Çevrimiçi Mağazanızı iThemes Exchange Eklentileri ile Yükseltin

Son zamanlarda WordPress ile çevrimiçi ürün satmaya başlamanın basit bir yolu olan iThemes Exchange’e baktık. Bu ücretsiz e-ticaret eklentisi, herkes için mükemmel bir seçim olduğunu kanıtladı. çevrimiçi mağaza oluşturmanın hızlı yolu, veya bu işlevselliği mevcut WordPress web sitelerine ekleyin.


Çekirdek eklenti kullanımı ücretsizdir ve size izin vermek için yeterli özellik ve işlevsellik içerir satılık fiziksel ve dijital ürünleri listele WordPress web sitenizde, envanterinizi yönetin ve müşterilerinizden ödeme alın. Ancak, Exchange için mağazanızın yeteneklerini önemli ölçüde artırabilecek bir dizi eklenti vardır.

Çevrimiçi mağazanız gelir elde etmeye ve gelir elde etmeye başladığında veya ilk düşündüğünüzden daha gelişmiş ihtiyaçlarınız olduğunu keşfettiğinizde, Exchange için mevcut eklentilere bakmaya başlamak için iyi bir zaman olabilir.

Bu eklentilerin, çevrimiçi mağazanızı yönetme konusunda zamandan, emekten ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olma ihtimali yüksektir. Bu makalede, çevrimiçi mağazanızı daha kolay yönetebilmeniz ve müşterilerinize hizmet vermede daha iyi.

iThemes Exchange E-ticaret Eklentileri

Mağazanızı Geliştirmek İçin En İyi iThemes Exchange Eklentileri

İThemes Exchange için çok sayıda eklenti olmasına rağmen, bu liste, potansiyel olarak kaybedilen satışları kurtarmanıza, gönderim ücretlerinizi daha verimli bir şekilde yönetmenize, mağazanıza ve sitenize üyelik bileşenleri eklemenize ve hatta üyelik bileşenlerini eklemenize yardımcı olabilecek bazı seçenekleri vurgulamaktadır. müşterilerinizin fiyatlarını adlandırmasına izin verin ürünlerinizi satın alırken.

Tüm Exchange Eklentilerini Görüntüle

Mağazanızı daha verimli hale getirmenin ve daha etkili bir gelir getiren makineye dönüştürmenin bir yolunu arıyorsanız, bu eklentiler,.

Terk Edilmiş Arabalar

Alışveriş Sepetlerini Terk Et

Bu, bir çevrimiçi mağaza sahibinin satışlarını ve gelirlerini artırmak için web sitelerine ekleyebileceği en iyi özelliklerden biridir. Exchange için Abandoned Carts eklentisi, alışveriş sepetlerine ürün ekleyen, ancak bu öğeleri kontrol edip satın almayan müşterilerinize otomatik olarak e-posta gönderebilir. Göre Baymard Enstitüsü, ortalama belgelenmiş çevrimiçi alışveriş alışveriş sepetini terk etme oranı çok büyük% 68.

Birisinin web sitenizdeki bir alışveriş sepetini terk etmesinin birçok nedeni vardır. Belki arandılar, ödeme ayrıntılarını vermediler veya bir e-posta veya başka bir bildirim nedeniyle dikkatlerini dağıttılar. Sebepleri ne olursa olsun, potansiyel müşterinizin sepetlerini terk etmeden önce e-posta adreslerini mağazanıza girmeleri şartıyla, bu eklentinin size yardımcı olma şansı çok yüksektir kaybedilen satışlardan bazılarını geri kazanın.

Bu terk edilmiş alışveriş sepeti eklentisi tarafından gönderilen e-postalar markanıza uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir. Bununla birlikte, varsayılan olarak, siparişlerini tamamlamalarını mümkün olduğunca kolaylaştırmak için alıcının alışveriş sepetine doğrudan bir bağlantı içereceklerdir.

Tablo Ücreti Kargo

Döviz Tablo Ücreti Gönderimi

Table Rate Shipping eklentisi size karmaşık gönderim ücretlerini ayarlama ve yönetme. Her biri kendi boyutuna ve ağırlığına sahip olan ve çok çeşitli yerlere teslim edilen bir dizi ürün satıyorsanız, artık satışlarınızın gereksinimlerini karşılamak için satışlarınıza otomatik olarak uygulanabilecek bir dizi gönderim bedeli oluşturabilirsiniz. senin mağazan.

Bu eklentiyi kullanarak, fiyat belirli bir miktarın üzerinde veya altındaysa, bir siparişe otomatik olarak gönderim maliyetleri ekleyebilirsiniz; veya müşterinin belirli sayıda ürün veya ürün sipariş edip etmediğine bağlı olarak. Ayrıca, nakliye ücretlerinin olup olmayacağını ve ne kadar olacağını belirlerken konumları da hesaba katılabilir..

Müşterinin sepetinde hangi öğelere sahip olduğuna bağlı olarak mağazanıza esnek ve duyarlı gönderim ücretleri eklemek istiyorsanız, Tablo Ücreti Gönderimi eklentisi vazgeçilmezdir.

Müşteri Fiyatlandırması

Exchange Özel Fiyatlandırması

Müşteri Fiyatlandırma eklentisi, müşterilerinizin check-out sırasında özel bir fiyat girmesine olanak tanır. E-kitaplar gibi dijital ürünler satıyorsanız ve müşterilerinizin fiyatlarını adlandırmasına izin verin, bu premium eklenti size bunu yapma olanağı sunar. Bu özel fiyatlandırma eklentisi için başka bir kullanım, web siteniz üzerinden bağış kabul etmek olabilir.

Bu esnek bir Exchange eklentisi olduğu için, müşterileriniz arasından seçim yapabileceğiniz bir fiyat noktaları girebilirsiniz. Alternatif olarak, onlara öğenin kendileri için değerli olduğunu düşündükleri bilgileri girme seçeneğini de verebilirsiniz. Müşterilerinizin fiyatlarını belirtmesine izin verirseniz, alt ve üst limit belirle ödeyebilecekleri miktar üzerinde kontrol sahibi olmanız için. Özel bir fiyat girerken müşterilerinize bolca seçenek sunmak için tüm bu seçenekleri birleştirebilirsiniz.

Bu eklenti tüm web siteleri ve çevrimiçi mağazalar için uygun olmasa da, sizin ve müşterileriniz arasında harika ilişkiler geliştirmeye yardımcı olabilecek birçok uygulama vardır..

iThemes Exchange Üyeliği

Exchange Üyeliği Eklentisi

WordPress için çok sayıda iyi üyelik eklentisi olsa da, zaten iThemes Exchange kullanıyorsanız, bu eklentiyi web sitenize bir üyelik alanı ekleyin bu premium eklentiyi yükleyerek.

Bu eklenti, sitenize ücretsiz ve ücretli üyelikler sunmanız için gereken tüm gelişmiş özellikleri içerir. Buna birden fazla üyelik planı dahildir, üyelik içeriğinin serbest bırakılması üyelik planlarına göre ve ürünleri yalnızca üyelere sunma.

Üyelik eklentisi, Yinelenen Ödemeler uzantısına erişim içerir. Bu size üyelik ödemelerini üyelerinizden düzenli olarak almanızı sağlar. Exchange destekli çevrimiçi mağazanıza birden fazla ödeme ağ geçidi eklemek mümkün olduğundan, bu yinelenen üyelik ücretlerini toplamak için size birçok seçenek sunar.

Sonuç

Mağazanız kapsam ve popülerlik açısından büyüdükçe, bu iThemes Exchange eklentileri daha fazla ürün satmanıza yardımcı olmak için daha fazla güç verebilir, daha fazla gelir elde et, ve daha önce manuel olarak tamamladığınız bazı görevleri otomatikleştirin.

Bu eklentilerin birçoğu ayrı ayrı veya Pro Pack’in bir parçası olarak mevcuttur ve burada mevcut seçeneklerin tam listesini görebilirsiniz. Ücretsiz iThemes Exchange mağaza oluşturucu eklentisi kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır olsa da, mağazanızın gelecekte, ne zaman ve istediğiniz zaman yükseltilebileceğini bilmek güzel.

Tüm Exchange Eklentilerini Görüntüle

Bir e-ticaret mağazası için hangi özelliklerin gerekli olduğunu düşünüyorsunuz? İThemes Exchange veya WordPress için diğer e-ticaret eklentileri için hangi eklentilerin kullanıma sunulduğunu görmek istersiniz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map