WordPress by Bibblio Plugin Review İlgili Yazılar

WordPress by Bibblio Plugin Review İlgili Yazılar

Bir web sitesi sahibi olarak, ziyaretçilerin web sitenizde daha uzun süre kalmalarını sağlamak için gerçekten elinizden geleni yapmalısınız. SEO’yu geliştirmek ve gelir elde etmek için uzun bir yol kat edebilir. Ziyaretçilerin tarayıcıdaki geri düğmesine basmasını önlemenin bir yolu, onları web sitenizde zaten okudukları içerikle yakından ilişkili içeriğe yönlendirmektir. Daha da iyisi, gezinme alışkanlıkları hakkında bildiklerinizi, zevk alma olasılıkları daha yüksek olan içeriği bulmak için kullanabilirsiniz. Bu, önerilerin katılım süresinin% 80’ini sağladığı Netflix için geçerlidir. Bunun sizin için çalışmaması için hiçbir neden yok, bu da Bibblio’nun WordPress ile İlgili Yayınları’nın yardımcı olabileceği yer.


WordPress by Bibblio için Benzer Yazılar içeriğinize ve kullanıcı verilerinize göre ilgili yayınları bulmak ve görüntülemek için yapay zeka kullanır. Ve önerilerini sürekli iyileştirmek için makine öğrenimi kullandığından, eklenti yüksek düzeyde optimize edilmiş içerik sunabiliyor. Algoritmalar sürekli güncellenir, kitle davranışından öğrenir ve daha fazla içerik ekledikçe geliştirilir. Bilmeden önce, sadık bir okuyucu kitlesine daha iyi ateş edersiniz.

Tüm bunlar SEO açısından ne anlama geliyor? Zamanla, daha yüksek katılım, daha düşük hemen çıkma oranı ve daha iyi SERP’ler anlamına gelebilir. Bunun için benim sözümü almak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, ücretsiz Bibblio eklentisi Web sitenizde. Eklentiyi yüklemek ve onunla çalışmak bir esinti, ancak yine de sizi biraz sonra adımlardan geçireceğim.

WordPress için Bibblio tarafından yazılan mesajlar nasıl çalışır?

Eklentiyi etkinleştirdiğinizde, tüm yayınlarınızı otomatik olarak dizine ekler ve hemen analiz etmeye başlar. Daha sonra, bir makine öğrenme algoritmasına dayalı olarak okuyuculara ilgili içeriği sunar. Sonuç olarak, öneriler okuyucularınızla son derece alakalı olup, sitenizde daha uzun süre kalmalarını teşvik eder.

Nasıl çalışır

Öneriler modülü, istediğiniz yerde, kenar çubuğunda, altbilgide veya satır içi (kısa kodlu) bir widget’ta görüntülenebilir. Ekran, web sitenizin tasarımına gitmek için CSS kullanılarak özelleştirilebilir ve öne çıkan resimleriniz önerilerde görüntülenir.

Tüm işlemler eklenti sunucusunun sonunda yapılır, bu nedenle web sitesi hızında bir düşüş olmaz. İçeriğin hacmine bağlı olarak, önerilerde ilk gecikme olabilir. Gecikme, küçük bloglar için birkaç dakikadan içerik ağırlıklı web siteleri için birkaç saate kadar değişebilir.

Bibblio’nun gerçekten parladığı yer, her ziyareti önerileri öğrenmek ve geliştirmek için bir fırsat olarak görür.

Maliyeti Nedir?

Devam etmeden önce, maliyeti ortadan kaldıralım. Tek bir kuruş ödemeden ayda 25000 adede kadar tavsiye çağrısı alabilirsiniz. Her bir öneri kümesi tek bir çağrı olarak sayılır.

Ücretsiz kaydol

Bibblio Starter planı ile WordPress için ücretsiz İlgili Yayınlar, yeni blogcular için veya premium bir plana girmeden önce hizmeti denemek istiyorsanız mükemmel bir seçenektir.

WordBress by Bibblio Fiyatlandırma Planları

Buradan, premium Self Servis veya Kurumsal hesap için kaydolma seçeneğiniz olacaktır. Self-Serve planları, kullanacağınız öneri sayısını temel alarak, 50000 öneri için 19 ABD dolarından başlayan bir ölçeklendirme fiyatı kullanır. Büyük web siteleri için, ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel bir Kurumsal plan oluşturmak için Bibblio ekibiyle iletişime geçebilirsiniz..

Ana Özellikler

Bibblio’nun çekiciliğini artıran diğer özellikler:

Bibblio'nun Temel Özellikleri

 • Eklenti sunucusu tarafından kullanılan tüm ön işleme, önbellekleme ve ağır kaldırma işlemleriyle hafif ve hızlıdır. Sunucunuzda ek bir zorlama olmadan siteniz hızlı kalacaktır
 • Önceden yapılmış modüller için 150’den fazla tasarım kombinasyonu vardır widget’a bırakılabilecek önerileri tutmak için
 • Modüller özelleştirilebilir ve duyarlı
 • Birden çok görüntüleme seçeneği – kenar çubuğunda, altbilgide veya yayınınızın herhangi bir yerinde satır içi
 • Öne çıkan resminizi otomatik olarak çekerek küçük resimleri destekler
 • Alakalı öneriler sunmak için makine öğrenme algoritmaları
 • Önceki veya gelecekteki yayınlarınızın eklenti tarafından nasıl ele alınacağını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, görüntülemek istemediğiniz yayınları atlayabilirsiniz
 • Bibblio’nun teknolojisi içeriğinizi anladığı için artık yayınlarınızı kapsamlı bir şekilde etiketlemenize gerek yok
 • Sitenizi içerik için otomatik olarak kazınır ve hızla önerilerde bulunur
 • Kullanıcılarınızın neyi tıkladığını görebilmeniz için bir izleme kodu eklemenizi sağlar
 • Yapılan önerilerin sayısı ve tıklama oranları gibi metriklerle ilgili verilerle modüllerinizin ne kadar etkili olduğunu izler
 • Bir düzineden fazla dil desteği
 • Amazon Web Services ile verilerinizin depolandığı güvenilir altyapı
 • 24 saat içinde yanıt süresi sağlayan güvenilir müşteri desteği

Bibblio ile Web Sitenizdeki İlgili Yayınları Görüntüleme

Şimdi Bibblio hakkında çok şey bildiğimize göre, nasıl çalıştığını kontrol edelim. Bunu yapmak için, eklentiyi seyahat ve macerayla ilgili bazı içeriğe sahip bir test web sitesine yükleyeceğim.

Modül Oluşturma

Yükleme sırasında, eklenti bir Bibblio tüm eklenti özelliklerine erişebileceğiniz gösterge tablosuna.

Kurulumdan sonra yapmanız gereken ilk şey Bibblio hesabınızı oluşturmaktır. API anahtarları alırsınız ve bunları ilgili alana girdikten sonra eklentiyi yapılandırmaya hazırsınız.

Hesap oluştur

Bibblio tarafından WordPress için İlgili Yayınların mevcut tüm yayınlarınıza erişmesine ve gelecekteki yayınları otomatik olarak eklemesine izin verebilirsiniz. Özel yayın türleriniz varsa, burada da gösterilir.

Mesajlar dahil

Artık bir modül oluşturup özelleştirebilirsiniz. Modül, yayınınızın veya sayfalarınızın herhangi bir kısmında bulunabilecek ilgili yayınları içeren bir widgettır. Dört düzen seçeneği vardır – Izgara, Vitrin, Sütun ve Satır. 150’den fazla hazır yerleşim kombinasyonu mümkündür.

Modül tasarımı

Döşeme oranını ayarlayabilir ve Fareyle üzerine gelindiğinde Daha Fazla Göster, Fareyle üzerine gelindiğinde parla, Metni resmin altında ayrı ayrı göster veya yer paylaşımı gibi özel efektler ekleyebilirsiniz. Yayınınızın öne çıkan resmi otomatik olarak arka planda görünür. Gönderiniz için özellikli bir resminiz yoksa, kutucuklar varsayılan olarak her kutucuk için gri tonlamalı bir filigran görüntüler. Burası aynı zamanda performansını izlemek için modülünüze bir izleme kodu ekleyebileceğiniz yerdir..

Kendi CSS’nizle geçersiz kılarak modüllerinizi manuel olarak da özelleştirebilirsiniz. Seçimlerinizden memnun olduğunuzda, modülünüze benzersiz bir ad verin ve Kayıt etmek o.

Modül Ekle

Modülü daha sonra herhangi bir şekilde değiştirmek isterseniz, şu adresi ziyaret ederek de yapabilirsiniz: Bibblio> Modüller değişiklik yapma ve değişiklikleri güncelleme.

Ek Modüller

Yalnızca bu değil, İlgili Yayınlarda görünmesini istemediğiniz herhangi bir yayın varsa, Editör’de bir seçeneğin işaretini kaldırarak hariç tutabilirsiniz.

Yayınları Hariç Tut

Modül Ekranı

Modülü oluşturduktan sonra, göstermenin en kolay yolu, gönderilerden sonra bir modülü otomatik olarak öne çıkarmak için yerleşik Bibblio ayarını kullanmaktır. Bu ayarı ana sayfada bulabilirsiniz Bibblio> Modüller sayfa. Varsayılan olarak öne çıkarmak istediğiniz modülü seçin, bir başlık verin ve kaydedin. Bu kadar! Farklı bir tane belirtmediğiniz sürece artık tüm yayınlarınız bu modülü gösterecek.

Bibblio Otomatik Özellikli Modüller

Ancak, web sitenizdeki diğer birden çok konumda bir modül ekranınız da olabilir. İsterseniz modülü yazınızın gövdesi içinde görüntüleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, Görsel Düzenleyici’deyken imlecinizi yayınınızda modülün görünmesini istediğiniz noktada tutun. Ardından araç çubuğundaki Kısa Kod Ekle simgesini tıklayın.

Wordbress by Bibblio Shortcodes için Benzer Yazılar

Görünen açılır pencerede, gönderide görünecek modülü seçin ve Tamam’ı tıklayın..

Widget’ın kenar çubuğunuzda veya altbilginizde görünmesini sağlamak için Görünüm> Widget’lar ve gerektiği gibi ekleyin. Eklemek için tıklayın veya widget’ı istediğiniz konuma sürükleyip bırakın.

Widget seçenekleri

Widget alanını genişletin ve tüm ayrıntıları doldurun ve Girişleri kaydedin.

WordPress by Bibblio Widget İlgili Mesajlar

Benzer şekilde, istediğiniz sayıda modül oluşturabilir ve bunları istediğiniz yere ekleyebilirsiniz.

Bibblio, küçük bloglar için öneriler göstermeye başlayabilir ve birkaç dakika içinde yayınlanabilir. Ancak çok büyük kataloglar için tam dizine ekleme birkaç saat sürebilir. Benim durumumda, Bibblio’yu beş dakikadan daha kısa bir süre içinde hareket halinde görebildim. Test sitemde böyle görünüyor.

Ön izleme

analitik

Bibblio bunu ayarlar, böylece depolanan yayınların sayısını ve doğrudan kontrol panelinizden yapılan öneri sayısını tutabilirsiniz. Ancak, modüllere yapılan tıklamaları ve tıklama oranlarını daha ayrıntılı incelemek için Bibblio gösterge tablonuzu ziyaret etmeniz gerekir.

WordPress by Bibblio Analytics Dashboard ile ilgili yayınlar

Burada, hem her bir gönderi tarafından oluşturulan meta verilere hem de her bir önerinin ne şekilde ilerlediğine ilişkin daha ayrıntılı bir analize erişebilirsiniz. Kolay TO analizi, önerilerinizin nasıl performans gösterdiğini görmenize yardımcı olabilir.

Bibblio’yu Öne Çıkaran Nedir?

Bibblio’nun WordPress ile İlgili Yayınları hakkında hoşlanacak çok şey var, ancak benim için göze çarpan bir şey:

 • Birkaç dakika içinde ayarlayabildiğim ve öneride bulunduğum mutlak kolaylık
 • Öneriler, okuyucu tercihlerine uydurulan ve sürekli olarak ondan öneriler getirmeyi öğrenen yapay zeka tarafından desteklenmektedir.
 • Tüm içerik eklentinin sunucularında saklanır, işleme orada gerçekleşir ve önbellekleme de gerçekleşir. Sonuç olarak, site hızında herhangi bir azalma veya sunucu kaynaklarını zorlamadan birinci sınıf öneriler alırsınız
 • Öne çıkan görüntüler otomatik olarak küçük resim olarak kullanılır – gönderinin öne çıkan bir resmi yoksa, karolar filigran görüntüler
 • Döşemeleri her yerde görüntülemek için kısa kodlar ve widget’lar
 • TO içeren açık analizler
 • Yayınlarınızı kapsamlı bir şekilde etiketleme zahmetinden kurtarır

WordPress ile İlgili Yazılardaki Son Kelimeler Bibblio

Makine öğrenimi yaklaşımının ziyaretçilere son derece alakalı öneriler bulma ve sunmada oldukça etkili olduğuna şüphe yoktur. Ve Bibblio eklentisi için WordPress ile İlgili Yayınlar’ın harika bir iş çıkardığından şüphe yoktur. Sitenizdeki kullanıcı etkileşimini artırmak için zırhınızdaki tüm silahlara ihtiyacınız var. Hiç şüphe yok ki WordPress için en iyi ilgili mesaj eklentilerinden biri ve Bibblio’nun web sitenize büyük bir katkı olabileceğine şüphe yok..

WordPress için Bibblio’yu İndirin   Bibblio Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

WordPress by Bibblio ile ilgili Yayınlarımız hakkında rehberimizde yer almadığımız bir sorunuz mu var? Sadece aşağıya sorun. Yoksa Bibblio’yu kendi web sitenize zaten kurdunuz mu? Bir not bırakın – yorum bölümünde sizin için nasıl çalıştığını bilmek isteriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map