П’ять важливих SEO стратегій WordPress для покращення рейтингу

П'ять важливих SEO стратегій WordPress для покращення рейтингу

Будь-яка людина, яка керує блогом, портфоліо, інтернет-магазином або майже будь-яким веб-сайтом WordPress, прагне залучити більше трафіку. Зважаючи на те, що більшість веб-сайтів залежать від пошукових систем для залучення трафіку, існує вся необхідність оптимізувати ваш веб-сайт для пошукових систем та зосередитись на ваших SEO стратегіях. Мало того, що ваші людські читачі мають змогу дістатись, розуміти та переходити на ваш веб-сайт, але й так, боти пошукових систем, які сканують ваш сайт, повинні також боти. Крім того, ви також можете точно налаштувати свої поза SEO-сторінки, щоб відвідувачі прийшли до вашого порогу.


Велика кількість факторів сприяє зручності пошуку веб-сайту. У цій публікації ми розповімо про п’ять найважливіших інгредієнтів для SEO стратегій, на які можна зосередитись, щоб надати свій веб-сайт стимулу. Почнемо!

Вміст є King для WordPress SEO

Не сумнівайтеся в цьому – Зміст є королем. Досвід лідерів контентного ринку У 7,8 разів більше трафіку на сайті, ніж не-лідери.

Вміст є King для WordPress SEO

Що б ви не рекламували, коли читачі заходять на ваш веб-сайт, вони шукають корисну для них інформацію. Якщо вони не знайдуть його на вашому веб-сайті, отриманий показник відмов може зашкодити рейтингу пошукових систем (ось кілька корисних порад щодо зниження показника відмов). Навпаки, коли ви публікуєте відповідний та відповідний вміст, він виділяє вас як надійне джерело інформації. Таким чином, сподіваємось, відвідувачі повернуться на ваш сайт і витратять більше часу на спілкування зі своїм вмістом (зверніть увагу: пошукові системи вважають повторних відвідувачів плюсом).

Деякі поради, які слід пам’ятати під час створення якісного вмісту:

 • Будь-яке візуальне зображення, наприклад фотографії, відео, інфографіка, знайде прихильність читачів.
 • Виберіть свою нішу і напишіть авторитетний вміст для цієї ніші.
 • Пошукові системи також оглядають отримані вами коментарі, відгуки та відгуки. Отже, будьте інтерактивні зі своїми читачами.
 • Здійснюйте нульовий вигляд вмісту, який слід створити, слухайте свою аудиторію, розумійте їхні вимоги та розробляйте вміст навколо неї. Скористайтеся допомогою соціальних медіа, щоб відстежувати тенденції та уподобання вашої аудиторії. Вивчіть свою аудиторію та інтереси соціальних медіа, щоб зрозуміти, який тип контенту вони надають перевагу.
 • Регулярно переглядайте наявний вміст та оновлюйте старий вміст новими посиланнями, недавньою інформацією та статистикою.
 • Посилання на інший вміст вашого веб-сайту. Посилання на сторінки з нижчим рейтингом, щоб вони отримували видимість.
 • Зверніться за допомогою до запрошених блогерів та пишіть добровольців.

Правильне використання ключових слів

Створюючи контент для свого веб-сайту, потрібно пам’ятати про використання ключових слів. Ключові слова – це те, що користувачі вводять у свою пошукову систему. Тому перед публікацією корисно витратити трохи часу на дослідження ключових слів і зосередитись на кількох, що стосуються вмісту, який ви створюєте, а також для вашої аудиторії. Ці слова допомагають як вашим читачам, так і пошуковим системам зрозуміти, про що йдеться у вашому вмісті. Ваш вміст класифікується на сторінці результатів пошуку на основі його відповідності ключовим словам, які використовує читач.

Використовуйте ключові слова для поліпшення роботи WordPress SEO

Важливим є пошук якості ключових слів і розповсюдження вашого вмісту. Пам’ятайте про два види ключових слів – ключові ключові слова з коротким хвостом та довгі хвости. Ключові слова з довгим хвостом мають більш описовий характер (наприклад, “легкі початківці поради щодо WordPress SEO”), і важливо співставити їх із ключовими ключовими словами з коротким хвостом (що може бути просто “WordPress SEO”). Оптимізація ключових слів із довгим хвостом може призвести до кращого коефіцієнта конверсії, оскільки їх частіше використовують люди, які мають намір придбати.

Існує багато інструментів дослідження ключових слів, які допоможуть вам знайти оптимальні ключові слова – Google Trends, SEMrush, Моз і KWFinder назвати декілька.

Тенденції Google SEO

Ви також можете широко використовувати аналітику, щоб побачити, куди йде ваша аудиторія, шукаючи їх та веб-сайти, які вони переглядають, та розміщувати вміст там, щоб привернути увагу до вашого веб-сайту. Ще один спосіб подолати це – перевірити конкуренцію для виявлення найбільш релевантних ключових слів. Шукайте соціальні медіа чи використовуйте такий інструмент ахрефи, і дотримуйтесь їх стратегій, щоб з’ясувати, що для них працює.

Визначивши оптимальні ключові слова, включіть їх у тег сторінки або заголовка публікації, URL-адресу сторінки, назви файлів зображень, тексти alt та метаопис, а також у вміст.

Наявність у соціальних медіа

Наступним у нашому списку 5 найважливіших SEO-стратегій для WordPress є присутність на платформах соціальних медіа. Сьогодні важко ігнорувати широкий спектр соціальних медіа. Більше лайків та підписок у соціальних мережах може отримати вищий ранг у Google, а також надати доступ до ширшої групи нових читачів чи клієнтів.

Соціальні медіа та WordPress SEO

За допомогою соціальних мереж ви зможете націлити свою аудиторію на спільну аудиторію. Хоча зазвичай є хорошою ідеєю бути на різних платформах, ви можете звузити увагу до кількох, на яких ваша цільова аудиторія найбільш активна, і частіше публікувати вміст там.

Провідними каналами соціальних медіа є Facebook з 2,07 мільярда зареєстрованих користувачів, Instagram із 800 мільйонами користувачів та Twitter із 330 мільйонів активних підписників щомісяця. Інші популярні канали включають LinkedIn, Quora, Reddit та Pinterest. Вміст, який ви публікуєте на цих каналах, повинен відповідати USP кожного форуму, наприклад, зображення для Instagram, професійні інтереси для LinkedIn.

Ви можете налаштувати свої налаштування соціальних медіа, щоб налаштувати свої публікації відповідно до вашого цільового ринку. Це зробить їх більш актуальними для конкретних груп з точки зору місцезнаходження, віку, інтересів чи статі. Наприклад, Facebook дозволяє змінювати налаштування під конкретні групи, Twitter має хештеги для фільтрації вмісту, а LinkedIn може звузити вашу аудиторію до дуже конкретних мереж осіб.

Соціальні медіа – це місце для збору зворотного зв’язку, проведення опитувань, отримання розуміння того, чого хоче ваша аудиторія та розміщення релевантного та дуже актуального контенту. Вам потрібно постійно працювати в соціальних мережах, тримати пульс на тенденціях та швидко реагувати на них. Дуже важливо презентувати вміст на цих форумах у надзвичайно привабливий спосіб. Крім того, це допомагає, якщо ви знаєте найкращі часи для публікації вміст для максимального впливу, а значить, і планування постів стає вирішальним фактором ефективності їх роботи.

Мобільна оптимізація

У наш час, більше пошукових запитів розпочато на мобільних пристроях ніж колись раніше. Мобільний також приносить значну частину конверсій. Кібер-понеділок 2017 року 6,59 дол. США в США, з величезними $ 2 млрд., це мобільні покупки (на 40% більше порівняно з 2016 роком). Тож ви бачите, чому це важлива частина ваших стратегій SEO, щоб переконатися, що ваш веб-сайт є зручним для мобільних пристроїв. На сьогоднішній день більшість сучасних тем WordPress, таких як Total, вже реагують і проходять довгий шлях у забезпеченні мобільності вашого веб-сайту. Не забувати, мобільність привітання – це офіційний сигнал рейтингу SEO станом на квітень 2015 року.

Важливою частиною WordPress SEO є мобільна оптимізація

Отже, як оптимізувати ваш веб-сайт для мобільних телефонів? Google випустив вказівки саме для цієї мети. Кожен аспект вашого веб-сайту, від вмісту та шрифтів, кольорів та логотипів, повинен виглядати та функціонувати на мобільних пристроях, які використовуються для доступу до вашого сайту. Ви можете зробити багато великих і малих твік, щоб досягти цього, включаючи оптимізацію зображень та максимальна швидкість. Що стосується мобільного, то найкраще уникайте спливаючих екранів на весь екран а також вибрати вміст, що розгортається, наприклад, гармошки, розширювані коробки та приховані вкладки на вашому мобільному сайті.

Ви також можете розглянути питання про прискорені мобільні сторінки, що дозволяє швидко завантажувати ваші сторінки на мобільні телефони в результатах пошуку Google. Багато користувачів мобільних пристроїв отримують доступ до вашого веб-сайту, натискаючи мобільний додаток на своїх домашніх екранах, і ви можете скористатися цим..

Google Mobile Friendly Test

І після того, як ви зробите все, що можете, не забудьте перевірити свій веб-сайт на предмет зручності для мобільних пристроїв Сторінка швидкої інформації, або на Google Mobile Friendly Test.

Місцевий SEO

Ще одним важливим фактором SEO є оптимізація місцеположення для задоволення людей у ​​певному районі чи географічному регіоні. Google віддає перевагу релевантним, корисним та точним результатам місцевого пошуку. Пошуки під назвою “Біля мене” зростаюча популярність. Ці пошуки використовують географічні підказки для створення кінцевих результатів, визначених для місцеположення.

Google Тенденції, поруч зі мною пошуки

Причину цього збільшення не далеко шукати – доступність Wi-Fi у громадських місцях, поштовх в носячих технологіях, мобільні додатки та легкий доступ до мережі допомагають підштовхувати продажі товарів покупцям, які шукають їх, поки вони поруч з вами магазин. Ви обов’язково повинні звернути увагу на місцеві SEO, якщо хочете залучити клієнти, що використовують мобільні пристрої купувати.

Можна добре почати, включивши NAP (ім’я, адресу та номер телефону) на кожну сторінку. Це дані, які використовуються пошуковими системами при пошуку з локальним наміром. Якщо ви розташовані в більш ніж одній області, створіть окрему цільову сторінку для кожного населеного пункту та додайте вміст, відповідний цьому населеному пункту. Спробуйте включити місце розташування до свого ключового слова та переконайтеся, що ви вносите зміни до соціальних медіа. Будьте щедрі за допомогою кнопок “Заклик до дії” (дзвоніть зараз, підписуйтесь, дізнайтеся більше, надішліть повідомлення) – це простий спосіб для читачів зв’язатися з вашим бізнесом.

Ще одна річ, яку ви можете зробити, – це перелічити в локальних каталогах, таких як CraigsList або Пошук міста. На Google Мій бізнес ви можете надати детальну інформацію про робочий час, номер телефону та вказівки в Пошуку та Картах Google і підтвердити справжність. Після цього у вашого бізнесу є більше шансів з’явитись на спеціальній панелі вгорі сторінки з результатами пошуку. Також функціонує Facebook Місцеві оголошення про поінформованість за допомогою якого ви можете зв’язатися з людьми, які перебувають поруч із вашим бізнесом, показуючи оголошення, коли вони наближаються до вашого місцезнаходження.

Підведенню

Захопити відвідувачів вашого сайту непросто, враховуючи перевантаження інформації в Інтернеті. Але поради в цій публікації можуть допомогти вам покращити SEO вашого веб-сайту та збільшити трафік на ваш веб-сайт. Якщо вам потрібна додаткова допомога для збільшення трафіку на ваш сайт, ознайомтеся з нашим дописом з додатковими порадами щодо SEO.

Але тепер до вас – чи є якісь поради, які слід додати? Або якісь питання щодо того, як ще вдосконалити свої стратегії SEO в WordPress? Повідомте нас нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map