Monarch İnceleme: ElegantThemes Sosyal Paylaşım WordPress Eklentisi

Sosyal kanıt bir güzellik meselesidir. Markanızın değerini arttırırken sizi diğerlerinden ayırır. En az 5 makalesi olan bir site, 1500 makalesi olan siteye kıyasla daha yüksek trafiğe sahip olabilir. Günümüzün giderek daha akıllı arama motorlarıyla sitenizin değeri, barındırdığı içeriğin kalitesinden önemli ölçüde etkilenir.


İçerik kısmı, yazı işleri ekibinizin görevidir. Promosyon pazarlama ekibinize bağlıdır.

WordPress siteniz için mükemmel sosyal medya eklentisini bulmakta hiç sorun yaşadınız mı? Orada tonlarca var, ama hiçbiri faturaya uymuyor. Eklenti X’in özellikleri olabilir, ancak # 4 özelliğini özlüyor. Ve # 4 özelliği onsuz yaşayamayacağınız bir şey olabilir. Dışarıda kaç eklenti olursa olsun, her biri önemli bir özelliği bozar.

Bir an için düşünelim, ya tüm bu sorunları çözebilecek bir eklenti (yalnızca bir eklenti) olsaydı? Mükemmel bir resim eklentisi olabilir mi? İyi evet! Var.

Monarch çoklu sosyal ağları destekler

Monarch birden fazla sosyal ağı destekler. 25 Ağlar. 5 Konumlar. Analitik. Sosyal Paylaşım doğru yapıldı.

Zarif Temalar’dan Monarch Eklentisine Girin.

Monarch eklentisini bu kadar özel yapan nedir?

kral-pano-sm

Ayrıntılı incelemeyi atlamak istiyorsanız, aşağıdaki noktalar bir özetle kapsar:

 • Sosyal paylaşım düğmelerinizi yerleştirmek için 5 farklı konum
 • Pop-up’lara ve eklentilere yol açan tetikleyiciler
 • Ayrıntılı paylaşım analizi
 • Kapsamlı özelleştirme yetenekleri
 • Büyük topluluk ve bilet tabanlı destek
 • Her şeyi kapsayan belgeler

Zarif Temalar, aceleyle ürün üretmeyen şirketlerden biridir. Bir ürünü piyasaya sürmeden önce bir şeyler titizlikle planlıyor ve tüm üsleri kaplıyorlar. Monarch eklentisinin en ilginç özelliklerine bir göz atalım.

Sosyal Paylaşım Düğmelerinizi Yerleştirebileceğiniz 5 Konum

Sosyal paylaşım düğmelerini 5 farklı yerde görüntüle

Sosyal paylaşım düğmelerini 5 farklı yerde görüntüle

Bazı eklentiler, paylaşım düğmelerinizi yerleştirmeniz için size yalnızca bir, iki veya üç bölge verir. Monarch, düğmelerinizi yerleştirebileceğiniz 5 hedef bölge sağlar. Harika olan şey, bu beş bölgenin fark edilme ve böylece tıklanma olasılığının en yüksek olduğu.

Eklentinin yer tutucuları okuma deneyimine göze batmaz ve tüm tasarım minimalisttir ve (sadece çıkıp söyleyelim) “zarif” tadı.

 • Kayan Kenar Çubuğu
 • Satır İçi İçerik – İçeriğin Üstünde veya Altında
 • Resimler ve Videolar Hakkında
 • Otomatik Açılır Pencere
 • Otomatik İçeri Açma

Kayan Kenar Çubuğu basit – hepimiz gördük ve neredeyse tüm eklentiler bunu veriyor. Satır İçi İçerik sosyal paylaşım düğmelerini yazınızın başına veya sonuna veya yayınınızın her iki yerine yerleştirir.

Medya Öğelerinde Düğmeleri Paylaşma

Paylaşım Düğmeleri Medya Öğelerine yerleştirilir

Paylaşım Düğmeleri Medya Öğelerine yerleştirilir

İşte işler gerçekten güzelleşmeye başladı. Görüntüler, içimizdeki sosyal hayvan için doğal bir uyarıcıdır. Bunu akılda tutarak, serin bir alıntı resminin sosyal medyada paylaşılma şansı çok daha yüksek olacaktır..

Sitenizdeki fotoğraflar ve videolar da dahil olmak üzere her medya öğesi, içinde bulunan sosyal paylaşım düğmelerini alır. Farenizi herhangi birinin üzerine getirdiğinizde – sosyal paylaşım düğmeleri aydınlanır. Monarch, sitenizdeki tüm medya öğelerini otomatik olarak algılar. Bazı özel öğeler (süslü bir eKitap indirme kutusu gibi) tanımladıysanız, sosyal paylaşımı etkinleştirmek için Monarch’ın kısa kodunun etrafına sarabilirsiniz.

tetikleyiciler

Monarch'ta 3 Benzersiz Tetikleyici

Monarch’ta 3 Benzersiz Tetikleyici

Basit bir ifadeyle, tetikleyici belirli bir olayın meydana geldiğine dair bir sinyaldir. Bu sinyal, eklentinin çekirdeğine nasıl yanıt verileceğini – yani hangi eylemin gerçekleştirileceğini belirleyen – gönderilir. Kaşındığında başınızı kaşıyorsunuz. Tetik = kaşıntı hissi. Eylem = başınızı tırmalamak.

Monarch eklentisi, aşağıdakileri içeren birkaç önceden tanımlanmış tetikleyiciye sahiptir:

 • Eski güzel moda zaman sınırı (Die Hard’daki zaman bombalarını hatırlıyor musun?)
 • Bir kullanıcı sayfadan ayrılmak üzereyken
 • Bir kullanıcı sayfanın sonuna geldiğinde

Yapmanız gereken tek şey, karşı tetikleyiciyi ve eylemi belirtmek ve saat çalışması gibi açılmasını izlemek..

Dikkat kelimesi: Zaman tetikleyicisini kullanıyorsanız, etkili bir zaman aralığı hesaplamanız gerekir. Çok yakında ve çok rahatsız edici, çok geç çıkıyorsunuz ve potansiyel bir tweet’i kaybettiniz.

Sitenizin analizlerini derinlemesine incelemeniz (bunun için Google Analytics kullanmanızı öneririz) ve bir ziyaretçinin sitenizde geçirdiği ortalama süreyi bulmanız gerekir. Maksimum performans için sonraki dönemlerle denemeler yapın.

Açılır Pencereler ve Sineklikler

hükümdar-pop-up

Otomatik Sosyal Reklam İletisi kutusu, tetikleyicinize göre bir sosyal paylaşım kutusuyla ziyaretçinizi hoş bir şekilde selamlamak için sayfanızın sağ alt köşesinden yükselir. Göze batmayan ve yine de çok etkili.

Bir sonraki klasik açılır pencere. OptinMonster’ı duyanlar için, bu eklentinin esasen OptinMonster olduğunu – sadece e-posta aboneliği yerine sosyal paylaşımla, çıkış amacı teknolojisini söylemek yeterli olabilir..

Ayrıca, pop-up’ların on farklı animasyondan ziyaretçiye nasıl tanıtılacağını seçebilirsiniz – Solmaya, tüm yönleri kaydırın, ışık hızı, yakınlaştırma, çevirme, zıplama, salıncak vb. Veya eski okul “pop” u tercih ederseniz , hiç animasyon seçmeyin.

Özelleştirme

hükümdar kolay özelleştirme

Küçük ama inanılmaz derecede güçlü bir kelime. Çoğu eklenti size birkaç temel özelleştirme seçeneği sunar. Bazıları size çok şey verir. ET kişiselleştirmeyi tamamen yeni bir seviyeye taşıyor.

İşte Monarch’ın sunduğu benzersiz özelleştirme özelliklerinden bazıları:

 • Tüm pop-up’ların ve açılır pencerelerin başlığını ve mesajını özelleştirin
 • Pop-up ve anında giriş tanıtımları için 10 animasyon arasından seçim yapın veya hiçbiri
 • Tanımladığınız tetikleyicilere göre açılır pencereleri / açılır pencereleri görüntüleme
 • 5 farklı yer tutucu – kenar çubuğu, üst, alt, medyada, içeri açılır ve açılır pencere
 • Sosyal düğmelerinizin şeklini, stilini ve hizalamasını seçin
 • Sosyal paylaşım düğmelerinin her birindeki metni, simgeyi veya her ikisini de özelleştirin
 • Sosyal düğmelerin orijinal marka renklerini kullanın veya sitenizin tasarımını tamamlayacak şekilde ayarlayın
 • Özellikle etkileyici değilse paylaşım sayılarını gizle
 • Bireysel paylaşım sayılarını veya birleştirilmiş sayıları görüntüleme (sosyal kanıt için daha iyi)
Monarch tonlarca kişiselleştirme seçeneği sunuyor

Monarch tonlarca kişiselleştirme seçeneği sunuyor

Bununla birlikte, eklenti, merak ediyorsanız diğer eklentilerin sunduğu tüm temel özellikleri sunar. Bu gerekliliklerden bazıları şunlardır:

 • Hangi ağların gösterileceğini seçme yeteneği
 • “Yazdır” veya “E-posta” gibi ek düğmeler
 • Sosyal medyayı bir metin widget’ında veya sitenizde izin verilen diğer herhangi bir kısa kod alanında görüntülemek için kısa kodları kullanın
 • Eklenti ayarlarını içe ve dışa aktarma
 • Tamamen güçlü bir gösterge tablosu

Sosyal Medya Analitiği

hükümdar analizi

Monarch, gösterge tablonuza güçlü paylaşım analizleri getirir. Sosyal paylaşım istatistikleri sayfası toplam paylaşım, beğeni ve takip sayısını gösterir. Büyümenizi (veya amortismanınızı) 7 günlük veya 30 günlük geniş bir analiz görünümü ile de izleyebilirsiniz.

Sosyal paylaşımlarınızı analiz etmek, ayarlanması gereken alanlarda güçlü bir fikir verir ve sonuçta karlı bir modele yol açar..

Fiyatlandırma

fiyatlandırma

Monarch yıllık 89 $ ve ömür boyu lisans için 249 $ ‘dan satılıyor. Bir sosyal paylaşım eklentisi için 89 $ ‘ın biraz fazla olduğunu ve belki de haklı olduklarını iddia edebiliriz. Ama atlarını tut! 87 premium WordPress temasını, aldığınız güncellemeler ve teknik destekle unuttunuz!

Ayrıca, geliştirici paketini 249 ABD doları tutarında bir kerelik ödeme ile alabilirsiniz. Bu, uzun vadede size çok para kazandıracaktır. Eklentinin sitenizle ne yaptığından hoşlanmıyorsanız, her zaman 30 günlük geri ödeme penceresinden yararlanabilirsiniz.

Sonuç

Monarch bir tür sosyal paylaşım eklentisidir. ihtiyacı anlar kullanıcının. İster bir WordPress acemi ister deneyimli bir web yöneticisi olun, herkes sayesinde eklentinin kontrollerine alışabilir sezgisel dizayn. Bir destekçi topluluğu ve ansiklopedi benzeri belgelerle birleştirilen inanılmaz hazır özellikleri ile Monarch, kesinlikle en iyi WordPress sosyal paylaşım eklentilerinin tahtına yükseliyor.

Her zaman olduğu gibi okuyucularımızdan haber almak isteriz. Monarch kullanıyor musun? Bunun hakkında ne düşünüyorsun? Mevcut eklentiniz Monarch’ın yapmadığı bir şey yapıyor mu? Bilmemize izin ver!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map