13 En İyi WooCommerce Ödeme Ağ Geçidi Eklentileri

En İyi WooCommerce Ödeme Ağ Geçidi Eklentileri

Kesinlikle daha önce WooCommerce’i duydunuz mu? WordPress ile çevrimiçi bir mağaza oluşturmanın en kolay yollarından biridir. WooCommerce, site sahiplerinin ürün, dijital ürünler ve hatta abonelikler eklemesine izin verir (yüklediğiniz WooCommerce uzantılarına bağlı olarak). Ancak WooCommerce’ın sunduğu tüm harika özellikler için yerleşik olarak yalnızca birkaç varsayılan ödeme seçeneği vardır. Şanslısınız, müşterilere yeni ödeme seçenekleri sunmak için ekleyebileceğiniz tonlarca ücretsiz ve premium WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentisi var.


Stripe, Amazon Pay veya kripto para birimleri eklemek isteyin, sizin için bir eklenti vardır. Bu hiçbir şekilde WooCommerce için her ödeme ağ geçidi seçeneğinin tam bir listesi olmasa da, çoğu büyük seçeneği kapsamaya çalıştık. Umarım müşterileriniz için doğru WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentisini aşağıda bulabilirsiniz!

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. WP SmartPay

WP SmartPay

Paddle’ı ve süper kolay WP SmartPay entegrasyonunu kullanarak ödemeleri kabul edin. WP SmartPay ile WooCommerce mağazanız için Raket gücüne sahip olacaksınız. Bu, neredeyse tüm ödeme yöntemlerini kabul edebileceğiniz anlamına gelir – Visa, Discover, Apple Pay, banka havaleleri ve daha fazlası! Ve Paddle satış verginizi sizin için topladığı ve havale ettiği için mağaza vergilerinizi yönetmeyi çok kolaylaştırır. Ayrıca kendi faturalarınızı oluşturmanız gerekmez – her şey Paddle ve WP SmartPay tarafından yönetilir!

WP SmartPay ayrıca bir kez ve yinelenen ödemeleri kabul etmenizi, dönüşümleri artırmak için sorunsuz bir ödeme süreci tasarlamanızı (hatta ödeme pop-up’ları oluşturabilirsiniz) ve mağazanızı geliştirmek için özel kupon kodları eklemenizi sağlar. Ayrıca mobil cihazlar için optimize edilmiştir, 20’den fazla para birimini (ve 11+ dili) destekler ve otomatik güncellemelere sahiptir (eklenti lisansınız aktif olduğu sürece).

WooCommerce tarafından 2. Şerit

Çizgili WooCommerce tarafından

Bu, işleri dünyanın farklı ülkelerine yayılmış herhangi bir WordPress web sitesi sahibi için mükemmel bir ödeme ağ geçidi eklentisidir. Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Diners Club, SEPA, Sofort, iDeal, Giropay, Alipay, vb. Kullanarak 26 ülkedeki müşterilerden ödeme almanıza yardımcı olur. API desteği, müşterilerin şirket sahiplerine mobil ödeme kanalları üzerinden ödeme yapmalarını sağlar.

3. FONDY Ödeme Platformu

FONDY Çok Fonksiyonlu Ödeme Ağ Geçidi

Ücretsiz FONDY gateway eklentisi, AB ve ötesindeki 120 ülkede ödemeleri kabul etmeyi kolaylaştırır. WooCommerce mağazanızda bir ödeme seçeneği olarak FONDY eklemek için eklentiyi yüklemeniz yeterlidir (Not: FONDY hesabı Satıcı Kimlik Kodunuzu ve Gizli Anahtarınızı almak için). Daha sonra müşterileriniz, Visa, Mastercard, Maestro, PayPal, Swift, otomatik ödeme, teslimatta nakit ve 100’den fazla para biriminde daha fazla seçenekle ödeme yapabilirler. Ayrıca FONDY ile ödeme sürecini sorunsuz hale getirmek için satıcı portalınıza özelleştirebilir ve marka ekleyebilirsiniz. Ne aşk değil?

4. WooCommerce tarafından PayPal Ödeme

WooCommerce tarafından PayPal Checkout

WordPress mağazalarını çalıştırmak için WooCommerce kullanan herhangi bir girişimci, ürünlerini ve hizmetlerini güvenli bir ortamda satmak için bu zengin özellikli eklentiyi kullanabilir. Ayrıca, Paypal en yaygın kullanılan ve güvenilir ödeme işlemcilerinden biridir, böylece müşteriler bunu kullanırken rahat hissederler. Bu eklenti, bir e-ticaret web sitesi için gerekli tüm güvenlik gereksinimlerini karşılayan Bağlam İçinde Ödeme özelliğine sahiptir. Ayrıca, web sitenizin temasını hiçbir şekilde değiştirmemelidir. İçerik İçi Ödemenin kalıcı bir pencere kullandığını (PayPal’ın sunucularında) unutmayın. Ancak müşteriler, ödeme yapıldıktan sonra sitenize yeniden yönlendirilecek.

5. WooCommerce tarafından Amazon Pay

WooCommerce tarafından Amazon Pay

Milyonlarca insan Amazon’u hemen hemen her şeyi sipariş etmek için kullanıyor (merhaba Prime ücretsiz 2 günlük teslimat). Ancak Amazon Pay’ı WooCommerce mağazanız için bir ödeme seçeneği olarak ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentisiyle Amazon üzerinden müşterilerden ödeme alabilirsiniz. mali. Müşteriler Amazon hesaplarında oturum açarak kolayca ödeme yapabilirler. Eklenti daha sonra müşterilere bir işlemi tamamladıklarında özelleştirilmiş bir “teşekkür” mesajı görüntüler.

6. Kare WooCommerce tarafından

WooCommerce tarafından kare

Square ile müşterilerimizden kolayca ve hızlı bir şekilde ödeme alın. Bu eklenti, fiziksel bir mağazası da koruyan WooCommerce mağaza sahipleri için harika bir seçenektir. Özellikle eklenti envanterinizi çevrimiçi WooCommerce mağazanızla Square POS arasında senkronize etmenize izin verdiği için. Temiz ve kullanıcı dostu bir arayüz sayesinde kurulum ve kullanım basittir. Tüm müşteri ödeme verileri Square tarafından işlenir, bu nedenle bunun için endişelenmenize gerek yoktur.

7. WooCommerce için PayPal

WooCommerce için PayPal

Hepimiz biliyoruz ki PayPal, çevrimiçi işlemler yapmak için iş organizasyonları arasında popüler bir platformdur. Ve bu ücretsiz eklenti ile web sitenizde PayPal olanaklarının tadını çıkarabilirsiniz. Bu eklenti, ABD ve Kanada’da aylık ücret ödemeden müşterilerden ödeme almanıza olanak tanır. Sorunsuz PayPal entegrasyonunu kolaylaştırır ve yerleşik dolandırıcılık filtreleri, çevrimiçi mağazanızı dolandırıcılardan korumanıza yardımcı olur. Eklenti, müşterilerin ödeme bilgilerini kaydedebilmeleri için yerleşik bir belirteç sistemi bile içerir. Eklenti geliştiricileri, aylık satışlarda en az 1000 ABD doları olan herhangi bir mağaza için ÜCRETSİZ PayPal Ödeme Pro hesabı sunuyor.

8. WooCommerce için WorldPay

WooCommerce için WorldPay

Worldpay ile WooCommerce mağazanız üzerinden kredi kartı ödemelerini kabul edin. Bu premium WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentisi uzantısı ile müşteriler Visa, Mastercard, Amex, JCB ve hatta Diners veya banka kartları dahil olmak üzere herhangi bir kredi kartıyla ödeme yapabilirler..

Bu eklentiyi kullanmak için bir Worldpay hesabı gereklidir, çünkü tüm ödemeler sunucuları üzerinden yönetilir ve işlenir (bu eklentiyi istemenizin nedeni budur). Müşteriler ödeme yaptığında ödeme bilgilerini Worldpay üzerinden güvenli bir şekilde girerler ve siparişleri doğrulandıktan sonra sitenizdeki bir onay sayfasına yönlendirilirler. Kurulum ve kurulum basit ve hızlıdır. Bu eklentiyi kullanırken web sitenizde premium ürünler veya indirmeler (müzik, video, e-kitap, PDF veya diğer dijital medya dosyaları gibi) kolayca satabilirsiniz.

9. WooCommerce için Mollie Ödemeleri

WooCommerce için Mollie Ödemeleri

WooCommerce Mollie Payments eklentisi, birçok büyük ödeme yöntemini WooCommerce ile entegre etmenizi sağlar. Mollie, büyük kredi kartlarını, banka kartlarını, yerel ve uluslararası ödeme yöntemlerini ve “teslimattan sonra ödeme” seçeneklerini destekler (bunu yazarken 23 adet). Bu, müşteriler için son derece esnek bir seçenek ve işletme sahipleri için güçlü bir araç haline getirir.

Mollie eklentisini WooCommerce mağazanızla kullanmak için herhangi bir ücret alınmaz (sadece müşteriler ödeme yaptığında temel işlem ücretleri). Ödemeleri kabul etmeye başlamak için ayarlarınızı yüklemeniz ve yapılandırmanız yeterlidir. Eklenti çoklu siteyle bile çalışır ve WPML uyumludur. Dolayısıyla, WooCommerce mağazanızın yerelleştirilmiş sürümlerini oluşturduysanız, her çeviri için Mollie ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

10. WooCommerce için Braintree

WooCommerce için Braintree

Bu eklenti Braintree & PayPal’ın resmi ortaklığıdır. Kurulduktan sonra müşterilerin kredi kartı, PayPal, Google Pay ve hatta ApplePay ile ödeme yapma seçenekleri ekleyebilirsiniz. En iyisi – bu sizin için tamamen ücretsizdir. Bu benzersiz WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentisi de SAQ A PCI Uyumludur.

11. WooCommerce USAePay Ödeme Ağ Geçidi

WooCommerce USAePay Ödeme Ağ Geçidi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WooCommerce ABD ePay Gateway uzantısı, WooCommerce ve US EPay arasında tamamen entegre bir sipariş deneyimi sunar. ABD ePay ile WooCommerce mağazanız için dünyanın herhangi bir yerinden gelen işlemleri kabul edebilir ve işleyebilirsiniz. Ayrıca ECI sertifikalı, gerçek zamanlı bir ağ geçididir; böylece müşterileri ücretlendirebilir ve hemen ödeme alabilirsiniz. Bu premium eklenti ödemeler, abonelikler, kaydedilmiş ödeme yöntemleri, geri ödemeler ve daha fazlası için güçlü özellikler içerir. ABD ePay ayrıca birden fazla para birimini de destekler, böylece müşteriler yerel para birimlerinde ürün satın alabilir.

12. Cryptoniq Kripto Ağ Geçidi

Cryptoniq Crypto Gateway

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Cryptoniq, ödeme araçlarını kripto para birimi kullanarak entegre etmenizi sağlayan benzersiz ve zengin özellikli premium WordPress ödeme ağ geçidi eklentisidir. Bu WordPress eklentisinin ödemeleri müşteri ve satıcı için mümkün olduğunca kolaylaştırmak için oluşturulduğunu bilmelisiniz. Şu anda Bitcoin, Etherum, LiteCoin & Doge dahil olmak üzere 4 kripto para birimini destekliyor. En iyisi, Cryptoniq üçüncü taraf hizmetleri ve işlem ücretlerini içermez.

Bu eklenti, daha büyük miktarlarda iş yapan ve kripto para birimlerinde işlem yapan tüm ticari kuruluşlar için çok yararlıdır. Bunun bir WooCommerce uzantısı olduğunu unutmayın. WooCommerce’i kurmak ve kullanmak istemiyorsanız endişelenmeyin. Hala diğer kripto para birimleri ile birlikte WordPress ile Bitcoin’i kabul etmenin birkaç harika yolu var.

13. WooCommerce Pesapal Ödeme Ağ Geçidi

WooCommerce Pesapal Ödeme Ağ Geçidi

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

WooCommerce Pesapal ödeme ağ geçidi, WooCommerce için birden fazla yeni ödeme seçeneği sunan başka bir uzantıdır. Kurulu bu WooCommerce uzantısı ile müşteriler Pesapal kullanarak anında ödeme yapabilir. Çoğu kullanıcı bunun basit bir WordPress eklentisi olduğunu ve kurulumu çok kolay olduğunu söylüyor. EWallet ile uyumludur: M-Pesa, Airtel Money, mVisa. Bu, Kenya, Uganda, Zambiya, Zimbabve, Ruanda, Tanzanya ve Malavi gibi popüler Afrika ülkeleri için kullanılabilir hale getiriyor.

WooCommerce Ödeme Ağ Geçidi Eklentileri Hakkında Son Düşünceler

WooCommerce için farklı ödeme ağ geçidi eklentileri, WordPress sitenizdeki çevrimiçi işlemleri işlemenizi sağlar. Bu, daha geniş bir müşteri tabanına hitap etmenin ve mağazanızın toplam gelirini artırmanın harika bir yoludur. Yukarıda belirtilen listeden herhangi bir eklenti seçebilir ve ödemeleri kabul etmeye başlayabilirsiniz.

Yukarıdaki eklentilerden herhangi birini denediniz mi? Yoksa önerebileceğiniz başka WooCommerce ödeme ağ geçidi eklentileri var mı? Aşağıya bir yorum bırakın; WooCommerce sitenizdeki ödemeleri nasıl işleme koyduğunuzu bilmek isteriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map