Satış Ortağı Kuponları İncelemesi: Dönüşümleri ve Satışları Artırma

Satış Ortağı Kuponları İncelemesi: Dönüşümleri Artırma ve Daha Fazla Satış Alma

Web sitenizdeki tıklama oranlarını ve satışları artırmak isteyen bir satış ortağı pazarlamacı mısınız? Eğer öyleyse, Affiliate Coupons WordPress eklentisinin bu incelemesini kesinlikle seveceksiniz.


Sanırım şunu söylediğimde hemfikir olacaksınız: Başarılı bir satış ortağı web sitesi oluşturmak zor. En iyi fırsatları bulmaktan kullanıcıları pazarlamaya ve müşterilere dönüştürmeye kadar her şey şaka değil.

Bu nedenle, ucuz, hızlı ve saçınızı çekmeden ilerlemek için sadece en iyi araçlara ihtiyacınız var. Böyle bir araç için pazardaysanız, Satış Ortağı Kuponları.

Bu yayında, Affiliate Kuponlarını internette alacağınız en iyi affiliate eklentilerinden biri yapan özellikleri keşfedeceksiniz.

Eklentiyi de kurup test ediyoruz, böylece koşarak yere vurabilirsiniz. Bu heyecan verici geliyorsa, pimi düşürüp dans edelim!

Satış Ortaklığı Kuponları nedir?

affiliate kuponlar wordpress eklentisi

İlk olarak, Affiliate Kuponları tam olarak nedir ve ne işe yarar? Bir satırda, Affiliate Coupons, tanıtımınızı yapmanıza yardımcı olan güzel bir WordPress eklentisidir. kuponlar ve fırsatlar kolayca.

Heyecan verici bir özellik paketi sayesinde, bağlı kuruluş kupon web sitenizdeki dönüşümleri etkili bir şekilde artırmak için eklentiyi kullanabilirsiniz.

Diğer birçok iştirakçi gibi, kuponlar ve fırsatlar ve hizmetleri tanıtmak için bir yöntem, özellikle Affiliate Coupons WordPress eklentisini seveceksiniz.

Eklenti, kuponları kolayca oluşturmanıza ve ardından web sitenizde güzel bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur, bu da sizin için daha iyi dönüşümlere dönüşür.

Ayrıca, eklentinin kullanımı inanılmaz derecede kolay olduğu için daha fazla satış alırken çok zaman kazanıyorsunuz.

Eklenti, sezgisel bir yönetici paneline ve ürünlerinizi tanıtmayı kolaylaştıran çekici stillere sahiptir.

Geliştirici olağanüstü akışlı akışkan tarafından sunulan Affiliate Coupons, iyi kodlanmış, hafif ve ciddi bir pazarlamacı için mükemmel bir çözümdür.

İki çeşittir. bir ücretsiz sürüm tüm bağlı kuruluşlar için mükemmeldir ve premium versiyon Uzman kullanıcılar için daha da fazla özellik sunan.

Affiliate Coupons’un ne olduğunu artık bildiğinize göre, devam edelim ve affiliate pazarlama hayallerinizi gerçekleştirecek özellikleri keşfedelim.

Affiliate Kuponlar Temel Özellikler

Bir eklenti yalnızca sunduğu özellikler kadar iyidir. Peki, Affiliate Kuponlar özellikler açısından rekabete nasıl karşı çıkıyor? Daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Duyarlı ve Mobil Uyumlu Tasarım

Bu zamanda ve çağda, akıllı telefonlarda ve diğer mobil cihazlarda kullanımı zor olan katı bir web sitesi işletmeyi göze alamazsınız.

Sağlam bir tasarım, satışları artırmak isteyen bir bağlı pazarlamacı için özellikle dezavantajlıdır, çünkü potansiyel müşterilerin kuponlarınıza ulaşmadan çok önce geri düğmesini tıklama olasılığı daha yüksektir.

Affiliate Coupons’un arkasındaki WordPress uzmanları bunu biliyor, bu yüzden eklentiyi% 100 duyarlı ve mobil dostu hale getirdiler.

Artık, müşterinizin kullandığı cihazdan bağımsız olarak eklentinin tasarımınızı bozacağından endişelenmenize gerek yok.

Cihaz ne olursa olsun, tüm kullanıcılar sitenizde sorunsuz bir deneyime sahip olacak, bu da sonuçta harika şeyler anlamına geliyor.

Bunun da ötesinde, Satış Ortaklığı Kuponları hızlandırılmış mobil sayfaları veya kısaca AMP’yi destekler.

Tüm WordPress Temalarıyla Uyumluluk

WordPress temanızı bozan bir eklenti yüklediniz mi? Belki bazı stiller çatıştı ve her şey yolundaydı.

Durum böyle değilse, belki de bazı eklenti stilleri temanızın geri kalanıyla iyi oturmadı ve birkaç sınır çizginin dışında kaldı?

Belirli bir eklenti ile çalışmak için bir temayı tamamen değiştirmek zorunda kaldınız mı? Eklenti-tema uyumsuzluğunun sizi ağızda kötü bir tat ile nasıl bırakabileceğini biliyoruz.

Bazı eklentiler temanızı bozduğu için kötü şöhretli, ancak Affiliate Kuponlar bunlardan biri değil. Mükemmel kodlama, yerleşik şablonlar ve birkaç kısa kod sayesinde, eklentiyi sitenizde herhangi bir uyumluluk sorunu olmadan kullanabilirsiniz.

Çoklu Stiller ve Özel CSS

Her web sitesi, bazıları kişisel tercih olan farklı stillerle birlikte gelir. Ve hepsi bu, çünkü ön uç arka uç kadar önemli.

Özelleştirmeye izin vermeyen bir kupon ve fırsat eklentisi kullanırsanız, kuponlarınız yersiz görünecektir. Veya çirkin.

Sonuçta, kuponları ve fırsatları kendi benzersiz stillerinizde görüntülemenizi sağlayan bir bağlı kuruluş kuponları eklentisi istemiyor musunuz??

Bu yankılanan bir evetse, Bağlı Kuponların kapsamlı özelleştirme seçenekleriyle birlikte gönderilmesinden keyif alacaksınız. Üstüne çoklu önceden yapılmış stiller ve şablonlar, bırakılana kadar eklentiyi CSS üzerinden özelleştirebilirsiniz.

Hepsi bu kadar değil, hazır şablonları özelleştirebilir ve kendi şablonlarınızı oluşturabilirsiniz. Kullanılabilir şablonlar şunları içerir Standart, Izgara, Liste ve Araç.

Bu, kuponlarınızın aklınızda tam olarak nasıl gördüğünüzü göreceği ve web sitenizin geri kalanıyla eşleşeceği anlamına gelir. Tarzda uyum, daha iyi dönüşümler için her zaman mükemmeldir ve bununla tartışamazsınız. Psikoloji.

Ayrıca, eklenti, kuponlarınızı kenar çubuğunda ve diğer widget alanlarında görüntülemenizi sağlayan birden fazla widget ile birlikte gelir. İki yerleşik renk teması, yani., karanlık ve ışık, işleri daha da ilginç hale getir.

Satış Ortağı Kuponları Tıkla ve Göster

Buna ek olarak, premium sürüm olarak bilinen yeni ve parlak bir özellik ile birlikte gelir Göstermek için tıklayın. Bu özellik bağlı kuruluşlar arasında popülerdir, çünkü kullanıcı kuponu tıklayana kadar indirim kodlarını gizlemenize yardımcı olur. Bu, web sitenize bir harekete geçirici mesaj eklemenin harika bir yoludur ve dönüşüm oranlarını artırmanıza bile yardımcı olabilir. Sonsuz ekran ve stil seçenekleri hakkında konuşun!

Güçlü Kupon Seçenekleri

Şekillendirmek bir yana, güçlü arka uç seçenekleriyle gelen bir eklenti her zaman hoş bir fikirdir. Demek istediğim, neden ön uç motor bu arka uç ev hakkında yazmak için bir şey değil?

Bu, leopar desenli bir kediyi giydirmek gibi olurdu ve analojilerimle gerçekten kötüleşiyorum �� Ama bunun nasıl gittiğini zaten biliyorsun; hayatın için bir leoparın olduğunu söyleyemezsin.

Aynı durum eklentiler için de geçerlidir, arka uç emilirse ön uç seçenekleri hiçbir şey değildir. Satış Ortaklığı Kuponları emmez, bayanlar ve baylar.

Aksine, profesyoneller gibi kuponlar oluşturmak ve tanıtmak için ihtiyacınız olan tüm seçeneklerle dolu güçlü bir yönetici paneli ile birlikte gelir.

İşte size ne demek istediğimi gösteren bir liste (eklentiyi yüklediğimizde daha fazlasını göreceksiniz). Yönetici panelinde şunları yapabilirsiniz:

 • Birden çok tedarikçi oluşturun ve satış ortağı bağlantılarını önceden tanımlayın
 • Sınırsız sayıda kupon ve fırsat ekleyin
 • Özel kupon ve fırsat sayfaları tanımlama
 • Kuponları bir tıklama ile satıcılara bağlayın
 • İstatistikleri tıklayın, kopyalayın ve görüntüleyin
 • Etkinlik izlemeyi etkinleştirin
 • Tarihleri ​​ve süresi dolmuş kuponları gizle
 • Kuponlarınızı tanımlayın
 • Kuponları kategorilere ayırın
 • Özel CSS kullanarak stil oluşturma
 • Bireysel kuponları vurgulayın ve öne çıkarın
 • Kelimenin tam anlamıyla imkansızı başarmak ��

Üstün Birinci Sınıf Destek

Daha önce zayıf bir destek yaşadım ve en kötü düşmanı istemiyorum. İhtiyacınız olduğunda yardım bulamadığınızda çok acıyor. Genellikle zayıf destek aşırı strese ve gelir kaybına neden olur.

Peki Affiliate Coupons eklentisini kullanırken sorun yaşarsanız ne olur? Sıkışacak mısınız yoksa zamanında ve yardımcı destek alacak mısınız? Nasıl destek alabileceğinizi görelim.

Yeni başlayanlar için, birçok uygun soruyu cevaplayan bir bilgi tabanı vardır. Bu bölüm satış öncesi, kurulum, sorun giderme, genişletme, şekillendirme, lisanslama ve diğer soruları cevaplar.

İkinci olarak, bir sayfada birçok soruyu cevaplayan ve en azını söylemek uygun olan sık sorulan sorular (SSS) bölümüne sahip olursunuz..

Yukarıdaki seçenekler başarısız olursa, doğrudan profesyonel destek ekibiyle iletişim kurmak için her zaman bir destek bileti oluşturabilirsiniz.

Bu bir yana, şimdi Affiliate Kuponlarını kurup test edelim.

Satış Ortaklığı Kuponlarını Yükleme ve Kullanma

Affiliate Coupons eklentisini yüklemek kolaydır. İster yeni başlayan ister profesyonel olun, hepsini on dakika içinde ayarlayabilirsiniz. Seçenekleri yapılandırmak ve kuponları şekillendirmek de kolaydır, ancak sözümü almayın, işe koyulalım.

Satış Ortaklığı Kuponlarını Yükleme

Topu yuvarlamak için ücretsiz sürümü yüklemelisiniz. Aksi takdirde, premium sürüm çalışmaz. Çünkü premium sürüm ücretsiz eklentinin üzerine inşa edilmiştir, ancak günü kurtaran birkaç yararlı özellik ile birlikte gelir.

Daha fazla uzatmadan, WordPress yönetici kontrol panelinize giriş yapın ve Eklentiler> Yeni Ekle. Bir sonraki ekranda, yani., Eklenti Ekle, anahtar kelime arama kutusuna “Satış Ortaklığı Kuponları” girin ve ardından Şimdi kur eklentiyi bulduğunuzda.

ortaklık kuponları

Bundan sonra, eklentiyi etkinleştirmek için etkinleştirme yerine Şimdi kur aynı ekranda düğmesi.

Profesyonel sürümün bir kopyasını satın aldıysanız, önce kopyanızı indirmeniz gerekir. Affcoups.com. Ardından WordPress yönetici kontrol panelinize tekrar giriş yapın ve Eklentiler> Yeni Ekle. Ancak ücretsiz sürümde yaptığımız gibi arama yapmak yerine, Eklentiyi Yükle aşağıda gösterildiği gibi ekranın üst kısmında.

bağlı kuponlar pro sürümü

Sonra, Dosya seçin düğmesine ve ardından Şimdi kur Aşağıdaki resimde ayrıntılı olarak gördüğümüz gibi.

bağlı kuruluş kuponları pro sürümü yükleme

Yükleme işlemini tamamlamak için bekleyin ve ardından etkinleştirme eklenti. Bu noktada, Bağlı Ortaklık Kuponları kullanıma hazırdır. Şimdi bir örnek kupon oluşturalım.

Kupon Oluşturma

Ortaklık Kuponları ile kupon oluşturmak kolay bir iştir. Ancak kupon eklemeden önce bir satıcı eklemelisiniz. Şu yöne rotayı ayarla Satış Ortağı Kuponları menü öğesi ve tıklayın Satıcılar Aşağıda gösterildiği gibi.

bağlı kuruluş kuponlarına yeni bir tedarikçi ekleme

Sonra, Satıcı Ekle aşağıda ayrıntılı olarak düğmesi.

yeni satıcı ekleme

Bundan sonra, satıcı bilgilerini doldurun ve Yayınla Aşağıdaki resimde vurguladığımız gibi.

Şimdi bir tedarikçimiz var, ilk kuponumuzu oluşturalım. Yenisine gidin Satış Ortağı Kuponları menü öğesi ve tıklayın Kupon Ekle aşağıda gösterdiğimiz gibi.

ortaklık kuponları eklentisini kullanarak yeni kupon oluşturma

Bu, aşağıda gösterilen kupon oluşturma ekranına götürür. Formu kupon bilgilerinizle doldurun ve Yayınla düğmesine basın. Ekranınız farklı görünebilir çünkü muhtemelen anlayabileceğiniz gibi Gutenberg Editör’ü test ediyorum. Gutenberg veya Klasik Editör kampında olun, süreç hemen hemen aynı kalır.

yeni kupon ekleme

Kuponu oluşturduktan sonra şu adrese gidin: Satış Ortaklığı Kuponları> Tüm Kuponlar kuponunuzu ve kullanılacak kısa kodu görmek için. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki resme bakın.

Devam ettim, yeni bir sayfa oluşturdum ve kısa kodu yapıştırdım. Aşağıdaki resim örnek kuponumuzu göstermektedir. Unutmayın ki, Yirmi Onyedi temasını kullanıyorum.

Kullanabileceğiniz diğer ekran seçeneklerini göz önünde bulundurmak hiç de fena değil.

Diğer tüm ayarlar için şuraya gidin: Satış Ortaklığı Kuponları> Ayarlar WordPress yönetici menünüzde aşağıda gösterildiği gibi.

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

Karşılaştığınız ilk ekran Ayarlar bu Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu. Bu ekranda (aşağıda gösterilmiştir), eklentiyi nasıl kuracağınızı ve kuponlarınızı birden çok şekilde nasıl görüntüleyeceğinizi öğreneceksiniz.

satış ortağı kupon ayarları

Gördüğünüz gibi, kuponlarınızı eklemek için kullanabileceğiniz birçok güçlü kısa kod var. Sadece tercih ettiğiniz parametreleri kullanın. Örneğin, ana sayfanıza eklemek üzere en yeni, etkin kuponları göstermek için küçük bir kısa kod bir araya getirebilirsiniz:

[affcoups max = "4" orderby = "tarih" hide_expired = "true"]

Lisanslama

Bundan sonra gördüğünüz ikinci ekran Lisanslama. Burada düzenli güncellemeler ve profesyonel destek almak için lisans anahtarınızı ekleyebilirsiniz..

Kupon Sayfaları

Sonra elimizde Kupon Sayfaları aşağıda gösterilen.

Yukarıdaki ekranda aşağıdakileri seçebilirsiniz:

 • Her kupon için sayfalar oluşturun (kuponlarınıza önemli miktarda içerik ekliyorsanız, ayrı ayrı kuponlarınızın Google arama sonuçlarında görünmesini istiyorsanız tavsiye ederim)
 • Bağlantıları ve düğmeleri önce kupon sayfalarına yönlendirin
 • Tek kupon sayfaları için özel bir bilgi tanımlama
 • Yerinde arama sonuçlarınıza kupon ekleyin

Genel

Bundan sonra, Genel aşağıda vurgulanan panel.

 Genel panel en uzundur çünkü tüm eylemin olduğu yerdir. Yukarıdaki ekranda çok şey yapabilirsiniz ve birçoğu önemli ayarlardır, bu nedenle bu sayfayı atlamamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Buradan, sipariş ve varsayılan düzen şablonu gibi önemli kupon varsayılanlarını tanımlayabilirsiniz. Ayrıca kupon alıntı uzunluğunu tanımlayabilir, düğme metnini düzenleyebilir / özelleştirebilir ve özel CSS ekleyebilirsiniz.

İzleme ve İstatistikler

Sonraki ekran İzleme ve İstatistikler birkaç yararlı seçenek içeren.

Yukarıdaki ekranda, dahili izlemeyi devre dışı bırakma seçeneği olduğunu görebilirsiniz. Ama elbette sorun yaşamıyorsanız, neden bunu yapmak istediğinizi anlamıyorum..

Rağmen ikinci seçenek etkinleştirmeye değer. Bu şekilde tıklamaları Google Analytics, Google Etiket Yöneticisi ve Matomo (önceden Piwik olarak bilinirdi) ile izleyebilirsiniz. Bu, hangi kuponların dönüştürüldüğüne ilişkin fikir verir.

Yardım desteği

Ve sonunda geliyor Yardım desteği ekran.

Ekran iletişim bilgileri veya bilet desteğine doğrudan bir bağlantı sunmasa da, eklentiyle ilgili sorun yaşamanız durumunda kullanışlı olabilecek bilgiler sunar. Ekran, hata günlüklerini ve daha da önemlisi WordPress ve PHP sürümlerinin hızlı bir görüntüsünü gösterir. Eklentiyi çalıştıran sorunlarla karşılaşırsanız, desteğe başvurmadan önce buradan başlayın (yine de size yardımcı olması için bu bilgilere ihtiyaç duyacaklardır).

Satış Ortağı Kuponları Müşteri Yorumları

İnsanlar Affiliate Coupons WordPress eklentisine ve sevilmeyecek ne var. Eklenti, şaşırtıcı özelliklere sahip ağzına kadar dolu olsa bile kullanımı kolaydır. Ücretsiz sürüm, neredeyse mükemmel bir 5 yıldıza sahiptir ( WordPress.org kendiniz görmek için).

Günün sonunda, Flowdee ve Co. ile emin ellerde olduğunuzu söylemek güvenlidir, çünkü – sizinle aramızda – bu mükemmel bir eklenti.

Satış Ortaklığı Kuponları Fiyatlandırma

Bu kötü çocuğun sunduğu rahatlık için dürüstçe fiyat çok düşük olduğunu hissediyorum. Geliştiriciler, yukarıdaki resimde gösterildiği gibi site sayısına göre size üç fiyat paketi sunuyor.

Yazarken, 39 $ Kişisel paket bir siteyi destekler, 99 $ Artı paket üç site içerir ve 199 $ Profesyonel paket en fazla on sitede kullanılabilir. Ve elbette WordPress.org’da Ücretsiz sürüm var.

İştirak Kuponlarımızın İncelenmesi İçin Son Düşünceler

İştirakçi bir pazarlamacı olarak, tanıtım çalışmalarınızda hata yapmak için çok az yeriniz olduğunu hepimiz biliyoruz. Alabileceğiniz en iyi araçlara ihtiyacınız var. Sitenizde kuponlar ve fırsatlar kullanıyorsanız, satış ortağı Kuponlar gerçek anlaşma.

Affiliate Kuponlar affiliate iş için mükemmel bir eklentidir. Kullanımı kolaydır ve çok sayıda heyecan verici özellik (birden fazla şablon gibi) ile birlikte gelir. Ayrıca, web sitenize kupon ekleme ve yönetme işlemini gerçekten hızlandırır. Süresi dolmuş bir kuponu tekrar kaldırmayı asla unutmayacaksınız. Genel olarak eklentiyi denemeyi tavsiye ederim. Ücretsiz ve profesyonel sürümler arasında her bütçe için çalışabilir.

Satış Ortağı Kuponları Alın     Canlı Demoyu Deneyin

WordPress için Affiliate Coupons eklentisini kullanmayı denediniz mi? Düşüncelerin nelerdir? Bir sorunuz veya öneriniz mi var? Lütfen aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map