Cart66 Cloud WordPress Eklentisi İncelemesi

Cart66 Cloud, birçok WordPress mağazası (hatta Cart66’nın kendisi) tarafından kullanılan çok sevilen Cart66 E-Ticaret Eklentisinin en yeni sürümüdür. Her zamankinden daha kolay, daha güvenli ve daha hızlı yeniden doğdu. Nasıl? Öğrenmek için okumaya devam edin!


Daha Kolay Bir E-Ticaret Çözümü

Her şeyden önce – Cart66 Cloud birçok çevrimiçi WordPress mağazası için kolay ve mükemmeldir. Gönderim seçenekleriyle gerçek ürünleri satabilir, yinelenen faturalandırmaya sahip üyelik ve abonelikler sunabilir veya satın aldıktan sonra hemen indirilebilecek dijital ürünleri satabilirsiniz. Cart66 Cloud hepsini tek bir yükseltme veya uzantı olmadan yapar.

Başlangıç

Herhangi birimizin (profesyonellere yeni başlayanlar) başa çıkabileceğini düşündüğüm üç adım var. İlk olarak, WordPress web sitenizi bir tema ile hazırlayın. Herhangi bir tema. Zaten sahip olduklarınızı kullanın veya yeni bir şeyler alın. Cart66 Cloud ürünleriniz için tüm özellikleri içerdiğinden, WordPress temanızın sahip olması gerekmeyen alışveriş sepeti ve ödeme. Şimdi Cart66 Cloud’u yükleyin. Son olarak, harika arayüzlerini kullanarak ürünlerinizi ekleyin. Bu kadar. Kolay değil mi?

Ürün Ekleme

Daha önce de belirtildiği gibi, Cart66 Cloud, e-ticaretin akıllıca olduğu her şeyi ele almak için oluşturuldu. Çevrimiçi dergi abonelikleri, ay kulüpleri, el yapımı mumlar, t-shirtler, kullanılmış arabalar, web tasarım hizmetleri, web sitesi şablonları, Photoshop eylemleri – her şeyi satabilirsiniz. Ürünlerinizi eklerken size sunulan seçenekleri kullanın..

cart66 ürün ekleme

Size bir fikir vermek için, bunlar envanterinizi oluştururken kullanabileceğiniz ürün bilgileri seçeneklerinden bazılarıdır: ürün adı, SKU, fiyat, abonelik ve üyelik seçenekleri, indirim, nakliye ağırlığı, özel makbuz mesajı, ürün varyasyonları (yani boyutlar için) , renkler, garantiler vb.), dijital dosyalar veya indirilecek paketler (Cart66 Cloud’da 50 GB depolama alanı bulunur), dijital dosya indirme sınırları ve daha fazlası. Ayrıca, ürünlere ekleyebileceğiniz özelliklerin ötesinde, Cart66 Cloud, müşterilere bir ürünü veya hizmeti yenilemelerini, yeniden sipariş etmelerini veya yükseltmelerini hatırlatmak için özel uyarılar ayarlayabileceğiniz yerleşik bir özelliğe sahiptir..

Ekstra Özellikler

Cart66 Cloud, çevrimiçi mağazanızı gözlemlemek ve yönetmek için çok daha fazlasını yapmanızı sağlar. Harika bir özellik canlı alışveriş sepeti. Web sitenizde kimlerin olduğunu ve alışveriş sepetine neler eklediklerini görebilirsiniz. Bu, web sitenize gelen kullanıcıların satın almak için takip edip etmediklerini görmenin harika bir yoludur, böylece ürün sayfalarınızda daha cazip hale getirmek için ayarlamalar yapabilirsiniz..

Bir diğer eğlenceli özellik ise abonelik / üyelik yönetimi sayfasıdır. Buradan abonelerinize hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz. Durum etiketlerinin yardımıyla hangi üyelik düzeylerinin en popüler olduğunu ve kimin yenilenme (ya da vadesi geçmiş) olduğunu görebilirsiniz. Ancak bu sadece yüzeyi gözden kaçırıyor – özellikleri sayfasında Cart66 Cloud hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

E-Ticaret Güvenli Barınağı

Kilit simgesi-85Kişilerin kişisel ve faturalandırma bilgileriyle uğraşırken sitenizin, özellikle de ödeme sayfanızın güvenli olduğundan emin olmanız gerekir. Ancak yapabileceğiniz çok şey var (iFrames veya barındırılan bir ödeme gibi) ve bir bilgisayar korsanının yararlanabileceği çok sayıda boşluk var. Cart66 Cloud, müşterileri güvende tutmak için yepyeni bir yol sunuyor. Öyle güvenli ki Cart66, güvenliklerinin en yaygın e-ticaret ödeme ağ geçitlerini nasıl aştığı hakkında bir blog yazısı bile yazdı.

Cart66 Bulut Güvenliği Nasıl Çalışır?

Zayıflama açıklaması, ürün sayfalarınız web sitenizde barındırılırken, gerçek ödeme sayfasının yoğun şekilde korunan ve PCI uyumlu olan Cart66 Cloud’da barındırılmasıdır. Burası aynı zamanda dijital ürün indirmeleriniz, depolanan müşteri kredi kartı numaraları, müşteri satın alma geçmişleri ve üyelik yapılandırmaları gibi diğer hassas verilerin depolandığı yerdir. Ayrıca, sorunsuz bir alışveriş deneyimi için güvenli ödeme sayfanızı bulutta özelleştirebilirsiniz.

Çarpıcı Hızlı E-Ticaret Özellikleri

İyi olan, müşterilerinizin ödeme yapması saatler sürüyorsa kullanımı kolay ve güvenli bir e-ticaret eklentisidir. Endişelenmeyin – Cart66 Cloud hızlı. Bulutta barındırılıyor, yani müşteriler ödeme yaptığında, ne zaman ve nerede satın almak istediklerine bakılmaksızın hızlı bir sunucuya yönlendiriliyorlar. Başka bir avantaj da, web sitenizi sunucularınızda barındırmanız gerekmediği için ödeme işlemi tarafından hiç yavaşlatılmamasıdır..

Cart66 Cloud’u Bugün Deneyin

Cart66 Cloud, yıllık yalnızca 95 dolarlık bir abonelik olarak kullanılabilir. Bu, büyük destek ve inanılmaz bir 30 günlük para iade garantisi içerir (ancak denediğiniz anda büyük olasılıkla bağlanırsınız). Üyelik şu muhteşem özelliklerin tümünü içerir:

  • 50 ödeme ağ geçidi desteği
  • Yinelenen faturalandırma seçenekleri
  • Üyelik ve abonelikler
  • 7500 abone desteği
  • Müşteri hesapları
  • Müşteri satın alma geçmişi
  • Takip e-postaları
  • PCI uyumluluğu
  • Güvenlik
  • Gravity Forms entegrasyonu
  • MailChimp entegrasyonu
  • Sürekli İletişim entegrasyonu
  • Zendesk entegrasyonu
  • idevAffiliate entegrasyonu
  • Amazon S3 entegrasyonu
  • Müthiş destek

Veya yeni Cart66 Cloud ile ilgili bu videoyu Cart66 bir araya getirin:

İlk önce Cart66’a atlamaktan çekiniyorsanız, WordPress Eklenti deposunda her zaman test edebileceğiniz eklentinin lite bir sürümü var. Bunun basit bir sürüm olduğunu ve yukarıda belirtilen harika özelliklerin çoğunu içermediğini unutmayın..

Cart66 Lite’ı deneyin →

Cart66 Cloud’un harika olduğunu düşünüyoruz. Cart66 Cloud’u denediyseniz, bir test çalışması için almayı düşünüyorsanız veya incelemeye eklemek için başka bir şeyiniz varsa yorumlarda bize bildirin.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map