İçeriği Kısıtla Pro İnceleme ve Kılavuzu

Content Pro WordPress Eklentisini Kısıtla

Tekrar merhaba arkadaşlar! Sizin için başka bir harika anlaşmayla geri döndük. Bu kez, Pippin’in Eklentilerinden İçeriği Kısıtla WordPress eklentisi için kolayca bir üyelik sitesi oluşturmanıza izin verir. Şimdi bu eklentinin neden bu kadar harika olduğuna bakalım!


Web Sitenize Üyelik Ekleme Nedenleri

Web sitenize bir üyelik sistemi eklemek için bazı nedenler olabilir. Web sitenize yalnızca üyeler bölümü eklemek isteyebileceğiniz veya buna ihtiyaç duyabileceğiniz birkaç neden.

Kendi Online Mağazanızı Kurun

İçerik Pro Planı Seçeneklerini Kısıtla

Üyelikler web sitenizden geçimini sağlamak için harika bir yoldur ve web sitenizde ürün veya hizmet paketleri satmak istiyorsanız kendi üyelik platformunuzu entegre etmek istersiniz. İçerik Kısıtlama Pro, fiyat, süre, erişim seviyesi ve daha fazlasını düzenleyebilmeniz için birçok özelleştirme seçeneğine sahip planlar için tam destek ile birlikte gelir. Ve eklentinin Download Monitor ile entegre olması için eklentileri bile vardır (böylece kendi indirmelerinizi kendi web sitenizden yönetebilirsiniz) ve AffiliateWP (kendi bağlı kuruluş programınızı başlatmak istiyorsanız).

İşletmenizi Büyütün

İçerik Kısıtlama Pro Kısıtlı İçerik

Ayrıca, işinizi büyütmeniz için harika bir yol olan ücretsiz üyelikler de sunabilirsiniz. Üyeler bölümü ile daha fazla değer sağlayabilir ve daha fazla okuyucu kazanabilirsiniz. WPExplorer’da, yalnızca sitemizde bulabileceğiniz özel ücretsiz temalarımız için oturum açmış kullanıcılarımız var. Herhangi bir şekilde özel veya yalnızca üyelere yönelik içerik sunmak istiyorsanız, İçerik Pro’yu Kısıtla bunu yapmanın harika bir yoludur.

İçerik Kısıtlama Pro ile Üyelik Ekleme

Web sitenize üyelik eklemek zor olmak zorunda değil – Content Pro’yu Kısıtlamak çok kolay! Eklentiyi yükleyin ve abonelikleriniz için seçenekleri yapılandırın, üyelerinizi yönetin, finansal verileri dışa aktarın ve daha fazlasını yapın.

Content Pro Aboneliklerini Kısıtla

Her şey WordPress panonuzdan edinilebilir ve her bir özelliği parmaklarınızın ucunda anlamanıza ve tam olarak kullanmanıza yardımcı olmak için açıkça tanımlanmıştır (açıklamalarla). Ve birden fazla seviye, yükseltme ve hatta indirim kodu ekleyebilirsiniz.

İçerik Pro Raporlamasını Kısıtla

Oh, ve oldukça güzel bir raporlama bölümü de var. Kazançlarınız ve kayıtlarınız için grafikleri görüntüleyebilirsiniz (her ikisi de abonelik düzeyine ve zaman aralığına göre filtrelenebilir, böylece ilerlemenizi izleyebilirsiniz).

İçeriği Rakiplerden Ayrı Olarak Kısıtlayan Nedir?

Dikkate alınması gereken birçok ücretsiz ve premium seçenek olduğunu biliyoruz, ancak birçok WordPress blog yazarı ve girişimcisi için İçerik Kısıtlama Pro en iyi seçeneklerden biri. Her şeyden önce, eklentiyi ücretsiz deneyin indirerek İçeriği Kısıtla Ücretsiz WordPress eklentisi WordPress.org’dan. Bunun sizin için doğru eklenti olduğunu öğrendikten sonra, Pro sürümüne yükseltmek planınızı seçmek kadar kolay.

Eklenti de bir amaç ile kodlanmış. Pippin’i çok uzun zamandır tanıyoruz ve onun en iyi eklenti geliştiricilerinden biri olduğunu biliyoruz. WordPress.org neden gönderimleri gözden geçirmesi için ona güveniyor? İçerik Pro’yu Kısıtla gibi bir eklenti oluşturduğunda, her kod satırı ve her eklenti özelliği düşünceli ve amaçlı olarak seçilir. Bu, güçlü, güvenilir ve güvenli bir eklenti sağlar.

Ancak eklentinin arka ucu tek önemli faktör değil, İçerik Pro’yu Kısıtla da çok kullanımı kolay. Tüm seçeneklere ve özelliklere doğrudan WordPress kontrol panelinden ulaşılabilir (kazanç ve kayıt raporlarınız, pdf faturalarınız veya üye ve ödeme verilerine dışa aktarma seçenekleri gibi). Ayrıca, gerektiğinde form ekleyebilir, içeriği kısıtlayabilir, abonelik ayrıntıları ekleyebilir ve daha fazlasını yapabileceğiniz kısa kodlar vardır.

Ayrıca, bir sorunuz varsa cevabı muhtemelen kapsamlı çevrimiçi belgeler. Kurulum ve kısa kodlardan, eylem kancaları ve işlevleri hakkında geliştirici odaklı dokümanlara kadar her şey orada. Daha da iyisi, takip edebilmeniz için her kılavuzun her adımında size yol gösterecek videolar ve ekran görüntüleri vardır. Ayrıca, bir yanıt bulamıyorsunuz veya bir özellik isteğiniz varsa, İçerik Pro’yu Kısıtla destek ekibi yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Sadece bir istek gönderin ve bir teknoloji en kısa sürede size geri dönecektir..

Oh, ve İçeriği Kısıtla Pro’ya özgü olmasa da, Pippin’in güçlü eklentilerinden biri için premium eklenti üyeliği, özel dersler ve web sitesindeki kaynaklar. Herhangi bir WordPress uzmanı kullanıcısı için harika bir kaynak!

Pro’yu Sınırlandırın ve Eklentilerle Çok Daha Fazlasını Yapabilirsiniz

İçerik Pro Eklentilerini Kısıtla

Daha fazlasını mı istiyorsunuz? İçerik Pro’yu Kısıtla yüklemenize ekleyebileceğiniz tonlarca özellik var. Şu anda Pippin tarafından Download Monitor, AffiliateWP, WP Job Manager, MailChimp, Braintree Ödeme Ağ Geçidi, Kampanya Monitörü, Wysija Ekleme, Matematik Doğrulama, bbPress entegrasyonu, CSV Kullanıcı İçe Aktarma, EDD Üye İndirimleri için oluşturulan 12 ücretsiz ve premium eklenti var ve Güçlü Parolalar Uygulayın.

ActiveCampaign, ConvertKit, iDevAffiliate, MailChimp Pro, BuddyPress, taxamo, GetResponse, Şartlar ve Koşullar ve EDD İndirimleri için önyüklemek için 9 ek 3. taraf eklentisi var. Tüm bilgileri görüntüleyebilir ve hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Content Pro eklentilerini kısıtla internet sitesinde.

En İyi Notch Eklentisi Content Pro’yu Kısıtla

Kolay kullanım, eklenti ve uzantıların kullanılabilirliği ve belgelerin kalitesi için Restrict Content Pro’ya 5 yıldız veriyoruz. Yeni başlayanlar için harika bir eklentidir, çünkü seçenekler anlaşılması ve yapılandırılması kolaydır, ancak eylem kancalarından, şablon dosyalarından ve daha fazlasından yararlanacak gelişmiş geliştiriciler için eşit derecede uygundur..

İçerik Kısıtlama Pro’yu Bugün Edinin

WordPress için favori kaynaklarımızdan birinden yeni bir özel fırsat için yarın tekrar görüşmek dileğiyle – Might Deals!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map