15+ En İyi Özgeçmiş WordPress Temaları 2020

En İyi Özgeçmiş WordPress Temaları

İnternette bu kadar çok bilgi ile kişisel özgeçmişinizi de çevrimiçi hale getirmek tam mantıklı. Ama yarın bu büyük röportaj için zamanında nasıl hızlı bir şekilde CV oluşturabilirsiniz? Kolay – aşağıda listelenen en iyi özgeçmiş WordPress temalarından birini ve basit bir barındırma planını yakalayın. Kısa sürede bir CV, çevrimiçi özgeçmiş veya sanal kartvizit tarzı web siteniz olabilir.


Önemli Özgeçmiş Bilgileri

İşleri hızlandırmak için web sitenizi oluşturmaya başlamadan önce önemli özgeçmiş bilgilerinizin hazır olması iyi bir fikirdir. Yazdığınız içeriğin halihazırda elinizin altında olduğundan veya çevrimiçi CV’nize eklemek istediğiniz bilgilerin en azından elle yazılmış bir taslağının bulunduğundan emin olun. Bu şunları içerebilir:

 • Hedefiniz ve / veya mesleki hedefleriniz hakkında hızlı bir veya iki cümle özeti
 • Anahtar becerileriniz ve yeteneklerinizle öne çıkan özellikler
 • Eğitim, özellikle dereceler veya sertifikalar (tarihleri ​​eklediğinizden emin olun)
 • Sorumlulukların ve başarıların tanımlarıyla iş deneyimi
 • Proje açıklamalarını, fotoğrafları, videoları, ses kliplerini, bağlantı bağlantısı web sitelerini veya katkıda bulunduğunuz blog makalelerini vb. İçerebilecek çalışma örnekleri.
 • Ödüller veya takdirler (Forbes listesindeyseniz veya önemli bir hibe aldıysanız, buraya ekleyin)

Ayrıca iletişim bilgilerinizi planlayın. Bazı endüstriler için adresinizi veya telefon numaranızı eklemek isteyebilirsiniz, ancak genellikle sosyal medya bağlantıları ve iletişim formunda kullanılacak bir e-posta adresi yeterlidir.

Hosting Seçimi

Bilgileriniz hazır olduğunda, temanızı seçmeden önce bir barındırma planı satın almanızı öneririz. Daha önce en iyi WordPress barındırma hakkında yazdık, ancak çevrimiçi özgeçmişiniz için işleri hızlı ve süper basit tutmak için, planınızla birlikte bir alan adı da sunan bir ana bilgisayar seçmenizi öneririz. Alan adınızı bir üçüncü taraf kayıt kuruluşundan yönlendirmeniz gerekmediği için bu, kurulumu hızlandırır.

Yeni blog yazarları veya bir ton trafik almayacak basit bir web sitesi oluşturan kişiler için Bluehost’u öneriyoruz. Çevrimiçi bir CV oluşturacağınız için (muhtemelen aşağıda yuvarladığımız en iyi özgeçmiş WordPress temalarından biriyle) Bluehost’un paylaşılan barındırma planı yeterli güç ve özellik sunuyor. Bluehost, tek tıklamayla WordPress kurulumu, ücretsiz alan adı (ilk yıl için), ücretsiz SSL desteği ve yalnızca 2,95 $ / ay’dan başlayan fiyatlarla sunuyor.

Bluehost’u 2,95 $ / ay karşılığında alın

Hostinginiz ve özgeçmiş bilgileriniz hazır olduğunda, siteniz için en iyi WordPress temasını seçme zamanı! Size iyi bir seçim sunmak için mevcut en iyi özgeçmiş WordPress temalarından bazılarını topladık. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. Graphix – Toplam Tema

Graphix Online Özgeçmiş Toplam WordPress Tema Tasarımı

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Graphix, Total WordPress temamızla oluşturulan temiz ve profesyonel premium WordPress tema demosudur. Bu demo, bir sonraki işinize ulaşmak için işverenlerle nasıl çevrimiçi özgeçmiş veya özgeçmiş oluşturabileceğinizi gösteriyor!

Total teması, kendi özel web sitenizi oluşturmak için güçlü bir ön uç sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, premium kaydırıcılar ve özel yazı türleriyle hazır hale gelir. Kendi çevrimiçi özgeçmişinizi nasıl oluşturabileceğinizi görmek için Total temasının Graphix demosuna bir göz atın (Graphix’i veya diğer 40+ demodan herhangi birini birkaç tıklamayla içe aktarabilirsiniz). Graphix’te simge kutuları, özelleştirilmiş düğmeler, beceri çubukları, paralaks arka planları, özel Google yazı tipleri, bir resim galerisi ve stilli bir İletişim Formu 7 bölümü kullandık. Graphix örnek verilerimizi içe aktarın, kendi çalışma geçmişinizi (artı bazı fotoğraflarınızı) doldurun ve özgeçmişinizin bir pdf veya doc sürümü için bir indirme bağlantısı ekleyin (bilirsiniz, bu eski okul türleri için).

Total’in sütunlar, simge kutuları, beceri çubukları, grafikler, portföyler, düğmeler ve iletişim formu için içerdiği özellik modülleri sayesinde özgeçmiş veya cv tarzı bir web sitesi oluşturmak özellikle kolaydır. Ayrıca, tam genişlikte veya tam ekran satırlarında, arka plan görüntülerinde, paralaksta, videolarda ve yerel kaydırma için özellikleri kullanarak çevrimiçi bir tür CV oluşturabilirsiniz. Total, Graphix demosunda gördüğünüzden çok daha fazlasını yapabilir. Tema tam bir portföy, personel ve referanslar özel yazı türleri ve özelleştirilebilir blog (duvar düzeni, ızgara, küçük ve büyük görüntü seçenekleri ile), tonlarca widget, özel sayfa oluşturucu öğeleri ve daha fazlasını içerir. Devam edebilirim, ancak tema hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki düğmeyi tıklamanız çok daha hızlı olurdu.

2. Ben

Me Yaratıcı Portföy & Özgeçmiş WordPress Teması

Me Creative Portfolio teması, büyük bir izlenim bırakan cesur ve modern bir özgeçmiş stili WordPress temasıdır. Herhangi bir fotoğrafçı, serbest çalışan, sanatçı veya diğer reklam öğesinin kendi çevrimiçi CV’lerini tasarlaması harika bir başlangıçtır.

Me teması ayrıca Visual Composer sayfa oluşturucu, çarpıcı bir portföy, yerleşik blog sayfaları (özel yazı biçimleri ve widget’larla tamamlandı), gelişmiş tipografi ve özel yazı tipleri, hızlı yanıt veren düzen ve daha fazlası ile birlikte gelir. Başlamak için örnek demo içeriğini kullanın veya önceki en iyi çalışmalarınızı sergilemek için sıfırdan kendi sayfalarınızı oluşturun.

3. Jab (vCard)

Jab Advanced Kişisel Özgeçmiş vCard WordPress Teması

Kendi tek sayfalık vcard’ınızı veya CV’nizi oluşturmak için en iyi özgeçmiş WordPress temalarından birini arıyorsanız, Jab mükemmel bir seçenektir. Bu premium tema, bu harika yeni işi almanıza yardımcı olmak için güçlü seçeneklere ve göz alıcı animasyonlara sahip hafif bir tasarıma sahiptir. Tek yapmanız gereken bilgilerinizi eklemek.

Tema kaydırma veya slayt bölümü geçişleri, üç benzersiz gezinme türü (panel, dikey veya yatay), gelişmiş izotop filtreleme, animasyonlu degradeler, SVG işaretçileri, özel programlar için destek, ajax vaka çalışmaları, arka plan slayt gösterileri, paralaks efektleri ve daha fazlasını içerir. Diğer başvuru sahiplerinden öne çıkma konusunda en iyi özelliklerinizi ve başarılarınızı vurgulamak için Jab’ın sağladığı araçları kullanın.

4. ShiftCV

ShiftCV Blog, Özgeçmiş, Portföy WordPress Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

ShiftCV retina, tamamen duyarlı ve RTL hazırdır, böylece yeteneğinizi kolayca sergileyebilir ve bugün çevrimiçi özgeçmişinizi oluşturabilirsiniz. Tema, açık ve koyu renk şeması, özel beceri widget’ları, yerleşik bir QR kodu widget’ı (biyografinize hızlı bağlantı oluşturmak için) ve uzmanlık alanınızda bilgilerinizi paylaşabileceğiniz tam bir blog desteği gibi kolay seçenekler içerir..

ShiftCV ile ilgili deneyiminizi, becerilerinizi, örnek çalışmanızı ve daha fazlasını çevrimiçi bir özgeçmişe eklemek kolaydır. Tema, iş geçmişinizi, eğitiminizi, becerilerinizi, çalışmanızın filtrelenebilir bir ışık kutusu portföyünü, müşteri referanslarını ve bir iletişim formunu (alacağınız tüm iş teklifleri için) tamamlayarak özgeçmişinizi eklemek için harika bir sayfa şablonu içerir. Ayrıca, potansiyel işverenlerin daha sonra başvurmak üzere yazdırabilecekleri çevrimiçi özgeçmişinizin yazdırılabilir bir formunu oluşturan bir Sayfayı yazdır şablonu var.

Bu tema aynı zamanda alanınızdaki son haberler, mevcut projeler veya aklınıza gelebilecek diğer düşünceler hakkında yazmak için kullanabileceğiniz hoş bir blog içerir. Standart, galeri, bağlantı, video, alıntı ve ses için yazı biçimi, hakkında yazdığınız her şeyle ilgili içerik eklemeyi kolaylaştırır. Tema ayrıca açık ve koyu renk kaplamaları, duyarlı bir düzen, özel widget’lar, RTL desteği ve hatta psd dosyaları ile birlikte gelir, böylece dalıştan önce düzeninizi planlayabilirsiniz.

5. Bkz. CV Özgeçmişim

CV Özgeçmişimi ve vCard WordPress Temasını Gör

See My CV WordPress teması ile kendi yaratıcı çevrimiçi özgeçmişinizi oluşturun. Çalışma geçmişi, beceriler ve sosyal bağlantılar gibi özgeçmiş bilgilerinizi tasarlamak ve düzenlemek için kolay seçeneklere sahip güçlü bir temadır..

Ama See My CV sadece bir özgeçmiş teması değil, aynı zamanda özelleştirilebilir bir portföy oluşturma aracıyla çarpıcı bir portföy sunuyor. Portföy bulmacasını, yararlı gezici veya etiketli özel bir ızgara tasarlamak, birlikte verilen premium eklentilerle (Devrim ve Katman kaydırıcıları) çarpıcı animasyonlu kaydırıcılar eklemek, kendi özel iletişim formunuzu ve daha fazlasını tasarlamak için kullanın. CV’mizin yapabileceği tonlar var.

6. Meslek

Meslek Bir Sayfa CV Özgeçmiş WordPress Tema

Bilgi ve İndirme

Özgeçmişinizi çevrimiçi olarak oluşturmak, özellikle Meslek Bir Sayfa CV teması gibi mevcut en iyi özgeçmiş WordPress temalarından birini kullanıyorsanız zor olmak zorunda değildir. Themeforest’taki en popüler premium özgeçmiş temalarından biri olarak gördüğümüzde, listemizde olması çok doğal.

Tema, renk ön ayarları, blog tasarımı, mobil cihazlarda dikey hale gelen yatay düzen, alıntılar (önerileri sergilemek için mükemmel), video ve ses ile profesyonel bir portföy için kullanımı kolay seçenekler ile birlikte gelir. Tek sayfalık bir özgeçmiş olması amaçlanmış olsa da, portföyünüzü oluşturmak veya hizmet sayfaları oluşturmak için temanın özelliklerini kullanmak istiyorsanız kesinlikle birden fazla sayfa ekleyebilirsiniz..

7. RSCard

RSCard Özgeçmişi, CV ve vCard WordPress Teması

RScard, WordPress için çarpıcı bir malzeme tasarım stili özgeçmiş temasıdır. Koyu renkler ve temiz bir düzen, potansiyel işverenler için çalışmanızı sergilemek için profesyonel bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır.

Tema, özel bir logo, ilgi alanları, sosyal bağlantılar, zaman çizelgesi, Instagram feed, yüzdelik beceriler, referanslar bölümü, istatistikler, müşteri atlıkarıncaları, kullanılabilirlik takvimi ve daha fazlası. Tema ayrıca önceki çalışmaları görüntülemek için bir portföy ve WooCommerce için tam destek içerir. Dolayısıyla, şu anda mevcut bir ürün veya hizmetiniz varsa bunları sitenize satış için ekleyebilirsiniz.

8. YENİ

YENİ Retina Hazır WordPress Vcard WordPress Teması

YENİ WordPress Vcard teması, çevrimiçi bir özgeçmiş derlemesini ağrısız bir süreç haline getirmek için tasarlanmıştır. Basit yerleşik özgeçmiş özellikleri ve temiz bir tasarımla, nereden başlayacağınızdan emin değilseniz bu tema harika bir seçenektir.

Harika YENİ vCard özgeçmiş temasını kullanarak kendinizi gösterin. Bu güzel tek sayfa teması, özgeçmişinizi ve portföyünüzü müşterilerin ve işverenlerin bulabileceği web’e eklemenin mükemmel bir yoludur. YENİ WordPress Vcard temasını yüklediğinizde, bir sayfada gezinme, sınırsız renk seçenekleri ve benim için özel bölümler, iletişim bilgileri, istihdam geçmişi, beceriler, portföy vb. İle basit bir tek sayfa tasarımı bulacaksınız. Tema da duyarlı, retina ve RTL hazır.

Özgeçmişinizi yüklemek, iş deneyiminizi eklemek, en iyi becerilerinizi listelemek ve daha fazlasını yapmak için temanın yerleşik seçeneklerini kullanın. Ayrıca filtrelenebilir portföyü kullanarak tamamladığınız işin örneklerini ekleyebilirsiniz, böylece insanlar ne yaptığınızı ne kadar iyi yaptığınızı görebilir. NEW ayrıca medya, haberler, konular veya genel olarak yaşam üzerine düşüncelerinizi ekleyebileceğiniz hoş bir tek sayfalık blog içerir. Sadece işverenlerinizin blogu göreceğini unutmayın, bu yüzden büyük olasılıkla bunu endüstrinizle alakalı tutmak isteyeceksiniz.

9. Kerge

Kerge Özgeçmiş vCard ve Portföy WordPress Teması

Kerge teması her türlü özgeçmiş, özgeçmiş ve çevrimiçi portföy için mükemmeldir. Tema, bir fotoğraf içeren daha modern bir ana sayfa veya daha geleneksel bir özgeçmiş metin stili tasarımı ile başlamak için kullanabileceğiniz 2 farklı demoya sahiptir. Veya sitenizi sıfırdan oluşturabilirsiniz – size kalmış!

Nasıl başlasanız da Kerge teması, sürükle ve bırak sayfası oluşturma, özel yazı tipleri, sınırsız renk şemaları, benzersiz zaman çizelgeleri, kullanılabilirlik takvimi, paylaşım bağlantıları, fiyatlandırma, videolar, Instagram ve daha fazlası için seçenekler içerir. Daha fazlasını görmek için canlı demoya göz atın.

10. Mari

Mari Duyarlı Özgeçmiş CV WordPress Tema

Mari, özgeçmiş sitemizi bir sunum gibi hissettiren benzersiz bir beyaz ekran kenarlığı ile süper temiz ve modern bir özgeçmiş WordPress temasıdır. Süslü bir slayt menüsü ile eşleştirilen Mari teması çok çarpıcı.

Tema tamamen duyarlı olduğundan, potansiyel işvereninizin bilgilerinizi aramak için hangi cihazı kullandığından endişelenmenize gerek yok. Benim hakkımda bir sayfa oluşturmak, özgeçmişinizi yüklemek, bir iş veya eğitim deneyimi zaman çizelgesi oluşturmak ve bir portföy oluşturma seçeneği ile yeteneklerinizi sergilemek için birçok yol var..

11. Profil

Profil Kişisel Portföy WordPress Teması

Bilgi ve İndirme

Profile, Organic Themes tarafından oluşturulan kişisel bir blog ve portföy WordPress temasıdır. Bu zarif portföy teması, kişisel iş portföyünüzü göstermenin harika bir yoludur.

Profil Teması, ön ve ortada benzersiz bir yuvarlak özellikli görüntüye sahip güzel bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir. Sizi okuyucuların dikkatinin merkezinde tutmak bu temanın odak noktasıdır. Twitter özet akışınız, sosyal bağlantılarınız, sizinle ilgili kısa bir bölüm ve portföyünüze kısa bir bakış, ana sayfaya iner inmez gösterilir..

Portföy bölümü ana sayfayla aynı özenle tasarlanmıştır. Portföy öğeleri ekleyin ve işinizin hoş bir ızgarasını oluşturun. Ayrıca, özellikli görüntüler ve videolar ekleyebilirsiniz, bu da bazı projeleriniz film yoluyla daha iyi anlaşılırsa harika. Ayrıca, portföy yayınlarınızı düğmeler, uyarılar, ışık kutusu galerileri ve daha fazlası ile daha da özelleştirmek için her zaman kısa kodları kullanabilirsiniz.

12. Flatoo

Flatoo vCard, Özgeçmiş, Kişisel WordPress Teması

Flatoo, yaratıcı ve renkli bir çevrimiçi özgeçmiş oluşturmak için mükemmel, cesur, düz bir tasarıma sahip premium bir vCard ve CV tarzı temadır. Bu duyarlı tema, yeteneklerinizi en iyi şekilde göstermek için özgeçmişinizi düzenlemek için kullanışlı bir oluşturucu içerir..

Flatoo ile animasyonlu bir görüntü ızgarası, tam genişlikte slayt gösterileri, animasyonlu beceri çizelgeleri, iş deneyimi zaman çizelgesi, ajax filtreli portföy, konumlarla Google haritası ve iletişim kurmak için bir iletişim formu oluşturabilirsiniz..

13. Mefolio

Mefolio En İyi Özgeçmiş WordPress Temaları

Mefolio teması etkileyici bir Cv temasıdır ve günün Awwwards sitesi olarak aday gösterildiğinden kesinlikle en iyi özgeçmiş WordPress temalarından biridir. Bir tür açılı karo ana sayfa düzeni, kalın renkler, degradeler, dönen metin, video arka planları ve çoklu menü düzeni seçenekleri.

Bu tema kolayca özel sayfalar oluşturmak için King Composer sayfa oluşturucu, özgeçmişinizi oluşturmak için hızlı bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olacak tek tıklamayla demo kurulumu, RTL desteği ve diğer pazarlardaki işlere başvurmak istiyorsanız WPML çeviri eklentisi ile uyumluluk ile birlikte gelir.

14. ÖzgeçmişX

ResumeX - Çok Amaçlı Özgeçmiş ve Bir Sayfa Portföyü

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

ResumeX, Themeforest’tan tek sayfalık bir özgeçmiş premium WordPress temasıdır. Bu tema, iş deneyiminizi, tamamladığınız projeleri ve sizinle veya işletmenizle ilgili potansiyel işverenlerle veya müşterilerle paylaşmak isteyebileceğiniz her şeyi sergilemenin harika bir yoludur..

Harika bir özgeçmişe sahip olmak, ilk röportaj turunu geçmenin anahtarıdır ve etkileyici bir portföy büyük bir işe (veya büyük bir müşteriye) ulaşmanıza yardımcı olabilir. ResumeX size gösteriş yapmayı kolaylaştırır. Tema, memnun edeceğiniz harika yerleşik özelliklere sahiptir. Müşterilerinize ve patronlarınıza profesyonel geçmişinize hızlı bir şekilde göz atmanın mükemmel bir yolu olan çarpıcı tek sayfalık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, kullanımı kolay tema seçenekleri, içerik bölümlerini istediğiniz sıraya sürükleyip bırakmanızı kolaylaştırır.

ResumeX’in en iyi kısmı harika içerik bölümleridir. Hakkında bir bölüm, pdf indirmeleri (özgeçmişler, broşürler veya başka bir şey için), beceri çubukları, bir deneyim veya proje zaman çizelgesi, sayaçlar, eğitim veya sertifikalar (veya aldığınız ödüller), filtrelenebilir bir portföy, müşteri referansları, bir blog ekleyin , sosyal bağlantılar ve tatlı bir slayt iletişim formu. Bu tema etkilemek için ihtiyacınız olan her şeye ve daha sonra!

Diğer tema özellikleri arasında, kullanıcıların profilinizi kendileri için uygun olan herhangi bir cihazda kontrol edebilmeleri için duyarlı bir düzen, güçlü Devrim Kaydırıcı Eklentisi, yaratıcı CSS3 animasyonları ve daha fazlası sayesinde tam ekran bir arka plan slayt gösterisi bulunur.

15. Özverili

Selfless Bir Sayfa WordPress VCard Teması

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Selfless teması, adın sizin gibi göründüğünün tam tersidir! İşverenlere rekabetiniz yerine sizi işe almaları için bir neden sunmak için yeteneklerinizi göstermek için çarpıcı bir web sitesi oluşturun. Çalışma örneklerini yüklemek, ipuçlarıyla dolu kendi blogunuzu oluşturmak ve oluşturmak için portföyü kullanın, kolayca ulaşılabilecek bir iletişim formu ekleyin ve daha fazlasını yapın.

Tema, indirme düğmeleri, arka plan görüntüsü slayt gösterileri, çeşitli teknik beceriler, fiyatlandırma paketleri, listeler ve daha fazlasını eklemek için basit seçenekler içerir. Tema, daha fazla stil için özel CSS’yi de destekliyor.

16. unRovr (Animasyonlu)

unRovr Animasyonlu vCard & Devam WordPress Teması

UnRovr teması, başlamak için seçebileceğiniz tonlarca örnek demo içeren çarpıcı bir özgeçmiş WordPress temasıdır. İster adınız, sloganınız ve dosya indirme işleminize devam edin, ister zengin özelliklere sahip bir portföy sitesi ile basit bir sayfa oluşturmak isteyin, unRovr teması mükemmel bir seçimdir..

Tema, sosyal bağlantılar, ışık kutuları, ajax portföy ızgaraları, özel yazı tipleri ve daha fazlasını eklemeyi kolaylaştırmak için güçlü Elementor sürükle ve bırak oluşturucusunu kullanıyor.

En İyi Özgeçmiş WordPress Temalarından Daha Fazlası

Orada var – CV’nize eklemeniz gereken önemli bilgilerin kısa bir özetini, kullanabileceğiniz sağlam bir barındırma planını ve seçim yapabileceğiniz 15+ temayı paylaştık. Umarım özgeçmişinizi başlatmak için bir tema buldunuz. İyi bir tema ve basit bir barındırma planı ile yarın röportajınız için zamanında online bir CV’ye sahip olabilirsiniz..

Elbette, bu en iyi özgeçmiş WordPress temalarından bazıları olduğunu düşündüğümüzün kısa bir listesidir, ancak çevrimiçi özgeçmişinizi oluşturmak için ne kullandığınızı bilmek isteriz. Harika bir WordPress teması bulduysanız, kontrol edebilmemiz için aşağıya bir yorum bırakmanızı öneririz.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map