DesktopServer ile WordPress İstemci Siteleri Oluşturma ve Dağıtma

DesktopServer Neden Kullanılmalı?

WordPress Geliştirme konusunda ciddiyseniz ve web sitelerinizi oluştururken ve dağıtırken işleri daha kolay / hızlı hale getirmek istiyorsanız, WordPress’in yerel kurulumlarını oluşturmanıza izin veren premium bir uygulama olan DesktopServer’a bir göz atmak isteyebilirsiniz. bunları canlı sitenize dağıtın.


Neden Yerel Olarak Çalışmalısınız

WordPress'i Yerel Olarak Yükleme

WordPress web sitenizde önemli değişiklikler yaparken, önce bunları bir test sitesinde yapmalısınız. Ne yaptığınızı bilmediğiniz sürece, canlı çalışmak kodlama hataları, eklenti ve tema uyumsuzlukları ve hatta güvenlik açıklarını riske atmak anlamına gelir. Güvenli oynamak ve bir sahneleme alanı kullanmak daha iyidir ve yerel bir WordPress kurulumundan daha güvenli veya ayrı bir şey yoktur..

Yerel olarak çalışmak, temaları değiştirme, yeni eklentiler yükleme, kod parçacıkları ekleme, ayarları özelleştirme ve daha fazlasını bir güvenli ayar canlı web siteniz mükemmel çalışır durumda kalacaktır. Hangi eklentilerin birbiriyle güzel oynadığını görebilir veya sitenizin yeni bir tema ile nasıl görüneceğini test edebilirsiniz. Ayrıca, yerel olarak çalışmanın, canlı sitenizde yayınlamaya karar verdiğiniz nihai tasarımınızın bir yedeği olmasının ek bir yararı vardır..

Yerel kurulumlar da tipik olarak Çok daha hızlı geliştiriciyseniz size tonlarca zaman kazandırır. Kendi bilgisayarınız sunucunuz olduğundan, sınama sırasında yavaşlamayacak veya herhangi bir kesinti yaşamayacaksınız. Değişikliklerinizi yapmak için FTP veya barındırma kontrol paneliniz aracılığıyla giriş yapmak zorunda kalmadan istediğiniz kadar CSS veya PHP satırını değiştirebilirsiniz..

Ve son büyük avantaj, her yerde yerel olarak çalış yerel kurulumlar yerel olduğu için internet erişimi gerekmez. Dolayısıyla, bir müşteri projeniz varsa, ancak $ 10 / saat internete sahip bir uçakta veya erişiminiz çok az olan veya hiç erişimi olmayan bir yerde sıkıştıysanız, yerel kurulumunuza giriş yapın. İnternete ihtiyaç duymadan işinizi yapabilirsiniz.

Artık yerel olarak çalışmanızın nedenlerinden bazılarını bildiğinize göre size nasıl yapılacağını anlatacağız! Artık genel MAMP, WAMP veya XAMPP’yi Mac veya Windows bilgisayarınıza kurabilirsiniz, ancak size daha iyi bir yol olduğunu söyleyebiliriz. DesktopServer kullanın. Yerel WordPress kurulum sürecini kolaylaştırdılar, herhangi bir WordPress kullanıcısının herhangi bir zamanda yerel bir kurulum yapmasını ve çalışmasını kolaylaştırıyorlar.

Neden MAMP veya WAMP Yerine DesktopServer Kullanmalısınız

DesktopServer Neden Kullanılmalı?

WordPress’i yerel olarak yüklemek birçok adım gerektirir ve daha önce hiç yapmadıysanız oldukça zor olabilir. DesktopServe ile değil, bu kullanışlı uygulama yerel kurulumu bir esinti yapar.

Sistem kurulumunuzun sürümünü (Hesabım> Satın Alma İşlemleri> Ayrıntıları ve İndirilenleri Görüntüle bölümündeki ServerPress hesabınızdan alabilirsiniz) indirmeniz, indirmenizi açmanız, uygulamayı yüklemeniz ve ardından yeni yerel sitenizi ve sunucunuzu oluşturmak için talimatları izlemeniz yeterlidir ( tüm adımları ayrıntılı olarak DesktopServer Başlangıç ​​Kılavuzu’nda okuyabilirsiniz). İşte bu – DesktopServer hizmetlerinizi yapılandırır ve sizin için WordPress’i yükler, böylece tek yapmanız gereken takip etmek.

Bir dosyayı bulmak ister misiniz? DesktopServe, “Belgeler” klasöründe otomatik olarak bir “Web Siteleri” alt klasörü oluşturur; burada mevcut sitelerinizin tümünü adlarına ve ayrıca içindeki temalara ve eklentilere göre bulabilirsiniz.

Else DesktopServer’ı Harika Yapan Nedir

DesktopServer by ServerPress, WordPress’in yerel bir sürümünü kurmaktan çok daha fazlasını yapar. Yerel kurulumunuzu süper güçlü hale getirmek için birçok yerleşik özelliğe erişebilirsiniz. DesktopServer’ın ücretsiz sürümü harika olsa da, özellikle bir test sürüşü için almakla birlikte, aşağıdakileri içeren premium sürümü gerçekten isteyeceksiniz:

 • Ekle sınırsız yerel web siteleri (ücretsiz sürüm sadece 3 ile sınırlıdır)
 • Bir WordPress Oluşturun çoklu
 • kopya Birkaç tıklamayla WordPress siteleri
 • Kolayca dışa aktar ve arşivle yerel sitelerin
 • Doğrudan dağıtım canlı sunucunuza yerel bir site
 • Ekle “planları”Sık kullanılan WordPress yapılandırmaları için
 • BackupBuddy, Duplicator, BackWP Up, BackUp WordPress, InfiniteWP ve ManageWP gibi popüler eklentilerle kullanın
 • Ve çok daha fazlası! DesktopServer özelliklerinin tam listesini görmek için sitelerini ziyaret etmeniz yeterlidir.

DesktopServer: Kolay ve Güçlü Yerel Kurulumlar için 5 Yıldız

DesktopServer’ın kurulumunu ve kurulumunu (elveda MAMP) ne kadar kolay sevdiğimizi ve WPExplorer’da daha fazla tema geliştirmeye başladığımızdan daha gelişmiş özelliklerin bazılarını denemekten heyecan duyuyoruz. Bu harika WordPress kaynağı hakkında bunun ne düşündüğünü öğrenmek için DesktopServer’ın Lucy Beer tarafından yaptığımız önceki incelememizi de görebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map