iThemes Exchange İnceleme: Bu WordPress ile Online Satmak için En Hızlı Yolu mu?

iThemes Borsası şu şekilde faturalandırılır: WordPress için basit bir e-ticaret sistemi. Kendi online mağazasını kurmak ve yönetmek isteyen herkes için aylık yinelenen ücretlerle barındırılan bir seçeneğe başvurmak zorunda kalmadan oluşturulan bir çözümdür.


İster tam teşekküllü bir çevrimiçi mağaza inşa etmeyi planlıyor olun, isterse de WordPress blogunuzdan tek bir ürün satabilirsiniz, iThemes Exchange tam aradığınız şey olabilir.

WordPress için birçok e-ticaret çözümü olsa da, Exchange, aşağıdakileri yapmanızı sağlayarak kendisini rekabetten ayırmayı amaçlamaktadır. birkaç dakika içinde mağazanızı çevrimiçi duruma getirin. Kullanımı ücretsiz olan çekirdek eklenti, bir dizi eklenti ile genişletilebilir. Bu, mağazanızın özelliklerini, envanteriniz ve geliriniz doğrultusunda büyütme olanağı sunar.

Bunu göz önünde bulundurarak, gereksinimleriniz için en iyi seçim olup olmadığına karar vermenize yardımcı olması için iThemes Exchange ile kendi çevrimiçi mağazanızı nasıl kurabileceğinize bir göz atalım.

İThemes Exchange ve WordPress ile Çevrimiçi Fiziksel ve Dijital Ürünler Nasıl Satılır

Çekirdek iThemes Exchange eklentisinin kullanımı ücretsizdir ve barındırılan WordPress.org Eklenti Deposunda. Bu, eklentiyi doğrudan WordPress yönetici alanınızdan yükleyebileceğiniz ve mağazanızı hemen oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

İThemes Değişimi Ekle

İThemes Exchange’i Kurma

Eklentiyi yükledikten sonra, çevrimiçi ürün satma sürecinde size yardımcı olacak kurulum sihirbazı görüntülenir. Bu, tüm sürecin başlamak çok kolay ve cevaplanacak ilk soru şudur: ne satacaksınız?

Ne Satacaksın

Ne satabileceğinizi kapsayan seçenekler arasında e-kitaplar, müzik veya diğer dosyalar gibi dijital indirmeler; ve giysiler veya aletler gibi fiziksel ürünler. Web sitenize ve içeriğine erişim sağlamak için başka bir seçenek de vardır. üyelik sitesi.

Bu seçeneği etkinleştirmek için premium üyelik eklentisini yüklemeniz gerekir. Eklenti kendi başına veya Pro Paket’in bir parçası olarak kullanılabilir – diğer yararlı eklentilerin yanı sıra gelecekte yayınlanacak olanların bir seçimi.

Ancak, sadece fiziksel veya dijital ürünler satmak WordPress web sitenizden bir sonraki adıma geçmek için uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.

Ödeme Toplama

Yanıtlanacak bir sonraki soru: ödemeleri nasıl kabul edeceksin? iThemes Exchange size çevrimdışı ödemeleri kabul etme seçeneği sunar, ancak mağazanızı PayPal üzerinden ödeme kabul edecek şekilde yapılandırmak da kolaydır.

PayPal'ı yapılandırın

PayPal Güvenli’yi kullanma seçeneğine sahip olsanız da, PayPal Standart seçeneğini kullanmak ilerlemenin en hızlı yoludur. PayPal üzerinden ödeme kabul etmeye başlamak, PayPal e-posta adresinizi girip bir para birimi seçmektir..

Müşterilerinize de bu seçeneği vermek isterseniz, Stripe üzerinden ödeme toplamak için ücretsiz bir eklenti de vardır. ancak, şiddetle tavsiye edilir hangisinin çevrimiçi mağazanız için en iyi seçim olduğunu belirlemenize yardımcı olacak mevcut seçenekler arasındaki farkları okuduğunuz.

İlk Ürününüzü Ekleme

iThemes Exchange, web sitenize ürün listelemeleri ekleme arayüzünü hızlı bir şekilde tanımanıza yardımcı olacak örnek bir ürün içerir.

ancak, ürün listeleme oluşturma işlemi çok kolaydır kavramak. Daha önce WordPress’te içerik oluşturan herkes, sahip olmayanlara göre bir avantaja sahip olsa da, yeni kullanıcıların ilk ürün listelerini oluşturmak için kendi kendini açıklayan kutuları doldurmakta sorun yaşamaması gerekir..

Ürün Listeleme Sayfası

Ürün başlığı, açıklaması ve fiyatının yanı sıra, geniş bir ürün açıklaması yazmanın yanı sıra bir dizi resim yükleme fırsatı da elde edersiniz. Ürün girişinizi yapılandırırken şunları yapabilirsiniz: envanter izlemeyi etkinleştir, ürün için bir kullanılabilirlik süresi ve çok daha fazlasını ayarlayın. Tüm bunlar, öğelerinizi gereksinimlerinizi en iyi karşılayacak şekilde satabilmenizi sağlar.

Gelişmiş Ürün Seçenekleri

Web sitenizde fiziksel ürünler yerine dijital indirmeler satıyorsanız, ürün için herhangi bir dosya yükleyebilirsiniz. Tüm bunlar WordPress medya kütüphanesinde gerçekleştiği için, bu dosyaları web sitenize sürükleyip bırakarak onlara bir ad vermek.

Yeni İndirme Ekle

Ürün listelemeniz şekillenmeye başladığında, potansiyel müşterilerinize nasıl görüneceğini görmek için önizleyebilirsiniz.

iThemes Exchange Ürün Listeleme

Görünüşünden memnun olduğunuzda, ürün listesini web sitenizde yayınlamak için yayınlayabilirsiniz. Sadece birkaç fare tıklaması ve dakika içinde. artık çevrimiçi listelenen ürününüz var. Bu, yetenek ödemeleri toplama ve dijital indirmeleri otomatik olarak dağıtma, veya fiziksel ürünleri manuel olarak gönderir.

Çevrimiçi Mağaza Sayfalarınızı Yönetme

Artık çevrimiçi olarak en az bir ürününüz var, mağazanızın sayfalarına göz atmanın zamanı geldi. Bu, ürün listeleme sayfasını, özel hesap ve profil sayfalarını ve satın alma bilgi sayfalarını içerir. Neyse ki iThemes Exchange bu temel sayfaları sizin için oluşturur ve bunları yönetmeniz için bir yol sağlar.

iThemes Değişim Sayfaları

Bu sayfaların tümü eklenti ayarlarından yönetilebilir. Bunlardan herhangi birini normal bir WordPress sayfasında yaptığınız gibi özelleştirebilirsiniz. İyi bir fikir bu sayfalardan bazılarını sitenizin gezinme alanlarına ekleyin, widget alanları veya ana menüler gibi.

Mağaza Menüsü

Artık ziyaretçileriniz ürünlerinizi bulabilir ve mağazanızda kolayca gezinebilir.

Çevrimiçi Mağazanızı Özelleştirme ve Yükseltme

iThemes Exchange burada bitmiyor. Ayrıca yapmanız gereken bir ayarlar sayfası var kesinlikle bir göz at. Ayarlar aracılığıyla mağaza bilgilerinizi ve vergi numaranızı girebilir, ayrıca müşteri kayıtlarını nasıl ele alacağınızı ve başarılı bir çevrimiçi mağaza işletmenin diğer tüm önemli yönlerini tanımlayabilirsiniz..

Mağazanıza daha fazla özellik eklemek istiyorsanız, çeşitli eklentiler mevcuttur. Pro Premium premium yükseltmeleri, fatura gönderme, ürün varyantları ekleme, yinelenen ödemeleri kabul etme ve çok daha fazlası gibi özellikleri içerir.

Artık ilk ürününüzü listelediğinize ve mağazanızı yapılandırdığınıza göre, geriye kalan tek şey WordPress e-ticaret teması nasıl seçilir.

Sonuç

Gördüğünüz gibi iThemes Exchange, WordPress web sitenize daha sonra ziyaretçilerinizin satın alabileceği ürünleri eklemeyi çok kolaylaştırıyor. Ödemeleri toplamak için PayPal’ı kullanan iThemes Exchange, WordPress ile ücretsiz bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Elbette var bir çevrimiçi mağaza kurmak için çok daha fazlası web sitenizdeki ürünleri listeleme ve satma yeteneği eklemek.

Uygun bir tema ve eklenti seçmek ve ürün listelemelerinizi oluşturmak maceranın başladığı yerdir. Bundan sonra, mağazanıza ziyaretçi çekmeye, müşteri beklentilerini yönetmeye ve en önemlisi müşteri ayrıntılarınızı sorumlu, güvenli ve güvenli bir şekilde ele almaya odaklanma zamanı. Bu, vergi kurallarına aşina ortaya çıkabilecek sorunları çözmek için gerekli teknik becerilerle uğraşmaktan bahsetmiyorum bile, ürünlerinizin bulunduğu coğrafi konumların her biri için.

WordPress ve iThemes Exchange yapıyor satılık ürünleri listelemeyi ve ödemeleri tahsil etmeyi çok kolay hale getirin PayPal gibi bir ödeme işlemcisi aracılığıyla müşterilerinizden – heyecan verici e-ticaret dünyasına girmeden önce tamamen hazır olduğunuzdan emin olun.

İThemes Exchange hakkında bilinmesi gerekenler

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map