Selz WordPress e-Ticaret Eklentisi İncelemesi

Selz WordPress e-Ticaret Eklentisi İncelemesi

Kendi çevrimiçi mağazanızı kurmaktan heyecan duyuyorsunuz. Bir master planınız, harika ürünleriniz var ve parayı neredeyse.


Bu hissi biliyorum; hiçbir şey bir e-ticaret mağazası açmak kadar heyecan verici değildir. Gelecekte mağazanıza ne olacağını bilmeseniz bile, ilk öğenizi başlatmak ve satmak için sabırsızlanıyorsunuz.

Ama sıkışıp kaldınız; birçoğundan mükemmel çözümü seçemezsiniz e-ticaret platformları dışarıda. Arkadaşınızın WooCommerce hakkında on düzine konuştuğunu duydunuz, ancak harekete geçmeden önce başka biri Ninja Shop’u tavsiye etti.

Bir sonraki adam Shopify tarafından yemin etti, ancak aramanız hala hiçbir yere gitmiyor. Zamandan, paradan ve emekten tasarruf edebilmeniz için en iyi e-ticaret platformunda karar vermeniz gerekir. Ve diğer birçok e-ticaret mağazası sahibini seviyorsanız, sadece en iyisini istersiniz ve bundan kısa bir şey istemezsiniz..

Bu girişin herhangi bir kısmı sizin gibi geliyorsa, hoş geldiniz ve kendinizi evinizde hissedin. Bugünkü sunumda, gözden geçireceğim Selz, WordPress ile kolayca entegre edebileceğiniz güçlü bir e-ticaret platformu.

Sona gelmeden önce, 120.000’den fazla satıcının neden Selz’de mağazalarını işlettiği hakkında daha iyi bir fikre sahip olacaksınız..

Kulağa iyi geliyor? Harika. İşe başlayalım.

Selz nedir?

selz wordpress e-ticaret

2013 yılında Martin Rushe tarafından başlatılan Selz, barındırılan e-ticaret platformu Shopify gibi ama biraz ekstra vuruşla. Demek istediğim, platform, çevrimiçi mağaza, satın alma düğmelerini mevcut web sitenize gömün veya Facebook sayfanızda satış yapın.

Selz, estorları yaratmayı bir esinti haline getiren parlak bir sürükle ve bırak mağaza üreticisi ile birlikte gelir. Bunun da ötesinde, araç kalbinizin içeriğine göre özelleştirebileceğiniz birçok tema sunar. Anlaşmayı tatlandırmak için Selz, çevrimiçi mağazanızı oluşturmayı ve çalıştırmayı A, B, C kadar kolay hale getiren çok çeşitli özelliklerle birlikte geliyor.

Bu benzersiz tasarım ve işlevsellik harmanı, Selz’i hayallerinizdeki çevrimiçi mağazayı oluştururken köşenizdeki mükemmel e-ticaret ortağı yapar.

Önümüzdeki bölümlerde, Selz’i inanılmaz bir e-ticaret platformu yapan özellikleri vurgularım. Buna ek olarak, hemen satışa başlayabilmeniz için platformu WordPress sitenize nasıl entegre edeceğinizi göstereceğim..

Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Selz Özellikleri

selz özellikleri

Şimdi Selz’deki özellikleri görelim. Şahsen, tüm ihtiyaçlarımı karşılayan özellikleri sunan bir e-ticaret platformuna gidiyorum. Kullanımı kolaysa, daha iyidir. Neyse ki sizin için Selz bir ton özellik ile geliyor ve kullanımı kolay.

Eğer şeylerin kod tarafına girmem gerekiyorsa, WooCommerce gibi yoğun bir şekilde özelleştirebileceğim bir platformla gidiyorum. Yeni başlayan biriyseniz ve kodlama gerektirmeyen basit ama güçlü bir e-ticaret platformu, Selz arkanı kolladı.

Sezgisel Bir Sürükle ve Bırak Mağazası Oluşturucu

Sürükle ve bırak mağaza üreticisi muhtemelen Selz’in ana satış noktasıdır. Kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve kodlama veya tasarım bilgisi gerektirmez. Birkaç dakika içinde markanıza uygun güzel bir mağaza oluşturabilirsiniz. Bu mağaza üreticisi tek başına size çok fazla zaman ve para kazandıracak.

Bunun da ötesinde, Selz size aboneliğinizle profesyonel olarak oluşturulmuş 20’den fazla tema sunuyor. Bu temalar duyarlı ve mobil kullanıma hazırdır, yani müşterilerin kullandıkları cihazdan bağımsız olarak harika bir alışveriş deneyimi yaşayacaklardır. Temanızı özelleştirebilir ve markanızı tamamlayacak ve ürünlerinize bir göz atacak şekilde stil uygulayabilirsiniz.

Ayrıca, Selz ile özel bir alan adı kaydedebilir veya mevcut bir alan adını kullanabilirsiniz. İyi bir alan adı kolayca tanınabilir ve pazarlama / marka bilinci oluşturma amaçlarınız için mükemmeldir. İyi bir alan adını ve Selz’in yerleşik SEO optimizasyonunu birleştirdiğinizde arama motorlarından daha fazla ziyaretçi çekeceksiniz.

Ayrıca, her Selz mağazasının sadece diğer e-ticaret platformları gibi ödeme sayfası için değil, tüm sayfalar için ücretsiz bir SSL sertifikası ile geldiğini bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Bu, müşterinizin bilgilerinin ve işlemlerinin ilk günden itibaren güvenli olduğu anlamına gelir ve bu da güveni artırır.

Her şeyi duyduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü Selz size güçlü bir blog platformu sunuyor. Bu özellik sayesinde, içerik yayınlayabilir, SEO’yu sürdürebilir ve arama motorlarında daha üst sıralarda yer alabilirsiniz. Başka bir yerde bir blog oluşturmanıza gerek yoktur; Selz, işinizi büyütmenize yardımcı olacak güçlü bloglama özellikleri sunar.

Her Yerde Sat

Selz, diğer e-ticaret platformlarının aksine size birkaç satış seçeneği sunuyor. Güvenli ve modern bir araba ve ödeme işlemi sayesinde eşyalarınızı doğrudan Selz online mağazanızdan satabilirsiniz.

Zaten bir WordPress web siteniz varsa, güzel satın alma düğmeleri, widget’lar veya tüm mağaza yerleştirerek ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Web ziyaretçilerinizin satın almak için mevcut web sitenizi terk etmeleri gerekmez.

Bu yeterli değilse, Selz e-ticaret platformu tek bir tıklamayla Facebook’ta satış yapmanıza izin verir. Facebook mağazasının kurulumu kolaydır, mobil cihazlara hazırdır ve FB mağazanızdaki ürünler otomatik olarak senkronize edilir. Bir Facebook mağazası oluşturmak aynı zamanda güçlü reklam özelliklerinin kilidini açar, bu da başarı ve başarısızlık arasındaki fark anlamına gelebilir.

Yerleşik Ödeme Seçenekleri

Mağazanız çalışır durumdayken, bir ödeme ağ geçidiyle ilgili sorunların önlenmesini istemezsiniz. Selz’in arkasındaki adamlar bunun nasıl büyük bir sorun olabileceğini anlıyorlar, bu yüzden sizin için tüm kredi kartlarını ve PayPal ödemelerini işliyorlar. Ardından, fazladan hesap kullanmaya zorlamadan fonları banka hesabınıza aktarırlar.

Ek olarak, Selz ödeme motoru vergileri otomatik olarak hesaplamanıza yardımcı olur, bu da size çok fazla zaman ve baş ağrısı kazandırır. Vergiler arasında ABD satış vergisi ve AB KDV’si yer almaktadır. Vergileri manuel olarak hesaplamaya elveda deyin ve işinizi büyütmeye odaklanın.

Size daha fazla zaman kazandırmak ve profesyonel bir dokunuş katmak için Selz, müşterileriniz için otomatik olarak faturalar oluşturmanıza olanak tanır. Bunun dışında, otomatik olarak özelleştirilmiş sipariş onayı e-postaları gönderebilirsiniz. Hiçbir fikriniz yoksa, sipariş onayı e-postaları satış ve tanıtım amaçlı mükemmeldir.

Mükemmel Ödeme Seçenekleri

Başlangıç ​​olarak, Selz ihtiyacınız olan her özelliğe sahip güçlü bir alışveriş sepeti ile birlikte gelir. Örneğin, müşteriler sepetlerine zahmetsizce birden fazla ürün ekleyebilir ve başka bir web sitesine gitmeden ödeme yapabilir, bu da kullanıcı deneyimi ve güven oluşturmak için mükemmeldir.

Dahası, Selz kasada müşteriniz hakkında birçok bilgi toplamak için 100’den fazla farklı para birimi ve birçok özel alan sunmaktadır. Bu bilgiler teslimat adresi, sosyal hesaplar, hediye ayrıntıları ve bunun gibi şeyler arasında değişebilir.

Selz ile başarılı ödeme sonrasında iş sona ermez. Bir satın alma işlemini tamamladıktan sonra, müşteriyi istediğiniz herhangi bir sayfaya kolayca yönlendirebilirsiniz. Müşterilerinizi özel teşekkür ederim sayfalarına, özel içeriklere vb. Götürmek için bu fırsatı kullanabilirsiniz..

Terk edilmiş arabaları birçok girişimci için büyük bir sorundur. Selz, dönüşümlerinizi artırmak için müşterilere terk edilmiş alışveriş sepeti e-postaları göndermenize olanak tanır. Müşterilerinizi satın alma işlemini tamamlamaya ikna etmek için teşvikler ve özel teklifler göndermek için bu özelliği kullanabilirsiniz.

İnanılmaz Sipariş Gerçekleştirme Seçenekleri

Birçok satıcı, siparişlerin yerine getirilmesi ile mücadele eder, özellikle de işlemek ve göndermek için birçok siparişiniz olduğunda. Daha fazla sipariş almaya başladığınızda, sipariş tamamlama sürecinin tamamını düzenleyen bir sisteme ihtiyacınız vardır. Selz size tam olarak bunu sunuyor.

Sipariş bildirimleri, SKU’lar, gönderim entegrasyonları ve geri ödeme işlemleri gibi araçlar alırsınız. Ödeme sırasında müşterilerinize gerçek zamanlı gönderim ücretleri ve seçenekleri kolayca sunabilirsiniz. Buna ek olarak, DHL, Fedex, UPS, Australia Post ve Deutsche Post gibi büyük nakliye sağlayıcılarıyla bağlantı kurabilirsiniz..

Gerekirse, gönderim seçeneklerinizi daha da özelleştirebilirsiniz, yani ürün veya sipariş içeriğine göre yerel ve uluslararası gönderim kurallarını önceden tanımlayabilirsiniz. Bu ayrıca, gönderim seçeneklerini daha da özelleştirmek için manuel ücretler ayarlayabileceğiniz anlamına gelir.

Birinci Sınıf Stok Yönetimi

Selz, envanterinizi bir patron gibi yönetmek için size güzel bir pano sunuyor. Yeni başlayanlar için dijital ürünler, fiziksel ürünler veya hizmetler olmak istediğiniz her şeyi satabilirsiniz. Bu harika görünüyorsa, ürünleriniz için renk, boyut ve ağırlık gibi herhangi bir varyantı kolayca oluşturabileceğinizi bilmekten memnuniyet duyacaksınız..

Buna ek olarak, Selz, müşterilerinize bilinçli bir karar vermek için ihtiyaç duydukları her açıdan gösterebileceğiniz anlamına gelen çoklu ürün görüntülerini destekler. Bunun dışında, içeriğinizi yönetmek için ürün kategorileri ve alt dizinler ile menüler ve sayfalar ekleyebilirsiniz..

Ayrıca Selz, stok seviyenizi ayarlamanıza ve takip etmenize olanak tanır. Satış yaparsanız, platform katılımınız olmadan satışları otomatik olarak duraklatır. Bu bir yana, Selz bir İstediğinizi Öde (PWYW) özellik, alıcılarınıza kendi fiyatlarını seçmelerini sağlar.

Dijital Ninja Olun

Selz bir patron gibi satmana izin veriyor. Platform, profesyonel olarak uygulamalar, kurslar, e-kitaplar, videolar vb. Satmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle birlikte gelir. Kindle, Dropbox veya e-posta yoluyla dijital ürünleri müşterilerinize otomatik olarak teslim edebilirsiniz. Ayrıca, ürünlerinizi lisans anahtarlarıyla koruyabilirsiniz.

Selz ile, barındırma veya bant genişliği sınırlamalarınız yoktur, yani istediğiniz kadar dijital ürün satabilirsiniz. Güncellemeleriniz varsa, önceki alıcılara otomatik olarak e-posta gönderebilir ve ücretsiz olarak indirmelerine izin verebilirsiniz.

Sizden satın alacak çoğu insan, büyük e-ticaret perakendecilerinin özelliği olan profesyonel havayı alacaktır. Satış için özel çözümler tasarlamak zorunda kalmayacaksınız; profesyonel bir mağaza inşa etmek için ihtiyacınız olan her özellik Selz’de mevcuttur.

Gerçek Zamanlı Analiz

Mağazanızın nasıl performans gösterdiğini izlemek, özellikle müşterilerinize daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak ve işi artırmak istiyorsanız çok önemlidir. Buna yardımcı olmak için Selz, gerçek zamanlı analitikle birlikte gelir. Yeni başlayanlar için müşterilerin nereden geldiğini ve mağazanızı nasıl bulduğunu görebilirsiniz.

Ayrıca, satış istatistiklerinizi izleyebilir ve Google Analytics ve Bing Analytics gibi favori analiz araçlarınıza bağlanabilirsiniz. Bunun da ötesinde, ileride başvurmak ve kullanmak üzere trafik ve satış verilerinizi bir .csv dosyasına aktarabilirsiniz. Bu ayrıca verilerinizi başka herhangi bir harici sisteme aktarabileceğiniz anlamına gelir. Bu sadece şaşırtıcı değil?

Entegrasyonlar, Entegrasyonlar ve Diğer Entegrasyonlar

Selz entegrasyonların kralıdır. Platform, diğerleri arasında MailChimp, AWeber ve Campaign Monitor gibi popüler uygulama ve hizmetlerle tek tıklamayla entegrasyonlar sunar. Sadece bir düğmeye basın ve bum-bam, entegrasyonunuz iyi yağlanmış bir makine gibi çalışır.

Müşteri İlişkileri Kurun

Müşteri kazanmak kolay bir iş değildir. Akıllı işletme sahibi bu gerçeği bilir ve tekrar eden işlere yol açan üretken müşteri ilişkileri kurmak için yorulmadan çalışır. Selz size bu alanda çok sayıda seçenek sunuyor, böylece müşterilerinizi markamızla mutlu bir şekilde etkileşime sokabilirsiniz.

E-posta pazarlama entegrasyonu gibi, satış sırasında posta listenizi büyütmenize olanak tanıyan özelliklerden bahsediyorum. E-posta pazarlaması, mevcut müşterilere yeniden pazarlama yapmanın ve yeni potansiyel müşteriler hazırlamanın harika bir yoludur. Ayrıca marka mesajınızı yaymanın harika bir yoludur.

Buna ek olarak, Selz sadakati ödüllendirmenize ve sağlıklı müşteri ilişkilerini sürdürmenize yardımcı olan bir indirim ve kupon jeneratörü ile birlikte gelir. Sonuçta, herkes bir indirim veya ücretsiz gönderim seviyor! Ayrıca, ürün sayfalarınızda konuşmayı teşvik etmek ve sosyal kanıt göstermek için Disqus ve Yopto gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.

Bunun dışında, Selz, alıcı ile bire bir etkileşim için ideal olan ayrıntılı müşteri profilleri ve yerleşik mesajlaşma ile birlikte gelir.

7/24 Destek

Kullanıcılarınıza en iyi deneyimi ve ürünleri sunmak için çok çalışıyorsunuz. Bu nedenle, bir şey kırıldığında size yardımcı olacak harika bir destek ekibini hak ediyorsunuz. Bu şekilde, sıkıcı teknik çalışmalara değil müşterilerinize odaklanabilirsiniz..

Selz size tüm ücretli planlarda 7/24 gerçek zamanlı canlı destek sunar. Bunun da ötesinde, inanılmaz uzman kılavuzlarını okuyabilir ve öğrenme eğrisinin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca, bir yardım merkezine tam erişiminiz vardır, yani herhangi bir zamanda yeterli desteğe sahip olursunuz.

Böyle etkileyici bir özellik listesi ile, 14 günlük ücretsiz deneme sürümü bir test sürüşü. Önümüzdeki bölümde, bir Selz mağazası oluşturup WordPress ile entegre ediyoruz.

Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

WordPress ile Selz Nasıl Entegre Edilir

Şimdi ne bekleyeceğinizi bildiğinize göre, bir Selz mağazası oluşturup bir WordPress sitesi ile entegre edelim.

Selz.com’a gidin ve Başlamak aşağıda gösterildiği gibi düğmesi.

Selz

Sonraki sayfada e-posta adresinizi, adınızı ve şifrenizi girin. Bundan sonra, onay kutusunu işaretleyerek şartlar ve koşulları kabul edin ve ardından kaydol buton. Alternatif olarak, aşağıdaki resimde vurguladığımız gibi Facebook, Twitter veya Google ile kaydolabilirsiniz..

selz kayıt formu

Başarılı bir kayıttan sonra sayfa sizi kontrol paneline yönlendirecektir. Selz sizi işletmeniz hakkında daha fazla bilgi vermeye ve / veya aşağıda gösterildiği gibi 15-20 çevrimiçi eğitimlere katılmaya davet edecektir..

Gerekli bilgileri sağlayın ve isterseniz eğitim için bir yer ayırın. Şimdiye kadar çok iyi, harika yapıyorsun. Bundan sonra, aşağıda gösterildiği gibi gösterge tablonuza gidin.

selz kontrol paneli

Oldukça temiz görünüyor, ha? Şimdi birkaç ürün ekleyelim ve bunu bitirelim. Şu yöne rotayı ayarla Ürünler> Tümü sol taraftaki gezinme menüsünde, ardından Öğe eklemek aşağıda vurguladığımız gibi.

Selz'e yeni bir ürün ekleme

Ardından, eklemek istediğiniz ürün türünü seçin. Üç seçeneğiniz var; Fiziksel, Dijital ve  Hizmet Aşağıda gösterildiği gibi.

Bu eğitim için fiziksel bir ürünle gittim. Bundan sonra, aşağıda gösterilen güzel ürün düzenleyicisine ineceksiniz.

selz'de ürün editörü

Yukarıdaki editör gerçekten hoş bir sürpriz. Sezgisel, bu yüzden para birimimi otomatik olarak tahmin etti. Para birimini kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca, editör çok sayıda ürün seçeneğine sahiptir. Kategoriler, varyantlar, SEO, lisanslar ve çok daha fazlasını tek bir ekrandan ekleyebilirsiniz.

Gerekli ayrıntıları ekleyin, ekranın altına doğru ilerleyin ve Kayıt etmek buton.

Devam ettim ve test amacıyla üç kukla ürün oluşturdum.

Ardından, şuraya gidebilirsiniz: Ürünler> Tümü aşağıda gösterildiği gibi tüm ürünleri görüntülemek için Selz kontrol panelinizde.

Şu anda ürünleriniz çevrimiçi mağazanıza ekleniyor, ancak web sitenizde yayınlanmıyor. Her bir ürünün yanındaki onay kutusunu işaretleyin ve ardından Yayınla Aşağıda gösterildiği gibi.

Ürünleri yayınlamak istediğinizi onaylayın. Ürünleriniz artık yayında, ancak henüz ödemeleri etkinleştirmedik. Öğesini tıklayarak kontrol paneline geri dönün Gösterge Paneli aşağıda gösterildiği gibi yönetici menüsünden.

Buradan ödemeleri etkinleştirebilir, mağazanızı özelleştirebilir, mevcut web siteniz için bir satın alma düğmesi oluşturabilir, gönderimi yapılandırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz (yönetim ayarlarının çoğu soldaki yönetici menüsünde gizlidir, bu yüzden bölgeyi keşfetmekten çekinmeyin ne bulacağını görmek için kapsamlı).

Eğer Mağazanızı özelleştirin Örneğin, aşağıda gösterildiği gibi temanızı seçme şansınız olur.

Muhtemelen fark edeceğiniz gibi, yukarıdaki ekrana da giderek Mağaza> Temalar. Bir tema seçmek sizi bahsettiğimiz muhteşem mağaza üreticisine yönlendirecektir. Aşağıdaki resme bakın.

Yeni çevrimiçi mağazanızın ön uçta nasıl göründüğünü hızlı bir şekilde görmek için Mağaza> Önizleme aşağıda gösterildiği gibi Selz yönetici menünüzde.

Ve oh btw, aşağıda örnek mağazamızın minimum özelleştirmeyle nasıl göründüğü (sadece temayı değiştirdim ve hiçbir şeyi düzenlemedim, ancak neredeyse her şeyi düzenleyebilirsiniz).

Bellisima. Sadece güzel. Ve biliyorum birçok bütçe ana daha hızlı. Ayrıca web sitenizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Artık çalışan bir mağazamız olduğuna göre, onu WordPress ile entegre edelim.

Unutmayın, özel bir alan adı satın alabilir ve Selz’i WordPress ile entegre olmadan kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bölüm, mevcut bir WordPress sitesine güçlü e-ticaret özellikleri eklemek isteyen kişiler içindir.

Selz’i WordPress ile Entegre Etmek

Şu yöne rotayı ayarla Eklentiler> Yeni Ekle WordPress yönetici menünüzde aşağıda gösterildiği gibi.

selz wordpress eklentisi ekleme

Sonra girin Selz e-ticaret yazın. İsabet Şimdi kur aşağıda gösterildiği gibi Selz WordPress e-Ticaret eklentisini bulduğunuzda.

selz wordpress e-ticaret eklentisi

Ardından, eklentiyi etkinleştirin ve ardından Bağlan aşağıda detaylandırdığımız gibi bir sonraki sayfada görünen düğme.

Bir sonraki sayfada, Selz hesabınızı İzin vermek aşağıda gösterildiği gibi düğmesi.

Selz hesabınız WordPress sitenize bağlandıktan sonra, aşağıdaki sayfayı görmelisiniz.

Yukarıdaki ekrandan, site çapında bir alışveriş sepetini etkinleştirebilir veya Selz kontrol paneline git Selz.com’da kontrol panelinize erişmek için. Artık WordPress siteniz Selz ile entegre edildi.

Ancak, Selz.com hesabınızdan bir ürünü nasıl görüntülersiniz? Daha da iyisi, tüm mağazanızı WordPress sitenizde nasıl görüntülersiniz??

İşlem inanılmaz derecede kolaydır. Ürünü alışveriş sayfanıza eklemek istediğinizi varsayalım. Sayfayı WordPress admin içinde açmanız yeterlidir (Selz sadece Gutenberg Editör ile çalışır). Bir sayfaya veya yayına bir Selz düğmesi, deposu veya widget’ı ekleme hakkındaki aşağıdaki resme bakın.

Bir satın alma düğmesi, mağaza veya widget eklemek için yukarıdaki resimdeki ilgili simgeyi tıklamanız yeterlidir. Bir satın alma düğmesi veya widget’ı ekliyorsanız, aşağıda gösterildiği gibi düzenleyicinin sağındaki menüyü kullanarak bağlamak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Aaave bu kadar! Bu şekilde bir Selz mağazası oluşturup WordPress ile entegre edersiniz. Çevrimiçi mağazanızı en vahşi hayal gücünüzün ötesinde özelleştirmek için ihtiyacınız olan tüm özellikler için Selz kontrol panelini ve mağaza oluşturucuyu keşfetmenizi öneririm.

Selz Fiyatlandırma

Selz, aşağıdaki resimde detaylandırdığımız için size üç fiyat paketi sunuyor.

Sahibiz:

 • Hafif, yılda 17 $ dolar başına faturalandırılır
 • Standart, her ay 23 dolar, yılda faturalandırılır
 • profesyonel, her ay 35 dolar başına yılda faturalandırılır

Sizin için çalışan bir paket seçin, ancak nereden başlayacağınız hakkında bir fikriniz yoksa, Standart Bana sorarsanız paket oldukça sağlam görünüyor. Selz.com’un% 2 işlem ücreti ve% 2,9 + 0,3 $ kredi kartı ücreti aldığını unutmayın. Ve bildiğiniz gibi, suları test etmenize yardımcı olan 14 günlük ücretsiz bir deneme var. Kurulum ücreti yoktur ve ek barındırma hizmetleri satın almanıza gerek yoktur. Bir para iade garantisi var mı? Hayır, ama bu mutlaka kötü bir şey değil, değil mi??

Sonuç

Sizinle aramızda Selz, dikkate değer bir e-ticaret platformudur. Bir milyon ve bir özellik ile bile kullanımı kolaydır. Platform, mağaza oluşturucu sayesinde birkaç dakika içinde bir çevrimiçi mağaza kurmanıza ve hemen satış yapmaya başlamanıza yardımcı olacak.

En sevdiğiniz e-ticaret platformu hangisidir? Geçmişte Selz’i kullandınız mı? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin. Mutlu satış için alkış!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map