Amelia Plugin İnceleme: WordPress için Kolay Randevu Rezervasyonu

Amelia Plugin İnceleme: WordPress için Kolay Randevu Rezervasyonu

Tüm WordPress rezervasyon eklentileri bunların hepsi değildir. Bazıları verimli bir randevu operasyonu yürütmek için gerekli özelliklerden yoksun, bazıları ise eski ve modası geçmiş görünüyor. Bunlardan hiçbirini istemiyorsunuz, ancak görünüşe göre Amelia Rezervasyon Eklentisi tüm kullanıcıların hem işlevsellikten hem de tarzdan memnun olmasını sağlamak istiyor.


Bu Amelia rezervasyon eklentisi incelemesinde, en iyi özellikleri, neden mevcut en iyi randevu rezervasyonu WordPress eklentilerinden biri olduğunu ve birçok işletme türü için nasıl son derece özelleştirilebilir bir rezervasyon motoru olduğunu düşündük..

AMELIA HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Amelia Rezervasyon Motorunu Farklı Kılan Nedir??

Amelia, kurumsal düzeyde bir rezervasyon eklentisi olarak kabul edilir. Bu nedenle, tüm ekibiniz motora giriş yapabilir ve gelen randevuları yönetebilir. Oldukça hafif bir sistemdir, ancak yine de hizmetleri, yerleri, müşterileri ve ödemeleri yönetme gibi şeyler için eksiksiz bir araç paketi alırsınız.

Tüm bunlar, Amelia ayarlarının ve araçlarının tek bir şık kullanıcı arabiriminde birleştirildiği WordPress panosu aracılığıyla yapılır..

Bu yüzden, Amelia rezervasyon motorunu öne çıkaran iki şeyi tartışacak olsaydım, arka uç ve ön uç arayüzlerini söyleyebilirim. Zaten arka uç hakkında biraz konuştuk, ancak rezervasyonların eklentiden ne kadar düzgün geçtiğini anlamak önemlidir..

Her şeyden önce, Amelia rezervasyon eklentisi çeşitli endüstri türleri için özelleştirilebilir. Örneğin, bir hukuk danışmanı yeni müşteriler getirmek için güçlü bir modül yapmakta sorun yaşamazdı.

Amelia eklentisini aldığı bilinen diğer işlerden bazıları:

 • Spa ve salonlar
 • Spor salonları ve kişisel antrenörler
 • Tamir merkezleri
 • Özel klinikler
 • Güzellik Salonları
 • Psikologlar
 • Turizm endüstrisi
 • Her türlü doktor
 • Çok daha fazlası

Amelia Rezervasyon Eklentisi İncelemesi: Demolar

Ve Amelia için harika olan da bu. Bir şablon alıp rezervasyon motorunuz için gerekli alanları ekleyerek başlıyorsunuz. Ardından, markayı mevcut temanıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz; bunların tümünü modülü kendiniz kodlamanıza gerek kalmaz. Bu, müşterileri randevu sürecinde mümkün olan en az karışıklık için yönlendiren adım adım rezervasyon sihirbazıdır..

Amelia’dan En İyi Özellikler

Amelia rezervasyon eklentisi ile rezervasyon motorunu kendi işletmeniz için özelleştirebilir ve müşterilerinizin size hemen para göndermesi için bir ödeme sistemi entegre edebilirsiniz. Buna ek olarak, kaç tane randevunun geldiğini ve neyi yönetmeniz gerektiğini görmek için arka uçta bol miktarda bilgi var.

Amelia’dan başka ne bekleyebilirsin?

Birden Çok Çalışan, Saat ve Konum

Amelia motoru saatleriniz ve çalışanlarınızla oldukça esnektir. Örneğin, birkaç çalışanı olan rezervasyonlara izin verir. Eklenti, birden çok hizmet satma veya bunları kategorilere ayırma seçeneklerine sahiptir.

Ayrıca iş yeri özelliklerinin keyfini çıkarıyorum, yani bir spor salonu müşteriye en yakın yere göre randevuları toplayabilir.

Yönetmek İçin Kolay Bir Takvim

Bir takvim ön ve arka uçta görüntülenebilir. Personel, konum ve hizmetlere dayalı filtreleri görme ve gösterme ayarlarını kullanın. Buna ek olarak, Amelia aylık veya günlük görünümler gibi farklı görünümleri ortaya çıkarma seçenekleriyle ortak bir takvim görünümü içerir.

Amelia Ortak Takvimi

Arama Araçları ile Rezervasyon Arayüzü

Amelia, birçok rezervasyon sitesi için norm haline gelen bir arama çubuğu sağlar. Bu şekilde, kullanıcı arama tercihleriyle eşleşen birkaç anahtar kelime yazabilir. Bundan sonra, rezervasyon motoru hangi sonuçların müşteriyle en alakalı olduğuna karar verir.

Amelia Booking Plugin İnceleme: Arama Araçları ile Rezervasyon Arayüzü

Buna harika bir örnek, bir spor salonunda kişisel bir antrenör için olabilir. Bu spor salonunda personel üzerinde düzinelerce antrenör olabilir, ama kişisel olarak sadece iki kişiyi antrenman alayım için seviyorum. Bu nedenle, rezervasyon motoruna John’un belirli bir tarihte antrenörüm olmasını istediğimi söylerim.

Daha sonra Amelia rezervasyon eklentisi John için mevcut tüm saatleri o tarihte teslim ederdi.

Hizmetler ve Kategoriler için Katalog

Hizmetler genellikle özel kategorilere ayrılır. Örneğin, bir yoga spor salonunda, bazıları tüm müşteriler için uygun olmayan her türlü sınıf vardır. Böylece, tüm bu hizmetleri sergilemek için ızgara tabanlı güzel bir galeriniz olabilir. Bu bir kısa kod ile çalışır, böylece galeri web sitenizde herhangi bir yere eklenebilir.

Amelia Rezervasyon Eklentisi İnceleme: Hizmetler ve Kategoriler Kataloğu

Bunu adım adım rezervasyon sihirbazı ve arama çubuğu ile birleştirin ve Amelia harika bir kullanıcı arayüzü sağlar.

Fiyatı ne kadar?

Amelia rezervasyon eklentisi TMS eklentileri tarafından satılmaktadır. Bireysel site lisansı (Mayıs 2019 itibariyle) tek bir site için yıllık 59 ABD dolarıdır, bu da böyle güçlü bir randevu eklentisi için inanılmaz bir fiyattır. Bu lisans ister kendi siteniz ister müşteriniz olsun, tek bir sitede kullanım içindir. Bu, eklentinin son kullanıcılara rezervasyon ve ücretlendirme için tüm müthiş, güçlü özelliklerine erişim sağlar (tek istisna web sitenizin kısıtlı alanlarıdır, örneğin kullanıcıların ilk ödeme yapması gerektiğinde) önce rezervasyon formuna erişim).

Gördüğünüz gibi fiyatlandırma oldukça makul. Bu, fiyatın bize göre değer vermesini sağlayan bir yıllık müşteri desteğini bile içerir..

Tüm CodeCanyon eklentilerinde olduğu gibi, desteğinizi genişletmenize gerek yoktur. 59 dolarlık ücret, eklentiye ömür boyu güncellemeler sağlayan tek seferlik bir ödemedir.

Amelia Geliştiricilerinden Müşteri Desteği

Amelia Booking Plugin İnceleme: Destek

Amelia için müşteri desteği, duyarlı ve yardımcı yanıtlarla bilinen TMS-Eklentileri tarafından sağlanır. İşletmeniz müşterilerin kapılarınızdan gelmesini sağlamak için bir rezervasyon motoruna güveniyorsa bu gereklidir.

Fiyatlandırma bölümünde belirtildiği gibi, Amelia kullanıcıları altı ay boyunca düzenli bir lisansla destek almaktadır. Bu desteği 12 aya kadar uzatabilir ve bundan daha fazlasını isterseniz ödemeye devam edebilirsiniz.

TMS-Eklentileri bilet sistemi destek ekibiyle doğrudan etkileşim kurabilmeniz için kendi web sitesinde. Deneyimlediğim kadarıyla, destek ekibi bu eklenti için çok duyarlı ve bilgili.

Yorumların geliştiricilerin yanıtlarıyla dolu olduğunu görmek de güzel. Bu, tüm satış öncesi sorularınız için mükemmeldir. Genel olarak, Amelia için ödeme yaparsanız müşteri desteğiyle iletişime geçmekte herhangi bir sorun yaşamamanız gerektiği anlaşılıyor.

Amelia Rezervasyon / Randevu Eklentisini Kimler Düşünmeli?

İşletmeniz için bir rezervasyon veya randevu motoruna ihtiyacınız varsa, Amelia’yı bir numaralı seçeneklerinizden biri olarak kabul ediyorum. Ücretsiz bir eklenti yüklemek ve tüm işinizi bunun etrafında yürütmeye çalışmak risklidir. Kalite desteği garantisi yoktur ve eklentinin iki yıl içinde olup olmayacağını kim bilebilir??

Amelia ile mükemmel bir destek ekibi, birçok özelliğe sahip bir rezervasyon motoru ve rezervasyon aracını mevcut web sitenize sığdırmak için ihtiyacınız olan özelleştirme seçenekleri alırsınız.

Ek olarak, eklenti doktorlar, spor salonları ve salonlar gibi çok çeşitli işletmeler ve endüstrilerle çalışır. Yani, Amelia’yı deneyin ve satın alma işleminizi yapmadan önce demoları kontrol edin.

Amelia Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Bu Amelia rezervasyon eklentisi incelemesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Veya eklentiyi kullandıysanız ve paylaşmak istiyorsanız, bu güçlü rezervasyon eklentisi hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isteriz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map