ücretleri olmadan sizin için her şeyi halleder. Bu, müşterilerinizin doğrudan banka havalesiyle ödeme yapmasına olanak tanıyan birkaç eklentiden biridir. (Bununla birlikte, kredi kartlarına sadık kalmak istiyorsanız, diğer eklentiler gibi her zaman diğer ağ geçitlerini etkinleştirebilirsiniz.)

Diğer özellikler arasında değişken bir rezervasyon formu, sezonluk fiyatlar ve müşteriye rezervasyonlarıyla diğer hizmetleri sunma yeteneği sayılabilir. Yan not olarak, eklenti Templatic’in WordPress temalarının çoğunda harika çalışıyor – özellikle eklentiyi zaten içeren Service Biz.

10. Randevular (Ücretsiz)

WPMUdev tarafından Ücretsiz WordPress Eklentisi

Randevular, WordPress siteleri için mevcut olan daha kapsamlı ücretsiz rezervasyon eklentilerinden biridir. Eklentinin özellik listesiyle, bu hak talebine itiraz etmek için hiçbir nedenim yok. Benzersiz bir özellik: randevuları ele alan birden fazla personeliniz varsa, her birine kendi biyografisini ve resmini ekleyerek kendi takvimlerini verebilirsiniz; böylece müşteriler hangi çalışanlarıyla rezervasyon yapmayı tercih edeceklerini seçebilir.

Ayrıca tersine çalışır: müşteri, şirketinizin sunduğu hizmetlerin bir listesinden seçim yapabilir ve her biri farklı bir çalışana atandıysa, o çalışanla otomatik olarak rezervasyon yapar. Sadece bu da değil, kodlama gerekmeden hem Google hem de müşteri için Google Takvimler ile kolay entegrasyon sunar. Ve son olarak, bir müşterinin randevu alması sadece üç tıklama alır: biri zaman seçmek, biri onay ekranına devam etmek ve diğeri onaylamak için. Bu kolaylık satışlarınıza iyi yansıyabilir.

Özel renk etiketleri, tekrarlanan müşteriler için otomatik doldurma, Google Haritalar entegrasyonu ve sosyal medya üzerinden giriş yapma gibi 30’dan fazla özellik listesiyle, bunun en iyi randevu rezervasyon eklentisi gibi göründüğünü söylemek zorundayım. Şu an. Bu fiyat da yenemez.

11. Rezervasyonu Randevu Rezervasyonu

Rezervasyonu - Randevu Rezervasyon Premium WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Booked, işletmeniz için bir randevu rezervasyon formu oluşturmak için birçok özellik ve seçenek içeren premium bir randevu yöneticisidir. Misafir rezervasyonlarını kabul edin veya kullanıcıların bir hesaba kaydolmalarını isteyin, kullanıcıların beklemedeki ve onaylanan randevularını yönetmelerine izin verin, özel alanlar ve zaman aralıkları ekleyin, birden çok takvim oluşturun, Booked’un WooCommerce entegrasyonunu kullanarak ücretli rezervasyonları kabul edin ve daha fazlasını yapın.

Kitabın özelleştirilmesi de kolaydır. Seçme seçenekleri, duyarlı bir düzen, giriş ve kayıt formu, özelleştirilebilir e-postalar, vb. İçin sınırsız renk arasından seçim yapın. Ayrıca yerleşik kısa kodlar, herhangi bir yazıya veya sayfaya takvimler ve giriş formları eklemenizi kolaylaştırır. Müşterilerin randevularını hatırlamalarına yardımcı olmak için ekleyebileceğiniz bir “Google Takvime Ekle” seçeneği bile var.

12. Kolay Randevular (Ücretsiz)

Kolay Randevular Ücretsiz WordPress Eklentisi

Kolay Randevular eklentisi sadece bu kadar kolaydır. WordPress sitenize bir randevu sistemi eklemenin hızlı ve basit bir yoludur. Eklenti, birden fazla hizmeti, çalışanı, yeri ve esnek bir zaman çizelgesini destekler, böylece randevu seçeneklerinin gelişmiş bir zaman çizelgesini oluşturabilirsiniz.Kolay Randevular eklentinizi ayarlarken, rezervasyon onayı, randevu durumu ve onay için reklam özelleştirme e-posta bildirimlerini etkinleştirme seçenekleri de vardır. /iptal etmek.

Form şekillendirme söz konusu olduğunda, Kolay Randevular da bunu kolaylaştırır! 1-2 sütun düzeni seçin, form alanlarını sürükleyip bırakın (hatta kendinizinkini oluşturun), fiyat veya etiket ekleyin, tarih seçiciyi yerelleştirin ve daha fazlasını yapın. Ayrıca, form dönüşümlerini ve istatistikleri izlemenize yardımcı olacak yerleşik raporlama var.

13. Yerçekimi Formları için Randevular

gUygulamalar Yerçekimi Formları Randevular Premium WordPress Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Şimdiye kadar tek başına randevu rezervasyon eklentilerini ele aldık, ancak daha güçlü bir form sistemi istiyorsanız ne olur? Yerçekimi Formları gibi mi? GAppointments devreye giriyor. Bu premium eklenti, popüler Gravity Forms eklentisine randevu rezervasyonu özellikleri ekliyor.

GAppointments ile Gravity Formları birleştirdiğinizde, ücretli rezervasyonlar, neredeyse sınırsız ödeme ağ geçitleri, tarih başına birden çok rezervasyon, servis aralıkları, özel hizmetler, yinelenen randevular, Google ve Yahoo takvim bağlantıları, e-posta bildirimleri, otomatik onaylama / tamamlama randevuları için destek eklediniz. ve dahası. Bu artı kolay şekillendirme ayarları, çeviri seçenekleri ve basit ön uç form yönetimi, gAppointments’ı mükemmel bir seçim haline getirir.

14. Rezervasyon Ultra Pro Randevu Takvimi (Ücretsiz)

Rezervasyon Ultra Pro Randevular Takvim Ücretsiz WordPress Eklentisi

Booking Ultra Pro eklentisi, bir rezervasyon takvimi oluşturmak ve randevularınızı WordPress siteniz üzerinden yönetmek için harika özellikler sunar. Ziyaretçiler, bir saati güvenceye almak için kolay 4 adımlı rezervasyon işlemini kullanarak randevu alabilir, ardından eklenti, kendi yaklaşan randevularını yönetebilmeleri için bireysel personelinizin kontrol paneline rezervasyonu ekler.

Daha fazla özellik mi istiyorsunuz? Ücretsiz Booking Ultra Pro eklentisi, mobil ödemeler, grup rezervasyonları, özel notlar, Google takvim entegrasyonu, esnek fiyatlandırma, birden fazla konum ve daha fazlası için premium yükseltme sunar

15. WooCommerce Rezervasyonları

WooCommerce Randevu Rezervasyonu WordPress Eklentileri

WooCommerce kullanarak kendi randevu formunuzu oluşturun! Rezervasyon almaya, bilet satmaya, rezervasyon randevularına ve daha fazlasına başlamak için WooCommerce Randevu Rezervasyonu eklentisini kurmanız yeterlidir. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ekleyin ve eklenti kullanarak rezervasyon yaptırılabilir süreleri girin ve müşterilerin rezervasyon yaptırmasını bekleyin..

Hepsi bu değil. Bu WooCommerce eklentisi ile, tek veya çok kişili kaydedilebilir etkinlikleriniz olabilir, özel fiyatlandırma sunabilir, zaman dilimine göre ekran kullanılabilirliği, rezervasyon onayları ve hatırlatıcıları ayarlayabilir, iptaller sunabilir, Google takvimleriyle senkronize edebilirsiniz ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Ayrıca, mevduat kabul etmek için ek WooCommerce resmi eklentileri ile istifleyebilir, üçüncü taraf satıcıların randevu almasına izin verebilir, rezervasyon eklentileri sunabilir, vb..

En İyi Randevu Rezervasyonu WordPress Eklentilerini Hazırlama

WordPress aracılığıyla randevu almanızı sağlayacak WordPress eklentileri için randevu sıkıntısı yoktur. Aslında, seçimin kolayca ezici olabileceği çok fazla şey var. Ama umarım böyle bir rehber olması bunun olmasını engelleyecektir. Bilmem gereken başka eklentiler var mı? Kişisel deneyimleriniz gibi yukarıda listelenenlerden bahsetmek istediğiniz herhangi bir şey var mı? Aşağıya bir yorum bırakın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map