10+ En İyi Satış Ortağı WordPress Eklentisi

En İyi Bağlı WordPress Eklentileri

Bir düzine bağlı WordPress Eklentisi’ni çalıştırmadan ve yüklemeden önce, tavsiye programınızla elde etmek istediğiniz şeye keskin bir şekilde odaklanmak için bir dakikanızı ayırmaya ne dersiniz? Neden? İhtiyaçlarınız için mükemmel ortaklık eklentisini seçmenin tek yolu budur.


İşte varsayımsal bir senaryo. Bir tema, eklenti, barındırma veya dünyaya sunacak başka bir şey var, ancak mükemmel pazarlama stratejisini bulamıyor gibi görünüyor. Şimdi, gözlerinizi bağlı kuruluş pazarlaması konusunda eğitiyorsunuz ve bağırsaklarınız bunun ürünlerinizi ileriye taşımak için tam olarak ihtiyacınız olan şey olduğunu söylüyor.

Belki de durum böyle değildir. Belki de bir satış ortağı yönetim sistemi oluşturmakla görevli tasarımcısınız. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz bağlı bir WordPress eklentisi için pazardasınız. Burada olmanızın nedeni daha az önemlidir; bir bağlı kuruluş programının trafiği ve satışları artırmanıza yardımcı olduğu kabul edilen bir gerçektir.

Keyifler bir yana, bir ortaklık programı oluşturmak ve işinizi büyütmek için 10’dan fazla güzel bağlı WordPress eklentisi ve tavsiye yöneticisi.

Yasal Uyarı: WPExplorer, aşağıda listelenen bir veya daha fazla ürün için bir satış ortağıdır. Bir bağlantıyı tıklayıp satın alma işlemini tamamlarsanız, bir komisyon oluşturabiliriz.

1. OrtaklıkWP

En İyi Affiliate WordPress Eklentileri: AffiliateWP

AffiliateWP, kurulumu inanılmaz derecede kolay ancak şaşırtıcı derecede çevik olan tam teşekküllü bir ortaklık yönetim sistemidir. Sevk programınızı yönetme sürecini olması gerektiği gibi kolaylaştırır. Hem bağlı kuruluş hem de yönetici alanları birlikte çalışmaktan keyif alıyor. Programınızı düzenli ve kârlı tutmak için bir bakışta raporlama, gerçek zamanlı grafikler ve gelişmiş satış ortağı kontrol panelini kullanın.

AffiliateWP, Easy Digital Downloads, WooCommerce ve iThemes Exchange gibi birçok popüler e-ticaret çözümüyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Bu, şu anda sahip olduğunuz mağazayı değiştirmek zorunda kalmadan hangi bağlı kuruluşların sattığını takip etmenin kolay olduğu anlamına gelir. Üst düzey kuruluşlarınızın kim olduğunu, en çok satanların neler olduğunu kolayca takip edebilir ve zaman içinde yönlendirmelerinizi anlaşılması kolay bir grafik olarak görebilirsiniz.

Bu harika eklenti bundan çok daha fazlasını yapıyor. AffiliateWP ayrıca bağlı kuruluşların ve çevirilerin elle eklenmesi için seçenekler içerir. Premium eklenti için yayın yaparsanız, katmanlı bağlı kuruluş yönlendirmeleri bile ekleyebilirsiniz. Komisyon yüzdelerini, çerez süresini, satış ortağı sayfalarını ve diğer çeşitli şeyleri kolayca ayarlayabilirsiniz. AffiliateWP’yi Contact Form 7, WooCommerce, Easy Digital Downloads, MemberPress, PayPal Buttons ve çok daha fazlası gibi harika eklentilerle entegre edebilirsiniz..

King of Affiliate WordPress Eklentileri

Ayrıca, satış ortağı kayıt formlarını kolayca yapılandırabilir ve gereksinimlerinize uygun karşılama e-postalarını ayarlayabilirsiniz. Diğer çeşitli ayarlar arasında botları dışarıda tutmak için reCAPTCHA ve sadece iyi bir ölçüm için bir dizi otomatik ayar bulunur. AffiliateWP üzerinde çalışan bir affiliate programı ile bağlı kuruluşlarınız harika zaman geçirecek.

Sektör ağır siklet Chris Lema dahil insanlar, AffiliateWP hakkında harika şeyler söylüyorlar:

Gerçekten, karşılaştığım tüm bağlı WordPress eklentileri, bu özelliklerle dolu, iyi kodlanmış ve aldığınız tüm harika şeylerle birlikte gelen hafif bir eklenti için kurulumu oldukça kolay. AffiliateWP, daha önce bahsedilen Easy Digital Downloads ve Content Pro’yu Diğerleri ile Sınırla gibi diğer harika eklentileri getiren ünlü WordPress eklenti geliştiricisi Pippin Williamson tarafından.

Satış OrtaklığıWP Alın

2. Satış Ortaklığı Pro

Satış Ortağı Pro

Siteniz için kullanmak istediğiniz bağlı kuruluş sistemini göz önünde bulundururken, komisyonları izleme, kampanyaları yönetme, afiş yükleme ve elbette raporlar oluşturma özellikleriyle uygulanması kolay bir şey aramalısınız. Post Affiliate Pro, tüm bu önemli noktaları teslim eder, ayrıca WordPress destekli ortaklık programınız için tonlarca daha fazlasını sunar.

Peki neden Satış Ortaklığı Pro? 170’den fazla CMS ve ödeme ağ geçidi var – kendi kullanışlı WordPress (elbette) dahil Post Affiliate Pro eklentisi bağlı kuruluş sisteminizi sitenize bağlamak için kullanabilirsiniz. Ve en popüler e-ticaret ve üyelik eklentileriyle bütünleşir. Buna WooCommerce, Easy Digital Downloads, MemberPress, S2Member, WP Simple Pay Pro ve daha fazlası dahildir (ancak bunlarla sınırlı değildir). Dolayısıyla, sitenizden para kazanmayı seçerseniz de, sitenizi tanıtmak için kolayca bir satış ortağı programı oluşturabilirsiniz.!

Post Affiliate Pro ile bağlı kuruluş programınızı ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için birçok seçeneğiniz vardır. Kendi bağlantı stillerinizi oluşturabilir (çapa, url parametreleri, mod yeniden yazma, doğrudan veya yönlendirme arasından seçim yapabilir), özel satış ortağı izleme kodları ekleyebilir, kuvvet matrisini etkinleştirebilir (böylece satış ortakları alt satış satışlarının yüzdesini oluşturur), özel kampanyalar oluşturabilir, komisyon yapınızı tanımlayın (eylemler, ömür boyu veya yinelenen komisyonlar, performans ödülleri ve daha fazlası dahil), kupon oluşturun, her tür afiş ekleyin (resim, flaş, döndürme, HTML, ışık kutusu ve daha fazlası), bir dil / para birimi ve daha fazlasını ayarlayın. Bu, Post Affiliate Pro’nun sunduklarının sadece bir parçası!

Post Satış Ortağı Pro

3. Satış Ortağı Yöneticisi

En İyi Affiliate WordPress Eklentileri: Affiliate Manager

Ücretsiz bir bağlı şirket yönetim sistemi için, bu eklenti bir yumruk atıyor. Yani, premium bağlı WordPress eklentileriyle rekabet ediyor, sizi çıldırtacak özelliklerle. Her şeyi açıkça ortaya koyduğu için bu bebeği takmak ve kullanmak basittir.

İştiraklerinizi ve yönlendirmelerinizi yönetmek A, B, C kadar kolaydır, çünkü iştirak kaydından ödemelere ve bireysel komisyonlara kadar her şeyi tam olarak kontrol edebilirsiniz. Hayat kurtarıcı olan PayPal ile tıklamaları kolayca izleyebilir ve toplu ödemeler yapabilirsiniz.

WordPress admin’deki ayarlar ekranı, başarılı bir ortaklık sistemi çalıştırmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle doludur. Bu eklenti, diğerlerinin yanı sıra WooCommerce, iThemes Exchange, S2Member ve JigoShop gibi WordPress eklentileri ile iyi oynar. Ayrıca, sınırsız sayıda bağlı kuruluşu gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz!

Bunun yanı sıra, satış ortaklarınız için banner reklamlar ve reklamlar oluşturabilir, eklentiyi MailChimp ile entegre edebilir, reklam gösterimlerini izleyebilir ve satış ortağı mesajlarını diğer şeylerin yanı sıra özelleştirebilirsiniz. Affiliates Manager çeviriye hazırdır, yani affiliate programınız tüm dünyaya açıktır.

Satış Ortağı Yöneticisi edinin

4. İştirakler

En İyi Affiliate WordPress Eklentileri: Affiliates

Itthinx ve Kento tarafından sunulan Affiliates, kutudan çıkar çıkmaz çalışan bir satış ortağı yönetim sistemi arıyorsanız ideal olan tam özellikli bir satış ortağı WordPress eklentisidir. Satıcılar, çevrimiçi mağazalar ve üyelik siteleri için harika araçlarla, diğer birçok bağlı WordPress eklentisine paraları için bir çalışma sağlar.

Affiliates WordPress eklentisinin neler sunduğunu keşfedelim. Başlangıç ​​olarak, yeni satış ortağı eklemek çok kolaydır, satış ortağı programınız hiçbir zaman para kazanmamalıdır. Ve bir milyon bir entegrasyon sayesinde, bu eklentiyi sahip olduğunuz herhangi bir e-ticarete veya üyelik platformuna bağlayabilirsiniz..

Sınırsız sayıda satış ortağını takip etmekte özgürsünüz ve trafik istatistikleri neyin işe yarayıp neyin yaramadığına parmak basmanıza izin veriyor. Tıpkı bu listedeki affiliate WordPress eklentileri gibi, Affiliates’in kurulumu ve kullanımı kolaydır. Sonuçta, 7 binden fazla aktif kullanıcı yanlış olamaz.

İştirakçi olarak görmenin özelleştirilmesi kolaydır ve bir API ile birlikte gelir, geliştiriciler, tüm ağır kaldırma olmadan özelleştirilmiş iş ortağı yönetim programları oluşturmak için bu eklentiyi kullanabilirler. Bir bağlı kuruluş programı çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şey eklentide zaten mevcut. Ve bütün bunları bedavaya alırsın.

Satış Ortakları Alın

5. Ultimate Affiliate Pro

En İyi Affiliate WordPress Eklentileri: Ultimate Affiliate Pro

Karşılaştığım premium bağlı WordPress eklentilerinden Ultimate Affiliate Pro, hem ucuz hem de esnek olan eksiksiz bir bağlı kuruluş yönetimi çözümüne işaret eden harika bir özellik listesi ile büyük kazanıyor. Vay be, bu uzun bir şey ��

Elit yazar, azzaroco tarafından sunulan Ultimate Affiliate Pro eklentisi, bağlı kuruluş sıralaması, sınırsız sayıda bağlı kuruluş, özel komisyon, özel performans bonusu ve teklifleri, Stripe ve PayPal ödemeleri ve ömür boyu komisyonlar gibi en iyi bağlı kuruluş özelliklerine sahiptir..

Diğer önemli özellikler arasında afişler, kademeli komisyonlar, kaydolma yönlendirmeleri, sosyal paylaşım, çoklu entegrasyonlar, kısa kodlar, özel form alanları, raporlar, bildirimler, kuponlar, açılış sayfası komisyonları, bir cüzdan, çok dilli destek, QR kodları ve diğerleri arasında kolay bağlı kuruluş bağlantıları bulunur.

İdeal olarak, bu pazardaki bağlı WordPress eklentileri arasında lider bir seçimdir (artı eklenti oldukça etkileyici bir alıcı derecelendirmesine sahiptir).

Ultimate Affiliate Pro’yu edinin

6. WordPress Satış Ortağı ve Tavsiye

En İyi Affiliate WordPress Eklentileri: WordPress Affiliate ve Tavsiye

Tüm zamanların en büyük bağlı WordPress eklentilerini ararken, WordPress Affiliate & Referral eklentisini kullandık ve etkilendik mi, ne oldu? Özellikle bu eklentiyi kullanarak satış ortağı programınızı yönetmekten çok kolay sattım.

Güzel ve temiz, yani bağlı kuruluş programınızı başarılı kılmak için ihtiyacınız olan her şey açıkta. Satış ortağı eklemek ve izlemek pasta kadar kolaydır ve PayPal Toplu ödemeleri sayesinde tüm satış ortaklarınızı terlemeden ödeyebilirsiniz.

Bu eklenti ucuz, sadece 20 dolara mal oluyor, ancak fiyat etiketinin sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bu bağlı WordPress eklentisi oldukça zorlayıcı. Gerçek zamanlı raporlama, sınırsız tavsiye, harika kısa kodlar, hareket halindeyken programınızı takip etmek için bir Android uygulaması, sosyal paylaşım düğmeleri, bildirim ve çerezler gibi özelliklerin tadını çıkarın.

WordPress Satış Ortağı ve Tavsiye Alın

7. YITH WooCommerce Bağlı Kuruluşları

En İyi Affiliate WordPress Eklentileri: YITH WooCommerce Affiliates

Yalnızca WooCommerce ile çalışıyorsanız, işte size özel% 100 ücretsiz bağlı kuruluş eklentisi. YITH WooCommerce Affiliates bir iş yapar ve bunu inanılmaz derecede iyi yapar. Eklenti, WooCommerce’i genişleterek bağlı kuruluş profilleri ve kurulum komisyonları oluşturmanıza olanak tanır.

YITH WooCommerce Affiliates, kurulumdan ilk tavsiyenizi paketlemeye kadar kullanım kolaylığıyla ilgilidir. WooCommerce tabanlı mağazanız için başarılı bir satış ortağı programı çalıştırmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle dolu.

Yeni başlayanlar için çerezlerin süresinin ne zaman dolacağını ayarlayabilirsiniz, bu da gelecek günler için yönlendirmeyi izleyebilirsiniz. İkinci olarak, kısa kodları kullanarak bağlı kuruluş kaydını kolayca etkinleştirebilir, mevcut kullanıcılarınızdan bağlı kuruluşlar oluşturabilir ve istediğiniz zaman herhangi bir bağlı kuruluşu onaylayabilir / yasaklayabilirsiniz.

Bunun üzerine, değişen komisyon tutarları ayarlayabilir ve geri ödemeleri otomatik olarak hesaplayabilirsiniz. Satış ortaklarının ilerlemelerini takip edebilecekleri sezgisel bir gösterge tablosu vardır. Sonuç olarak, YITH WooCommerce Affiliates, WooCommerce mağazanızı trafik ve satış ürettiği ölçüde güçlendiriyor.

YITH WooCommerce İştiraklerini Alın

8. Satış Ortaklığı Royale

En İyi Affiliate WordPress Eklentileri: Affiliate Royale

Son olarak, kesinlikle WordPress eklentilerinin söz konusu olduğu gerçek bir rakip olan Affiliate Royale. WordPress ile entegre olarak size doğrudan gelirinize katkıda bulunan bir satış ortağı yönetim sistemleri sunar.

Affiliate Royale ile birkaç dakika içinde tamamen işlevsel bir ortaklık programı başlatabilirsiniz. Programınız olağan şeyleri ve daha sonra bazılarını içerecektir. Marka cazibenizi kaybetmeden, satış ortaklarınız merkezi kişiselleştirilmiş bir gösterge tablosundan tıklamaları, satışları ve ödemeleri kolayca izleyebilir.

Affiliate Royale’ı MemberPress, WooCommerce, PayPal, Authorize.net, Shopp ve çok daha fazlası ile kolayca entegre edebilirsiniz. Özetlemek gerekirse, Affiliate Royale reklamı yapılan şekilde çalışan bir ortaklık yönetimi çözümüdür. Sözlerimi alma, gerçekten inanmak için kontrol etmelisin.

Affiliate Royale’yi edinin

9. WPGens tarafından WooCommerce için Arkadaşa Öner

En İyi Bağlı WordPress Eklentileri: WPGens'in WooCommerce için Arkadaşa Öner

Bazı satış ortaklığı programları kesinlikle nakit olmayan teşvikler sunar. Bir örnek, mevcut müşterilere arkadaşlarını ve ailelerini web sitenize yönlendirmek için ödüller sunmaktır. WPGens tarafından Arkadaşa Öner ile aktif müşterilerinizi özel kuponlarla ödüllendirebilirsiniz.

Ücretsiz Arkadaşa Öner eklentisini yükleyin ve etkinleştirin ve ödüllerinizi yapılandırın. Eklenti, kayıtlı müşteriler için otomatik olarak özel bağlantılar oluşturur. Müşterileriniz daha sonra bu bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşabilir, aileye e-postayla gönderebilir, sosyal medyaya veya başka bir şeye gönderebilir. Sonra birisi alışveriş yaptığında kupon alır.

Kupon değeri, türü ve minimum sipariş ayarlamak için yönetilmesi kolay seçenekler vardır. Premium’a geçerseniz, bir son kullanma tarihi de ekleyebilir, bir arkadaşınızla paylaşabilirsiniz (müşteri ve arkadaşlarının her ikisi de kupon alır) ve daha fazlası.

Get Öner Arkadaş

10. WooCommerce için ReferRecandy

En İyi Bağlı WordPress Eklentileri: WooCommerce için ReferralCandy

WooCommerce için ReferralCandy başka bir ödül tipi ortaklık eklentisidir. WooCommerce mağazanızı ağlarındaki kişilerle paylaşmak için ilgilenen müşterileri (hatta potansiyel müşterileri) hedefliyorsunuz. Tek uyarı, bu ücretsiz eklentinin ReferralCandy planı ile birlikte çalışmasıdır, bu yüzden sitelerinde kaydolmanız gerekir (ücretsiz deneme var, ancak aylık üyelikler yaklaşık 4 $ / aydan başlıyor).

Ancak, ReferralCandy harika ve güçlü bir hizmettir. Önce bir promosyon oluşturursunuz, ardından bir bülten kaydı ile web sitenize ekleyebilirsiniz. Yeni bir kişi kaydolduğunda, tanıtımınızla birlikte bir e-posta alırlar (ör: satın alma işleminizden 10 TL indirim) ve promosyonu arkadaşlarıyla paylaşma teşviki. Bağlantılarını kullanan her arkadaş için hesaplarına başka bir promosyon eklenir (ör: her arkadaş için 10 dolar ekleyerek ödüllendirilir).

WooCommerce için ReferenceCandy Alın

11. iRefer’den Viral Tabelalar

En İyi Bağlı WordPress Eklentileri: iRefer'den Viral Kayıtlar

Viral Sign Ups eklentisi, WordPress için bir defalık tavsiye programı yöneticisidir. Eklentiyi yüklediğinizde, tavsiye tanıtımınızı oluşturmak için kurulum sihirbazını takip edin. Ayrıca, web siteniz için kullanımı kolay kısa kodla her yere eklenebilecek bir kayıt formu da oluşturacaksınız..

Web sitenizdeki Viral Sign Ups formunuzla yeni kullanıcıların abone olmasını beklemeniz yeterlidir. Bir kişi formu gönderdiğinde, özel bir ödül, indirim, ücretsiz ürün alabileceği veya çok fazla arkadaşa başvurması durumunda sunmak istediğiniz her şeyi alabileceğini bildiren bir e-posta alır (ör. % 25 indirim).

Aylık $ 19 ile başlayan bir iRefer hesabı için kaydolmanız gerekir. Ancak 14 günlük ücretsiz deneme sürümleri var, bu yüzden denemek ve işiniz için iyi bir köknar olup olmadığını görmek için.

Viral Üye Olun

Son sözler

İster bağlı bir WordPress eklentisi seçin ister ShareASale gibi bir ağ üzerinden bir program başlatın, bağlılık trafik ve olası satış yaratma stratejisi kadar büyüktür. Kullanıcılarınız cehennemi pazarlarken ürününüze odaklanın. Günün sonunda, kullanıcınız bir komisyon kazanır ve siz satış yaparsınız. Herkes kazanır.

WordPress web sitenizde bir satış ortağı programı çalıştırıyor veya çalıştırmayı planlıyor musunuz? En sevdiğiniz bağlı WordPress eklentileri hangileri? Bu yazı ile ilgili bir sorunuz veya öneriniz mi var? Lütfen aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirmekten çekinmeyin. Şimdiden teşekkürler ve başarınız için teşekkürler!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map