Youzer İncelemesi: WordPress için Zengin Özelliklere Sahip BuddyPress Eklentisi

Youzer İncelemesi: WordPress için Zengin Özelliklere Sahip BuddyPress Eklentisi

WordPress web sitenizin topluluk yönü varsa veya birden fazla kullanıcısı varsa, bu Youzer incelemesi size sitenizi geliştirmenize yardımcı olabilecek yararlı bir eklentiyi tanıtacaktır..


BuddyPress ve bbPress eklentilerini ve temel WordPress işlevselliğini geliştirmek için tasarlandı, Youzer web sitenize şablonlar ve diğer özellikler ekleyen güçlü bir araç kümesidir. Bu inceleme, Youzer’in en iyi özelliklerini daha ayrıntılı olarak ele alacaktır. Bu eklentinin öne çıkan özellikleri arasında çok sayıda iletişim ve ağ aracı, üyelik ve dizin işlevselliği ile çok sayıda şablon ve özelleştirme seçeneği bulunur.

WordPress için Youzer Alın Tüm Demoları ve Özellikleri Görüntüle

Bu nedenle, Youzer’in neden mevcut en iyi BuddyPress eklentilerinden biri olduğunu düşündüğümüz ve bu eklentinin sosyal web siteniz için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Youzer incelememizin tamamını okuyun..

Youzer nedir?

Kullanıcı Profili Sayfası

Youzer, BuddyPress eklentisini geliştirmek için oluşturulmuş ticari bir WordPress eklentisidir. Bu nedenle, BuddyPress kullanarak sosyal bir web sitesi oluşturuyorsanız veya zaten bir web sitesi çalıştırıyorsanız, Youzer sizin hedefinize yöneliktir.

BuddyPress sitenizde etkin olduğunda, Youzer’i yükleyebilir ve sitenize şablon seçimini eklemeye başlayabilirsiniz. Bu şablonlar kullanıcı giriş ve kayıt sayfalarını, kullanıcı profili sayfalarını ve sosyal duvar ve global haber akışı alanlarını kapsar. Bu Youzer incelemesinin göstereceği gibi, tüm bu şablonlar ve bu eklentinin diğer özellikleri, kontrol panelinin görsel arayüzü ile büyük ölçüde özelleştirilebilir.

Youzer incelemesinin bu bölümü artık BuddyPress WordPress topluluk web sitenizi yükseltmek için doğru araç olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmak için bu eklentinin en iyi ve en yararlı özelliklerini keşfedecek.

Youzer Entegrasyon Seçenekleri

Youzer, WordPress ile çalışır ve bu yayın platformunun kullanıcı profili özelliklerini yükseltmenin yanı sıra, diğer bazı eklentiler ve servislerle de entegre olur. Öncelikle Youzer, BuddyPress ve bbPress eklentilerinin işlevselliğini geliştirmek ve yükseltmek için üretildi. Ancak, entegrasyon seçenekleri bununla da bitmiyor. Örneğin, sitenizi MailChimp e-posta pazarlama hizmetiyle entegre etmek ve listenizi kitleniz için zengin özelliklere sahip etkileşimli bir ortam sağlamakla aynı anda büyütmek için Youzer eklentisini kullanabilirsiniz..

Youzer Sosyal Özellikleri

Youzer’in öne çıkan bir diğer özelliği de sosyal özellikleridir. Youzer eklentisini BuddyPress ile entegre ederek, bu eklentiyi topluluğunuza veya sosyal ağ web sitenize gerçekten kullanışlı bazı özellikler eklemek için kullanabilirsiniz. Bazı örnekler, son derece işlevsel sosyal duvar ve WordPress web sitenizdeki kullanıcılar arasındaki arkadaşlıkları ve bağlantıları kolaylaştırmak için işlevselliği içerir. BuddyPress bu işlevlerden bazılarını kutudan çıkarırken, Youzer web sitenizin bu yönünü daha da iyi hale getiriyor.

Youzer Review Sosyal Duvar Özelliği

Gruplar, mesajlar, sözler ve bildirimler dahil olmak üzere Youzer ile diğer temel sosyal ve topluluk özelliklerini de etkinleştirebilirsiniz. Tüm bunlar WordPress web sitenizi geliştirmeye ve daha sosyal bir yer haline getirmeye yardımcı olur – topluluğunuzun gelişmesini istiyorsanız hayati önem taşıyan bir şey.

Youzer Üyelik Özellikleri

Youzer, ziyaretçilerinizin bir üyelik sitesi veya benzeri bir proje çalıştırıp çalıştırmadığınızı görebilecekleri sayfalar için de çok sayıda şablonu vardır. Bu şablonların profesyonel görünümünün yanı sıra, bunların captcha alanları ve web sitenizi güvenli ve güvenli tutmaya yardımcı olmak için giriş denemelerini sınırlama gibi bazı yararlı özellikler içerdiğini göreceksiniz..

WordPress web siteniz için bu giriş ve kayıt şablonlarını ayarlarken Youzer size birçok seçenek sunar. Örneğin, sosyal girişleri kolayca etkinleştirmeyi seçebilirsiniz. Bu nedenle, ziyaretçileriniz Facebook, Twitter veya desteklenen diğer ağlardan bir hesap kullanarak kaydolabilir.

Ayrıca, ziyaretçilerin sitenizin giriş ve kayıt formlarına nasıl erişebileceğini özelleştirmek için açılır pencereleri kullanma ve Ajax yükleme efektlerini yapılandırma seçeneğiniz de vardır. Youzer ayrıca kullandığınız formlara hangi alanların dahil edileceğini seçmeyi kolaylaştırır ve kullanıcılarınızdan ihtiyacınız olan tüm bilgileri yakalamanıza yardımcı olur.

Youzer Dizin Özellikleri

BuddyPress Üye Dizini Şablonu

İster WordPress web sitenize bir üye dizini eklemek ister BuddyPress veya bbPress destekli sitenizin dizin alanlarını iyileştirmek istiyorsanız, Youzer’in bu alanda bazı yararlı özellikleri vardır. Eklenti paketinde, yalnızca üyeleri görüntülemek için şablonlar değil, aynı zamanda bir grup dizini ve genel bir haber kaynağı da bulacaksınız..

Youzer Profil Özellikleri

Kullanıcı Profili Sayfası İçeriği

BuddyPress, bbPress veya WordPress’i kendi başınıza kullanıp kullanmadığınızdan bağımsız olarak, Youzer web sitenizdeki kullanıcı profillerini geliştirmenize gerçekten yardımcı olabilir. Sitenizin bu yönünü geliştirmeye yönelik özellikler arasında farklı şablonlar, kullanıcı profillerini görüntülemek için birden fazla pencere öğesi ve profillerinize özel sekmeler ekleme seçeneği bulacaksınız.

Kolay Özelleştirme Seçenekleri

İnsanlar BuddyPress’i birçok farklı şekilde kullandığından, yüklediğiniz eklentileri özelleştirmeniz çok önemlidir. Neyse ki, bu bağlamda, Youzer hayal kırıklığına uğratmıyor. BuddyPress özellikli WordPress web sitenizde Youzer’i etkinleştirdikten sonra, hepsinin nasıl çalıştığını özelleştirmek için eklenti kontrol paneline erişebilirsiniz..

Youzer Yönetici Paneli

Kontrol Paneli

Kontrol panelinin kapsadığı özelleştirme seçenekleri, eklenti tarafından kullanılan renkleri, düzen ayarlarını ve diğer görüntüleme özelliği seçeneklerini içerir. Ayrıca, yazar kutularının görünümü de dahil olmak üzere eklenti tarafından sağlanan şablonların düzen stillerini de seçebilirsiniz..

Kontrol Paneli

Kullanıcı Profili Özellikleri

Genel ayarların yanı sıra Youzer, eklentinin kullanıcı profili özellikleri üzerinde size iyi bir kontrol sağlar. Bu nedenle, kullanıcı profillerinin WordPress web sitenizde nasıl etkinleştirileceğini ve görüntüleneceğini kolayca tanımlayabilirsiniz. Bazı örnek seçenekler ve ayarlar, kullanıcı profillerini gizli yapma, kullanıcıların kendi hesaplarını silmesine izin verme, varsayılan profili ve kapak fotoğraflarını ayarlama yeteneğini içerir.

Düzen Seçenekleri

Yerleşimler ve Widget’lar

Youzer son derece özelleştirilebilir bir WordPress eklentisi ve BuddyPress eklentisi olduğundan, profillerinizin ve sitenizdeki diğer öğelerin nasıl görüneceğini kontrol etmek için düzen seçenekleri arasından seçim yapmak kolaydır. Web sitenizde Youzer widget’larından herhangi birini kullanmayı planlıyorsanız, eklenti kontrol panelinden de özelleştirilebilirler. Neyse ki, sitenizin çalışmasını ve istediğiniz şekilde görünmesini sağlamak için tüm farklı widget’lar birbirinden bağımsız olarak özelleştirilebilir..

Sosyal Giriş Ayarları

Üyelik Ayarları

Ziyaretçilerinize web sitenize kaydolma olanağı vermek istiyorsanız, üyelik ayarları web sitenizin bu yönünün nasıl çalışacağını yapılandırmanıza izin verir. Kullanabileceğiniz bu özelliklerden bazıları, isteğe bağlı sosyal giriş, anti-spam captcha form alanlarını etkinleştirme yeteneği ve sitenizi güvende tutmaya yardımcı olabilecek giriş denemesi sınırlama araçlarını içerir.

Eklentileri Etkinleştirme

Son olarak, WordPress Panonuzda Youzer’i kurarken, küçük bir premium eklenti seçimi yapma seçeneğiniz vardır. Bu isteğe bağlı araçlar, sosyal paylaşım araçları, sınırsız özel üye türleri oluşturma ve kullanıcılarınıza daha fazla BuddyPress etkinlik reaksiyonu sunma gibi web sitenize daha da fazla özellik ekleyebilir. Eklenti belgelerine hızlı bağlantıları Youzer kontrol panelinde de bulabilirsiniz.

Youzer Eklentisi Fiyat Bilgileri

Belirtildiği gibi, Youzer, CodeCanyon pazarından satın alınabilen premium bir WordPress eklentisidir. Youzer’in mevcut fiyatı 49 $. Buna, eklenti güncellemelerine ömür boyu erişim ve eklenti içerik oluşturucularından altı aylık destek dahildir. Bu destek süresini 16.50 $ fiyatla 12 aya kadar uzatabilirsiniz..

Youzer eklentisindeki büyük miktarda yararlı özellik göz önüne alındığında, bu ödeme için adil bir fiyattır.

Youzer İnceleme Sonuç

Youzer Profil Widget'ları

BuddyPress ve bbPress için birçok harika eklenti olmasına rağmen, varsa, Youzer’den daha güçlü ve özelliklerle dolu çok fazla şey yok.

BuddyPress topluluk web sitenize hızlı bir şekilde yüksek kaliteli şablonlar eklemek istiyorsanız, Youzer’i yenmek zordur. Eklenti dosyasını WordPress web sitenize yükleyin ve ardından sitenizde nasıl çalışacaklarını yapılandırmadan önce hangi özelliklerin etkinleştirileceğini seçin ve seçin.

WordPress ile topluluk odaklı bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Youzer gibi bir eklenti önemlidir.

WordPress için Youzer Alın Tüm Demoları ve Özellikleri Görüntüle

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map