WP Pro Reklam İncelemesi: Reklam Oluşturma, Satış ve Entegrasyon

WP Pro Reklam İncelemesi: Reklam Oluşturma, Satış ve Tek Bir Pakete Entegrasyon

Blogunuzdaki reklamlarla ilgilenmek genellikle oldukça sıkıcıdır. Reklam ağlarına kaydolmanız, WordPress temanızın reklam yerleşim alanları sunduğunu ummanız ve reklamların doğru yerlerde gösterilmesini sağlamak için potansiyel olarak bazı kodlarla çalışmanız gerekir. Ayrıca, reklam boyutları üzerinde çalışmanız ve bu reklamlarda yer alan içeriğin aslında web sitenizle alakalı olduğunu görmeniz gerekir.


Süreci hızlandırmak için oldukça az sayıda reklam yönetimi eklentisi mevcuttur. Bunlardan biri WP Pro Advertising olarak adlandırılır ve tüm büyük reklam ağları, e-Ticaret entegrasyonları ve güçlü özelleştirme araçları için destek vaat eder. Bu WP Pro Reklamcılık incelemesinde, eklentinin reklamcılık planınızı verimli bir plana dönüştürmek için gerekenlere sahip olup olmadığını kontrol edeceğiz.

WP Pro Reklam Sistemi eklentisi CodeCanyon pazarından satılmaktadır. Şu anda fiyat 29 ABD dolarıdır ve bu size altı aylık müşteri desteği sağlar. Ayrıca bu desteği tam 12 aya uzatmak için 9,38 dolar ödeyebilirsiniz.

Bilgi ve İndirme Demoyu Görüntüleyin

Reklam eklentisi, Tunafish adlı bir ekip tarafından geliştirildi. mükemmel web sitesi şirketin ürünleri hakkında bilgi edinmeniz ve kendi kişisel kullanımınız için belgeleri görüntülemeniz için. Web sitesinde ayrıca kullanımda olan WP Pro Advertising eklentisinin birkaç örneği vardır, böylece başkalarının özelliklerden nasıl yararlandığına dair fikir edinebilirsiniz..

Genel olarak, web sitesi iyi bir başlangıçtır. Eklenti geliştiricileri her zaman tam destek modüllerine veya web sitelerine sahip değildir. Şimdi, çoğu blogcu ve işletme sahibi için neyin yararlı olacağını görmek için özelliklere göz atalım.

WP Pro Reklam İncelemesi: En İyi Özellikler

Farklı Efektlere Sahip Birden Çok Reklam Gösterme

Reklamlarınızla esneklik oldukça önemlidir, bu nedenle WP Pro Advertising’in reklamlarınızı farklı biçimlerde görüntülemek için birkaç yerleşik seçenek içerdiğini görmek güzel.

Örneğin, eklenti, kenar çubuğunuzda aynı anda birden çok reklam banner’ı olması için bir reklam ızgarası içerir. Favorilerimden biri, beş saniyelik bir reklamı gösterip yeni bir reklamın içine girme yeteneğidir. Dijital reklam panolarının bu küçük alanı nasıl kullandığına benzer, ancak yine de birkaç reklam gösterir.

Bir başka ilginç reklam biçimi, web sitenizin arka planının tamamını bir reklamla kaplamayı içerir. Bunu, büyük bir film afişinin başlık arka planının ve kenar çubuklarının çoğunu kapsadığı Rotten Tomatoes web sitesinde gördüm..

Son olarak, WP Pro Advertising eklentisi reklamlarınızı yayınlar ve sayfalara entegre etmeye yardımcı olur. Dolayısıyla, içeriğinizi biraz parçalamak ve reklamlarınızı daha fazla göz alan bir alana yerleştirmek istiyorsanız, bu tamamen mümkündür.

Görsel Banner Reklam Oluşturucu

Bir web sitesi sahibi olarak, bazen reklam banner reklamlarınızı yapmanız gerekir. Diğer zamanlarda, ödemeleri yapan şirketlerden tasarımlar alırsınız. Diğer zamanlarda, tüm reklam içeriğinin sizin için yayınlandığı bir reklam ağına bağlanırsınız.

Reklamı tasarlamanızın gerekli olduğu bir durumdaysanız, buraya dahil edilen gibi bir sürükle ve bırak oluşturucusuna sahip olmak en iyisidir.

Reklam Bloğu Tespiti

Reklam engelleyiciler şu anda öfke dolu, ancak bu çevrimiçi satıcıları ve blogcuları yapışkan bir duruma sokuyor. Açıkçası, reklamlarınızı ziyaretçilerinizi rahatsız edecek kadar iğrenç hale getirmek istemiyorsunuz, ancak aynı zamanda para kazanmanız gerekiyor.

Neyse ki, WP Pro Advertising sizi her iki cephede de kapsıyor. Her şeyden önce, eklenti müdahaleci olmayan, temiz reklamlar tasarlamaya yardımcı olur. Ardından, kullanıcıların bir reklam engelleme aracını ne zaman kullandığını algılar. Bu şekilde, birinin reklam engelleyicisi olduğunda içeriği engelleyebilir veya hatta kapatılmasını istemek için onlarla iletişim kurabilirsiniz.

MailChimp ile Entegrasyon

Bir e-posta bülteni kullanırken, para kazanmanın yollarını bulmak zor. Varsayılan olarak, MailChimp gibi e-posta pazarlama araçlarının reklamları dahil etmenin basit yolları yoktur.

Ancak, WP Pro Advertising web sitesi reklamlarınızı e-postalarınıza hızlı bir şekilde eklemek için özellikler sağlar. Oluşturduğunuz her reklam bölgesinin kendi RSS beslemesi olduğundan çalışır. Feed’i MailChimp’e aktardığınızda aynı reklamlar bültenlerinizde görünür.

İstatistikleri İzleme ve Reklamlarınızı Yönetme için Temiz Bir Kontrol Paneli

Birden çok reklamı yönetmek karmaşık olma eğiliminde olduğundan, WP Pro Advertising eklentisi bu karışıklığı temizlemeye ve reklam istatistiklerinizi ve şu anda hangi kampanyalarınızın yayınlandığını anlamak için temiz bir düzen sağlamaya çalışır..

Birincil eklenti panosunda, tıklamalarınız, gösterimleriniz ve TO’nuzla istatistiklerinize hızlı bir bakış alırsınız. Banner alımlarıyla birlikte sitede çalışan en son banner’larınızı da görüntüleyebilirsiniz.

Tüm ayarlar ve özellikler WordPress panosunun bir alanında birleştirilmiştir. Reklamlar sekmesi, Afişler, Reklamverenler, Kampanyalar, Banner Oluşturucu, İstatistikler ve Satın Alma İşlemleri gibi seçenekleri ortaya çıkarır.

Tüm Büyük Reklam Ağları için Destek

Bugün, dışarı çıkmak ve reklam alanınızı tek tek satmak yaygın değildir. Bunun nedeni Google AdSense, Adsterra ve Infolinks gibi büyük reklam ağlarıdır.

Reklam ağları, dinamik reklamlar sunarak çalışır, böylece reklamverenleri avlamanız için bir neden yoktur. Çoğu zaman, bu ağlar kullanıcı etkinliklerini çerezlerle izler ve kendi web sitenizde ne tür içeriğe sahip olduğunuzu dikkate alır.

Bu şekilde, gösterilen reklamlar aslında siteniz ve kullanıcıyla alakalı.

Yani, sonunda yapmanız gereken tek şey reklam ağlarından birine kaydolmak ve WP Pro Advertising eklentisine bağlamak. Reklamların nerede gösterilmesini istediğinizi seçmeniz gerekir. Ardından, tüm işler sizin için reklam ağı tarafından yapılır.

Web Siteniz Üzerinden Tamamlanan Reklam Satışları

Bu beni gerçekten ilgilendiren özelliklerden biri. Reklam ağları bu kadar popüler olsa da, doğrudan size gitmek isteyen bazı belirli reklamverenleriniz olabilir. Çoğu site, genellikle bu şekilde daha fazla para alabildikleri için, daha yüksek değerli reklam alanlarını doğrudan satışlar için ayırır..

WP Pro Advertising ile kaç reklam noktasının satılması gerektiğini belirtebilir ve ardından ödemeyi web siteniz üzerinden alabilirsiniz. Ziyaretçilere reklamın satış için olduğunu gösterecek ve eklenti için ödeme sürecinde onlara yol gösterecektir..

Bahsettiğim gibi, bu herkesin kullanacağı bir özellik değil, bazıları bunu vazgeçilmez bulacak.

WP Pro Reklam Eklentisini Kimler Düşünmeli?

Bir web sitesinde birden çok reklam yayınlamayı planlayan blogcular ve şirketler için WP Pro Advertising eklentisini seviyorum. Sitenizde yalnızca bir veya iki şerit reklam göstermek, bu kadar güçlü bir yönetim aracını haklı çıkarmaz, ancak düzinelerce reklamınız varsa eklenti size iyi hizmet eder.

Buna ek olarak, WP Pro Advertising eklentisi özelleştirme bölümünde öne çıkıyor. Bir reklamın diğer bir reklamın solmasıyla kaybolması için efektler ekleyebilirsiniz..

Ayrıca, bültenlerinizdeki reklamları eklerken, eklenti aracılığıyla reklam satma avantajına da sahipsiniz. Bu özelliklerden herhangi biri size ilginç geliyorsa, 29 ABD doları maliyet kendini çabucak ödeyecek. Buna ek olarak, sağlam müşteri desteğinden faydalanırsınız.

WP Pro Reklamcılık Sistemini Edinin

WP Pro Advertising hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya eklenti hakkında kendi yorumunuzu yazmak istiyorsanız, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bir not bırakın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map