Спростіть свою присутність в Інтернеті за допомогою WordPress: Брендінг та маркетинг

 1. 1. Спростіть свою присутність в Інтернеті за допомогою WordPress: хостинг
 2. 2. Спростіть свою присутність в Інтернеті за допомогою WordPress: теми, плагіни, продукти та послуги
 3. 3. Спростіть свою присутність в Інтернеті за допомогою WordPress: налагодження вашого бізнесу
 4. 4. На даний момент читаємо: Спростіть свою присутність в Інтернеті за допомогою WordPress: Брендінг та маркетинг

Кожен бізнес потребує великої турботи та енергії, щоб отримати позитивні фінансові та професійні результати. Перш ніж почати використовувати фарби та пензлі, з’ясуйте, за що ви виступаєте та що представляєте, яка ваша місія та як ви будете робити світ кращим. Це будуть нитки, які складають тканину вашого бізнесу. Процес самореалізації ніколи не закінчується, ваш веб-сайт WordPress буде рости, ви отримаєте більше тяги, більше читачів і ваші брендингові та маркетингові зусилля зміняться.


Подружись із своїм брендом

Перш ніж дозволити світу побачити ваші кольори, ви можете перевірити свій бренд та бізнес та пройти пробну пробу. У цей період ви повинні запитати себе: “На чому я хочу виступати?” А також поговоріть з друзями та родиною про особливості вашого бренду, логотипу та бізнес-плану.

Все – маркетинг; ваш продукт, ваш вміст, маніфест вашого бізнесу, ваш брендинг, якість роботи, підтримка клієнтів, яку ви надаєте …

З такої змішаної групи тестувальників ви зможете зробити висновки щодо майбутнього курсу, який ви повинні взяти в процесі подальшого візуального брендингу. Після того, як ви проаналізували коментарі, у вас буде більше інструментів для роботи. Розгляньте коментарі як зворотний зв’язок, який ви отримуєте про все, що ви створюєте, і будьте вдячні за вказівки щодо покращення.

Інтернет-присутність через брендинг

Брендінг – це також ваша бізнес-культура та ваша ідея сприяти світові. Мітка, яку ви вибрали, – це те, що завжди буде слідувати вашому продукту та вашому бренду протягом усієї вашої кар’єри. Він повинен бути лаконічним і привабливим. Якщо ви пишете щоденник, і вам слід, теґлайн повинен вказати головну перевагу його читання.

Розробка оригінального брендингу означає запустити послідовний та креативний дизайн, який послужить лобі, перш ніж ваша цільова аудиторія увійде у світ вашої творчої роботи. Коли інстинкт у ваших кишках скаже вам, що ви маєте правильну річ, тоді ви подружитеся з своїм брендом і будете готові до інших етапів розширення можливостей вашого бізнесу в WordPress.

Досягнення аудиторії за допомогою соціальних каналів

WordPress – це відмінна платформа для запуску ваших продуктів чи послуг. Для того, щоб випромінювати свою роботу, вам потрібно вкласти гроші в спілкування. Якщо ваша продукція призначена для інтернет-ринку, ви, звичайно, спілкуватиметесь в основному в Інтернеті, але навіть якщо їх немає, документування все в Інтернеті – це свято для пошукових систем і людей, які хочуть дізнатися більше про те, про що ви все і що як вони можуть отримати вигоду від ведення бізнесу з вами.

Соціальні медіа – це те, що кожен бізнес повинен спробувати. Це найпосередніша стратегія залучення відвідувачів на ваш веб-сайт, але вона зазвичай працює, якщо ви присвячені. Я пропоную вам зосередитись на Facebook, Twitter, Google Plus та Instagram, щоб побачити, який з них дає вам найбільше трафіку та продовжувати його.

Інтернет-аудиторії стали досить різноманітними, і ви повинні знати, до якого типу людей звертатись. Зосередження уваги лише на одному з основних каналів соціальних медіа було б достатньо. Наприклад, якщо ви запускаєте новий веб-сайт моди електронної комерції, ви, ймовірно, захочете зосередитись на образах для своїх соціальних медіа, використовуючи Інструменти Instagram оптимізація та планування ваших публікацій справді може допомогти вашій присутності в Інтернеті.

Повідомте пошукові системи про вас

Інтернет-присутність через SEO

Стоячи на пішохідному переході, ти звертаєш увагу на якісні чи привабливі машини, які проходять повз, а деякі інші взагалі не привертають тебе уваги. Той самий процес відбувається і в веб-трафіку. Деякі сайти існують у повній темряві, і про них ніхто не знає, тоді як деякі інші сайти та блоги приваблюють безліч відвідувачів, які часто стають підписниками або постійними підписниками.

Блоги та веб-сайти знаходяться під постійним наглядом пошукових систем. Для того, щоб ваш WordPress бізнес був помічений ними, вам потрібно дотримуватися деяких правил.

 • Сторінки вашого веб-сайту повинні бути видимими для пошукових систем, щоб ваш вміст існував у своїх індексах
 • Пошукові системи ретельно вивчають ваші сторінки, використовуючи безліч різних алгоритмів, роблять примітки щодо тих сторінок і оцінюють їх, тому потрібно орієнтуватися на якісний вміст

Після того, як ваш сайт буде індексовано, його вміст можна отримати, шукаючи його за допомогою пошукових систем. Ось чому вам потрібен текстовий контент. Для нас, людей, картина коштує тисячі слів, але це не так для пошукових систем.

Крім того, щоб зробити ваш веб-сайт більш зручним для SEO, вам потрібно адаптувати свій заголовок тегів до пошукових систем. Заголовок тегу є дуже важливим елементом, оскільки він відображатиметься на сторінках результатів і таким чином або привертає, або відштовхує потенційних відвідувачів.

Якщо ви розміщуєте якісь фотографії на своєму веб-сайті, вам також доведеться описати їх, використовуючи теги alt. Цей тег дає коротке пояснення щодо кожної фотографії. Роблячи це, фотографії будуть індексуватися та розпізнаватися пошуковими системами. Крім того, люди, які мають проблеми зі слухом, також зможуть почути, що є на цих фотографіях, за допомогою екранного зчитування.

Мета-опис вашого веб-сайту чи блогу – це дуже важлива особливість, яка видно на сторінках результатів і безпосередньо бере участь у вашій швидкості кліків. Якщо є ключові слова, що стосуються пошукових запитів, це приверне людей до вашої роботи та призведе до більш високого коефіцієнта конверсії.

Є кілька поширених помилок SEO, яких слід намагатися уникати, тому витрачайте додаткові кілька хвилин на перегляд цих питань і переконайтеся, що ваш веб-сайт правильно індексований..

Ключові фрази для SEO

Інтернет-присутність через ключові слова

Якщо ви хочете отримати інформацію про ключові слова, які люди найчастіше вводять у пошукові системи, щоб перейти до вашого вмісту, корисним рішенням буде використання показників Google Analytics. Ви не впевнені в тому, як почати, а потім перевіряйте безкоштовну Google Analytics для WordPress плагін від Yoast

Зробивши це, ви зможете побачити ключові фрази, час, проведений на певних сторінках, кліки, повернення відвідувачів та все інше, що показує, які частини вашого веб-сайту працюють, а які – ні. Ви також можете встановити стратегію контент-маркетингу, виходячи із вмісту, який найкраще працює.

Крім того, це дозволить вам пройти весь вміст веб-сторінок і записати найбільш відповідні фрази та слова, які можуть бути корисні для вашої аудиторії та майбутнього створення вмісту..

Крім цього, ви можете використовувати Інструмент добору ключових слів Google AdWords щоб визначити, які ключові слова найбільш релевантні вашому вмісту та людям, які його шукають. Цей інструмент дозволить зробити ретельний пошук та запропонувати найкращий вибір ключових слів. Тут, на WPExplorer, у нас є чудовий посібник з дослідження ключових слів, тому, будь ласка, перегляньте його.

Контекст SEO постійно змінюється, але ви не повинні витрачати занадто багато часу чи зусиль на виконання цих змін, щоб не відставати від тенденцій.

Кращі практики маркетингу

Існує два типи SEO-спроб:

 • На сторінці – це відбувається прямо у вашому домені, створюючи та оптимізуючи ваш вміст
 • Поза сторінкою – зовні, за межами вашого домену через побудову посилань та гостьовий блог

Присутність в Інтернеті через кращі практики маркетингу

Передовий досвід маркетингу – це те, що окупиться в довгостроковій перспективі, тому важливо робити все з самого початку. Ви не хочете витрачати час на виправлення ефектів алгоритму Google на своєму веб-сайті. Завжди дотримуйтесь кращих практик роботи з WordPress SEO.

Є одна загальна правда про SEO – нічого не може компенсувати відсутність вмісту.

Якщо ви хочете, щоб ваша робота в Інтернеті була оцінена і дотримана, вкладіть усі свої знання та вміння у вміст. SEO надається лише як допомога для вмісту чудової якості, щоб знайти свій шлях до читачів, послідовників, потенційних клієнтів і, в кінцевому рахунку, оплати клієнтів .

Використання веб-сторінок та SEO

Ваш веб-сайт сканує двигуни, але він створений для людей. Завжди думайте про людей, коли ви вирішили внести зміни.

Ваш веб-сайт WordPress повинен:

 • бути простим у навігації (реалізація липкого заголовка – хороша функція)
 • мати публікації та сторінки, оптимізовані для одного ключового слова / теми
 • мати щонайменше сторінки на 400 слів та понад 600 слів із унікальним, якісним вмістом (зображення, відео та інший візуальний контент)

Якщо пошукові системи можуть сканувати ваш веб-сайт без будь-яких проблем, то люди також будуть. Зробіть свою архітектуру інформації максимально рівною, без зайвих підкаталогів та категорій. Чим менше безладу у вас, тим краще. Легка навігація та приємний досвід читання – це те, що дає цей радісний перегляд, не кажучи вже про відвідувачів та клієнтів, що повертаються.

Згорнути

Брендінг та маркетинг черпають свою силу з ваших ідей. Ваші ідеї дають матеріал для якісного вмісту та продуктів. WordPress використовується людьми, компаніями, відомими блогерами, а також дає можливість багатьом амбітним та знаючим людям запустити свої ідеї та отримати вдячність та фінансове задоволення від своєї роботи..

Не покладайтеся лише на логотип, ім’я, маркетинг та SEO, але розвивайте себе та свій бренд за допомогою демонстрації та обміну вашим досвідом, пристрастю та ідеями за допомогою дивовижного вмісту, продуктів та послуг. Крім того, якщо ви думаєте, що ми щось пропустили, залиште нам ваші поради нижче. Ми хотіли б почути від вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map