Помилки SEO WordPress Image та як їх виправити

WordPress Image SEO поширені помилки
 1. 1. Кінцевий посібник з управління зображеннями WordPress
 2. 2. 3 маловідомі поради щодо управління зображеннями в WordPress
 3. 3. На даний момент читаємо: Помилки SEO WordPress Image та як їх виправити

Все, про що ми дізналися в останніх двох статтях, піде вниз по річці, якщо ми не реалізуємо належну іміджеву стратегію SEO. Image SEO відіграє важливу роль у вашій загальній стратегії SEO та має вирішальне значення для сайтів, які діляться навчальними посібниками. Подумайте про весь трафік, який ви б втратили, якби ваші зображення не були названі неправильно, не мали “alt” тегів або ще гірше, розміщених на різних серверах.


WordPress Image SEO помилки

Ми відвідаємо основні помилки, що стосуються зображення SEO – і порекомендуємо відповідні контрзаходи.

Ви не використовуєте відповідні зображення

Знайомтесь з Рональдом та компанією

Зображення вас і ваших приятелів веде серйозну дискусію щодо того, в якому режимі перевезти для своєї майбутньої поїздки. І міждержавний автобус, і рейс здаються хорошими варіантами – але ви затрималися на бюджеті та дебатах за часом. Є дві команди – на чолі з Рональдом та Джеремі. Рональд хоче зловити рейс, тому йому не доведеться переносити свої п’ятничні зустрічі. З іншого боку, Джеремі, будучи шанувальником Матері Землі, не проти торгувати своїм графіком зустрічей, щоб насолодитися мальовничою красою, що випереджає в міждержавному автобусному шляху. Звичайно, кожен член групи подорожей вибирає сторони – ті, хто не бажає десятигодинної автобусної поїздки, з Рональдом на поєдинку. Інша команда, яка хоче помилуватися красою Матері Природи, вважає абсолютно необхідним сісти в автобус.

Обидві сторони намагаються найкращим чином переконати іншу зайняти їхню сторону. Серед того, що виявилося одним з найбільш критичних дискусій у їхньому житті, Рон допустив помилку, вимовляючи такі слова:

RON: Ей, хлопці, мені добре з будь-яким видом транспорту. Хто повинен няню мого кота протягом вихідних?
ЙЕРЕМІ: Що? Ви можете залишити його в місці Емілі! Почекайте, чому ми навіть це обговорюємо?
Хлопець з команди JEREMY: Так, хіба ти не бачиш, що ми в середині важливої ​​розмови?
Хлопець на команді Роланда: Давай, чоловіче!
РОЛАНД: Який чорт, Рон! Ви не бачите, що ми тут в умовах кризи?
RON (трохи злякався): Гаразд, добре, я залишу Сару з Емілі. Jeez.
КОЛЕКТИВНО: Чорт, Рон! Ти завжди робиш це …

І дебати поновлюються.

Ви зараз не хочете бути Роном, чи не так? Те саме релевантність. Зображення варті тисячі слів. Але якщо ви не будете обережні, ви можете втратити увагу людини в іншому руслі думки.

Ви, напевно, зараз думаєте про Нью-Йорк

Одне з перших правил додавання зображення до вашої публікації – це покращення шлях ти передаєш свою ідею. Зображення розроблені для отримання цінності.

Ось чому підручники WPExplorer заповнені скріншотами, а списки тем фокусуються на відображенні найкращих бітів / демонстрацій кожної теми.

Це значення може мати (а) інформаційний характер, (б) нести візуальний чи емоційний вплив або (в) суміш обох. Найкращі зображення – це найчастіше комбінація трьох.

Приклад цільової сторінки Github – ілюстрація розробника за його робочим столом

Незважаючи на те, що для додавання зображення немає сенсу використовувати зображення. Такі дії часто контрпродуктивні. З іншого боку, правильне зображення може принести багаторазову користь вашим конверсіям.

Наведений вище знімок є однією з багатьох цільових сторінок Github. Розглянемо зображення. По-перше, ви помітите, що це зображення насправді є векторною ілюстрацією. Ілюстрація долає будь-які расові / етнічні бар’єри. Крім того, синій колір, який відповідає загальній колірній гамі сторінки, анулює будь-яке підсвідоме профілювання. Прекрасний приклад правильного використання зображення в поєднанні з дивовижною копією та CTA – створення чудової цільової сторінки.

Ви не зосереджуєтесь на імені файлу зображення

Я розумію – створення якісних підручників – важка робота. Кожен крок повинен бути чітко зафіксований та ще не настільки описовий, що ваші читачі сприймають це як образу для свого інтелекту.

Коли ви працювали над навчальним посібником на 1800 слів і охоплювали десяток скріншотів, переконуватись і використовувати такі назви, як скріншот-1, скріншот-17 і т.д., дуже легко..

Але насправді це абсолютно шкодить вашому SEO.

Налаштування постійної посилання для WordPress

Подумайте про це – якщо хтось шукав щось віддалене, пов’язане із зображенням, показаним вище, – чи буде він використовувати “screenshot-1” або “image-1”, чи є більша ймовірність пошуку “як вимкнути постійні посилання в WordPress “

Якщо ви хочете надати 100% зображенню SEO, додайте атрибут TITLE до зображень. Значення цього тегу TITLE може бути назвою файлу вашого зображення.

Ви не визначаєте теги ALT

Теги ALT означають альтернативний текст зображення. Його слід використовувати у кожному зображенні незалежно від розміру, пріоритетності чи будь-якого подібного. Простіше кажучи, теги ALT – це опис вашого зображення. Що представляє ваш образ у прямому сенсі?

Пошукові системи використовують теги ALT для сканування зображення. Якщо зображення не вдається вивести, на його місці використовується тег ALT. Теги ALT також використовуються читачами екрану для людей, які втратили зір.

Наприклад, тег ALT або описовий текст попереднього скріншоту може бути:

Знімок екрана інформаційної панелі WordPress із зазначенням налаштувань постійних посилань із встановленою опцією за замовчуванням.

Написання детальних тегів ALT може бути справжнім обривом, але зусилля окупаються. На жаль, я не зміг знайти нещодавнє дослідження, яке показує зростання органічного трафіку завдяки оптимізації тегів ALT. Більшість із них – це коментарі на форумах. Якщо у вас трапляються такі дослідження, поділіться ними з нами!

Ви використовуєте ключові слова, заповнюючи свої теги TITLE та ALT

Наповнення ключових слів – це як додавання всіх популярних ключових слів, щоб отримати сік для SEO в останній милі. Однак насправді це як би використовувати масло низької якості у вашому добре змащеному автомобілі. Google з кожним днем ​​стає лише розумнішим, а це означає, що він знає, коли ви намагаєтеся з цим возитися. Результат? Ваш SEO оцінює пені.

Типовим прикладом ключового слова, заповненого тегом ALT, буде:

Знімок екрана інформаційної панелі WordPress із зазначенням налаштувань постійних посилань. Здійснено прапорець за замовчуванням НАЙКРАЩА БЕЗКОШТОВНА І ПЕРЕМЕЖНА ТЕМА СВІТУВАННЯ WPEXPLORER

Моя порада? Не приймайте ярлик. Ви наполегливо працювали, щоб визначити свої теги ALT – плід вашої праці буде слідувати.

Ви не використовуєте підписи зображень

Справа в тегах ALT і TITLE полягає в тому, що вони не дуже видимі читачеві / відвідувачу. Пошукові системи люблять це, але як людина, яка читає вашу статтю, я дійсно не наводить курсор на зображення, щоб побачити ваш альтернативний текст, а тим більше відкрити зображення на новій вкладці, щоб я міг побачити ім’я файлу. (Звичайно, якби я зберігав зображення, приємне, описове ім’я файлу, безумовно, зробило б мій день!)

Ми встановили, що теги ALT та TITILE, незалежно від того, наскільки це важливо для SEO, насправді не відіграють головної ролі у читацькому досвіді відвідувача..

Ось де титри увійти. Відповідно до а Вивчення кісметрії, було встановлено, що підписи зображень читаються на 300% більше, ніж фактична копія тіла. Це біса набагато більше очних яблук, ніж очікувалося.

Чуйний дизайн. Це приклад підпису зображення!

Якщо ваші підписи є привабливими, то є хороший шанс, що читач дотримається і прочитає, що ви маєте сказати. Подумайте про це так:

 • Тег TITLE – це стисле ім’я файлу зображення
 • Тег ALT – описовий запис вмісту зображення
 • Підпис призначений для читача. Це поєднання тегів TITLE і ALT, створених для покращення досвіду читання відвідувача.

Ви не надіслали мапу карти зображень

Веб-сайт – це сукупність безлічі взаємопов’язаних HTML-сторінок. Карта сайту – це документ, що містить інформацію про структурування всіх сторінок вашого веб-сайту. Зазвичай вони не містять інформації зображень вашого веб-сайту.

Тут розміщуються карти зображень Карта сайту для всіх зображень Udinra – ідеальний плагін для роботи. Плагін підтримує плагіни слайдера зображення, такі як NextGen Gallery та Envira Gallery; Плагіни електронної комерції, такі як WooCommerce, Easy Digital Downloads та плагіни для створення сторінок, такі як Visual Composer, Origin Site, тощо.

Оптимізація продуктивності зображення

Загальна ефективність сайту є вирішальним фактором SEO. Що стосується оптимізації продуктивності, то нічого ідеального – завжди є можливість для вдосконалення. Візьмемо недавній приклад, коли Google зменшив свій логотип від 14000 байт до 305 байт і досі продовжує розвиватися.

Нижче наведено кілька порад щодо оптимізації зображень, якими ми ділилися у своїх попередніх публікаціях.

Ви не оптимізуєте свої зображення

 • Одним з найкращих способів оптимізації зображень є використання таких інструментів, як TinyPNG для зменшення та оптимізації розміру файлу.
 • Вам також потрібно визначити максимальний розмір для всіх своїх зображень і змінити розмір усіх зображень, що перевищують максимальний розмір.
 • Але перш ніж почати з вищезазначеного, вам доведеться вивчити це правильний формат для збереження зображення.

Я припускаю, що у вас це вже є. Якщо ні, перегляньте наш перший пост – це все, про що ми говоримо!

Ви не використовуєте чуйних зображень

Усі ми використовуємо чуйні веб-сайти. Абсолютно важливим є створення веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв, у цей день та вік. Якщо ви цього не зробите, ви потенційно втрачаєте клієнтів, не кажучи вже про показник SEO. (Так, Google насправді буде штрафувати вас, якщо ваш веб-сайт не є зручним для мобільних пристроїв.)

Тепер обговоримо чуйні зображення. У WordPress 4.4 властивість чуйних зображень є увімкнено за замовчуванням. Завантажуючи зображення, WordPress створює кілька його версій для різних розмірів екрана.

Завдяки новій підтримці чутливих зображень, WordPress включає всі доступні розміри зображення в формат a srcset атрибут. Це дозволяє веб-браузеру вибирати параметри та завантажувати найбільш відповідний розмір зображення, залежно від розміру екрана пристрою. Браузер ігнорує інші – потенційно економить пропускну здатність і прискорює час завантаження сторінки в процесі.

Якщо з якоїсь причини ви не оновили WordPress 4.4, ви використовуєте RICG чуйні зображення плагін, щоб отримати той самий набір функцій. Якщо ви перебуваєте в останній версії WordPress, цей плагін вам фактично не потрібен.

Ви не використовуєте безкоштовний CDN

Другий спосіб підвищення продуктивності – використання безкоштовного CDN, такого як Photon, з дуже популярного модуля Jetpack. Ми любимо Jetpack з багатьох причин, і Фотон – лише одна з них. Якщо вам було цікаво, що таке Photon – це безкоштовна послуга CDN для зображень від WordPress. Фотонний модуль Jetpack знімає всі зображення з вашого сайту та зберігає їх у глобальній мережі розповсюдження контенту WordPress.com. Зображення завантажуються з вашого сервера, завантажуються швидше і ви заощаджуєте на витратах на пропускну здатність. Що ще можна захотіти?

Ви не ледачі завантажуєте зображення

Запашний котик, ледачий кіт, чим вони тебе годують?

Якщо включено ледаче завантаження, зображення завантажуються, коли вони з’являються у вашому вікні перегляду. Наприклад, скажімо, що ви читаєте статтю на 2000 слів про найкращі рішення з підкастингу для WordPress. Вам не потрібно дивитись на всі зображення, поки не досягнете кінця статті. Увімкнення лінивого завантаження різко скорочує час завантаження і економить вашу та пропускну здатність відвідувача.

The Плагін BJ Lazy Load це ваша відповідь. Маючи понад 50 000 активних установок, ви не можете помилитися. Завантажте та активуйте плагін і нехай чарівництво починається одним клацанням миші.

Однак, на зворотному боці, є деякі потенційні підводні камені, коли мова йде про ледачі завантаження зображень. Якщо ви не будете обережні, ви можете ризикувати пошкодити свої SEO-результати. Будьте впевнені, якщо ви використовуєте рекомендовані плагіни, ви будете відсортовані. Крім того, якщо ви використовуєте інші ледачі плагіни для входу, спробуйте Виберіть Google для веб-сайтів щоб забезпечити належне сканування всього вмісту пошуковими системами.

Кілька порад щодо використання зображень

Наступні поради не слід розглядати як помилки, а більше загальних вказівок, які можуть покращити якість вашого контенту.

Steer ясно від загальних стокових фото

Що перше, що вам спадає на думку, коли ви бачите це зображення?

Немає нічого більшого – розміщуючи той самий образ керівника служби підтримки клієнтів, який посміхається вам Зв’яжіться з нами сторінки. Або очевидна фотографія моделей в Про нас або ще гірше, Приєднайся до нас сторінки. Всі настільки звикли до них, що ми майже миттєво їх можемо впізнати. Якщо ви хочете, щоб потенційний клієнт зв’язався з вами – будьте чудові фото команди підтримки або будьте прості – складіть корисну контактну форму. Але не (для любові Божої) не використовуйте акціонерне зображення на сторінках “Про нас”, “Приєднуйтесь до нас” або “Зв’яжіться з нами” Сьогодні вони, безумовно, принесуть більше шкоди, ніж користі.

Використовуйте GIF, коли це можливо

Щастя – Ніколас Кейдж. Джерело: GIPHY

Зі зростаючою популярністю GIF, починаючи від 4chan до 9GAG у всіх основних соціальних мережах (так, я дивлюся прямо на ваш Facebook та Twitter) і клавіатури, що його підтримують; не можна заперечувати той факт, що GIF тут залишаються. Якщо ви розглядаєте можливість використання GIF-файлів у своїх публікаціях (і помирилися з цим фактом), GIPHY – це чудове місце для пошуку хороших GIF-зображень!

Використовуйте ліцензії обережно – # CC0

Кажуть, що такого ніколи не може бути теж обережний. Ні, я не прошу вас почати будувати ваш пост-апокаліптичний бункер. Але якщо мова йде про ліцензування зображень, то найкраще перейти на CC0, які можна безкоштовно завантажити та використовувати. Якщо у вас хороший маркетинговий бюджет, продовжуйте купувати підписку на Shutterstock і завантажуйте кілька яскравих фотографій, безоплатних роялті для свого блогу та інформаційних бюлетенів..

Висновок

Підводячи підсумок цієї серії публікацій, перегляньмо те, що ми дізналися до цього часу:

 1. Використовуйте правильний формат зображення
 2. Поради щодо завантаження стокових фотографій до публікацій блогу
 3. Оптимізація зображення – розмір, розміри, якість та економія в Інтернеті
 4. Керування зображеннями, коли змінюється URL-адреса сайту WordPress
 5. Імпорт зовнішніх зображень у WordPress
 6. Запобігання гарячої посилання зображення в WordPress
 7. Поширені помилки в зображенні WordPress SEO
 8. Ледачі завантаження зображень
 9. Мапи зображень у WordPress
 10. Чуйні зображення в WordPress

Які ваші думки щодо цієї серії публікацій? Чи не вистачає їм життєвої підказки? Повідомте нас у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map