Посібник з установки та налаштування Yoast SEO для WordPress

oast керівництво по встановленню та налаштуванню SEO для WordPress

SEO або оптимізація пошукових систем – це ключ, який робить ваш веб-сайт та блог прибутковим. SEO може зробити або порушити ваш блог. Це допомагає визначити релевантність вашого веб-сайту для ключових пошукових термінів і де ви належите до результатів пошуку. Це означає, що чим краще ваша SEO, тим легше для нових відвідувачів знайти ваш вміст, що може призвести до покращення вашого трафіку. Один з найпростіших способів поліпшити SEO-сайт WordPress – це безкоштовний плагін Yoast SEO.


The Плагін Yoast SEO WordPress – це один з найкращих плагінів SEO, який допомагає оптимізувати блоги WordPress, а також безкоштовний. З більш ніж 10 мільйонами завантажень і підрахунком це чудовий вибір для будь-якого веб-сайту WordPress.

Плагін Yoast SEO

Хоча існує багато посібників щодо налаштування Yoast SEO в Інтернеті, ми хотіли провести вас по кроках та показати вам варіанти, які, на наш погляд, є найважливішими в плагіні. Тож не чекаючи довго, давайте вступімо в установку Yoast SEO, щоб отримати максимальну користь від цього для свого блогу.

Встановлення та налаштування плагінів Yoast SEO

Перш за все, потрібно встановити плагін. Yoast SEO встановлюється так само, як і будь-який інший безкоштовний плагін з WordPress.org, тому наступні кроки повинні бути вам дещо знайомими:

 1. Увійдіть у свою установку WordPress
 2. На інформаційній панелі перейдіть до Плагіни> Додати нове
 3. Шукати Йоаст SEO – це повинен бути найперший результат (той, що має логотип стоп-сигналу)
 4. Клацніть на Встановити зараз кнопка
 5. Після завантаження та встановлення плагіна натисніть на Активуйте плагін

І це все! Ви встановлені та готові до налаштування. Ви повинні побачити новий пункт меню під назвою SEO у нижній частині панелі керування. Натисніть на SEO посилання для початку роботи!

Примітка: Хоча налаштування можуть змінюватись залежно від ваших власних індивідуальних вимог, нижче наведені основні варіанти, якими більшість блогів WordPress захочуть скористатися.

Інформаційна панель Yoast SEO

Інформаційна панель Yoast SEO

Перший екран, який ви бачите, повинен бути приладовою панеллю. Ваша інформаційна панель Yoast SEO – це чудове місце для запуску після встановлення плагіна. У цьому розділі є п’ять вкладок, усі з важливими функціями та варіантами, які слід врахувати.

 • Основна вкладка в Панель приладів покаже будь-які проблеми з SEO або рекомендовані вдосконалення, які плагін знайшов для вашого сайту. Це швидкий і простий спосіб залишатися на вершині вашого SEO-сайту.
 • Під Загальні на вкладці ви знайдете можливість повернути Yoast SEO до початкових налаштувань. Після встановлення будь-якого плагіна багато користувачів люблять тестувати або спробувати варіанти, і це пропонує простий спосіб повернутися туди, де ви почали, щоб ви могли ввімкнути лише найкорисніші варіанти для свого сайту.
 • The Інформація про компанію вкладка – це саме те, що звучить, основна інформація про ваш веб-сайт. Ми рекомендуємо принаймні встановити ім’я вашого веб-сайту, незалежно від того, чи є ви компанією чи особою та іменем компанії / особи. Додані варіанти для імені alt та логотипу, але це залежить від вас.
 • Використовувати Інструменти для веб-майстрів на вкладці, щоб перевірити свій сайт у основних пошукових системах та включити перевірку на показник індексності OnPage.org.
 • Нарешті, Безпека У розділі пропонується включити розширений метабокс Yoast SEO. Це варіант, який більшості користувачів не знадобиться, оскільки це в основному для публікацій без деіндексації та спілкування з ними канонічний зміст.

Yoast SEO Назви та мета

Yoast SEO Назви та мета

Наступний крок – налаштування заголовків і мета. Це важливо, оскільки ви встановлюватимете параметри відображення заголовків сторінки та публікацій у результатах пошуку.

 • Починаючи з Загальні, спочатку переконайтеся, що ви вибрали потрібний роздільник, який буде використовуватися для всіх ваших назв. Ми рекомендуємо – (тире) або | (труба), оскільки вони є загальними і знайомими більшості користувачів, але які ви обираєте, не повинні впливати на ваш SEO.
 • Далі переходимо до Домашня сторінка і встановіть назву та метаопис домашньої сторінки. Це дуже важливо і те, що з’явиться, коли ваш веб-сайт з’явиться в результатах пошуку. Переконайтеся, що те, що ви пишете, стосується вашого веб-сайту в цілому, але також обов’язково використовуйте ключові слова, за якими ви сподіваєтеся класифікувати.
 • The Типи публікацій, Таксономії і Архів всі вкладки пропонують подібні параметри, щоб встановити бажані шаблони заголовків та шаблони мета опису для різних сторінок на вашому сайті.
  Yoast SEO Назви та мета для публікацій та ін
  Помітні налаштування включають параметри noindex для ваших тегів (які, якщо ви не використовуєте їх, це гарна ідея встановити це на noindex) та можливість відключення архівів на основі дат (адже більшість ваших читачів здійснюватиме пошук за контекстом, а не за датою ).
 • Заключна вкладка для Інший саме там ви знайдете мета-параметри по всьому сайту. У більшості користувачів ці параметри буде вимкнено, але якщо ви дійсно хочете проіндексувати підзастосування архіву, увімкніть теги мета-ключових слів або не дозволяйте пошуковим системам використовувати фрагменти опису за замовчуванням у своїх результатах, ви можете.

Yoast SEO Social

Соціальні настройки Yoast SEO

Yoast робить інтеграцію ваших соціальних мереж із вашим SEO простим. Все, що вам потрібно зробити, – це вставити у відповідні посилання на соціальний профіль під Рахунки і збережіть зміни. Якщо ви зацікавлені, на доданих вкладках соціальних мереж є варіанти включення метаданих Open Graph для різних мереж, а також посилання безпосередньо на сторінку компанії Google+..

Карта сайтів Yoast SEO XML

Карта сайту Yoast SEO XML

Якщо ви не використовуєте Карта сайту Google XML плагін, я пропоную вам включити параметр Sitemap для Yoast XML. Це допомагає створити чітку структуру карти сайту для сканування Google. Виберіть те, що потрібно відображати в мапах сайту, і збережіть.

Розширені параметри SEO Yoast SEO

Хлібні сухарики Yoast SEO та розширені налаштування

Розділ «Розширений Yoast SEO» пропонує три дуже важливі варіанти груп, про які ви не хочете забувати – сухарі, параметри постійних посилань та ваш RSS-канал.

 • Панірувальні сухарі показати шлях до сторінки, на якій зараз перебуває користувач (часто відображається як домашня сторінка> категорія> ім’я чи щось подібне) і є важливим для кожного веб-сайту. Ваша тема повинна підтримувати функцію Yoast SEO Breadcrumbs, щоб вона відображалася. Або ви можете слідувати Посібник Йоаст щоб додати спеціальний код.
 • На другій вкладці ви знайдете варіанти для свого Постійні посилання покращити структуру посилань на ваш сайт. Опції, які ми рекомендуємо, включають зняття бази ваших категорій з URL-адрес, перенаправлення доданих медіа-URL-адрес до їх батьківського допису та видалення стоп-слів з URL-адрес, щоб створити чистіші посилання на публікацію. Також переконайтеся, що у вас є варіанти “перенаправлення некрасивих URL-адрес” вимкнено. Ви дійсно повинні створювати чисту структуру URL-адреси з самого початку.
 • The RSS вкладка пропонує варіанти оптимізації каналу для ваших читачів, додаючи вміст до чи після публікацій. Використовуйте це, щоб додати посилання для авторів, публікацій, блогу та опису блогу у свій канал RSS, так що навіть якщо скрепери перетягують ваші канали посилань на ваш сайт, вони все ще з’являться разом із вмістом. Ще одне цікаве використання цієї функції – монетизувати ваш канал. Ви можете додати рекламний банер розміром 728 x 90 з HTML, щоб додати або додати до нього публікації, де читачі побачать це, але це залежатиме від того, про що ви пишете. Якщо ваш блог стосується одного продукту, реклама цього продукту може мати сенс, але не спамуйте своїх читачів (вони будуть більше схильні перестати повністю читати ваш канал).

Інструменти Yoast SEO

Інструменти пропонує можливість групового редагування заголовків (який редагує заголовок Yoast SEO для пошукових систем) та редагування файлів (як robots.txt та .htaccess – але радимо залишити ці чутливі файли в спокої, якщо ви не знаєте, що ви робите). Але найголовніше, що вона включає в себе Імпорт-експорт особливість. Це дуже зручно при переході на Yoast SEO з іншого плагіну SEO. Це допомагає імпортувати старі параметри в Yoast SEO (хоча після імпорту вам обов’язково слід повторно перевірити), а також експортувати всі свої налаштування для використання на інших веб-сайтах, які у вас можуть бути.

Пошукова консоль Yoast SEO і розширення Premium

Ці дві останні вкладки є, якщо вони вам потрібні, але вони не є вирішальними для налаштування Yoast SEO. The Пошукова консоль використовується для введення коду авторизації для отримання інформації про пошукову консоль Google, яка може бути корисним ресурсом для моніторингу ваших рейтингів та ефективності. Це простий спосіб зрозуміти, чи може Google отримати доступ до вашого веб-сайту, побачити, за яким рейтингом ви бачите, і побачити, хто пов’язує вас.

Останній розділ для Розширення перелічує додаткові додатки, які Yoast пропонує для свого плагіна Yoast SEO. На сьогоднішній день вони пропонують чотири розширення для преміум-оновлення, відео-оптимізації, Google News SEO та місцевого (географічно) SEO. Жоден з них не потрібен для використання Yoast SEO, але якщо ви вважаєте, що вам потрібно більше від вашого плагіна SEO, розширення легко знайти.

Параметри публікації та сторінки Yoast SEO

Окрім варіантів самого плагіна, Yoast SEO додає корисні налаштування SEO у ваші публікації та сторінки. Це найкраще видно, коли ви створюєте нову публікацію. Ось ознайомлення з результатом цієї статті.

Параметри публікації Yoast SEO: Основна категорія

Угорі сторінки ви побачите кілька додаткових варіантів SEO та корисні підказки, додані Yoast SEO. Перший – це огляд поглядом на Flesch Readadability та SEO-оцінка для вашої посади. Зелений – це добре, жовтий – може покращити, а червоний – погано.

Ви також побачите доданий Основна категорія варіант, якщо ви розмістили свою публікацію в декількох категоріях. Таким чином ви можете вибрати, яка категорія є більш важливою і повинна бути показана на сухарях Yoast SEO.

Якщо ви прокрутите донизу до своєї публікації, ви знайдете мета-вікно Yoast SEO. Це джерело балів, які ви побачили у верхній частині публікації, і містить декілька варіантів, які використовуються для оптимізації вашої публікації..

Фрагмент і ключове слово від SEO Yoast SEO

Yoast SEO Post Meta

The Ключове слово На вкладці входить розділ, де ви можете ввести основне ключове слово та переглянути повний аналіз SEO SEO вашої публікації для цього конкретного ключового слова. Це не потрібно, і це не означає, що миттєво займатимете номер 1 у пошукових системах за обраним ключовим словом. Все, що потрібно зробити – це переглянути вашу публікацію та дати корисні поради щодо покращення вашого SEO на основі використання ключових слів. Ви також можете змінити назву публікації та фрагмент за допомогою Знімок редактора щоб налаштувати те, що відображається, коли ваша публікація відображається в результатах пошуку.

Читання Yoast SEO Post

Читання Yoast SEO Post

Переміщуючись далі, натискаючи на Читабельність на вкладці ви побачите аналіз вмісту вашої публікації на основі різних стандартних тестів для читання. Знову ж таки, це просто, щоб допомогти вам точно налаштувати свій пост. Також візьміть оцінки тут із зерном солі. Наприклад, технічна наукова стаття з довгими реченнями та великими словами може отримати червоний бал для кількості слів, легкості читання Flesch та довжини абзацу. Це не означає, що воно не читається, це просто означає, що воно не входить у систему озвучування файлів cookie. Просто скористайтеся своїм найкращим судженням перед редагуванням публікації на основі читабельності.

Соціальні налаштування Yoast SEO Post

Yoast SEO Social Meta

Якщо натиснути піктограму соціального обміну зліва від мета-вікна Yoast SEO, ви відкриєте вкладку для додавання користувацького Facebook та Twitter заголовки, описи та зображення. Це відмінна функція, якщо ви стурбовані тим, як буде виглядати вміст вашої публікації, коли вони поділяться у соціальних мережах. Facebook і Twitter послідовні незалежно від того, хто поділяє посилання на своєму сайті. Зображення, розміщені у Facebook, мають становити 1200 × 630 пікселів, тоді як зображення, що ділиться у Twitter, має бути максимум 1024 × 512, щоб виглядати найкраще. За допомогою Yoast SEO ви можете завантажувати власні зображення, щоб ваша публікація відображалася у відповідній соціальній мережі. Хоча ми б не рекомендували робити це для кожної публікації (це багато додаткових медіа!), Це має сенс для публікацій, на які ви витратите додаткові гроші на просування за допомогою оголошень у Facebook та Twitter..

Розширені налаштування Yoast SEO Post

Налаштування публікації Yoast SEO Advanced

Останній розділ, який ми хотіли висвітлити, – це Розширений вкладка. Просто натисніть на значок шестірні, щоб відкрити вдосконалені варіанти Yoast SEO для своєї посади. Цей розділ буде видимий лише адміністраторам, і лише якщо розширені параметри через Безпека вкладку під основним Yoast SEO Панель приладів були включені. Звідси адміністратори можуть noindex, nofolde або канонічні URL-адреси на пошті за поштою.

Якщо ви хочете отримати більше варіантів, таких як менеджер переадресації URL-адрес, підтримка ключових слів з декількома фокусами, соціальні мета-перегляди та підтримка преміум-класу, тоді вам слід розглянути Yoast SEO Premium. Починаючи від $ 69 за один сайт, він додає корисні додатки, які ви можете (або потрібні) для свого блогу чи бізнесу.

Кінцева примітка

Ми сподіваємось, що це керівництво допомогло всім правильно налаштувати свої параметри SEO. Yoast SEO дійсно є одним з найкращих безкоштовних SEO-плагінів, доступних для WordPress, і з увімкненими правильними варіантами ви просто можете побачити величезне поліпшення свого SEO. Повідомте нас, якщо у вас є якісь додаткові поради щодо плагіну Yoast SEO або питання в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map