Поліпшення SEO за допомогою зворотних посилань, швидкості сайту та іншого

 1. 1. Посібник для початківців щодо SEO для WordPress: Intro, Prep & Jargon
 2. 2. Дослідження ключових слів WordPress та використання для SEO
 3. 3. На даний момент читаємо: Поліпшення SEO за допомогою зворотних посилань, швидкості сайту та іншого

У цій главі ми розбираємось із зворотними посиланнями, як їх отримати, як покращити швидкість завантаження сторінки, розміщення відвідувачів та оптимізувати соціальні акції. Тож без подальшої реклами давайте поглибимося ще більше про WordPress SEO.


Отримайте більше органічних зворотних посилань

Зворотні посилання – це суперечливе питання. Не залежно від того, покращують вони чи ні ваш рейтинг, а як ви повинні піти про їх отримання. Я буду мати справу головним чином з органічними зворотними посиланнями, тобто, коли люди посилаються на ваш вміст із власної волі. Надійним способом повернути більше органічних посилань на ваш сайт, є культивування аудиторії. Це аж ніяк не короткострокове рішення. Коли люди коментують або надсилають вам запитання поштою, переконайтеся, що знайдете час, щоб залишити продумані відповіді. (І намагайтеся не робити це лише для зворотних посилань / обміну.)

Щось, що може когось дивувати, хоча і не повинно бути, – це те, що надання справжніх вигуків та посилань на статті, які вам здаються особливо корисними чи цікавими, насправді можуть стати способом отримання зворотних посилань. “Дайте, ви отримаєте.” Як правило, це краще працює з впливовими особами, які не мають такої великої аудиторії, що їх завжди переповнюють запити про послуги, вигуки, запрошення на співбесіду тощо.

Нарешті, культивування стосунків з людьми, які також пишуть про подібну тему (але, як правило, не є вашими прямими конкурентами), може стати чудовим способом не лише отримати зворотні посилання. Налагоджуючи стосунки, я не маю на увазі вибирати тих, хто має веб-сайт із достатньою кількістю переглядів сторінок, щоб задовольнити ваші критерії, та розсипав їх електронними листами та твітами. Я маю на увазі знайти когось, хто їздить, який ви насправді копаєте, чиї погляди вам подобаються дізнаватися більше, і знайти унікальний спосіб, яким ви зможете реально допомогти їм. Надішліть їм рекомендації щодо книг, якщо побачите, як вони згадують про певну книгу. (Або ви навіть можете надіслати їм книгу.)

Пишіть довший вміст

Ще одна річ, яка може допомогти, коли йдеться про вищі рейтинги, – це створення більш тривалого контенту. Мало того, що Google має нову функцію, яка містить вміст довгоформатної форми для деяких пошукових запитів, а вміст довгоформатної форми в цілому має тенденцію до кращого рейтингу. (Середня довжина вмісту для топ-10 результатів у Google – понад 2000 слів.)

Хоча Інтернет стає горезвісним через короткий проміжок уваги, і він перенасичений котячими gif, виявляється, що довші публікації отримують значно більше зворотних посилань. Але не думайте, що це безкоштовний пропуск для написання 2500 слів наповнювача. Це означає, що, можливо, вам слід експериментувати з комбінуванням ідей, щоб створити довші фрагменти вмісту. Або вирішуйте тему, яку ви боїтесь, що не можете вступити в статтю про швидку допомогу. В основному, не бійтеся заглиблюватися в тему.

Поліпшення швидкості вашого сайту

w3-total-cache-wordpress-plugin-wpexplorer

Більш швидка швидкість завантаження позитивно вплине на ваш рейтинг, це знизить ваш показник відмов, що допоможе вам зберегти більше відвідувачів, що може призвести до більшої зацікавленості користувачів, спільного доступу та навіть зворотних посилань.

Якщо ви хочете отримати безкоштовний спосіб швидко та легко збільшити швидкість завантаження сторінки, встановіть плагін кешу та налаштуйте його правильним чином. Ви також хочете оптимізувати свої зображення. Ви можете отримати плагін для оптимізації зображень. Але найважливішим кроком тут є те, що ви стискаєте свої файли зображень вручну перед завантаженням і робите їх відповідного розміру для вашого веб-сайту.

Що стосується знімків екрана, за замовчуванням часто є досить важкий файл PNG-файлу, який ви можете легко стиснути до набагато більш керованого файлу JPEG за допомогою будь-якого редактора зображень. Навіть фарба MS. Хоча рекомендований розмір ваших зображень залежить від швидкості вашого хоста та від того, чи використовуєте ви мережу доставки вмісту, намагаєтесь зберегти файли зображень на кілька сотень кілобайт або менше, як правило, хороша ідея. І намагайтеся використовувати лише плагіни, які фактично покращують ваш підсумок.

Повідомлення гостей: Якість понад кількість

Повідомлення гостей просто означає, що ваша стаття чи публікація опублікована на чужому блозі чи веб-сайті. Хоча Метт Кеттс зайшов так далеко, що оголосив розміщення гостей для зворотних посилань мертвим на початку цього року, є чимало прикладів блогів, які часто публікують гості, які не зазнавали жодних санкцій. Веб-сайти, що займають високий рейтинг для багатьох конкурентних ключових слів. Буфер – один із прикладів.

Я збираюся вийти на кінцівку і підкажу, що публікація гостей, щоб збільшити кількість зворотних посилань на ваш веб-сайт, – це те, що було, і накладено штраф. Хоча написання кількох якісних постів про відвідувачів для пов’язаних веб-сайтів чи блогів, ймовірно, не матиме негативних наслідків для вашого веб-сайту. Хоча, якщо ви хочете, щоб це було безпечно, ви завжди можете попросити, щоб будь-які посилання на ваш сайт не виконувались.

Або якщо ви хочете відтворити його повністю, на 10000% ви можете вирішити взагалі не публікувати гостей, але це, швидше за все, за ваш рахунок. Опублікування гостей може бути дуже швидким способом створення аудиторії, а активна аудиторія – це дійсно хороший спосіб отримати більше акцій, зворотних посилань і, звичайно, кращі рейтинги. Ви також, ймовірно, хочете триматися подалі від багатьох гостьових спільнот із блогів в Інтернеті, оскільки деякі члени повідомляють, що вони зазнали певних санкцій у рейтингу пошуку. Якщо ви абсолютно нова в концепції, прочитайте це керівництво по гостьовому блогінгу.

Використовуйте авторство Google

Це не лише зробить ваше обличчя та ім’я поруч із результатами пошуку в Google, але і ваші результати отримають пріоритет, якщо людина, яка шукає, є частиною вашої мережі G +. Процес досить простий. Ви називаєте себе дописувачем на певному сайті на своїй сторінці G +, а потім додаєте посилання на свою сторінку G + із вмісту, щоб завершити коло. Детальніше про як налаштувати авторство Google у WordPress.

Оптимізуйте для соціальних акцій

wordpress-соціальний етикет

Соціальні акції відіграють все більшу і більшу роль, коли мова йде про пошукові рейтинги, тому ви хочете переконатися, що ви отримуєте стільки, скільки зможете. Якщо у вас його ще немає, отримайте плагін. Але не перестарайтеся Вам не потрібні три набори соціальних кнопок на одній сторінці. Це просто робить обмін менш привабливим, оскільки відвідувач буде відчувати, що ви намагаєтеся виправити проблему. Наче ти намагаєшся занадто наполегливо.

Знову, довший вміст, як видається, більше ділиться. Можливо, це відчуває додаткові зусилля, а може, це те, що довший контент просто, в середньому, вартий обміну, ніж коротший вміст. Просто тому, що люди, які пишуть гідний вміст, як правило, пишуть довші пости, в середньому. Хто знає.

Але це не означає, що довше завжди краще. Все залежить від вашої теми та вашої аудиторії. Наприклад, Сет Годін отримує величезні акції на свої мудрості та натхнення розмірами. Але якщо ви вирішуєте технічні теми, то довгі путівники можуть бути набагато придатнішими.

Якщо недостойна людина навчила нас чомусь (крім того, що «розрив цікавості» отримує багато кліків), ми повинні тестувати заголовки, щоб побачити, що працює краще. На щастя, ви можете легко розділити заголовки тесту на Назва експерименту безкоштовний плагін. Знову ж таки, плекання зв’язків із впливовими людьми – це надійний спосіб збільшити соціальну охоплення. Зрештою, один твіт може розкрити вас сотнями, як не тисячами потенційних читачів, які, в свою чергу, також можуть поділитися вашим вмістом.

Хоча багато людей задоволені заохоченням людей ділитися в кінці своїх публікацій прямо, але деякі більш досвідчені блогери радять використовувати потужні емоції, щоб мотивувати людей до дій у кінці своїх публікацій. Мотивуючи людей вживати заходів щодо інформації, яку ви їм надали, ви можете опосередковано впливати на них, щоб вони вчинили те, що найбільше хочете, щоб вони вчинили, поділившись своїм вмістом.

Якщо ви це зробили поки що, я хотів би привітати вас за те, що ви потрапили до самого кінця одного мамонта із постового ряду (4100 слів і підрахунок). Але прочитати цей посібник недостатньо. Ви насправді повинні слідувати. Крок за кроком, рядок за рядком, слово за словом. Світ SEO був надто складним для багатьох із нас, щоб навіть мріяти втручатися до того, як WordPress прийшов. І це ще може бути довгий шлях, перш ніж ви відчуєте, що точно знаєте, що робити. Але в цьому посібнику у вас повинно бути достатньо розуміння речей, щоб можна було розшифрувати та застосувати поради справжніх експертів з SEO, а також навчитися самостійно, коли ви йдете разом.

Якщо у вас є бажання вчитися, а також терпіння та наполегливість залишатися послідовними, ви можете освоїти звіра, який є SEO, і пожинати нагороди, які приходять разом із цим досягненням.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map