DreamPress WordPress Hosting’e Genel Bakış

Web’deki en son ve en büyük WordPress barındırma seçeneklerini paylaşmayı seviyoruz, bu yüzden sizi DreamPress ile tanıştırmamız gerekiyor. DreamPress, herhangi bir blogcu veya küçük işletme için mükemmel özelliklerle dolu DreamHost tarafından sunulan yönetilen WordPress hostingidir. DreamHost hakkında daha fazla bilgi edinmek için düğmeyi tıklayın veya okumaya devam edin. Oh, ve şu anda DreamHost Paylaşımlı Hosting koduyla sadece 5,95 $ / ay (bu% 33 indirim!) WPEXPLORER33.


DreamHost Web Barındırma

Neden DreamHost’u Seçmelisiniz?

Seçim yapabileceğiniz bir dizi barındırma şirketi olduğunu biliyoruz ve sizin için doğru olanı bulmak gerçekten zor olabilir. DreamHost doğru olabilir. 1997 yılında bir üniversite yurdunda başlayan DreamHost, şimdi 1,5 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor. Hizmet yıllarında hizmet, güvenlik, eğlence ve esnekliğe odaklandılar – ve açıkça onlar için çalışıyor.

Web Hosting Seçenekleri

Sizin için doğru ev sahibini seçmek için anahtar noktalardan biri, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir plan bulmaktır. Kullanacağınız özellikler sunan bir plan istiyorsunuz. Sunucular hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, muhtemelen paylaşılmanız veya yönetilmeniz gerekir. Ama bir sunucu etrafında yolunuzu biliyorsanız ve gerçekten el ele almak istiyorsanız, belki bir VPS veya adanmış bir sunucu ile gidebilirsiniz. DreamHost, çeşitli barındırma ihtiyaçlarına uyacak birçok plan sunar:

Paylaşılan Evsahipliği: Bloglar, portföyler, küçük işletmeler ve diğer yeni siteler için harika
Yönetilen WordPress Barındırma: Özellikle WordPress ile çalışan siteler için
Yönetilen VPS Barındırma: İşletmeler, mağazalar, geliştiriciler ve daha fazlası için yeterince güçlü
Dedicated Sunucular: Tamamen yönetilen ve yüksek trafikli web siteleri için hazır

Tabii bu hosting seçeneklerinin her biri farklı servis seviyeleri içerir, böylece hosting ihtiyaçlarınız arttıkça ölçeklenebilir.

Web Hosting Özellikleri

-Özelliklerini dreamhost

Buna ek olarak, DreamHost tüm müşterilerine harika özellikler sunar. Hangi planı seçerseniz seçin, DreamHost’tan yararlanacağınızdan emin olduğunuz bazı barındırma özellikleri şunları içerir:

 • Kontrol Paneli: DreamHost kontrol paneli, barındırma için merkezi komuttur. Hesabınızı yönetebilir, alan adlarınızı görüntüleyebilir, kullanıcı ekleyebilir veya silebilir ve hatta tek tıklamayla yüklemelerinize erişebilirsiniz. Ayrıca posta, VPS, özel sunucular, faturalandırma, destek ve daha fazlası için tonlarca başka yararlı hızlı bağlantı var.
 • Tek Tıkla Yükleyici: Çoğu web barındırıcısında standart olan bu, WordPress (veya başka bir platform) yükleme işlemini kolaylaştırır. FTP ile giriş yok. İndirme fermuarları yok. Sadece düğmeyi tıklayın, birkaç dakika bekleyin ve gitmekte fayda var.
 • Müthiş Destek Teknikleri: Kim yardım etmek istemiyor? Web siteniz üzerinde çalışırken ve bir sorunla karşılaştığınızda, yardım için ulaşabileceğiniz bilgili kişiler olduğunu bilmek güzel.
 • Mobil Web Sitesi Oluşturucu: DudaMobile tarafından desteklenen bu özellik, web sitenizin mobil bir sürümünü oluşturmanıza olanak tanır (yalnızca duyarlı bir web sitesi şablonu kullanmak yerine).
 • Cafe Ticaret Entegrasyonu: Çevrimiçi bir mağaza oluşturmak, biraz fazladan para kazanmak için harika bir yoldur ve her zaman WooCommerce veya Easy Digital Downloads gibi bir eklenti kullanabilirsiniz, ancak DreamHost da Cafe Commerce’i tamamen destekler – böylece çok sayıda mağaza oluşturma seçeneğiniz vardır..
 • Otomatik Kötü Amaçlı Yazılım Taramaları: Kötü amaçlı yazılım bueno değildir ve DreamHost, Kötü Amaçlı Yazılımları uzak tutmak için kendi otomatik taramalarını yapar.
 • CloudFlare Entegrasyonu: İyi bir CDN’ye sahip olmak, dünyanın dört bir yanındaki ziyaretçiler için sayfa yükleme sürenizi azaltmanıza yardımcı olabilir ve Cloudflare, dışarıdaki en iyilerden biridir.
 • % 100 Çalışma Süresi Garantisi: Mükemmel bir dünyada web siteniz asla düşmez ve DreamHost hosting deneyiminizi olabildiğince mükemmel hale getirmek ister. % 100 kesintisiz çalışma garantisine sahiptirler (ancak elbette, sunucunuzun bakım, yazılım güncellemeleri vb. İçin birkaç dakika aşağıya inebileceği zaman vardır, ancak çoğu ana bilgisayar sizi önceden bilgilendirecektir).

DreamPress Yönetilen WordPress Barındırma

wordpress-notebook

Henüz bilmiyorsan WordPress’i seviyoruz. Bu yüzden DreamPress hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyorduk – DreamHost’un tam olarak yönetilen WordPress barındırma planı (şu anda% 20 indirimli, ayda sadece 19,95 $ kazanıyor). DreamHost, 2005 yılında bir WordPress ortağı oldu ve o zamandan beri 750,00’den fazla WordPress sitesi onlarla birlikte barındırılıyor. İşte güçlü DreamPress barındırmalarına dahil olanların zirvesi:

 • Otomatik WordPress Kurulumu: Tek tıklamayla kurulumu unutun – DreamPress ile WordPress zaten sizin için yüklenmiş.
 • Otomatik WordPress Güncellemeleri: DreamPress, web sitenizi barındırmayı kolaylaştırmakla ilgilidir, bu nedenle sizin için temel WordPress güncellemelerine bakarlar. Tatile gidiyorsanız veya çalışacak işleriniz varsa endişelenmeyin, DreamPress WordPress sürümünüzü güncel tutacaktır.
 • Optimize Edilmiş Barındırma Yapılandırması: Sunucular zor ve ne yaptığınızı bilmiyorsanız, ayarları kendi başınıza değiştirmeye çalışmalısınız. Her bir DreamPress sunucusunu özellikle WordPress için ayarlayan profesyonellere bırakın.
 • WP-CLI Yüklendi: Daha ileri düzey kullanıcılar için, WP-CLI zaten kurulu geliştirici komut satırı istemlerini kutudan çıkar çıkmaz kullanmayı kolaylaştırır.
 • Yönetilen VPS ve MySQL Sunucuları: Yup – yönetilen barındırma. Daha önce söylediğimiz gibi, sunucularınız için endişelenmenize gerek yok. DreamHost sizin için her şeyi yapar!
 • Web Tabanlı Kontrol Paneli: Bu, daha önce bahsedilenle aynı kontrol panelidir, burada DreamPress barındırma planınızla yapılacak her şeyi yönetebilirsiniz.
 • Uzman WordPress Desteği: Bir soru sorduğunuzda doğru kişiye sormak önemlidir ve DreamHost’un WordPress uzman ekibi ile aklınıza gelebilecek herhangi bir soruyu sorabilir ve iyi bir yanıt aldığınızı bilirsiniz.
 • Herhangi Bir Tema / Eklenti ile Uyumlu: Bunu doğru okudun, herhangi bir tema, herhangi bir eklenti. Kelimenin tam anlamıyla sınırsız kombinasyonlar var. Harika bir temanız veya eklentiniz varsa kullanmaktan endişe ediyorsanız, DreamPress’e yüklerken sorun yaşamamanız gerekir.
 • Vernik Önbellekleme: CloudFlare harika, ancak Vernik önbellekleme sitenize önbelleği artırmaya daha fazla performans ekler. Bu HTTP hızlandırıcı, DreamPress sunucularının sitelerinizi iki katına çıkarmasına yardımcı olur!
 • Otomatik Günlük Yedeklemeler: Yedeklemeler herhangi bir WordPress güvenlik rejiminin ayrılmaz bir parçasıdır ve bu çok önemli bir faktör olduğundan DreamHost bu özellikleri DreamPress planlarına dahil etmiştir.
 • DreamObjects Cloud’a Opsiyonel Yedekleme: Bu, ek ücret karşılığında ekleyebileceğiniz premium bir özelliktir – bu günlük yedeklemeleri kaydetmek için güvenli ve güvenli bir bulut ortamı.
 • Sınırsız Depolama Alanı / Bant Genişliği: Bunu daha önce görmüştünüz (eminim) ve diğer birçok ana bilgisayar ve barındırma planı gibi DreamPress de ihtiyacınız olduğu kadar depolama alanı ve bant genişliği kullanabileceğinizi garanti eder. Elbette (yüksek trafikli bir site işletiyorsanız, planınızı ölçeklendirmeniz gerekir).
 • Sınırsız E-posta: Bazı yönetilen barındırma planları buna dahil değildir, ancak DreamPress’in bunu yapmasından memnuniyet duyuyoruz. İşletme web sitenizi DreamPress’te çalıştırmayı düşünüyorsanız, çalışanlarınızın her biri için profesyonel e-posta hesapları oluşturmanız şarttır.

Çok hoş özellikler listesi değil mi? DreamHost’un yönetilen Sanal Özel Sunucuları (VPS) üzerine kurulmuş olan DreamPress, kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır. DreamPress sunucuları, WordPress için en iyi seçenekleri kullanacak şekilde önceden yapılandırılmıştır, böylece herhangi bir sunucu ayarını kendiniz yapmak zorunda kalmazsınız.

Bunun üzerine bir Vernik önbellek katmanı eklediler (artı Vernik HTTP Purge eklentisi) sitenizin performansını artırmak için. Ve endişelenmeyin – herhangi bir tema veya eklenti DreamPress ile çalışacaktır (Turun Toplam teması dahil), bu nedenle sitenizin görünümü ve çalışması tamamen size bağlıdır. Artık DreamPress’in ne hakkında olduğu hakkında bir fikriniz var.!

Sadece Birkaç Düşünce

dreampress-düşünceler

DreamPress’in bunun için çok şey var, ancak düzenli olarak kullandığım ve şu anda mevcut olmayan birkaç özellik var. İlk olarak çoklu destek. Çoğu insan için büyük bir anlaşma değil. WordPress kullanarak bir veya birkaç blog veya işletme çalıştırıyorsanız, her site için ayrı bir barındırma planı satın almanız gerekir.

Diğer eksik özellik ise sahneleme alanı. Umarım bu DreamHost’un eserlerde sahip olduğu bir şeydir. Şahsen, evreleme alanlarının çeşitli amaçlar için kullanışlı olduğunu gördüm, en önemli şeylerden biri güncellemeleri test etmek (özellikle WordPress ve WordPress temaları için). Ancak çoğu kullanıcı için (benim gibi şüphecileri güncellemeyen), muhtemelen sahneleme alanını çok fazla kaçırmayacaksınız.

Bunun dışında DreamPress, bir WordPress kullanıcısının ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir – yerleşik önbellekleme bile. Oh, ve piyasadaki diğer yönetilen WordPress barındırma planlarının çoğundan farklı olarak, DreamPress’in kullanmanıza izin vermeyecekleri kara listeye alınmış WordPress eklentileri yok (en azından bulamadım). Bazı web barındırıcıları, yinelenen işlevselliği önlemek için izin verilmeyen eklentilerin bir listesine sahiptir. Ancak DreamPress ile kurulumlarını oldukça temiz tuttular, bu yüzden gerçekten BackWPup kullanmak istiyorsanız veya YARPP o zaman devam et.

Paketleme

İnşallah DreamPress bizim iç görünüm zevk! Bu sağlam bir WordPress barındırma seçeneği gibi görünüyor ve DreamHost, WordPress sitenizi ayarlamayı kolaylaştırmak için bazı harika özellikler ekledi. DreamHost veya DreamPress kullandıysanız, aşağıdaki düşüncelerinizi bize bildirin. Gerçek kullanıcılardan, barındırmalarının nasıl performans gösterdiğini duymak isteriz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map