Link Whisper: Daha Akıllı WordPress Dahili Bağlama

Link Whisper: Daha Akıllı WordPress Dahili Bağlama

SEO dünyasında, biraz kazanırsınız ve kaybedersiniz. Ancak iç bağlantı gittikçe kaybetmek utanç verici olurdu. Bu sadece kötü, özellikle de Bağlantı Fısıltısı, bugünün incelemesinin konusu, bir profesyonel gibi dahili bağlantıya geçmek için tam olarak ihtiyacınız olanı sunar.


Çoğu kişi tarafından göz ardı edilmesine rağmen, dahili bağlantılar eklemek kullanıcı deneyimi (UX) ve arama motoru optimizasyonu için mükemmeldir. Kullanıcılar alakalı içeriği hızlı bir şekilde bulabilir ve arama motorları herhangi bir sorun yaşamadan daha fazla içeriğinizi dizine ekleyebilir. Ayrıca, dahili bağlantı, kullanıcılar web sitenizde daha fazla zaman harcadığından katılımı artırabilir ve hemen çıkma oranlarını azaltabilir.

Yine de, özellikle bir ton içeriğiniz varsa dahili bağlantı yorucu. Dikkatli değilseniz, sitenizde artık hiç içerik olmaması kadar kötü bir içerik barındırabilir. Sonuçta, neden kimsenin görmediği içerik oluşturmaya zahmet ettin??

Link Whisper eklentisine girer ve tüm dahili bağlantı sorunlarınıza elveda diyebilirsiniz. Bugünün gönderisinde, bu WordPress dahili bağlantı eklentisinin neden herhangi bir web sitesi sahibi için en iyi araçlardan biri olduğunu keşfedeceksiniz. Bunun üzerine, eklentinin nasıl çalıştığını tam olarak gösteriyoruz, yani koşarak yere basabilirsiniz.

Daha fazla uzatmadan, bağlantılarınızı kullanıcılarınıza ve SEO çabalarınıza fayda sağlayacak şekilde zenginleştirelim. Lütfen yayının sonundaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşmadan ayrılmayın. Link Whisper’ı yenen bir eklenti biliyorsanız, bunu da duymak isteriz ��

Link Whisper nedir?

bağlantı fısıltı dahili bağlantı wordpress eklentisi

Link Whisper, sitenize dahili bağlantılar eklemenizi ve yönetmenizi sağlayan fantastik bir WordPress eklentisidir. Akıllı bağlantı metni, yapay zeka (AI) ve raporlama gibi özellikler sayesinde web sitenizde patron gibi dahili bağlantılara sahip olabilirsiniz.

Geliştiriciye göre, “Link Whisper bir zamanlar yoğun olan işleri (siteniz büyüdükçe daha da büyür) almanıza yardımcı olur ve bunu rakiplerinizden daha iyi optimize edilmiş bir siteye sahip olmanız için bir fırsata dönüştürür.”

Kulağa hiç de kötü gelmiyor. Özellikle “… rakiplerinizden daha iyi optimize edilmiş bir siteye sahip olmanız için bir fırsat” yazan kısım. Bu konuda sevilmeyecek ne var?

Diğer web sitesi sahipleri de Link Whisper ile ilgili çılgınlar:

Link Whisper, dahili bağlantıya dahil olan işin% 90’ını kaldırdı. Bir zamanlar yapmam uzun sürdü ya da bir VA’nın düzgün bir şekilde yapması çok zor olan bir görevdi, şimdi sadece dakikalar alıyor ve istediğim gibi yapılıyor. Sayfa İçi SEO’da dahili bağlantıların değeri göz önüne alındığında, bu eklenti bir beyinsizdir. – Jared Bauman

Ve 5 yıldızlı derecelendirmeler gelmeye devam ediyor. Geliştirici Link Whisper’ı bir iş yapmak ve doğru şekilde yapmak için tasarladı. WordPress için en iyi dahili bağlantı eklentilerinden biridir. Sana birkaç saniye içinde nedenini göstermeyi umuyorum, özellikle şimdi Link Whisper’ın ne olduğunu ve ne yaptığını biliyoruz.

Link Whisper Özellikleri

bağlantı fısıltı özellikleri

Link Whisper’ın en iyi yanı, diğer birçok eklenti gibi aşırı derecede karmaşık olmamasıdır. Bu kadar basit, yani karmaşık ayarlardan oluşan bir grubu yapılandırmak için zaman kaybetmeyeceksiniz. Her şey tak ve çalıştır, ancak tüm bunlara ulaşmadan önce, Link Whisper’ın özellikler açısından neler sunduğunu ele alalım.

Otomatik Bağlantı Önerileri

bağlantı fısıltısı otomatik bağlantı önerileri

Link Whisper sezgisel bir WordPress dahili bağlantı eklentisidir. Eklenti, yayınınızı yazarken içeriksel ve alakalı dahili bağlantıları önermek için inanılmaz AI kullanır. Doğru; web sitenizdeki alakalı içeriği bulmak ve bu içeriğe bağlantı vermek için WordPress yayın düzenleyicisinden ayrılmanıza gerek yoktur.

Web sitenizdeki makale sayısı ne olursa olsun, Link Whisper olası bağlantıları önerirken içeriğinizi alaka düzeyi için tarar. Bundan sonra, ilgili bir dahili bağlantı önerisinin yanında bir onay kutusunu işaretlemeniz gerekir ve işiniz bitti.

Akıllı Bağlantı Metni

bağlantı fısıltı akıllı bağlantı metni

Bağlantı metni daha iyi bir UX sağlamanın ve SEO sıralamanızı yükseltmenin önemli bir parçasıdır. Buna iyi bir örnek, önceki cümledeki bağlantı için kullandığımız bağlantı metnidir. Bağlantıyı tıklatırsanız, bağlantı metni hakkında size daha fazla bilgi veren bir sayfaya gideceğinizin farkındasınız.

Tutturma metni de bunu yapar. Kullanıcılarınıza ve arama motorlarınıza bağlantının hedefinin içeriği hakkında içeriksel ve alakalı bilgiler sağlar. Örneğin, birçok kişi “WordPress temalarını” kullanarak web sitenize bağlantı veriyorsa, içeriğinizde kullanmasanız bile web siteniz bu bağlantı metni için iyi bir sıralama yapabilir.

Link Whisper’ın arkasındaki çocuklar Niche Pursuits LLC, bu gerçeği iyi biliyor, bu yüzden bağlantılarınıza ilgili bağlantı metinlerini eklemeyi inanılmaz derecede kolaylaştırdılar. Başka bir deyişle, eklenti, bağlantılarınız için otomatik olarak bağlantı metni önerir. Sabit metin önerilerini beğenmediyseniz, tek bir tıklamayla kelime ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz!

Ayrıntılı Bağlantı Raporlama

bağlantı fısıltı iç bağlantıları raporlama

Web sitenizde kaç tane yetim makaleniz olduğunu biliyor musunuz? Bahsetmediğin tüm paramı bahse girerim. Ziyaretçilerin ve arama motorlarının bulamayacağı harika içeriğe sahip olabileceğiniz için bu büyük bir sorundur. Yine de terlemeyin, çünkü kullanıcıların ve arama motorlarının başka türlü görmeyeceği içeriğe dahili bağlantıları işaret ederek işleri tersine çevirebilirsiniz.

Ve en iyi tarafı? Link Whisper eklentisi, sitenizin bağlantı yapısına parmak eklemenize yardımcı olan dahili bağlantı raporlarıyla birlikte gelir. Dahili bağlantı olmadan tüm yayınları ve sayfaları görebilirsiniz. Ayrıca, her bir makaleden gelen dahili ve harici bağlantıların sayısını görebilirsiniz.

Bunun da ötesinde, makalelerinize toplu olarak kolayca dahili bağlantılar ekleyebilirsiniz. Her bir öğeye bağlantı aramak zorunda değilsiniz; süreci çok kolaylaştıran merkezi bir gösterge tablonuz var. Şimdi, kaydedeceğiniz her zaman nasıl kullanacağınızı öğrenmelisiniz.

Link Whisper Global Ayarları

bağlantı fısıltı ayarları

Yine, Fısıltıyı Bağla ayarları ekranı aşırı karmaşık değildir. Dahili bağlantılarınızı ve önerilerinizi özelleştirmek için kullanımı kolay birkaç seçenek elde edersiniz. Eklenti, bir dizi gelişmiş ayar yerine, ayarlar ekranını açık tutar. Birçok kullanıcının eklentiyi kullanmak için herhangi bir ayarı değiştirmesine gerek yoktur.

Eklentinin web sitenizdeki dahili bağlantıları nasıl ele alacağını değiştirmeniz gerekiyorsa, Link Whisper size birkaç seçenek sunar. Örneğin, tüm dahili bağlantıları tek bir tıklamayla yeni bir sekmede açabilirsiniz. Ayrıca, ter dökmeden sayıları ve belirli kelimeleri yok sayabilirsiniz.

Bunun dışında, eklentinin hangi bağlantı türlerini tarayacağını iç bağlantılar için tarar, istediğiniz tüm iç bağlantıları (veya bunların eksikliğini) yakalama şansı sunar. Ayrıca, web sitenizdeki hataları saptamanız gerektiğinde hata ayıklama moduna geçebilirsiniz. Link Whisper’ı kullanmak çok kolay ve hiçbir şey abartmıyorum.

Link Whisper Eğiticileri ve Destek

bağlantı fısıltı öğreticiler

Hatalardan ve diğer şeylerden bahsetmişken Link Whisper, bir nedenden dolayı sıkışıp kalmanız durumunda size yardımcı olacak video eğiticileriyle birlikte gelir. Bir şeyleri varsaymaktan nefret ederim, ancak eklentinin kullanımı kolay olduğu için videoları neredeyse hiç izlemezsiniz. Ancak yardıma ihtiyacınız olursa video kullanışlı olacaktır.

Bunun da ötesinde, Link Whisper sık ​​sorulan soruları (SSS) kapsayan ayrıntılı bir bilgi tabanı ile birlikte gelir. Ancak doğrudan yardıma ihtiyacınız varsa, dünya standartlarında desteğin tadını çıkarmak için her zaman bir bilet oluşturabilirsiniz. Sonuçta, Link Whisper premium bir WordPress eklentisidir, yani profesyonel yardım alırsınız.

Ayrıca, her zaman Niche Pursuits blogu niş web sitelerinde her şeyi ilham verici mesajlar için. Başarılı niş web siteleri ve çevrimiçi işletmeler oluşturma etrafında dönen çok çeşitli konuları kapsar. Ama konuya giriyorum; eklentiyi şimdi yükleyelim.

Link Whisper WordPress Dahili Bağlama Eklentisi Nasıl Kurulur

Link Whisper premium bir eklentidir, yani WordPress eklenti deposundan indiremezsiniz. Şuraya gidin resmi Link Whisper web sitesi ve tıklayın Şimdi Bağlantı Fısıltısını Alın düğmesi, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi.

resmi bağlantı fısıltı web sitesi

Ardından, ilgili lisansa tıklayarak gereksinimlerinize bağlı olarak lisansınızı seçin. Başlamak düğmesi, aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi.

bağlantı fısıltı fiyatlandırma

bir kenara: Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi, emrinizde üç fiyatlandırma paketi var. Yılda 67 dolara mal olan tek bir site lisansına sahipsiniz. Bunun dışında 3 site ve 10 site lisansına yıllık 97 $ ve 147 $ ‘a sahipsiniz. Her zaman bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan paketi seçin.

Bir sonraki ekranda, tercih ettiğiniz ödeme yöntemini (PayPal veya kart) seçin, bilgilerinizi girin ve Satın alma aşağıda vurguladığımız gibi.

bağlantı fısıltısı ödeme sayfası

Satın alma işleminizi tamamladıktan sonra, web sitesi sizi aşağıda gösterildiği gibi hesabınıza yönlendirir.

bağlantı whispepr özel hesap

Hesap sayfasından lisansınızı görüntüleyebilir ve Link Whisper eklentisini indirebilirsiniz. Ayrıca Link Whisper, indirme ve etkinleştirme talimatlarınızı içeren size kolay bir e-posta gönderir.

bağlantı fısıltısı etkinleştirme e-postası

Ardından, eklentiyi bilgisayarınıza indirin.

Link Whisper’ı Yükleme

Bundan sonra, WordPress yönetici kontrol panelinize giriş yapın, eklentiler, ve tıkla Yeni ekle aşağıda detay olarak.

bağlantı fısıltı yükleme

Üzerinde Eklenti Ekle ekranında, Eklentiyi Yükle buton. Sonra, Dosya seçin düğmesine basarak daha önce indirdiğiniz Link Whisper eklentisini seçin ve ardından Şimdi kur buton. Adımlar için aşağıdaki resme bakın.

bağlantı fısıltı eklentisi yükleniyor

Bundan sonra, Eklentiyi Etkinleştir düğmesi, aşağıda gösterildiği gibi.

bağlantı fısıltısını etkinleştirme

Eklentiyi etkinleştirdikten sonra WordPress yönetici menünüze gidin ve Bağlantı Fısıltısı, aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi.

bağlantı fısıltı wordpress menü öğesi

Bağlantı Fısıltısı ekranında lisans anahtarınızı girin ve etkinleştirme Lisans düğmesi, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi.

link fısıltı lisansını etkinleştirme

N / B: Lisans anahtarınızı Link Whisper hesabınızda veya aldığınız indirme / etkinleştirme e-postasında bulabilirsiniz.

Lisans anahtarınızı etkinleştirdikten sonra Link Whisper, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi ekstra alt menü öğelerinin kilidini açar.

bağlantı fısıltı menüsü öğeleri

Ve bu kadar; dahili bağlantılarınızı hızlı bir şekilde geliştirmek için Link Whisper eklentisini kullanmaya hazırsınız. Eklentiyi kullanmak A, B, C kadar basittir. Örneğin, raporlarınızı görüntülemek için şu adrese gidin: Bağlantı Fısıltısı> Rapor, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi.

bağlantı fısıltı raporları

Bağlantı Fısıltısı ayarlarınızı görüntülemek için Bağlantı Fısıltısı> Ayarlar aşağıda vurguladığımız gibi WordPress yönetici kontrol panelinizde.

bağlantı fısıltısı yönetici ayarları

Görmek? Tüm yol boyunca oldukça basit.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Link Whisper’ın nasıl kullanılacağını gösteren kısa bir video.


Link Whisper, tüm dahili bağlantı sorunlarınız için mükemmel bir çözümdür. Eklentinin yapılandırılması ve kullanımı kolaydır; dakikalar içinde çalışmaya başlamanız gerekir. Dahili bağlantıları toplu olarak veya tek tek eklemek için size bolca zaman ve para tasarrufu sağlayan birçok seçenek sunar..

Fiyatlar yılda sadece 67 $ ‘dan başlayarak, hiçbir şey WordPress web sitenize bir profesyonel gibi dahili bağlantılar uygulamanızı engellememelidir. Eklenti, saygın geliştiricilerden ve çevrimiçi pazarlamacılardan geliyor, yani güvenli ellerde.

WPExplorer Okuyucular için Bağlantısız Fısıltı

Sitenizdeki dahili bağlantı ve SEO’yu geliştirmek için Link Whisper’ı almayı mı düşünüyorsunuz? Bizim özel WPEXPLORER kupon kodu 10 $ tasarruf edebilirsiniz – ilk yıl için sadece 57 $ kişisel lisans yapma!

Link Whisper’da 10 $ tasarruf edin

İle ilgili görüşleriniz neler? Link Whisper dahili bağlantı eklentisi? Bunun yerine farklı bir dahili bağlantı eklentisi kullanıyor musunuz? Lütfen düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın. Şimdiden teşekkürler!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map