Відео SEO Поради, щоб отримати максимальну користь від своїх WordPress відео в 2020 році

Поради щодо відео SEO, щоб отримати максимальну користь від своїх WordPress відео у 2017 році

Давайте поговоримо про відео SEO, про вплив відео на досвід користувачів та рейтинги пошуку, а також про те, як можна оптимізувати свої відео, щоб отримати найбільше SEO-соку.


Швидко я відмовлюся від декількох статистичних даних щодо відео-маркетингу, щоб – знаєте, – створити деяку силу. Ти знав:

 • Третина всіх активностей в Інтернеті витрачається на перегляд відео?
 • 90% користувачів кажуть, що відео про продукти є корисними в процесі прийняття рішень?
 • Задоволення від відеореклами збільшує намір придбання на 97%, а асоціація бренду – на 139%
 • Включення відео на цільову сторінку може збільшити конверсію на 80%?
 • Статті з відеороликами отримують втричі більше посилань, ніж статті з простого тексту?

Джерела: Хабспот & Моз

Програми відео SEO

Хоча ця статистика вражає, що це стосується відео SEO? Ну, SEO (або оптимізація пошукових систем для непосвячених) – лише одна з багатьох частин головоломки цифрового маркетингу. Інша і найважливіша частина – це отримання трафіку, який ви залучаєте, щоб фактично конвертувати.

Відео може допомогти вам подолати розрив між трафіком пошукової системи та конверсією. Іншими словами, відео має величезний позитивний вплив на ваш рейтинг пошуку та коефіцієнт конверсії.

Відео більше не є “новаторською” маркетинговою тактикою – вона є тут, і це потужний спосіб повідомити історію свого бренду, пояснити свою ціннісну пропозицію та налагодити стосунки зі своїми клієнтами та перспективами. – Ліндсей Коловіч

У не так далекому минулому ми окреслили кілька порад щодо WordPress SEO у ряді публікацій, зокрема:

 • Кращі інструменти для WordPress SEO
 • Найкращі практики WordPress SEO
 • Посібник для початківців щодо WordPress SEO [Post Series]
 • 10 найважливіших функцій WordPress SEO від Yoast
 • WordPress SEO: Рейтинг вище в пошукових системах

Ключовим виводом з вищезгаданих постів є SEO, що виходить далеко за рамки простого тексту SEO. Вам слід оптимізувати текст, зображення, відео та подбати про інші технічні деталі SEO, щоб максимально використати свої зусилля з SEO. Але не будемо втрачати себе тут, ми зосередимось на відео SEO та лише на решті цієї публікації.

Як отримати максимальну користь від відео SEO

Тепер давайте глибше заглибимось у відео SEO та подивимось на кроки, які слід вжити, щоб отримати найбільше SEO від своїх WordPress відео (насправді ці поради стосуються будь-якого відео).

Відео SEO Ключові слова

Оптимізація пошукової системи починається з дослідження ключових слів, яке не є мозком. Наприклад, якщо ви продаєте теми WordPress, ви, очевидно, хочете отримати високий рейтинг за термінами «теми WordPress», «преміум теми WordPress» та іншими пов’язаними термінами. Це стосується і відео SEO.

На сьогодні Google збагачує результати пошуку, використовуючи мультимедійні матеріали, такі як відео з більш ніж 90% зазначених відео з YouTube (також належить Google). Дослідження за MarketingLand і Пошукові показники показують, що понад 50% універсальних пошукових запитів Google включають відео. Це означає, що величезний шматок шукачів піддається відео YouTube в будь-який момент часу.

Видавці відео, такі як YouTube, серед інших – величезні джерела трафіку, особливо якщо врахувати:

 • Результати пошуку відео мають на 41% вищий показник кліків, ніж результати звичайного тексту (Джерело) aimClear) і
 • Відео має 50 разів більше шансів отримати органічні позиції сторінки Google, ніж результати простого тексту (Forrester Research)

Але все починається з проникливого відео дослідження ключових слів SEO. Ви повинні зосередитися на ключових ключових словах, які мають результати відео на першій сторінці Google.

Убік: У Google є м’яке місце для відео, оглядів, навчальних посібників та кумедних відео. Відео з титулами, як-от “Налаштування WordPress”, “Створення теми WordPress”, “Налаштування теми WordPress” та смішні відео, наприклад “смішні коти”, отримають дивовижні місця в результатах пошуку Google..

Якщо ви оптимізуєте своє відео навколо ключових слів, які мають результати відео на першій сторінці Google, і розмістити відео на YouTube, ви отримаєте цільовий трафік як від Google, так і з YouTube. А якщо ви цього не знали, YouTube – друга за величиною пошукова система.

Як знайти ключові слова для відео SEO

Але як отримати ключові слова для відео SEO, відповідні вашій ніші? Це просто. Наприклад, якщо ви знаходитесь у ніші теми WordPress, ви будете шукати ключові слова для відео SEO, використовуючи такі пошукові запити, як “створити тему WordPress”, “навчальний посібник WordPress” тощо..

Щоб покласти свої гроші туди, де я рот, я поставив це тест-драйв і шукав “Створити тему WordPress” в Google. Ключове слово приносить результат Google в Google. Непогано:

пошук ключових слів відео для відео

Озброївшись ключовим ключовим словом для відео, все, що вам потрібно зробити, це перевірити, чи є достатній обсяг пошуку для цього ключового слова. Тут сміливо користуйтесь Інструмент планування ключових слів Google (безкоштовно).

За словами Брайана Діна з Backlinko, переконайтеся, що ваше ключове слово отримує щонайменше 300 запитів щомісяця. З нашого Планувальника ключових слів Google ми бачимо, що “створити тему WordPress” отримує в середньому від 1 до 10 тис. Пошуків щомісяця. Це дійсно добре:

google-ключове слово-планувальник

Бонус: З цієї самої інформаційної панелі ми отримуємо відповідні ідеї для ключових слів, середньомісячні пошукові запити, а також конкуренцію за рівнем кожного ключового слова:

google-ключові слова-планувальник, пов'язані-відео-seo-ключові слова

Чому це важливо? Більше ідей для ключових слів означає більше ідей для ваших відео та іншого вмісту. Якщо ключове слово має більше 300 пошукових запитів щомісяця, це чудове ключове слово для створення відео навколо. Чим більше пошуків, тим краще, просто переконайтеся, що конкуренція за певне ключове слово є низькою до середньої.

Якщо ви створите відео навколо свого ключового слова і змусите його добре оцінюватися в Google, ви золоті, наскільки це іде SEO відео.

Тепер, коли у вас є ключове слово (і пов’язані з ним ключові слова), саме час створити своє відео.

Створюйте дивовижні відео

Так само, як звичайний текстовий вміст, чим більше ви вмістите у своє відео, тим більше ви отримаєте з нього. Холодна робота нікуди не дінеться. Пам’ятайте, що поганий вміст не займає рейтинг у цей час та епоху, тому не сподівайтеся, що ваше відео буде рейтинговим, якщо воно нецікаве, неоригінальне, неактуальне та / або взагалі не дає жодної цінності..

Створення відео високої якості коштує менше $ 200 доларів, навіть якщо ви наймаєте відеографа та графічного редактора. Якщо ви працюєте з бюджетом, який ви бачите, ви можете завантажувати та використовувати багато доступних інструментів запису на екрані (нам подобається Screencast-O-Matic).

Дійсно, вам не потрібно наймати акторів для своїх відео. Анімація досить популярна, і фотомонтажі можуть допомогти вам розповісти історію, особливо якщо ви кидаєте в суміш якусь магію паралакса, але багато разів надайте корисний та прямий вміст – все, на що потрібно зосередитися.

Забезпечте цінність, зробіть своє відео цікавим / смішним та залишайтеся актуальним для вашої цільової аудиторії, щоб підвищити залучення користувачів, що є найважливішим сигналом рейтингу для відео YouTube.

Більше переглядів = Краще відео SEO

Якщо більше людей продовжують дивитися, передплачувати, коментувати, сподобатися та ділитися вашими відео, ви продовжуватимете збільшувати свої позиції в Google. Якщо ваше відео відстійне, воно не буде займати рейтинг незалежно від того, скільки SEO ви кинете за ним.

Чудові відеозаписи дають дивовижні результати для відео SEO, побудови посилань та обізнаності про бренд. Справа в суті Долар Shave Club відео, яке набуло вірусного характеру деякий час тому, і зараз заробляє бізнес (доларівvecvec.com) десятки тисяч посилань (деякі з величезних сайтів, таких як Mashable, Forbes, BusinessWeek, The Next Web тощо), безліч брендів та інших постійних переваг SEO для саме цього дня.

Згадане відео має понад 23 мільйони переглядів, а в липні 2016 року Unilever придбав Dollar Shave Club за мільярд доларів. Ча-чин!

Що стосується тривалості відео, я б не хвилювався сам. Деякі експерти з SEO вважають, що коротші відео краще, ніж довші, і навпаки, і я кажу, нехай вони сперечаються. Поки ваше відео дивовижне, люди будуть дивитися його незалежно від тривалості. Я знаю, я переглядаю відеоігри від спини до спини, і більшість з них тривають більше однієї години. Сотні тисяч інших людей теж переглядають ці відео, тому зробіть це довгими дві години або дві хвилини – це не має значення.

Оптимізуйте своє відео SEO

Ви можете завантажити відео у свій домен, але я рекомендую завантажити YouTube. Дозвольте мені викласти. Нижче наведено графік, який показує найчастіші домени відео фрагментів. На мові мирянина вона показує, яким веб-сайтам Google надає перевагу, що стосується результатів відео у SERP (сторінки результатів пошуку)..

youtube-get-92-відсотки від google-video-результатів

З наведеного вище діаграми, де ви хочете розмістити свої відео? YouTube чи власний домен? Я голосую за YouTube будь-який день, тому що номери не брешуть.

По-друге, і про це ми згадували раніше, YouTube – це друга за величиною пошукова система, що належить Google. Чи більше люди можуть знайти ваші відео у вашому домені чи на YouTube? Не потрібно відповідати. Google хоче все більше і більше бізнесу, і чим більше людей вони можуть потрапити до відео YouTube, тим вище буде прибуток.

По-третє, ви можете створити зворотні посилання з YouTube – один у своєму профілі каналу та один у кожному описі відео, яке ви запишете далі. Ніколи зворотне посилання не було поганим, особливо якщо це з другої за величиною пошукової системи. Експозиція на YouTube, яка запускає вторинну дію (читайте людей, які переглядають ваші веб-сайти), найкраща для малого та великого бізнесу в епоху, де переважають Google це та Google,.

І останнє, але не менш важливе, ви економите ваш сайт (і ваш сервер) додатковим навантаженням, яке досягає більш високих швидкостей завантаження сторінки, отже, кращих показників SEO. Зрештою, відео YouTube легко вставляти та сумісні з більшістю, якщо не з усіма браузерами. Інші люди також можуть вставляти ваші відео, легко заробляючи вхідні посилання та послідовно збільшуючи трафік.

Гайки та болти відео SEO

Основне відео SEO

Отже, як оптимізувати відео для SEO? Це велике питання, правда?

Зробіть свої відео легкими

Завантажуючи відео, очевидно, завантажуйте найвищу якість, яку ви можете. Хоча багато влогерів можуть бути спрямовані до області 4k, немає необхідності йти так далеко під час завантаження навчальних посібників та посібників WordPress.. Записуйте відео у форматі 720p (якщо можливо) у співвідношенні сторін 16: 9 для забезпечення оптимального перегляду.

Але при вставці відео використовуйте легкий штрих. Google наголошує на швидкості завантаження сторінки як метриці рейтингу, тому краще використовувати будь-які інструменти та методи у вашому розпорядженні, щоб переконатися, що ваші відео не забруднюють ваш сайт. Ви навіть можете використовувати ескізи відео, які завантажуватимуть програвач лише тоді, коли користувач запустить кнопку відтворення. Робіть, що можете оптимізувати вбудовані відео тому вони швидко завантажуються.

Це чудово також для користувачів, особливо при експоненційному зростанні користувачів мобільних пристроїв, які залишають ваш сайт після чотирьох секунд очікування. Ніхто не встигає завантажувати сайт, який потребує віку та туди і назад до сонця.

Позначте свої відео відповідно

Дивіться, як ви розповсюджуєте ключові слова у всьому текстовому вмісті? Вам потрібно надати більше інформації для пошуку павуків, щоб вони могли ідентифікувати та індексувати ваші відео. Включіть ваші ключові слова SEO у свої імена відео, заголовки, теги та описи щоб забезпечити позицію за контекстом та релевантністю.

Також під час завантаження відео виберіть мініатюру, яка має сенс. Доки ваш канал YouTube не буде підтверджено, вам доведеться погодитися на кадр зі свого відео, але після підтвердження ви можете завантажити власні мініатюри з доданим текстом або накладками для кращого опису

Додати відео-стенограми та мапи сайту

Знову використовуючи наш приклад “Теми WordPress”, якщо ви створюєте відео, що обертається навколо тем WordPress, ви, очевидно, згадуєте “Теми WordPress” десь там. Сканери пошукової системи не “бачать” ваші відео, як це роблять люди, що приводить нас до стенограм і мап сайту.

Стенограма звукової частини вашого відео пропонує вам більше нерухомості для включення ваших ключових слів, що покращує пошук. Стенограми також пропонують вашим користувачам можливість “читати” ваше відео, якщо вони не можуть слухати їх у будь-який момент. Крім того, ви навіть можете використовувати певну стенограму як основу для публікації, яка посилається на ваш інший вміст. Коли все сказано і зроблено, стенограми дозволяють розблокувати текстовий вміст у ваших відео – вміст, який розуміють пошукові системи..

Мапи сайту для відео – це розширення вашої карти вмісту, які допомагають пошуковим системам знаходити та індексувати ваші відео поряд із іншим вмістом. Найкраще – ви можете налаштувати мапи відео для відео, щоб вони включали метадані, що підвищує релевантність ваших відео для запитів пошуку. Йоаст пропонує чудове Відео SEO плагін саме для цієї мети.

Зробіть ваші відео легко знайти

Спочатку скористайтеся полем опису та тегами, коли завантажуєте відео на YouTube. Обов’язково використовувати ключові слова та включати відповідні посилання на ваш веб-сайт, де глядачі можуть знайти більше інформації щодо теми, яку ви висвітлюєте. Додайте відповідні теги тож ваше відео легко знайти для користувачів YouTube та пошукових систем.

З точки зору пошуку та пошуку користувачів, вам також потрібно зробити вбудовані відео легко знайти на вашому веб-сайті. Вставте по одному відео на публікацію / сторінку та дотримуйтесь його відповідно до відповідних категорій та тегів. Це полегшує користувачам та пошуковим системам пошук ваших відео.

Додайте інтерактивні елементи до своїх відео

Незважаючи на те, що акції, лайки та улюблені є хорошими показниками того, що ви робите щось правильно, вони не обов’язково означають, що ви досягнете своїх SEO-цілей. Ви можете захоплювати глядачів у ключові моменти своїх відео. Я говорю про інтерактивні елементи, такі як форми, посилання та вікторини у відео які спрямовують ваших глядачів до наступного логічного кроку задовго до закінчення відео.

Поділіться своїми відео для отримання додаткового відео-соку

Створювати відео недостатньо; це лише перша і найпростіша частина рівняння. Люди повинні переглядати ваші відео, тому що 1) це відчуває вас чудово, і 2) більше переглядів означають кращі рейтинги. Тож не соромтесь просувати своє відео енергійно або так само, як ви просуваєте свої дописи в блозі.

Діліться своїми відео в соціальних мережах оскільки соціальні сигнали щось означають для Google. Це показник релевантності та цінності, оскільки чим більше у вас є, тим краще займає ваше відео. В одному рядку рекламуйте свої відео скрізь.

Заключні слова

Google продовжує надавати більшого значення відео, наскільки це стосується рейтингу. Крім того, споживання відео в Інтернеті постійно зростає, оскільки все більше споживачів люблять, використовують і запам’ятовують відео. По суті, YouTube повідомляє, що споживання мобільного відео щорічно збільшується на 100%. [Джерело: Хабспот]

Більше того, відео стало більш доступним та доступним для малого бізнесу. Що задає питання: чому ви ще не застосували Video SEO?

Маєте запитання чи пропозицію? Ми слухаємо. Напишіть нам рядок у коментарях нижче, і ми повернемося до вас за короткий час. Спасибі заздалегідь!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map