WP RSS Toplayıcı İncelemesi: Autoblogging için Özel RSS Beslemeleri Oluşturma

WP RSS Toplayıcı İncelemesi: Autoblogging için Özel RSS Beslemeleri Oluşturma

Herhangi bir konu hakkında tonlarca bilgi arıyorsanız, bu konuyu bulmak için yüzlerce web sitesini ziyaret etmek sıkıcı değil midir? Hepsine tek bir yerden erişebilmeniz daha kolay olmaz mıydı? RSS haber toplama web siteleri tam olarak bunu yapar – okuyucuların rahatlığı için herhangi bir konuyla ilgili makaleleri (başlıklar + snippet’ler) toplar ve görüntüler. Bunu, çeşitli blogların yayınlarına abone olarak, bu blogların içeriğini içe aktararak ve daha sonra kendi toplayıcı web sitelerinde çekici ve uygun bir şekilde görüntüleyerek yaparlar. Tabii ki, yayınlar okuyucuların tam içeriğe erişebileceği orijinal kaynağa geri bağlanır. Bu yayında, böyle bir web sitesini herhangi bir zorluk çekmeden oluşturmanıza yardımcı olacak bir eklenti hakkında daha fazla bilgi edeceğiz – WP RSS Toplayıcı.


WordPress deposunda, beslemeleri sitenize almak ve kaydetmek için bir dizi eklenti vardır. Ve WP RSS Toplayıcı en iyileri arasında.

WP RSS Toplayıcı Eklentisi

Başlamak için, emlak listelerinden ve hisse senedi fiyatlarından, spor etkinliklerine ve Instagram yayınlarına kadar istediğiniz her türlü listeyi oluşturmanıza olanak tanır. Birden çok kaynaktan gelen yayınları içe aktarmanıza ve bunları sitenizde görüntülemenize olanak tanır. Sitenizi farklı kaynaklardan içe aktarılan kaliteli içerikle zenginleştirebilir ve sıralanabilir hale getirebilirsiniz. Ve ayarları tanımladıktan sonra, geri kalanlar neredeyse otomatik pilotta gerçekleşir. Dahası, kısa kodları kullanarak ekranı özelleştirebilir ve küçük resimler ve alıntılarla çekici hale getirebilirsiniz..

ücretsiz WP RSS Aggregator eklentisi hiçbir zaman web sitenize özet akışı eklemenize yardımcı olur. Örneğin, web siteme hiçbir zaman WPExplorer’ın RSS özet akışını (hey, bu biziz!) Ekleyebildim.

Feed Ekranı Ön Ucu

Aynı şekilde, çeşitli WordPress bloglarının birden fazla özet akışını ekleyebilir ve web sitemi WordPress (herhangi bir şey için) WPNewsDesk). Tamam, bu aşırı basitleştirici şeyler olabilir, ancak sapmayı elde edersiniz?

Çekirdek eklentiyi indirmek ücretsizdir ve beş premium eklenti ve performansı ve ekranı geliştiren iki paketle birlikte gelir.

Artık eklentinin işlevleri hakkında biraz bilgi sahibi olduğumuza göre, kullanımını kapsayan bir eğiticiye geçelim ve premium eklentilerin feed’leri geliştirmemize nasıl yardımcı olabileceğini görelim.

WP RSS Toplayıcıyı kurma ve yapılandırma

Çekirdek eklentiyi ve tüm eklentilerini kurmak ve etkinleştirmek sorunsuz bir işti.

Etkinleştirdikten sonra şuraya gidin: eklentiler ve WordPress kontrol panelinizin sol tarafındaki yeni “WP RSS Toplayıcısı” seçeneğini arayın. İşte tıkladığınızda açılan menü öğelerinin ekran görüntüsü…

Menü öğeleri

…. ve bu menü öğelerinin ne anlama geldiğiyle ilgili hızlı bir yazı:

 • Yem Kaynakları: Eklediğiniz tüm yayın kaynaklarının bir listesi burada görünecektir
 • Yeni ekle: Buradan yeni yayınlar ekleyebileceksiniz
 • Feed Öğeleri: Yayınlarınız aracılığıyla içe aktardığınız tüm yayın öğeleri burada görüntülenir
 • kara liste: Herhangi bir feed öğesini burada listeleyerek içe aktarmayı atlayabilirsiniz
 • İthalat ihracat: Bu özellik, aynı anda birden fazla yayını içe aktarmanıza ve yayınları dışa aktarmanıza yardımcı olur
 • Ayarlar: Burada eklenti için bir dizi ayar yapılandırabilirsiniz
 • Hata ayıklama: Bu, feed öğelerini güncellemeye veya silmeye yardımcı olur
 • Daha fazla özellik: Bir dizi premium eklenti mevcuttur ve bunlar hakkında bilgi edinebilir, satın alabilir ve yükleyebilirsiniz.
 • Yardım desteği: Belgelere, SSS’lere ve premium desteğe erişmenizi sağlar

Şimdi bir genel bakışınız var, eklentiyi yapılandırmaya devam edelim.

1. WP RSS Toplayıcı için Genel Ayarlar

Genel Ayarlar sayfasından çalışarak, feed’lerinizin içe aktarılmasını ve görüntülenmesini web sitesi tercihlerinize göre optimize etmek için seçenekleri kontrol edebileceksiniz. İçe aktarılan feed öğelerinin maksimum yaşını ve feed başına maksimum öğe sayısını belirtebileceksiniz.

Genel Eklenti Ayarları

Ayrıca, burada birçok şeyi kontrol edebilirsiniz – içe aktarma sıklığı (her 15 dakikada bir ila günde bir kez), feed öğelerinin içe aktarma sırası veya özel bir feed URL’si (hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz) ayarlayabilirsiniz. buraya) ve başlık.

2. WordPress’e Yayın Ekleme

Tıklandığında RSS Toplayıcı> Yeni Ekle, aşağıdaki ekrana ulaşacaksınız. İçeriğini WordPress’inize aktarmak istediğiniz blogların URL’lerini eklemeniz gereken yer burasıdır. Bu yazının amaçları doğrultusunda, WPExplorer’ın özet akışını kaynak olarak kullanacağım.

Çoğu durumda sitenin URL’si çalışır, ancak en iyi sonuçlar için eklenti yazarları RSS Feed’inin URL’sini kullanmanızı önerir. Bir feed kaynağı bulma konusunda emin değilseniz, bkz. bu dokümantasyon.

Yeni Özet Akışı Ekleme

Bu ekrandaki ayarların yapmanıza yardımcı olması şöyledir:

 • URL düğmesini tıklayarak feed URL’sinin iyi çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.Feed’i doğrulayın’Seçeneği
 • Ayrıca, depolanacak içe aktarılan feed’deki öğe sayısını sınırlandırabilir, bunun ardından eski öğeler otomatik olarak silinir. ‘Muhafaza bağlantısı‘Seçeneği, resim, ses, video, ek dosyaları ve flash içerik bağlantılarına erişebilirsiniz
 • Yalnızca benzersiz başlıklarArticle seçeneği, aynı makale için birden fazla kalıcı bağlantı olduğunda veya kalıcı bağlantı değiştiğinde çoğaltmayı önlemek için kullanışlıdır
 • Ayrıca, feed kaynağını RSS feed’inin kaynak sitesine bağlamayı da etkinleştirebilirsiniz
 • Bu noktaya geldiğinizde, dikkatinizi sağdaki panellere kaydırın. Feed işleme kutusunda bir feed’i duraklatabilir, eski feed öğelerini silebilir ve güncelleme aralığını ayarlayabilirsiniz

Feed’in iyi çalışıp çalışmadığını test etmek için Yayınla buton. Feed önizleme kutusu, makale başlığı, URL, yayın tarihi ve kaynak içeren en son öğeleri gösterir. Bir dakikadan kısa bir sürede feed öğelerim çekildi ve otomatik olarak Önizleme kutusu yanı sıra Feed Öğeleri menüsü Aşağıda gösterildiği gibi.

Feed Öğeleri

Ve tıkladığınızda Yem Kaynakları sayfasında, web sitenize eklediğiniz tüm yayınların bir listesini görürsünüz.

Yem Kaynakları

3. İthalat ve İhracat

İçeriğinize çeşitlilik eklemek için, elbette birden fazla yayın kullanarak yayınları içe aktarmak istersiniz. Aksi takdirde, gerçekten herhangi bir değer sunmuyorsunuz.

WP RSS Toplayıcı’daki içe aktarma özelliği, birçok farklı kaynaktan içerik sağlamak için kullanışlıdır. Örneğin, bir haber web sitesiyseniz, 50’den fazla haber kaynağından seçilmiş bir liste görüntülemek isteyebilirsiniz. Bu özellik hepsini bir kerede toplu olarak içe aktarmanıza yardımcı olacaktır.

Toplu Yem İçe Aktarma

Feed’lerinizin adını ve URL’lerini girmeniz ve her bir satırda virgülle ayırmanız gerekir. Örneğin, Feed Adı, http://www.myfeed.com

Ayrıca, standart WordPress Alma ve Verme işlevini kullanarak, feed kaynaklarını içeri ve dışarı aktarabilirsiniz. Feed kaynaklarınızı dışa aktarmak için şu adresi ziyaret edin: Araçlar> Dışa aktar, radyo düğmesini Yem Kaynakları ve ardından Dışa Aktarma Dosyasını İndir buton. WordPress daha sonra tüm yayın kaynaklarını içeren bir XML dosyası oluşturur. Benzer şekilde, feed kaynaklarını içe aktarmak için şu adresi ziyaret edin: Araçlar> İçe Aktar.

Ayrıca tüm Ayarlar WP RSS Toplayıcısı tarafından kullanılır. İkinci WordPress sitesinde, dosyayı içe aktarabilir ve Ayarları İçe Aktar düğmesine basabilirsiniz, gerisini WordPress sizin için yapar.

Ayarları İçe ve Dışa Aktarma

4. Kara liste

Özet akışlarını içe aktarırken bazı öğeleri atlamak isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, yapmanız gereken tek şey makalenin başlığını girmektir ve makaleler getirilirken atlanır. Burada listelediğiniz herhangi bir feed öğesi, feed kaynaklarınızdan yeni öğeler içe aktarılırken dikkate alınmayacak.

5. Özet Akışlarını Sayfa, Gönderi veya Widget’ta Görüntüleme

Yayın kaynakları eklemek ve yayın öğelerinin web sitenize aktarılmasını yapılandırmak yeterli değildir. Ayrıca WordPress’inizde nasıl görüntüleneceğini ayarlamanız gerekir. Altındaki seçenekler Genel Ekran Ayarları feed öğelerinin sitenizde görüntülenme biçimini kontrol edin.

Genel Ekran Ayarları

Burada, maksimum başlık uzunluğunu ayarlayabilir ve orijinal gönderiye bağlayabilir, her yayın öğesi için yazar adını gösterebilir ve yeni bir sekmede açılacak bağlantıları ayarlayabilirsiniz. Video öğelerine bağlantı verme veya videoyu sayfanıza yerleştirme, görüntülenecek öğe sayısını sınırlama ve “Eski Yazılar ”/“ Daha Yeni Yazılar”Sayfalama.

Kaynak görüntüleme ayarları, her bir feed öğesi için feed kaynağı adını göstermenize ve feed kaynağı adını orijinal siteye bağlamanıza olanak tanır.

Kaynak Görüntüleme Ayarları

Tarihlerin gösterilmesi söz konusu olduğunda, varsayılan tarih, postanın GMT’de yayınlanma tarihidir. Ayrıca tarih formatı ve zaman önce feed öğesi yayınlandığında.

Varsayılan görüntü stilini beğenmezseniz ne olur? Eklenti, görüntüyü şekillendirmek için kendi özel CSS’nizi kullanmanızı sağlar. Bunu yapabilmek için, bu eklentide kullanılan tüm stilleri devre dışı bırakmak için onay kutusunu işaretleyin.

stiller

Bir yayında feed öğelerini görüntülemek için WP RSS Toplayıcısı kısa kodlar sağlar. Bu kısa koda, gönderinin Görsel Düzenleyicisi’ndeki RSS simgesini tıklayarak erişebilirsiniz.

Kısa Kod Ekle

Oluşturulan kısa kodu postanıza ekleyin, otomatik olarak bir yayındaki tüm yayın öğelerini görüntüler. Kısa kodu kullanırsanız WP-RSS-toplayıcı herhangi bir şey eklemeden tüm yayın öğeleri görüntülenir. Web sitemdeki bir yayında WPExplorer’ın yayını bu şekilde görüntülenir.

Feed Ekranı Ön Ucu

Tüm feed öğeleriniz yayında düzenli bir şekilde görünür ve kaynağa bağlanır. Kısa kod içindeki kaynak niteliğini kullanarak belirli bir özet akışını da görüntüleyebilirsiniz. Öğe sayısı da sınırlandırılabilir.

6. Hata ayıklama

Bu özellikler, tüm yayınları tek bir tıklamayla güncellemenizi sağlar. Tüm yayın kaynaklarını yeni yayın öğeleri için kontrol eder ve mevcut yayın öğelerini değiştirmez.

Bu sayfa ayrıca eklentiyle karşılaştığınız sorunları çözmenize yardımcı olur. Ancak, özellikle birden fazla yayın yoluyla içe aktarıyorsanız, güncellemenin kaynak yoğun bir etkinlik olduğunu unutmayın..

Hata ayıklama

Ayrıca, içe aktarılan tüm feed öğelerini silebilir ve bir düğmeyi tıklayarak yeniden içe aktarabilirsiniz.

WP RSS Toplayıcı Eklentileri

Daha önce söylediğim gibi, iyi organize edilmiş olsa da, yayınınızdaki yayın öğelerinin gösterimi oldukça basit görünüyor. Eklentiler, eklenti ile daha birçok şey yapmanıza yardımcı olur.

 • İçe aktarılan öğeleri yayın olarak görüntüleme
 • Tam özet akışını doğrudan kendi sitenize aktarmaya zorlayın
 • Anahtar kelimeleri kullanarak feed öğelerini filtreleme
 • Feed sources için kategori ekle
 • Küçük resimler ve alıntılar ekleyerek feed’in görünümünü iyileştirin

Beş premium eklenti mevcut. Hangi eklentilere ihtiyacınız olduğundan emin değilseniz, bu araç bulmak için.

WP RSS Toplayıcı Eklentilerini Görüntüleyin

İşte premium eklentilerin bir anlık görüntüsü:

WP RSS Premium Eklentileri

Beş eklentiden her birinin eklentinin işlevlerini nasıl geliştirebileceğine hızlı bir göz atalım.

1. Mesaj Gönder

İstekli bir otomatik blog yazarıysanız veya sitenize alakalı içerikle daha fazla değer katmak istiyorsanız, Yayınlanacak Feed eklentisi kesinlikle size göre. RSS yayın öğelerini WordPress yayınları veya medya, gezinme menüsü öğesi, oEmbed Response ve TablePress tabloları gibi diğer özel yayın türleri olarak içe aktarmanıza olanak tanır. Feed öğelerinden otomatik olarak blog yayınları oluşturur.

Genel ayarı göndermek için Eklenti Feed'i

İçe aktarılan yayınlarda görüntülenen içeriği kontrol etmeye yardımcı olan birçok ayar var.

 • Gönderi durumu: taslak, yayınlanmış, planlanmış, çöp kutusu, özel veya beklemede (veya sitenizde kullanılan diğer herhangi bir durum)
 • Kategoriler ve yazarlar
 • İçe aktarılan yayını atamak için yayın biçimi: standart, sohbet, bağlantı, fiyat teklifi, resimler, video, ses (veya kullanılan diğer özel biçimler)
 • Gönderme tarihi: orijinal gönderim tarihi veya içe aktarılan tarih
 • Gönderinin içeriğinin başındaki orijinal gönderiye geri bağlantı
 • RSS özet akışınızı tam metin RSS özet akışına dönüştürmek için birinci sınıf bir hizmet

Ayrıca, bu eklenti, özet akışlarında bulunan resimlerin nasıl ele alınacağını, URL’lerin kısaltılmasını ve yorumların nasıl etkinleştirileceğini yapılandırmanıza olanak tanır. Ayrıca, içe aktarılan yayınların yazarını mevcut herhangi bir yazar olarak ayarlayabilir veya hatta feed’de yer alan ilgili verilere dayanarak sisteminizde otomatik olarak yazarlar oluşturabilirsiniz..

2. Tam Metin RSS Beslemeleri

Tam Metin RSS Akışları eklentisi, önceki eklentinin otomatik günlük kaydetme özelliğini geliştirir. Premium tam metin hizmetine bağlanarak, feed’in kendisi sağlamasa bile, her bir yayın kaynağı için sınırsız sayıda yayın öğesi için tam yayın içeriğini içe aktarabilirsiniz. İsterseniz, kendi tam metin RSS içe aktarma sisteminizi de kullanabilirsiniz..

Ayarlar sayfasındaki açılır menüden Premium Tam Metin Hizmetini seçtikten sonra şuraya gidin: Feed Kaynağı, RSS yayın kaynağını bulun ve tıklayın Düzenle. Ardından aşağı kaydırın ve onay kutusunu işaretleyin Tam İçeriği Zorla. Feed’i güncelleyerek bitirin. Mevcut feed öğeleriniz etkilenmez – bu yayınları belirli feed kaynağından silmeniz ve ardından tıklamanız gerekir. Mesajları Al (sadece RSS feed’inde olmayan eski yayınlar tekrar içe aktarılamayacağından dikkatli olun). Web siteniz artık orijinal içeriğin tamamını içeren bir bağlantıyla birlikte orijinal içeriğin tamamını görüntüleyecek.

Eklenti Tam Metin RSS Ayarı

Eklentinin varsayılan ücretsiz hizmeti, feed kaynağı başına 5 feed öğesi ile sınırlıdır. Bu, “Ücretsiz Hizmet” seçeneğiyle “Tam içeriği zorla” seçeneğini kullanırken, Genel Ayarlar, feed’in içinde kaç tane feed öğesi mevcut olursa olsun, her bir feed kaynağından yalnızca en son 5 yayını içe aktarabilirsiniz. Sadece bu değil, sonuçlar da 20 dakika boyunca önbelleğe alınır.

Sınırsız yayın öğesine ihtiyacınız varsa ve önbelleğe almıyorsanız, Yayınlanacak Yayın ile birlikte Tam Metin RSS Yayınları eklentisini satın almanız gerekir.

3. Anahtar Kelime Filtreleme

Bir makalenin içermesi gereken anahtar kelimeleri, kelime öbeklerini veya etiketleri belirtirseniz, Anahtar Kelime Filtreleme, feed’ler aracılığıyla yalnızca alakalı içeriğin içe aktarılmasını sağlar.

Eklenti Anahtar Kelimeleri Filtreleme

Anahtar kelimelerin ve / veya etiketlerin yokluğunda bir makale içe aktarılmaz. Bu şekilde web siteniz için önemli olmayan makaleleri atlayabilirsiniz..

4. Alıntılar ve Küçük Resimler

Herhangi bir listedeki küçük resimler her zaman daha çekici bir görüntü sağlar. Bu eklenti, feed öğesinin içinden bir resim alır ve onu feed öğelerine karşı bir alıntı ile birlikte görüntüler. WP RSS Toplayıcı kısa kodu kullanılırken her bir feed öğesinin başlığı, tarihi ve kaynağı da görüntülenir (temanızın stilini ele alacak Post to Feed veya Tam Metin seçeneklerinin aksine).

Eklenti Küçük Resim Ayarları

İçe aktarılan öğede hiç resim yoksa ne olur? Varsayılan küçük resim olarak görüntülenecek herhangi bir resmi seçebilirsiniz.

5. Kategoriler

Feed kaynaklarınızı kategorilere ayırır ve sitenizdeki belirli bir kategorideki feed öğelerini kısa kod parametrelerini kullanarak görüntülemenize olanak tanır.

Eklenti Kategorileri

Bu eklenti, kategorilere feed kaynakları atamanıza yardımcı olur ve sitenizde çok sayıda feed’iniz varsa gerçekten yararlı olabilir.

WP RSS Toplayıcı Eklentileri için Fiyatlandırma

Güncellemeler ve destek almaya devam etmek için tüm ödemeler yıllıktır. Eklentileri tek tek satın alabilmenize rağmen, bunları paket olarak satın almak size biraz para kazandıracaktır. Daha önce de belirtildiği gibi iki demet mevcuttur:

1. Basit Yayınlar Paketi üç eklenti içerir: Alıntılar ve Küçük Resimler, Kategoriler ve Anahtar Kelime Filtreleme. Bu eklentiler, özet akışınızı filtrelemeye, kategorilere ayırmaya ve kısa kod kullanarak alıntılar ve küçük resimlerle birlikte özet akışı öğelerini görüntülemeye yarar.

Üç eklentiyi büyük bir tasarrufla sonuçlandığı için bir pakette satın almak mantıklıdır. Bireysel olarak, her eklenti için 30 $ (tek web sitesi), 60 $ (en fazla beş web sitesi) ve 180 $ (yirmi web sitesi) toplayacaksınız. Ancak bir paket olarak, tek bir web sitesi için yalnızca 70 ABD doları, beş web sitesine kadar 140 ABD doları ve yirmi web sitesine kadar 280 ABD doları ödeyeceksiniz..

Gördüğünüz gibi yapılacak 20 $, 40 $ ve 260 $ tasarruf var.

2. Gelişmiş Özet Akışları Paketi üç eklenti içerir: Yayınlanacak Özet Akışı, Tam Metin RSS Beslemeleri ve Anahtar Kelime Filtreleme. Bu üç eklenti, web siteniz içerik için otomatik bloglamaya güveniyorsa ihtiyacınız olan şeydir ve Anahtar Kelime Filtreleme, içe aktarılan içeriği filtrelemenize olanak tanır.

Yine, onları bir paket olarak satın almak daha iyi bir seçenek olabilir. Bireysel olarak, iki otomatik günlük kaydı eklentisi 80 $ (tek web sitesi), 160 $ ​​(en fazla beş web sitesi) ve her biri 300 $ (yirmi web sitesi) fiyat etiketi taşır. Anahtar Kelime Filtreleme, tek bir web sitesi için 30 ABD doları, en fazla beş web sitesi için 60 ABD doları ve yirmi web sitesi için 180 ABD doları tutarında satılmaktadır. Aynı zamanda, paketi tek bir web sitesi için 150 $, en fazla beş web sitesi için 300 $ ve yirmi web sitesi için 600 $ ‘dan satın alabilirsiniz..

Burada da paradan tasarruf edeceksiniz – sırasıyla 40 $, 80 $ ve 180 $.

WP RSS Toplayıcı Paketlerini Görüntüleyin

WP RSS Toplayıcı Artıları ve Eksileri

Artıları – Eklenti için pek çok şey olduğunu göreceksiniz:

 • Kurulumu ve yapılandırması kolaydır, daha sonra otomatik pilotta çalışır
 • WordPress web sitelerinde RSS akışlarının yönetimini kolaylaştırır
 • İçe aktarma kaynakları aracılığıyla içe aktarmayı duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz
 • Bireysel kaynaklar için feed ithalatını planlamak mümkündür
 • Işık Kutusu ile mükemmel çalışır ve hatta YouTube, DailyMotion ve Vimeo’dan videoları işleyebilir
 • Eklenti – Post to Feed – Canonical Link ayarı sağlar. Bu, orijinal kaynağa geri dönecek şekilde içe aktarılan yayınlar için standart bağlantıyı kolayca belirtmenize olanak tanır. Bu, arama motorlarına içeriğin orijinal kaynağının ne olduğunu bildirmeye yardımcı olur ve böylece “yinelenen içerik” sorununun üstesinden gelir
 • Eklenti, her 12 saatte bir, birkaç dakikaya kadar güncelleme denetimleriyle sürekli olarak güncellenir – size kalmış!

Eksileri – Daha çok ele alınması gereken sunucu sorunları olarak, bu “eksilerini” gerçekten adlandırmazdım:

 • Yüzlerce yayın kaynağından binlerce öğeyi içe aktarmak kaynak yoğun bir işlemdir ve web sitesi performansını etkileyebilir. Yayınların içe aktarılmasını planlamak veya duraklatmak ve yeniden başlatmak için eklentinin ayarlarını kullanarak bu sorunu bir ölçüde çözebilirsiniz..
 • Birden çok besleme kaynağı üzerinden eşzamanlı içe aktarmayı işlemek için WordPress bellek kaynağını ayarlamanız gerekebilir.

Paketleme

WP RSS Toplayıcı ile olan bu yakın karşılaşma, sizi içerik toplama ve otomatik bloglama siteleri için hepsi bir arada bir çözüm olduğuna ikna etmiş olabilir.

Çekirdek eklenti, neredeyse tamamen otomatik pilotta birden fazla yayın yoluyla içe aktarma ve yayın öğelerini temel bir şekilde görüntüleme konusunda mükemmel bir iş çıkarır. Bazı kullanıcıların kısa kodları tanıması biraz zaman alabilir. Ancak onları anladıktan sonra, çalışmak oldukça kolaydır.

Bununla birlikte, tam teşekküllü bir içerik toplama sitesi için, otomatik bloglamanın tüm avantajlarını deneyimlemenize olanak tanıyan eklentilerdir. Bir feed öğesini bir gönderiye dönüştürmek, feed’leri kategorilere ayırmak ve filtrelemek, feed ekranına alıntılar ve küçük resimler eklemek – eklentiler içerik toplama ve görüntülemeyi tek bir pürüzsüz sürece dönüştürür. Aksi halde, eklentiler okuyuculara daha iyi değer sunmanızı sağlar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map