En İyi WordPress Paketi ve Üyelik Siteleri

WordPress tema paketi / üyelik siteleri, makul bir fiyata bir dizi premium tema almanın harika bir yoludur. Bireysel tema lisansları sadece bir tema için birkaç dolardan yüzlerce dolara kadar her yerde çalışabilir. Paket ve üyelik sitelerinin güzelliği, tüm temalarını aylık veya yıllık bir ücretle almanız ve bu temalar için destek ve güncellemeler almanızdır..


Web’deki en iyi WordPress tema paketlerinin / üyeliklerinin bir listesini hazırladık. Bu, mevcut paketlerin sadece küçük bir kısmı, ancak hepsi güvenilir ve güvenilir tema yazarlarından. Listemiz yüksek kaliteli ve kullanışlı WordPress tema mağazası paketlerini temsil ediyor ve umarım yakında birkaçından yararlanacaksınız!

Themes Kingdom – yılda 129 $

temalar-krallık-wordpress-demeti

Bu, bir tema paketi sitesi için uygun fiyatlı bir seçenektir, ancak üst düzey temalara ve fiyat desteğine sahiptirler. Düşük fiyatın sizi aldatmasına izin vermeyin – Themes Kingdom, iş, bloglar ve portföyler için kaliteli temalar (şu anda 41) ve dergi, restoran ve e-ticaret gibi daha fazla niş tema sunuyor. Onlar yıllık 129 $ fiyat için çok teklif.

Themes Kingdom’ı ziyaret edin

Zarif Temalar – yılda 69 ABD doları

Muhtemelen en iyi bilinen WordPress tema paketi sitelerinden biri. Zarif temalar, düşük yıllık bir fiyatla zengin ve kullanımı kolay temalar üzerinde güçlü bir üne sahiptir. Şu anda çeşitli nişlerde (blog, dergi, e-ticaret, portföy vb.) 87+ WordPress teması var ve her ay birkaç yeni tema yayınlıyorlar. Yılda sadece 69 $ karşılığında bu inanılmaz bir değer.

Zarif Temaları Ziyaret Edin

ThemeFuse – aylık 17 ABD doları

ThemeFuse, çeşitli stiller ve düzenlerde yüksek kaliteli WordPress temaları sunar. Şu anda gerçek eastate, restoranlar, hukuk firmaları, sanatçılar, tıbbi ofisler, spor haberleri ve çok daha fazlası için 23 tema var. Tüm WordPress temalarına ayda 17 $ karşılığında erişin (artı bir kez 199 $).

ThemeFuse’ı ziyaret edin

StudioPress – ömür boyu 399,95 $

StudioPress, adlarına 47 etkileyici temanın mevcut sayısıyla iyi bilinen bir WordPress tema mağazasıdır. Tüm temaları Genesis Framework üzerinde çalışır – SEO dostu, süper esnek ve WordPress tema çerçevesini özelleştirmek kolaydır. 399,95 $ karşılığında tüm StudioPress temalarını ve ayrıca destek ve güncellemeleri içeren “Pro-Plus Tüm Temalar Paketi” ni satın alabilirsiniz.

StudioPress’i ziyaret edin

Themify – yılda 79 $

Tonlarca e-ticaret, çok amaçlı ve duyarlı WordPress temasıyla, küçük işletmelerseniz (veya onlarla çalışıyorsanız) bu harika bir üyelik seçeneğidir. Themify’ın şu anda 31 teması var ve hepsi profesyonel, kullanımı kolay ve çok yönlü. Her tema lisansı 49 ABD dolarıdır – bu nedenle yılda 2 tema kullanmayı planlıyorsanız yıllık üyelik ücreti 79 ABD dolarıdır..

Themify’ı ziyaret edin

Tema Fırını – yılda 99 $

Oyunda nispeten yeni olan Theme Furnace, UpThemes Framework üzerine inşa edilmiş yüksek kaliteli temalar sunuyor. Temaları arasında Nivo kaydırıcı ve Flickr, Twitter ve diğer sosyal medya için özel widget’lar gibi diğer temiz özellikler de yer alıyor. Muhteşem temalarının 9’unu yılda sadece 99 $ karşılığında alın.

BizzThemes – yılda 99 $

BizzThemes’in üyeliği, çoğunlukla iş ve niş iş (tırnak salonu, hukuk firması, restoran, barındırma vb.) WordPress temaları sundukları için harika. 24 çok amaçlı iş teması koleksiyonu, sitelerine gelen ziyaretçiler üzerinde harika bir ilk izlenim bırakmak isteyen işletmeler için mükemmeldir. Üyelik yılda yalnızca 99 ABD dolarıdır (ayrıca bir defalık 100 ABD doları kayıt ücreti) ve işletmenizin geleceğine iyi bir yatırımdır.

BizzThemes’i ziyaret edin

WPZoom – aylık 19 $

WPZoom, modern ancak profesyonel WordPress temalarından oluşan sağlam bir portföye sahiptir. WPZoom Seçenekler Paneli ve ömür boyu destek ile iş, dergi, haberler, duyarlı, portföy ve multimedya temaları var. Ayda sadece 19 $ karşılığında 56 temanın harika listesini alabilirsiniz (artı bir kez 199 $ ücretsiz kayıt olun).

WPZoom’u ziyaret edin

VivaThemes – 129 dolarlık paket

Bu WordPress tema üyelik sitesi 38 basit ve profesyonel tema sunuyor. Temaları, CMS, portföy, fotoğrafçılık ve bloglar dahil olmak üzere çeşitli standart ve niş siteleri kapsar. Viva Temalarının özelleştirilmiş sürümlerini kullanarak kaç site oluşturabileceğinizi düşündüğünüzde, mevcut tüm Viva Temalarını içeren 129 $ “Tüm Temalar Paketi”, minimum tutardır.

VivaThemes’i ziyaret edin

Organik Temalar – 249 $ ömür boyu

Organik Temalar benzersiz ve profesyonel temalar geliştirir. Temiz temalarının 19 tanesi özenle oluşturulmuştur ve kullanımı ve özelleştirilmesi kolaydır. Her Organik Tema temasının dahil olduğu (geçmiş, şimdiki ve gelecekteki temaların hepsi dahil) 249 $ ‘lık “Geliştirici Paketi” ni edinin.

Organik Temaları Ziyaret Edin

PremiumPress – 249 $ ömür boyu

Bu tema mağazası, yüksek kaliteli, zengin özellikli WordPress temaları geliştirir. PremiumPress, çevrimiçi işletmeler için mükemmel SEO optimizasyonlu temalarda uzmanlaşmıştır. 11 ayrıntılı teması, açık artırma, kupon, sınıflandırılmış, alışveriş sepeti ve daha fazlası gibi nişler içindir. Tüm temalar ayrıca etkileyici 7/24 müşteri desteği ile birlikte gelir. “VIP Koleksiyonuna” yatırım yapmak, PremiumPress’in mevcut ve gelecekteki tüm temalarına yalnızca 249 ABD doları karşılığında erişmenizi sağlar.

PremiumPress’i ziyaret edin

AppThemes – ilk yıl 249 $

Belki de mevcut en teknik temalar olan AppThemes’in WordPress temaları son derece değerlidir. İlanlar, iş ilanları, kupon yönetimi, bir yardım forumu ve bir iş dizini için 5 tema hepsi olağanüstü. Her anıtsal tema, büyük miktarda özellik ve benzersiz destek içerir ve her tema 99 $ ‘a çıkar. Üyelik için ilk yıl maliyeti 249 ABD doları (ve yıllık 79 ABD doları yenileme maliyeti), temaların gerçek maliyetinin yarısını elde edeceğiniz anlamına gelir.

AppThemes’i ziyaret edin

Varsa, en sevdiğiniz üyelik sitesi nedir?

Bu çok sayıda tema üyeliği / paket mağazası! Şu anda herhangi birinin üyesi misiniz, yoksa deliyseniz, hepsinin üyesi misiniz? Bu tema mağazalarından herhangi biri (iyi veya kötü) ile ilgili geçmiş deneyimleri bize bildirin ve okuyucularımız bu temalarla ilgili herhangi bir olumlu veya olumsuz deneyiminiz olup olmadığını bilmek isteriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map