15 En İyi Otel Rezervasyon Formu WordPress Eklentileri

En İyi Otel Rezervasyon Formu WordPress Eklentileri

Her zaman tatil zamanı. Kim dinlenmek, aileyi ziyaret etmek ya da sadece maceraya çıkmak için birkaç hafta izin almaya hazır değil? Oteliniz ve misafirperverliğe dayalı işletmeleriniz yılın hangi saatinde olursa olsun rezervasyonları kabul etmeye hazır olmalıdır. Yani şimdi web sitenizi yeni bir güncelleme için mükemmel bir zaman.


Bir otel web sitesi, konukların tesisi görmesini, odaları kontrol etmesini, aktivite listesini görmesini ve en önemlisi bir oda ayırtmasını kolaylaştırmalıdır. Oteliniz veya misafirperverlik temelli işletmeniz için bir web sitesine sahip olmanın tüm amacı, rezervasyonları güvence altına almak ve bunu yapmak için kullanımı kolay bir rezervasyon formuna ihtiyacınız olacaktır. Zaten en iyi otel WordPress temalarından birini kullanmıyorsanız veya mevcut WordPress temanızı seviyorsanız, rezervasyon formu eklentisi ile WordPress web sitenize kolayca bir rezervasyon formu ekleyebilirsiniz. Web’i araştırdık ve aşağıda en iyi ücretsiz ve premium rezervasyon formu WordPress eklentileri için önerimiz var. Zevk almak!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. MotoPress Hotel Rezervasyon ve Emlak Kiralama

MotoPress Otel Rezervasyon Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

MotoPress Otel Rezervasyon eklentisi kiralık mülk sahipleri için nihai WordPress rezervasyon sistemidir. Herhangi bir konaklama tesisi kiralarsanız, bir otel, küçük bir B & B veya bir tatil kiralama yaparsanız, tüm eklentiler, hizmetler, fotoğraflar vb. İle sınırsız özelliklerin bir listesini oluşturmak için eklentiyi kullanabilirsiniz. Ayrıca, gerçek bir otomatik envanter kontrolü çalıştıracak zaman araması kullanılabilirlik formu. Eklenti, rezervasyonlarınızı bir ödeme (PayPal, 2Checkout, Braintree, Stripe, Beanstream / Bambora, vb.) İle veya manuel olarak (e-posta yoluyla) onaylamanızı sağlar.

Başka bir harika şey, farklı OTA’larda listelenen kiralamalarınızı doğrudan web sitesi rezervasyonlarınızla otomatik olarak senkronize edebilirsiniz, böylece aşırı rezervasyondan kolayca kaçınabilirsiniz. Tüm masrafları takip etmek için gerçekten önemli olan eklenti, eksiksiz bir vergi, ücret, her rezervasyonun ödeme geçmişi vb.İle birlikte gelir. Fiyatlandırmayı belirleme sistemi de esnektir – indirimler, mevsimsel fiyatlandırma, fiyatlar, çeşitlilik özel rezervasyon kuralları ve daha fazlası. Ayrıca bir ücretsiz sürüm, ama daha az seçenekle geliyor.

2. VikBooking Otel Rezervasyon Motoru ve PMS

VikBooking Otel Rezervasyon Motoru

VikBooking eklentisi ile oteliniz için hiçbir zaman güvenilir bir rezervasyon sistemi kurabilirsiniz. Eklentinin ücretsiz sürümü, oda türleri, özel fiyatlar, uygunluk takvimi, doluluk, dil ve çeviri işlevleri, kullanıcı rolü izinleri (böylece sadece herkes rezervasyon sisteminize erişemez) ve kullanımı kolay 8 kısa kod için yerleşik seçenekler içerir. Ve eğer VikBooking Ayrıca, rezervasyonlarınızı ek kısıtlamalar (minimum konaklama, varış zamanı, vb.), Sezonluk ücretler, 60’tan fazla ödeme ağ geçidi seçeneği, SMS bildirimleri ve kayıt (check-in / out) işlevleriyle yönetebileceksiniz. Pro ayrıca işinizin nasıl performans gösterdiğini görmek için yararlı grafikler, istatistikler ve PMS raporları sunar.

3. Rezervasyon Takvimi ve Formu

Rezervasyon Takvimi Eklentisi

Rezervasyon Takvimi muhtemelen WordPress.com’da bulunan en popüler ücretsiz rezervasyon takvimi eklentisidir. Ücretsiz bir eklenti için, yararlı bulacağınızdan emin olduğunuz harika özelliklerle doludur. Özel rezervasyon formu alanları içerebilecek sayıda takvim oluşturun. Bu şekilde konuklar konaklamalarını takvimdeki günleri kullanarak seçebilir, form alanlarını doldurabilir ve rezervasyonlarını gönderebilir. Formu gönderdikten sonra misafiriniz ve web siteniz Yönetici bir onay e-postası alır ve Yönetici daha sonra kullanımı kolay yönetici rezervasyon panelinden rezervasyonu kabul edebilir veya reddedebilir (ve diğer tüm rezervasyon isteklerini yönetebilir).

4. HBook Otel Rezervasyonu

HBook Hotel Rezervasyon Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

HBook, misafirperverliğiniz veya otel web siteniz için harika bir seçenektir. Bu güçlü eklenti, konuklarınızın WordPress web sitenizden oda rezervasyonu yapmasını kolaylaştırır. HBook ile oluşturduğunuz tam yanıt veren rezervasyon takvimleri ve rezervasyon formları. Eklentiyi yükleyin ve mevcut odalar, şartlar ve koşullar, fiyat filtreleri, oda filtreleri, başlıca eklentiler, kupon kodları, minimum / maksimum konaklama gereksinimleri, özel koşullu ve sezonluk fiyatlar, rezervasyon depozitoları, temizlik ücreti ile gelişmiş takvimler ve formlar oluşturmaya başlayın. , ve daha fazlası.

5. Nokta Tespit Sistemi

Pinpoint Rezervasyon Sistemi Eklentisi

Henüz Rezervasyon Sistemi PRO için hazır olduğunuzdan emin değilseniz, ücretsiz sürümümüzle her zaman başlayabilirsiniz. Premium sürüm kadar çok özellik içermemesine rağmen, Rezervasyon Sistemi ücretsiz WordPress eklentisi, konukların tarihlerini seçebileceği, kupon kodu veya indirim ekleyebileceği ve PayPal ile ödemeyi tamamlayabileceği bir uç rezervasyon takvimi içerir. Bu, bugün web sitenize bir rezervasyon takvimi eklemenin ve daha sonra PRO sürümüne yükseltmenin harika bir yoludur..

6. Booki Rezervasyon Formu

booki-WordPress-eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Booki güzel bir prim rezervasyon formu ve takvim WordPress eklentisidir. Bu gelişmiş rezervasyon sistemi kullanıcıların saat dilimine uyum sağlar, böylece gerçek zamanlı olarak neyin mevcut olduğunu görebilirler. Bir misafirin bakış açısından Booki, bir seyahat tarihi seçmeyi, kullanılabilir listeleri görüntülemeyi ve fatura aldıktan sonra PayPal üzerinden ödeme yapmayı kolaylaştırır. Eklenti ayrıca 24 renk teması, gelişmiş yönetici istatistikleri (toplam rezervasyonlar, kazanılan tutar, verilen indirimler vb.) İçerir. Ayrıca eklenti çeviri için hazırdır, böylece içerilen .po dosyasını kullanarak ihtiyacınız olan herhangi bir dile değiştirebilirsiniz.!

7. WP Basit Rezervasyon Takvimi

WP Basit Rezervasyon Takvimi

WP Basit Rezervasyon Takvimi, kulağa nasıl geliyor – WordPress kurulumunuz için güzel ve basit bir rezervasyon takvimi. İstediğiniz sayıda rezervasyon takvimi oluşturarak oda kiralama ve rezervasyonlarınızı yönetin. Kullanıcıları her takvime bile atayabilirsiniz, böylece yalnızca belirli personelin müşteri isteklerine erişmesini istiyorsanız, bunu yalnızca birkaç tıklamayla ayarlayabilirsiniz. Daha fazla özelliğe ihtiyacınız olursa, eklentinin kolayca yükseltebileceğiniz premium bir sürümü vardır..

8. WP Rezervasyon Takvimi

wp-rezervasyon-takvim-wordpress-eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Premium WP Rezervasyon Takvimi, otelinizin diğer konaklama türü işletmeleri için rezervasyon takvimleri oluşturmayı kolaylaştırır. Her gün açık odaların veya zaman aralıklarının sayısını görüntüler, böylece kullanıcılar istedikleri tarihlerin mevcut olup olmadığını bir bakışta görebilirler. Sınırsız takvimler, sınırsız zaman aralığı, sınırsız rezervasyon imkanı, rezervasyon formu captcha ve daha fazlası için WP Rezervasyon Takvimi web siteniz için mükemmel bir seçenektir.

9. WP Rezervasyon Sistemi

WP Rezervasyon Sistemi Eklentisi

WP Rezervasyon Sistemi ücretsiz WordPress eklentisi, konukseverlik sitenize basit bir rezervasyon takvimi veya formu eklemenin harika bir yoludur. Eklenti, konukların günlük olarak rezervasyon yapmasına olanak tanır ve mevcut ve ayrılmış günler için anlaşılması kolay renk kodlaması içerir. Bir kullanıcı bir rezervasyon isteğini tamamladığında, WordPress kontrol panelinizde tüm rezervasyonlarınızı hızlı bir şekilde organize edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bir rezervasyon bildirimi alırsınız..

10. Bookly WordPress Rezervasyon ve Programlama

Bookly Pro Rezervasyon Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Bookly hepsi bir arada rezervasyon çözümüdür ve müşterileri ödeme sürecine kadar rezervasyon sürecinde yönlendirir. Rezervasyon formları basit ve şıktır ve bir ziyaretçinin anlaması kolaydır. Bir ziyaretçinin seçebilecekleri sınırsız sayıda hizmeti ve personeli, aradıklarını bulmalarına yardımcı olacak bir hizmet “kategorisi” de dahil edebilirsiniz. Ziyaretçilerden, eklentinin uygun zaman aralıklarının bir listesini getirmek için kullanacağı kullanılabilirliklerine (saatler, hafta içi günler ve tarih aralığı) genel bir bakış sunmaları istenecektir..

Ziyaretçi zaman aralığından memnun olduğunda, ilgili ayrıntılarını bırakabilir ve hatta Bookly kullanarak ödeme yapabilir – ödeme yapmak, gösterileri azaltmanın harika bir yoludur. Bookly’yi üç ödeme işlemcisi ile entegre edebilirsiniz: PayPal, Stripe ve Authorize.net. Ödeme alındıktan sonra, rezervasyon rezervasyonu onaylanır ve e-posta onaylarını alırlar.

Bununla birlikte, eklenti sadece ziyaretçileriniz için değil, aynı zamanda çok sayıda arka uç işlevselliğine de sahiptir. sen kullanabilirsiniz. Örneğin, her bir personelin randevularının ne zaman planlandığını görmek üzere görsel bir takvim görünümü sağlamak için Bookly’yi Google Takvim ile entegre edebilirsiniz. Bookly ayrıca, karışıklık ve aksamalardan kaçınmak için personelin ne zaman hazır olacağı konusunda tam kontrol sağlar: vardiya zamanlarını, molaları ve tatilleri takvimlerine programlayabilirsiniz. Hizmet tabanlı bir işletmeye çok değer katabilecek harika bir eklenti.

11. Yerçekimi Formları

yerçekimi form WordPress-eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Gravity Forms, piyasada WordPress eklentileri oluşturmanın en çok tavsiye edilen formlarından biridir ve bunun nedenini merak etmiyoruz. Gelişmiş formlar, koşullu mantık, radyo düğmeleri, açılır seçimler ve daha fazlası için mükemmel seçeneklerle, kendi rezervasyon istek formunuzu oluşturmak çok kolay olacaktır. Ayrıca, kuponlar, Strip ve / veya PayPal için premium eklentiler alırsanız, misafirlerin rezervasyon formunuz aracılığıyla ödemeleri işleme koymasını bile sağlayabilirsiniz..

12. WooCommerce Otel Rezervasyonu

WooCommerce Otel Rezervasyon Eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WooCommerce Otel Rezervasyon eklentisi kulağa böyle geliyor – sitenizden rezervasyonları kabul etmek ve yönetmek için WooCommerce’i kullanmanın bir yolu. Eklenti yüklendiğinde, Odalar eklemek, kullanılabilirlik sağlamak, check-in / out işlemini yönetmek, upells (kahvaltı, spa uygulamaları veya diğer olanaklar gibi) eklemek ve ödemeleri kabul etmek için WooCommerce’i kullanabilirsiniz. Bu eklenti ayrıca kolay çeviriler için WPML uyumludur ve WooCommerce mağazanıza eklediğiniz tüm ödeme ağ geçitleriyle çalışır.

13. Çok Satıcılı Rezervasyon Rezervasyonları

Çok Satıcılı Rezervasyon Rezervasyon Sistemi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Webkul Multi-Vendor Booking eklentisi ile Hotels.com veya Booking.com gibi kendi çevrimiçi rezervasyon sitenizi oluşturun (not: bu eklenti için Webkul Marketplace eklentisinin çalışması gerekir). Bu WooCommerce eklenti eklentisi ile odalarını eklemek için diğer üçüncü taraf oteller, Airbnbs, apartman daireleri, kamp alanları ve daha fazlası için bir pazar oluşturabilirsiniz. Ve bir üyelik eklentisinin yardımıyla, bu üçüncü taraflara siteniz üzerinden yapılan rezervasyonlara bağlı olarak aylık bir ücret veya yüzde olarak ödeme yapabilirsiniz.

14. Quform

quform-WordPress-eklentisi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Quform, bir rezervasyon formu şablonu içeren popüler bir premium form oluşturucu seçeneğidir. Bu, eklentiyi basitçe etkinleştirmenizi, şablonu seçmenizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için formu değiştirmenizi kolaylaştırır. Elbette, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi alanlarını dahil etmek için sıfırdan da özel bir form oluşturabilirsiniz.

15. İletişim Formu 7

İletişim Formu 7 Eklentisi

Daha karmaşık bir rezervasyon takvimi otel ve otelcilik sektöründeki bazı işletmeler için yararlı olsa da, diğerleri sadece rezervasyon talep formu talep edebilir. Güzel ve basit bir serbest form oluşturma seçeneği arıyorsanız, İletişim Formu 7’den daha iyi olamaz. Belgelerden biraz yardım alarak özel alanlar ekleyebilirsiniz. Konukların oda tipi, mülk konumu, süre ve daha fazlasını seçmeleri için seçenekler ekleyin. Doldurulmuş form daha sonra incelenmek ve rezervasyon sisteminize girmek için doğrudan gelen kutunuza (veya başka birine) gönderilebilir..


WordPress için en iyi rezervasyon formu eklentileri için popüler seçimlerimizi listeledik, ancak ne düşündüğünüzü bilmek istiyoruz. Bahsedilen eklentilerden herhangi birini kullanıyor musunuz? Veya farklı bir rezervasyon formu WordPress eklentisi önerir misiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map