WordPress SEO керівництво: перші кроки

WordPress завжди оцінювали як одну з найбільш зручних для оптимізації та оптимізованих систем управління контентом (CMS) там, навіть у прямому вікні! Але все ж є кілька дуже важливих та основних перших кроків, які ви хочете зробити, перш ніж встановити WordPress на своєму блозі чи на сайті, щоб допомогти оптимізувати на своєму веб-сайті SEO оптимізацію та забезпечити правильний шлях для того, щоб добре згрібати в пошуку. двигуни. А також всі знають високий рейтинг = трафік і добре, трафік = гроші.


Ця посада призначена для тих, кого має щойно встановлений WordPress і хочу оптимізувати їх сайт щоб переконатися, що пізніше їм не доведеться пройти багато робіт, щоб виправити основні SEO-сторінки.

1. Перевірте свої налаштування конфіденційності

Це дуже базовий крок, але ДУЖЕ важливий. У WordPress є ця маленька опція в розділі Налаштування -> Конфіденційність, де ви можете встановити свій сайт на “блокувати пошукові системи”. Деякі хости, які мають функції автоматичного встановлення, можуть встановити WordPress із цим налаштуванням за замовчуванням, що не дозволить вам індексуватись у будь-якій пошуковій системі.

Переконайтесь, що налаштування встановлено на параметр, який говорить: “Дозволити пошуковим системам індексувати цей сайт”..

Налаштування конфіденційності WordPress

2. Оптимізуйте постійні посилання

За замовчуванням WordPress використовує дуже “брудну” структуру URL, яка виглядає приблизно так: http://www.example.com/blog/?p=70

З причин SEO та зручності у користуванні ви завжди повинні мати структуру URL-адрес, що складається з ключових слів, які розповідають щось про сторінку, просто переглянувши її. На щастя, WordPress має сторінку налаштувань «постійна посилання», яка дозволяє змінити структуру URL-адреси на щось більш оптимізоване для SEO. Тому перейдіть до Налаштувань -> Постійні посилання та виберіть параметр із написом “Ім’я допису” або введіть власну структуру URL-адреси нижче.

Налаштування постійної посилання для WordPress

Примітка: Для більшості людей WordPress оновить ваш .htaccess файл автоматично, щоб відобразити вашу нову структуру постійної посилання, але для деяких, можливо, доведеться оновити його вручну. Ви будете знати, тому що ви отримаєте невелике попередження, і ви отримаєте 404 помилки на своєму сайті.

3. Встановіть плагіни SEO

Однією з найкращих речей щодо WordPress є можливість встановлення плагінів, які додадуть додаткових функцій на ваш сайт. Що стосується SEO, то вибирати можна багато плагінів WordPress, багато з яких можуть бути дуже корисними для поліпшення загального веб-SEO SEO.

Все в одному SEO-пакет або WordPress SEO-плагін від Yoast

Спочатку ви хочете отримати плагін SEO, який дозволить вам легко додавати мета-описи та мета-заголовки до своїх публікацій блогу. Я спробував декілька там і своїхЙоаст SEO улюблені плагіни для цього Все в одному SEO-пакеті“І”WordPress SEO від Yoast“. Особисто я використовую пакет SEO все в одному, тому що я його вже давно використовую, і було б дуже інтенсивно працювати, щоб перейти на плагін від Yoast.

Вибираючи основний плагін SEO для свого сайту, переконайтесь, що перевірити декілька та знайти той, який вам найбільше подобається. Переконайтеся, що вам це дуже подобається, оскільки після того, як у вашому блозі з’явиться кілька тисяч публікацій, ви не захочете перемикати плагіни, і вам доведеться пройти всі ваші публікації, щоб виправити всі мета-заголовки та описи.

Карта сайту Google XML

Карта сайту – це завжди чудова ідея. По суті, це список усіх посилань на вашому веб-сайті, які ви хотіли б проіндексувати, і ви можете завантажити його через своїх веб-майстрів Google, щоб ви могли повідомити Google, який вміст у вас є на вашому веб-сайті, і що вони повинні сканувати та індексувати.

The Карта сайту Google XML – мій улюблений плагін для створення мап сайту. Він автоматично повторно генеруватиме вашу мапу сайту щоразу, коли ви пишете нову публікацію, і повідомлятиме пошуковим машинам про те, що карта сайту оновлена.

Автоматичні SEO-посилання

На мій погляд Автоматичні SEO-посилання є обов’язковим плагіном. Цей плагін дозволить вам ввести ключові слова та вибрати URL-адресу для кожного. Потім плагін автоматично замінить це ключове слово у публікаціях вашого блогу посиланням на відповідну URL-адресу. Це дуже ефективна техніка зшивання, яка забирає дуже мало зусиль.

Автоматичні посилання SEO можуть також використовуватися для філій, які хочуть просувати товари за допомогою ключових слів на вашому сайті. І так, є можливість додати непідключення до будь-якого посилання на ключове слово.

Підпишіть плагін на вміст SEO

Scibe SEO – це преміальний плагін, який останнім часом набув великої популярності і, безумовно, є одним з найкращих плагінів контенту та створення посилань. Плагін був створений дуже популярним “CopyBlogger”, і він працює на основі членства. В основному це додає цілу систему аналізу SEO на ваш сайт, тому щоразу, коли ви пишете нову публікацію, ви можете її сканувати та надавати всі види SEO-порад щодо покращення публікації в блозі з точки зору змісту, ключових слів, метатегів… тощо. Плагін також покаже вам джерела, з яких ви можете отримати пов’язані посилання на ваші публікації, а також визначити впливових користувачів соціальних мереж, які можуть поділитися своїм вмістом.

Підпишіться на SEO

4. Оберіть тему WordPress, зручну для SEO

Вибір теми WordPress також дуже важливий для SEO. Дуже багато безкоштовних тем із зашифрованими посиланнями, які переходять на сайти з азартними іграми, які змусять вас втратити цінний рейтинг сторінки. Оскільки це сайти, які можуть не бути пов’язані з вашими, посилання на них можуть зашкодити вашому рейтингу.

Інша проблема полягає в тому, що деякі теми не використовують належним чином теги заголовків (h1, h2, h3, h4 ..), позиціонування вмісту (текст публікації завжди повинен бути перед бічною панеллю) або просто закодовані настільки погано, що боти пошукової системи матимуть проблеми з належним скануванням вашого сайту.

На що звернути увагу в темі WordPress:

Ось деякі речі, які ви хочете шукати під час вибору теми WordPress.

 • Назва сайту має бути заголовком h1 на домашній сторінці та заголовком h2 на інших сторінках
 • Усі заголовки публікацій повинні мати тег h1
 • Навігація по сухарях
 • Наступні та попередні посилання
 • Пов’язані повідомлення на одиночних дописах
 • Чиста семантика – перевірити W3c
 • Переконайтесь, що в темі немає “рибних” посилань, що вказують на схематичні сайти

Вбудовані параметри SEO?

Мені особисто не подобаються вбудовані опції SEO в мої теми WordPress. Основна причина полягає в тому, що якщо я коли-небудь захочу переключити теми, мої зусилля на сторінці SEO тепер втрачаються. Тож, на мою думку, це дуже погана ідея. Однак для деяких людей, які дійсно просто хочуть створити швидкий сайт, можливо, лише за допомогою декількох сторінок (наприклад, швидкої афілійованої цільової сторінки) вбудовані параметри SEO можуть бути нормальними. Нижче наводиться короткий огляд варіантів seo, які Нік додає до своїх тем на Елегантні теми.

Елегантні теми SEO

Можливо, ви захочете ознайомитися з моїм елегантним оглядом тем, якщо ви зацікавлені у придбанні їхнього пакета.

5. Додайте відстеження Analytics до вашої теми

Це не обов’язково крок SEO, але налаштування системи відстеження допоможе вам відразу відстежувати, скільки людей відвідує ваш веб-сайт, а також стежити за тим, як вони туди потрапили. Якщо ви пильно стежите за своєю аналітикою, це дійсно може допомогти вам оптимізувати ваш сайт у майбутньому.

Існує багато плагінів, які дозволять вам встановити код відстеження на своєму сайті / блозі (наприклад, Плагін Yoast Google Analytics). Однак багато з преміальних тем там містять опцію на панелі адміністратора, куди ви можете вставити свій код, і він автоматично включить ваше відстеження у верхній або нижній колонтитул вашого сайту.

Особисто я просто відкрию свій файл header.php або footer.php і вставте код вручну.

6. Додайте соціальні закладки до своєї теми

Всі ми знаємо, наскільки важливим є соціальний вплив з точки зору рейтингу сайтів на сьогодні. І навіть якщо це не збільшує ваш рейтинг, це все одно важливо для генерації трафіку та підписників. Тож ви неодмінно захочете встановити на своєму веб-сайті кілька кнопок соціальних закладок, таких як кнопка “твіт”, кнопка “google плюс” та кнопка “facebook”, як і розміщення посилань на ваші соціальні профілі.

Нижче наведено кілька плагінів, які я використовував і сподобався.

Social Widget Social Box

WordPress Social Box

Це мій улюблений плагін для демонстрації ваших соціальних профілів на бічній панелі вашої теми. Він не тільки дозволяє продемонструвати ваші посилання, але й показує лічильник ваших підписників. Плюс, я раніше використовував його на WPExplorer, і він чудово працював!

Sticky Bar Плагін для соціального обміну для WordPress

WordPress Social Sticky Bar

Sticky Bar – це дійсно дивовижний плагін для WordPress, який додасть статичну панель спільного доступу до вашого веб-сайту, щоб користувачі могли легко клацати, щоб сподобатися, твітнути чи будь-які ваші повідомлення. У комплекті є кілька чудових варіантів, і оскільки він додає клейку смужку, вона завжди буде помітна вашим читачам, що робить більш імовірним, що вони натиснуть кнопки.

Примітка: Здається, цей плагін більше недоступний (сумне обличчя). Ось гарна безкоштовна альтернатива – Кнопки соціального обміну гладкими.

7. Напишіть / додайте епічний вміст

Тепер, коли ви закінчили налаштування основ, вам залишається лише написати епічний вміст. Зрештою, найбільший фактор у тому, чи будете ви отримувати трафік та дозволити людям ділитися на вашому сайті – це ваш вміст. Вам потрібно переконатися, що ваш веб-сайт забезпечує цінність для своїх читачів. І не тільки вміст із великим вмістом допоможе вам класифікувати та змусити людей ділитися вашим сайтом, але також допоможе вам зібрати наступне. А для деяких веб-сайтів ваші послідовники – це те, що принесе вам найбільший дохід на відміну від пасивних відвідувачів.

Підсумок

Якщо ви зробите основи першими і правильно, це зробить вашу роботу SEO в майбутньому більш легким завданням. Я бачив багато людей, які не змінили свою структуру постійної посилання до того моменту, як не отримали сотні публікацій, що означало, що їм потрібно створити ТОН переспрямувань просто для того, щоб перейти на рейтинг сторінки до нової структури URL-адрес. Плюс, якщо з самого початку ви вимкнете всі основні SEO, ви можете зосередитись на важливіших матеріалах, таких як контент та соціальні медіа.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map