WordPress için SNAP İncelemesi Sosyal Ağlar Otomatik Posteri

Size “Dijital çağ için en derin pazarlama kuralı nedir?” Diye soracak olsaydım, cevabınız için güçlü bir rakip muhtemelen 80-20 kuralı. Aslında, pazarlama çabalarınızın% 20’sinin destansı içerik oluşturmak için kullanılması gerektiğini belirtir. Kalan% 80’inin adı geçen içeriği tanıtmaya adaması gerekir.


Sosyal Otomasyon Üzerine

Her saniye tonlarca yeni içerik üreten bir dünyada, sosyal otomasyon herhangi bir markanın çevrimiçi görünürlük kazanması için gereklidir. Bu, markaların daha fazla insana ulaşabileceği, satışları artırabileceği, daha iyi müşteri katılımı sağlayabileceği ve sonuçta kârlarını artırabileceği anlamına geliyor.

Bununla birlikte, birçok küçük ve orta ölçekli işletme (KOBİ), Sosyal Medya Otomasyonu kapsamında barındırılan hizmetlerin tamamını karşılayacak bant genişliğine veya kaynaklara sahip olmayabilir..

KOBİ’ler için Otomasyon Sorunları

Bu sorun özellikle yeni çevrimiçi işletmeler için zorlayıcıdır. Zamanlarının çoğu epik içerik oluşturmak için harcanıyor. Ancak, 80-20 kuralına göre, yapılan işin sadece% 20’si. İdeal olarak,% 80 harcama yapmaları gerekir – yani. zaman ve çabadan dört kat içeriği oluşturmak için gerekli olan!

İçeriğinizi web sitenizde yayınlamak iyi olur – ve sitenizde sürekli bir ziyaretçi akışınız olduğunda sonuç vermeye başlar. Ancak, yeni işletmeler söz konusu olduğunda, neredeyse sıfır değere sahiptir. Yeni işletmelerin içeriklerini sosyal kanallarında bulmaları gerekiyor Web sitelerinde yayınlanır yayınlanmaz ve tanıtmaya başla.

Sosyal tanıtım çoğunlukla ücretli bir iştir ve pazarlama bütçesine dayanır. Bununla birlikte, makalemiz, sorunun ilk bölümünü ele almak için mükemmel bir çözüm sunuyor – yani, yayınlanır yayınlanmaz sosyal medya kanallarına içerik almak.

Çözüm: WordPress için SNAP eklentisi

Snap-kahraman

Tanıtımı SNAP – WordPress için Sosyal Ağlar Otomatik Poster eklentisi. NextScripts ekibi tarafından geliştirilen bu eklenti, bir freemium modelini takip ediyor. Ücretsiz sürüm, eklentinin hemen hemen tüm özellikleri ile birlikte gelir, birden fazla sosyal ağa gönderilmeden başlayarak yorumları göndermeye kadar hemen her şeyi yapmanızı sağlar..

Sosyal Ağ Desteği

SNAP, 34’ü aşkın sosyal medya ağını desteklemektedir:

 • Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, LinkedIn ve daha fazlası.
 • Instagram, Pinterest, Flickr, 500px, vb. Gibi fotoğraf paylaşım siteleri.
 • Medium, Tumblr, Blogger ve WordPress uyumlu bloglar gibi blog portalları.
 • Reddit, Stumbleupon ve diğerleri gibi toplama portalları
 • Ayrıca Weibo (Çin’deki en büyük mikroblog hizmeti olan), LiveJournal ve Telegram gibi mikroblog hizmetlerini de destekliyor
 • İlginçtir, SNAP ayrıca MailChimp ile entegrasyonu da destekler. Bülten hizmetiniz olarak MailChimp kullanıyorsanız – her yayın yayınlandığında otomatik e-posta gönderebilirsiniz – tamamen eller serbest!

Bu eklentinin ücretsiz sürümü hemen hemen her ağı destekler. LinkedIn Şirket Sayfaları, Google+ ve Pinterest gibi yalnızca birkaç ağ yalnızca premium sürümde kullanılabilir.

Bir başka önemli fark, ücretsiz sürümün yalnızca sosyal profil başına bir hesap. Bu, çoğu işletme için iyi olsa da, herkes için ideal olmayabilir. Çok az blogcu, içeriklerini sahip oldukları birden fazla sosyal tanıtıcı üzerinde paylaşma eğilimindedir – bunun en yaygın örneği kendi profillerinin ve çevrimiçi iş profillerinin bir kombinasyonudur.

Eklenti Kurulumu

SNAP eklentisini yüklemek oldukça basit bir işlemdir.

 • Başını aşmak WordPress Kontrol Paneli> Eklentiler> Yeni Ekle
 • “Social Networks Auto-Poster” i arayın ve tıklayın Şimdi kur
 • Bir kez bitti, etkinleştirme eklentinin ücretsiz sürümü.

nextscripts-çırpıda

Premium Sürümü Etkinleştirme

Eklentinin premium sürümü aşağıdakileri izleyerek etkinleştirilebilir resmi talimatlar.  ZIP arşivini indirin ve WordPress kontrol panelinden manuel olarak yükleyin.

yükseltme-ek bileşeni to-prim-sürümü

Kısacası, şunları yapmanız gerekir:

 • NextScripts hesabınıza giriş yapın
 • Lisans Anahtarını kopyalayın ve
 • WordPress panonuzdan SNAP eklentisi ayarlarına girin

Bu eklentiyi etkinleştirmeli ve şöyle bir mesaj almalısınız:

geçmeli ilk ekran-sonrası yükseltme-prim-verison

SNAP Eklentisi Ayarlarını Keşfetme

Bu bölümde, eklentinin çeşitli ayarlarını inceleyeceğiz.

1. Otomatik Gönderme Ayarları

Snap-settings-1-how-to-make-otomatik mesajlar

Bu ayar seçeneği, içeriğinizi WP Cron kullanarak otomatik olarak (hemen) veya eşzamansız planlanmış bir şekilde sosyal ağlarda yayınlama arasında seçim yapmanıza olanak tanır.

WP Cron kullanımı, yükü eşit olarak dağıttığı için önerilen seçenektir. Örneğin, içerik ekibinizdeki herkes kısa aralıklarla veya hatta aynı zamanda yayınlar yayınlıyorsa, sunucu yükü ani yükselir. Bu da kesinti süresine neden olabilir.

WP Cron etkinken, tüm gönderiler bir “gönderme kuyruğu” girer ve tek tek gönderilir. Bu, sunucu yüklemesindeki ani artışları ortadan kaldırır ve sosyal medya sayfalarınızdaki spam değişikliklerini önler.

2. Kullanıcı Ayrıcalıkları

Snap-settings-2-kullanıcı ayrıcalıkları-ve-güvenlik

Bu seçenek, daha düşük ayrıcalıklara sahip kullanıcıların otomatik kayıt ayarlarını değiştirmesine / erişmesine olanak tanır. Genellikle, içerik yazarlarından ve editörlerinden oluşan bir ekibiniz varsa, editörlere veya sosyal medya ekibinize uygun erişim ayrıcalıkları atamak en iyisidir.

3. Sosyal Medya Ağı Seçim Arayüzü

Snap-settings-3-arayüz-settings

Eklentinin ayarlarından yeni bir sosyal ağ eklerken, bir sürü sosyal profil kullanılabilir (gerçekten 34+). Seçtiğimiz sosyal kanalı seçmemizi kolaylaştırmak için, geliştirici arayüzü varsayılana basitleştirdi Sade modu. Ancak, kategorilere ayrılmış bir ayarlar listesine erişmek istiyorsanız, kategorize.

4. Filtreleri Otomatik Gönderme

Snap-settings-4-otomatik gönderme-filtreler

Bu seçenek, otomatik kayıt filtrelerinden hangi tür yayınların alınacağını seçmemizi sağlar. Örneğin, “NFL” ile Spor kategorisini oyun sezonunda otomatik olarak yayınlanacak bir etiket olarak yapılandırabilirsiniz.

5. URL Kısaltıcı

Snap-settings-5-url-shortner

Kısa bağlantılar, izleme tıklamalarının temelini oluşturur. SNAP eklentisi birden çok kısa bağlantı sağlayıcısını destekler. Bu öğreticide, Google’dan bir kısa bağlantı hizmeti olan goo.gl’yi nasıl yapılandıracağımızı öğreneceğiz.

Goo.gl hizmetini etkinleştirmek için Google Geliştirici Konsolu’ndan bir API anahtarı edinmeli ve goo.gl API Anahtarı Bölüm. Eklentiyi denerken şunu buldum: Kısaltılmış Bağlantıları Zorla hizmetin düzgün çalışması için seçenek etkinleştirilmelidir.

Bu seçenekler seçildikten sonra aşağı kaydırın ve Değişiklikleri Kaydet’i seçin.

6. URL Parametreleri

Snap-settings-7-url-parametreleri

İzleme ve analiz arasında bağlantı kurmaya yeniyseniz, bu ayarları tek başına bırakmak en iyisidir. Google Analytics’i veya başka bir izleme aracını kullananlar için, kampanyalarınızı etkili bir şekilde izlemek üzere buradaki UTM etiketlerini kullanabilirsiniz.

7. Otomatik Hashtag

Snap-settings-8-oto-hashtag-settings

Bu ayarı kişisel olarak etkinleştirmeme rağmen, fotoğraf blogcuları, resim türü yayınları veya (özel) galeri yayın türü için yararlı olabilir.

Twitter’a Otomatik Gönderme’yi Yapılandırma

Sosyal medya ağımız olarak bir Twitter ekleyerek işe başlayacağız.

1. Önce SNAP Ayarları sayfasına gidip Yeni Hesap Ekle

geçmeli eklenti yeni hesap 1

2. Aşağı kaydırıp seçeceğimiz bir açılır pencere açılır heyecan.

geçmeli eklenti yeni hesap-2

3. Bu bizi Twitter yapılandırma sayfası. SNAP eklentisinin Twitter hesabımıza gönderebilmesi için işleme erişim vermesi gerekiyor. Bu bir API anahtarı ile yapılır. Takip et bu talimatlar ‘da bir API anahtarı oluşturmak için.

4. Bir kez bittiğinde, doğru ayrıntıları kopyalayıp yapıştırmamız gerekir. Hesap bilgisi sekmesini seçin ve Ayarları güncelle.

Twitter’da Canlı Yayın

Şimdi eklentiyi çalışırken kontrol edeceğiz. Öncelikle, yeni bir test postası oluşturup yayınlıyoruz. Aşağıdaki ekran, eklentinin varsayılan yapılandırmasıdır. Gönderiyi düzenle sayfa.

geçmeli eklentisi-live-demo-1

İleti Biçimine daha yakından bakarsak,% TITLE% -% URL% yazıyor. Bu kelimelere yer tutucu denir. Her gönderi için, gönderinin gerçek başlığı ve URL’si ile değiştirilir. Eklentinin belgelerine başvurarak diğer yer tutucuları da kullanabilirsiniz.

Bir kez vurduk Yayınla düğmesi, gönderi WP Cron iş kuyruğuna eklenir ve kısa süre içinde gönderilir.

geçmeli eklentisi-live-demo-2

Yorumları İçe Aktarma

Keşfetmek istediğimiz bir sonraki özellik Yorum İçe Aktarma idi. Özetle, bu özellik etkinken, SNAP eklentisi her bir yayının yorumunu sosyal medyada manuel olarak izler ve saatlik aralıklarla içe aktarır.

geçmeli eklentisi-live-demo-5-ithalat-yorumlar-1

Örneğin, tweet’e SNAP tarafından otomatik olarak gönderilen iki yorum gönderdim. Twitter tanıtıcımdan bahseden yorum, adım altında otomatik olarak yayına aktarıldı.

geçmeli eklentisi-live-demo-5-ithalat-yorumlar-2

Özellik Karşılaştırması ve Fiyatlandırma

Eklentinin premium sürümü üç ana avantaj içerir:

 1. Sınırsız Profil: Premium sürümle, sosyal ağ başına sınırsız profil / tutamaç ekleyebilirsiniz. Bu özellikle Twitter ve LinkedIn hesapları için kullanışlıdır.
 2. Programlanmış Gönderiler: Hedef kitleniz aktifken yayınlarınızı yayınlanacak şekilde planlamak sosyal medya başarısında önemli bir faktördür. Bu özellik sayesinde, yayınlarınızın ne zaman yayınlanacağını planlayabilirsiniz.
 3. Gecikmeli Gönderme: Zamanlanmış Yayınların daha basit bir sürümü olan bu özellik, yayınları sabit bir süre geciktirmenizi sağlar.
 4. Sosyal Ağ Desteği: LinkedIn Şirket Sayfaları, Google+ ve Pinterest gibi belirli kanallar yalnızca premium sürümde kullanılabilir.

premium versiyon Eklentinin fiyatı 49.45 $ / yıl olarak hesaplanıyor ve sınırsız destek ve güncelleme ile geliyor.

Sonuç

Sosyal otomasyon, herhangi bir markanın veya işletmenin imajını oluşturmakta önemli bir rol oynar. Ancak, insanları rahatsız eden bir şey aslında otomatik mesajlardır. Kişisel deneyimlerden bahsetmişken, dikkatli bir şekilde hazırlanmış olmayan bir yazı veya başlık okumak en rahatsız edici.

Bu bizim en iyi dikkatimizi gerektiren bir alandır. Manyetik başlıklar hazırlamak işiniz için harikalar yaratıyor. Bu nedenle, körü körüne otomatikleştirilen yayınlar trafik çekebilir, ancak dikkatle hazırlanmış başlıkları otomatikleştirmek çok daha iyi sonuç verir.

SNAP WordPress eklentisi, sosyal medya görevlerinin çoğunu otomatikleştirmek için mükemmel bir araçtır. 49.95 $ / yıl perakende satış yapan ve sürekli güncellemeler ve öncelikli destek ile gelen pro sürümü.

Birden çok yazılı içerik oluşturma veya toplama işindeyseniz, SNAP ideal sosyal otomasyon eklentiniz olabilir.

SNAP’ın ücretsiz sürümünü denediniz mi? Sosyal medya otomasyonu ve ilgili eklentileri hakkındaki düşünceleriniz neler??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map